https://dubbingpedia.pl/w/api.php?action=feedcontributions&user=Daru&feedformat=atom
Dubbingpedia - Wkład użytkownika [pl]
2024-03-29T06:00:13Z
Wkład użytkownika
MediaWiki 1.37.2
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Moja_Gwiazdka&diff=202497
Moja Gwiazdka
2024-02-26T06:30:55Z
<p>Daru: /* Wersja polska */</p>
<hr />
<div>{{Film2<br />
|tytuł=Moja Gwiazdka<br />
|tytuł oryginalny=Lauras Stern<br />
|plakat=Moja Gwiazdka.jpg<br />
|gatunek=familijny<br />
|kraj=Niemcy<br />
|język=niemiecki<br />
|dystrybutor kinowy=[[Bomba Film]]<br />
|rok=2021<br />
|data premiery=22 marca [[2024]] <br />
}}'''Moja Gwiazdka''' (niem. ''Lauras Stern'') – niemiecki film familijny.<br />
<br />
Film z polskim dubbingiem miał premierę 24 stycznia 2024 roku w ramach pokazów przedpremierowych. Premiera filmu z [[dubbing]]iem w polskich kinach: 22 marca [[2024]] roku; dystrybucja: [[Bomba Film]].<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
Po przeprowadzce do dużego miasta Laura tęskni za poprzednim domem. Czuje się samotna, nie lubi nowego mieszkania, a znalezienie przyjaciół w nowym miejscu nie jest łatwe. Pewnego dnia widzi spadającą na ziemię gwiazdkę, znajduje ją i opatruje jej skaleczone ramię. Tak zaczyna się magiczna przyjaźń dziewczynki i gwiazdy.<br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie Vivarto − [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]]<br /><br />
'''Tłumaczenie i dialogi''': [[Piotr Kolasiuk]]<br /><br />
'''Reżyseria i kierownictwo produkcji''': [[Dorota Bień]]<br /><br />
'''Realizacja nagrań''': [[Adam Bień]]<br /><br />
'''Udział wzięli''':<br />
* [[Sabina Bednarz]] – '''Laura'''<br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Mama'''<br />
* [[Waldemar Barwiński]] – '''Tata'''<br />
i inni <br />
<br />
<!-- '''Lektor''': [[]]--><br />
=== Zwiastun ===<br />
'''Wersja polska''': [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]]<br /><br />
'''Tłumaczenie i dialogi''': [[Jakub Strach]]<br /><br />
'''Udział wzięli''':<br />
* [[Noemi Żbikowska]] – '''Laura'''<br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Mama'''<br />
* [[Waldemar Barwiński]] – '''Tata'''<br />
* [[Kosma Press]]<br />
i inni <br />
<br />
'''Lektor''': [[Marek Ciunel]]<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=61x-nLFri4s Zwiastun filmu]<br />
* {{filmweb|film|860138}}<br />
[[Kategoria: Filmy fabularne dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=M%C5%82odzi_detektywi_i_zagadka_nosoro%C5%BCca&diff=202496
Młodzi detektywi i zagadka nosorożca
2024-02-26T06:30:14Z
<p>Daru: /* Wersja polska */ bandora</p>
<hr />
<div>{{Film2<br />
|tytuł=Młodzi detektywi i zagadka nosorożca<br />
|tytuł oryginalny=Thabo – Das Nashornabenteuer<br />
|plakat=Młodzi detektywi i zagadka nosorożca.jpg<br />
|gatunek=familijny<br />
|kraj=Niemcy<br />
|język=niemiecki<br />
|dystrybutor kinowy=[[Bomba Film]]<br />
|rok=2023<br />
|data premiery=12 lipca [[2024]]<br />
}}'''Młodzi detektywi i zagadka nosorożca''' (niem. ''Thabo – Das Nashornabenteuer'', ang. ''Thabo and the Rhino Case'') – niemiecki film familijny.<br />
<br />
Premiera filmu w kinach: 12 lipca [[2024]] roku; dystrybucja: [[Bomba Film]].<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
11-letni Thabo chce zostać prywatnym detektywem. Gdyby tylko jego domem nie była mała, spokojna, afrykańska wioska, w której prawie nic się nie dzieje… Thabo nie ma okazji się wykazać i poćwiczyć swoich umiejętności. Już zaczął godzić się z tym, że musi zmienić marzenia, kiedy sprawy przybrały nieoczekiwany obrót – w parku safari został zamordowany nosorożec. To prawdziwe wyzwanie dla młodego detektywa! W trakcie śledztwa Thabo znajdzie najlepszą partnerkę na świecie – Emmę z Niemiec, która przyjechała do Afryki na wakacje. Razem muszą rozwikłać zagadkę oraz zaopiekować się porzuconym, małym nosorożcem.<br />
<br />
<small>[http://bombafilm.pl/mlodzi-detektywi-i-zagadka-nosorozca-w-kinach-od-12-lipca-2024/ Opis dystrybutora]</small><br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie Vivarto − [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]]<br /><br />
'''Tłumaczenie i dialogi''': [[Piotr Kolasiuk]]<br /><br />
'''Reżyseria i kierownictwo produkcji''': [[Dorota Bień]]<br /><br />
'''Realizacja nagrań''': [[Adam Bień]]<br /><br />
'''Udział wzięli''':<br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Agata'''<br />
* [[Antonina Żbikowska]]<br />
* [[Waldemar Barwiński]]<br />
* [[Maciej Jabłoński]]<br />
* [[Michał Klawiter]]<br />
* [[Kosma Press]]<br />
i inni <br />
<br />
<!-- '''Lektor''': [[Marek Ciunel]]--><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=km0Dt16VeH0 Zwiastun filmu]<br />
* {{IMDb|film|22755734}}<br />
[[Kategoria: Filmy fabularne dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Magiczna_podr%C3%B3%C5%BC_Emily&diff=202495
Magiczna podróż Emily
2024-02-26T06:24:06Z
<p>Daru: /* Wersja polska */</p>
<hr />
<div>{{Film2<br />
|tytuł=Magiczna podróż Emily<br />
|tytuł oryginalny=Emily and the Magical Journey<br />
|plakat=Magiczna podróż Emily.jpg<br />
|gatunek=familijny, fantasy<br />
|kraj=Szwecja<br />
|język=angielski<br />
|dystrybutor kinowy=[[Filmowa Warszawa]]<br />
|platforma=[[CDA Premium]]<br />
|rok=2020<br />
|data premiery=22 września [[2023]]<br />
}}<br />
'''Magiczna podróż Emily''' (ang. ''Emily and the Magical Journey'', szw. ''Emily och den magiska resan'', 2020) – szwedzki film familijny.<br />
<br />
Premiera w Polsce: 22 września [[2023]] roku; dystrybucja: [[Filmowa Warszawa]]. Dostępny w serwisie CDA Premium od 14 grudnia 2023 roku. <br />
== Fabuła ==<br />
Emily bardzo stara się być idealną, grzeczną córką. Wierzy, że dzięki temu jej mama przestanie chorować na wielki smutek. Pewnego dnia dziewczynka znajduje tajemniczą skrzynię, która przenosi ją do magicznego świata. Krainę wypełniają fantastyczne stworzenia, z którymi Emily szybko się zaprzyjaźnia. Gdy nowi przyjaciele znajdą się w niebezpieczeństwie, tylko Emily będzie mogła ich ocalić. Jednak aby tego dokonać, dziewczynka będzie najpierw musiała zmierzyć się ze swym największym lękiem. <br />
<br />
<small>[https://www.filmowawarszawa.org/kopia-staniczek Opis dystrybutora]</small><br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie Vivarto – [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]]<br /><br />
'''Tłumaczenie i dialogi''': [[Piotr Kolasiuk]]<br /><br />
'''Reżyseria i kierownictwo produkcji''': [[Dorota Bień]]<br /><br />
'''Realizacja dźwięku''': [[Adam Bień]]<br /><br />
'''Udział wzięli''':<br />
* [[Sabina Bednarz]] – '''Emily'''<br />
* [[Nina Kwapisiewicz]]<br />
* [[Dominika Sell-Kukułka]]<br />
i inni<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=pGVp1eIu7a4 Zwiastun filmu]<br />
* {{filmweb|film|10039596}}<br />
[[Kategoria:Filmy fabularne dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Plik:Damian_Kuszewski.jpg&diff=202310
Plik:Damian Kuszewski.jpg
2024-02-19T15:13:42Z
<p>Daru: Daru przesłał nową wersję Plik:Damian Kuszewski.jpg</p>
<hr />
<div></div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Bohaterska_superklasa&diff=201802
Bohaterska superklasa
2024-02-05T13:37:02Z
<p>Daru: /* Wersja polska */ na zlecenie tefaupe abece prawnik zduń</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Bohaterska superklasa<br />
|tytuł oryginalny=Superhero Kindergarten<br />
|plakat=Bohaterska superklasa.jpg<br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Stany Zjednoczone, Irlandia<br />
|język=angielski<br />
|stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]]<br />
|lata produkcji=2021<br />
|data premiery=1 marca [[2023]]<br />
|sezony=1 z 1<br />
|odcinki=26 z 26<br />
}}<br />
'''Bohaterska superklasa''' (ang. ''Superhero Kindergarten'', 2021) – amerykańsko-irlandzki serial animowany.<br />
<br />
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 1 marca [[2023]] roku.<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
Serial komediowy dla młodych widzów o szóstce wyjątkowych dzieci, które uczą się doskonalić swoje supermoce. Z pomocą nauczyciela Pana Armstronga (kiedyś Kapitana Fantastycznego) uczą się pracy zespołowej, kontrolowania własnych mocy, a przede wszystkim nieujawniania ich światu bez potrzeby. Jednocześnie chronią miasto Greenville przed zagrożeniami. Sami niestety też muszą mierzyć się z doktorem. Superiorem, odwiecznym wrogiem Kapitana Fantastycznego. Aby zniszczyć superbohaterów doktor Superior uruchamia własną "szkółkę" dla anty-superbohaterów. <br />
<br />
<small>Źródło: Telewizja Polska</small><br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie TVP ABC – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Michał Konarski]]<br /><br />
'''Dialogi''': [[Joanna Kuryłko]]<br /><br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Agnieszka Stankowska]]<br /><br />
'''Organizacja produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Waldemar Barwiński]] –<br />
** '''Arnold Armstrong / Kapitan Fantastyczny''',<br />
** '''Tata Arnold Armstronga''' <small>(odc.5)</small>,<br />
** '''Arnold Schwarzenegger''' <small>(odc. 19)</small><br />
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Patty Putty'''<br />
* [[Lidia Sadowa]] – '''Vik / Sticky'''<br />
* [[Agata Skórska]] – '''Power Pedro'''<br />
* [[Kinga Suchan]]<!-- – '''Billy / Blocker'''--><br />
* [[Katarzyna Domalewska]]<!-- – '''Lin / Cray-Cray'''--><br />
* [[Karolina Gwóźdź]]<!-- – '''Jackson Jet'''--><br />
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Nigel Danforth / Doktor Superior'''<br />
'''W pozostałych rolach'''<br />
* [[Michał Konarski]] –<br />
** '''Pan O''',<br />
** '''Generał w filmie ''Atak dwudziestometrowego pączka''''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Mikołaj''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Krampus''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Tito Jackson''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Stan Lee''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Stary policjant''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –<br />
** '''Dyrektorka Shoutzalot''',<br />
** '''Pani Troler''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Ciocia Walda''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Wojciech Paszkowski]] –<br />
** '''Stan Lee''' <small>(odc. 1-15, tyłówka)</small>,<br />
** '''Zapowiedź drugiej części odcinka świątecznego''' <small>(odc. 7)</small><br />
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Isabelle'''<br />
* [[Zuzanna Jaźwińska]] – '''Guillermo'''<br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] –<br />
** '''Robyn''',<br />
** '''Pani Gugenhaimer''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Arnold Armstronga''' <small>(odc.5)</small>,<br />
** '''Mama Patty''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Ivan'''<br />
* [[Agnieszka Kudelska]] –<br />
** '''Kobieta Rekin''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Pedro''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Natasza Badiński''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Młoda policjantka''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Leszek Zduń]] –<br />
** '''Baxter''',<br />
** '''Prawnik Walt Disney Company''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Torturowany więzień''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Burmistrz''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Głos z telefonu''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Spartakus''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Lektor serialu ''Gra o tron: Przedszkolne lata''''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Tata Emersona''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Głos z radia policyjnego''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Maciej Dybowski]]<br />
* [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]]<br />
* [[Magdalena Krylik]]<br />
i inni<br />
<br />
'''Lektor''': [[Leszek Zduń]]<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł angielski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01<br />
| ''Pierwszy dzień w szkole''<br />
| ''The First Day of School''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02<br />
| ''Sztuka kradzieży''<br />
| ''Art of the Steal''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03<br />
| ''Chomiś''<br />
| ''Hammy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04<br />
| ''Superklasa kontra ZC''<br />
| ''Super K’s vs. The Fearsome Foursome''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05<br />
| ''Pewnej ciemnej nocy''<br />
| ''One Dark Night''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06<br />
| ''Mów mi Tulzilla''<br />
| ''Call Me Hugzilla''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część pierwsza''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 1''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część druga''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 2''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09<br />
| ''Zagubieni w Odysei Kosmicznej''<br />
| ''Lost in a Space Odyssey Trek''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10<br />
| ''Ledwie cię znaliśmy Bessie''<br />
| ''Bessie We Hardly Knew Ye''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11<br />
| ''Superklasa staje się zła''<br />
| ''Super Ks Gone Bad''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12<br />
| ''Zastępstwo''<br />
| ''The Substitute''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13<br />
| ''Eksperyment''<br />
| ''The Experiment''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14<br />
| ''Rozbitkowie''<br />
| ''Castaways''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15<br />
| ''Magiczny pierścień''<br />
| ''The Magic Ring''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16<br />
| ''Sen na służbie''<br />
| ''Sleeping Duty''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17<br />
| ''Galeria sław''<br />
| ''Hall of Fame''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18<br />
| ''Podróże w czasie''<br />
| ''Time Trippers''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19<br />
| ''Szach-mat''<br />
| ''Checkmate''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20<br />
| ''Świat na wspak''<br />
| ''Weirdo World''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21<br />
| ''Królewska wizyta''<br />
| ''A Royal Visit''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22<br />
| ''Paryska przygoda''<br />
| ''The Paris Affair''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23<br />
| ''Ziemianie mają talent''<br />
| ''Earthlings Got Talent''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24<br />
| ''Kapitan fantastyczny, początek''<br />
| ''Captain Fantastic Begins''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25<br />
| ''Austriacka awantura''<br />
| ''Austrian Adventure''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26<br />
| ''Emerson''<br />
| ''Emerson''<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Bohaterska_superklasa&diff=201797
Bohaterska superklasa
2024-02-05T13:29:58Z
<p>Daru: Torturowany więzień</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Bohaterska superklasa<br />
|tytuł oryginalny=Superhero Kindergarten<br />
|plakat=Bohaterska superklasa.jpg<br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Stany Zjednoczone, Irlandia<br />
|język=angielski<br />
|stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]]<br />
|lata produkcji=2021<br />
|data premiery=1 marca [[2023]]<br />
|sezony=1 z 1<br />
|odcinki=26 z 26<br />
}}<br />
'''Bohaterska superklasa''' (ang. ''Superhero Kindergarten'', 2021) – amerykańsko-irlandzki serial animowany.<br />
<br />
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 1 marca [[2023]] roku.<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
Serial komediowy dla młodych widzów o szóstce wyjątkowych dzieci, które uczą się doskonalić swoje supermoce. Z pomocą nauczyciela Pana Armstronga (kiedyś Kapitana Fantastycznego) uczą się pracy zespołowej, kontrolowania własnych mocy, a przede wszystkim nieujawniania ich światu bez potrzeby. Jednocześnie chronią miasto Greenville przed zagrożeniami. Sami niestety też muszą mierzyć się z doktorem. Superiorem, odwiecznym wrogiem Kapitana Fantastycznego. Aby zniszczyć superbohaterów doktor Superior uruchamia własną "szkółkę" dla anty-superbohaterów. <br />
<br />
<small>Źródło: Telewizja Polska</small><br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie TVP ABC – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Michał Konarski]]<br /><br />
'''Dialogi''': [[Joanna Kuryłko]]<br /><br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Agnieszka Stankowska]]<br /><br />
'''Organizacja produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Waldemar Barwiński]] –<br />
** '''Arnold Armstrong / Kapitan Fantastyczny''',<br />
** '''Arnold Schwarzenegger''' <small>(odc. 19)</small><br />
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Patty Putty'''<br />
* [[Lidia Sadowa]] – '''Vik / Sticky'''<br />
* [[Agata Skórska]] – '''Power Pedro'''<br />
* [[Kinga Suchan]]<!-- – '''Billy / Blocker'''--><br />
* [[Katarzyna Domalewska]]<!-- – '''Lin / Cray-Cray'''--><br />
* [[Karolina Gwóźdź]]<!-- – '''Jackson Jet'''--><br />
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Nigel Danforth / Doktor Superior'''<br />
'''W pozostałych rolach'''<br />
* [[Michał Konarski]] –<br />
** '''Pan O''',<br />
** '''Mikołaj''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Krampus''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Tito Jackson''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Stan Lee''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Stary policjant''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –<br />
** '''Dyrektorka Shoutzalot''',<br />
** '''Pani Troler''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Ciocia Walda''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Wojciech Paszkowski]] –<br />
** '''Stan Lee''' <small>(odc. 1-15, tyłówka)</small>,<br />
** '''Zapowiedź drugiej części odcinka świątecznego''' <small>(odc. 7)</small><br />
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Isabelle'''<br />
* [[Zuzanna Jaźwińska]] – '''Guillermo'''<br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] –<br />
** '''Robyn''',<br />
** '''Pani Gugenhaimer''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Patty''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Ivan'''<br />
* [[Agnieszka Kudelska]] –<br />
** '''Kobieta Rekin''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Pedro''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Natasza Badiński''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Młoda policjantka''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Leszek Zduń]] –<br />
** '''Baxter''',<br />
** '''Torturowany więzień''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Burmistrz''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Głos z telefonu''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Spartakus''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Lektor serialu ''Gra o tron: Przedszkolne lata''''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Tata Emersona''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Głos z radia policyjnego''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Maciej Dybowski]]<br />
* [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]]<br />
* [[Magdalena Krylik]]<br />
i inni<br />
<br />
'''Lektor''': [[Leszek Zduń]]<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł angielski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01<br />
| ''Pierwszy dzień w szkole''<br />
| ''The First Day of School''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02<br />
| ''Sztuka kradzieży''<br />
| ''Art of the Steal''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03<br />
| ''Chomiś''<br />
| ''Hammy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04<br />
| ''Superklasa kontra ZC''<br />
| ''Super K’s vs. The Fearsome Foursome''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05<br />
| ''Pewnej ciemnej nocy''<br />
| ''One Dark Night''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06<br />
| ''Mów mi Tulzilla''<br />
| ''Call Me Hugzilla''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część pierwsza''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 1''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część druga''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 2''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09<br />
| ''Zagubieni w Odysei Kosmicznej''<br />
| ''Lost in a Space Odyssey Trek''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10<br />
| ''Ledwie cię znaliśmy Bessie''<br />
| ''Bessie We Hardly Knew Ye''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11<br />
| ''Superklasa staje się zła''<br />
| ''Super Ks Gone Bad''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12<br />
| ''Zastępstwo''<br />
| ''The Substitute''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13<br />
| ''Eksperyment''<br />
| ''The Experiment''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14<br />
| ''Rozbitkowie''<br />
| ''Castaways''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15<br />
| ''Magiczny pierścień''<br />
| ''The Magic Ring''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16<br />
| ''Sen na służbie''<br />
| ''Sleeping Duty''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17<br />
| ''Galeria sław''<br />
| ''Hall of Fame''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18<br />
| ''Podróże w czasie''<br />
| ''Time Trippers''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19<br />
| ''Szach-mat''<br />
| ''Checkmate''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20<br />
| ''Świat na wspak''<br />
| ''Weirdo World''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21<br />
| ''Królewska wizyta''<br />
| ''A Royal Visit''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22<br />
| ''Paryska przygoda''<br />
| ''The Paris Affair''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23<br />
| ''Ziemianie mają talent''<br />
| ''Earthlings Got Talent''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24<br />
| ''Kapitan fantastyczny, początek''<br />
| ''Captain Fantastic Begins''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25<br />
| ''Austriacka awantura''<br />
| ''Austrian Adventure''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26<br />
| ''Emerson''<br />
| ''Emerson''<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Bohaterska_superklasa&diff=201795
Bohaterska superklasa
2024-02-05T13:21:27Z
<p>Daru: /* Wersja polska */</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Bohaterska superklasa<br />
|tytuł oryginalny=Superhero Kindergarten<br />
|plakat=Bohaterska superklasa.jpg<br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Stany Zjednoczone, Irlandia<br />
|język=angielski<br />
|stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]]<br />
|lata produkcji=2021<br />
|data premiery=1 marca [[2023]]<br />
|sezony=1 z 1<br />
|odcinki=26 z 26<br />
}}<br />
'''Bohaterska superklasa''' (ang. ''Superhero Kindergarten'', 2021) – amerykańsko-irlandzki serial animowany.<br />
<br />
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 1 marca [[2023]] roku.<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
Serial komediowy dla młodych widzów o szóstce wyjątkowych dzieci, które uczą się doskonalić swoje supermoce. Z pomocą nauczyciela Pana Armstronga (kiedyś Kapitana Fantastycznego) uczą się pracy zespołowej, kontrolowania własnych mocy, a przede wszystkim nieujawniania ich światu bez potrzeby. Jednocześnie chronią miasto Greenville przed zagrożeniami. Sami niestety też muszą mierzyć się z doktorem. Superiorem, odwiecznym wrogiem Kapitana Fantastycznego. Aby zniszczyć superbohaterów doktor Superior uruchamia własną "szkółkę" dla anty-superbohaterów. <br />
<br />
<small>Źródło: Telewizja Polska</small><br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie TVP ABC – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Michał Konarski]]<br /><br />
'''Dialogi''': [[Joanna Kuryłko]]<br /><br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Agnieszka Stankowska]]<br /><br />
'''Organizacja produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Waldemar Barwiński]] –<br />
** '''Arnold Armstrong / Kapitan Fantastyczny''',<br />
** '''Arnold Schwarzenegger''' <small>(odc. 19)</small><br />
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Patty Putty'''<br />
* [[Lidia Sadowa]] – '''Vik / Sticky'''<br />
* [[Agata Skórska]] – '''Power Pedro'''<br />
* [[Kinga Suchan]]<!-- – '''Billy / Blocker'''--><br />
* [[Katarzyna Domalewska]]<!-- – '''Lin / Cray-Cray'''--><br />
* [[Karolina Gwóźdź]]<!-- – '''Jackson Jet'''--><br />
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Nigel Danforth / Doktor Superior'''<br />
'''W pozostałych rolach'''<br />
* [[Michał Konarski]] –<br />
** '''Pan O''',<br />
** '''Mikołaj''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Krampus''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Tito Jackson''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Stan Lee''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Stary policjant''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –<br />
** '''Dyrektorka Shoutzalot''',<br />
** '''Pani Troler''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Ciocia Walda''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Wojciech Paszkowski]] – '''Stan Lee''' <small>(odc. 1-15, tyłówka)</small><br />
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Isabelle'''<br />
* [[Zuzanna Jaźwińska]] – '''Guillermo'''<br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] –<br />
** '''Robyn''',<br />
** '''Pani Gugenhaimer''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Patty''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Ivan'''<br />
* [[Agnieszka Kudelska]] –<br />
** '''Kobieta Rekin''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Pedro''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Natasza Badiński''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Młoda policjantka''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Leszek Zduń]] –<br />
** '''Baxter''',<br />
** '''Burmistrz''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Głos z telefonu''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Spartakus''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Lektor serialu ''Gra o tron: Przedszkolne lata''''',<br />
** '''Tata Emersona''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Głos z radia policyjnego''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Maciej Dybowski]]<br />
* [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]]<br />
* [[Magdalena Krylik]]<br />
i inni<br />
<br />
'''Lektor''': [[Leszek Zduń]]<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł angielski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01<br />
| ''Pierwszy dzień w szkole''<br />
| ''The First Day of School''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02<br />
| ''Sztuka kradzieży''<br />
| ''Art of the Steal''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03<br />
| ''Chomiś''<br />
| ''Hammy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04<br />
| ''Superklasa kontra ZC''<br />
| ''Super K’s vs. The Fearsome Foursome''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05<br />
| ''Pewnej ciemnej nocy''<br />
| ''One Dark Night''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06<br />
| ''Mów mi Tulzilla''<br />
| ''Call Me Hugzilla''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część pierwsza''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 1''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część druga''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 2''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09<br />
| ''Zagubieni w Odysei Kosmicznej''<br />
| ''Lost in a Space Odyssey Trek''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10<br />
| ''Ledwie cię znaliśmy Bessie''<br />
| ''Bessie We Hardly Knew Ye''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11<br />
| ''Superklasa staje się zła''<br />
| ''Super Ks Gone Bad''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12<br />
| ''Zastępstwo''<br />
| ''The Substitute''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13<br />
| ''Eksperyment''<br />
| ''The Experiment''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14<br />
| ''Rozbitkowie''<br />
| ''Castaways''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15<br />
| ''Magiczny pierścień''<br />
| ''The Magic Ring''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16<br />
| ''Sen na służbie''<br />
| ''Sleeping Duty''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17<br />
| ''Galeria sław''<br />
| ''Hall of Fame''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18<br />
| ''Podróże w czasie''<br />
| ''Time Trippers''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19<br />
| ''Szach-mat''<br />
| ''Checkmate''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20<br />
| ''Świat na wspak''<br />
| ''Weirdo World''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21<br />
| ''Królewska wizyta''<br />
| ''A Royal Visit''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22<br />
| ''Paryska przygoda''<br />
| ''The Paris Affair''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23<br />
| ''Ziemianie mają talent''<br />
| ''Earthlings Got Talent''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24<br />
| ''Kapitan fantastyczny, początek''<br />
| ''Captain Fantastic Begins''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25<br />
| ''Austriacka awantura''<br />
| ''Austrian Adventure''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26<br />
| ''Emerson''<br />
| ''Emerson''<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Bohaterska_superklasa&diff=201794
Bohaterska superklasa
2024-02-05T13:19:13Z
<p>Daru: /* Wersja polska */ zduń konarski pety odpalmy supermoce</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Bohaterska superklasa<br />
|tytuł oryginalny=Superhero Kindergarten<br />
|plakat=Bohaterska superklasa.jpg<br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Stany Zjednoczone, Irlandia<br />
|język=angielski<br />
|stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]]<br />
|lata produkcji=2021<br />
|data premiery=1 marca [[2023]]<br />
|sezony=1 z 1<br />
|odcinki=26 z 26<br />
}}<br />
'''Bohaterska superklasa''' (ang. ''Superhero Kindergarten'', 2021) – amerykańsko-irlandzki serial animowany.<br />
<br />
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 1 marca [[2023]] roku.<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
Serial komediowy dla młodych widzów o szóstce wyjątkowych dzieci, które uczą się doskonalić swoje supermoce. Z pomocą nauczyciela Pana Armstronga (kiedyś Kapitana Fantastycznego) uczą się pracy zespołowej, kontrolowania własnych mocy, a przede wszystkim nieujawniania ich światu bez potrzeby. Jednocześnie chronią miasto Greenville przed zagrożeniami. Sami niestety też muszą mierzyć się z doktorem. Superiorem, odwiecznym wrogiem Kapitana Fantastycznego. Aby zniszczyć superbohaterów doktor Superior uruchamia własną "szkółkę" dla anty-superbohaterów. <br />
<br />
<small>Źródło: Telewizja Polska</small><br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie TVP ABC – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Michał Konarski]]<br /><br />
'''Dialogi''': [[Joanna Kuryłko]]<br /><br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Agnieszka Stankowska]]<br /><br />
'''Organizacja produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Waldemar Barwiński]] –<br />
** '''Arnold Armstrong / Kapitan Fantastyczny''',<br />
** '''Arnold Schwarzenegger''' <small>(odc. 19)</small><br />
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Patty Putty'''<br />
* [[Lidia Sadowa]] – '''Vik / Sticky'''<br />
* [[Agata Skórska]] – '''Power Pedro'''<br />
* [[Kinga Suchan]]<!-- – '''Billy / Blocker'''--><br />
* [[Katarzyna Domalewska]]<!-- – '''Lin / Cray-Cray'''--><br />
* [[Karolina Gwóźdź]]<!-- – '''Jackson Jet'''--><br />
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Nigel Danforth / Doktor Superior'''<br />
'''W pozostałych rolach'''<br />
* [[Michał Konarski]] –<br />
** '''Pan O''',<br />
** '''Mikołaj''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Krampus''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Tito Jackson''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Stan Lee''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Stary policjant''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –<br />
** '''Dyrektorka Shoutzalot''',<br />
** '''Pani Troler''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Ciocia Walda''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Wojciech Paszkowski]] – '''Stan Lee''' <small>(odc. 1-15)</small><br />
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Isabelle'''<br />
* [[Zuzanna Jaźwińska]] – '''Guillermo'''<br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] –<br />
** '''Robyn''',<br />
** '''Pani Gugenhaimer''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Patty''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Ivan'''<br />
* [[Agnieszka Kudelska]] –<br />
** '''Kobieta Rekin''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Pedro''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Natasza Badiński''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Młoda policjantka''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Leszek Zduń]] –<br />
** '''Baxter''',<br />
** '''Burmistrz''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Głos z telefonu''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Spartakus''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Tata Emersona''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Głos z radia policyjnego''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Maciej Dybowski]]<br />
* [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]]<br />
* [[Magdalena Krylik]]<br />
i inni<br />
<br />
'''Lektor''': [[Leszek Zduń]]<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł angielski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01<br />
| ''Pierwszy dzień w szkole''<br />
| ''The First Day of School''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02<br />
| ''Sztuka kradzieży''<br />
| ''Art of the Steal''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03<br />
| ''Chomiś''<br />
| ''Hammy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04<br />
| ''Superklasa kontra ZC''<br />
| ''Super K’s vs. The Fearsome Foursome''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05<br />
| ''Pewnej ciemnej nocy''<br />
| ''One Dark Night''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06<br />
| ''Mów mi Tulzilla''<br />
| ''Call Me Hugzilla''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część pierwsza''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 1''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część druga''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 2''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09<br />
| ''Zagubieni w Odysei Kosmicznej''<br />
| ''Lost in a Space Odyssey Trek''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10<br />
| ''Ledwie cię znaliśmy Bessie''<br />
| ''Bessie We Hardly Knew Ye''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11<br />
| ''Superklasa staje się zła''<br />
| ''Super Ks Gone Bad''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12<br />
| ''Zastępstwo''<br />
| ''The Substitute''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13<br />
| ''Eksperyment''<br />
| ''The Experiment''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14<br />
| ''Rozbitkowie''<br />
| ''Castaways''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15<br />
| ''Magiczny pierścień''<br />
| ''The Magic Ring''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16<br />
| ''Sen na służbie''<br />
| ''Sleeping Duty''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17<br />
| ''Galeria sław''<br />
| ''Hall of Fame''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18<br />
| ''Podróże w czasie''<br />
| ''Time Trippers''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19<br />
| ''Szach-mat''<br />
| ''Checkmate''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20<br />
| ''Świat na wspak''<br />
| ''Weirdo World''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21<br />
| ''Królewska wizyta''<br />
| ''A Royal Visit''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22<br />
| ''Paryska przygoda''<br />
| ''The Paris Affair''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23<br />
| ''Ziemianie mają talent''<br />
| ''Earthlings Got Talent''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24<br />
| ''Kapitan fantastyczny, początek''<br />
| ''Captain Fantastic Begins''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25<br />
| ''Austriacka awantura''<br />
| ''Austrian Adventure''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26<br />
| ''Emerson''<br />
| ''Emerson''<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Bohaterska_superklasa&diff=201793
Bohaterska superklasa
2024-02-05T13:13:50Z
<p>Daru: /* Wersja polska */ zduńzduńzduńzduńzduńzduńzduń</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Bohaterska superklasa<br />
|tytuł oryginalny=Superhero Kindergarten<br />
|plakat=Bohaterska superklasa.jpg<br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Stany Zjednoczone, Irlandia<br />
|język=angielski<br />
|stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]]<br />
|lata produkcji=2021<br />
|data premiery=1 marca [[2023]]<br />
|sezony=1 z 1<br />
|odcinki=26 z 26<br />
}}<br />
'''Bohaterska superklasa''' (ang. ''Superhero Kindergarten'', 2021) – amerykańsko-irlandzki serial animowany.<br />
<br />
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 1 marca [[2023]] roku.<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
Serial komediowy dla młodych widzów o szóstce wyjątkowych dzieci, które uczą się doskonalić swoje supermoce. Z pomocą nauczyciela Pana Armstronga (kiedyś Kapitana Fantastycznego) uczą się pracy zespołowej, kontrolowania własnych mocy, a przede wszystkim nieujawniania ich światu bez potrzeby. Jednocześnie chronią miasto Greenville przed zagrożeniami. Sami niestety też muszą mierzyć się z doktorem. Superiorem, odwiecznym wrogiem Kapitana Fantastycznego. Aby zniszczyć superbohaterów doktor Superior uruchamia własną "szkółkę" dla anty-superbohaterów. <br />
<br />
<small>Źródło: Telewizja Polska</small><br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie TVP ABC – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Michał Konarski]]<br /><br />
'''Dialogi''': [[Joanna Kuryłko]]<br /><br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Agnieszka Stankowska]]<br /><br />
'''Organizacja produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Waldemar Barwiński]] –<br />
** '''Arnold Armstrong / Kapitan Fantastyczny''',<br />
** '''Arnold Schwarzenegger''' <small>(odc. 19)</small><br />
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Patty Putty'''<br />
* [[Lidia Sadowa]] – '''Vik / Sticky'''<br />
* [[Agata Skórska]] – '''Power Pedro'''<br />
* [[Kinga Suchan]]<!-- – '''Billy / Blocker'''--><br />
* [[Katarzyna Domalewska]]<!-- – '''Lin / Cray-Cray'''--><br />
* [[Karolina Gwóźdź]]<!-- – '''Jackson Jet'''--><br />
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Nigel Danforth / Doktor Superior'''<br />
'''W pozostałych rolach'''<br />
* [[Michał Konarski]] –<br />
** '''Pan O''',<br />
** '''Mikołaj''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Krampus''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Stan Lee''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Stary policjant''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –<br />
** '''Dyrektorka Shoutzalot''',<br />
** '''Pani Troler''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Ciocia Walda''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Wojciech Paszkowski]] – '''Stan Lee''' <small>(odc. 1-15)</small><br />
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Isabelle'''<br />
* [[Zuzanna Jaźwińska]] – '''Guillermo'''<br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] –<br />
** '''Robyn''',<br />
** '''Pani Gugenhaimer''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Patty''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Ivan'''<br />
* [[Agnieszka Kudelska]] –<br />
** '''Kobieta Rekin''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Pedro''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Natasza Badiński''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Młoda policjantka''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Leszek Zduń]] –<br />
** '''Baxter''',<br />
** '''Burmistrz''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Tata Emersona''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Głos z radia policyjnego''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Maciej Dybowski]]<br />
* [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]]<br />
* [[Magdalena Krylik]]<br />
i inni<br />
<br />
'''Lektor''': [[Leszek Zduń]]<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł angielski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01<br />
| ''Pierwszy dzień w szkole''<br />
| ''The First Day of School''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02<br />
| ''Sztuka kradzieży''<br />
| ''Art of the Steal''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03<br />
| ''Chomiś''<br />
| ''Hammy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04<br />
| ''Superklasa kontra ZC''<br />
| ''Super K’s vs. The Fearsome Foursome''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05<br />
| ''Pewnej ciemnej nocy''<br />
| ''One Dark Night''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06<br />
| ''Mów mi Tulzilla''<br />
| ''Call Me Hugzilla''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część pierwsza''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 1''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część druga''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 2''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09<br />
| ''Zagubieni w Odysei Kosmicznej''<br />
| ''Lost in a Space Odyssey Trek''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10<br />
| ''Ledwie cię znaliśmy Bessie''<br />
| ''Bessie We Hardly Knew Ye''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11<br />
| ''Superklasa staje się zła''<br />
| ''Super Ks Gone Bad''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12<br />
| ''Zastępstwo''<br />
| ''The Substitute''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13<br />
| ''Eksperyment''<br />
| ''The Experiment''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14<br />
| ''Rozbitkowie''<br />
| ''Castaways''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15<br />
| ''Magiczny pierścień''<br />
| ''The Magic Ring''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16<br />
| ''Sen na służbie''<br />
| ''Sleeping Duty''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17<br />
| ''Galeria sław''<br />
| ''Hall of Fame''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18<br />
| ''Podróże w czasie''<br />
| ''Time Trippers''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19<br />
| ''Szach-mat''<br />
| ''Checkmate''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20<br />
| ''Świat na wspak''<br />
| ''Weirdo World''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21<br />
| ''Królewska wizyta''<br />
| ''A Royal Visit''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22<br />
| ''Paryska przygoda''<br />
| ''The Paris Affair''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23<br />
| ''Ziemianie mają talent''<br />
| ''Earthlings Got Talent''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24<br />
| ''Kapitan fantastyczny, początek''<br />
| ''Captain Fantastic Begins''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25<br />
| ''Austriacka awantura''<br />
| ''Austrian Adventure''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26<br />
| ''Emerson''<br />
| ''Emerson''<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Bohaterska_superklasa&diff=201792
Bohaterska superklasa
2024-02-05T13:00:59Z
<p>Daru: /* Wersja polska */ losowy Zduń, co się gapisz na opis</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Bohaterska superklasa<br />
|tytuł oryginalny=Superhero Kindergarten<br />
|plakat=Bohaterska superklasa.jpg<br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Stany Zjednoczone, Irlandia<br />
|język=angielski<br />
|stacja=[[Telewizja Polska|TVP ABC]]<br />
|lata produkcji=2021<br />
|data premiery=1 marca [[2023]]<br />
|sezony=1 z 1<br />
|odcinki=26 z 26<br />
}}<br />
'''Bohaterska superklasa''' (ang. ''Superhero Kindergarten'', 2021) – amerykańsko-irlandzki serial animowany.<br />
<br />
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 1 marca [[2023]] roku.<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
Serial komediowy dla młodych widzów o szóstce wyjątkowych dzieci, które uczą się doskonalić swoje supermoce. Z pomocą nauczyciela Pana Armstronga (kiedyś Kapitana Fantastycznego) uczą się pracy zespołowej, kontrolowania własnych mocy, a przede wszystkim nieujawniania ich światu bez potrzeby. Jednocześnie chronią miasto Greenville przed zagrożeniami. Sami niestety też muszą mierzyć się z doktorem. Superiorem, odwiecznym wrogiem Kapitana Fantastycznego. Aby zniszczyć superbohaterów doktor Superior uruchamia własną "szkółkę" dla anty-superbohaterów. <br />
<br />
<small>Źródło: Telewizja Polska</small><br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie TVP ABC – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Michał Konarski]]<br /><br />
'''Dialogi''': [[Joanna Kuryłko]]<br /><br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Agnieszka Stankowska]]<br /><br />
'''Organizacja produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Waldemar Barwiński]] –<br />
** '''Arnold Armstrong / Kapitan Fantastyczny''',<br />
** '''Arnold Schwarzenegger''' <small>(odc. 19)</small><br />
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Patty Putty'''<br />
* [[Lidia Sadowa]] – '''Vik / Sticky'''<br />
* [[Agata Skórska]] – '''Power Pedro'''<br />
* [[Kinga Suchan]]<!-- – '''Billy / Blocker'''--><br />
* [[Katarzyna Domalewska]]<!-- – '''Lin / Cray-Cray'''--><br />
* [[Karolina Gwóźdź]]<!-- – '''Jackson Jet'''--><br />
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Nigel Danforth / Doktor Superior'''<br />
'''W pozostałych rolach'''<br />
* [[Michał Konarski]] –<br />
** '''Pan O''',<br />
** '''Mikołaj''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Krampus''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Stan Lee''' <small>(odc. 17)</small><br />
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –<br />
** '''Dyrektorka Shoutzalot''',<br />
** '''Pani Troler''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Ciocia Walda''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Wojciech Paszkowski]] – '''Stan Lee''' <small>(odc. 1-15)</small><br />
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Isabelle'''<br />
* [[Zuzanna Jaźwińska]] – '''Guillermo'''<br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] –<br />
** '''Robyn''',<br />
** '''Pani Gugenhaimer''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Patty''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Ivan'''<br />
* [[Agnieszka Kudelska]] –<br />
** '''Kobieta Rekin''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Mama Pedro''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Natasza Badiński''' <small>(odc. 19)</small><br />
* [[Leszek Zduń]] –<br />
** '''Baxter''',<br />
** '''Tata Emersona''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Maciej Dybowski]]<br />
* [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]]<br />
* [[Magdalena Krylik]]<br />
i inni<br />
<br />
'''Lektor''': [[Leszek Zduń]]<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł angielski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01<br />
| ''Pierwszy dzień w szkole''<br />
| ''The First Day of School''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02<br />
| ''Sztuka kradzieży''<br />
| ''Art of the Steal''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03<br />
| ''Chomiś''<br />
| ''Hammy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04<br />
| ''Superklasa kontra ZC''<br />
| ''Super K’s vs. The Fearsome Foursome''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05<br />
| ''Pewnej ciemnej nocy''<br />
| ''One Dark Night''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06<br />
| ''Mów mi Tulzilla''<br />
| ''Call Me Hugzilla''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część pierwsza''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 1''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08<br />
| ''Jak superklasa ocaliła Boże Narodzenie, część druga''<br />
| ''How the Super Ks Save Christmas, Part 2''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09<br />
| ''Zagubieni w Odysei Kosmicznej''<br />
| ''Lost in a Space Odyssey Trek''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10<br />
| ''Ledwie cię znaliśmy Bessie''<br />
| ''Bessie We Hardly Knew Ye''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11<br />
| ''Superklasa staje się zła''<br />
| ''Super Ks Gone Bad''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12<br />
| ''Zastępstwo''<br />
| ''The Substitute''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13<br />
| ''Eksperyment''<br />
| ''The Experiment''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14<br />
| ''Rozbitkowie''<br />
| ''Castaways''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15<br />
| ''Magiczny pierścień''<br />
| ''The Magic Ring''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16<br />
| ''Sen na służbie''<br />
| ''Sleeping Duty''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17<br />
| ''Galeria sław''<br />
| ''Hall of Fame''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18<br />
| ''Podróże w czasie''<br />
| ''Time Trippers''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19<br />
| ''Szach-mat''<br />
| ''Checkmate''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20<br />
| ''Świat na wspak''<br />
| ''Weirdo World''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21<br />
| ''Królewska wizyta''<br />
| ''A Royal Visit''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22<br />
| ''Paryska przygoda''<br />
| ''The Paris Affair''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23<br />
| ''Ziemianie mają talent''<br />
| ''Earthlings Got Talent''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24<br />
| ''Kapitan fantastyczny, początek''<br />
| ''Captain Fantastic Begins''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25<br />
| ''Austriacka awantura''<br />
| ''Austrian Adventure''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.03.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26<br />
| ''Emerson''<br />
| ''Emerson''<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Jakub_Strach&diff=201495
Jakub Strach
2024-01-24T17:01:28Z
<p>Daru: Anulowanie wersji 201490 autorstwa StrachuBachu (dyskusja)</p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Jakub Strach<br />
|zdjęcie=Jakub Strach.jpeg<br />
|data i miejsce urodzenia=25 kwietnia [[2007]]</br> Warszawa<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor, wokalista, dialogista, tekściarz, montażysta<br />
}}<br />
'''Jakub Strach''' (ur. 25 kwietnia [[2007]] roku w Warszawie) – polski aktor dziecięcy, dialogista i tekściarz. Redaktor portalu Dubbingpedia. Występuje również pod pseudonimem: '''Jan Odwaga'''.<br />
<br />
Uczeń LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie, a także Warsztatowej Akademii Musicalowej [[Paweł Podgórski|Pawła Podgórskiego]] w której edukację zakończył w styczniu [[2021]] roku. <br />
<br />
Od [[2015]] roku użycza swojego głosu w dubbingach, współpracując z [[Iyuno|BTI Studios / IYUNO Media]], [[Hiventy Poland]], [[Master Film]], [[VSI Warsaw]], [[Studio Publishing]], [[Studio Sonica]] oraz [[Telewizja Polska|Telewizją Polską]]. <br />
<br />
Na przełomie [[2015]]/[[2016]] roku do listopada [[2021]] współpracował z Teatrem Syrena, natomiast od [[2017]] roku z Teatrem Narodowym i Dramatycznym w których to działalność artystyczną prowadzi do dnia dzisiejszego. W latach [[2019]]-[[2021]] występował również na deskach teatrów muzycznych, Roma i Buffo. Od września [[2023]] roku związany jest z Teatrem Capitol w Warszawie.<br />
<br />
W [[2022]] roku zaczął udzielać się także jako dialogista, autor tekstów piosenek oraz montażysta dubbingu, współpracując ze [[Studio PDK|Studiem PDK]], [[Mastergroove Studios]], [[Studio Nagrań Dora|Studiem Nagrań Dora]] oraz [[Iyuno]]. Zajmuje się również tłumaczeniem i adiustacją filmów lektorskich dla platform [[SkyShowtime]], [[Rakuten]] i kanału 13 Ulica.<br />
<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Czarna Pantera]]''<br />
* 2018: ''[[Grinch]]'' – Ozzy<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks<br />
* 2018: ''[[Pułapka czasu]]'' – Charles Murry<br />
* 2018: ''[[Pup Star: Dookoła świata]]''<br />
* 2018: ''[[Ralph Demolka w internecie]]''<br />
* 2018: ''[[Rodzina od zaraz]]''<br />
* D2018: ''[[Uczeń Świętego Mikołaja]]'' – Mikołaj<br />
* 2018: ''[[Zakręcony piątek]]'' – Fletcher Blake<br />
* 2019: ''[[Angry Birds 2 Film]]'' – Vivi<br />
* 2019: ''[[Avengers: Koniec gry]]'' – Młody Scott Lang<br />
* 2019: ''[[Aladyn (film 2019)|Aladyn]]'' – Omar<br />
* D2019: ''[[Drużyna Buddiego]]''<br />
* D2019: ''[[Dzieci lata]]'' – Kári<br />
* 2019: ''[[Jakub, Mimmi i gadające psy]]'' – Jakub<br />
* 2019: ''[[Klaus]]''<br />
* 2019: ''[[Kraina lodu II]]''<br />
* 2019: ''[[Następcy 3]]'' –<br />
** Piszczek,<br />
** Wstydek<br />
* 2019: ''[[Pachamama]]'' – Tepulpai<br />
* 2019: ''[[Salma w krainie dusz]]'' – mały Jorge<br />
* D2019: ''[[Siatkarz Buddy]]''<br />
* 2019: ''[[Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają]]'' – Timmy Fiasco<br />
* 2019: ''[[Toy Story 4]]''<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]''<br />
* 2020: ''[[Będziemy bohaterami]]'' – Zawrót<br />
* D2020: ''[[Ella Bella Bingo]]'' – Henry<br />
* 2020: ''[[Magiczne wakacje]]'' – Cameron<br />
* 2020: ''[[Magia na opak]]'' – Phillip<br />
* 2020: ''[[Nieustraszony]]'' – Titus<br />
* 2020: ''[[Nocna przygoda]]'' – Lewis<br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2020: ''[[Pan Jangle i świąteczna podróż]]'' – Edison<br />
* 2020: ''[[Scooby-Doo!]]'' – Młody Norville „Kudłaty” Rogers<br />
* 2020: ''[[Turniej główny]]'' – Leo<br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin<br />
* 2020: ''[[Wiedźmy]]'' – Młody Charlie Hansen<br />
* 2021: ''[[Dwóch ojców]]'' – Guilherme<br />
* 2021: ''[[Dzień na tak]]'' – Nando Torres<br />
* 2021: ''[[Wilczy gang]]'' – Wolf<br />
* 2021: ''[[Raya i ostatni smok]]'' – Boun<br />
* 2021: ''[[Co w duszy gra]]''<br />
* 2021: ''[[Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów]]''<br />
* 2021: ''[[Skater Girl]]''<br />
* 2021: ''[[Rodzinka rządzi]]''<br />
* 2021: ''[[Luca]]'' – Alberto Scorfano <small>(zwiastun #1)</small><br />
* 2021: ''[[Ulica Strachu – część 2: 1978]]''<br />
* 2021: ''[[Dziki Zachód Calamity Jane]]'' – Trębacz<br />
* 2021: ''[[Jak ocalić smoka]]'' –<br />
** Mortimer,<br />
** Uczniowie<br />
* 2021: ''[[Mama Mu wraca do domu]]'' – Brat Liny<br />
* 2021: ''[[Yakari i wielka podróż]]'' – Yakari<br />
* 2021: ''[[Martin i magiczny las]] – Burza<br />
* 2021: ''[[Rodzina Addamsów 2]]''<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]'' – Henk<br />
* 2021: ''[[Ron usterka]]'' – Barney<br />
* 2021: ''[[Mój przyjaciel wampir]]'' – Michał<br />
* 2021: ''[[Wilk, lew i ja]]'' – Rapha<br />
* 2021: ''[[Pamiętnik Berta]]'' – Erik<br />
* 2021: ''[[Clifford. Wielki czerwony pies]]''<br />
* 2021: ''[[Wicher. Ostatni rozdział]]'' – Carlo<br />
* 2021: ''[[Składanka]]<br />
* 2021: ''[[Wilk na 100%]]'' – Mały Freddy Lupin<br />
* 2021: ''[[NickGwiazdka z gwiazdami]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Hilda i Władca gór]]''<br />
* 2022: ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]''<br />
* 2022: ''[[Dom (film animowany 2021)|Dom]]''<br />
* 2022: ''[[Skarb Mikołajka]]'' – Alcest<br />
* 2022: ''[[Gramy u siebie]]'' – Brian<br />
* 2022: ''[[To nie wypanda]]''<br />
* 2022: ''[[Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo]]'' – Greg<br />
* 2022: ''[[Metal Lords]]''<br />
* 2022: ''[[Chłopiec zza szyby]]'' – Kumpel gruby<br />
* 2022: ''[[Recess: All Growed Down]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Recess: Taking the Fifth Grade]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu]]'' – Młody Rupert Grint (w trakcie mutacji)<br />
* 2022: ''[[Felix i ukryty skarb]]'' – Felix<br />
* 2022: ''[[Minionki: Wejście Gru]]''<br />
* 2022: ''[[Lena i Śnieżek]]''<br />
* 2022: ''[[13: Musical]]'' – Evan Goldman<br />
* 2022: ''[[Pies w rozmiarze XXL]]'' – Billy<br />
* 2022: ''[[Młody Winnetou]]'' – Winnetou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Skazane na balet]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Terminator 2: Dzień sądu]]'' – John Connor <small>(wersja polska)</small><br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Lilka i Pestka]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Duch, który musiał odejść]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Pinokio (film fabularny 2022)|Pinokio]]'' – Knot<br />
* 2022: ''[[Miś Bamse na wulkanie]]'' <br />
* 2022: ''[[Mecz o wszystko]]'' – <br />
** Ori,<br />
** Pepijn,<br />
** Dzieci<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' –<br />
** Silas,<br />
** Gwary<br />
* 2022: ''[[Dom na falach]] –<br />
** Kosuke,<br />
** Młody Kosuke<br />
* 2022: ''[[Comedy Queen]]''<br />
* 2022: ''[[Hokus Pokus 2]] –<br />
** Młody Billy Butcherson,<br />
** Dzieciak przebrany za Mary Sanderson,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Black Adam]]'' – Amon Tomaz<br />
* 2022: ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' – Ladji<br />
* 2022: ''[[Uwolnić Poly]]'' – Pablo<br />
* 2022: ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' – Piotrek<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]'' – <br />
** Mukla pirat,<br />
** Mukla zielona w prążki,<br />
** Mukla zielona kosmonauta,<br />
** Mukla chuda<br />
* 2022: ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]'' –<br />
** Mukla niebieska,<br />
** Mukla szara,<br />
** Mukla wredna,<br />
** Chłopiec<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]] – Młody Pettson<br />
* 2022: ''[[The Christmas Letter]]'' – Henio<br />
* 2022: ''[[Zapasy z życiem]]'' – Vince<br />
* 2022: ''[[Pan Zabawka]]''<br />
* 2022: ''[[Świąteczny cud]]'' – Karl<br />
* 2023: ''[[Shazam! Gniew bogów]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Najlepszy rzut Changa]]''<br />
* 2023: ''[[Misja: Bal]]'' – Kyle<br />
* 2023: ''[[Piotruś Pan i Wendy]]'' – Slightly<br />
* 2023: ''[[Krater]]'' – Borney<br />
* 2023: ''[[Wróżka Różka]]'' – Karl Gustaw<br />
* 2023: ''[[Indiana Jones i artefakt przeznaczenia]]'' – Bogaty dzieciak <br />
* 2023: ''[[Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film]]''<br />
* 2023: ''[[Najlepsi]]'' – Brooklyn <br />
* 2023: ''[[Kompas szkieletora]]'' – Champ Brown<br />
* 2023: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos]]''<br />
* 2023: ''[[Mukliki]]'' – Findus<br />
* 2023: ''[[Katak. Podwodna przygoda]]'' – Kami<br />
* 2023: ''[[Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka]]'' –<br />
** Anthony,<br />
** Gwary dzieci,<br />
** Lothar,<br />
** Maks<br />
* 2023: ''[[Mikey i ja]]'' – Barry Corman<br />
* 2023: ''[[Jak zostać Świętym Mikołajem 3]]'' – Valdemar<br />
* 2023: ''[[Dancing Queen]]''<br />
* 2023: ''[[Szczęśliwe Święta]]'' – Erik<br />
* 2023: ''[[Najpiękniejsze Święta]]''<br />
* 2024: ''[[Mój brat robot]]''<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2014: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' – Mały Ricky<br />
* 2014-2016: ''[[Wissper]]'' – Borsuk Bopsie <small>(odc. 67, 80, 85, 96)</small><br />
* 2015: ''[[Dzień, w którym Heniś poznał...]]''<br />
* 2015: ''[[Nie ma jak w rodzinie]]'' –<br />
** Kenny <small>(seria 3)</small>,<br />
** 9-letni dupek<br />
* 2015: ''[[Obóz Kikiwaka]]'' – Matteo Silva <small>(odc. 43-105, 107, 109)</small><br />
* 2015: ''[[Pidżamersi]]'' – Faraon Junior <small>(odc. 99-100, 102-103, 113)</small><br />
* 2015: ''[[Z pamiętnika Miki]]'' – Jak to<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' –<br />
** Orby <small>(odc. 21a)</small>,<br />
** Dash <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Stephan <small>(odc. 23b)</small>,<br />
** Duke <small>(odc. 25b)</small>,<br />
** Cody <small>(odc. 38a, 70b)</small>,<br />
** Psikus i Figiel <small>(odc. 44b, 57b, 62b)</small>,<br />
** Sydney <small>(odc. 45a)</small>,<br />
** Stefek <small>(odc. 47a, 59a)</small>,<br />
** Szkrabik <small>(odc. 58b)</small>,<br />
** Toby <small>(odc. 62b)</small>,<br />
** Reks <small>(odc. 84a)</small><br />
* 2016: ''[[Kiva potrafi]]'' – Sol<br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]'' – Noddy<br />
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – mały Milo <small>(odc. 39a)</small><br />
* 2016: ''[[Rafcio Śrubka]]'' – gwary<br />
* 2016-2018: ''[[Rodzinka od środka]]'' – Norman <small>(odc. 51)</small><br />
* 2017: ''[[Bella i Sebastian (serial animowany)|Bella i Sebastian]]'' – Sonny<br />
* 2017: ''[[Claude]]'' – Claude<br />
* 2017: ''[[Jedenastka]]'' – Rodrigo <small>(odc. 161, 218-220)</small><br />
* 2017: ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' – Rod<br />
* 2017: ''[[Vikki RPM]]''<br />
* 2017: ''[[Wielka Szóstka: Serial]]''<br />
* 2017-2020: ''[[Zaplątane przygody Roszpunki|Zaplątani: Serial / Zaplątane przygody Roszpunki]]'' − Mały Lance Bajera <small>(odc. 45)</small><br />
* D2018: ''[[Angelo rządzi]]'' – Peter <small>(odc. 82a, 84a, 87ab, 89a, 91b, 95ab, 96b, 97ab, 98b, 99a, 100a, 101a, 104)</small><br />
* D2018: ''[[Slugterra]]'' – Symothy <small>(odc. 48-50, 52)</small><br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]'' –<br />
** Pip <small>(odc. 45b)</small>,<br />
** Beagle Boy,<br />
** Pooply,<br />
** Uczeń szkoły tańca 3,<br />
** Chłopiec 2,<br />
** Puck <small>(odc. 47a, 51b)</small>,<br />
** Chester <small>(odc. 80a)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2018: ''[[Jeźdźcy smoków]]'' –<br />
** Maruda <small>(odc. 109)</small>,<br />
** Fingard<br />
* 2018: ''[[Abby Hatcher]]'' – Bozzly<br />
* 2018: ''[[Banda Beti]]'' – Gienek<br />
* 2018: ''[[Biuro ochrony magii]]'' – Jack <small>(odc. 15)</small><br />
* 2018: ''[[Coop i Cami pytają świat]]'' – dzieciak <small>(odc. 5)</small><br />
* 2018: ''[[Craig znad Potoku]]'' – <br />
** Turner <small>(odc. 13)</small><br />
** Chłopiec z domku dla lalek <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Ten, który się nie drapie <small>(odc. 98)</small><br />
* D2018: ''[[Kot Pete]]'' – Żółw Denis<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – <br />
** Szymek <small>(odc. 1b, 6b, 7a, 8b, 9a, 10a, 12a, 13a, 14b, 15b, 18a, 19a, 20b, 22b, 26ab, 28ab, 30a, 32a, 34b, 35, 36b-52b)</small>,<br />
** Krzyś,<br />
** Franek<br />
* 2018: ''[[Między nami, kuzynami]]'' – Leaf<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek <small>(świąteczny odcinek specjalny)</small><br />
* 2018: ''[[Obóz na wyspie]]'' –<br />
** Max <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Piżamek<!-- <small>(odc. 1, 3, 5, 10, 47, 61-64, 73)</small>-->,<br />
** Lodowa kanapka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Szczeniak <small>(odc. 39)</small>,<br />
** Król <small>(odc. 45, 47, 56, 65-67)</small>,<br />
** Mały tyranozaur,<br />
** Pies<br />
* 2018: ''[[Wodnikowe Wzgórze (2018)|Wodnikowe Wzgórze]]''<br />
* 2018: ''[[Luo Bao Bei]]'' – Timmy<br />
* 2018: ''[[Fancy Nancy Clancy]]'' – Roberto <small>(odc. 41a, 42a, 43a, 47a, 48a)</small><br />
* D2019: ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]''<br />
* D2019: ''[[Psi patrol]]'' – Harold <small>(odc. S1, 139, 145b, 154a, 157ab, 160)</small><br />
* D2019: ''[[Blaze i mega maszyny]]''<br />
* 2019: ''[[Dom pod jabłonką]]''<br />
* D2019: ''[[Star Butterfly kontra siły zła]]'' –<br />
** Sandy <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Mały Marco <small>(odc. 63a)</small><br />
* D2019: ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' –<br />
** Gregor McConner <small>(odc. 52)</small>,<br />
** Austin <small>(odc. 56)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2019: ''[[Jedenastka]]''<br />
* 2019: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria I − Battle Planet|Bakugan: Battle Planet]]'' – Mac <small>(odc. 1-30)</small><br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' – Kieł <small>(odc. 40b)</small><br />
* D2019: ''[[Artur i Minimki (serial animowany)|Artur i Minimki]]'' – Betamesz<br />
* D2019: ''[[Mustang: Duch wolności]]'' – Kłak <small>(odc. S1-S2)</small><br />
* 2019: ''[[Frytka i Kartofelcia]]'' – Nico<br />
* 2019: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa]]'' – Fingard <small>(odc. 4, 12)</small><br />
* 2019: ''[[Karolek z Naklejkowa]]'' – Rudy <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2019: ''[[Zjazd rodzinny]]'' – Mason <small>(odc. 15)</small><br />
* 2019: ''[[Wiedźmin (serial 2019)|Wiedźmin]]'' <br />
* 2019: ''[[Mali detektywi]]''<br />
* 2019: ''[[Mocny Mike]]'' – Tom<br />
* 2019: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(odc. 1-50, S01-S10)</small><br />
* 2019: ''[[Wielkie plany Archibalda]]''<br />
* 2019: ''[[Bia]]'' – Nene <small>(odc. 36)</small><br />
* 2019: ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' –<br />
** Mały Duke Detain <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Billy McCloud <small>(odc. 1b, 2a, 5b, 8b)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 3b)</small><br />
* D2019: ''[[Heidi (serial animowany 2015)|Heidi]]'' – Rico <small>(odc. 41-48, 57-64)</small><br />
* D2019: ''[[Zafari]]'' – Lektor dziecięcy<br />
* D2019: ''[[Metalions]]''<br />
* 2019: ''[[Legenda Isla Nublar]]'' – Hudson Harper <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2020: ''[[Tut Tut Autka w Pagórkowie]]'' – Tymek Klakson<br />
* 2020: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria II − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <br />
* 2020: ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' –<br />
** DJ Śliski <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Mydełko <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Troll <small>(odc. 38)</small><br />
* D2020: ''[[Jaś Fasola]]''<br />
* 2020: ''[[Alice i Lewis]]'' – Michael<br />
* 2020: ''[[Kumpel terapeuta]]''<br />
* D2020: ''[[Świat Niny]]'' – Carlos<br />
* 2020: ''[[Glitch Tech]]'' – Młody High Five <small>(odc. 4)</small><br />
* 2020: ''[[Pokémon seria: Słońce i Księżyc#Seria 22 − Ultra Legendy|Pokémon seria: Słońce i Księżyc – Ultra Legendy]]'' − Noah <small>(odc. 21)</small><br />
* 2020: ''[[Psia Akademia]]'' – Morgan<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]'' –<br />
** Gunther,<br />
** Chłopiec<br />
* 2020: ''[[Mustang: Duch wolności: Akademia Jazdy Konnej]]'' – Kłak <small>(odc. 1-2, 7, 13, 15-16)</small><br />
* E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Dylan Thompson <small>(odc. 7)</small><br />
* 2020: ''[[Miasto Rymowanek]]'' – Humpty Dumpty<br />
* D2020: ''[[Agent Binky: Pets of the Universe]]'' – Mały człowiek<br />
* D2020: ''[[Ela, Oskar i Puf]]'' – Oskar<br />
* 2020: ''[[Klub Opiekunek]]'' –<br />
** David Michael,<br />
** Derek Masters,<br />
** Oliver,<br />
** Loud Kid<br />
* D2020: ''[[Super Rakieta]]''<br />
* 2020: ''[[JoJo i Babcia]]''<br />
* D2020: ''[[Królewska Straż]]'' –<br />
** Jabari,<br />
** Lektor <small>(odc. 1-2, 5, 17, 22, 24-25, 31-33, 39, 43, 51)</small><br />
* 2020: ''[[Mega Ekspres]]'' – Max<br />
* 2020: ''[[Śmieciarka]]'' – Staś<br />
* 2020: ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' –<br />
** Crank <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Percy <small>(odc. 2, 12-13)</small><br />
* 2020: ''[[Hej, Duggee!]] – Roly<br />
* 2020: ''[[Tupcio Chrupcio]]'' – Henryś <small>(seria 2)</small><br />
* 2020: ''[[Bing]]'' – Bing <small>(79-104)</small><br />
* 2020: ''[[Raven na chacie]]'' – Matteo Silva <small>(odc.69)</small><br />
* 2020: ''[[Grace i niezwykłe pojazdy]]''<br />
* 2020: ''[[Wehikuł Ignacego]]'' – Tomek <small>(odc.4)</small><br />
* 2020: ''[[Chico: Małpka złota rączka]]''<br />
* 2020: ''[[Ogarnij to!]]'' –<br />
** Topher<small> (odc. 19) </small>,<br />
** Simon<small> (odc. 23) </small><br />
* 2020: ''[[Buduj z Batmanem]]'' – Batman<br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(odc. 1-46, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Gazu, pieski, gazu!]]''<br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)]]''–<br />
** Chłopiec <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Chłopiec 2 <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021: ''[[Miasto duchów]]'' – Peter<br />
* 2021 ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Potężne Kaczory: Sezon na zmiany]]'' – Nick<br />
* 2021: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria III − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <small>(odc. 112)</small><br />
* 2021: ''[[Santiago z mórz]]'' – Enrique Real de Palacios III<br />
* 2021: ''[[Clifford (serial animowany 2019)|Clifford]]'' – Jack Morgan<br />
* 2021: ''[[Elliott z planety Ziemia]]'' – <br />
** Elliott Epson,<br />
** Elliott – klon <small>(odc. 15)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' – Tymek <small>(seria III, S01)</small><br />
* 2021: ''[[Pokémon: Podróże – Seria]]'' – Horace <small>(odc. 32)</small><br />
* 2021: ''[[Falcon i Zimowy Żołnierz]]'' – Cass Wilson <small>(odc. 1)</small><br />
* 2021: ''[[Turner i Hooch]]'' – Matthew <small>(odc. 2-3, 5-12)</small><br />
* 2021: ''[[Monster Beach]]''– Dean<br />
* 2021: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' –<br />
** Dosiek Maskotek <small>(odc. 121-124)</small>,<br />
** Kangurek Franek <small>(odc. 127)</small><br />
* 2021: ''[[Na farmie]]'' – Głosy chłopięce<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(odc. 80-82)</small><br />
* 2021: ''[[Dziewczyna, chłopak, itd.]]''<br />
* 2021: ''[[Przygody młodego Marco Polo]]'' – Luigi<br />
* 2021: ''[[Luke, podróżnik w czasie]]'' – Tang <small>(odc. 1-5, 32, 35, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Reksin]]'' – Max<br />
* 2021: ''[[He-Man i Władcy Wszechświata (serial animowany 2021)|He-Man i Władcy Wszechświata]]'' –<br />
** Kiciuś <small>(odc. 1, 16)</small>,<br />
** Młody Adam <small>(odc. 3, 7-8, 11)</small><br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]'' – Artur Bambini<br />
* 2021: ''[[Kocie wiedźmy]]'' – Wyatt<br />
* 2021: ''[[Wojowniczka i troll]]'' – Kendar <small>(odc. 11-13)</small><br />
* 2021: ''[[Doug wyciąga wtyczkę]]'' –<br />
** Grześ <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Gary <small>(odc. 14, 16, 20)</small><br />
* 2021: ''[[Nic strasznego]]<br />
* 2021: ''[[Ale obciach]]'' – Alfie<br />
* 2021: ''[[Panda Tafla]]'' – <br />
** Kaj <small>(odc. 7b)</small>,<br />
** Qui <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żółw 1 <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Leo <small>(odc. 24-25, 27, 30)</small><br />
* 2021: ''[[Ridley Jones: Strażniczka muzeum]]''<br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]''<br />
* 2021: ''[[Arcane]]'' – Młody Ekko <small>(odc. 1-2)</small><br />
* 2021: ''[[Psy w kosmosie]]'' – Młody Wyrzut <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021 : ''[[Little Angel]]'' –<br />
** John <small>(odc. 9-40, 42-82, 106, 110)</small>,<br />
** Czarnoskóry chłopiec,<br />
** Chłopiec-krowa,<br />
** Chłopiec-mysz,<br />
** Pajączek #1<br />
* 2021: ''[[Świat Karmy]]'' – Mateo <small>(odc. 8-9, 11-12, 14, 16, 18, 21-22, 25, 27, 34-36, 38-40)</small><br />
* 2021:''[[Gaby Duran: galaktyczna opiekunka]]'' – Jeremy <small>(odc. 25-38, 40-41)</small><br />
* 2021: ''[[Bal słówek]] <small>(wesoła matematyka)</small><br />
* 2022: ''[[Aparatka (serial animowany 2021)|Aparatka]]'' – Mike <small>(odc. 3)</small><br />
* 2022: ''[[Super Drużyna]]'' – Trik<br />
* 2022: ''[[That Girl Lay Lay]]'' – Young Dylan <small>(odc. 8)</small><br />
* 2022: ''[[The Orbital Children]]'' – Taiyou Tsukuba<br />
* 2022: ''[[Precel i szczeniaczki]]'' –<br />
** Paxton <small>(kilka kwestii)</small>,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Wielkodomscy]]'' – Rysio, brat Beci <small>(odc. 44b)</small><br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee<br />
* 2022: ''[[Harley Quinn]]'' – Kolega Joshuy #1 <small>(odc. 2)</small><br />
* 2022: ''[[Superpsiaki]]'' – JJ<br />
* 2022: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria IV − Ewolucje|Bakugan – Ewolucje]]'' <br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
* 2022: ''[[Pinokio i przyjaciele]]'' – Knot <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2022: ''[[Madagaskar: mała dżungla]]''<br />
* 2022: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2022: ''[[Między nami, misiaczkami]]'' – Pip <small>(odc. 15)</small><br />
* 2022: ''[[Heartstopper]]'' – gwary<br />
* 2022: ''[[Tobot – Galaktyczni detektywi]]'' – Bartek<br />
* 2022: ''[[Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej]]'' – Man-Man <small>(odc. 10)</small><br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Martwy punkt: Paranormalny park]]''<br />
* 2022: ''[[Magiczny plac zabaw Mii]]'' – Chłopak 1<br />
* 2022: ''[[Straż ekipa]]'' – Sterowiec Bąbel <small>(odc. 17b)</small><br />
* 2022: ''[[Barley i Tabby z miasta na drzewie]]'' – Stan<br />
* 2022: ''[[Backstage]]'' – George Gladwell<br />
* 2022: ''[[Bee i PuppyCat]]''<br />
* 2022: ''[[Kurczaki na tropie]]'' – Prosiek <small>(odc. 15b, 26a)</small><br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' – Gus <small>(odc. 7-8)</small><br />
* 2022: ''[[Akademia Gimnastyki: Druga szansa]]''<br />
* 2022: ''[[Operacja ratunkowa w tajlandzkiej jaskini]]'' – Adul<br />
* 2022: ''[[ONI: Opowieść o bogu piorunów]]'' – Calvin <small>(odc. 3-4)</small><br />
* 2022: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa#Seria III|Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Podniebni bohaterowie]]'' – Dak<br />
* 2022: ''[[Widmo-Psiaki]]'' – Bąbel<br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' – <br />
** Kwarc <small>(odc. 3-4, 7, 12, 14, 17, 21-22, 25-26, 35-38, 40, 42-43, 45-46, 48, 52-53, 63-64, 66, 72-74, 78)</small>,<br />
** Lektor tyłówki <small>(odc. 14, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Avengers Przyszłości]]''<br />
* 2022: ''[[Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta]]'' –<br />
** Uczeń 1 <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Uczeń 2 <small>(odc. 9)</small><br />
* 2022: ''[[Śnięty Mikołaj: Serial]]'' – Buddy „Cal” Calvin-Claus<br />
* 2022: ''[[Pokémon: Podróże – Seria#Seria XXV − Najwspanialsze podróże – Seria|Pokémon: Najwspanialsze podróże]]'' − <br />
** Horace <small>(odc. 12, 20, 35, 39-40)</small>,<br />
** Hop <small>(odc. 25-28, 31-33, 35, 38)</small><br />
* 2022: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria IV − Ewolucje|Bakugan: Battle Planet]]'' – Niebieski mściciel <small>(odc. 138, 147, 152)</small><br />
* 2022: ''[[Smoczy Książę]]'' – Terry <small>(odc. 28-32, 34, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Dodger]]'' – Otis<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' – Lektor <small>(odc. 50)</small><br />
* 2023: ''[[Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu]]'' – Takuya <small>(odc. 15)</small><br />
* 2023: ''[[Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści]]'' – Yosuke <small>(odc. 3)</small><br />
* 2023: ''[[Bracia Hardy]]'' – <br />
** Młody Adrian Munder <small>(odc. 21, 23)</small>,<br />
** Młody Aaron Munder <small>(odc. 23)</small><br />
* 2023: ''[[Record of Ragnarok]]''<br />
* 2023: ''[[8:15]]''<br />
* 2023: ''[[Moc księżniczek]]''<br />
* 2023: ''[[Strażak Sam]]'' – Peter <small>(odc. 192-193, 197, 199)</small><br />
* 2023: ''[[Biggleton]]''<br />
* 2023: ''[[Sammy i Raj w pętli czasu]]'' – Hugo <br />
* 2023: ''[[Karma i Jonar]]'' – Jonar<br />
* 2023: ''[[Moja niesamowita historia]]'' – Aleks <small>(odc. 25)</small><br />
* 2023: ''[[Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja]]''<br />
* 2023: ''[[Szkoła potworyków]]'' – Mniambol<br />
* 2023: ''[[Dronersi]]'' – Gabriel „Enki” Bismuth-Bienaimé<br />
* 2023: ''[[Żabek i Ropuch]]''<br />
* 2023: ''[[Monster High (serial animowany 2022)|Monster High]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria V − Legendy|Bakugan: Battle Planet]]'' – Kino <small>(odc. 163)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom]] – Kornel <small>(odc. 156a)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom w realu]]'' –<br />
** Leoś Ranczak <small>(odc. 4, 8, 10-11)</small>,<br />
** gwary<br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' – Guldo <small>(odc. 28-29)</small><br />
* 2023: ''[[Superkoty]]''<br />
* 2023: ''[[Weekend z rodzinką]]'' – <br />
** Nolan <small>(odc. 11, 13)</small>,<br />
** Jonas <small>(odc. 16)</small><br />
* 2023: ''[[Ōoku: The Inner Chambers]]'' – Kakizoe<br />
* 2023: ''[[Kizazi Moto: Generacja ognia]]'' – Ndahura <small>(odc. 1)</small><br />
* 2023: ''[[Baki Hanma]]'' – Rumina<br />
* 2023: ''[[Potężne Kaczory (serial animowany)|Potężne Kaczory]]'' – Buzz Blitzman <small>(odc. 18)</small><br />
* 2023: ''[[Przygody misia Paddingtona (serial animowany 2019)|Przygody misia Paddingtona]]'' – Mateo <small>(odc. 57a, 58b)</small><br />
* 2023: ''[[Inazuma Eleven Go]]'' – <br />
** Adé Kébé,<br />
** Nazim Nizar,<br />
** Rashid Hakim,<br />
** Widz 1 <small>(odc. 101)</small><br />
* 2023: ''[[LEGO Friends – następny rozdział]]''<br />
* 2023: ''[[Dodo]]'' – Frisbo<br />
* 2023: ''[[Obudziłam się wampirzycą]]'' – Kev Gardener<br />
* 2023: ''[[Onimusha]]'' – Młody Iemon <small>(odc. 5)</small><br />
* 2023: ''[[Harry Potter: Magiczne chwile filmowe]]''<br />
* 2023: ''[[My Daemon]]'' – Yuta <small>(odc. 3-4)</small><br />
* 2023: ''[[The Chosen]]''<br />
* 2023: ''[[Percy Jackson i bogowie olimpijscy]]'' – Grover<br />
* 2024: ''[[Akademia Superbohaterów]]'' – Paskal<br />
* 2024: ''[[Kumple z dżungli - na ratunek]]'' –<br />
** Fuksja <small>(odc. 112)</small>,<br />
** Wiktor <small>(odc. 113, 122)</small>,<br />
** Kamel Echidna <small>(odc. 114)</small><br />
<br />
=== Gry ===<br />
* 2020: ''[[Iron Harvest]]'' – Chłopczyk #2<br />
* 2022: ''[[ELEX II]]''<br />
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]''<br />
* 2022: ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów]]'' – Młody Boba Fett<br />
* 2023: ''[[Diablo IV]]''<br />
<br />
=== Programy ===<br />
* 2018: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' – AJ<br />
<br />
=== Dokumenty===<br />
* 2022: ''[[Museum]]''<br />
<br />
=== Filmy i seriale z serii ''Fistaszki'' (jako Schroeder) ===<br />
* 2020: ''[[Gwiazdka Charliego Browna]]'' <br />
* 2021: ''[[Wspaniałe Halloween Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Dzień Dziękczynienia Charliego Browna]]''<br />
* 2021:'' [[Wesołego jajka, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2021: ''[[Walentynka dla Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Kim jesteś, Charlie Brownie?]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy i jego show]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy przedstawia: Noworoczne postanowienia Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i drużyna marzeń]]''<br />
* 2022: ''[[Nie wygrasz wyborów, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i roztańczony beagle]]''<br />
* 2022: ''[[Szczęśliwego Nowego Roku, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Małe rzeczy, duża sprawa, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i Dzień Drzewa]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Kocham cię, mamo (i tato)]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Nowa szkoła Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Ach ten... Snoopy]]''<br />
* 2022: ''[[Lato było krótkie]]''<br />
* 2022: ''[[Twój pierwszy pocałunek]]''<br />
* 2022: ''[[Zakochany Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Jesteś najlepszy, Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i świąteczne opowieści]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i przyjaciel na gwiazdkę]]''<br />
* 2023: ''[[Charlie Brown i walentynki]]''<br />
* 2023: ''[[Snoopy przedstawia: Niezastąpiona Marcie]]''<br />
* 2023: ''[[Ale przygoda, Charlie Brownie]]''<br />
* 2023: ''[[Charlie Brown świętuje]]''<br />
* 2023: ''[[Czy to pożegnanie, Charlie Brownie?]]''<br />
* 2023: ''[[Snoopy się żeni, Charlie Brownie]]''<br />
* 2023: ''[[Szczęście to ciepły kocyk, Charlie Brownie]]''<br />
* 2023: ''[[Trzeba wymienić Lucy, Charlie Brownie]]''<br />
* 2023: ''[[Wiosenny trening Charliego Browna]]''<br />
* 2023: ''[[Życie to cyrk, Charlie Brownie]]''<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2018: ''[[Filary Ziemi]]''<br />
* 2019: ''[[Tchnienie. Poeta fortepianu]]''<br />
* 2019: ''[[Upadek gigantów]]''<br />
* 2019: ''[[Kto się nie schowa, ten kryje]]''<br />
* 2019: ''[[Nieodwołalne]]''<br />
* 2019: ''[[Wilimowski]]''<br />
* 2019: ''[[Mistrz i Małgorzata (słuchowisko 2019)|Mistrz i Małgorzata]]''<br />
* 2020: ''[[Jan Rodowicz - Anoda]]''<br />
* 2020: ''[[Łamacz szyfrów]]'' – Staszek Ulam<br />
* 2020: ''[[Peer Gynt]]'' – Młody troll II <small>(odc. 3)</small><br />
* 2020: ''[[Ułańska jesień]]''<br />
* 2020: ''[[Ostatnia akcja Antka Rozpylacza]]''<br />
* 2020: ''[[Staśko – rzecz o Stanisławie Wyspiańskim, gdy jeszcze pacholęciem był]]'' – Staśko<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
* 2020: ''[[Piotruś Pan (audiomusical)|Piotruś Pan]]'' – Trąbal<br />
* 2021: ''[[Zbrodnia i kara (słuchowisko 2021)|Zbrodnia i kara]]'' – Mały Raskolnikow<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2021: ''[[Kosmonauci]]''<br />
* 2021: ''[[Pułapka (słuchowisko 2021)|Pułapka]]'' – Duszyczka<br />
* 2021: ''[[Guatemala Hobby Shop]]''<br />
* 2021: ''[[„Mały” roznosiciel nadziei]]''<br />
* 2021: ''[[Roman i Julia, czyli historia romansu mojej babci]]''<br />
* 2021: ''[[Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania]]''<br />
* 2022: ''[[Studium w szkarłacie: Dziwne przygody Sherlocka Holmesa]]'' – Wiggins<br />
* 2022: ''[[Świat bez końca]]'' – Mały Philemon<br />
* 2022: ''[[Virga]]''<br />
* 2023: ''[[Fucking Monterosa]]'' – Kaj<br />
* 2023: ''[[Langer]]''<br />
* 2023: ''[[Ostatnie takie wakacje]]'' – Julek<br />
* 2023: ''[[Chmuroręki i Ogniousty]]'' <br />
* 2023: ''[[Głosy szumiącego potoku]]'' – Heinrich<br />
* 2023: ''[[Makbet (słuchowisko 2023 – reż. Dariusz Błaszczyk)|Makbet]]'' –<br />
** Syn Mcduffa,<br />
** Zjawa 2<br />
<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks <small>(''„Czy ktoś uwierzy w to?”'', ''„Royal Doulton Music Hall”'', ''„Okładka łatwo cię może zwieść”'', ''„Świat żółwieje”'', ''„Rozpal sobie iskrę życia”'', ''„Gdzieś, gdzie wszystko jest”'' (repryza), ''„Rozpal sobie iskrę życia”'' (repryza), ''„Do nieba bram”'')</small><br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]'' <small>(''„Piosenka Dory”'')</small><br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin <small>(''„Hey Boy”'')</small><br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]''<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' – Silas<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]''<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – Szymek<br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]''<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek<br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' <small>(''„A Pack Of My Own”'')</small><br />
* 2020: ''[[Tut Tut Autka w Pagórkowie]]''<br />
* 2020: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(''„Już nadlatują T.O.T.S.”'' – czołówka, tyłówka, ''„Słodki jak miodek skarb”'' (wersje 1-21), ''„Wszystko zrobić się da!”'', ''„Jesteśmy jak Ty”'', ''„Kołysanka”'' (wersje 1-4), ''„Czas na zabawę”'', ''„Miłość to...”'', ''„Kto pyta ten wie...”'', ''„Kto pyta ten wie... , ''„Masz moje pomocne skrzydło”'', ''„Kroczek po kroku”'', ''„Ja nie boję się”'', ''„W zespole siła jest!”'', ''„Babble Along”'', ''„Pobawmy się razem dziś”'', ''„Głupawka”'' (wersja 1-2), ''„Już dzisiaj są święta!”'', ''„Użyj swego ryku”'', ''„Pociąg T.O.T.S.”'', ''„Już nie boję się...”'', ''„Jedno, małe "auć"”'', ''„Nie, dziękuję”'', ''„Fredzio Cię znajdzie”'', ''„Dzień sprzątania”'', ''„Dzień tatusia”'', ''„Jedyna na milion”'', ''„Wstawaj, dawaj”'', ''„Zabawa trwa”'', ''„Co jest wspaniałego w kwiatach?”'', ''„Let's Take a Flight Through the Night”'', ''„Weźmy ich wszystkich tam”'', ''„Najlepsi przyjaciele”'', ''„Lucky”'' (wersje 1-2), ''„Czas na prezent”'', ''„Każdy problem rozwiązać się da!”'', ''„Super tajna misja”'', ''„Magia”'', ''„Dziś mamy Halloween”'', ''„Wybudujemy wielki dom”'', ''„Rób to co ja”'', ''„Poczuj ten rytm”'', ''„Wystarczy jeden dźwięk”'', ''„Jak z obrazka...”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'' (repryza), ''„Zabawek moc”'', ''„Zabawek moc”'' (repryza), ''„Pluszakoboty”'', ''„Rozchmurz tę smutną twarz”'', ''„Wytęż wzrok a znajdziesz drogę”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'' (repryza), ''„Powiedz czego Ci brak...”'', ''„Zróbmy to pomalutku”'', ''„Leć mały, leć mała!”'', ''„Piosenka wiecznie trwa”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'' (repryza), ''„Tańcz tak jak lubisz”'', ''„Piżama-party”'', ''„Na bajkę czas”'', ''„Na bajkę czas”'' (repryza), ''„Bum, bum, bum!”'', ''„Bliźniaczki z was”'', ''„Pobawmy się w nową grę!”'', ''„Totsball”'', ''„Przykład jej daj”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'' (repryza), ''„To Mia”'', ''„Gdy trąbę masz, to radę dasz!”'', ''„Hau, hau - boogie!”'', ''„Wciąż płyń i nie martw się”'', ''„Chrumkaj jak ja”'', ''„To Skarbek”'', ''„Pora dziś na nasz dziki swing”'', ''„Skaczmy wszyscy razem”'', ''„Dobrze jest zwolnić rytm”'', ''„Oczęta zmruż”'')</small><br />
* 2021: ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(''„Królową musisz się stać”'')</small><br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(''„Piosenka czołówkowa”'', ''„Połącz wszystko razem”'', ''„Jak zrobić słodkie pyszności?”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Chomikotki”'', ''„Chomikotki”'' (repryza), ''„Co robią kotki?”'', ''„Co robią kotki?”'' (repryza), ''„Ulubiona kanapka Najkotka”'', ''„Bańki”'' (wersje 1-2), ''„To zamiatanko”'', ''„Zabawa w kolory”'', ''„Piracka piosenka”'', ''„Piracka piosenka”'' (repryza), ''„Piracka piosenka”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić mięciusią maseczkę?”'', ''„Kołysanka”'', ''„To jest droga ma”'', ''„Jak zrobić tort?”'', ''„Jak zrobić tort?”'' (repryza), ''„Dzień kreacji”'', ''„Piżamy”'', ''„Song Miękici”'', ''„Zabawa na plaży”'', ''„Koci skauci”'', ''„Jak zrobić kicikąski?”'', ''„Koci skauci”'' (repryza), ''„Bawimy się w kocim domku Gabi”'', ''„Skacz, skacz, skacz”'', ''„Piękna wyspa”'', ''„Pandusiowe boogie”'', ''„Sto lat!”'', ''„Urodziny Pandusia”'', ''„Koci hotel to jest...”'' (wersje 1-5), ''„Rycerska piosenka”'', ''„Pędzimy po torach”'', ''„Pędzimy po torach”'' (repryza), ''„Bananowa piosenka”'', ''„Jak zrobić przysmaczki-cudaczki?”'', ''„Bananowa piosenka”'' (repryza), ''„Bananowy taniec”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Dzielni kowboje”'', ''„Dzielni kowboje”'' (repryza), ''„Dzielni kowboje”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić Kocimiętkowe chrupki?”'', ''„Zrobimy to razem!”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'', ''„Pan Macdonald”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'' (repryza), ''„Jest czwarrrtek”'' (fragment 1-2), ''„Jak dekorować?”'', ''„Jest czwarrrtek”'', ''„Safari”'', ''„Felis Catus”'' (wersje 1-2), ''„Jak zrobić koktail?”'', ''„Tak to robi Pusia”'', ''„Taniec-gibaniec”'', ''„Upsi!”'', ''„Prawdziwa bajka”'', ''„Grzechoczmy i tańczmy”'', ''„Gdzie ten fioletowy brokat?”'', ''„Gdzie ta posypka?”'', ''„Gdzie są baśniowe chmurki?”'', ''„Kotosfera”'' (wersja 1), ''„Grzyzmolenie”'' (wersja 1-3), ''„Grzyzmolenie”'' (repryza), ''„Jak zrobić mniam-robaki”'', ''„Co lubisz w Kotoween?”'', ''„Kotoween!”'')</small><br />
* 2021: ''[[Luluś i Kropka budują]]'' <small>(czołówka)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' <small>(tyłówka)</small><br />
* 2021: ''[[Little Angel]]''<br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]'' <small>(odc. 8b, 23)</small><br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee <small>(''„The McGee Cleaning Song”'', ''„Christmas at Brighton”'')</small><br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
<br />
=== Słuchowiska ===<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
<br />
== Dialogi ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
* 2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
* 2023: ''[[Ania z Zielonego Wzgórza (film 2023)|Ania z Zielonego Wzgórza]]''<br />
* 2023: ''[[Jak zostać Świętym Mikołajem 3]]''<br />
* 2023: ''[[Dancing Queen]]''<br />
* 2024: ''[[Moja Gwiazdka]]'' <small>(zwiastun)</small><br />
* 2024: ''[[Podróż do Krainy Jutra]]''<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]''<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 30, 41, 45, 49)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 26, 42, 47, 51, 53, 60, 69)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 106, 110, 114, 119, 123-124, 128, 134, 136, 141, 146, 151, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Bajeczki Yeti]]'' <small>(odc. 140-146, 153-159, 170-171, 175)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 14, 33, 90)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 42)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(odc. 6-10, 16-20, 26-30, 36-37, 47-52)</small><br />
* 2023: ''[[Rower Mike’a]]'' <small>(odc. 15-17)</small><br />
* 2023: ''[[Agencja detektywistyczna Zeiny]]''<br />
* 2023: ''[[Dodo]]'' <small>(odc. 1-5, 11-13)</small><br />
* 2023: ''[[Tańcz i śpiewaj z Barbie]]''<br />
* 2024: ''[[Kumple z dżungli - na ratunek]]'' <small>(odc. 112-114, 120-122)</small><br />
<br />
== Teksty piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]'' <small>(''„Sto lat!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'', ''„Witamy piękny wiosny czas!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'' (repryza))</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 47)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(czołówka, ''„A new friends!”'', ''„Never miss a chance!”'')</small><br />
* 2023: ''[[Agencja detektywistyczna Zeiny]]''<br />
* 2023: ''[[Tańcz i śpiewaj z Barbie]]'' <small>(''„Najlepszy dzień”'')</small><br />
<br />
== Montaż ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]''<br />
=== Seriale=== <br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 47, 50-51)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 3, 7-9, 11-12, 14-15, 24, 26-27, 31-32, 42-47, 49, 53-60, 67-78)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 110-111, 135-136, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 2-3, 7, 13-16, 21, 29, 33-35, 43, 48-53, 61, 68, 90, 97-98)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 43 – jako: Jan Odwaga)</small><br />
<br />
== Adiustacja ==<br />
=== Seriale === <br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 2-3, 6, 8-10, 14, 16-17, 20, 23-25, 29-30, 33-34, 36-37, 40, 43, 46, 48-49, 52, 54-59, 61-68, 70-71, 73-78)</small><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmpolski|11158145|''Jakub Strach''}}<br />
* {{filmweb|osoba|2524580}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT:Strach, Jakub}}<br />
[[Kategoria:Aktorzy głosowi]]<br />
[[Kategoria:Wokaliści]]<br />
[[Kategoria:Dialogiści]]<br />
[[Kategoria:Tekściarze]]<br />
[[Kategoria:Montażyści]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Anna_Apostolakis-Gluzi%C5%84ska&diff=201012
Anna Apostolakis-Gluzińska
2024-01-08T21:43:54Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Anna Apostolakis-Gluzińska<br />
|zdjęcie=Anna Apostolakis.jpg<br />
|data i miejsce urodzenia=26 kwietnia [[1961]]<br />Bielsko-Biała<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktorka, reżyserka, wokalistka<br />
}}<br />
'''Anna Apostolakis-Gluzińska''' (ur. 26 kwietnia [[1961]] roku w Bielsku-Białej) – aktorka, reżyserka dubbingu i lalkarka.<br />
<br />
Absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (1985). Mama [[Wit Apostolakis-Gluziński|Wita Apostolakisa-Gluzińskiego]].<br />
== Reżyseria ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2009: ''[[Koralina i tajemnicze drzwi]]''<br />
* 2010: ''[[Karate Kid]]''<br />
* 2010: ''[[Megamocny]]''<br />
* 2010: ''[[Nasza niania jest agentem]]''<br />
* 2010: ''[[Niania i wielkie bum]]''<br />
* 2010: ''[[Safari]]''<br />
* 2010: ''[[Shrek Forever]]''<br />
* 2010: ''[[Shrek ma wielkie oczy]]''<br />
* 2011: ''[[Artur ratuje gwiazdkę]]''<br />
* 2011: ''[[Hop]]''<br />
* 2011: ''[[Level Up (film)|Level Up]]''<br />
* 2012: ''[[Bunt FM]]''<br />
* 2012: ''[[Gwiazdka księżniczki łabędzi]]''<br />
* 2012: ''[[Niesamowity Spider-Man]]''<br />
* 2013: ''[[Bella i Sebastian]]''<br />
* 2013: ''[[Nicky Spoko]]''<br />
* 2013: ''[[Rysiek Lwie Serce]]''<br />
* 2014: ''[[Annie]]''<br />
* 2014: ''[[Niesamowity Spider-Man 2]]''<br />
* 2014: ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]''<br />
* 2015: ''[[Bella i Sebastian 2]]''<br />
* 2015: ''[[Mały rycerz Trenk]]''<br />
* 2016: ''[[An American Girl Story – Maryellen 1955: Nadzwyczajna gwiazdka]]''<br />
* 2016: ''[[An American Girl Story – Melody 1963: Miłość zwycięży]]''<br />
* 2016: ''[[Legendy ukrytej świątyni]]''<br />
* 2016: ''[[Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig]]''<br />
* 2017: ''[[An American Girl Story: Obóz letni. Przyjaciółki na całe życie]]''<br />
* 2017: ''[[Był sobie pies]]''<br />
* 2017: ''[[Cudowny chłopak]]''<br />
* 2017: ''[[Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor]]''<br />
* 2018: ''[[Alfa]]''<br />
* 2018: ''[[Bella i Sebastian 3]]''<br />
* 2018: ''[[Piotruś Królik (film 2018)|Piotruś Królik]]''<br />
* 2018: ''[[Rodzina od zaraz]]''<br />
* 2018: ''[[Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!]]''<br />
* 2019: ''[[Chłopiec z chmur]]''<br />
* 2019: ''[[Klaus]]''<br />
* 2019: ''[[Pachamama]]''<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]''<br />
* 2020: ''[[Dzieciaki do wynajęcia]]''<br />
* 2020: ''[[Poradnik łowczyni potworów]]''<br />
* 2020: ''[[Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia]]''<br />
* 2021: ''[[Piotruś Królik 2: Na gigancie]]''<br />
* 2021: ''[[Psi patrol: Film]]''<br />
* 2021: ''[[Skater Girl]]''<br />
* 2021: ''[[Smok życzeń]]''<br />
* 2022: ''[[Chłopiec, kret, lis i koń]]''<br />
* 2022: ''[[Kaczę i Gąsię]]''<br />
* 2022: ''[[Morska bestia]]''<br />
* 2022: ''[[Wysoka dziewczyna 2]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 1984-2020: ''[[Tomek i przyjaciele]]'' <small>(odc. 441-492, 565-590)</small><br />
* 1996-2004: ''[[Hej Arnold!]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2002: ''[[Fimbusie]]''<br />
* 2004: ''[[Klub Winx]]'' <small>(odc. 53-78 – druga wersja dubbingu, odc. 105-182, S01-S04)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Charlie i Lola]]'' <small>(odc. 53-78, S1)</small><br />
* 2005-2010: ''[[Dalej, Diego!]]''<br />
* 2007: ''[[George prosto z drzewa (serial animowany)|George prosto z drzewa]]'' <small>(odc. 1-26)</small><br />
* 2008-2009: ''[[Dex Hamilton - Kosmiczny Entomolog]]''<br />
* 2008: ''[[Garfield Show]]'' <small>(odc. 79-91a)</small><br />
* 2010-2011: ''[[Przyjaciele z Kieszonkowa]]''<br />
* 2011: ''[[Banany w piżamach]]'' <small>(odc. 1-52, 105-156)</small><br />
* 2011-2013: ''[[Zwierzęta w bieliźnie]]''<br />
* 2012: ''[[Level Up (serial telewizyjny)|Level Up]]''<br />
* 2012: ''[[Mami Fatale]]''<br />
* 2013: ''[[Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca]]''<br />
* 2013-2014: ''[[Lalaloopsy]]''<br />
* 2013: ''[[Psi patrol]]''<br />
* 2013-2017: ''[[Wujcio Dobra Rada]]'' <small>(seria I)</small><br />
* 2014-2015: ''[[Max i Shred]]''<br />
* 2014-2018: ''[[Wissper]]''<br />
* 2015-2016: ''[[Popelki]]'' <small>(seria I – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2015-2017: ''[[Wyluzuj, Scooby-Doo!]]'' <small>(odc. 49-52)</small><br />
* 2015: ''[[Jak się Myszy da ciasteczko]]''<br />
* 2015-2016: ''[[Zapętleni]]''<br />
* 2016-2017: ''[[Bunsen, ty bestio!]]''<br />
* 2016: ''[[Królewska Akademia Bajek]]''<br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]''<br />
* 2017: ''[[Kot Pete]]''<br />
* 2017: ''[[Sunny Pogodna]]''<br />
* 2017: ''[[To my, Lalaloopsy]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2017: ''[[Vikki RPM]]'' <small>(odc. 4, 6-9, 20-22)</small><br />
* 2018: ''[[Kto to był?]]''<br />
* 2018: ''[[Minecraft: Tryb fabularny]]''<br />
* 2018: ''[[Nowe legendy o Małpim Królu]]'' <small>(seria II)</small><br />
* 2019: ''[[Cześć, ninja!]]'' <small>(odc. 1-10, 21-39)</small><br />
* 2019: ''[[Dwanaście na zawsze]]''<br />
* 2019: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2019: ''[[Ostatnie dzieciaki na Ziemi]]''<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]''<br />
* 2020: ''[[Wielkie przygody małego rekina]]''<br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]''<br />
* 2021: ''[[Jedziemy z Otisem]]'' <small>(odc. 1-10, 14, 16)</small><br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)|Kajko i Kokosz]]''<br />
* 2021: ''[[Nasza mała farma]]''<br />
* 2021: ''[[Psy w kosmosie]]''<br />
* 2021: ''[[Reksin]]''<br />
* 2022: ''[[Cierpliwości, Kurczaku!]]''<br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]''<br />
=== Gry ===<br />
* 2021: ''[[Psi patrol: Film – Miasto przygód wzywa]]''<br />
* 2022: ''[[Psi patrol: Grand Prix]]''<br />
=== Programy ===<br />
* 2017: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]''<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1928-1953: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Myszka Miki|Myszka Miki]]'':<br />
** 1934: ''[[Miki Guliwerem]]'' – gwary<br />
** 1942: ''[[Miki obchodzi urodziny]]'' – Klarabella <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|druga wersja dubbingu]])</small><br />
* 1929-1939: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Głupiutkie symfonie|Głupiutkie symfonie]]'':<br />
** 1935: ''[[Żółw i Zając]]'' – Królica 4 <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
** 1936: ''[[Powrót Żółwia Toby'ego]]'' – Jenny <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1929-1969: ''[[Zwariowane melodie]]'':<br />
** 1935: ''[[Dama w czerwieni]]'' – Señorita Karaluch<br />
** 1935: ''[[Hollywoodzkie wygłupy]]'' – Bobek<br />
** 1935: ''[[Wiejski królik]]'' –<br />
*** Królicza mama,<br />
*** Króliczek #2<br />
** 1936: ''[[Kocham jazzować]]'' – Puchacz Jolson<br />
** 1936: ''[[Kokosowy gaik]]'' – Lektorka piosenki<br />
** 1936: ''[[Nie podglądaj, czyli walentynkowe szaleństwo]]'' – Diabeł<br />
** 1939: ''[[Kuracja Smarkasia]]'' – Smarkaś<br />
** 1939: ''[[Little Brother Rat]]'' – Smarkaś<br />
** 1939: ''[[Smarkaś i mól książkowy]]'' – Smarkaś<br />
** 1940: ''[[Kolekcjoner jaj]]'' – Smarkaś<br />
** 1940: ''[[Misiowa opowieść]]'' – Mama Misiowa<br />
** 1940: ''[[Pora spać, Smarkasiu]]'' – Smarkaś<br />
** 1940: ''[[Smarkaś na łonie natury]]'' – Smarkaś<br />
** 1941: ''[[Dzielny mysioperz]]'' – Smarkaś<br />
** 1941: ''[[Jak Smarkaś przydzwonił kotu]]'' – Smarkaś<br />
** 1943: ''[[Nieznośny misiek]]'' – Smarkaś<br />
** 1944: ''[[Znajda]]'' – Smarkaś<br />
** 1945: ''[[Szemrany duecik]]'' – Kotka<br />
** 1945: ''[[Życie lekkie jak piórko]]'' –<br />
*** Gospodyni,<br />
*** Papuga Słodka Dziunia<br />
** 1946: ''[[Cicho, moja myszko]]'' – Smarkaś<br />
** 1948: ''[[Co cię gryzie, misiaczku?]]'' – Misiątko<br />
** 1948: ''[[Pancerz ze skorupki]]'' – Kura<br />
** 1949: ''[[Nakarmić kota]]'' – Babcia <small>([[Looney Tunes Złota kolekcja: Część 3|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1951: ''[[Samotny Kurak]]'' – Kura Hazel <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1952: ''[[Nakarmić kota]]'' – Pani domu <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
** 1952: ''[[Super węszyślad]]'' – Femme Fatale <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1953: ''[[Jak kura męża szukała]]'' – Kura #1 <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1953: ''[[Łatwe polowanie]]'' – Kura<br />
** 1953: ''[[Pomyłka]]'' – Żona Kota Sylwestra <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1954: ''[[Od A do Z-z-z-z]]'' –<br />
*** Nauczycielka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
*** Dzieci <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
** 1955: ''[[Czerwony zakapiurek]]'' –<br />
*** Narratorka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
*** Czerwony Kapturek <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
** 1956: ''[[Odlotowy bobas]]'' – Martha Wilbur <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
** 1957: ''[[Dziecięce marzenia (film krótkometrażowy 1957)|Dziecięce marzenia]]'' – Mama <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1960: ''[[Podróże koteczka]]'' – Pracownica biura podróży<br />
* 1937-1961: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Kaczor Donald|Kaczor Donald]]'':<br />
** 1959: ''[[Jak mieć wypadek przy pracy]]'' – Pielęgniarka <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 1-43|druga wersja dubbingu]])</small><br />
* 1939-1965: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Goofy|Goofy]]'':<br />
** 1950: ''[[Ach, rycerzem być]]'' – Esmeralda <small>([[Kaczor Donald przedstawia|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1952: ''[[Dwurewolwerowy Goofy]]'' – Dama <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1952: ''[[Najlepszy przyjaciel człowieka]]'' – Kobieta #3 <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1952: ''[[Wspólnicy]]'' – Pszczółka <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1953: ''[[Wolny dzień taty]]'' –<br />
*** Pani Geef <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small>,<br />
*** Dyspozytorka <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small><br />
* 1940-1963: ''[[Tom i Jerry]]'':<br />
** 1940: ''[[Tchórzliwy kot]]'' – Spikerka <small>([[Tom i Jerry: Bilardowy kot|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1944: ''[[Garnitur a la Szczęściarz Sam|Kot Jazzman]]'' – Jerry <small>([[Tom i Jerry: Najsłynniejsze potyczki|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1945: ''[[Mysz na Manhattanie]]'' – Jerry <small>([[Tom i Jerry: Najsłynniejsze potyczki|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1945: ''[[Obiad dla trojga|Mysz przychodzi na obiad]]'' – Spikerka <small>([[Tom i Jerry: W rolach głównych|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1949: ''[[Mała sierotka (film krótkometrażowy 1949)|Mała sierotka]]'' – Jerry<br />
* 1940: ''[[Bambi]]'' – Pani Opos<br />
* 1940: ''[[O smoku, który nie chciał walczyć]]''<br />
* 1955: ''[[Zakochany kundel]]'' – Goście <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1956: ''[[Dwanaście miesięcy]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1959: ''[[Przygody Buratina]]'' –<br />
** Chłopiec stojący w kolejce do cyrku <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Żaba Ambrozja <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Żółwica Tortilla <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1961: ''[[Miecz w kamieniu]]'' – Pomywaczka <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1961: ''[[Rodzice, miejcie się na baczności]]'' – Louise McKendrick<br />
* 1962: ''[[Dzikie łabędzie]]'' –<br />
** Młodsi bracia Elizy <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Mama myszek <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1964: ''[[Mary Poppins]]'' – Kucharka Brill<br />
* 1965: ''[[Pinokio w kosmosie]]''<br />
* 1966: ''[[Człowiek zwany Flintstonem]]'' – Tania<br />
* 1970: ''[[Aryskotraci]]'' – Fru Fru<br />
* 1973: ''[[Dziadek do orzechów (film 1973)|Dziadek do orzechów]]'' – Chłopiec <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1973: ''[[Robin Hood (film 1973)|Robin Hood]]''<br />
* 1976: ''[[Dwanaście prac Asteriksa]]'' –<br />
** Kapłanka z wyspy Rozkoszy <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Urzędniczka #4 <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1976: ''[[Rudolf. Szczęśliwego Małego Roku]]'' – Szczęśliwy<br />
* 1977: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' – siostra Dróbska #2<br />
* 1979: ''[[Królik Bugs: Zakochany i zwariowany]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1985: ''[[Goonies]]'' – Mama Kloca<br />
* 1985: ''[[Pokój z widokiem]]'' – Gość hotelu<br />
* 1986: ''[[Mój mały kucyk (film 1986)|Mój mały kucyk]]'' – Różdżka<br />
* 1986: ''[[Muzyczna walentynka Walta Disneya]]'' − Lady<br />
* 1987: ''[[Jetsonowie spotykają Flintstonów]]''<br />
* 1988: ''[[Judy Jetson i rockersi]]'' – Felonia Funk<br />
* 1988-1991: ''[[Czarodziejska księga]]'' – Rikki<br />
* 1988: ''[[Mój sąsiad Totoro]]'' – Nauczycielka Panna Hara <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1990: ''[[Kopciuszek (Golden Films)|Kopciuszek]]'' – Puszysta siostra<br />
* 1990: ''[[Książę i żebrak (film 1990)|Książę i żebrak]]'' – Klarabella<br />
* 1990: ''[[Księga dżungli (film 1990)|Księga dżungli]]'' – Wilczek #2<br />
* 1990: ''[[Tajemnica zaginionej skarbonki]]'' – Simon Seville<br />
* 1990: ''[[Wiedźmy (film 1990)|Wiedźmy]]'' –<br />
** Pokojówka,<br />
** Kelnerka<br />
* 1991: ''[[Czarnoksiężnik z Krainy Oz (Golden Films)|Czarnoksiężnik z Krainy Oz]]'' – Zła Czarownica z Zachodu<br />
* 1991: ''[[Ness i Nessy]]'' – Traszka<br />
* 1991: ''[[Piękna i Bestia (film 1991)|Piękna i Bestia]]'' – Szafa<br />
* 1991: ''[[Rover Dangerfield]]''<br />
* 1991: ''[[Śpiąca królewna (Golden Films)|Śpiąca królewna]]'' – Urszula<br />
* 1991: ''[[Tomi i króliczki]]''<br />
* 1992: ''[[Aladyn (Golden Films)|Aladyn]]'' –<br />
** Zbir #2 <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Zbir #3 <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Przyjaciółka Laili <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1992: ''[[Bombik]]''<br />
* 1992: ''[[Piękna i Bestia (film 1992)|Piękna i Bestia]]'' – Paulina<br />
* 1992: ''[[Tom i Jerry: Wielka ucieczka]]'' – Jerry<br />
* 1993: ''[[Laura – miłość tak wielka]]'' – Julia<br />
* 1993: ''[[Miasto, o którym zapomniał święty Mikołaj]]''<br />
* 1993: ''[[Yabba Dabba Do!]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1994: ''[[Beethoven II]]'' − Regina<br />
* 1994: ''[[Brzdąc w opałach]]'' – Ronnie Lee<br />
* 1994: ''[[Calineczka (film 1994)|Calineczka]]''<br />
* 1994: ''[[Księżniczka Łabędzi]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1994: ''[[Maska]]'' − Maggie<br />
* 1994: ''[[Niekończąca się opowieść, część III: Ucieczka z krainy Fantazji]]'' – Sprzątaczka<br />
* 1994: ''[[Śnięty Mikołaj]]'' – Susan<br />
* 1995: ''[[Babe - świnka z klasą]]''<br />
* 1995: ''[[Dzieciak do wynajęcia]]'' − Valerie Syracuse<br />
* 1995: ''[[Kacper (film)|Kacper]]'' – Terry Murphy<br />
* 1995: ''[[Napoleon]]'' – Papugi <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1995: ''[[O czym szumią wierzby (film 1995)|O czym szumią wierzby]]''<br />
* 1995: ''[[Power Rangers: Film]]'' – Reporterka<br />
* 1995: ''[[Rob Roy]]''<br />
* 1995: ''[[Zakochany pingwin]]''<br />
* 1996: ''[[Błękitna strzała]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996: ''[[Szalony Jack – Gwiazda filmowa]]'' – Wiewiórka<br />
* 1997: ''[[Brzydkie kaczątko (film 1997)|Brzydkie kaczątko]]'' – Mama królików<br />
* 1997: ''[[Rozgadana farma (film)|Rozgadana farma]]'' – Krowa<br />
* 1997: ''[[Toyland – W świecie zabawek]]''<br />
* 1998: ''[[Batman i Mr. Freeze: Subzero]]'' –<br />
** Katelyn,<br />
** Summer Gleeson<br />
* 1998: ''[[Dawno temu w trawie]]'' – Mrówki<br />
* 1998: ''[[Król Lew II: Czas Simby]]'' – Vitani<br />
* 1998: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie#Kenny i Szympek – Niebezpieczne choroby|Kenny i Szympek – Niebezpieczne choroby]]'' – Ella Fitzgerald<br />
* 1998: ''[[Piękna i Bestia: Zaczarowany świat Belli]]'' – Koncertina<br />
* 1998: ''[[Pokémon: Film pierwszy]]'' – Miranda<br />
* 1998: ''[[Świąteczny bunt]]''<br />
* 1998: ''[[Wielki Joe]]'' – Mama Jasona<br />
* 1999: ''[[Asterix i Obelix kontra Cezar]]'' – Żona Długowieczniksa<br />
* 1999: ''[[Fantazja 2000]]'' – Kaczka Daisy<br />
* 1999: ''[[Inspektor Gadżet (film 1999)|Inspektor Gadżet]]''<br />
* 1999: ''[[Laboratorium Dextera: Wyprawa w przyszłość]]'' – Sekretarka Mandarka<br />
* 1999: ''[[Muppety z kosmosu]]'' – Shelley Snipes<br />
* 1999: ''[[Stalowy gigant]]'' – Sekretarka<br />
* 1999: ''[[Tarzan (film 1999)|Tarzan]]''<br />
* 2000: ''[[102 dalmatyńczyki]]''<br />
* 2000: ''[[Babcię przejechały renifery]]'' – Pani Mikołajowa<br />
* 2000: ''[[Buddy – pies na gole]]'' – Pani Brimstone<br />
* 2000: ''[[Jojo]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2000: ''[[Leć, leć w przestworza]]'' – Doris Marshall<br />
* 2000: ''[[Mała Syrenka II: Powrót do morza]]'' – Pingwinica<br />
* 2000: ''[[Nowe szaty króla]]'' – Opiekunka<br />
* 2000: ''[[Opowieść o Jezusie – film dla dzieci i młodzieży]]''<br />
* 2000: ''[[Pełzaki w Paryżu]]'' – Charles „Chuckie” Finster Jr.<br />
* 2000: ''[[Pokémon: Powrót Mewtwo]]'' –<br />
** Luka Carson,<br />
** Pasażerowie autobusu<br />
* 2000: ''[[Randka z wampirem]]'' – Pani Cruson (nauczycielka historii)<br />
* 2000: ''[[Wielkanoc w krainie zajączków]]'' – Filip<br />
* 2001: ''[[Barbie w Dziadku do orzechów]]'' –<br />
** Ciotka Drosselmayer,<br />
** Sowa<br />
* 2001: ''[[Dziewięć psów świętego Mikołaja]]'' − Amorek<br />
* 2001: ''[[Elmo i magia gotowania]]''<br />
* 2001: ''[[Harry Potter i Kamień Filozoficzny]]'' –<br />
** Gruba Dama,<br />
** Sprzedawczyni słodyczy w ekspresie do Hogwartu<br />
* 2001: ''[[Mały Miś i przyjaciele]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2001: ''[[Psy i koty]]''<br />
* 2001: ''[[Shrek]]'' – Smoczyca<br />
* 2001: ''[[Tryumf pana Kleksa]]''<br />
* 2001: ''[[Wakacje: żegnaj szkoło]]''<br />
* 2001: ''[[Zakochany kundel II: Przygody Chapsa]]'' –<br />
** Pani Mahoney,<br />
** Tłum<br />
* 2002: ''[[Barbie jako Roszpunka]]'' – Gothel<br />
* 2002: ''[[Cafe Myszka – Cafe Szwarc|Café Myszka – Café Szwarc]]'' – Klarabella<br />
* 2002: ''[[Elmo i święta]]'' –<br />
** Weronika Monika,<br />
** Susan<br />
* 2002: ''[[Epoka lodowcowa]]''<br />
* 2002: ''[[Karlsson z dachu]]''<br />
* 2002: ''[[Kopciuszek II: Spełnione marzenia]]''<br />
* 2002: ''[[Możemy wygrać]]'' – Panna Kim<br />
* 2002: ''[[Pinokio (film 2002)|Pinokio]]'' – Signora Rosaura<br />
* 2002: ''[[Piotruś Pan: Wielki powrót]]'' – Syrena #1<br />
* 2002: ''[[Planeta skarbów]]''<br />
* 2002: ''[[Siostrzane rozgrywki]]''<br />
* 2002: ''[[Śnięty Mikołaj 2]]'' – Tracy<br />
* 2002: ''[[Tego już za wiele]]'' – Koleżanka Pam z pracy<br />
* 2002: ''[[Tom i Jerry: Magiczny pierścień]]'' – Jerry<br />
* 2002: ''[[Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń]]'' – Kaczuszka<br />
* 2003: ''[[Bob budowniczy: Przygody na zamku]]'' – Sprzedawczyni chleba<br />
* 2003: ''[[Dobry piesek]]'' – Balbina<br />
* 2003: ''[[Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003: ''[[Fałszywa dwunastka]]'' – Diana Philips<br />
* 2003: ''[[Koty mówią!]]'' – Ester<br />
* 2003: ''[[Małolaty u taty]]''<br />
* 2003: ''[[Recess: All Growed Down]]'' –<br />
** Pani Klemperer,<br />
** Tubby<br />
* 2003: ''[[Recess: Taking the Fifth Grade]]'' –<br />
** Tubby,<br />
** Pani Gordon<br />
* 2003: ''[[Rugratsy szaleją]]'' − Phillip „Phil” DeVille<br />
* 2003: ''[[Scooby-Doo i meksykański potwór]]'' – Jorge Otero<br />
* 2003: ''[[Walka przed Gwiazdką]]'' – Niania<br />
* 2004: ''[[Bob budowniczy: Zasypani śniegiem]]'' –<br />
** Iana von Strudel,<br />
** Sue<br />
* 2004: ''[[Bratz: Blask i styl]]'' –<br />
** Dana,<br />
** Meygan,<br />
** Nevra,<br />
** Babcia,<br />
** Bibliotekarka<br />
* 2004: ''[[Clifford: Wielka przygoda]]'' – Dorothy<br />
* 2004: ''[[Ed, Edd i Eddy: Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2004: ''[[Ekspres polarny]]''<br />
* 2004: ''[[Garfield]]'' –<br />
** Mama szczur,<br />
** Pracownica stacji kolejowej,<br />
** Kobieta na stacji kolejowej<br />
* 2004: ''[[Gwiezdne jaja: Część I - Zemsta świrów]]'' – Senator Leon<br />
* 2004: ''[[Halloweentown High]]'' – Aggie Cromwell<br />
* 2004: ''[[Król Lew 3: Hakuna matata]]'' –<br />
** Zwierzęta,<br />
** Surykatka żeńska<br />
* 2004: ''[[Magiczny kamień]]'' − Susi<br />
* 2004: ''[[Moja przyjaciółka Gwiazdka]]'' – Dzieci<br />
* 2004: ''[[Niepochowany]]''<br />
* 2004: ''[[Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny]]'' – Brigitte<br />
* 2004: ''[[Rogate ranczo]]''<br />
* 2004: ''[[RRRrrrr!!!]]'' – Nauczycielka gitarościegstwa<br />
* 2004: ''[[Tabaluga i Leo]]'' – Leo<br />
* 2004: ''[[Thunderbirds]]'' –<br />
** Onaha,<br />
** gwary<br />
* 2004: ''[[Troskliwe misie - Podróż do krainy Chichotów]]'' − Słoniś <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2004: ''[[Wyprawa po świąteczne pisanki]]''<br />
* 2004: ''[[Żony ze Stepford]]'' – Bobbie Markowitz<br />
* 2005: ''[[Aloha, Scooby-Doo]]'' – Burmistrz Molly Quinn<br />
* 2005: ''[[Barbie i magia Pegaza]]'' –<br />
** Troll,<br />
** Żona #2<br />
* 2005: ''[[Charlie i fabryka czekolady]]'' – Pani Gloop<br />
* 2005: ''[[Ed, Edd i Eddy: Czuły ambaras]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2005: ''[[Ed, Edd i Eddy: Halloween]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2005: ''[[Garbi - superbryka]]''<br />
* 2005: ''[[I bądź tu mądra]]'' – Ginger<br />
* 2005: ''[[Jan Paweł II: Nie lękajcie się]]'' – Matka<br />
* 2005: ''[[King Kong: Władca Atlantydy]]'' – Zila<br />
* 2005: ''[[Mały miś polarny: Tajemnicza wyspa]]''<br />
* 2005: ''[[Mały Wojownik]]'' – Ping<br />
* 2005: ''[[My Scene: Gwiazdy Hollywood]]'' – Chelsea<br />
* 2005: ''[[Pieskie życie]]'' – Mama Rondela<br />
* 2005: ''[[Przygoda Noddy'ego na wyspie]]'' –<br />
** Dinah <small>(pierwsza i druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Różowa Kotka <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2005: ''[[Roboty]]'' – Loretta<br />
* 2005: ''[[Tom i Jerry: Misja na Marsa]]'' – reporterka<br />
* 2005: ''[[Tom i Jerry: Szybcy i kosmaci]]'' –<br />
** Pani Toma,<br />
** Turystka<br />
* 2005: ''[[Wallace i Gromit: Klątwa królika]]''<br />
* 2006: ''[[Alex Rider: Misja Stormbreaker]]'' – Głos z agencji<br />
* 2006: ''[[Barbie i 12 tańczących księżniczek]]'' – Rowena<br />
* 2006: ''[[Bratz: Od marzeń do gwiazd]]'' –<br />
** Tiffany,<br />
** Pani Jones<br />
* 2006: ''[[Bratz: Szczenięce lata]]''<br />
* 2006: ''[[Ciekawski George]]'' –<br />
** Dziennikarka #1,<br />
** Dziennikarka #3<br />
* 2006: ''[[Dżungla]]'' – Mama hipopotamica<br />
* 2006: ''[[Epoka lodowcowa 2: Odwilż]]''<br />
* 2006: ''[[Garfield 2]]'' –<br />
** Asystentka,<br />
** Christophe<br />
* 2006: ''[[Happy Feet: Tupot małych stóp]]'' – Pani Profesor<br />
* 2006: ''[[High School Musical]]'' − Pani Montez<br />
* 2006: ''[[I Ty możesz zostać bohaterem]]''<br />
* 2006: ''[[Karol - papież, który pozostał człowiekiem]]''<br />
* 2006: ''[[Krowy na wypasie]]'' – Etta <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2006: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.]]'' –<br />
** Harvey / Numer 363,<br />
** Babcia Futruj,<br />
** Stuknięta Kocia Mama<br />
* 2006: ''[[Noddy i gwiezdny pył]]'' –<br />
** Dina <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Różowa Kotka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2006: ''[[Noc w muzeum]]'' – Reporterka wiadomości<br />
* 2006: ''[[Pamiętniki Barbie]]'' – Pani dyrektor<br />
* 2006: ''[[Scooby-Doo: Ahoj piraci!]]'' – Peggy Jones / Sally Solanka<br />
* 2006: ''[[Sezon na misia]]''<br />
* 2006: ''[[Skok przez płot]]''<br />
* 2006: ''[[Sposób na rekina]]'' − Mumy<br />
* 2006: ''[[Stefan Malutki]]'' – Dziunia Myszkojarska<br />
* 2006: ''[[Tom i Jerry: Piraci i kudłaci]]'' – Papuga Betty<br />
* 2006: ''[[Wpuszczony w kanał]]''<br />
* 2007: ''[[Alvin i wiewiórki]]''<br />
* 2007: ''[[Arka Noego]]'' – Naama<br />
* 2007: ''[[Barbie jako Księżniczka Wyspy]]'' –<br />
** Tika,<br />
** Królowa Ariana<br />
* 2007: ''[[Ben 10: Tajemnica Omnitrixa]]'' – Spikerka w radiu<br />
* 2007: ''[[Bratz: Opowieści niesamowite]]'' –<br />
** Ginger Wisping,<br />
** Pani Wisping<br />
* 2007: ''[[Bratz: W krainie czarów]]'' – Dee Devlin<br />
* 2007: ''[[Film o pszczołach]]''<br />
* 2007: ''[[Garfield ucieka z komiksu]]'' – Sheila <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2007: ''[[Happy wkręt]]'' – Wiedźma na motocyklu #2<br />
* 2007: ''[[Klub Winx: Tajemnica zaginionego królestwa]]'' – Belladonna<br />
* 2007: ''[[Księżniczki Disneya: Czarodziejskie opowieści]]'' – Niezabudka<br />
* 2007: ''[[Mroczne przygody Klanu Na Drzewie]]'' – Mindy<br />
* 2007: ''[[Simpsonowie: Wersja kinowa]]'' –<br />
** Milhouse van Houten,<br />
** Ralph Wiggum,<br />
** Martin Prince,<br />
** Helen Lovejoy,<br />
** Maggie Simpson,<br />
** Todd Flanders,<br />
** Jingiel Kopułmarketu,<br />
** Syn z reklamy Nowego Wielkiego Kanionu<br />
* 2007: ''[[Tom i Jerry: Dziadek do orzechów]]'' –<br />
** Jerry,<br />
** Nellie<br />
* 2007: ''[[Trzech zbójców]]''<br />
* 2007: ''[[Zaczarowana]]'' − Królik<br />
* 2007: ''[[Złoty kompas]]''<br />
* 2008: ''[[Barbie w Wigilijnej Opowieści]]'' –<br />
** Duch przyszłych Świąt,<br />
** Pani Beadnelli<br />
* 2008: ''[[Dzielny Despero]]'' – Pani Tilling<br />
* 2008: ''[[Garfield: Festyn humoru]]'' –<br />
** Mama,<br />
** Betty<br />
* 2008: ''[[High School Musical 3: Ostatnia klasa]]''<br />
* 2008: ''[[Król i królik]]'' –<br />
** Dzięcioł,<br />
** Mały tata Królika,<br />
** Babcia Królika,<br />
** Skauci,<br />
** Woźna<br />
* 2008: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.]]'' –<br />
** Harvey / Numer 363,<br />
** Mama Nigela / Numer 999<br />
* 2008: ''[[Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki]]'' – Biedronka<br />
* 2008: ''[[Mów mi Dave]]'' –<br />
** Kobieta na ulicy,<br />
** Sprzedawczyni w Old Navy<br />
* 2008: ''[[Mysi agenci]]'' Mysi agenci<br />
* 2008: ''[[Opowieści dziwnej treści: Trzy świnki]]''<br />
* 2008: ''[[Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie]]''<br />
* 2008: ''[[Opowieści na dobranoc]]'' –<br />
** Koleżanka Skeetera,<br />
** Nauczycielka<br />
* 2008: ''[[Podpięść: Wariackie Halloween]]'' –<br />
** Mindy / Wiedźma Gazowa,<br />
** Mama Hossa,<br />
** Babcia Irwina,<br />
** Dzieciak w stroju czarodzieja,<br />
** Nagrobek,<br />
** Sis,<br />
** Ike<br />
* 2008: ''[[Sezon na misia 2]]'' – Rosie<br />
* 2008: ''[[WALL·E]]''<br />
* 2008: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2008)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Mama Kluchy<br />
* 2009: ''[[Artur i zemsta Maltazara]]''<br />
* 2009: ''[[Barbie i trzy muszkieterki]]'' – Helena<br />
* 2009: ''[[Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga]]'' – Pani Grach<br />
* 2009: ''[[Dzieci Ireny Sendlerowej]]'' –<br />
** Matka #6,<br />
** Siostra<br />
* 2009: ''[[Ed, Edd i Eddy: Kosmici]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2009: ''[[Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2009: ''[[Garfield: Koty górą]]'' – Betty<br />
* 2009: ''[[Happy wkręt 2]]'' – Wróżka Chrzestna<br />
* 2009: ''[[Klopsiki i inne zjawiska pogodowe]]'' – Turystka na Wielkim Murze Chińskim<br />
* 2009: ''[[Planeta 51]]''<br />
* 2009: ''[[Potwory kontra Obcy]]'' – Mama Susan<br />
* 2009: ''[[Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu]]'' – Mama Susan<br />
* 2009: ''[[Scooby-Doo i miecz samuraja]]'' – Mirimoto<br />
* 2009: ''[[Scooby-Doo! Strachy i patałachy: Początek przygody]]'' – Bibliotekarka<br />
* 2009: ''[[Świąteczne psiaki]]''<br />
* 2010: ''[[Barbie w świecie mody]]'' –<br />
** Lulu,<br />
** Zła królowa<br />
* 2010: ''[[Gang Olsena wraca do gry]]'' – Yvonne Jensen<br />
* 2010: ''[[Karate Kid]]'' – Pani Po<br />
* 2010: ''[[Kocurro]]''<br />
* 2010: ''[[Megamocny]]''<br />
* 2010: ''[[Ognisty podmuch]]'' – Pani Dreakford<br />
* 2010: ''[[Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu]]'' – Mama Eustachego<br />
* 2010: ''[[Pokémon: Zoroark, mistrz iluzji]]'' – Tammy<br />
* 2010: ''[[Przygody Maksa Powersa]]''<br />
* 2010: ''[[Przyjaciel świętego Mikołaja]]'' – Żona Mikołaja<br />
* 2010: ''[[Sezon na misia 3]]'' – Rosie<br />
* 2010: ''[[Uczeń Świętego Mikołaja]]'' – pani Poulmer<br />
* 2010: ''[[Winx Club: Magiczna przygoda]]'' − Belladonna<br />
* 2010: ''[[Żółwik Sammy]]'' – Rita<br />
* 2011: ''[[Ale cyrk!]]''<br />
* 2011: ''[[Aniołki i spółka: Zielona szkoła]]'' – Uri<br />
* 2011: ''[[Barbie i sekret wróżek]]'' – Reena<br />
* 2011: ''[[Benek rozrabiaka]]''<br />
* 2011: ''[[Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze]]'' –<br />
** Baljeet Rai,<br />
** Pani Thompson<br />
* 2011: ''[[Kopciuszek - inna historia]]'' – Księżna<br />
* 2011: ''[[Koszmarny Karolek (film)|Koszmarny Karolek]]'' – Dyrektorka<br />
* 2011: ''[[Level Up (film)|Level Up]]'' – Staruszka<br />
* 2011: ''[[Największy z cudów]]'' – Kobieta u spowiedzi<br />
* 2011: ''[[Noc żywego Freda]]''<br />
* 2011: ''[[Pokémon: Biel – Victini i Zekrom]]'' − Juanita<br />
* 2011: ''[[Pokémon: Czerń – Victini i Reshiram]]'' − Juanita<br />
* 2011: ''[[Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi]]''<br />
* 2011: ''[[Prezent nocnej furii]]''<br />
* 2011: ''[[Przygoda w Paryżu]]'' – Carlotta<br />
* 2011: ''[[Scooby-Doo: Epoka Pantozaura]]'' – Profesor Svankmajer<br />
* 2011: ''[[Scooby-Doo: Pogromcy wampirów]]'' – Lita Rutland<br />
* 2011: ''[[Thor ratuje przyjaciół]]'' – Starowinka<br />
* 2011: ''[[Titeuf (film)|Titeuf]]'' –<br />
** Nauczycielka,<br />
** Pasażerka pociągu<br />
* 2011: ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' – Wanda<br />
* 2011: ''[[Wymiatacz]]'' – Mama<br />
* 2012: ''[[Barbie: Księżniczka i piosenkarka]]'' – Księżna Amelia<br />
* 2012: ''[[Hotel Transylwania]]'' – Wanda<br />
* 2012: ''[[Jej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczka]]'' – Pogódka<br />
* 2012: ''[[Kosmiczna czwórka: Operacja Imaginarium]]''<br />
* 2012: ''[[Kot Prot Gwiazdkę urządzi w lot]]'' – delfinica Daphne<br />
* 2012: ''[[Królowa Śniegu (film 2012)|Królowa Śniegu]]'' – Piratka<br />
* 2012: ''[[Mój przyjaciel Drakula|Mój drogi Drakula]]'' – Babcia Sama <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2012: ''[[Niesamowity Spider-Man]]'' –<br />
** Reporterka wiadomości,<br />
** Nauczycielka<br />
* 2012: ''[[ParaNorman]]'' – Pani Henscher<br />
* 2012: ''[[Ralph Demolka]]'' – Mary<br />
* 2012: ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' – Wanda<br />
* 2013: ''[[Barbie i siostry w Krainie Kucyków]]'' – Madame Cheynet<br />
* 2013: ''[[Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik]]'' – Ciocia Ż <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2013: ''[[Hokus-pokus, Albercie Albertsonie]]'' – Singoalla<br />
* 2013: ''[[Imprezownia]]'' – Pani Squibbles<br />
* 2013: ''[[Kamienny dotyk Ra]]'' – Trudy Rehman<br />
* 2013: ''[[Koń by się uśmiał]]'' – Klarabella<br />
* 2013: ''[[LEGO Batman]]'' – Kobieta wręczająca nagrodę Człowieka Roku<br />
* 2013: ''[[Robosapien]]'' – Joanna Keller<br />
* 2013: ''[[Scooby-Doo! Upiór w operze]]'' –<br />
** Barb Damon,<br />
** Donna,<br />
** Kelnerka<br />
* 2013: ''[[Tarzan. Król dżungli]]''<br />
* 2013: ''[[Toy Story: Horror]]'' – Pingiel<br />
* 2013: ''[[Uniwersytet Potworny]]'' – Pani Squibbles<br />
* 2013: ''[[Wróżki Disneya - Konkurs wypieków w Przystani Elfów]]'' – Wróżka Duszka<br />
* 2013: ''[[Zakochany Madagaskar]]''<br />
* 2014: ''[[Annie]]'' – Jedna z kandydatek na mamę Annie<br />
* 2014: ''[[Ever After High: Dzień koronacji]]'' – Narratorka<br />
* 2014: ''[[Ever After High: Dzień Zakochanych Serc]]'' –<br />
** Narratorka,<br />
** White Queen<br />
* 2014: ''[[Ever After High: Historia dwóch historii]]'' – Narratorka<br />
* 2014: ''[[Listonosz Pat i wielki świat]]'' – Sara Clifton<br />
* 2014: ''[[Pszczółka Maja. Film]]''<br />
* 2014: ''[[Pudłaki]]''<br />
* 2014: ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' – Wanda<br />
* 2014: ''[[Yo-kai Watch: Film]]'' – Gin<br />
* 2015: ''[[Ever After High: Święto Baśniowiosny]]'' – Narratorka<br />
* 2015: ''[[Hotel Transylwania 2]]'' – Wanda<br />
* 2015: ''[[Kopciuszek (film 2015)|Kopciuszek]]'' – Piekarka<br />
* 2015: ''[[Pies, który uratował lato]]'' – Marsha Mulberry<br />
* 2016: ''[[Albert. Wielkie marzenia małej choinki]]'' – Mama Ziemia, babcia Molly<br />
* 2016: ''[[Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców]]'' – Wilma, babcia Sama<br />
* 2016: ''[[An American Girl Story – Maryellen 1955: Nadzwyczajna gwiazdka]]'' – Connie<br />
* 2016: ''[[Angry Birds Film]]'' – Monica<br />
* 2016: ''[[Bruno i Bucior: Wskakujcie do basenu]]'' –<br />
** Mama Melvina,<br />
** Peggy<br />
* 2016: ''[[DC Super Hero Girls: Super Hero High]]'' – Babcia Goodness<br />
* 2016: ''[[Ever After High: Smocze Igrzyska]]'' – Narratorka<br />
* 2016: ''[[Ever After High: Zima Wszech Baśni]]'' – Narratorka<br />
* 2016: ''[[Kobieta lew]]'' – Nicoline<br />
* 2016: ''[[Oczekiwanie]]''<br />
* 2016: ''[[Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka]]'' –<br />
** Ilian,<br />
** Henni<br />
* 2016: ''[[Robinson Crusoe]]'' – Rózia<br />
* 2016: ''[[Sekretne życie zwierzaków domowych]]''<br />
* 2016: ''[[Sing]]'' – Panna Crowly<br />
* 2016: ''[[Strażak Sam: Uwaga, kosmici!]]'' – Bella Lazania<br />
* 2016: ''[[Wilk w owczej skórze]]'' – Mami<br />
* 2016: ''[[Zwierzogród]]'' – Bonnie Hops<br />
* 2017: ''[[Bal czarownic]]'' – Mary<br />
* 2017: ''[[Bruno i Bucior: Eksperyment]]'' – Pani ze starociami i owocami<br />
* 2017: ''[[Był sobie pies]]''<br />
* 2017: ''[[Cudowny chłopak]]'' – Babcia Vii<br />
* 2017: ''[[Galop ku wolności]]'' – Charlotte<br />
* 2017: ''[[Kraina lodu: Przygoda Olafa]]'' –<br />
** Pani Olsen,<br />
** babcia,<br />
** kociaki<br />
* 2017: ''[[Magiczna zima Muminków]]''<br />
* 2017: ''[[Moje marzenie o królestwie niebieskim]]''<br />
* 2017: ''[[Módl się o deszcz]]'' – Lydia Sanchez<br />
* 2017: ''[[Na fali 2]]'' – Edna Maverick<br />
* 2017: ''[[Piękna i Bestia (film 2017)|Piękna i Bestia]]''<br />
* 2017: ''[[Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor]]'' –<br />
** Ania,<br />
** Nieznośny wagonik 6<br />
* 2018: ''[[Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali]]'' – Lady Modrabulwa<br />
* 2018: ''[[Hotel Transylwania 3]]'' – Wanda<br />
* 2018: ''[[Jaskiniowiec (film 2018)|Jaskiniowiec]]''<br />
* 2018: ''[[Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra]]'' – Szefowa piratów<br />
* 2018: ''[[Książę Czaruś]]''<br />
* 2018: ''[[Luis i obcy]]'' – Valentina<br />
* 2018: ''[[Łowcy czarownic]]''<br />
* 2018: ''[[Miśków 2-óch w Nowym Jorku]]'' – pani Lieberman<br />
* 2018: ''[[O psie, który wrócił do domu]]'' – Nowa właścicielka domu Lucasa<br />
* 2018: ''[[Pettson i Findus – Wielka wyprowadzka]]'' –<br />
** Ilian,<br />
** Henni,<br />
** Mukle<br />
* 2018: ''[[Piotruś Królik (film 2018)|Piotruś Królik]]'' – Mama Piotrusia<br />
* 2018: ''[[Pup Star: Dookoła świata]]'' – Ming<br />
* 2018: ''[[Puppy Star: Boże Narodzenie]]''<br />
* 2018: ''[[Shopkinsy: Dzika przygoda]]'' –<br />
** Bianca Banana,<br />
** Mystabella<br />
* 2018: ''[[Strażak Sam: kamera w akcji!]]'' – Bella Lazania<br />
* 2018: ''[[Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!]]'' –<br />
** Mama Grubego Zawiadowcy,<br />
** Robotniczka w Afryce<br />
* 2018: ''[[Zabójcza niewiedza]]''<br />
* 2018: ''[[Zabójcze maszyny]]'' – Pani Wreyland<br />
* 2019: ''[[Angry Birds 2 Film]]'' – Zeta<br />
* 2019: ''[[Był sobie pies 2]]'' – Joana<br />
* 2019: ''[[Cały świat Romy]]'' –<br />
** Klientka,<br />
** Pacjentka<br />
* 2019: ''[[Corgi: Psiak Królowej]]'' – Lady Margaret<br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]'' – Abuelita Valerie<br />
* 2019: ''[[Jakub, Mimmi i gadające psy]]'' –<br />
** Roll,<br />
** Pani Szmit,<br />
** Kobieta,<br />
** Wszyscy,<br />
** Bazar,<br />
** Motorniczyni,<br />
** Molly Mcqueen,<br />
** Policjantka,<br />
** Lady<br />
* 2019: ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]'' – Ciocia Becia<br />
* 2019: ''[[Kraina cudów]]'' – Ciotka Albertina<br />
* 2019: ''[[Niezwykłe lato z Tess]]'' –<br />
** Plażowiczka,<br />
** Lekarka<br />
* 2019: ''[[SamSam (film)|SamSam]]''<br />
* 2019: ''[[Sekretne życie zwierzaków domowych 2]]'' – Staruszka z kotami<br />
* 2019: ''[[Strażnicy miasta – The Movie]]'' –<br />
** Betty,<br />
** Dixie<br />
* 2019: ''[[Turu. W pogoni za sławą]]'' – Izabela<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]'' – Prezenterka<br />
* 2019: ''[[Zakochany kundel (film 2019)|Zakochany kundel]]'' – Dama na ławce<br />
* 2020: ''[[Co w duszy gra]]'' – Dusza Marii Antoniny<br />
* 2020: ''[[Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat]]'' – Baljeet Tjinder<br />
* 2020: ''[[Kronika świąteczna 2]]'' – Kobieta na lotnisku<br />
* 2020: ''[[Magiczne wakacje]]'' – Pani Jenkins<br />
* 2020: ''[[Mój przyjaciel wampir]]'' – Babcia Michała<br />
* 2020: ''[[Pan Jangle i świąteczna podróż]]'' – Głos komunikatu u Gustafsona<br />
* 2020: ''[[Podróż Xico]]'' – Babcia Petra<br />
* 2020: ''[[Rodzeństwo Willoughby]]'' – Niania Linda<br />
* 2020: ''[[Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy]]'' – Bella Lazania<br />
* 2020: ''[[Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają]]'' – Stara hipiska<br />
* 2020: ''[[Wendy (film 2020)|Wendy]]''<br />
* 2021: ''[[3 Genarrations]]''<br />
* 2021: ''[[Arlo – chłopiec-aligator]]''<br />
* 2021: ''[[Dzika ekipa]]'' – Jackie<br />
* 2021: ''[[Miki i opowieść o dwóch wiedźmach]]'' – Klarabella<br />
* 2021: ''[[Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności]]'' – Pani Twinkles<br />
* 2021: ''[[Nel i tajemnica Kurokota]]'' – Eleonora<br />
* 2021: ''[[Oktonauci i Pierścień Ognia]]'' – Płetwal<br />
* 2021: ''[[Piotruś Królik 2: Na gigancie]]'' – Sprzedawczyni<br />
* 2021: ''[[Pogromcy duchów: Dziedzictwo]]'' – Janine Melnitz<br />
* 2021: ''[[Rodzina Clausów 2]]''<br />
* 2021: ''[[Róża Bombaju]]''<br />
* 2021: ''[[Simpsonowie: Dobry, Bart i Loki]]'' – Ralph Wiggum<br />
* 2021: ''[[Sing 2]]'' – Panna Crowly<br />
* 2021: ''[[Spider-Man: Bez drogi do domu]]'' – Babcia Neda<br />
* 2021: ''[[Ulica Strachu – część 3: 1666]]''<br />
* 2022: ''[[Barbie Epic Road Trip]]''<br />
* 2022: ''[[Hokus Pokus 2]]''<br />
* 2022: ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]'' – Wanda<br />
* 2022: ''[[Kraina Snów]]''<br />
* 2022: ''[[Łut szczęścia]]'' –<br />
** Jolly,<br />
** Pani Charles<br />
* 2022: ''[[Minionki: Wejście Gru]]'' – Siostra Nunczaku<br />
* 2022: ''[[Morska bestia]]''<br />
* 2022: ''[[Pan Wilk i spółka. Bad Guys]]'' – Starsza Pani<br />
* 2022: ''[[Tedi i szmaragdowa tablica]]'' – Emilia<br />
* 2022: ''[[Wendell i Wild]]'' – Siostra Helley<br />
* 2022: ''[[Wschodząca gwiazda]]''<br />
* 2022: ''[[Wysoka dziewczyna 2]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 1933-1942: ''[[Popeye]]'' – Wiedźma<br />
* 1958: ''[[Pies Huckleberry]]'' –<br />
** Dziewica <small>(odc. 2 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 11-12 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Czerwony Kapturek <small>(odc. 21 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Babcia <small>(odc. 21 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Właścicielka pana Muginsa <small>(odc. 30 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Madzia <small>(odc. 42 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1960-1966: ''[[Flintstonowie]]'' <small>(trzecia wersja dubbingu)</small><br />
* 1961-1962: ''[[Kocia ferajna]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1961: ''[[Snagglepuss]]'' –<br />
** Żona <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Królowa <small>(odc. 7)</small><br />
* 1962: ''[[Jetsonowie]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1970: ''[[Josie i Kociaki]]'' –<br />
** Kobieta <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Instruktorka <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Hrabina Dark <small>(odc. 16)</small><br />
* 1971: ''[[Pomocy! To banda Kudłacza]]''<br />
* 1972: ''[[Pinokio (serial animowany)|Pinokio]]''<br />
* 1973: ''[[Detektyw Pchełka na tropie]]'' – Emma Gotroks <small>(odc. 2 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1974: ''[[Hong Kong Fu-i]]'' – Pani S <small>(odc. 5)</small><br />
* 1976-1978: ''[[Scooby-Doo (serial animowany)|Scooby-Doo]]'' – Aga Wilkins <small>(odc. 23)</small><br />
* 1978: ''[[Był sobie człowiek]]'' –<br />
** Jędza <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Dama 2 <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Strażniczka <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Porwana galijka <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Służka Pierrete <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Cesarzowa <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Dworzanka <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Mały wiking <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Wieśniaczka <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Joanna d’Arc <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Napadnięta kobieta <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Służka <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Przechodzień 1 <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Żona <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Kobieta 1 <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Jedna z kobiet <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Rewolucjonistka <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Kobieta w fioletowej sukni <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Konferansjerka <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Dziewczyna <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Eskimoska <small>(odc. 26)</small><br />
* 1979-1982: ''[[Scooby i Scrappy-Doo]]''<br />
* 1980: ''[[Filiputki]]''<br />
* 1981-1982: ''[[Heathcliff i Marmaduke]]'' –<br />
** Biegacz drużyny Tygrysów <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Żona Freda <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Kobieta w czerwonej sukience <small>(odc. 4a)</small>,<br />
** Marcy <small>(odc. 4b)</small>,<br />
** Blondwłosa kobieta <small>(odc. 4b)</small>,<br />
** Ciotka Debbie <small>(odc. 6c)</small>,<br />
** Pani Van Uptown <small>(odc. 6d)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Widzowie <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Żona Howarda <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Nauczycielka <small>(odc. 11c)</small>,<br />
** Właściciel węża Murraya <small>(odc. 11c)</small><br />
* 1981-1989: ''[[Smerfy]]'' –<br />
** Nauczycielka Grendy,<br />
** Franek <small>(odc. 51 – druga wersja dubbingu)</small><br />
** Siostra króla <small>(odc. 135)</small>,<br />
** Sosna <small>(odc. 141)</small>,<br />
** Zigrid <small>(odc. 152)</small>,<br />
** Priscilla <small>(odc. 153)</small>,<br />
** Marina <small>(odc. 160)</small>,<br />
** Merlina <small>(odc. 211)</small>,<br />
** Talulla <small>(odc. 221)</small><br />
* 1983-1994: ''[[Bąbel i Rudzielec]]'' –<br />
** Lisia, żona Niucha <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Reporterka w TV <small>(odc. 1 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1983-1985: ''[[Malusińscy]]''<br />
* 1983-1994: ''[[Nowe przygody Scooby'ego]]'' – Sylwin<br />
* 1983-1990: ''[[Szaleństwa Alvina wiewiórki]]''<br />
* 1984-1987: ''[[Łebski Harry]]'' –<br />
** Cleo,<br />
** mama Małego <small>(odc. 25a)</small><br />
* 1984-2020: ''[[Tomek i przyjaciele]]'' –<br />
** Mama Grubego Zawiadowcy <small>(odc. 420, 449, 483, 489, 500, 522)</small>,<br />
** pani w ogromnym kapeluszu <small>(odc. 424)</small>,<br />
** Księżna <small>(odc. 456)</small>,<br />
** Ania <small>(odc. 481)</small>,<br />
** Charubala <small>(odc. 543, 548, 570)</small><br />
* 1986-1988: ''[[Dennis Rozrabiaka]]'' – Matka Dennisa – Alice<br />
* 1986-1987: ''[[Mój mały kucyk]]'' –<br />
** Mała Księżniczka <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pluma <small>(odc. 12-14)</small>,<br />
** wózek <small>(odc. 45-46)</small><br />
* 1987: ''[[Było sobie życie]]'' – <br />
** Cukry wyglądające jak cukierek <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Chromosomy <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Zasada azotowa <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Komórki kości <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Komórki serca <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Limfocyt typu b <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Krwinka <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Impulsy <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Jony sodu <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Melanocyt <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Bakterie koli <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Białka mleka <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Białe krwinki <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Cząsteczki amoniaku <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Nauczycielka <small>(odc. 19)</small><br />
* 1987-1990: ''[[Kacze opowieści]]'' –<br />
** Harpia Agnes <small>(odc. 46 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Matka imperatora Pinga <small>(odc. 48 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1987: ''[[Królewna Złoty Loczek]]'' – Księżna Kruczowłosa<br />
* 1987: ''[[Nastolatki z Beverly Hills]]'' –<br />
** Robot A / Rebecca <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Fifi <small>(odc. 23)</small><br />
* 1987-2001: ''[[Przygody Spota]]'' − Spot <small>(seria IV, odcinki specjalne – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1988: ''[[Clifford – wielkie rude psisko]]'' – Dziewczyna na kolejce górskiej <small>(odc. 4)</small><br />
* 1988-1994: ''[[Garfield i przyjaciele]]'' – mały żółwik <small>(odc. 16b)</small><br />
* 1988: ''[[Hemingway]]'' – Alice Toklas <small>(odc. 1)</small><br />
* 1988-1993: ''[[Hrabia Kaczula]]'' – Pani od wynajęcia<br />
* 1988-1991: ''[[Szczeniak zwany Scooby-Doo]]'' – Upiorna niańka <small>(odc. 6)</small><br />
* 1989-1990: ''[[Dink, mały dinozaur]]'' – Ariel<br />
* 1989-1992: ''[[Karmelowy obóz]]'' –<br />
** Rick,<br />
** Teodor<br />
* 1989-1993: ''[[Kocie opowieści]]'' –<br />
** Tracy,<br />
** Wróżka Milly <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Służąca <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Zegar w śnie Kitty #2 <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Flaming <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Mama Fifi <small>(odc. 12)</small><br />
* 1989-1991: ''[[Żukosoczek]]'' – Lydia<br />
* 1990-1994: ''[[Przygody Animków]]'' –<br />
** Mama Duncana <small>(odc. 61)</small>,<br />
** Kizia Mizia <small>(odc. 63)</small>,<br />
** Maggie <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Jeden z obozowiczów <small>(odc. 70)</small>,<br />
** Jedna ze scenarzystek <small>(odc. 73)</small>,<br />
** Mama Tasiora <small>(odc. 74)</small>,<br />
** Flassie <small>(odc. 79)</small>,<br />
** Jedna z sióstr Heberly <small>(odc. 87)</small><br />
* 1990-1994: ''[[Super Baloo]]'' – Pani Trudka <small>(odc. 11 – drug wersja dubbingu)</small><br />
* 1990-1993: ''[[Szczenięce lata Toma i Jerry'ego]]'' –<br />
** Szkodnik #1 <small>(odc. 5a)</small>,<br />
** Ciuciubella <small>(odc. 6a)</small>,<br />
** sekretarka <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** głos komputera <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** myszka #1 – Mip <small>(odc. 11a, 52c)</small>,<br />
** pudliczka <small>(odc. 51a)</small>,<br />
** dziewczyna Slicka <small>(odc. 53a)</small>,<br />
** dziewczyna #1 <small>(odc. 61a)</small>,<br />
** cheerleaderka #1 <small>(odc. 65a)</small><br />
* 1991-1992: ''[[Agent Kuper]]'' –<br />
** Sekretarka <small>(odc. 4 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Przewodnik <small>(odc. 15 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Lekarka <small>(odc. 16 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Babcia Jaga <small>(odc. 19 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Szef <small>(odc. 20 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sara <small>(odc. 33 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Reporterka <small>(odc. 34 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Dziewczynka <small>(odc. 37 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Klient #8 <small>(odc. 39 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Fan #2 <small>(odc. 40 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Policjantka <small>(odc. 45 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Neptunia <small>(odc. 47-48 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Suszarka <small>(odc. 50 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Kawanaławę <small>(odc. 52 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Dzieciak <small>(odc. 54 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Fan #1 <small>(odc. 54 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Dziecko #1 <small>(odc. 54 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Starsza pani <small>(odc. 57 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Ruda kobieta <small>(odc. 60 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta z TV #2 <small>(odc. 65 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 65 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani pedagog <small>(odc. 67 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Potwór #3 <small>(odc. 81 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Didi <small>(odc. 82 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 82 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 84 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 84 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pies #1 <small>(odc. 85 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 87 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Podła ciotka <small>(odc. 91 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1991: ''[[Kot w butach (anime)|Kot w butach]]'' –<br />
** Zakyl <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Zła królowa <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Mama Iwana <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Królowa Śniegu <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Macocha Jasia i Małgosi <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Livian <small>(odc. 22)</small><br />
* 1991-2004: ''[[Pełzaki]]'' – Charles „Chuckie” Finster Jr. <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1991-1993: ''[[Powrót do przyszłości (serial animowany)|Powrót do przyszłości]]'' – Siostra Anderson #2 <small>(odc. 18)</small><br />
* 1991: ''[[Przygody Syrenki]]'' – Lili<br />
* 1991-1997: ''[[Rupert]]''<br />
* 1991: ''[[Skarbczyk najpiękniejszych bajek]]'' – Macocha <small>(odc. 2)</small><br />
* 1991-1992: ''[[Trzy małe duszki]]'' –<br />
** Kotka Pussy,<br />
** Monty,<br />
** Willy<br />
* 1992: ''[[Batman (serial animowany 1992)|Batman]]'' –<br />
** Sędzia <small>(odc. 36)</small>,<br />
** Andrea <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Narzeczona w filmie <small>(odc. 52)</small>,<br />
** Latynoska <small>(odc. 53)</small><br />
* 1992-1994: ''[[Dog City - miasto piesprawia]]'' – Misty <small>(odc. 6)</small><br />
* 1992-1993: ''[[Goofy i inni]]'' –<br />
** Nauczycielka <small>(odc. 60 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta z tłumu <small>(odc. 62 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Okularnik <small>(odc. 70 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Aktorka <small>(odc. 71 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1992-1994: ''[[Noddy (serial animowany 1992)|Noddy]]'' –<br />
** Pani Kotka,<br />
** Pani Tubby<br />
* 1992: ''[[Nowe podróże Guliwera]]'' – Królowa<br />
* 1992: ''[[Opowieści kucyków]]''<br />
* 1992: ''[[W 80 marzeń dookoła świata]]'' – Koki<br />
* 1992: ''[[W krainie biedronek]]'' – Ben Oui<br />
* 1992: ''[[X-Men]]'' –<br />
** Feniks / Jean Grey,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Inuitka <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Rictor / Julio Richter <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Głód / Autumn Rolfson <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Zaraza <small>(odc. 10 – część kwestii)</small>,<br />
** Dziewczyna <small>(odc. 48)</small>,<br />
** Patricia Tilby <small>(odc. 76)</small>,<br />
** Lady Bova<br />
* 1993-1998: ''[[Animaniacy]]''<br />
* 1993: ''[[Bodzio - mały helikopter|Bodzio – mały helikopter]]'' – Ciocia Kasia <small>(pierwsza wersja dubbingu – odc. 4)</small><br />
* 1993: ''[[Dig i Dug]]'' – Burmistrz <small>(odc. 12 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1993-1994: ''[[Dinusie]]'' – Mama Śniegusia <small>(odc. 13b)</small><br />
* 1993-1994: ''[[Hello Kitty]]'' – Mama<br />
* 1993-1994: ''[[O czym szumią wierzby (serial animowany 1993)|O czym szumią wierzby]]'' – Pani Flora<br />
* 1993-1994: ''[[Opowieści taty bobra]]''<br />
* 1993-1995: ''[[Orkiestra Oskara]]'' – Rebeka<br />
* 1993: ''[[Podróż do serca świata]]'' – Sarina<br />
* 1993-1994: ''[[Przygody Speeda Błyskawicy]]'' –<br />
** doktor Bourne <small>(odc. 2)</small>,<br />
** dziennikarka <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Kate Holt <small>(odc. 5)</small>,<br />
** dziennikarka <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Eryka Lestrange <small>(odc. 7)</small><br />
* 1994-1995: ''[[Aladyn (serial animowany)|Aladyn]]'' –<br />
** Kobieta <small>(odc. 2 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Brunhilda <small>(odc. 41 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Scara <small>(odc. 60, 73)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 71)</small>,<br />
** Razil <small>(odc. 72)</small>,<br />
** Zjawa <small>(odc. 82)</small><br />
* 1994: ''[[Byli sobie wynalazcy]]'' – <br />
** uczennice z klasy Marii Skłodowskiej-Curie <small>(odc. 22)</small>,<br />
** gospodyni #1 <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Elsa Einstein <small>(odc. 23)</small>,<br />
** dawna właścicielka papugi <small>(odc. 24)</small>,<br />
** żona farmera <small>(pierwsza scena w odc. 24)</small>,<br />
** właścicielka papugi <small>(odc. 24)</small>,<br />
** fotografka <small>(odc. 25)</small><br />
* 1994-1997: ''[[Duckman]]'' – Amanda <small>(odc. 31)</small><br />
* 1994-1996: ''[[Fantastyczna Czwórka (serial animowany 1994)|Fantastyczna Czwórka]]'' – Lady Dorma <small>(odc. 3)</small><br />
* 1994-1996: ''[[Iron Man: Obrońca dobra]]'' – Hypnotia (Hipnozja)<br />
* 1994-1996: ''[[Kleszcz]]'' – Pokojówka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1994-1998: ''[[Magiczny autobus]]'' – Naukowiec NASA <small>(odc. 24)</small><br />
* 1994: ''[[MOT - Monstrualny Oryginalny Twór]]'' –<br />
** Matka,<br />
** Sąsiadka<br />
* 1994-2004: ''[[Przyjaciele]]'' – Monica Geller<br />
* 1994-1998: ''[[Spider-Man (serial animowany 1994)|Spider-Man]]'' –<br />
** Jean Grey <small>(odc. 17-18 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Miranda Wilson <small>(odc. 50 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1994: ''[[Superświnka]]'' – Kess Carlsen<br />
* 1994-1995: ''[[Sylvan]]'' – Artur <small>(odc. 17)</small><br />
* 1995-1997: ''[[Freakazoid!]]'' – Dziewczynka z obozu <small>(odc. 2a)</small><br />
* 1995-1998: ''[[Gęsia skórka]]'' –<br />
** Matka przestraszonej dziewczynki <small>(odc. 2 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Boyd <small>(odc. 11 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Natasha McClein <small>(odc. 38 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Crandle <small>(odc. 66 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1995: ''[[Głupi i głupszy (serial animowany)|Głupi i głupszy]]'' – Lola <small>(odc. 2a)</small><br />
* 1995: ''[[Księżniczka Tenko]]'' – Alice<br />
* 1995-2001: ''[[Mały Miś]]'' –<br />
** Mały Miś <small>(odc. 40-65)</small>,<br />
** Lektorka <small>(odc. 1-39)</small>,<br />
** Bóbr #2 <small>(odc. 15c)</small>,<br />
** Wrona #1 <small>(odc. 22b)</small>,<br />
** Wydra #1 <small>(odc. 27b)</small><br />
* 1995-1996: ''[[Maska (serial animowany)|Maska]]'' –<br />
** Kronos <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Madam Suspiria,<br />
** Rebeliantka,<br />
** Cecylia Hermetyczna<br />
* 1995-1998: ''[[Pinky i Mózg]]'' –<br />
** koleżanka z pracy <small>(odc. 2)</small>,<br />
** aktorka w słuchowisku „Mistyfikacje Miska” <small>(odc. 4a)</small>,<br />
** Hilary Clinton <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Pat <small>(odc. 24)</small><br />
* 1995: ''[[Powrót do Wiklinowej Zatoki]]''<br />
* 1995-2001: ''[[Star Trek: Voyager]]'' – B'Elanna Torres<br />
* 1995-1999: ''[[Timon i Pumba]]'' –<br />
** Lola <small>(odc. 1b)</small>,<br />
** Roda <small>(odc. 22a)</small>,<br />
** Wróżka <small>(odc. 39a)</small>,<br />
** Kredensa <small>(odc. 40a)</small>,<br />
** dziewczynka <small>(odc. 42a)</small>,<br />
** bibliotekarka <small>(odc. 42b)</small>,<br />
** królowa <small>(odc. 47b)</small>,<br />
** paniusia <small>(odc. 60a)</small>,<br />
** dziecko <small>(odc. 61a)</small>,<br />
** robak <small>(odc. 62a, 63a)</small>,<br />
** gość #3 <small>(odc. 62a)</small>,<br />
** Matrona <small>(odc. 62a)</small>,<br />
** kura <small>(odc. 63a)</small>,<br />
** damulka <small>(odc. 63a)</small>,<br />
** ciocia Pumby <small>(odc. 63b)</small>,<br />
** głos kobiety <small>(odc. 73a)</small>,<br />
** chłopiec #1 <small>(odc. 74a)</small>,<br />
** kobieta <small>(odc. 74a)</small>,<br />
** głos kobiety z "Agencji Budzeniowej Wkurzający Telefon W Środku Nocy" <small>(odc. 78b)</small>,<br />
** Zuzia <small>(odc. 79b)</small>,<br />
** mama trojaczków <small>(odc. 81b)</small><br />
* 1995: ''[[Wilki morskie]]''<br />
* 1996-1997: ''[[Beetleborgi]]''<br />
* 1996-2001: ''[[Billy – kot]]'' –<br />
** Klaudia Shifter <small>(odc. 47 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Ester <small>(odc. 48 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996: ''[[Byli sobie odkrywcy]]'' – Izabela, królowa Hiszpanii <small>(odc. 9 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996-1999: ''[[Doug]]'' –<br />
** Theda Zabawna <small>(seria V-VII)</small>,<br />
** Cleopatra „Dirtbike” Zabawna<!-- <small>(odc. 75)</small>-->,<br />
** Ruby Valentine <small>(odc. 75)</small>,<br />
** Organizm Judy Zabawnej <small>(odc. 75)</small>,<br />
** Lekarka <small>(odc. 75)</small>,<br />
** Prezenterka <small>(odc. 77)</small><br />
* 1996: ''[[Fantastyczne przygody Sindbada żeglarza|Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza]]'' – Soraja <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996-2004: ''[[Hej Arnold!]]'' –<br />
** Miriam Pataki <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Burmistrz Dixie <small>(odc. 4b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Rozeli <small>(odc. 11b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Była położna <small>(odc. 12a – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Matka Torvalda <small>(odc. 13a – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Timberly <small>(odc. 13b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Moderatorka <small>(odc. 14a – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Mama Danka <small>(odc. 14a – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Uberman <small>(odc. 24b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Berman <small>(odc. 27b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Johanssen <small>(odc. 34b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Nagroda Emily Dickinson <small>(odc. 35b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pielęgniarka <small>(odc. 38b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Ruth P. McDougal <small>(odc. 39b – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996-1997: ''[[Kacza paczka]]'' – pielęgniarka <small>(odc. 36)</small><br />
* 1996-2000: ''[[Ogrodnik Pankracy]]'' – Mały ptaszek <small>(odc. 11)</small><br />
* 1996-1997: ''[[Opowieści Starego Testamentu]]'' – Hagar<br />
* 1996-2000: ''[[Opowieści z księgi cnót]]'' –<br />
** Marta <small>(odc. 18)</small>,<br />
** syn Johana <small>(odc. 19)</small>,<br />
** właścicielka sklepu <small>(odc. 19)</small>,<br />
** chłopiec <small>(odc. 23)</small>,<br />
** słonica <small>(odc. 26)</small>,<br />
** Andrzej <small>(odc. 27)</small>,<br />
** Darek <small>(odc. 29)</small>,<br />
** kura znosząca złote jajka <small>(odc. 30)</small>,<br />
** ciocia Ela <small>(odc. 33)</small>,<br />
** nauczycielka <small>(odc. 35)</small>,<br />
** blondwłosy chłopiec <small>(odc. 38-39)</small><br />
* 1996: ''[[Śladem Blue]]''<br />
* 1996-1997: ''[[The Incredible Hulk]]''<br />
* 1996-2000: ''[[W jeżynowym grodzie]]''<br />
* 1996-1997: ''[[Walter Melon]]'' –<br />
** Dolores <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Iris <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Matylda <small>(odc. 11)</small><br />
* 1996-2003: ''[[Laboratorium Dextera]]'' –<br />
** Sprzedawczyni lalek <small>(odc. 27a)</small>,<br />
** Lee Lee <small>(odc. 29a, 33c, 35b, 37c)</small>,<br />
** Dzieciaki <small>(odc. 29b)</small>,<br />
** Stara kobieta <small>(odc. 29c)</small>,<br />
** Reżyserka <small>(odc. 30a)</small>,<br />
** Pani Whipple <small>(odc. 32c)</small>,<br />
** Agentka Honeydew <small>(odc. 33b)</small>,<br />
** Królowa <small>(odc. 34b)</small>,<br />
** Sekretarka <small>(odc. 36a)</small>,<br />
** Mama Timothy’ego <small>(odc. 39a)</small>,<br />
** Timothy <small>(odc. 39a)</small>,<br />
** Zakonnica <small>(odc. 40b)</small>,<br />
** Pani Pimerwickle <small>(odc. 44b)</small>,<br />
** Chłopiec arystokrata <small>(odc. 44b)</small>,<br />
** Becky <small>(odc. 45b)</small>,<br />
** Żona dozorcy Johnny’ego <small>(odc. 46b)</small>,<br />
** Pielęgniarka <small>(odc. 49b)</small>,<br />
** Olga Astronomanov / Lalawawa <small>(odc. 50a)</small>,<br />
** Komputer Dextera <small>(odc. 50c)</small>,<br />
** Kucharka <small>(odc. 54a)</small>,<br />
** Stara kobieta <small>(odc. 55b)</small>,<br />
** Nicky <small>(odc. 56a)</small>,<br />
** Prababcia Dekstamina <small>(odc. 57a)</small>,<br />
** Chłopcy <small>(odc. 57c)</small>,<br />
** Dziewczynka, która pomyliła pudełka z drugim śniadaniem <small>(odc. 59c)</small>,<br />
** Recepcjonistka <small>(odc. 63a)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 71a)</small><br />
* 1997: ''[[Bibi Blocksberg]]'' –<br />
** Babcia Greta <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Lekarka <small>(odc. 11)</small><br />
* 1997-2001: ''[[Byle do przerwy]]'' –<br />
** Ashley Quinlan,<br />
** Berta <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Zed <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Mundy <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Pielęgniarka <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Megan Q <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Tubby <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Mały kopacz Dave <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Carl <small>(odc. 42, 55)</small>,<br />
** Rudy <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Staruszka 1 <small>(odc. 56)</small>,<br />
** Gwen <small>(odc. 60)</small><br />
* 1997-1999: ''[[Jam Łasica]]'' −<br />
** Earls Flem <small>(odc. 27)</small>,<br />
** kontolerka z wieży lotów <small>(odc. 30)</small><br />
* 1997-2004: ''[[Johnny Bravo]]'' –<br />
** Głos komputera <small>(odc. 23a)</small>,<br />
** Surferka <small>(odc. 24a)</small><br />
* 1997: ''[[Kundle i reszta]]'' – Grosik<br />
* 1997: ''[[Latarnia Solusia]]'' − Rysiek<br />
* 1997: ''[[Miasteczko South Park]]'' –<br />
** Wendy Testaburger <small>(odc. 1-2, 8 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Shelly Marsh <small>(odc. 5-6 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1997-2009: ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu|Miś z błękitnego domu]]'' – Misia <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1997-1998: ''[[Panda i banda]]''<br />
* 1997-1998: ''[[Przygody Olivera Twista]]''<br />
* 1997: ''[[Teletubisie]]'' –<br />
** Słuchawka #1,<br />
** Miś<br />
* 1997-2009: ''[[Witaj, Franklin]]'' –<br />
** Opos <small>(odc. 1-65)</small>,<br />
** Mama Misia <small>(odc. 66-78)</small>,<br />
** Becia <small>(odc. 66-78)</small>,<br />
** Gąska <small>(odc. 66-78)</small>,<br />
** Pani Skunks <small>(odc. 66-78)</small><br />
* 1997: ''[[Wyspa Noego]]'' – Chang <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2000: ''[[A to histeria!]]''<br />
* 1998-2004: ''[[Atomówki]]'' –<br />
** Mieszkanka Townsville <small>(odc. 27b)</small>,<br />
** Uczeń <small>(odc. 57b)</small>,<br />
** Kuzyn Felera <small>(odc. 78b)</small><br />
* 1998: ''[[Eerie, Indiana: Inny wymiar]]'' – Dolly Smith<br />
* 1998: ''[[Farma pełna strachów]]'' – Zombitka<br />
* 1998: ''[[Gruby pies Mendoza]]'' – Pani Kanciasta <small>(odc. 7, 9)</small><br />
* 1998-1999: ''[[Herkules (serial animowany)|Herkules]]'' –<br />
** Terpsychora <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kasjopeja <small>(odc. 5, 45, 52, 54, 60 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 13 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kucharka <small>(odc. 15, 20, 40 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Lachesis <small>(odc. 16, 18, 50, 54 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Widzka <small>(odc. 27 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 34 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kwestorka <small>(odc. 40 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Starsza pani <small>(odc. 45 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Alkmena <small>(odc. 56 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Myrrha <small>(odc. 56 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Greczynka 2 <small>(odc. 61 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2000: ''[[I pies, i wydra]]'' – Georginia<br />
* 1998-2002: ''[[Kucyki z Gwiezdnego Wzgórza]]'' − Tomek<br />
* 1998-1999: ''[[Miś Tomi i przyjaciele]]'' – Wiki <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2001: ''[[Niefortunna czarownica]]''<br />
* 1998-1999: ''[[Nowa rodzina Addamsów]]'' –<br />
** Jane <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Arthur <small>(odc. 21)</small><br />
* 1998: ''[[O świętych dla dzieci]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2001: ''[[Olinek Okrąglinek]]'' – Babcia<br />
* 1998-1999: ''[[Podróże z Aleksandrem i Emilią]]'' –<br />
** Kala – matka Lulanika i Katuli <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Abdul <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Olivier <small>(odc. 27)</small>,<br />
** Mama Benedetty <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Willy <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Miklos <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Roary <small>(odc. 48)</small><br />
* 1998-1999: ''[[Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka]]'' – <br />
** Galimatias,<br />
** Kucharka <small>(odc. 37)</small><br />
* 1998-2006: ''[[Świat Elmo]]'' –<br />
** Dziewczynka, która uwielbiała próbować jeść nowe dania <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Lady <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Narratorka <small>(odc. 32)</small><br />
* 1998-1999: ''[[Tajne akta Psiej Agencji]]'' – Agentka 9<br />
* 1998-2000: ''[[Tęczowe rybki]]'' –<br />
** Błysk,<br />
** jedna z matek <small>(odc. 9b)</small><br />
* 1998-2002: ''[[Zapasy na śmierć i życie]]'' – Courteney Cox-Arquette <small>(odc. 16)</small><br />
* 1998-2000: ''[[Zestresowany Eryk]]'' – Liz<br />
* 1998-1999: ''[[Zły pies]]'' – Vick<br />
* 1998-2000: ''[[Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca]]'' –<br />
** Lydia,<br />
** Chuda kucharka <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Kobieta Pętla <small>(odc. 8)</small><br />
* 1999: ''[[Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala]]'' –<br />
** Królowa <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Służąca <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Melvin <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Weszka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Nobella <small>(odc. 22)</small><br />
* 1999: ''[[Bracia Flub]]''<br />
* 1999-2002: ''[[Chojrak - tchórzliwy pies]]'' –<br />
** Dziewczynka <small>(odc. 2a)</small>,<br />
** Matka <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Królowa Czarnej Kałuży <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Kobieta ze spadochronem <small>(seria II)</small>,<br />
** Matka Eustachego <small>(serie II-IV)</small>,<br />
** Mona Lisa <small>(odc. 34a)</small><br />
* 1999: ''[[Chris Colorado]]'' – Rebeka Woonqa<br />
* 1999-2000: ''[[Digimon]]'' – Matt <small>(niektóre odcinki)</small><br />
* 1999-2000: ''[[Dilbert]]'' –<br />
** Prezenterka #1 <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Elbońska przewodnicząca związku zawodowego <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Kobieta w centrum handlowym <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Sekretarka <small>(odc. 16, 20, 24, 30)</small>,<br />
** Reporterka <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Prezenterka <small>(odc. 19)</small><br />
* 1999-2001: ''[[Dzieciaki z klasy 402]]'' –<br />
** Pani Graves,<br />
** Żeński narrator filmu edukacyjnego ''Twoje ciało się zmienia'' <small>(odc. 26)</small><br />
* 1999-2009: ''[[Ed, Edd i Eddy]]'' – Majka Ohydka<br />
* 1999-2003: ''[[Futurama]]'' –<br />
** Matka Frya <small>(odc. 39, 58)</small>,<br />
** Blondynka, wychowanka sierocińca <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Albert <small>(odc. 40, 49)</small>,<br />
** Siostra Wihajster <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Hipiska #2 <small>(odc. 42)</small>,<br />
** Turanga Munda <small>(odc. 49, 62-63)</small>,<br />
** Głowa Nichelle Nichols <small>(odc. 56)</small>,<br />
** Cubert Farnsworth <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Dwight Conrad <small>(odc. 59, 67, 71)</small>,<br />
** Sędzia Myrtle Fu <small>(odc. 60)</small>,<br />
** Głos systemu Infosfery <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Sierota #2 <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Sąsiadka Leeli <small>(odc. 65)</small>,<br />
** Rosanne <small>(odc. 67)</small>,<br />
** Komentatorka igrzysk <small>(odc. 69)</small><br />
* 1999-2001: ''[[Lopaka i jego przyjaciel delfin]]''<br />
* 1999-2002: ''[[Magiczna uliczka]]'' − Sara<br />
* 1999-2002: ''[[Mali odkrywcy]]'' – Michael<br />
* 1999-2000: ''[[Mike, Lu i Og]]'' – Świnia Grubcia<br />
* 1999-2000: ''[[Produkcje Myszki Miki]]'' – wspólniczka <small>(odc. 6d)</small><br />
* 1999-2000: ''[[Rodzina Piratów]]'' −<br />
** Babcia <small>(odc. 4, 14, 18-19, 20-21, 23-24, 26)</small>,<br />
** Madame Kabała <small>(odc. 5, 24, 35)</small>,<br />
** Matka Baryły <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Panna Kaszalot <small>(odc. 14, 16, 18-19, 21, 24, 31, 33, 36, 38, 40)</small>,<br />
** Marinella <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Szefowa Lucylli <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Maria Rosa <small>(odc. 33, 38)</small>,<br />
** Pracowniczka Pirackiego Urzędu Zatrudnienia <small>(odc. 39)</small><br />
* 1999-2000: ''[[Sabrina]]'' –<br />
** Złotowłosa <small>(odc. 17)</small>,<br />
** James <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Dean <small>(odc. 18)</small><br />
* 1999-2005: ''[[Smocze opowieści]]''<br />
* 1999-2002: ''[[Smyki]]''<br />
* 1999-2004: ''[[Wampirzyca Mona]]'' – Mama Waldo <small>(odc. 22a)</small><br />
* 1999-2001: ''[[Wodnikowe Wzgórze]]'' –<br />
** Tap – kot z farmy <small>(odc. 6, 10)</small>,<br />
** człowiek #2 <small>(odc. 22)</small>,<br />
** sroka #2 <small>(odc. 23)</small><br />
* 2000-2002: ''[[Ania z Zielonego Wzgórza]]'' –<br />
** Benjamin <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Ziemniak <small>(odc. 5)</small><br />
* 2000-2003: ''[[Bajki świata]]'' –<br />
** Właścicielka kozy <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Służąca <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Matka panicza <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Chłopiec #1 <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Petrel <small>(odc. 6)</small><br />
* 2000: ''[[Całe zdanie nieboszczyka]]''<br />
* 2000: ''[[Dora poznaje świat]]''<br />
* 2000-2006: ''[[Hamtaro - wielkie przygody małych chomików|Hamtaro – wielkie przygody małych chomików]]'' – Bijou<br />
* 2000-2010: ''[[Kajtuś]]'' – Babcia Kajtusia <small>(seria II)</small><br />
* 2000: ''[[Marcelino, chleb i wino]]'' – Pani<br />
* 2000-2001: ''[[Nowe przygody Madeline]]'' – <br />
** Pepito,<br />
** śpiewaczka operowa <small>(odc. 42)</small>,<br />
** Kobieta Pająk <small>(odc. 46)</small><br />
* 2000-2002: ''[[Owca w Wielkim Mieście]]'' – <br />
** Szmalbogacka <small>(odc. P1)</small>,<br />
** jedna z owiec Farmera Jana <small>(odc. P1)</small>,<br />
** Wilhelmina <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Sandra <small>(odc. 26)</small><br />
* 2000-2002: ''[[Pupilek (serial telewizyjny)|Pupilek]]'' –<br />
** Koleżanka Leslie <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Uczniowie <small>(odc. 38a)</small>,<br />
** Właścicielka Hoover <small>(odc. 39)</small><br />
* 2000-2001: ''[[Tata lew]]'' − Frania / Danutka<br />
* 2000-2003: ''[[Weterynarz Fred]]'' – Magda<br />
* 2000-2003: ''[[X-Men: Ewolucja]]'' – Sztorm<br />
* 2001-2003: ''[[Aparatka]]'' –<br />
** Belinda Lightburn,<br />
** Kucharka <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Nauczycielka<!--teatru--> <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Ruth <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Madam LaFaux <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Jurorka <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Panna Jenkins <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Pani Leighton <small>(odc. 25)</small><br />
* 2001: ''[[Bill i Ben]]'' – Słonka<br />
* 2001-2004: ''[[Bliźniaki Cramp]]'' –<br />
** Pani Phelps <small>(serie I-II)</small>,<br />
** Pani Winkle <small>(odc. 9b)</small>,<br />
** Klientka <small>(odc. 10a)</small>,<br />
** Rita Rodeo <small>(odc. 25b)</small><br />
* 2001-2003: ''[[Cafe Myszka]]'' –<br />
** Clarabella,<br />
** Królowa Kier,<br />
** Lydia Pearson <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Mały Goofy <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Meg <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Dinah <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Jedna z postaci "Mody na luksus" <small>(odc. 25b)</small>,<br />
** Pelikanica <small>(odc. 27a)</small>,<br />
** Zła Królowa <small>(odc. 41-42)</small>,<br />
** Clothos <small>(odc. 41)</small>,<br />
** droidki<br />
* 2001-2003: ''[[Cedric]]''<br />
* 2001-2002: ''[[Cubix]]'' –<br />
** Raska <small>(czołówka)</small>,<br />
** Erial <small>(odc. 22)</small><br />
* 2001: ''[[Ekstremalne kaczory]]''<br />
* 2001-2003: ''[[Gadżet i Gadżetinis]]''<br />
* 2001-2002: ''[[Jak dwie krople wody]]'' – Nauczycielka<br />
* 2001-2004: ''[[Liga Sprawiedliwych]]'' – Gepard <small>(odc. 8-9)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Lloyd w kosmosie]]''– Douglas<br />
* 2001-2003: ''[[Małe zoo Lucy]]'' –<br />
** Melania Łoś <small>(odc. 21-22)</small>,<br />
** Georgina Żyrafa <small>(odc. 27-104)</small>,<br />
** Petula Papuga <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Paulina Pelikan <small>(odc. 33, 39, 41, 80)</small>,<br />
** Edna Hiena <small>(odc. 50)</small><br />
* 2001-2007: ''[[Mroczne przygody Billy'ego i Mandy]]'' –<br />
** Mindy,<br />
** Nauczycielka – Pani Butterbean,<br />
** Staruszka <small>(odc. 2c)</small>,<br />
** Zielony diabełek <small>(odc. 2c, 3b)</small>,<br />
** Lazlow <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Budyń<!-- <small>(odc. 6a, 15c, 16b)</small>-->,<br />
** Sperg <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** Nigel Planter <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Uczniowie <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Blondwłosa dziewczyna <small>(odc. 9c)</small>,<br />
** Czarnowłosy chłopiec <small>(odc. 9c)</small>,<br />
** Junior <small>(odc. 15a)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 16b)</small>,<br />
** Narzeczona Frankensteina <small>(odc. 47b)</small>,<br />
** Chłopiec z marketu <small>(odc. S1)</small>,<br />
** Jednorożec #1 i #3 <small>(odc. 65a)</small>,<br />
** Mumia #2 <small>(odc. 65b)</small>,<br />
** Uwula <small>(odc. 69b)</small>,<br />
** Pracownica urzędu pracy <small>(odc. 70b)</small>,<br />
** Dzieciak z Meksyku <small>(odc. 73a)</small><br />
* 2001-2003: ''[[Mroczni i Źli]]'' –<br />
** Staruszka <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Zielony diabełek <small>(odc. 3a, 5b)</small>,<br />
** Lazlow <small>(odc. 4b)</small>,<br />
** Budyń <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Sperg <small>(odc. 11c)</small>,<br />
** Elfy <small>(odc. 12b)</small><br />
* 2001: ''[[Noddy]]'' –<br />
** Dina <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Pani Różowa Kotka <small>(późniejsze odcinki)</small><br />
* 2001: ''[[Odjazdowe zoo]]''<br />
* 2001: ''[[Power Rangers Time Force]]'' – Katie<br />
* 2001-2007: ''[[Rodzina Rabatków]]'' − Bratek<br />
* 2001-2002: ''[[Roztańczona Angelina]]'' – Filip<br />
* 2001-2004: ''[[Samuraj Jack]]'' –<br />
** Szpieg Aku <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Kosmonautka <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Czarnowłosy dzieciak <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Mała świnka <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Dzieci <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Wróżka <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Mieszkanka <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Syn inżyniera <small>(odc. 26)</small>,<br />
** Olivia <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Pani Klench <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Wiedźma <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Chłopiec z wioski <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Księżniczka Mira <small>(odc. 44)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Stanley]]'' – Stanley<br />
* 2001: ''[[Titeuf]]'' – Nauczycielka <small>(serie II-IV)</small><br />
* 2001-2017: ''[[Wróżkowie chrzestni|Przygody Timmy’ego / Wróżkowie chrzestni]]'' –<br />
** Wanda,<br />
** Anty-Wanda<!-- <small>(odc. 12b, 64b, 100, 115b)</small>-->,<br />
** recepcjonistka Świata Wróżek <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** jedna z przyjaciółek Pauli Biszkopcik <small>(odc. 53)</small>,<br />
** Świzia <small>(odc. 90b)</small>,<br />
** Trixie Tang <small>(odc. 103b)</small>,<br />
** kelnerka w Kociej Jamie <small>(odc. 140b)</small>,<br />
** pani Szpiner <small>(odc. 141a)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Zło w Potrawce]]'' –<br />
** Max Dziarski <small>(odc. 5a)</small>,<br />
** Elfy <small>(odc. 5c)</small>,<br />
** Centrala SPORK <small>(odc. 6a, 7c)</small>,<br />
** Szefowa Zastępu Terror <small>(odc. 7c)</small>,<br />
** Kobieta odbierająca telefon <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Mama Molatoma <small>(odc. 10b)</small>,<br />
** Królowa <small>(odc. 13b)</small><br />
* 2002-2010: ''[[Baśnie i bajki polskie]]'' –<br />
** Błażej <small>(odc. 2)</small> <br />
** Gospodyni <small>(odc. 2)</small><br />
** pokojówka <small>(odc. 5)</small>, <br />
** Jasio <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Waluś <small>(odc. 8)</small>, <br />
** Kobieta <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Straganiarka <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Dziecko #2 <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Koronczarka #3 <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Herold <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Mikołaj <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Mieszczka <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Dworka <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 24)</small><br />
* 2002: ''[[Błyśnij-błyskula]]'' – Tigs<br />
* 2002-2005: ''[[Co nowego u Scooby'ego?]]'' – głos w telefonie <small>(odc. 27)</small><br />
* 2002-2005: ''[[Dziewczyny, chłopaki]]''<br />
* 2002-2004: ''[[Fillmore na tropie]]''<br />
* 2002: ''[[He-Man i Władcy Wszechświata (serial animowany 2002)|He-Man i Władcy Wszechświata]]''<br />
* 2002-2007: ''[[Kim Kolwiek]]'' –<br />
** Rufus,<br />
** Pracownica salonu piękności <small>(odc. 55)</small>,<br />
** MC Miodzia <small>(odc. 67)</small>,<br />
** Cheerleaderki <small>(odc. 76)</small>,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 82)</small>,<br />
** Doktor Ann Kolwiek <small>(odc. 83, 86-87)</small><br />
* 2002: ''[[Król Maciuś Pierwszy]]'' – Rudolf <small>(odc. 14)</small><br />
* 2002-2008: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie]]'' –<br />
** Babcia Futruj <small>(odc. 3a, 17a, 41a, 56b, 67b)</small>,<br />
** Major Manierosen <small>(odc. 2b)</small>,<br />
** Mama Ruperta <small>(odc. 5b)</small>,<br />
** Dziewczynki <small>(odc. 6a)</small>,<br />
** Betty Gilligan – Mama Numeru 2 i Tomusia <small>(odc. 10b)</small>,<br />
** Stuknięta Kocia Mama <small>(odc. 14a, 40a, 47b, 61a)</small>,<br />
** Żona sędziego <small>(odc. 15a)</small>,<br />
** Staruszka #1 <small>(odc. 47a)</small>,<br />
** Dzieciak <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Mama Maurycego <small>(odc. 50)</small>,<br />
** Blondwłosa kumpela Stacey <small>(odc. 50)</small>,<!--<br />
** Nauczycielka matematyki <small>(odc. 54)</small>,--><br />
** Dziewczynka w zielonej sukience <small>(odc. 54)</small>,<br />
** Atakująca z drugiej klasy <small>(odc. 54)</small>,<br />
** Mama Jamesa B. Bruda <small>(odc. 55a)</small>,<br />
** Pielęgniarka #1 <small>(odc. 55b)</small>,<br />
** Mama Nigela <small>(odc. 57b)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 59a)</small>,<br />
** Asystentka Numeru 977 <small>(odc. 61b)</small>,<br />
** Futbol Mama <small>(odc. 63b)</small>,<br />
** Madame Zin <small>(odc. 64a)</small>,<br />
** Blondwłosa dziewczynka <small>(odc. 66)</small>,<br />
** Dzieciaki <small>(odc. 66)</small>,<br />
** Dyrektorki <small>(odc. 68a)</small>,<br />
** Numer 6655 <small>(odc. 69)</small>,<br />
** Dziewczynka <small>(odc. 70b)</small>,<br />
** Koleżanka Muffy <small>(odc. 70b)</small>,<br />
** Kochanka <small>(odc. 76)</small><br />
* 2002: ''[[Maks i Ruby]]'' –<br />
** Babcia,<br />
** Maciek <small>(odc. 14b, 19b, 25b)</small>,<br />
** Walter <small>(odc. 18a, 20c, 21c, 24a)</small>,<br />
** Królik hokeista <small>(odc. 24a)</small>,<br />
** Królowa <small>(odc. 58c)</small>,<br />
** Dzieciak <small>(odc. 65a)</small>,<br />
** Papuga Pandora <small>(odc. 76b)</small><br />
* 2002-2004: ''[[Misiowanki]]''<br />
* 2002-2006: ''[[Mistrzowie kaijudo]]'' – Rekuta<br />
* 2002-2005: ''[[Mucha Lucha]]'' – Groszek<br />
* 2002-2007: ''[[Naruto]]'' –<br />
** Inari,<br />
** Temari <small>(seria I)</small>,<br />
** Moegi <small>(seria I i III)</small>,<br />
** Udon <small>(odc. 68)</small>,<br />
** Tayuya <small>(odc. 68-69)</small><br />
* 2002-2004: ''[[Pan Andersen opowiada]]'' –<br />
** Królowa-matka mórz <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Mały Nick <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Szewczyk <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Mały Sven <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Stara kaczka <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Panicz <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Mysia królowa-matka <small>(odc. 9b)</small>,<br />
** Kruczyca Marjorie Rosa <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Dziecko przed teatrem marionetek #4 <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Toby <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Najmłodszy książę <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Stajenny #1 <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Eryk <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Kura Lucy <small>(odc. 21a)</small>,<br />
** Ole Zmruż Oczko <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Mały Piotr <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Kolega Kaja #1 <small>(odc. 25)</small><br />
* 2002-2005: ''[[Słoń Benjamin]]'' – Otto<br />
* 2003-2008: ''[[6 w pracy]]'' –<br />
** Julie<!-- <small>(odc. 1, 15, 19-20, 28, 33-35, 49, 56, 60, 63, 65-66, 69-70, 74, 78, S2, 85, 90-91)</small>-->,<br />
** Stanley<!-- <small>(odc. 3-4, 6-8, 12-14, 16-19, 21, 23, 29-31, 33-34, 37-38, 45-46, 48-49, 55, 57, 59, 65, 67, 73, 77-78, S2, 83)</small>-->,<br />
** Szefowa Jonesy’ego <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Starr <small>(odc. 7, 16, S1, 28-30, 33-34, 36-37, 43, 88)</small>,<br />
** Konsumentka <small>(odc. 9, 13)</small>,<br />
** Pracowniczka salonu mody <small>(odc. 20)</small>,<br />
** mały Wayne <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Emma Masterson-Garcia <small>(odc. 45, 69, 79-81)</small>,<br />
** Helga <small>(odc. 48)</small>,<br />
** Grace <small>(odc. 61, 71)</small>,<br />
** Edna <small>(odc. 70)</small><br />
* 2003: ''[[Bystre Oko]]'' – Gacka<br />
* 2003: ''[[Hydronauci]]'' – Ośmiorniczka Oktawia<br />
* 2003-2006: ''[[Jakub Jakub]]'' –<br />
** Mama Jakuba,<br />
** bibliotekarka <small>(odc. 38)</small>,<br />
** Ciocia Dobra-dla-ciebie <small>(odc. 40)</small>,<br />
** uczennica z opaską na lewym oku <small>(odc. 52)</small><br />
* 2003-2007: ''[[JoJo z cyrku]]'' – Babcia JoJo<br />
* 2003-2005: ''[[Kaczor Dodgers]]'' –<br />
** Ricky Parowozownia <small>(odc. 16a)</small>,<br />
** pasażerka rejsu "Kochanego Kaczora" <small>(odc. 18b)</small>,<br />
** Edna Kółko <small>(odc. 30a)</small><br />
* 2003-2007: ''[[Kod Lyoko]]'' –<br />
** Jeremie,<br />
** panna Schmidt <small>(odc. 3, 35)</small>,<br />
** mama Odda <small>(odc. 30)</small>,<br />
** pielęgniarka <small>(odc. 37)</small>,<br />
** kucharka Rosa <small>(odc. 38, 40, 45, 51, 55, 63, 69, 83, 91, 93)</small>,<br />
** Michael <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Karna <small>(odc. 52)</small>,<br />
** sekretarka Nicole <small>(odc. 53-54, 67)</small><br />
* 2003-2006: ''[[Lilo i Stich (serial animowany)|Lilo i Stich]]'' –<br />
** mały blondwłosy dzieciak w wózku na zakupy <small>(odc. 43)</small><br />
** Rufus <small>(odc. 47)</small><br />
* 2003: ''[[Małgosia i buciki]]''] –<br />
** Marika <small>(odc. 12a)</small>,<br />
** Lucy <small>(odc. 33b)</small><br />
* 2003: ''[[Martin Tajemniczy]]'' –<br />
** staruszka <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Kaitlin <small>(odc. 51-52, 58)</small>,<br />
** Oktawia Pain <small>(odc. 65-66)</small><br />
* 2003-2004: ''[[Megas XLR]]'' – Komputer Skalgara <small>(odc. 24)</small><br />
* 2003-2009: ''[[Niezwykłe ranki Marcina Ranka]]'' – Gromek <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003-2006: ''[[O rety! Psoty Dudusia Wesołka]]'' –<br />
** Mela <small>(serie I-III)</small>,<br />
** Ferdek <small>(seria IV – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003-2005: ''[[Przygody Misia Bruno]]'' – Miś Bruno<br />
* 2003: ''[[Robociki]]'' – Nutka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003-2004: ''[[Stuart Malutki (serial animowany)|Stuart Malutki]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003-2006: ''[[Szczenięce lata Clifforda]]'' –<br />
** Bebe,<br />
** Sophie,<br />
** Abuela <small>(odc. 13b)</small>,<br />
** Czarusia <small>(odc. 15a)</small>,<br />
** Lucy <small>(odc. 20a)</small>,<br />
** Jack <small>(odc. 29a)</small>,<br />
** Jenny <small>(odc. 30b)</small>,<br />
** George <small>(odc. 36b)</small><br />
* 2003-2008: ''[[Truskawkowe ciastko]]'' −<br />
** Jagodowy Placek,<br />
** Pomarańczka <small>(część kwestii w odc. 10)</small>,<br />
** Smoczyca <small>(odc. 20)</small><br />
* 2003: ''[[Uroczy zakątek]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2003)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' –<br />
** Renet <small>(odc. 69)</small>,<br />
** Methania Fitts <small>(odc. 72)</small>,<br />
** Tomoe Ame <small>(odc. 74)</small><br />
* 2004-2008: ''[[Atomowa Betty]]'' –<br />
** Mama Betty,<br />
** Bernadetta<br />
* 2004: ''[[B-Daman]]'' –<br />
** Miaumigos,<br />
** Bull<br />
* 2004-2006: ''[[Brenda i pan Whiskers]]'' – Małpa <small>(odc. 12b)</small><br />
* 2004-2009: ''[[Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster]]'' –<br />
** Koko,<br />
** Głupek <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Shirley <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Jedno z dzieci <small>(odc. 17a)</small>,<br />
** Jeden z uczniów <small>(odc. 24, 39)</small>,<br />
** Brązowowłosy chłopiec <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Córka sportowców <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Sally <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Eurotrish <small>(odc. 32)</small>,<br />
** Przedszkolak <small>(odc. 34)</small>,<br />
** Suszarka <small>(odc. 35)</small>,<br />
** Ryan <small>(odc. 36)</small>,<br />
** Nemesis <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Blondwłosa dziewczynka <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Mama blondwłosej dziewczynki <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Mama Maksa <small>(odc. 44)</small>,<br />
** Sąsiadka Maksa <small>(odc. 44)</small>,<br />
** Prezenterka telewizyjna <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Nauczycielka Maksa <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Jeden z naukowców <small>(odc. 53)</small>,<br />
** Urzędniczka <small>(odc. 53)</small>,<br />
** Jeden z wymyślonych przedszkolaków <small>(odc. 63)</small>,<br />
** Bibliotekarka <small>(odc. 66)</small>,<br />
** Reporterka <small>(odc. 67)</small>,<br />
** Fan Maksa #2 <small>(odc. 70)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 73)</small>,<br />
** Inwestorka <small>(odc. 74)</small>,<br />
** Mama Jasia <small>(odc. 75)</small><br />
* 2004-2008: ''[[Drake i Josh]]'' –<br />
** staruszka na wózku <small>(odc. 15)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 38)</small>,<br />
** otyła kobieta <small>(odc. 38)</small><br />
* 2004-2006: ''[[Hi Hi Puffy AmiYumi]]'' – Fanka <small>(odc. 1a)</small><br />
* 2004: ''[[Klub Winx]]'' –<br />
** Eldora,<br />
** Matka Eleny <small>(odc. 82)</small>,<br />
** Coco <small>(odc. 82)</small>,<br />
** Nebula <small>(odc. 84, 95, 101-104)</small><!--,<br />
** Kiko <small>(odc. 102)</small>-->,<br />
** Narratorka <small>(odc. S01-S04, 53-78, 117)</small>,<br />
** Barbatea <small>(odc. S02)</small>,<br />
** Griffin <small>(odc. S02; odc. 152 – jedna kwestia)</small>,<br />
** Klientka <small>(odc. S02)</small>,<br />
** Pani Geefs <small>(odc. S02)</small>,<br />
** Nova <small>(odc. 57)</small>,<br />
** Ofelia <small>(odc. 57)</small>,<br />
** Cornelia <small>(odc. 59)</small>,<br />
** Syrena z Rady starszych <small>(odc. 74 – część kwestii)</small>,<br />
** Daphne <small>(odc. 115-116)</small>,<br />
** Nissa <small>(odc. 117)</small>,<br />
** Strażniczka Sirenix Bloom <small>(odc. 117, 130)</small>,<br />
** Strażniczka Sirenix Stelli <small>(odc. 127)</small>,<br />
** Luna <small>(odc. 128)</small>,<br />
** Chatta <small>(odc. 132, 162)</small>,<br />
** Ninfea <small>(odc. 154)</small>,<br />
** Tęczka <small>(odc. 175)</small><br />
* 2004-2007: ''[[Leniuchowo]]'' –<br />
** Pixel,<br />
** Komputer sterowca <small>(odc. 67-79)</small><br />
* 2004: ''[[Lilli czarodziejka]]'' − Snapy <small>(odc. 5)</small><br />
* 2004-2007: ''[[Listonosz Pat]]'' –<br />
** Sara Clifton <small>(serie III-IV – druga wersja dubbingu, serie VII-VIII)</small>,<br />
** Charlie Pringle <small>(serie V-VI)</small><br />
* 2004-2008: ''[[Opowieści z Kręciołkowa]]'' – Frania<br />
* 2004: ''[[Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny]]''<br />
* 2004: ''[[Power Rangers Dino Grzmot]]'' –<br />
** Hayley <small>(odc. 9-38)</small>,<br />
** Fridgia<br />
* 2004-2006: ''[[Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!]]''<br />
* 2004-2007: ''[[Szkolny poradnik przetrwania]]'' –<br />
** pielęgniarka Hunsucker <small>(odc. 2, 6, 12, 14-15, 22, 33)</small>,<br />
** nauczycielka angielskiego <small>(odc. 23)</small>,<br />
** babcia Wanessy <small>(odc. 28-29)</small><br />
* 2004-2008: ''[[Świat Todda]]'' − Musia<br />
* 2004: ''[[Świnka Peppa]]'' –<br />
** Madame Gazela <small>(odc. 1-104 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kucyk Pedro <small>(odc. 1-104 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Komputerowa myjnia <small>(odc. 69 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2004-2007: ''[[Wybraniec smoka]]'' – Lance Penn<br />
* 2004: ''[[Ziemniak - ostatnie starcie]]'' –<br />
** Juju,<br />
** Lila Róż <small>(odc. 48)</small><br />
* 2005-2007: ''[[Amerykański smok Jake Long]]'' –<br />
** Babcia Trixie <small>(odc. 8-9)</small>,<br />
** Głowa psa #1 <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Weronika <small>(odc. 14)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Ben 10]]'' –<br />
** głos autopilota samochodu Maxa <small>(odc. 21)</small>,<br />
** sprzedawczyni magicznych artefaktów <small>(odc. 23)</small>,<br />
** jedna z cheerleaderek <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Dzieciak z lodami <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Odmłodzony Ben <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Matka Joela <small>(odc. 46)</small>,<br />
** kelnerka <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Mama Gaterboya i Jeżozwierza <small>(odc. 48)</small>,<br />
** jeden z kolegów Kena <small>(odc. 49)</small>,<br />
** jeden z kolegów Bena <small>(odc. 50)</small><br />
* 2005-2007: ''[[Bratz]]'' – Dag Marshadelfroid <small>(odc. 30)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Charlie i Lola]]''<br />
* 2005-2011: ''[[Dalej, Diego!]]''<br />
* 2005: ''[[Fifi]]'' – Dąbek<br />
* 2005: ''[[Finley, wóz strażacki]]'' – Pani Pługowa <small>(odc. 50)</small><br />
* 2005-2007: ''[[Gerald McBoing Boing]]''<br />
* 2005-2008: ''[[Johnny Test]]'' – Prezenterka telewizyjna <small>(odc. 28a)</small><br />
* 2005-2009: ''[[Karol do kwadratu]]'' –<br />
** Deb <small>(odc. 17)</small>,<br />
** producentka Gail <small>(odc. 19)</small>,<br />
** mama Jamiego <small>(odc. 22)</small>,<br />
** mama Skye <small>(odc. 23)</small><br />
* 2005: ''[[Kosmiczni Ścigacze]]''<br />
* 2005-2006: ''[[Krypto superpies]]'' –<br />
** Dalila <small>(odc. 24b, 30a, 32b)</small>,<br />
** ciocia Nancy <small>(odc. 25)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Liga Sprawiedliwych bez granic]]'' –<br />
** Lisica / Mari McCabe (Vixen) <small>(odc. 1, 11, 21, 35, 37)</small>,<br />
** Cheetah / Priscilla Rich <small>(odc. 5)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Mój kumpel z wuefu jest małpą]]'' –<br />
** Siostra Gazela,<br />
** Dydra Koala,<br />
** Deb,<br />
**Pani Kieł<br />
* 2005-2008: ''[[Nie ma to jak hotel]]'' –<br />
** Policjantka <small>(odc. 27)</small>,<br />
** Pokojówka <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Siostra Catherine <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Zawodniczka drużyny piłkarskiej #1 <small>(odc. 31)</small><br />
* 2005: ''[[Pocoyo]]'' – Pocoyo <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2005: ''[[Strażackie opowieści]]'' – Inspektorka<br />
* 2005: ''[[Śniegusie]]'' – Michaś<br />
* 2005: ''[[Transformerzy: Cybertron]]'' – Override<br />
* 2005: ''[[Trollz]]'' –<br />
** Panna von Troll <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Brenda Trollbender <small>(odc. 14)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Ufolągi]]'' – Nauczycielka<br />
* 2005-2008: ''[[Zoey 101]]'' –<br />
** żona dyrektora Riversa <small>(odc. 23)</small>,<br />
** pielęgniarka Krutcher <small>(odc. 24)</small><br />
* 2006-2007: ''[[Bali]]'' – Tito<br />
* 2006: ''[[Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego]]'' –<br />
** Jerry,<br />
** Spinner <small>(odc. 8c)</small>,<br />
** Tiki <small>(odc. 11b)</small><br />
* 2006: ''[[Ciekawski George (serial animowany)|Ciekawski George]]'' –<br />
** Profesor Wiseman (Mądralska) <small>(odc. 158a, 160a, 161b, 165b, 166a, 168b, 169a, 170b, 171b, 172a, 179a, 181a, 186, 189a)</small>,<br />
** Pani Quint <small>(odc. 173b, 177b, 188a, 190b, 192b, 195b)</small>,<br />
** Charlotte <small>(odc. 194b)</small>,<br />
** Pani Rose <small>(odc. 196b)</small><br />
* 2006: ''[[Dolina Koni]]'' – Calypso <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2006: ''[[Dom na wielkim drzewie]]'' – Marta<br />
* 2006: ''[[Fantastyczna Czwórka (serial animowany 2006)|Fantastyczna Czwórka]]'' –<br />
** dziennikarka <small>(odc. 3)</small><br />
** Pani Monet <small>(odc. 5, 7, 17, 25)</small>,<br />
** właściciel psa Rufusa <small>(odc. 6)</small>,<br />
** dziennikarka <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Wiewióra <small>(odc. 18)</small>,<br />
** kosmici <small>(odc. 26)</small><br />
* 2006: ''[[Friday Wear]]'' – Viviane<br />
* 2006-2011: ''[[Galactik Football]]'' –<br />
** Mama Micro-Ice’a <small>(odc. 1-7, 9, 31, 37-38, 48-49)</small>,<br />
** Mama Tii <small>(odc. 5-6, 13, 15-16, 23-24, 36-37, 39, 42-44, 48-50)</small>,<br />
** Mama Thrana i Ahito <small>(odc. 5, 9, 21, 38, 49, 51)</small><br />
** Mei <small>(odc. 11-17)</small>,<br />
** Maia <small>(odc. 12-13)</small>,<br />
** Adin <small>(odc. 13, 23-25, 33-34, 37-39, 47, 52)</small>,<br />
** Keira <small>(odc. 16-21, 23-25, 31-33, 37, 43, 46-47, 49)</small>,<br />
** Kernor <small>(odc. 35)</small>,<br />
** Brim Balarius <small>(jedna scena w odc. 39, odc. 50)</small>,<br />
** Cally Mystic <small>(jedna scena w odc. 41)</small>,<br />
** Mama Yuki <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Mama Mei <small>(odc. 50)</small><br />
* 2006-2010: ''[[H2O: Wystarczy kropla]]'' –<br />
** Thea Gilbert <small>(odc. 7 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Scarf <small>(odc. 48 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Annette Watsford <small>(odc. 50 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2006-2011: ''[[Hannah Montana]]'' –<br />
** Matka <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Esther <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Pani Bellows <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 38)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Mama Corelli <small>(odc. 42)</small>,<br />
** Ruthie Ray Stewart <small>(odc. 44, 49, 70, 78, 97, 99)</small>,<br />
** Annie <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Ed <small>(odc. 51, 57)</small><br />
* 2006-2016: ''[[Klub przyjaciół Myszki Miki]]'' –<br />
** Clarabella,<br />
** Owca <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Mama pisklaka <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Pan Pettibone <small>(odc. 7, 37)</small>,<br />
** Mama małego czerwonego ptaszka <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Miś <small>(odc. 34)</small><br />
* 2006-2008: ''[[Kudłaty i Scooby-Doo na tropie]]'' – Pani Kot <small>(odc. 13)</small><br />
* 2006: ''[[Mali giganci]]''<br />
* 2006: ''[[Moonzy]]'' – Bunia Alunia<br />
* 2006-2007: ''[[Miś Fantazy]]'' – lewek Leoniusz <small>(odc. 10)</small><br />
* 2006-2008: ''[[Nowa szkoła króla]]'' – Obsesja <small>(odc. 44b)</small><br />
* 2006: ''[[Pinky Dinky Doo]]'' – <br />
** Pani Zero Goblat <small>(odc. 14, 64, 93-94)</small>,<br />
** bufetowa <small>(odc. 16)</small>,<br />
** przechodzień <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Lulu <small>(odc. 23)</small>,<br />
** mieszkanka sąsiedniego bloku <small>(odc. 24)</small>,<br />
** żona Tadka <small>(odc. 27)</small>,<br />
** narratorka reklamy Super Mai <small>(odc. 32)</small>,<br />
** żona <small>(odc. 33)</small>,<br />
** robot-opiekunka Becky <small>(odc. 36)</small>,<br />
** kobieta tęskniąca za żółtym kolorem <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Babcia Dinky Doo <small>(odc. 53)</small><br />
* 2006-2007: ''[[Płaskmania]]'' – Wiedźma <small>(odc. 22b)</small><br />
* 2006-2007: ''[[Pokémon: Diament i Perła]]'' –<br />
** Ciocia Abigail <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Starsza kobieta w mieście Floaroma <small>(odc. 25)</small><br />
* 2006: ''[[Pomocnik św. Mikołaja]]'' –<br />
** Krzyś <small>(odc. 46)</small>,<br />
** mama Krzysia <small>(odc. 46)</small><br />
* 2006: ''[[Roztańczona Angelina#Tańcząca Królewna|Roztańczona Angelina: Tańcząca Królewna]]'' –<br />
** Filip,<br />
** Królewna Sophie<br />
* 2006-2009: ''[[Storm Hawks]]'' –<br />
** Wyrocznia <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Kelnerka <small>(odc. 18)</small><br />
* 2006-2009: ''[[Supercyfry]]'' – <br />
** Cyfra 7,<br />
** Cyfra 0 <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Agent 28 <small>(odc. 2, 5)</small>,<br />
** Agent 42 <small>(odc. 4, 7, 9, 14, 25-26, 30-31)</small>,<br />
** Agent 22 <small>(odc. 39, 43)</small>,<br />
** Cyfra 1 <small>(odc. S1, 46-47, 49-65)</small><br />
* 2006: ''[[Świat małej księżniczki]]'' − Królowa<br />
* 2006: ''[[Tajna misja (serial animowany)|Tajna misja]]''<br />
* 2006-2008: ''[[Team Galaxy - kosmiczne przygody galaktycznej drużyny|Team Galaxy – kosmiczne przygody galaktycznej drużyny]]'' – Brett<br />
* 2006-2008: ''[[Wiewiórek]]'' – Antek<br />
* 2006-2009: ''[[Wymiennicy]]'' –<br />
** Todd Daring,<br />
** Norah Howitzer <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** Sara <small>(odc. 12a)</small>,<br />
** Dobbs <small>(odc. 37)</small><br />
* 2006-2009: ''[[Yin Yang Yo!]]'' –<br />
** Chip <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Żona Rogera <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Jeden ze Smorków <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Dzieciak <small>(odc. 42)</small>,<br />
** Terry Wydra <small>(odc. 43)</small><br />
* 2006: ''[[Zawiadowca Ernie]]'' −<br />
** Circle,<br />
** Sam <small>(odc. 17, 21-22)</small><br />
* 2006-2013: ''[[Złota rączka]]'' – Pani Burmistrz Róża<br />
* 2007: ''[[Adibu]]'' – Adibu<br />
* 2007: ''[[Było sobie porno]]''<br />
* 2007: ''[[Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki]]'' – Omnioni <small>(odc. 10)</small><br />
* 2007: ''[[Chowder]]'' –<br />
** Chowder,<br />
** policjant-bobas <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** Nicky Jones <small>(odc. 26b)</small>,<br />
** Dzieci Chowdera i Paninki <small>(odc. 48)</small><br />
* 2007-2008: ''[[Cukiereczki]]'' – Jacuś<br />
* 2007-2012: ''[[Czarodzieje z Waverly Place]]'' – Florence <small>(odc. 90-91)</small><br />
* 2007-2015: ''[[Fineasz i Ferb]]'' –<br />
** Baljeet,<br />
** pani Garcia-Shapiro <small>(niektóre odcinki<!--; odc. 2a, 46a, 101b, 102b, 126-->)</small>,<br />
** Charlene Dundersztyc <small>(niektóre odcinki<!--; odc. 12b, 85-->)</small>,<br />
** dzieciak 1 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 5)</small>,<br />
** kobieta #1 <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Ognik 3 <small>(odc. 11)</small>,<br />
** gwary <small>(odc. 11, 15-17)</small>,<br />
** jedna z modelek <small>(odc. 12a)</small>,<br />
** Betty Jo Flynn <small>(odc. 13b)</small>,<br />
** Fabiana <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Missy <small>(odc. 15a)</small>,<br />
** Angielka <small>(odc. 15)</small>,<br />
** kobieta <small>(odc. 17)</small>,<br />
** chłopiec z telezakupów <small>(odc. 18b)</small>,<br />
** kochanka z filmu <small>(odc. 22b)</small><br />
** profesor Gewarlik <small>(odc. 22b)</small>,<br />
** Bridgette Oshinomi <small>(odc. 29b)</small>,<br />
** żona Hermana <small>(odc. 29b)</small>,<br />
** dziewczyna z randki Dundersztyca <small>(odc. 31b)</small>,<br />
** właścicielka bobra <small>(odc. 36a)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 38)</small>,<br />
** Wanda Acronym <small>(odc. 42b)</small>,<br />
** Eliza P.P. Ognik <small>(odc. 43b, 129-130)</small>,<br />
** druga francuska pokojówka <small>(odc. 51a)</small>,<br />
** kelnerka <small>(odc. 51b)</small>,<br />
** mama Buforda <small>(odc. 54a)</small>,<br />
** sekretarka Melanie <small>(odc. 57a, 114b)</small>,<br />
** dziewczyna 1 <small>(odc. 57b)</small>,<br />
** jeden z przechodniów <small>(odc. 58b)</small>,<br />
** jedna z kobiet zwiedzających dom Dundersztyca <small>(odc. 66a)</small>,<br />
** Hildegarda <small>(odc. 66a)</small>,<br />
** żona farmera <small>(odc. 66b, 75b)</small>,<br />
** kobieta z lornetką operową <small>(odc. 72b)</small>,<br />
** mechaniczna matka <small>(odc. 78b)</small>,<br />
** kobieta <small>(odc. 79a)</small>,<br />
** ciocia Effie <small>(odc. 80a)</small>,<br />
** Nana Shapiro <small>(odc. 81b)</small>,<br />
** jedna z emerytek <small>(odc. 81b)</small>,<br />
** kobieta <small>(odc. 88a)</small>,<br />
** starsza kobieta <small>(odc. 89a)</small>,<br />
** bibliotekarka <small>(odc. 90a)</small>,<br />
** jedna z matek <small>(odc. 93a)</small>,<br />
** kobieta z tłumu <small>(odc. 93a)</small>,<br />
** mama blondynki <small>(odc. 97)</small>,<br />
** jedna z członkiń Plecakoszwadronu <small>(odc. 99b)</small>,<br />
** jurorka <small>(odc. 99b)</small>,<br />
** matka doktora Dundersztyca <small>(odc. 100)</small>,<br />
** dziewczyna Dundersztyca w okularach <small>(odc. 100)</small>,<br />
** kobieta opychająca się kanapką <small>(odc. 102b)</small>,<br />
** Admirał Akronim <small>(odc. 105b)</small>,<br />
** kosmita w ciele Baljeeta <small>(odc. 107b)</small>,<br />
** kobieta w parku <small>(odc. 116b)</small>,<br />
** emerytka <small>(odc. 122a)</small>,<br />
** głos z Bazy Rebeliantów <small>(odc. 131-132)</small><br />
* 2007: ''[[George prosto z drzewa (serial animowany)|George prosto z drzewa]]''<br />
* 2007: ''[[Hallo, tu Hania!]]'' – Patsy<br />
* 2007: ''[[Hutosie]]'' – Moya<br />
* 2007-2012: ''[[ICarly|iCarly]]'' –<br />
** Babcia <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 3, 39)</small>,<br />
** Pani Halberstadt <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Babcia Nevela <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Mama Wade’a Collinsa <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Instruktorka <small>(odc. 42)</small><br />
* 2007-2008: ''[[Magi-Nation]]'' –<br />
** Evu,<br />
** Hyren Strażniczy <small>(odc. 6, 9, 14)</small>,<br />
** Matka Straga <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Dziewczyna z Arderialu <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Kesia <small>(odc. 14)</small><br />
* 2007: ''[[Mali farmerzy]]'' – Sam<br />
* 2007-2008: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Mama Hefalumpa<br />
* 2007: ''[[Opowieści mamy Mirabelle]]''<br />
* 2007-2008: ''[[Pokémon: Diament i Perła#Seria XI – Wymiar Walki|Pokémon: Diament i Perła – Wymiar Walki]]'' –<br />
** Rhonda,<br />
** Mama Angie <small>(odc. 46)</small><br />
* 2007-2011: ''[[SamSam (serial animowany)|SamSam]]'' – SamSam<br />
* 2007-2009: ''[[Szpiegowska rodzinka]]'' – Mama Marcy <small>(odc. 16)</small><br />
* 2007: ''[[Teatrzyk Emmy]]'' – Emma<br />
* 2007-2010: ''[[Tropiciele zagadek]]''<br />
* 2007-2008: ''[[Will i Dewitt]]'' –<br />
** Sam,<br />
** chusteczki do nosa <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** łóżko <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** głos z głośnika na lotnisku <small>(odc. 17b)</small>,<br />
** pani z psem <small>(odc. 21a)</small><br />
* 2007-2008: ''[[Zajączkowo]]'' – Kosmiczny zajączek<br />
* 2008-2011: ''[[Batman: Odważni i bezwzględni]]'' – Manface <small>(odc. 16)</small><br />
* 2008-2009: ''[[Była sobie Ziemia]]'' – Hinduska ubrana w pomarańczowe szaty <small>(odc. 19)</small><br />
* 2008-2009: ''[[Dex Hamilton - Kosmiczny Entomolog]]'' – Matka dzieciaka <small>(odc. 4)</small><br />
* 2008: ''[[Dzieciak kontra Kot]]'' –<br />
** ciocia Beatrix <small>(odc. 28b)</small>,<br />
** dzieciak testujący gasteroidowe picie <small>(odc. 30a)</small>,<br />
** dowódczyni harcerek <small>(odc. 32a)</small>,<br />
** jedna z kobiet w tłumie <small>(odc. 32a)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 36a)</small>,<br />
** pani Brannigan <small>(odc. 37b, 39b, 50a)</small>,<br />
** jeleń <small>(odc. 38a)</small>,<br />
** babcia Coopa <small>(odc. 41a)</small>,<br />
** Estelle <small>(odc. 49b)</small>,<br />
** głos komputera <small>(odc. 51b)</small>,<br />
** kot-naukowiec <small>(odc. 52)</small><br />
* 2008: ''[[Eliot Kid]]'' – Kajtek<br />
* 2008: ''[[Garfield Show]]''<br />
* 2008: ''[[Gwiezdne wojny: Wojny klonów (serial animowany 2008)|Gwiezdne wojny: Wojny klonów]]'' –<br />
** Shaak Ti <small>(odc. 45-46)</small>,<br />
** Rig Nema <small>(odc. 119)</small>,<br />
** Kapłanka Mocy #4 / Zmieszanie <small>(odc. 120)</small><<br />
* 2008: ''[[Iron Man: Armored Adventures]]'' –<br />
** Roberta Rhodes <small>(seria II)</small>,<br />
** nauczycielka historii <small>(odc. 30)</small>,<br />
** członek zarządu Stark International <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Nakija <small>(odc. 32)</small><br />
* 2008: ''[[Listonosz Pat – Przesyłki specjalne]]'' –<br />
** Sara Clifton <small>(seria I – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sarah Gilbertson <small>(seria I – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2008-2010: ''[[Malowanki]]''<br />
* 2008: ''[[Marta mówi]]'' – Truman<br />
* 2008: ''[[Mighty B]]'' –<br />
** Lektorka,<br />
** Hilary<br />
* 2008: ''[[Niezwykła piątka na tropie]]'' –<br />
** pani policjant,<br />
** Dane Danston <small>(odc. 2, 7, 9, 11, 13, 17, 26)</small><br />
* 2008-2009: ''[[Ola i jej zoo]]'' –<br />
** Stefcia,<br />
** Lara<br />
* 2008-2012: ''[[Pingwiny z Madagaskaru]]'' –<br />
** Bella Bonfueno <small>(odc. 42b)</small>,<br />
** Gladys <small>(odc. 62a, 69a)</small><br />
* 2008: ''[[Podwodne królestwo]]''<br />
* 2009-2010: ''[[Pokémon: Diament i Perła#Seria XIII − Gwiazdy Ligi Sinnoh|Pokémon: Diament i Perła – Gwiazdy Ligi Sinnoh]]'' –<br />
** Bertha <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Rhonda <small>(odc. 17)</small><br />
* 2008: ''[[Stacyjkowo]]'' – Olga<br />
* 2008-2011: ''[[Stich!]]''<br />
* 2008: ''[[Strażak Sam]]'' – Bella Lazania <small>(odc. 108, 115, 128, 161, 170)</small><br />
* 2008: ''[[Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki]]'' –<br />
** dzieciak w niebieskobiałej koszuli <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Ace <small>(odc. 26)</small>,<br />
** jeden z kumpli Ace'a <small>(odc. 26)</small>,<br />
** praczka <small>(odc. 35)</small>,<br />
** narratorka reklamy Refabu <small>(odc. 39)</small>,<br />
** głos żeński w Refabie <small>(odc. 39)</small><br />
* 2008: ''[[Trzecia, róg Ptasiej]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2008-2010: ''[[Wesoła farma]]'' – Madam<br />
* 2009: ''[[Adibu - misja Ziemia]]'' – Adibu<br />
* 2009-2012: ''[[Agent specjalny Oso]]'' –<br />
** Mama Michasia <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** Darek <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** Mama Darka <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** Jarek <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Sławek <small>(odc. 13b)</small>,<br />
** Mama Izabeli <small>(odc. 14b)</small>,<br />
** Kamil <small>(odc. 15b)</small>,<br />
** Mama Karolci <small>(odc. 16b)</small>,<br />
** Witek <small>(odc. 17b)</small>,<br />
** Jaś i Misia <small>(odc. 18a)</small>,<br />
** Mama Lucka <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Mama Enkjon i Miły <small>(odc. 51a)</small>,<br />
** Mama Madison <small>(odc. 52a)</small>,<br />
** Evan <small>(odc. 52b)</small>,<br />
** Havier <small>(odc. 53b)</small>,<br />
** Wyatt <small>(odc. 54b)</small><br />
* 2009: ''[[Antoś]]'' –<br />
** Marianek,<br />
** Pani Kajzerka <small>(odc. 39)</small>,<br />
** aptekarka <small>(odc. 39)</small><br />
* 2009-2013: ''[[Big Time Rush]]'' –<br />
** mama Bittersa <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Wanda <small>(odc. 70)</small><br />
* 2009: ''[[Dinopociąg]]'' –<br />
** Gosia Giganotozaur <small>(odc. 4a, 4b, 10a, 12b, 14a, 21a, 24a, 25a, 25b, 36a, 36b, 38b, 41b, 47b, 48a, 63b, 67b, 69b, 72a, 74b)</small>,<br />
** Babcia Pteranodon <small>(odc. 61b, 62b, 72b)</small>,<br />
** Glyptops <small>(odc. 74a)</small><br />
* 2009: ''[[Geronimo Stilton]]'' – Zofia Myszmousen<br />
* 2009-2011: ''[[Huntik: Łowcy tajemnic]]'' – Nimue <small>(odc. 29-30, 39-40)</small><br />
* 2009: ''[[Lou!]]''<br />
* 2009: ''[[Małe królestwo Bena i Holly]]'' – Maligna, babcia Holly <small>(odc. 84)</small><br />
* 2009-2010: ''[[Przygody K-9]]''<br />
* 2009: ''[[SuperSprytek i Sprytusie]]''<br />
* 2009: ''[[To jest żart]]''<br />
* 2010-2011: ''[[Beyblade: Metal Masters]]'' –<br />
** Kenta Yumiya <small>(odc. 1-6, 9, 11, 19-26, 28-46, 50-51)</small>,<br />
** Chi-yun Li (młodszy) <small>(odc. 25)</small><br />
* 2010: ''[[Brzęcz jak wiesz]]'' – Henrietta Dziob<br />
* 2010-2013: ''[[Franklin i przyjaciele]]'' – Ciocia Ż<br />
* 2010: ''[[Kapitan Biceps]]'' – Mama Elmera<br />
* 2010: ''[[Kick Strach się bać]]'' – <br />
** Helga Magnuson, Matka Gunthera,<br />
** Nauczycielka Kicka <small>(odc. 11a, 12b, 14b, 20a, 35b)</small>,<br />
** klientka sklepu <small>(odc. 24b)</small>,<br />
** rekruterka do klubu <small>(odc. 35a)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 38a)</small>,<br />
** babcia Javiera <small>(odc. 40b)</small>,<br />
** babcia Rosie <small>(odc. 46b)</small>,<br />
** jedna z sąsiadek Kicka <small>(odc. 48a)</small><br />
* 2010: ''[[Kot Prot na wszystko odpowie w lot]]'' –<br />
** Karolina (wróbel) <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** chwytnica czerwonooka <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** żołna pszczołojad <small>(odc. 16b)</small>,<br />
** łosoś Samanta <small>(odc. 18a)</small>,<br />
** panda ŻuŻu <small>(odc. 18b)</small>,<br />
** króliczka Fryga <small>(odc. 19a)</small>,<br />
** żółwica Sara <small>(odc. 20a)</small><br />
* 2010: ''[[Mela i smoki]]'' – Chlap-Chlap<br />
* 2010-2011: ''[[Planeta Sheena]]'' – Obezjana <small>(odc. 13)</small><br />
* 2010-2011: ''[[Pokémon: Czerń i Biel]]'' −<br />
** Nestorka <small>(odc. 9, 27)</small>,<br />
** Karena <small>(odc. 12)</small><br />
* 2010-2018: ''[[Pora na przygodę!]]'' –<br />
** Staruszka #2 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Kosmiczna Sowa <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Królewna Hot-Dog <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Puchate stwory <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Tiffany <small>(odc. 9, 184, 239)</small>,<br />
** Mama biedronka <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Ryby <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Wiedźma <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Właściciel straganu <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Wiedźma <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Doktor Lodzia <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Orzechowy Markiz <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Domki <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Biedaczka <small>(odc. 26)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 26)</small>,<br />
** Ptak <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Pielęgniarki klauny <small>(odc. 75)</small>,<br />
** Cake <small>(odc. 110, 233)</small>,<br />
** Margaret <small>(odc. 172)</small>,<br />
** Gienio (Evergreen) <small>(odc. 175)</small>,<br />
** Grob <small>(odc. 176)</small>,<br />
** Pan Kimson <small>(odc. 179)</small>,<br />
** Cytrusek Beznadziejski <small>(odc. 182)</small>,<br />
** Generałowa Tarsal (Królowa mrówek) <small>(odc. 184)</small>,<br />
** Matka Królik <small>(odc. 190)</small>,<br />
** Kobieta Ptak (Gienio) <small>(odc. 192)</small>,<br />
** Rolnik #2 <small>(odc. 208)</small>,<br />
** Siostra Beata Wafelek (Siostra Faworka) <small>(odc. 240)</small>,<br />
** Mała Słodyczanka na plaży <small>(odc. 247)</small><br />
** Margaret <small>(odc. 248, 275)</small>,<br />
** Widow <small>(odc. 252)</small>,<br />
** Cake <small>(odc. 265)</small>,<br />
** Ciocia Lizia <small>(odc. 270, 280, 282-285)</small><br />
* 2010-2013: ''[[Powodzenia, Charlie!]]'' –<br />
** Pani Estella Dabney<!-- <small>(odc. 1, 5-6, 11, 19, 26-27, 41, 50, 54-55, 57, 65-66, 70, 74, 82, 84-86, 91, 93, 99-100)</small>-->,<br />
** Fanka baseballa <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Virginia, siostra Estelli <small>(odc. 11)</small><br />
* 2010-2011: ''[[Przyjaciele z Kieszonkowa]]''<br />
* 2010-2012: ''[[Scooby-Doo i Brygada Detektywów]]'' – Mama Velmy (Angie Dinkley)<br />
* 2010-2015: ''[[Truskawkowe ciastko: Niezwykłe przygody]]''<br />
* 2010-2015: ''[[Umizoomi]]''<br />
* 2010-2011: ''[[Zielony patrol]]'' –<br />
** Sampa <small>(odc. 4)</small>,<br />
** babcia <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Yuhi <small>(odc. 36)</small><br />
* 2011-2016: ''[[Bąbelkowy świat gupików]]'' –<br />
** Nonny,<br />
** Właścicielka Boom Boom T-Rexa <small>(odc. 106)</small><br />
* 2011-2015: ''[[Butik Minnie]]'' – Klarabella<br />
* 2011: ''[[Jelly Jamm]]'' –<br />
** Goomo,<br />
** Lektorka tytułów odcinków<br />
* 2011-2014: ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' –<br />
** Gow <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Yan Fan <small>(odc. 48)</small><br />
* 2011-2013: ''[[Looney Tunes Show]]'' –<br />
** Gossamer,<br />
** recepcjonistka w motelu <small>(odc. 2)</small>,<br />
** recepcjonistka w klubie <small>(odc. 3)</small>,<br />
** kobieta na pokazie talentów <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Mama Miś <small>(odc. 45)</small>,<br />
** pielęgniarka <small>(odc. 47)</small><br />
* 2011: ''[[Mia i ja]]'' – Franka, babcia Mario <small>(odc. 32-33, 37-38, 42, 52)</small><br />
* 2011-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' – Applejack <small>(dubbing pilotażowy (tylko odc. 3))</small><br />
* 2011-2019: ''[[Niesamowity świat Gumballa]]'' –<br />
** Margaret Robinson, żona Gaylorda,<br />
** Jamie <small>(seria II)</small>,<br />
** pielęgniarka,<br />
** Carmen <small>(odc. 2b, 5a, 8a, 10b, 49a, 61b, 95b, 97b, S08)</small>,<br />
** pracowniczka <small>(odc. 11a)</small><br />
** matka Hektora <small>(odc. 19b, 35b, 38b, 49a, 64b, 91b, 98a)</small>,<br />
** Sussie <small>(odc. 24a, 29ab, 31b, 34ab, 58a, 66b, 68a, 74ab, 76a, 78a, 93a, 120b, S11)</small>,<br />
** Teri <small>(odc. 24a, 28b, 29b, 46b, 54b, 55a, 61b, 69b, 74ab, 78a, 80a, 81a, 86b, 92b, 98a, 111b, 119b, S05)</small>,<br />
** Panna Simian <small>(odc. 29b, 69b)</small>,<br />
** Alan <small>(odc. 34b, 35a, 40a, 52b, 54b, 55a, 68a, 69a, 70b, 74ab, 76a, 79b-80a, 81a, 82b, 85a, 86b, 90b, 91a, 104a, 118a, 119b, S04, S06-S07)</small>,<br />
** puszka <small>(odc. 38a)</small>,<br />
** Felicity, mama Billy'ego <small>(odc. 42b)</small>,<br />
** sekretarka Chanax <small>(odc. 46a)</small>,<br />
** Banana Barbara <small>(odc. 49a)</small>,<br />
** Karen <small>(odc. 52a, 90b, 96a, 97a)</small>,<br />
** Betty <small>(odc. 53b)</small>,<br />
** Alison Gator <small>(odc. 59b)</small>,<br />
** Joanna „Jojo” Watterson (babcia) <small>(odc. 61a, 62b, 86a, 88b-89a, 101b, 117a, S12)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 65a)</small>,<br />
** Księżyc <small>(odc. 80b)</small>,<br />
** Birdly <small>(odc. 83a)</small>,<br />
** automatyczna sekretarka <small>(odc. 87a)</small>,<br />
** prawniczka <small>(odc. 89a)</small>,<br />
** mała ośmiornica <small>(odc. 90a)</small>,<br />
** dzieci <small>(odc. 94a)</small>,<br />
** bibliotekarka <small>(odc. 96b)</small>,<br />
** Pluton <small>(odc. 98a)</small>,<br />
** Howdy <small>(odc. 98b)</small><br />
** Clayton jako matka Hektora <small>(odc. 103b)</small>,<br />
** Karen <small>(odc. 105b, 107a)</small>,<br />
** Zachariasz Lopez Kirby <small>(odc. 105b)</small>,<br />
** Tina <small>(odc. 116b, 120b)</small>,<br />
** Serce Gaylorda Robinsona <small>(odc. 117b)</small><br />
* 2011-2012: ''[[Pokémon: Czerń i Biel#Seria XV – Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia|Pokémon – Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia]]'' − Nestorka <small>(odc. 3-4)</small><br />
* 2011: ''[[Redakai: W poszukiwaniu Kairu]]'' – Reba <small>(odc. 16, 25-26)</small><br />
* 2011-2013: ''[[Sadie J.]]''<br />
* 2011-2012: ''[[Strażnicy miasta]]''<br />
* 2011: ''[[Struś Oliwia]]''<br />
* 2011-2013: ''[[Super Ninja]]''<br />
* 2011-2013: ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' – Trudy Rehman<br />
* 2011-2013: ''[[Zwierzęta w bieliźnie]]''<br />
* 2012-2015: ''[[Barbie: Life in the Dreamhouse]]'' – Corey <small>(odc. 70)</small><br />
* 2012-2014: ''[[Ben 10: Omniverse]]'' – Vera Tennyson <small>(odc. 61)</small><br />
* 2012-2015: ''[[Blog na cztery łapy]]'' – Mama Karla <small>(odc. 5)</small><br />
* 2012-2015: ''[[Brickleberry]]'' –<br />
** Ekspedientka <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Głos z głośnika <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Matka Myrthy <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Tłum turystów <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Baseballistka <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Bliźniaczka syjamska <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Terapeutka <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Aktorka porno <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Henrietta <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Mały Malloy <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Babcia Denzela <small>(odc. 14)</small><br />
* 2012-2014: ''[[Crash i Bernstein]]'' –<br />
** kucharka <small>(odc. 11)</small>,<br />
** pani Lopez <small>(odc. 12, 30)</small>,<br />
** kelnerka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Paula <small>(odc. 16)</small><br />
* 2012: ''[[Czarodzieje kontra Obcy]]'' – Eva Starling <small>(odc. 29-30)</small><br />
* 2012: ''[[Gormiti (serial animowany 2012)|Gormiti]]'' – Leśna Gormitka <small>(odc. 10)</small><br />
* 2012-2014: ''[[Kaktus i Mały]]'' −<br />
** Kaktus,<br />
** Dzieciaki z klasy,<br />
** Żaby<br />
* 2012-2020: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' –<br />
** Wiedźma Jaga <small>(odc. 12a)</small>,<br />
** Mumu <small>(odc. 13a)</small>,<br />
** Mucia <small>(odc. 75b)</small><br />
* 2012: ''[[Lego Friends]]'' –<br />
** Babcia Mii <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Jean, babcia Andrei <small>(odc. 9)</small><br />
* 2012: ''[[Littlest Pet Shop]]'' –<br />
** Pani Mondt <small>(odc. 11, 20)</small>,<br />
** Jurorka #1 <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Judi Jo <small>(odc. 21)</small>,<br />
** mama Sunila <small>(odc. 24)</small><br />
* 2012: ''[[Mami Fatale]]'' – Mami<br />
* 2012-2013: ''[[Marvin Marvin]]'' – pani dyrektor <small>(odc. 12)</small><br />
* 2012-2016: ''[[Piotruś Królik]]'' – Pani Mrugalska <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2012: ''[[Straszny Larry]]'' –<br />
** Hilda von Szymon <small>(odc. 2)</small>,<br />
** mama Larry’ego <small>(odc. 3, 5, 14, 24, 30, 37, 43)</small>,<br />
** mama ramienia doktora Poulposa <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Niunia <small>(odc. 11)</small>,<br />
** mama Kosmy <small>(odc. 39)</small><br />
* 2012: ''[[Zou]]'' – Babcia<br />
* 2013-2017: ''[[Denny obóz]]'' – Niania Niam Niam <small>(odc. 37)</small><br />
* 2013: ''[[Calimero]]'' – Cesira<br />
* 2013: ''[[Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca]]'' – mama Lucii<br />
* 2013-2015: ''[[Czarownica Emma]]'' –<br />
** nauczycielka chemii,<br />
** pani Sanchez <small>(odc. 65, 73)</small><br />
* 2013: ''[[Częstujcie się!]]'' – Bakłażan<br />
* 2013-2016: ''[[Ever After High]]'' –<br />
** Narratorka,<br />
** White Queen <small>(odc. 19)</small><br />
* 2013: ''[[Grajband]]'' –<br />
** Rhonda <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** Barnina Bambely <small>(odc. 8a)</small>,<br />
** Dżin Bessie <small>(odc. 9a)</small><br />
* 2013-2018: ''[[Grzmotomocni]]'' –<br />
** Gladys <small>(odc. 43)</small>,<br />
** pani Austin <small>(odc. 45, 56)</small><br />
* 2013-2018: ''[[Jej Wysokość Zosia]]'' –<br />
** Pogódka (Niezabudka),<br />
** członkini rodziny królewskiej<br />
* 2013-2015: ''[[Juliusz Junior]]'' – Clancy<br />
* 2013: ''[[Kod Lyoko: Ewolucja]]'' – lektorka w filmie przyrodniczym <small>(odc. 10)</small><br />
* 2013-2014: ''[[Lalaloopsy]]'' –<br />
** Ogrodniczka,<br />
** Lektorka <small>(odc. 27-52)</small><br />
* 2013-2016: ''[[Mój kumpel duch]]'' –<br />
** Elvira von Hammerfels <small>(odc. 20)</small>,<br />
** kobieta prowadząca loterię <small>(odc. 21)</small><br />
* 2013: ''[[Myszka Miki (serial animowany 2013)|Myszka Miki]]'' –<br />
** Klarabella <small>(odc. 56, 72, 80)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 72)</small>,<br />
** Dziewczynka <small>(odc. 72)</small>,<br />
** Świnia <small>(odc. 72)</small><br />
* 2013: ''[[Nina musi siusiu]]'' – Nauczycielka<br />
* 2013-2015: ''[[Pac-Man i upiorne przygody]]'' – Sferia<br />
* 2013-2015: ''[[Pokémon – Seria: XY]]'' –<br />
** dyrektorka przedszkola <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Lacy <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Mabel <small>(odc. 33)</small>,<br />
** Madame Catherine <small>(odc. 38-41)</small>,<br />
** hodowczyni Teddiursy <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Palermo <small>(odc. 60)</small>,<br />
** Delilah <small>(odc. 79)</small><br />
* 2013-2014: ''[[Potwory kontra Obcy (serial animowany)|Potwory kontra Obcy]]'' – Panna Klangpopper <small>(odc. 11b)</small><br />
* 2013: ''[[Psi patrol]]'' –<br />
** Marshall,<br />
** Pani burmistrz <small>(odc. 89a, 90a, 91, 167a, 168, 171a)</small>,<br />
** Pani Marjorie <small>(odc. 106b, 112a, 123a, 125b, 132a, 134a, 143b, 144b, 155ab, 170a, 188b, 190b, 205a, 209b, 218a)</small>,<br />
** Pani Wingnut <small>(odc. 141a)</small><br />
* 2013: ''[[Pszczółka Maja (serial animowany 2013)|Pszczółka Maja]]'' –<br />
** Benio <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Tekla <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2013: ''[[Rick i Morty]]'' –<br />
** Joyce Smith <small>(odc. 3 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sędzina <small>(odc. 7 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Tate <small>(odc. 9 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Uczestniczka przyjęcia <small>(odc. 9 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Lucy <small>(odc. 11 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2013-2016: ''[[Sanjay i Craig]]'' –<br />
** Dziewczynka #2 <small>(odc. 34a)</small>,<br />
** Wróżka Zębuszka <small>(odc. 35a)</small>,<br />
** Babcia Wizzy <small>(odc. 35b)</small><br />
* 2013-2019: ''[[Steven Universe]]'' – Nanefua Pizza <small>(odc. 18)</small><br />
* 2013: ''[[Tom i Jerry Show]]''<br />
* 2013-2016: ''[[Turbo FAST]]'' –<br />
** Królowa Bananica <small>(odc. 4a)</small>,<br />
** mały ślimak <small>(odc. 6a)</small>,<br />
** Kajtek <small>(odc. 7a, 8b, 20a, 22a, 25a, 26b, 27a, 28a, 29a, 34a, 37a, 38a, 41b, 43b, 45a, 47a, 50b, 52b)</small>,<br />
** Mama Marty’ego <small>(odc. 31a)</small>,<br />
** ślimaczka pielęgniarka <small>(odc. 35a)</small>,<br />
** Flawia <small>(odc. 48a)</small><br />
* 2013-2016: ''[[W tę i nazad]]'' – Stella / Starbella <small>(odc. 26a)</small><br />
* 2013-2014: ''[[Wiking Vic]]'' –<br />
** Ylva,<br />
** Gilby,<br />
** Arvid <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Ari <small>(odc. 48)</small><br />
* 2013-2017: ''[[Wujcio Dobra Rada]]'' – banan <small>(odc. 33)</small><br />
* 2014-2016: ''[[7K]]'' –<br />
** Wiedźma Piernikowa <small>(odc. 20a)</small>,<br />
** Babcia von Pchła <small>(odc. 20b)</small><br />
* 2014-2020: ''[[BoJack Horseman]]'' –<br />
** Przechodzień <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Doktor Janet <small>(odc. 29, 31)</small>,<br />
** Biscuits Braxby <small>(odc. 60)</small><br />
* 2014-2017: ''[[Evermoor]]'' – Założycielka<br />
* 2014: ''[[Gadający Tom i przyjaciele]]''<br />
* 2014: ''[[Hej, Duggee!]]''<br />
* 2014-2015: ''[[Max i Shred]]'' –<br />
** pani fotograf <small>(odc. 5)</small>,<br />
** jedna z kobiet <small>(odc. 11)</small>,<br />
** policjantka <small>(odc. 19)</small>,<br />
** oficer Williams <small>(odc. 25)</small>,<br />
** dziennikarka <small>(odc. 27)</small>,<br />
** pani Siton <small>(odc. 29)</small>,<br />
** pani trener <small>(odc. 37)</small><br />
* 2014-2018: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' –<br />
** pani czytająca ogłoszenia przez radiowęzeł <small>(odc. 9)</small>,<br />
** pani ze stołówki <small>(odc. 9)</small>,<br />
** pani Rothschild i panna Rothschild <small>(odc. 11)</small>,<br />
** policjantka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** kobieta z klubu książki #1 <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Peg <small>(odc. 27)</small><br />
* 2014-2020: ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' –<br />
** Jasmine <small>(odc. 38)</small>,<br />
** Telefon Piper <small>(odc. 81)</small>,<br />
** Babcia Sulivan <small>(odc. 85)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 120)</small><br />
* 2014-2016: ''[[Piekaczki]]'' – Rambamboo<br />
* 2014: ''[[Po drugiej stronie muru]]'' –<br />
** Marguerite Grey <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Mama Beatrice <small>(odc. 9-10)</small><br />
* 2014-2018: ''[[Star Wars: Rebelianci]]'' – Chava <small>(odc. 29)</small><br />
* 2014-2016: ''[[Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie]]'' – Ella<br />
* 2014-2016: ''[[Warzywne opowieści – w domu]]'' –<br />
** Junior,<br />
** Asparagia<br />
* 2014-2019: ''[[Wishenpoof!]]'' – Babcia Wróżka<br />
* 2014-2018: ''[[Wissper]]'' –<br />
** Mama Larry’ego,<br />
** Gemima <small>(odc. 61, 71)</small><br />
* 2014: ''[[Yo-Kai Watch]]'' –<br />
** Gin <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Jumbelina <small>(odc. 52c)</small><br />
* 2015-2017: ''[[Alex i spółka]]'' – Nonna<br />
* 2015: ''[[Biały delfin Um (serial animowany 2015)|Biały delfin Um]]'' –<br />
** Maeva <small>(eria I)</small>,<br />
** Tupu <small>(odc. 37)</small>,<br />
** chłopiec <small>(odc. 39)</small>,<br />
** babcia <small>(odc. 45)</small><br />
* 2015-2016: ''[[DC Super Hero Girls]]''<br />
* 2015-2019: ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' – kelnerka <small>(odc. 8)</small><br />
* 2015: ''[[Jak się Myszy da ciasteczko]]''<br />
* 2015: ''[[Jaś Fasola]]''<br />
* 2015-2017: ''[[K.C. Nastoletnia agentka]]'' – Beverly <small>(odc. 17-18, 28-29, 59-60, 80-81)</small><br />
* 2015-2019: ''[[Lwia Straż]]'' – Kongwe <small>(odc. 44)</small><br />
* 2015: ''[[Mali odkrywcy (serial animowany 2015)|Mali odkrywcy]]'' – Ośmiornica <small>(odc. 4, 16, 44, 56)</small><br />
* 2015-2016: ''[[Pokémon – Seria: XY#Seria XIX − XYZ|Pokémon – Seria: XYZ]]'' – Palermo <small>(odc. 8, 12, 16, 19-20, 45)</small><br />
* 2015-2017: ''[[Poradnik zakręconego gracza]]'' –<br />
** Janice <small>(odc. 3, 8, 10, 15-16, 19, 25-27, 29, 31, 33)</small>,<br />
** Niania Karmelek <small>(odc. 4)</small><br />
* 2015-2017: ''[[Przygody Kota w Butach]]'' – Roz <small>(odc. 48, 72)</small><br />
* 2015: ''[[The Returned]]'' – Loretta<br />
* 2015-2017: ''[[Wyluzuj, Scooby-Doo!]]'' –<br />
** naukowiec <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Georgia <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Maria O’Neill <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Bubby <small>(odc. 43)</small>,<br />
** pani Piekarz <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Karen <small>(odc. 52b)</small><br />
* 2015-2016: ''[[Zapętleni]]'' –<br />
** kucharka Gertruda,<br />
** dyrektorka zoo <small>(odc. 38)</small><br />
* 2016: ''[[Atomówki (serial animowany 2016)|Atomówki]]'' –<br />
** Staruszka <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Wróżka <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Steki <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Eryka Rudowłosa <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Ela Gancka <small>(odc. 76)</small>,<br />
** Chłopak #3 <small>(odc. S02)</small>,<br />
** Tłum <small>(odc. S02)</small><br />
* 2016: ''[[Bali (serial animowany 2016)|Bali]]'' –<br />
** Tito,<br />
** Dzieci<br />
* 2016: ''[[Ben 10 (serial animowany 2016)|Ben 10]]'' – staruszka <small>(odc. 44)</small><br />
* 2016-2019: ''[[Bizaardvark]]'' – Joyce <small>(odc. 51)</small><br />
* 2016-2017: ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' – <br />
** Betty <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Wanda <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Wróżka Zębuszka <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Dziczka Bestia <small>(odc. 17b)</small><br />
* 2016-2020: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Felicia <small>(odc. 65)</small><br />
* 2016-2017: ''[[Kazoops!]]'' – Babcia<br />
* 2016: ''[[Królewska Akademia Bajek]]'' –<br />
** Zła Królowa <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Lektorka <small>(tytuły odcinków 1-26)</small><br />
* 2016: ''[[Królikula]]'' – Iwonka, duch niedźwiedzicy <small>(odc. 32)</small><br />
* 2016: ''[[Mirette na tropie]]'' –<br />
** panna Mamp <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Gladys <small>(odc. 16)</small>,<br />
** ciocia Sausen <small>(odc. 23)</small>,<br />
** mama Vittorio <small>(odc. 31)</small>,<br />
** królowa <small>(odc. 36)</small><br />
* 2016: ''[[Mój rycerz i ja]]'' – Hildegarda <small>(odc. 49)</small><br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]''<br />
* 2016: ''[[Nowe przygody Kajtusia]]''<br />
* 2016-2019: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – Baljeet Tjinder <small>(odc. 22-23)</small><br />
* 2016-2018: ''[[Rodzinka od środka]]'' – Ruby <small>(odc. 58)</small><br />
* 2016-2021: ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' – Dottie<br />
* 2017-2020: ''[[Fatalna czarownica]]'' – Panna Drill<br />
* 2017: ''[[Big Mouth]]'' – Kicia Deprecha <small>(odc. 20, 29, 35, 38-41, 48)</small><br />
* 2017: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' – Królowa Anglii <small>(odc. 12b)</small><br />
* 2017: ''[[Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz]]'' –<br />
** Ojek <small>(odc. 7, 85)</small>,<br />
** Glinda Dobra <small>(odc. 14, 22-23, 32, 36, 56, 95-96, 105, 110-112, 116, 118)</small>,<br />
** Księżna Dufus <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Melinda Wredna <small>(odc. 36, 99)</small>,<br />
** Zła Berta <small>(odc. 62)</small><br />
* 2017: ''[[Draka i Jajek]]'' –<br />
** staruszka karmiąca gołębie <small>(odc. 1a, 4b, 8a)</small>,<br />
** Madame Bakłażan <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** kobieta w parku <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** kobieta ze wspomnień Fillipa <small>(odc. 10b)</small><br />
* 2017: ''[[Dzieciaki straszaki]]'' – Pani Karmazyn <small>(odc. S1)</small><br />
* 2017: ''[[Garderoba Julie]]'' – Julie Andrews<br />
* 2017: ''[[Kot Pete]]''<br />
* 2017: ''[[Little Witch Academia]]'' –<br />
** Nelson,<br />
** Pani Yanson <small>(odc. 16)</small><br />
* 2017: ''[[Myszka Miki: Zamieszani w przygody]]'' –<br />
** Klarabella,<br />
** Leela <small>(odc. 63a)</small>,<br />
** Prababcia Dandelion <small>(odc. 73b)</small>,<br />
** Wilhelmina <small>(odc. 83b)</small><br />
* 2017: ''[[Odlotowe wyścigi (serial animowany 2017)|Odlotowe wyścigi]]'' –<br />
** pani Dastardly <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Księżna <small>(odc. 33)</small>,<br />
** cenzorka stacji <small>(odc. 37, 43, 76, 77)</small>,<br />
** Wielka Twórczyni <small>(odc. 61)</small>,<br />
** szefowa ośrodka dla emerytów <small>(odc. 62)</small><br />
* 2017: ''[[Przypadek kliniczny]]''<br />
* 2017: ''[[Strażniczki Kadabry]]'' – Sofia<br />
* 2017: ''[[To my, Lalaloopsy]]'' – Lektorka tytułu serialu i tytułów odcinków <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2017-2021: ''[[Vampirina]]'' – Pani doktor Bryła Skamielina <small>(odc. 62b)</small><br />
* 2017: ''[[Warzywne opowieści w wielkim mieście]]'' –<br />
** Junior,<br />
** Asparagia<br />
* 2017-2020: ''[[Zaplątane przygody Roszpunki]]'' –<br />
** Matka <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Florina <small>(odc. 34)</small>,<br />
** Strażnik Lorb <small>(odc. 34)</small><br />
* 2017-2019: ''[[Zmiksowana Kally]]'' – Rosario, babcia Kally<br />
* 2017: ''[[Zoo (serial 2017)|Zoo]]'' – zebra<br />
* 2018-2019: ''[[Anatane ratuje dzieci z Okury]]'' –<br />
** Radiooperatorka <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Pracownica ogrodu <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Karmina <small>(odc. 21)</small><br />
* 2018: ''[[Chilling Adventures of Sabrina]]'' –<br />
** Batibat <small>(odc. 4-5, 28)</small><!--,<br />
** wiedźma z białymi włosami <small>(odc. 26)</small>-->,<br />
** Sitcomowa Hildegara „Hilda” Antoinetta Spellman <small>(odc. 33, 35)</small><br />
* 2018: ''[[Kto to był?]]'' – Sarah Vowell <small>(odc. 9)</small><br />
* 2018: ''[[Małe Królewny]]'' –<br />
** Uśmiech ze składziku,<br />
** Encyklopedia magii<br />
* 2018: ''[[Minecraft: Tryb fabularny]]''<br />
* 2018: ''[[Noobees]]''<br />
* 2018: ''[[Paradise PD]]'' – Staruszka <small>(odc. 3)</small><br />
* 2018: ''[[Polly Pocket (serial animowany 2018)|Polly Pocket]]'' –<br />
** Mama Cordelii <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Mistrzyni Khan <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Babcia Bella Donna <small>(odc. 69, 82)</small>,<br />
** Pogromczyni gryzoni <small>(odc. 89)</small><br />
* 2018: ''[[Rozczarowani]]'' –<br />
** Małgosia (Gretel) <small>(odc. 5, 12, 32, 38)</small>,<br />
** Siostra #1 <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Derek <small>(odc. 6-7, 9-10, 13, 16-17, 20-23, 27-28, 36, 38-40)</small>,<br />
** Siostra Gwen <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Czerwonowłosa syrena #2 <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Krzykaczka <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Analfabeta #2 <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Bitsy <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Klientka <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Królowa syren <small>(odc. 25)</small><br />
* 2018-2020: ''[[Tofik, pies na medal]]'' – Pani Hobbs<br />
* 2018: ''[[Zafari]]'' – Renalda<br />
* 2019: ''[[Cześć, ninja!]]''<br />
* 2019: ''[[Dwanaście na zawsze]]'' – Wade <small>(odc. 24)</small><br />
* 2019: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2019: ''[[Nieuchwytni]]''<br />
* 2019: ''[[Ostatnie dzieciaki na Ziemi]]''<br />
* 2019-2022: ''[[Po prostu Kucek]]'' –<br />
** Hipnotyzerka <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Ciocia Hestona <small>(odc. 1b)</small>,<br />
** Dyrektorka Penelopa „Penny” Ramiro <small>(odc. 4a, 13a, 14a, 19a)</small>,<br />
** Sprzedawca 5 <small>(odc. 4b)</small>,<br />
** Bibliotekarka <small>(odc. 5b)</small>,<br />
** Hydraulik <small>(odc. 7b)</small>,<br />
** Pielęgniarka <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 10b)</small>,<br />
** Kierowca <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Inspektorka zdrowia <small>(odc. 12b)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 14b)</small>,<br />
** Ruth Bramley (babcia) <small>(odc. 16)</small>,<br />
** Milly <small>(odc. 17a)</small>,<br />
** Kierowczyni autobusu <small>(odc. 18a)</small>,<br />
** Pani Ocaba <small>(odc. 18b, 22b, 25b, 28a, 30a, 31b-32b)</small>,<br />
** Nastolatek <small>(odc. 22a)</small>,<br />
** Kierowczyni autobusu <small>(odc. 22b)</small>,<br />
** Przechodzień <small>(odc. 22b)</small>,<br />
** E.E. Fowler <small>(odc. 23b)</small>,<br />
** Pracownica banku <small>(odc. 24b)</small>,<br />
** Fan Mężnego Konia #3 <small>(odc. 27a)</small>,<br />
** Chłopiec #3 <small>(odc. 28a)</small>,<br />
** Chłopiec #5 <small>(odc. 28a)</small>,<br />
** Patricia <small>(odc. 28b)</small>,<br />
** Phylis <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Pani Dunscomb <small>(odc. 31a, 35b)</small>,<br />
** Babs <small>(odc. 31b)</small>,<br />
** Meg <small>(odc. 33a)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 36a)</small>,<br />
** Asystentka <small>(odc. 40b)</small>,<br />
** Kierowczyni autobusu <small>(odc. 40b)</small>,<br />
** Lektorka TV <small>(odc. 40b)</small><br />
* 2019: ''[[Pomagadła]]''<br />
* 2019: ''[[Przygody Tomka Sawyera (serial animowany 2019)|Przygody Tomka Sawyera]]'' – Pani Douglas<br />
* 2019: ''[[Tuca i Bertie]]'' –<br />
** Mózg <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Patricia Ramsey <small>(odc. 16)</small>,<br />
** Lesbijka <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Narratorka <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Strażniczka <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Szefowa Garcia <small>(odc. 21, 23)</small>,<br />
** Nauczycielka <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 24)</small><br />
* 2020: ''[[Chico: Małpka złota rączka]]'' – Burmistrz Murphy<br />
* 2020: ''[[Cudowny świat Mikiego]]'' – Klarabella <small>(odc. 8)</small><br />
* 2020: ''[[Dorg van Dango]]'' – Wiedźma Patronella<br />
* 2020: ''[[Dzieciaki do wynajęcia]]'' – Mama Rago <small>(odc. 39)</small><br />
* 2020: ''[[Dziennik przyszłej pani prezydent]]'' – Mariana <small>(odc. 8)</small><br />
* 2020: ''[[Fungisy!]]'' –<br />
** Babcia Grumble <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Prezes Szpulka <small>(odc. 34)</small><br />
* 2020: ''[[Gazu, pieski, gazu!]]'' – Burmistrz Niuchalska<br />
* 2020: ''[[Henrietta]]'' – Gospodyni<br />
* 2020: ''[[JoJo i Babcia]]'' – Babcia<br />
* 2020: ''[[Karol (serial animowany)|Karol]]''<br />
* 2020-2022: ''[[Madagaskar: mała dżungla]]'' – Reżyserka<br />
* 2020: ''[[Miasteczko dinozaurów]]'' – Babcia <small>(odc. 18)</small><br />
* 2020: ''[[Mira – nadworna detektyw]]'' – Pani Chopra <small>(odc. 24ab)</small><br />
* 2020: ''[[Panda Tafla]]'' –<br />
** Niedźwiedzica <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** Pani Wilson <small>(odc. 12, 15a)</small>,<br />
** Ciocia Sally <small>(odc. 16b)</small><br />
* 2020: ''[[Pełzaki (serial animowany 2020)|Pełzaki]]'' –<br />
** Pani Marjorie <small>(odc. 12a, 19a)</small>,<br />
** Klientka <small>(odc. 15b)</small>,<br />
** Kira Watanabe <small>(odc. 19a)</small><br />
* 2020: ''[[Pies uwielbia książki]]''<br />
* 2020: ''[[Pora na przygodę: Odległe krainy]]'' – Margaret <small>(odc. 3)</small><br />
* 2020: ''[[Rogata ekipa]]'' – Bobbi<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]''<br />
* 2020: ''[[Śmieciarka]]'' – Pani Mona<br />
* 2020: ''[[Wielka Księga Uczuć]]'' – Pani Dyrektor<br />
* 2020: ''[[Wielkie przygody małego rekina]]'' –<br />
** Babcia,<br />
** Prababcia <small>(odc. 5a)</small><br />
* 2020: ''[[Zwariowane melodie: Kreskówki]]'' – Mama Szponka <small>(odc. 6a, 42c)</small><br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]''<br />
* 2021: ''[[Aquaman: Król Atlantydy]]'' –<br />
** Wendy,<br />
** Ryba <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Obywatele (gwary) <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Osadnicy (gwary) <small>(odc. 1, 3)</small>,<br />
** Atlantyjczycy <small>(odc. 2-3)</small>,<br />
** Fioletowa <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Więźniowie <small>(odc. 3)</small><br />
* 2021: ''[[Czarodziejska cukiernia Alicji]]'' – Kiki <small>(odc. 12a)</small><br />
* 2021: ''[[Czarodziejskie miasteczko Pinokia]]'' – Gupila<br />
* 2021: ''[[Drużyna]]'' – Carol <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021: ''[[Fraglesy powracają!]]''<br />
* 2021: ''[[Grajmy razem!]]'' – Gwiezdna Królowa<br />
* 2021: ''[[Jedziemy z Otisem]]''<br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)|Kajko i Kokosz]]'' – Lubawa <small>(odc. 1-5, 7, 10-11, 13-14)</small><br />
* 2021: ''[[Klub nurkowy]]'' – Seraphine Pollard <small>(odc. 9)</small><br />
* 2021: ''[[Molly i Duch]]'' –<br />
** Pani Roop <small>(odc. 5a, 6b, 8a, 16b-17a)</small>,<br />
** Linda <small>(odc. 15b)</small><br />
* 2021: ''[[Myszka Miki: Frajdomek]]'' – Klarabella<br />
* 2021: ''[[Pinokio i przyjaciele]]''<br />
* 2021: ''[[Pocztowa Góra]]'' – Pani Wielkiego Drzewa <small>(odc. 7b, 29b)</small><br />
* 2021: ''[[Reksin]]''<br />
* 2021: ''[[Ridley Jones: Strażniczka muzeum]]'' – Ma <small>(odc. 6, 15, 18, 20)</small><br />
* 2021: ''[[Smerfy (serial animowany 2021)|Smerfy]]'' –<br />
** Mama Błystka,<br />
** Cichuś<br />
* 2021: ''[[Szkolne dramy]]''<br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]''<br />
* 2021: ''[[Turner i Hooch]]'' – Jenna <small>(odc. 6)</small><br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]'' – Kurierka Delores <small>(odc. 1-4, 8-9, 11, 13-17)</small><br />
* 2021: ''[[Wojowniczka i troll]]'' – Król Nardroniki <small>(odc. 13)</small><br />
* 2022: ''[[Barbie: My dwie]]'' – Glynis <small>(odc. 19)</small><br />
* 2022: ''[[Cierpliwości, Kurczaku!]]''<br />
* 2022: ''[[Deepa i Anoop]]'' – Naani-Ji<br />
* 2022: ''[[Drużyna Zenko]]'' – Doktor Zielonka<br />
* 2022: ''[[Farzar]]'' –<br />
** Pani Barris <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Urzędniczka <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Kiki <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Siostra Flammy <small>(odc. 6)</small><br />
* 2022: ''[[Magiczne przygody Daniela Spellbounda]]'' – Cukiermistrzyni<br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' –<br />
** Yoyo,<br />
** Lektorka tyłówki <small>(odc. 28)</small><br />
* 2022: ''[[My Little Pony: Opowiedz swoją historię]]'' – Babcia Figgy <small>(odc. 38)</small><br />
* 2022: ''[[My Little Pony: Zmieniaj świat]]'' – Babcia Figgy <small>(odc. 10)</small><br />
* 2022: ''[[Natan Wspaniały]]'' – Babcia Applewhite <small>(odc. 11)</small><br />
* 2022: ''[[ONI: Opowieść o bogu piorunów]]''<br />
* 2022: ''[[Precel i szczeniaczki]]''<br />
* 2022: ''[[Przedziwne przygody Jamesa]]'' –<br />
** Babcia Mucha <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 4-5)</small>,<br />
** Mama Maxa <small>(odc. 8)</small><br />
* 2022: ''[[Skarb narodów: Na skraju historii]]'' – Mama Liama <small>(odc. 2, 4)</small><br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' – Wanda<br />
* 2022: ''[[Zasoby Ludzkie]]'' – Kicia Deprecha<!-- <small>(odc. 1, 3, 5)</small>--><br />
* 2022: ''[[Zwierzogród+]]'' – Bonnie Hops <small>(odc. 1)</small><br />
=== Gry ===<br />
* 1995: ''[[Baba Jaga i czarodziejskie gęsi]]'' – Baba Jaga<br />
* 1995: ''[[Woodruff and the Schnibble of Azimuth]]'' –<br />
** Puszczalska,<br />
** Właścicielka baru,<br />
** Żona Mędrca urodzaju<br />
* 1996: ''[[Na kłopoty Pantera]]'' –<br />
** Gołąb,<br />
** Chione,<br />
** Staruszka w pubie #3,<br />
** Matka Chione,<br />
** Chińska matka,<br />
** Kobieta z praniem na chińskiej farmie,<br />
** Sklepikarka, matka Anandy,<br />
** Sprzedawczyni kwiatów,<br />
** Dziewczynka w indyjskiej wiosce #2,<br />
** Krowa,<br />
** Kobieta nad Gangesem<br />
* 1996: ''[[Tymek: Niczego się nie boję!]]'' –<br />
** Instruktorka minigier, <br />
** Lwica<br />
* 1997: ''[[Atlantis: Zapomniane opowieści]]'' –<br />
** Agata,<br />
** Sheena,<br />
** Naka,<br />
** Kapłanka w kuchni,<br />
** Kapłanka u staruszki,<br />
** Niebieska figurka<br />
* 1997: ''[[Larry 7: Miłość na fali]]'' – Angela Dzbanuszek<br />
* 1997: ''[[Muminki: W Dolinie Muminków ]]'' – Topik<br />
* 1999: ''[[Case Closed: Sprawa zamknięta]]'' – Meme <br />
* 1999: ''[[Dungeon Keeper 2]]'' –<br />
** Wrogie strażniczki,<br />
** Wróżki<br />
* 1999: ''[[Worms: Armageddon]]'' – Robale<br />
* 2001: ''[[Alone in the Dark: Koszmar powraca]]'' – Lucy Morton<br />
* 2001: ''[[Droga do Indii]]'' –<br />
** Anusza,<br />
** Maitreyi,<br />
** Laj Vanti,<br />
** Prezenterka<br />
* 2001: ''[[Księga dżungli: Groove Party]]''<br />
* 2001: ''[[Matmoludki: Wysokogórska łamigłówka]]''<br />
* 2001: ''[[Scooby-Doo: Strachy na lachy]]'' – Jean McHaggis<br />
* 2001: ''[[Throne of Darkness]]'' –<br />
** Sugawara Fumiko, <br />
** Wieśniaczki<br />
* 2001: ''[[W pogoni za Carmen Sandiego: Skarby światowego dziedzictwa]]'' – Agent Julia<br />
* 2001: ''[[Wiki Wiking: Próba odwagi]]'' – Ylva<br />
* 2001: ''[[Worms World Party]]'' – Robale <br />
* 2002: ''[[Hitchcock: Ostatnie cięcie]]'' –<br />
** Alfred, <br />
** Mary-Rose Marvin-Jordan<br />
* 2002: ''[[Królik Bystrzak dla drugoklasisty: Misja na Ser-io]]'' – Wierzbicja<br />
* 2002: ''[[Królik Bystrzak dla zerówki: Lot do Balonii]]'' – Świnkolot<br />
* 2002: ''[[Might and Magic IX: Writ of Fate]]'' –<br />
** Zimna Kira,<br />
** Soundset – sarkastyczna,<br />
** Soundset – lis<br />
* 2002: ''[[Modi i Nanna: Sprytne smyki]]'' – Nanna<br />
* 2003: ''[[Etherlords II: Second Age]]'' –<br />
** Eileen z klanu Jarzębiny,<br />
** Alveig, Błyskawica Zachodu,<br />
** Rulana Pustelniczka,<br />
** Erna, opiekunka smoka Pieśniarza,<br />
** Szamanka Sivrid,<br />
** Norti, siostra Odmara,<br />
** Handlarka Elda,<br />
** Lona, strażniczka wschodniej bramy Czarnociernia,<br />
** Kordelia, strażniczka wschodniej bramy Złotego Jesionu,<br />
** Moruna,<br />
** Fiona,<br />
** Aline,<br />
** Juna,<br />
** Hreydis,<br />
** Idring,<br />
** Ettrinda,<br />
** Helgi,<br />
** Silinda,<br />
** Nauczycielka Innora,<br />
** Nauczycielka Idring,<br />
** Nauczycielka Greena<br />
* 2003: ''[[Ghost Master]]'' –<br />
** Błyskotka,<br />
** Brygida Jones,<br />
** Lady Makabret,<br />
** Mara Larum,<br />
** Surferka,<br />
** Ognisty Omyk,<br />
** Skostnica,<br />
** Narrator w samouczku,<br />
** Nastolatka przywołująca duchy,<br />
** Głosy śmiertelników<br />
* 2003: ''[[Król Lew: Powrót do Lwiej Ziemi ]]'' – Gozi<br />
* 2003: ''[[Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide]]'' –<br />
** Heurodis, <br />
** J’Nah,<br />
** Dorna Trapspringer,<br />
** Soundset – berserker<br />
* 2003: ''[[Rayman 3: Hoodlum Havoc]]'' –<br />
** Begoniaxa,<br />
** Wróżka,<br />
** Kobiecy głos w Kwaterze Mroklumów<br />
* 2004: ''[[Immortal Cities: Children of the Nile]]'' –<br />
** Dzieci z klasy niższej #2,<br />
** Kobiety z klasy niższej #2,<br />
** Kobiety z klasy średniej #4,<br />
** Dzieci z klasy wyższej #1,<br />
** Kobiety z klasy wyższej #4,<br />
** Kobiety z klasy wyższej #6<br />
* 2004: ''[[Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark]]'' –<br />
** Królowa Shaori, <br />
** Dahanna,<br />
** Znająca Miejsca,<br />
** Kapłanka drowów<br />
* 2004: ''[[Podbój Rzymu]]'' –<br />
** Kobiety Germanów, <br />
** Szamanki<br />
* 2004: ''[[Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie (gra)|Scooby-Doo! 2: Potwory na gigancie]]'' – Velma Dinkley<br />
* 2005: ''[[Agent Hugo]]'' – Panna Altoobright (Zabystra)<br />
* 2005: ''[[Chłopaki nie płaczą]]'' – Hippiska<br />
* 2005: ''[[Iniemamocni: Podziemne starcie]]'' – Kustosz<br />
* 2005: ''[[Kopciuszek: Zostań księżniczką]]'' – Wróżka Chrzestna <br />
* 2005: ''[[Słoń Benjamin: Pogoda]]'' – Otto <br />
* 2005: ''[[Słoń Benjamin: Ruch uliczny]]'' – Otto <br />
* 2005: ''[[Słoń Benjamin: Zabawa w reportera]]'' – Otto <br />
* 2005: ''[[Słoń Benjamin: Zabawa w zawody]]'' – Otto<br />
* 2005: ''[[Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse]]'' – Roboprzewodniczka<br />
* 2006: ''[[Agent Hugo: RoboRumble]]'' – Panna Alltoobright (Zabystra)<br />
* 2006: ''[[Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej]]'' – Gienia<br />
* 2006: ''[[Cezar IV]]'' –<br />
** Patrycjuszki,<br />
** Plebejuszki,<br />
** Głos testowy #2<br />
* 2006: ''[[Epoka lodowcowa 2: Odwilż (gra)|Epoka lodowcowa 2: Odwilż]]'' –<br />
** Sęp #1,<br />
** Tapirzyca #1<br />
* 2006: ''[[Heroes of Might and Magic V]]'' –<br />
** Raven, <br />
** Jezebeth <br />
* 2006: ''[[Heroes of Might and Magic V: Kuźnia przeznaczenia]]'' –<br />
** Córka Malassy, <br />
** Krwawa furia,<br />
** Czarny smok,<br />
** Siostra krwi<br />
* 2006: ''[[Hugo: Bitwa pingwinów]]'' – Scylla<br />
* 2006: ''[[Neverwinter Nights: Kingmaker]]'' –<br />
** Enivid Boska, <br />
** Levio’Sa,<br />
** Sera Czarnoręka<br />
* 2007: ''[[Agent Hugo: Lemon Twist]]'' – Panna Zabystra <small>(kilka kwestii)</small><br />
* 2007: ''[[Assassin’s Creed]]'' – Przechodnie<br />
* 2007: ''[[Broken Sword: Anioł śmierci]]'' – Reporterka Suzie<br />
* 2007: ''[[Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy]]'' – Kujin <br />
* 2007: ''[[Neverwinter Nights 2: Maska zdrajcy]]'' –<br />
** Gulk’aush,<br />
** Sabat Śpiących<br />
* 2007: ''[[Overlord]]'' – Elfka <br />
* 2007: ''[[The Settlers: Narodziny imperium]]'' – Wielka Przodkini<br />
* 2007: ''[[Wiedźmin]]'' –<br />
** Błękitnooka,<br />
** Babcia Shani,<br />
** Elfka z miasta,<br />
** Dziwka<br />
* 2008: ''[[Brothers in Arms: Hell’s Highway]]'' – Młody Matt Baker <br />
* 2008: ''[[Disney’s Magic English]]'' – Psotek<br />
* 2008: ''[[Fallout 3]]'' –<br />
** Bessie Lynn,<br />
** Siostra Graves,<br />
** Carol,<br />
** Greta,<br />
** Willow,<br />
** Mieszkaniec Podziemi - Kobieta,<br />
** Tulip<br />
* 2008: ''[[Madagaskar 2 (gra)|Madagaskar 2]]'' –<br />
** Hipoptamica, <br />
** Ogrodniczka<br />
* 2008: ''[[Mass Effect]]'' –<br />
** Kaira Stirling,<br />
** Arcelia Silva Martinez,<br />
** C. Hymes <small>(Bring Down the Sky)</small>,<br />
** May O’Connell,<br />
** Ludzka obywatelka,<br />
** Kultysta biotyki<br />
* 2008: ''[[Tom Clancy’s EndWar]]''<br />
* 2008: ''[[WALL·E (gra)|WALL·E]]''<br />
* 2009: ''[[Dragon Age: Początek]]''<br />
* 2009: ''[[Mój wymarzony chłopak: Kocha, nie kocha...]]'' –<br />
** Iwona,<br />
** Pani Huber<br />
* 2009: ''[[Załoga G (gra)|Załoga G]]'' –<br />
** Tommy,<br />
** Kobieta,<br />
** Żona<br />
* 2010: ''[[ArcaniA]]'' – Murda<br />
* 2010: ''[[Dragon Age: Początek – Przebudzenie]]'' –<br />
** Kantorka, <br />
** Strażniczka Amarantu <br />
* 2010: ''[[Księżniczka i żaba (gra)|Księżniczka i żaba]]'' –<br />
** Eudora,<br />
** Świetlik<br />
* 2010: ''[[Civilization V|Sid Meier’s Civilization V]]'' – Doradca ds. finansów<br />
* 2010: ''[[Shrek forever (gra)|Shrek Forever]]'' – Wróżka Chrzestna<br />
* 2011: ''[[Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II (gra)|Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II]]'' – Lily Potter <br />
* 2011: ''[[Medieval Moves: Wyprawa Trupazego]]'' – Narratorka <br />
* 2011: ''[[nieSławny: inFamous 2]]'' <br />
* 2011: ''[[The Elder Scrolls V: Skyrim]]'' – Astrid<br />
* 2011: ''[[Wiedźmin 2: Zabójcy królów]]'' –<br />
** Malget,<br />
** Ylona<br />
* 2012: ''[[Diablo III]]'' –<br />
** Mahda,<br />
** Siostra Melana,<br />
** Matha Rathe<br />
* 2012: ''[[Epic Mickey 2: Siła dwóch]]'' – Krowa Klarabella <br />
* 2012: ''[[Medal of Honor: Warfighter]]''<br />
* 2012: ''[[Risen 2: Mroczne wody]]'' – Chani<br />
* 2012: ''[[Wonderbook: Księga czarów]]'' – Miranda Goshawk<br />
* 2013: ''[[Beyond: Dwie dusze]]'' –<br />
** Norah Gray,<br />
** Matka Kirsten<br />
* 2013: ''[[Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar]]'' – Jasiek <br />
* 2013: ''[[StarCraft II: Heart of the Swarm]]'' –<br />
** Naktul,<br />
** Kilysa,<br />
** Ryloth<br />
* 2013: ''[[Tearaway]]'' – Wróżka<br />
* 2014: ''[[Hearthstone]]'' –<br />
** Wielka Wdowa Ferlina,<br />
** Lady Blaumeux,<br />
** Lyra, Okruch Słońca <small>(''Podróż do wnętrza Un'Goro'')</small>,<br />
** Turtolianka pramagini <small>(''Podróż do wnętrza Un'Goro'')</small>,<br />
** Turtolianka zbieraczka <small>(''Podróż do wnętrza Un'Goro'')</small>,<br />
** Umbra, Pieśniarka Duchów <small>(''Podróż do wnętrza Un'Goro'')</small>,<br />
** Alchemcizka Mrocznych Włości <small>(''Przedwieczni bogowie'')</small>,<br />
** Prastara tarczowniczka <small>(''Przedwieczni bogowie'')</small><br />
* 2015: ''[[Dying Light]]'' –<br />
** Aila,<br />
** Mehida,<br />
** Salma,<br />
** Sophia<br />
* 2016: ''[[Dishonored 2]]'' –<br />
** sprzedawca z Aventy <small>(niektóre kwestie)</small>,<br />
** cywile<br />
* 2017: ''[[Dishonored: Death of the Outsider]]'' – Arystokraci<br />
* 2017: ''[[Horizon Zero Dawn]]'' –<br />
** Gera,<br />
** Grata,<br />
** Ullia,<br />
** Gulahni<br />
* 2017: ''[[Horizon Zero Dawn – The Frozen Wilds]]'' –<br />
** Szamanka Białych Zębów,<br />
** Kobiety z plemienia Banuków <br />
* 2017: ''[[Star Wars: Battlefront II]]''<br />
* 2018: ''[[God of War (2018)|God of War]]'' – Gunnr<br />
* 2018: ''[[Prey|Prey: Mooncrash]]'' – Bazyliszek<br />
* 2018: ''[[Spyro Reignited Trilogy|Spyro Reignited Trilogy – Spyro: Year of the Dragon]]'' – Królowa<br />
* 2018: ''[[Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści]]'' – Isabel z Hagge<br />
* 2019: ''[[MediEvil (gra 2019)|MediEvil]]'' – Leśna Wiedźma<br />
* 2021: ''[[Moja znajoma Świnka Peppa]]'' – Mama Miś<br />
* 2021: ''[[New World]]'' –<br />
** Dowódczyni Beluz,<br />
** Traperka Bryce,<br />
** Pionierka Fowler,<br />
** Strażniczka Heatley<br />
* 2021: ''[[Ruined King: A League of Legends Story]]'' – Starsza Buhru<br />
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]'' – Nyra<br />
* 2022: ''[[Horizon Forbidden West]]'' –<br />
** Kel,<br />
** Isabel,<br />
** Farbiarka<br />
* 2022: ''[[Psi patrol: Grand Prix]]'' – Marshall<br />
=== Dokumenty ===<br />
* 2000: ''[[Słoniątko]]''<br />
=== Programy ===<br />
* 1996: ''[[Ulica Sezamkowa]]''<br />
* 2006-2008: ''[[Disney Channel Games]]'' – Todd Daring<br />
* 2013: ''[[Disney On Ice: Świat Fantazji!]]'' –<br />
** Lola,<br />
** Urszula<br />
* 2013: ''[[Pirackie potyczki]]'' – Kapitan Hej-Ho<br />
* 2017: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' – Maggie<br />
* 2018: ''[[Disney On Ice: Moc jest w Tobie!]]'' – Urszula <small>(nagranie archiwalne)</small><br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2005: ''[[Dziewczynka (słuchowisko 2005)|Dziewczynka]]'' – Królowa Śniegu<br />
* 2005: ''[[Pociągi pod specjalnym nadzorem (audioserial 2005)|Pociągi pod specjalnym nadzorem]]'' – kasjerka <small>(odc. 4)</small><br />
* 2009: ''[[Smok podwawelski]]'' – Spikerka<br />
* 2013: ''[[Beniowski. Fragmenty poematu]]'' – Chór<br />
* 2018: ''[[Seksmisja]]'' – Ekscelencja <small>(głos kobiecy)</small><br />
* 2020: ''[[Chłopi 2050, czyli Agronauci w czasach katastrofy klimatycznej]]''<br />
* 2020: ''[[Kopciuszek (słuchowisko 2020)|Kopciuszek]]'' – Marcelina<br />
* 2020: ''[[Sprzedaż]]''<br />
* 2021: ''[[Charlie i fabryka czekolady (słuchowisko 2021)|Charlie i fabryka czekolady]]<br />
* 2021: ''[[Czego oczy nie widzą 2]]''<br />
* 2021: ''[[Random]]''<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1929-1969: ''[[Zwariowane melodie]]'':<br />
** 1935: ''[[Wiejski królik]]''<br />
** 1936: ''[[Kocham jazzować]]'' – Puchacz Jolson<br />
** 1936: ''[[Nie podglądaj, czyli walentynkowe szaleństwo]]'' – Diabeł<br />
** 1939: ''[[Kuracja Smarkasia]]'' – Smarkaś<br />
** 1940: ''[[Pora spać, Smarkasiu]]'' – Smarkaś<br />
** 1941: ''[[Dzielny mysioperz]]'' – Smarkaś<br />
* 1962: ''[[Dzikie łabędzie]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1966: ''[[Człowiek zwany Flintstonem]]''<br />
* 1971: ''[[Wigilijna opowieść]]''<br />
* 1977: ''[[Boże Narodzenie u Flintstonów]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1977: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' – siostra Dróbska #2<br />
* 1986: ''[[Amerykańska opowieść]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1987: ''[[Jetsonowie spotykają Flintstonów]]''<br />
* 1989: ''[[Wielkomilud]]''<br />
* 1990: ''[[Tajemnica zaginionej skarbonki]]''<br />
* 1991: ''[[Tomi i króliczki]]''<br />
* 1992: ''[[Tom i Jerry: Wielka ucieczka]]'' – Jerry <small>(''„Friends to the End”'')</small><br />
* 1993: ''[[Holly-rockowa kołysanka]]''<br />
* 1994: ''[[Calineczka (film 1994)|Calineczka]]'' <small>(''„Calineczka”'', ''„Gdy Ci serce da znak”'')</small> <br />
* 1994: ''[[Księżniczka Łabędzi]]'' <small>(''„Princesses on Parade”'' – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1994: ''[[Opowieść wigilijna Flintstonów]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1995: ''[[Zakochany pingwin]]''<br />
* 1996: ''[[Świąteczna gorączka]]''<br />
* 1996: ''[[Wszystkie psy idą do nieba 2]]''<br />
* 1998: ''[[Księżniczka Łabędzi III: Skarb czarnoksiężnika]]'' <small>(''„It Doesn't Get Any Better Than This”'')</small><br />
* 1998: ''[[Rudolf, czerwononosy renifer]]'' – chór<br />
* 1999: ''[[Miki: Bajkowe Święta]]'' <small>(''„Niech święta będą wesołe”'')</small><br />
* 2000: ''[[Pełzaki w Paryżu]]'' – Charles „Chuckie” Finster Jr. <small>(''„Packin' to Go”'', ''„I Want a Mom That Will Last Forever”'')</small><br />
* 2000: ''[[Tweety – wielka podróż]]''<br />
* 2001: ''[[Pokémon 3: Zaklęcie Unown]]''<br />
* 2001: ''[[Rudolf czerwononosy Renifer i wyspa zaginionych zabawek]]''<br />
* 2002: ''[[Śnięty Mikołaj 2]]'' – Tracy<br />
* 2003: ''[[Rugratsy szaleją]]'' − Phillip „Phil” DeVille <small>(''„It's a Jungle Out Here”'')</small><br />
* 2004: ''[[Ed, Edd i Eddy: Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2004: ''[[Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny]]'' – Brigitte<br />
* 2007: ''[[Barbie jako Księżniczka Wyspy]]'' <small>(''„Tutaj na wyspie / Na naszej wyspie”'', ''„Nowy brzeg”'', ''„Miłość dla słabych jest / Miłością może się upajać byle kmiot”'', ''„Bal”'', ''„Szczurzy song”'', ''„Bo miłość jest / Bo miłość ta”'')</small><br />
* 2008: ''[[Podpięść: Wariackie Halloween]]''<br />
* 2012: ''[[Jej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczka]]'' – Pogódka <small>(''„Royal Prep”'' (wersja 1))</small><br />
* 2013: ''[[Wakacje z trupami]]''<br />
* 2016: ''[[Bali (serial animowany 2016)|Bali]]'' – Tito <small>(''„Cicha noc”'')</small><br />
* 2017: ''[[Kraina lodu: Przygoda Olafa]]'' <small>(''„Świąteczny czas”'')</small><br />
* 2017: ''[[Piękna i Bestia (film 2017)|Piękna i Bestia]] <small>(''„Bella”'', ''„Gaston”'')</small><br />
* 2019: ''[[Strażnicy miasta – The Movie]]''<br />
* 2020: ''[[Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat]]'' – Baljeet Tjinder<br />
* 2021: ''[[Miki i opowieść o dwóch wiedźmach]]'' – Klarabella<br />
=== Seriale ===<br />
* 1961-1962: ''[[Kocia ferajna]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1969-1970: ''[[Scooby-Doo, gdzie jesteś?]]'' <small>(odc. 18 − druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1972-1973: ''[[Nowy Scooby-Doo]]''<br />
* 1981: ''[[Listonosz Pat]]'' <small>(czołówka – seria I, odc. S01-S02)</small><br />
* 1983-1986: ''[[Inspektor Gadżet]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1986-1987: ''[[Mój mały kucyk]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1990-1994: ''[[Przygody Animków]]'' <small>(odc. 63, 80)</small><br />
* 1991-1992: ''[[Agent Kuper|Dzielny Agent Kaczor]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1993-1998: ''[[Animaniacy]]''<br />
* 1993: ''[[Dig i Dug]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1995-1998: ''[[Brzydkie kaczątko (serial animowany)|Brzydkie kaczątko]]'' <small>(odc. 33)</small><br />
* 1995-1997: ''[[Freakazoid!]]''<br />
* 1996: ''[[Fantastyczne przygody Sindbada żeglarza|Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza]]'' – Soraja <small>(odc. 8 − druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996: ''[[Hej Arnold!]]'' –<br />
** Miriam Pataki <small>(odc. 20 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Ruth P. McDougal <small>(odc. 39b – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996: ''[[Jaskiniątka]]'' <small>(czołówka; odc. 1-8)</small><br />
* 1996-2003: ''[[Laboratorium Dextera]]'' <small>(odc. 34b, 52)</small><br />
* 1997-2009: ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu|Miś z błękitnego domu]]'' – Misia <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2000: ''[[A to histeria!]]''<br />
* 1998-2004: ''[[Atomówki]]'' <small>(odc. 57b)</small><br />
* 1998-2000: ''[[Tęczowe rybki]]'' <small>(odc. 9b, 26b)</small><br />
* 1999-2000: ''[[Mike, Lu i Og]]''<br />
* 2000-2002: ''[[Owca w Wielkim Mieście]]'' <small>(odc. 6, 15, 17, 20)</small><br />
* 2001-2002: ''[[Cubix]]'' <small>(czołówka)</small><br />
* 2001-2003: ''[[Mroczni i Źli]]'' <small>(odc. 13c)</small><br />
* 2001-2017: ''[[Wróżkowie chrzestni|Przygody Timmy’ego / Wróżkowie chrzestni]]'' – Wanda <small>(odc. 24, czołówka w odc. 153-172)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Zło w Potrawce]]'' <small>(odc. 6c-7a)</small><br />
* 2002: ''[[Cyberłowcy]]''<br />
* 2002: ''[[Król Maciuś Pierwszy]]'' <small>(czołówka, odc. 9)</small><br />
* 2002-2008: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie]]'' <small>(odc. 6a, 9a, 17a, 41a, 59a)</small><br />
* 2002-2007: ''[[Kim Kolwiek]]'' – Rufus <small>(odc. 62)</small><br />
* 2004-2007: ''[[Leniuchowo]]'' – Pixel<br />
* 2006-2016: ''[[Klub przyjaciół Myszki Miki]]'' – Clarabella<br />
* 2006-2009: ''[[Wymiennicy]]'' – Todd Daring <small>(odc. 33)</small><br />
* 2007: ''[[Chowder]]'' – Chowder <small>(czołówka, odc. 4b, 9a, 25, 40b, 48)</small><br />
* 2007-2015: ''[[Fineasz i Ferb]]'' –<br />
** Baljeet <small>(odc. 13b, 23a, 40a, 46a, 48, 52, 74a, 81b, 82, 89b, 101ab, 107a, 109a, 131-134)</small>,<br />
** Randka <small>(odc. 31b)</small><br />
* 2010-2018: ''[[Pora na przygodę!]]'' <small>(odc. 110)</small><br />
* 2010-2013: ''[[Powodzenia, Charlie!]]'' <small>(odc. 70-71, 76)</small><br />
* 2010-2017: ''[[Zwyczajny serial]]'' <small>(odc. 179)</small><br />
* 2011-2016: ''[[Bąbelkowy świat gupików]]'' – Nonny<br />
* 2011-2013: ''[[Looney Tunes Show]]'' – Gossamer <small>(''„September in the Rain”'')</small><br />
* 2011-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' – Pani Cake <small>(''„Pinkie the Party Planner”'')</small><br />
* 2011-2019: ''[[Niesamowity świat Gumballa]]'' <small>(odc. 98a, 104a, S04, S11)</small><br />
* 2012-2020: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' <small>(odc. 93-94)</small><br />
* 2016-2020: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Felicia <small>(''„Tańczę z miłością”'')</small><br />
* 2016-2019: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – Baljeet Tjinder <small>(odc. 22-23)</small><br />
* 2017: ''[[Garderoba Julie]]'' – Julie Andrews <small>(odc. 3, 9, 12)</small><br />
* 2019-2022: ''[[Po prostu Kucek]]'' <small>(odc. 11a)</small><br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]'' – Kurierka Delores <small>(odc. 4)</small><br />
=== Gry ===<br />
* 1997: ''[[Muminki: W Dolinie Muminków ]]'' –<br />
** Piżmowiec,<br />
** Mamusia Muminka<br />
=== Programy ===<br />
* 2013: ''[[Pirackie potyczki]]'' – Kapitan Hej-Ho<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{Wikipedia|Anna Apostolakis|''Anna Apostolakis-Gluzińska''}}<br />
* {{filmpolski|1137648|''Anna Apostolakis-Gluzińska''}}<br />
* {{filmweb|osoba|175490}}<br />
* {{stopklatka|osoba|14172}}<br />
{{DEFAULTSORT:Apostolakis, Anna}}<br />
[[Kategoria:Aktorki głosowe]]<br />
[[Kategoria:Reżyserzy dubbingu]]<br />
[[Kategoria:Wokalistki]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=1960&diff=200979
1960
2024-01-07T14:22:53Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Kalendarium}} <br />
<br />
== Wydarzenia ==<br />
* '''7 stycznia''' – urodził się [[Kuba Abrahamowicz|Zbigniew Abrahamowicz]]<br />
* '''8 stycznia''' – urodził się [[Rafał Bryndal]]<br />
* '''21 stycznia''' –<br />
** urodził się [[Mieczysław Morański]] (zm. 2020),<br />
** urodził się [[Jacek Wójcicki]]<br />
* '''16 lutego''' – urodził się [[Piotr Bajor]]<br />
* '''20 lutego''' – urodził się [[Zbigniew Wróbel]]<br />
* '''23 lutego''' – urodziła się [[Anna Gornostaj]]<br />
* '''25 lutego''' – urodził się [[Włodzimierz Izban]]<br />
* '''28 lutego''' –<br />
** urodziła się [[Barbara Babilińska]],<br />
** urodził się [[Wojciech Paszkowski]]<br />
* '''27 marca''' – urodził się [[Jacek Łuczak]]<br />
* '''14 kwietnia''' – urodził się [[Wojciech Asiński]]<br />
* '''26 kwietnia''' – urodziła się [[Anna Apostolakis-Gluzińska]]<br />
* '''29 kwietnia''' – urodziła się [[Monika Świtaj]]<br />
* '''4 maja''' – urodziła się [[Beata Kozidrak]]<br />
* '''9 maja''' – urodził się [[Grzegorz Hołówko]]<br />
* '''16 maja''' – urodził się [[Leszek Abrahamowicz]]<br />
* '''25 czerwca''' – urodził się [[Jacek Piotrowski]]<br />
* '''4 lipca''' – urodziła się [[Agnieszka Paszkowska]] (zm. 2017)<br />
* '''8 lipca''' – urodził się [[Imre Erdélyi]]<br />
* '''10 lipca''' – urodził się [[Grzegorz Przybył]]<br />
* '''16 lipca''' – urodził się [[Maciej Orłoś]]<br />
* '''24 lipca''' – urodziła się [[Lora Szafran]]<br />
* '''1 sierpnia''' – urodziła się [[Justyna Holm]]<br />
* '''5 sierpnia''' – urodziła się [[Anna Wojton]]<br />
* '''13 sierpnia''' – urodziła się [[Hanna Górecka]]<br />
* '''28 sierpnia''' – urodził się [[Andrzej Jakubczyk]]<br />
* '''13 września''' – <br />
** urodził się [[Jacek Lenartowicz]],<br />
** urodziła się [[Jolanta Olszewska]]<br />
* '''16 września''' – urodziła się [[Alina Więckiewicz]]<br />
* '''21 września''' – urodził się [[Krzysztof Ławniczak]]<br />
* '''9 października''' – urodził się [[Dariusz Darewicz]] (zm. 2021)<br />
* '''23 października''' – urodził się [[Dorota Zięciowska]]<br />
* '''13 listopada''' – urodził się [[Krzysztof Bochenek]]<br />
* '''22 listopada''' – urodziła się [[Ryszarda Celińska]]<br />
* '''2 grudnia''' – urodził się [[Jacek Mikołajczak]]<br />
* '''26 grudnia''' – urodził się [[Ireneusz Dydliński]]<br />
* Urodził się [[Wiesław Bednarz]]<br />
* Urodziła się [[Dorota Dobrowolska|Dorota Dobrowolska-Ferenc]]<br />
* Urodziła się [[Aleksandra Kruze]]<br />
* Urodził się [[Krzysztof Łapiński]]<br />
* Urodził się [[Jerzy Andrzej Masłowski]]<br />
* Urodził się [[Krzysztof Matuszewski (ur. 1960)|Krzysztof Matuszewski]]<br />
* Urodził się [[Dariusz Odija]]<br />
* Urodził się [[Piotr Siejka]]<br />
* Urodził się [[Piotr Wyrzykowski]]<br />
* Urodził się [[Tomasz Zaród]]<br />
<br />
== Premiery kinowe ==<br />
* ''[[105% alibi]]''<br />
* ''[[Chłopiec i siłacz]]''<br />
* ''[[Czarne perły]]''<br />
* ''[[Czerwony sygnał]]''<br />
* ''[[Fałszerz]]''<br />
* ''[[Godzina 12.30]]''<br />
* ''[[Kłopotliwy wnuczek]]''<br />
* ''[[Krzesiwo (film 1959)|Krzesiwo]]''<br />
* ''[[Londyńskie zuchy]]''<br />
* ''[[Mam 16 lat]]''<br />
* ''[[Marzenie]]''<br />
* ''[[Miejsce na górze]]''<br />
* ''[[Młodzi małżonkowie]]''<br />
* ''[[Nędznicy]]''<br />
* ''[[Nieznany zdrajca]]''<br />
* ''[[Nieziemskie historie]]''<br />
* ''[[Niezwykła pogoń]]''<br />
* ''[[Nowa atrakcja]]''<br />
* ''[[O życie dziecka]]''<br />
* ''[[Ojcowie i dzieci]]''<br />
* ''[[Pięciu z wyspy skarbów]]''<br />
* ''[[Prawo i bezprawie]]''<br />
* ''[[Przygoda na plantacji]]''<br />
* ''[[Rekiny finansjery]]''<br />
* ''[[Sombrero]]''<br />
* ''[[Szalona noc]]''<br />
* ''[[Szukam ojca]]''<br />
* ''[[Teresa Raquin]]''<br />
* ''[[Ucieczka nad morze]]''<br />
* ''[[Uwaga, chłopiec zaginął]]''<br />
* ''[[Wszystko o Ewie]]''</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Anna_Apostolakis-Gluzi%C5%84ska&diff=200978
Anna Apostolakis-Gluzińska
2024-01-07T14:21:30Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Anna Apostolakis-Gluzińska<br />
|zdjęcie=Anna Apostolakis.jpg<br />
|data i miejsce urodzenia=26 kwietnia [[1960]]<br />Warszawa<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktorka, reżyserka, wokalistka<br />
}}<br />
'''Anna Apostolakis-Gluzińska''' (ur. 26 kwietnia [[1960]] roku w Warszawie) – aktorka, reżyserka dubbingu i lalkarka.<br />
<br />
Absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (1985). Mama [[Wit Apostolakis-Gluziński|Wita Apostolakisa-Gluzińskiego]].<br />
== Reżyseria ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2009: ''[[Koralina i tajemnicze drzwi]]''<br />
* 2010: ''[[Karate Kid]]''<br />
* 2010: ''[[Megamocny]]''<br />
* 2010: ''[[Nasza niania jest agentem]]''<br />
* 2010: ''[[Niania i wielkie bum]]''<br />
* 2010: ''[[Safari]]''<br />
* 2010: ''[[Shrek Forever]]''<br />
* 2010: ''[[Shrek ma wielkie oczy]]''<br />
* 2011: ''[[Artur ratuje gwiazdkę]]''<br />
* 2011: ''[[Hop]]''<br />
* 2011: ''[[Level Up (film)|Level Up]]''<br />
* 2012: ''[[Bunt FM]]''<br />
* 2012: ''[[Gwiazdka księżniczki łabędzi]]''<br />
* 2012: ''[[Niesamowity Spider-Man]]''<br />
* 2013: ''[[Bella i Sebastian]]''<br />
* 2013: ''[[Nicky Spoko]]''<br />
* 2013: ''[[Rysiek Lwie Serce]]''<br />
* 2014: ''[[Annie]]''<br />
* 2014: ''[[Niesamowity Spider-Man 2]]''<br />
* 2014: ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]''<br />
* 2015: ''[[Bella i Sebastian 2]]''<br />
* 2015: ''[[Mały rycerz Trenk]]''<br />
* 2016: ''[[An American Girl Story – Maryellen 1955: Nadzwyczajna gwiazdka]]''<br />
* 2016: ''[[An American Girl Story – Melody 1963: Miłość zwycięży]]''<br />
* 2016: ''[[Legendy ukrytej świątyni]]''<br />
* 2016: ''[[Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig]]''<br />
* 2017: ''[[An American Girl Story: Obóz letni. Przyjaciółki na całe życie]]''<br />
* 2017: ''[[Był sobie pies]]''<br />
* 2017: ''[[Cudowny chłopak]]''<br />
* 2017: ''[[Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor]]''<br />
* 2018: ''[[Alfa]]''<br />
* 2018: ''[[Bella i Sebastian 3]]''<br />
* 2018: ''[[Piotruś Królik (film 2018)|Piotruś Królik]]''<br />
* 2018: ''[[Rodzina od zaraz]]''<br />
* 2018: ''[[Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!]]''<br />
* 2019: ''[[Chłopiec z chmur]]''<br />
* 2019: ''[[Klaus]]''<br />
* 2019: ''[[Pachamama]]''<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]''<br />
* 2020: ''[[Dzieciaki do wynajęcia]]''<br />
* 2020: ''[[Poradnik łowczyni potworów]]''<br />
* 2020: ''[[Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia]]''<br />
* 2021: ''[[Piotruś Królik 2: Na gigancie]]''<br />
* 2021: ''[[Psi patrol: Film]]''<br />
* 2021: ''[[Skater Girl]]''<br />
* 2021: ''[[Smok życzeń]]''<br />
* 2022: ''[[Chłopiec, kret, lis i koń]]''<br />
* 2022: ''[[Kaczę i Gąsię]]''<br />
* 2022: ''[[Morska bestia]]''<br />
* 2022: ''[[Wysoka dziewczyna 2]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 1984-2020: ''[[Tomek i przyjaciele]]'' <small>(odc. 441-492, 565-590)</small><br />
* 1996-2004: ''[[Hej Arnold!]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2002: ''[[Fimbusie]]''<br />
* 2004: ''[[Klub Winx]]'' <small>(odc. 53-78 – druga wersja dubbingu, odc. 105-182, S01-S04)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Charlie i Lola]]'' <small>(odc. 53-78, S1)</small><br />
* 2005-2010: ''[[Dalej, Diego!]]''<br />
* 2007: ''[[George prosto z drzewa (serial animowany)|George prosto z drzewa]]'' <small>(odc. 1-26)</small><br />
* 2008-2009: ''[[Dex Hamilton - Kosmiczny Entomolog]]''<br />
* 2008: ''[[Garfield Show]]'' <small>(odc. 79-91a)</small><br />
* 2010-2011: ''[[Przyjaciele z Kieszonkowa]]''<br />
* 2011: ''[[Banany w piżamach]]'' <small>(odc. 1-52, 105-156)</small><br />
* 2011-2013: ''[[Zwierzęta w bieliźnie]]''<br />
* 2012: ''[[Level Up (serial telewizyjny)|Level Up]]''<br />
* 2012: ''[[Mami Fatale]]''<br />
* 2013: ''[[Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca]]''<br />
* 2013-2014: ''[[Lalaloopsy]]''<br />
* 2013: ''[[Psi patrol]]''<br />
* 2013-2017: ''[[Wujcio Dobra Rada]]'' <small>(seria I)</small><br />
* 2014-2015: ''[[Max i Shred]]''<br />
* 2014-2018: ''[[Wissper]]''<br />
* 2015-2016: ''[[Popelki]]'' <small>(seria I – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2015-2017: ''[[Wyluzuj, Scooby-Doo!]]'' <small>(odc. 49-52)</small><br />
* 2015: ''[[Jak się Myszy da ciasteczko]]''<br />
* 2015-2016: ''[[Zapętleni]]''<br />
* 2016-2017: ''[[Bunsen, ty bestio!]]''<br />
* 2016: ''[[Królewska Akademia Bajek]]''<br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]''<br />
* 2017: ''[[Kot Pete]]''<br />
* 2017: ''[[Sunny Pogodna]]''<br />
* 2017: ''[[To my, Lalaloopsy]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2017: ''[[Vikki RPM]]'' <small>(odc. 4, 6-9, 20-22)</small><br />
* 2018: ''[[Kto to był?]]''<br />
* 2018: ''[[Minecraft: Tryb fabularny]]''<br />
* 2018: ''[[Nowe legendy o Małpim Królu]]'' <small>(seria II)</small><br />
* 2019: ''[[Cześć, ninja!]]'' <small>(odc. 1-10, 21-39)</small><br />
* 2019: ''[[Dwanaście na zawsze]]''<br />
* 2019: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2019: ''[[Ostatnie dzieciaki na Ziemi]]''<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]''<br />
* 2020: ''[[Wielkie przygody małego rekina]]''<br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]''<br />
* 2021: ''[[Jedziemy z Otisem]]'' <small>(odc. 1-10, 14, 16)</small><br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)|Kajko i Kokosz]]''<br />
* 2021: ''[[Nasza mała farma]]''<br />
* 2021: ''[[Psy w kosmosie]]''<br />
* 2021: ''[[Reksin]]''<br />
* 2022: ''[[Cierpliwości, Kurczaku!]]''<br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]''<br />
=== Gry ===<br />
* 2021: ''[[Psi patrol: Film – Miasto przygód wzywa]]''<br />
* 2022: ''[[Psi patrol: Grand Prix]]''<br />
=== Programy ===<br />
* 2017: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]''<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1928-1953: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Myszka Miki|Myszka Miki]]'':<br />
** 1934: ''[[Miki Guliwerem]]'' – gwary<br />
** 1942: ''[[Miki obchodzi urodziny]]'' – Klarabella <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|druga wersja dubbingu]])</small><br />
* 1929-1939: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Głupiutkie symfonie|Głupiutkie symfonie]]'':<br />
** 1935: ''[[Żółw i Zając]]'' – Królica 4 <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
** 1936: ''[[Powrót Żółwia Toby'ego]]'' – Jenny <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1929-1969: ''[[Zwariowane melodie]]'':<br />
** 1935: ''[[Dama w czerwieni]]'' – Señorita Karaluch<br />
** 1935: ''[[Hollywoodzkie wygłupy]]'' – Bobek<br />
** 1935: ''[[Wiejski królik]]'' –<br />
*** Królicza mama,<br />
*** Króliczek #2<br />
** 1936: ''[[Kocham jazzować]]'' – Puchacz Jolson<br />
** 1936: ''[[Kokosowy gaik]]'' – Lektorka piosenki<br />
** 1936: ''[[Nie podglądaj, czyli walentynkowe szaleństwo]]'' – Diabeł<br />
** 1939: ''[[Kuracja Smarkasia]]'' – Smarkaś<br />
** 1939: ''[[Little Brother Rat]]'' – Smarkaś<br />
** 1939: ''[[Smarkaś i mól książkowy]]'' – Smarkaś<br />
** 1940: ''[[Kolekcjoner jaj]]'' – Smarkaś<br />
** 1940: ''[[Misiowa opowieść]]'' – Mama Misiowa<br />
** 1940: ''[[Pora spać, Smarkasiu]]'' – Smarkaś<br />
** 1940: ''[[Smarkaś na łonie natury]]'' – Smarkaś<br />
** 1941: ''[[Dzielny mysioperz]]'' – Smarkaś<br />
** 1941: ''[[Jak Smarkaś przydzwonił kotu]]'' – Smarkaś<br />
** 1943: ''[[Nieznośny misiek]]'' – Smarkaś<br />
** 1944: ''[[Znajda]]'' – Smarkaś<br />
** 1945: ''[[Szemrany duecik]]'' – Kotka<br />
** 1945: ''[[Życie lekkie jak piórko]]'' –<br />
*** Gospodyni,<br />
*** Papuga Słodka Dziunia<br />
** 1946: ''[[Cicho, moja myszko]]'' – Smarkaś<br />
** 1948: ''[[Co cię gryzie, misiaczku?]]'' – Misiątko<br />
** 1948: ''[[Pancerz ze skorupki]]'' – Kura<br />
** 1949: ''[[Nakarmić kota]]'' – Babcia <small>([[Looney Tunes Złota kolekcja: Część 3|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1951: ''[[Samotny Kurak]]'' – Kura Hazel <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1952: ''[[Nakarmić kota]]'' – Pani domu <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
** 1952: ''[[Super węszyślad]]'' – Femme Fatale <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1953: ''[[Jak kura męża szukała]]'' – Kura #1 <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1953: ''[[Łatwe polowanie]]'' – Kura<br />
** 1953: ''[[Pomyłka]]'' – Żona Kota Sylwestra <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1954: ''[[Od A do Z-z-z-z]]'' –<br />
*** Nauczycielka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
*** Dzieci <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
** 1955: ''[[Czerwony zakapiurek]]'' –<br />
*** Narratorka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
*** Czerwony Kapturek <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
** 1956: ''[[Odlotowy bobas]]'' – Martha Wilbur <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
** 1957: ''[[Dziecięce marzenia (film krótkometrażowy 1957)|Dziecięce marzenia]]'' – Mama <small>([[Nowe przygody Królika Bugsa|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1960: ''[[Podróże koteczka]]'' – Pracownica biura podróży<br />
* 1937-1961: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Kaczor Donald|Kaczor Donald]]'':<br />
** 1959: ''[[Jak mieć wypadek przy pracy]]'' – Pielęgniarka <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 1-43|druga wersja dubbingu]])</small><br />
* 1939-1965: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Goofy|Goofy]]'':<br />
** 1950: ''[[Ach, rycerzem być]]'' – Esmeralda <small>([[Kaczor Donald przedstawia|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1952: ''[[Dwurewolwerowy Goofy]]'' – Dama <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1952: ''[[Najlepszy przyjaciel człowieka]]'' – Kobieta #3 <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1952: ''[[Wspólnicy]]'' – Pszczółka <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1953: ''[[Wolny dzień taty]]'' –<br />
*** Pani Geef <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small>,<br />
*** Dyspozytorka <small>([[Disney zaprasza - Największe przeboje|druga wersja dubbingu]])</small><br />
* 1940-1963: ''[[Tom i Jerry]]'':<br />
** 1940: ''[[Tchórzliwy kot]]'' – Spikerka <small>([[Tom i Jerry: Bilardowy kot|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1944: ''[[Garnitur a la Szczęściarz Sam|Kot Jazzman]]'' – Jerry <small>([[Tom i Jerry: Najsłynniejsze potyczki|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1945: ''[[Mysz na Manhattanie]]'' – Jerry <small>([[Tom i Jerry: Najsłynniejsze potyczki|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1945: ''[[Obiad dla trojga|Mysz przychodzi na obiad]]'' – Spikerka <small>([[Tom i Jerry: W rolach głównych|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1949: ''[[Mała sierotka (film krótkometrażowy 1949)|Mała sierotka]]'' – Jerry<br />
* 1940: ''[[Bambi]]'' – Pani Opos<br />
* 1940: ''[[O smoku, który nie chciał walczyć]]''<br />
* 1955: ''[[Zakochany kundel]]'' – Goście <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1956: ''[[Dwanaście miesięcy]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1959: ''[[Przygody Buratina]]'' –<br />
** Chłopiec stojący w kolejce do cyrku <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Żaba Ambrozja <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Żółwica Tortilla <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1961: ''[[Miecz w kamieniu]]'' – Pomywaczka <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1961: ''[[Rodzice, miejcie się na baczności]]'' – Louise McKendrick<br />
* 1962: ''[[Dzikie łabędzie]]'' –<br />
** Młodsi bracia Elizy <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Mama myszek <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1964: ''[[Mary Poppins]]'' – Kucharka Brill<br />
* 1965: ''[[Pinokio w kosmosie]]''<br />
* 1966: ''[[Człowiek zwany Flintstonem]]'' – Tania<br />
* 1970: ''[[Aryskotraci]]'' – Fru Fru<br />
* 1973: ''[[Dziadek do orzechów (film 1973)|Dziadek do orzechów]]'' – Chłopiec <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1973: ''[[Robin Hood (film 1973)|Robin Hood]]''<br />
* 1976: ''[[Dwanaście prac Asteriksa]]'' –<br />
** Kapłanka z wyspy Rozkoszy <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Urzędniczka #4 <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1976: ''[[Rudolf. Szczęśliwego Małego Roku]]'' – Szczęśliwy<br />
* 1977: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' – siostra Dróbska #2<br />
* 1979: ''[[Królik Bugs: Zakochany i zwariowany]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1985: ''[[Goonies]]'' – Mama Kloca<br />
* 1985: ''[[Pokój z widokiem]]'' – Gość hotelu<br />
* 1986: ''[[Mój mały kucyk (film 1986)|Mój mały kucyk]]'' – Różdżka<br />
* 1986: ''[[Muzyczna walentynka Walta Disneya]]'' − Lady<br />
* 1987: ''[[Jetsonowie spotykają Flintstonów]]''<br />
* 1988: ''[[Judy Jetson i rockersi]]'' – Felonia Funk<br />
* 1988-1991: ''[[Czarodziejska księga]]'' – Rikki<br />
* 1988: ''[[Mój sąsiad Totoro]]'' – Nauczycielka Panna Hara <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1990: ''[[Kopciuszek (Golden Films)|Kopciuszek]]'' – Puszysta siostra<br />
* 1990: ''[[Książę i żebrak (film 1990)|Książę i żebrak]]'' – Klarabella<br />
* 1990: ''[[Księga dżungli (film 1990)|Księga dżungli]]'' – Wilczek #2<br />
* 1990: ''[[Tajemnica zaginionej skarbonki]]'' – Simon Seville<br />
* 1990: ''[[Wiedźmy (film 1990)|Wiedźmy]]'' –<br />
** Pokojówka,<br />
** Kelnerka<br />
* 1991: ''[[Czarnoksiężnik z Krainy Oz (Golden Films)|Czarnoksiężnik z Krainy Oz]]'' – Zła Czarownica z Zachodu<br />
* 1991: ''[[Ness i Nessy]]'' – Traszka<br />
* 1991: ''[[Piękna i Bestia (film 1991)|Piękna i Bestia]]'' – Szafa<br />
* 1991: ''[[Rover Dangerfield]]''<br />
* 1991: ''[[Śpiąca królewna (Golden Films)|Śpiąca królewna]]'' – Urszula<br />
* 1991: ''[[Tomi i króliczki]]''<br />
* 1992: ''[[Aladyn (Golden Films)|Aladyn]]'' –<br />
** Zbir #2 <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Zbir #3 <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Przyjaciółka Laili <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1992: ''[[Bombik]]''<br />
* 1992: ''[[Piękna i Bestia (film 1992)|Piękna i Bestia]]'' – Paulina<br />
* 1992: ''[[Tom i Jerry: Wielka ucieczka]]'' – Jerry<br />
* 1993: ''[[Laura – miłość tak wielka]]'' – Julia<br />
* 1993: ''[[Miasto, o którym zapomniał święty Mikołaj]]''<br />
* 1993: ''[[Yabba Dabba Do!]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1994: ''[[Beethoven II]]'' − Regina<br />
* 1994: ''[[Brzdąc w opałach]]'' – Ronnie Lee<br />
* 1994: ''[[Calineczka (film 1994)|Calineczka]]''<br />
* 1994: ''[[Księżniczka Łabędzi]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1994: ''[[Maska]]'' − Maggie<br />
* 1994: ''[[Niekończąca się opowieść, część III: Ucieczka z krainy Fantazji]]'' – Sprzątaczka<br />
* 1994: ''[[Śnięty Mikołaj]]'' – Susan<br />
* 1995: ''[[Babe - świnka z klasą]]''<br />
* 1995: ''[[Dzieciak do wynajęcia]]'' − Valerie Syracuse<br />
* 1995: ''[[Kacper (film)|Kacper]]'' – Terry Murphy<br />
* 1995: ''[[Napoleon]]'' – Papugi <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1995: ''[[O czym szumią wierzby (film 1995)|O czym szumią wierzby]]''<br />
* 1995: ''[[Power Rangers: Film]]'' – Reporterka<br />
* 1995: ''[[Rob Roy]]''<br />
* 1995: ''[[Zakochany pingwin]]''<br />
* 1996: ''[[Błękitna strzała]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996: ''[[Szalony Jack – Gwiazda filmowa]]'' – Wiewiórka<br />
* 1997: ''[[Brzydkie kaczątko (film 1997)|Brzydkie kaczątko]]'' – Mama królików<br />
* 1997: ''[[Rozgadana farma (film)|Rozgadana farma]]'' – Krowa<br />
* 1997: ''[[Toyland – W świecie zabawek]]''<br />
* 1998: ''[[Batman i Mr. Freeze: Subzero]]'' –<br />
** Katelyn,<br />
** Summer Gleeson<br />
* 1998: ''[[Dawno temu w trawie]]'' – Mrówki<br />
* 1998: ''[[Król Lew II: Czas Simby]]'' – Vitani<br />
* 1998: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie#Kenny i Szympek – Niebezpieczne choroby|Kenny i Szympek – Niebezpieczne choroby]]'' – Ella Fitzgerald<br />
* 1998: ''[[Piękna i Bestia: Zaczarowany świat Belli]]'' – Koncertina<br />
* 1998: ''[[Pokémon: Film pierwszy]]'' – Miranda<br />
* 1998: ''[[Świąteczny bunt]]''<br />
* 1998: ''[[Wielki Joe]]'' – Mama Jasona<br />
* 1999: ''[[Asterix i Obelix kontra Cezar]]'' – Żona Długowieczniksa<br />
* 1999: ''[[Fantazja 2000]]'' – Kaczka Daisy<br />
* 1999: ''[[Inspektor Gadżet (film 1999)|Inspektor Gadżet]]''<br />
* 1999: ''[[Laboratorium Dextera: Wyprawa w przyszłość]]'' – Sekretarka Mandarka<br />
* 1999: ''[[Muppety z kosmosu]]'' – Shelley Snipes<br />
* 1999: ''[[Stalowy gigant]]'' – Sekretarka<br />
* 1999: ''[[Tarzan (film 1999)|Tarzan]]''<br />
* 2000: ''[[102 dalmatyńczyki]]''<br />
* 2000: ''[[Babcię przejechały renifery]]'' – Pani Mikołajowa<br />
* 2000: ''[[Buddy – pies na gole]]'' – Pani Brimstone<br />
* 2000: ''[[Jojo]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2000: ''[[Leć, leć w przestworza]]'' – Doris Marshall<br />
* 2000: ''[[Mała Syrenka II: Powrót do morza]]'' – Pingwinica<br />
* 2000: ''[[Nowe szaty króla]]'' – Opiekunka<br />
* 2000: ''[[Opowieść o Jezusie – film dla dzieci i młodzieży]]''<br />
* 2000: ''[[Pełzaki w Paryżu]]'' – Charles „Chuckie” Finster Jr.<br />
* 2000: ''[[Pokémon: Powrót Mewtwo]]'' –<br />
** Luka Carson,<br />
** Pasażerowie autobusu<br />
* 2000: ''[[Randka z wampirem]]'' – Pani Cruson (nauczycielka historii)<br />
* 2000: ''[[Wielkanoc w krainie zajączków]]'' – Filip<br />
* 2001: ''[[Barbie w Dziadku do orzechów]]'' –<br />
** Ciotka Drosselmayer,<br />
** Sowa<br />
* 2001: ''[[Dziewięć psów świętego Mikołaja]]'' − Amorek<br />
* 2001: ''[[Elmo i magia gotowania]]''<br />
* 2001: ''[[Harry Potter i Kamień Filozoficzny]]'' –<br />
** Gruba Dama,<br />
** Sprzedawczyni słodyczy w ekspresie do Hogwartu<br />
* 2001: ''[[Mały Miś i przyjaciele]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2001: ''[[Psy i koty]]''<br />
* 2001: ''[[Shrek]]'' – Smoczyca<br />
* 2001: ''[[Tryumf pana Kleksa]]''<br />
* 2001: ''[[Wakacje: żegnaj szkoło]]''<br />
* 2001: ''[[Zakochany kundel II: Przygody Chapsa]]'' –<br />
** Pani Mahoney,<br />
** Tłum<br />
* 2002: ''[[Barbie jako Roszpunka]]'' – Gothel<br />
* 2002: ''[[Cafe Myszka – Cafe Szwarc|Café Myszka – Café Szwarc]]'' – Klarabella<br />
* 2002: ''[[Elmo i święta]]'' –<br />
** Weronika Monika,<br />
** Susan<br />
* 2002: ''[[Epoka lodowcowa]]''<br />
* 2002: ''[[Karlsson z dachu]]''<br />
* 2002: ''[[Kopciuszek II: Spełnione marzenia]]''<br />
* 2002: ''[[Możemy wygrać]]'' – Panna Kim<br />
* 2002: ''[[Pinokio (film 2002)|Pinokio]]'' – Signora Rosaura<br />
* 2002: ''[[Piotruś Pan: Wielki powrót]]'' – Syrena #1<br />
* 2002: ''[[Planeta skarbów]]''<br />
* 2002: ''[[Siostrzane rozgrywki]]''<br />
* 2002: ''[[Śnięty Mikołaj 2]]'' – Tracy<br />
* 2002: ''[[Tego już za wiele]]'' – Koleżanka Pam z pracy<br />
* 2002: ''[[Tom i Jerry: Magiczny pierścień]]'' – Jerry<br />
* 2002: ''[[Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń]]'' – Kaczuszka<br />
* 2003: ''[[Bob budowniczy: Przygody na zamku]]'' – Sprzedawczyni chleba<br />
* 2003: ''[[Dobry piesek]]'' – Balbina<br />
* 2003: ''[[Dzieci pani Pająkowej ze Słonecznej Doliny]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003: ''[[Fałszywa dwunastka]]'' – Diana Philips<br />
* 2003: ''[[Koty mówią!]]'' – Ester<br />
* 2003: ''[[Małolaty u taty]]''<br />
* 2003: ''[[Recess: All Growed Down]]'' –<br />
** Pani Klemperer,<br />
** Tubby<br />
* 2003: ''[[Recess: Taking the Fifth Grade]]'' –<br />
** Tubby,<br />
** Pani Gordon<br />
* 2003: ''[[Rugratsy szaleją]]'' − Phillip „Phil” DeVille<br />
* 2003: ''[[Scooby-Doo i meksykański potwór]]'' – Jorge Otero<br />
* 2003: ''[[Walka przed Gwiazdką]]'' – Niania<br />
* 2004: ''[[Bob budowniczy: Zasypani śniegiem]]'' –<br />
** Iana von Strudel,<br />
** Sue<br />
* 2004: ''[[Bratz: Blask i styl]]'' –<br />
** Dana,<br />
** Meygan,<br />
** Nevra,<br />
** Babcia,<br />
** Bibliotekarka<br />
* 2004: ''[[Clifford: Wielka przygoda]]'' – Dorothy<br />
* 2004: ''[[Ed, Edd i Eddy: Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2004: ''[[Ekspres polarny]]''<br />
* 2004: ''[[Garfield]]'' –<br />
** Mama szczur,<br />
** Pracownica stacji kolejowej,<br />
** Kobieta na stacji kolejowej<br />
* 2004: ''[[Gwiezdne jaja: Część I - Zemsta świrów]]'' – Senator Leon<br />
* 2004: ''[[Halloweentown High]]'' – Aggie Cromwell<br />
* 2004: ''[[Król Lew 3: Hakuna matata]]'' –<br />
** Zwierzęta,<br />
** Surykatka żeńska<br />
* 2004: ''[[Magiczny kamień]]'' − Susi<br />
* 2004: ''[[Moja przyjaciółka Gwiazdka]]'' – Dzieci<br />
* 2004: ''[[Niepochowany]]''<br />
* 2004: ''[[Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny]]'' – Brigitte<br />
* 2004: ''[[Rogate ranczo]]''<br />
* 2004: ''[[RRRrrrr!!!]]'' – Nauczycielka gitarościegstwa<br />
* 2004: ''[[Tabaluga i Leo]]'' – Leo<br />
* 2004: ''[[Thunderbirds]]'' –<br />
** Onaha,<br />
** gwary<br />
* 2004: ''[[Troskliwe misie - Podróż do krainy Chichotów]]'' − Słoniś <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2004: ''[[Wyprawa po świąteczne pisanki]]''<br />
* 2004: ''[[Żony ze Stepford]]'' – Bobbie Markowitz<br />
* 2005: ''[[Aloha, Scooby-Doo]]'' – Burmistrz Molly Quinn<br />
* 2005: ''[[Barbie i magia Pegaza]]'' –<br />
** Troll,<br />
** Żona #2<br />
* 2005: ''[[Charlie i fabryka czekolady]]'' – Pani Gloop<br />
* 2005: ''[[Ed, Edd i Eddy: Czuły ambaras]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2005: ''[[Ed, Edd i Eddy: Halloween]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2005: ''[[Garbi - superbryka]]''<br />
* 2005: ''[[I bądź tu mądra]]'' – Ginger<br />
* 2005: ''[[Jan Paweł II: Nie lękajcie się]]'' – Matka<br />
* 2005: ''[[King Kong: Władca Atlantydy]]'' – Zila<br />
* 2005: ''[[Mały miś polarny: Tajemnicza wyspa]]''<br />
* 2005: ''[[Mały Wojownik]]'' – Ping<br />
* 2005: ''[[My Scene: Gwiazdy Hollywood]]'' – Chelsea<br />
* 2005: ''[[Pieskie życie]]'' – Mama Rondela<br />
* 2005: ''[[Przygoda Noddy'ego na wyspie]]'' –<br />
** Dinah <small>(pierwsza i druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Różowa Kotka <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2005: ''[[Roboty]]'' – Loretta<br />
* 2005: ''[[Tom i Jerry: Misja na Marsa]]'' – reporterka<br />
* 2005: ''[[Tom i Jerry: Szybcy i kosmaci]]'' –<br />
** Pani Toma,<br />
** Turystka<br />
* 2005: ''[[Wallace i Gromit: Klątwa królika]]''<br />
* 2006: ''[[Alex Rider: Misja Stormbreaker]]'' – Głos z agencji<br />
* 2006: ''[[Barbie i 12 tańczących księżniczek]]'' – Rowena<br />
* 2006: ''[[Bratz: Od marzeń do gwiazd]]'' –<br />
** Tiffany,<br />
** Pani Jones<br />
* 2006: ''[[Bratz: Szczenięce lata]]''<br />
* 2006: ''[[Ciekawski George]]'' –<br />
** Dziennikarka #1,<br />
** Dziennikarka #3<br />
* 2006: ''[[Dżungla]]'' – Mama hipopotamica<br />
* 2006: ''[[Epoka lodowcowa 2: Odwilż]]''<br />
* 2006: ''[[Garfield 2]]'' –<br />
** Asystentka,<br />
** Christophe<br />
* 2006: ''[[Happy Feet: Tupot małych stóp]]'' – Pani Profesor<br />
* 2006: ''[[High School Musical]]'' − Pani Montez<br />
* 2006: ''[[I Ty możesz zostać bohaterem]]''<br />
* 2006: ''[[Karol - papież, który pozostał człowiekiem]]''<br />
* 2006: ''[[Krowy na wypasie]]'' – Etta <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2006: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.]]'' –<br />
** Harvey / Numer 363,<br />
** Babcia Futruj,<br />
** Stuknięta Kocia Mama<br />
* 2006: ''[[Noddy i gwiezdny pył]]'' –<br />
** Dina <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Różowa Kotka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2006: ''[[Noc w muzeum]]'' – Reporterka wiadomości<br />
* 2006: ''[[Pamiętniki Barbie]]'' – Pani dyrektor<br />
* 2006: ''[[Scooby-Doo: Ahoj piraci!]]'' – Peggy Jones / Sally Solanka<br />
* 2006: ''[[Sezon na misia]]''<br />
* 2006: ''[[Skok przez płot]]''<br />
* 2006: ''[[Sposób na rekina]]'' − Mumy<br />
* 2006: ''[[Stefan Malutki]]'' – Dziunia Myszkojarska<br />
* 2006: ''[[Tom i Jerry: Piraci i kudłaci]]'' – Papuga Betty<br />
* 2006: ''[[Wpuszczony w kanał]]''<br />
* 2007: ''[[Alvin i wiewiórki]]''<br />
* 2007: ''[[Arka Noego]]'' – Naama<br />
* 2007: ''[[Barbie jako Księżniczka Wyspy]]'' –<br />
** Tika,<br />
** Królowa Ariana<br />
* 2007: ''[[Ben 10: Tajemnica Omnitrixa]]'' – Spikerka w radiu<br />
* 2007: ''[[Bratz: Opowieści niesamowite]]'' –<br />
** Ginger Wisping,<br />
** Pani Wisping<br />
* 2007: ''[[Bratz: W krainie czarów]]'' – Dee Devlin<br />
* 2007: ''[[Film o pszczołach]]''<br />
* 2007: ''[[Garfield ucieka z komiksu]]'' – Sheila <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2007: ''[[Happy wkręt]]'' – Wiedźma na motocyklu #2<br />
* 2007: ''[[Klub Winx: Tajemnica zaginionego królestwa]]'' – Belladonna<br />
* 2007: ''[[Księżniczki Disneya: Czarodziejskie opowieści]]'' – Niezabudka<br />
* 2007: ''[[Mroczne przygody Klanu Na Drzewie]]'' – Mindy<br />
* 2007: ''[[Simpsonowie: Wersja kinowa]]'' –<br />
** Milhouse van Houten,<br />
** Ralph Wiggum,<br />
** Martin Prince,<br />
** Helen Lovejoy,<br />
** Maggie Simpson,<br />
** Todd Flanders,<br />
** Jingiel Kopułmarketu,<br />
** Syn z reklamy Nowego Wielkiego Kanionu<br />
* 2007: ''[[Tom i Jerry: Dziadek do orzechów]]'' –<br />
** Jerry,<br />
** Nellie<br />
* 2007: ''[[Trzech zbójców]]''<br />
* 2007: ''[[Zaczarowana]]'' − Królik<br />
* 2007: ''[[Złoty kompas]]''<br />
* 2008: ''[[Barbie w Wigilijnej Opowieści]]'' –<br />
** Duch przyszłych Świąt,<br />
** Pani Beadnelli<br />
* 2008: ''[[Dzielny Despero]]'' – Pani Tilling<br />
* 2008: ''[[Garfield: Festyn humoru]]'' –<br />
** Mama,<br />
** Betty<br />
* 2008: ''[[High School Musical 3: Ostatnia klasa]]''<br />
* 2008: ''[[Król i królik]]'' –<br />
** Dzięcioł,<br />
** Mały tata Królika,<br />
** Babcia Królika,<br />
** Skauci,<br />
** Woźna<br />
* 2008: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.]]'' –<br />
** Harvey / Numer 363,<br />
** Mama Nigela / Numer 999<br />
* 2008: ''[[Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki]]'' – Biedronka<br />
* 2008: ''[[Mów mi Dave]]'' –<br />
** Kobieta na ulicy,<br />
** Sprzedawczyni w Old Navy<br />
* 2008: ''[[Mysi agenci]]'' Mysi agenci<br />
* 2008: ''[[Opowieści dziwnej treści: Trzy świnki]]''<br />
* 2008: ''[[Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie]]''<br />
* 2008: ''[[Opowieści na dobranoc]]'' –<br />
** Koleżanka Skeetera,<br />
** Nauczycielka<br />
* 2008: ''[[Podpięść: Wariackie Halloween]]'' –<br />
** Mindy / Wiedźma Gazowa,<br />
** Mama Hossa,<br />
** Babcia Irwina,<br />
** Dzieciak w stroju czarodzieja,<br />
** Nagrobek,<br />
** Sis,<br />
** Ike<br />
* 2008: ''[[Sezon na misia 2]]'' – Rosie<br />
* 2008: ''[[WALL·E]]''<br />
* 2008: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2008)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Mama Kluchy<br />
* 2009: ''[[Artur i zemsta Maltazara]]''<br />
* 2009: ''[[Barbie i trzy muszkieterki]]'' – Helena<br />
* 2009: ''[[Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga]]'' – Pani Grach<br />
* 2009: ''[[Dzieci Ireny Sendlerowej]]'' –<br />
** Matka #6,<br />
** Siostra<br />
* 2009: ''[[Ed, Edd i Eddy: Kosmici]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2009: ''[[Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2009: ''[[Garfield: Koty górą]]'' – Betty<br />
* 2009: ''[[Happy wkręt 2]]'' – Wróżka Chrzestna<br />
* 2009: ''[[Klopsiki i inne zjawiska pogodowe]]'' – Turystka na Wielkim Murze Chińskim<br />
* 2009: ''[[Planeta 51]]''<br />
* 2009: ''[[Potwory kontra Obcy]]'' – Mama Susan<br />
* 2009: ''[[Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu]]'' – Mama Susan<br />
* 2009: ''[[Scooby-Doo i miecz samuraja]]'' – Mirimoto<br />
* 2009: ''[[Scooby-Doo! Strachy i patałachy: Początek przygody]]'' – Bibliotekarka<br />
* 2009: ''[[Świąteczne psiaki]]''<br />
* 2010: ''[[Barbie w świecie mody]]'' –<br />
** Lulu,<br />
** Zła królowa<br />
* 2010: ''[[Gang Olsena wraca do gry]]'' – Yvonne Jensen<br />
* 2010: ''[[Karate Kid]]'' – Pani Po<br />
* 2010: ''[[Kocurro]]''<br />
* 2010: ''[[Megamocny]]''<br />
* 2010: ''[[Ognisty podmuch]]'' – Pani Dreakford<br />
* 2010: ''[[Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu]]'' – Mama Eustachego<br />
* 2010: ''[[Pokémon: Zoroark, mistrz iluzji]]'' – Tammy<br />
* 2010: ''[[Przygody Maksa Powersa]]''<br />
* 2010: ''[[Przyjaciel świętego Mikołaja]]'' – Żona Mikołaja<br />
* 2010: ''[[Sezon na misia 3]]'' – Rosie<br />
* 2010: ''[[Uczeń Świętego Mikołaja]]'' – pani Poulmer<br />
* 2010: ''[[Winx Club: Magiczna przygoda]]'' − Belladonna<br />
* 2010: ''[[Żółwik Sammy]]'' – Rita<br />
* 2011: ''[[Ale cyrk!]]''<br />
* 2011: ''[[Aniołki i spółka: Zielona szkoła]]'' – Uri<br />
* 2011: ''[[Barbie i sekret wróżek]]'' – Reena<br />
* 2011: ''[[Benek rozrabiaka]]''<br />
* 2011: ''[[Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze]]'' –<br />
** Baljeet Rai,<br />
** Pani Thompson<br />
* 2011: ''[[Kopciuszek - inna historia]]'' – Księżna<br />
* 2011: ''[[Koszmarny Karolek (film)|Koszmarny Karolek]]'' – Dyrektorka<br />
* 2011: ''[[Level Up (film)|Level Up]]'' – Staruszka<br />
* 2011: ''[[Największy z cudów]]'' – Kobieta u spowiedzi<br />
* 2011: ''[[Noc żywego Freda]]''<br />
* 2011: ''[[Pokémon: Biel – Victini i Zekrom]]'' − Juanita<br />
* 2011: ''[[Pokémon: Czerń – Victini i Reshiram]]'' − Juanita<br />
* 2011: ''[[Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi]]''<br />
* 2011: ''[[Prezent nocnej furii]]''<br />
* 2011: ''[[Przygoda w Paryżu]]'' – Carlotta<br />
* 2011: ''[[Scooby-Doo: Epoka Pantozaura]]'' – Profesor Svankmajer<br />
* 2011: ''[[Scooby-Doo: Pogromcy wampirów]]'' – Lita Rutland<br />
* 2011: ''[[Thor ratuje przyjaciół]]'' – Starowinka<br />
* 2011: ''[[Titeuf (film)|Titeuf]]'' –<br />
** Nauczycielka,<br />
** Pasażerka pociągu<br />
* 2011: ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' – Wanda<br />
* 2011: ''[[Wymiatacz]]'' – Mama<br />
* 2012: ''[[Barbie: Księżniczka i piosenkarka]]'' – Księżna Amelia<br />
* 2012: ''[[Hotel Transylwania]]'' – Wanda<br />
* 2012: ''[[Jej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczka]]'' – Pogódka<br />
* 2012: ''[[Kosmiczna czwórka: Operacja Imaginarium]]''<br />
* 2012: ''[[Kot Prot Gwiazdkę urządzi w lot]]'' – delfinica Daphne<br />
* 2012: ''[[Królowa Śniegu (film 2012)|Królowa Śniegu]]'' – Piratka<br />
* 2012: ''[[Mój przyjaciel Drakula|Mój drogi Drakula]]'' – Babcia Sama <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2012: ''[[Niesamowity Spider-Man]]'' –<br />
** Reporterka wiadomości,<br />
** Nauczycielka<br />
* 2012: ''[[ParaNorman]]'' – Pani Henscher<br />
* 2012: ''[[Ralph Demolka]]'' – Mary<br />
* 2012: ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' – Wanda<br />
* 2013: ''[[Barbie i siostry w Krainie Kucyków]]'' – Madame Cheynet<br />
* 2013: ''[[Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik]]'' – Ciocia Ż <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2013: ''[[Hokus-pokus, Albercie Albertsonie]]'' – Singoalla<br />
* 2013: ''[[Imprezownia]]'' – Pani Squibbles<br />
* 2013: ''[[Kamienny dotyk Ra]]'' – Trudy Rehman<br />
* 2013: ''[[Koń by się uśmiał]]'' – Klarabella<br />
* 2013: ''[[LEGO Batman]]'' – Kobieta wręczająca nagrodę Człowieka Roku<br />
* 2013: ''[[Robosapien]]'' – Joanna Keller<br />
* 2013: ''[[Scooby-Doo! Upiór w operze]]'' –<br />
** Barb Damon,<br />
** Donna,<br />
** Kelnerka<br />
* 2013: ''[[Tarzan. Król dżungli]]''<br />
* 2013: ''[[Toy Story: Horror]]'' – Pingiel<br />
* 2013: ''[[Uniwersytet Potworny]]'' – Pani Squibbles<br />
* 2013: ''[[Wróżki Disneya - Konkurs wypieków w Przystani Elfów]]'' – Wróżka Duszka<br />
* 2013: ''[[Zakochany Madagaskar]]''<br />
* 2014: ''[[Annie]]'' – Jedna z kandydatek na mamę Annie<br />
* 2014: ''[[Ever After High: Dzień koronacji]]'' – Narratorka<br />
* 2014: ''[[Ever After High: Dzień Zakochanych Serc]]'' –<br />
** Narratorka,<br />
** White Queen<br />
* 2014: ''[[Ever After High: Historia dwóch historii]]'' – Narratorka<br />
* 2014: ''[[Listonosz Pat i wielki świat]]'' – Sara Clifton<br />
* 2014: ''[[Pszczółka Maja. Film]]''<br />
* 2014: ''[[Pudłaki]]''<br />
* 2014: ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' – Wanda<br />
* 2014: ''[[Yo-kai Watch: Film]]'' – Gin<br />
* 2015: ''[[Ever After High: Święto Baśniowiosny]]'' – Narratorka<br />
* 2015: ''[[Hotel Transylwania 2]]'' – Wanda<br />
* 2015: ''[[Kopciuszek (film 2015)|Kopciuszek]]'' – Piekarka<br />
* 2015: ''[[Pies, który uratował lato]]'' – Marsha Mulberry<br />
* 2016: ''[[Albert. Wielkie marzenia małej choinki]]'' – Mama Ziemia, babcia Molly<br />
* 2016: ''[[Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców]]'' – Wilma, babcia Sama<br />
* 2016: ''[[An American Girl Story – Maryellen 1955: Nadzwyczajna gwiazdka]]'' – Connie<br />
* 2016: ''[[Angry Birds Film]]'' – Monica<br />
* 2016: ''[[Bruno i Bucior: Wskakujcie do basenu]]'' –<br />
** Mama Melvina,<br />
** Peggy<br />
* 2016: ''[[DC Super Hero Girls: Super Hero High]]'' – Babcia Goodness<br />
* 2016: ''[[Ever After High: Smocze Igrzyska]]'' – Narratorka<br />
* 2016: ''[[Ever After High: Zima Wszech Baśni]]'' – Narratorka<br />
* 2016: ''[[Kobieta lew]]'' – Nicoline<br />
* 2016: ''[[Oczekiwanie]]''<br />
* 2016: ''[[Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka]]'' –<br />
** Ilian,<br />
** Henni<br />
* 2016: ''[[Robinson Crusoe]]'' – Rózia<br />
* 2016: ''[[Sekretne życie zwierzaków domowych]]''<br />
* 2016: ''[[Sing]]'' – Panna Crowly<br />
* 2016: ''[[Strażak Sam: Uwaga, kosmici!]]'' – Bella Lazania<br />
* 2016: ''[[Wilk w owczej skórze]]'' – Mami<br />
* 2016: ''[[Zwierzogród]]'' – Bonnie Hops<br />
* 2017: ''[[Bal czarownic]]'' – Mary<br />
* 2017: ''[[Bruno i Bucior: Eksperyment]]'' – Pani ze starociami i owocami<br />
* 2017: ''[[Był sobie pies]]''<br />
* 2017: ''[[Cudowny chłopak]]'' – Babcia Vii<br />
* 2017: ''[[Galop ku wolności]]'' – Charlotte<br />
* 2017: ''[[Kraina lodu: Przygoda Olafa]]'' –<br />
** Pani Olsen,<br />
** babcia,<br />
** kociaki<br />
* 2017: ''[[Magiczna zima Muminków]]''<br />
* 2017: ''[[Moje marzenie o królestwie niebieskim]]''<br />
* 2017: ''[[Módl się o deszcz]]'' – Lydia Sanchez<br />
* 2017: ''[[Na fali 2]]'' – Edna Maverick<br />
* 2017: ''[[Piękna i Bestia (film 2017)|Piękna i Bestia]]''<br />
* 2017: ''[[Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor]]'' –<br />
** Ania,<br />
** Nieznośny wagonik 6<br />
* 2018: ''[[Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali]]'' – Lady Modrabulwa<br />
* 2018: ''[[Hotel Transylwania 3]]'' – Wanda<br />
* 2018: ''[[Jaskiniowiec (film 2018)|Jaskiniowiec]]''<br />
* 2018: ''[[Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra]]'' – Szefowa piratów<br />
* 2018: ''[[Książę Czaruś]]''<br />
* 2018: ''[[Luis i obcy]]'' – Valentina<br />
* 2018: ''[[Łowcy czarownic]]''<br />
* 2018: ''[[Miśków 2-óch w Nowym Jorku]]'' – pani Lieberman<br />
* 2018: ''[[O psie, który wrócił do domu]]'' – Nowa właścicielka domu Lucasa<br />
* 2018: ''[[Pettson i Findus – Wielka wyprowadzka]]'' –<br />
** Ilian,<br />
** Henni,<br />
** Mukle<br />
* 2018: ''[[Piotruś Królik (film 2018)|Piotruś Królik]]'' – Mama Piotrusia<br />
* 2018: ''[[Pup Star: Dookoła świata]]'' – Ming<br />
* 2018: ''[[Puppy Star: Boże Narodzenie]]''<br />
* 2018: ''[[Shopkinsy: Dzika przygoda]]'' –<br />
** Bianca Banana,<br />
** Mystabella<br />
* 2018: ''[[Strażak Sam: kamera w akcji!]]'' – Bella Lazania<br />
* 2018: ''[[Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!]]'' –<br />
** Mama Grubego Zawiadowcy,<br />
** Robotniczka w Afryce<br />
* 2018: ''[[Zabójcza niewiedza]]''<br />
* 2018: ''[[Zabójcze maszyny]]'' – Pani Wreyland<br />
* 2019: ''[[Angry Birds 2 Film]]'' – Zeta<br />
* 2019: ''[[Był sobie pies 2]]'' – Joana<br />
* 2019: ''[[Cały świat Romy]]'' –<br />
** Klientka,<br />
** Pacjentka<br />
* 2019: ''[[Corgi: Psiak Królowej]]'' – Lady Margaret<br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]'' – Abuelita Valerie<br />
* 2019: ''[[Jakub, Mimmi i gadające psy]]'' –<br />
** Roll,<br />
** Pani Szmit,<br />
** Kobieta,<br />
** Wszyscy,<br />
** Bazar,<br />
** Motorniczyni,<br />
** Molly Mcqueen,<br />
** Policjantka,<br />
** Lady<br />
* 2019: ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]'' – Ciocia Becia<br />
* 2019: ''[[Kraina cudów]]'' – Ciotka Albertina<br />
* 2019: ''[[Niezwykłe lato z Tess]]'' –<br />
** Plażowiczka,<br />
** Lekarka<br />
* 2019: ''[[SamSam (film)|SamSam]]''<br />
* 2019: ''[[Sekretne życie zwierzaków domowych 2]]'' – Staruszka z kotami<br />
* 2019: ''[[Strażnicy miasta – The Movie]]'' –<br />
** Betty,<br />
** Dixie<br />
* 2019: ''[[Turu. W pogoni za sławą]]'' – Izabela<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]'' – Prezenterka<br />
* 2019: ''[[Zakochany kundel (film 2019)|Zakochany kundel]]'' – Dama na ławce<br />
* 2020: ''[[Co w duszy gra]]'' – Dusza Marii Antoniny<br />
* 2020: ''[[Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat]]'' – Baljeet Tjinder<br />
* 2020: ''[[Kronika świąteczna 2]]'' – Kobieta na lotnisku<br />
* 2020: ''[[Magiczne wakacje]]'' – Pani Jenkins<br />
* 2020: ''[[Mój przyjaciel wampir]]'' – Babcia Michała<br />
* 2020: ''[[Pan Jangle i świąteczna podróż]]'' – Głos komunikatu u Gustafsona<br />
* 2020: ''[[Podróż Xico]]'' – Babcia Petra<br />
* 2020: ''[[Rodzeństwo Willoughby]]'' – Niania Linda<br />
* 2020: ''[[Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy]]'' – Bella Lazania<br />
* 2020: ''[[Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają]]'' – Stara hipiska<br />
* 2020: ''[[Wendy (film 2020)|Wendy]]''<br />
* 2021: ''[[3 Genarrations]]''<br />
* 2021: ''[[Arlo – chłopiec-aligator]]''<br />
* 2021: ''[[Dzika ekipa]]'' – Jackie<br />
* 2021: ''[[Miki i opowieść o dwóch wiedźmach]]'' – Klarabella<br />
* 2021: ''[[Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności]]'' – Pani Twinkles<br />
* 2021: ''[[Nel i tajemnica Kurokota]]'' – Eleonora<br />
* 2021: ''[[Oktonauci i Pierścień Ognia]]'' – Płetwal<br />
* 2021: ''[[Piotruś Królik 2: Na gigancie]]'' – Sprzedawczyni<br />
* 2021: ''[[Pogromcy duchów: Dziedzictwo]]'' – Janine Melnitz<br />
* 2021: ''[[Rodzina Clausów 2]]''<br />
* 2021: ''[[Róża Bombaju]]''<br />
* 2021: ''[[Simpsonowie: Dobry, Bart i Loki]]'' – Ralph Wiggum<br />
* 2021: ''[[Sing 2]]'' – Panna Crowly<br />
* 2021: ''[[Spider-Man: Bez drogi do domu]]'' – Babcia Neda<br />
* 2021: ''[[Ulica Strachu – część 3: 1666]]''<br />
* 2022: ''[[Barbie Epic Road Trip]]''<br />
* 2022: ''[[Hokus Pokus 2]]''<br />
* 2022: ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]'' – Wanda<br />
* 2022: ''[[Kraina Snów]]''<br />
* 2022: ''[[Łut szczęścia]]'' –<br />
** Jolly,<br />
** Pani Charles<br />
* 2022: ''[[Minionki: Wejście Gru]]'' – Siostra Nunczaku<br />
* 2022: ''[[Morska bestia]]''<br />
* 2022: ''[[Pan Wilk i spółka. Bad Guys]]'' – Starsza Pani<br />
* 2022: ''[[Tedi i szmaragdowa tablica]]'' – Emilia<br />
* 2022: ''[[Wendell i Wild]]'' – Siostra Helley<br />
* 2022: ''[[Wschodząca gwiazda]]''<br />
* 2022: ''[[Wysoka dziewczyna 2]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 1933-1942: ''[[Popeye]]'' – Wiedźma<br />
* 1958: ''[[Pies Huckleberry]]'' –<br />
** Dziewica <small>(odc. 2 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 11-12 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Czerwony Kapturek <small>(odc. 21 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Babcia <small>(odc. 21 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Właścicielka pana Muginsa <small>(odc. 30 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Madzia <small>(odc. 42 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1960-1966: ''[[Flintstonowie]]'' <small>(trzecia wersja dubbingu)</small><br />
* 1961-1962: ''[[Kocia ferajna]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1961: ''[[Snagglepuss]]'' –<br />
** Żona <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Królowa <small>(odc. 7)</small><br />
* 1962: ''[[Jetsonowie]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1970: ''[[Josie i Kociaki]]'' –<br />
** Kobieta <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Instruktorka <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Hrabina Dark <small>(odc. 16)</small><br />
* 1971: ''[[Pomocy! To banda Kudłacza]]''<br />
* 1972: ''[[Pinokio (serial animowany)|Pinokio]]''<br />
* 1973: ''[[Detektyw Pchełka na tropie]]'' – Emma Gotroks <small>(odc. 2 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1974: ''[[Hong Kong Fu-i]]'' – Pani S <small>(odc. 5)</small><br />
* 1976-1978: ''[[Scooby-Doo (serial animowany)|Scooby-Doo]]'' – Aga Wilkins <small>(odc. 23)</small><br />
* 1978: ''[[Był sobie człowiek]]'' –<br />
** Jędza <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Dama 2 <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Strażniczka <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Porwana galijka <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Służka Pierrete <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Cesarzowa <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Dworzanka <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Mały wiking <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Wieśniaczka <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Joanna d’Arc <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Napadnięta kobieta <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Służka <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Przechodzień 1 <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Żona <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Kobieta 1 <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Jedna z kobiet <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Rewolucjonistka <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Kobieta w fioletowej sukni <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Konferansjerka <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Dziewczyna <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Eskimoska <small>(odc. 26)</small><br />
* 1979-1982: ''[[Scooby i Scrappy-Doo]]''<br />
* 1980: ''[[Filiputki]]''<br />
* 1981-1982: ''[[Heathcliff i Marmaduke]]'' –<br />
** Biegacz drużyny Tygrysów <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Żona Freda <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Kobieta w czerwonej sukience <small>(odc. 4a)</small>,<br />
** Marcy <small>(odc. 4b)</small>,<br />
** Blondwłosa kobieta <small>(odc. 4b)</small>,<br />
** Ciotka Debbie <small>(odc. 6c)</small>,<br />
** Pani Van Uptown <small>(odc. 6d)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Widzowie <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Żona Howarda <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Nauczycielka <small>(odc. 11c)</small>,<br />
** Właściciel węża Murraya <small>(odc. 11c)</small><br />
* 1981-1989: ''[[Smerfy]]'' –<br />
** Nauczycielka Grendy,<br />
** Franek <small>(odc. 51 – druga wersja dubbingu)</small><br />
** Siostra króla <small>(odc. 135)</small>,<br />
** Sosna <small>(odc. 141)</small>,<br />
** Zigrid <small>(odc. 152)</small>,<br />
** Priscilla <small>(odc. 153)</small>,<br />
** Marina <small>(odc. 160)</small>,<br />
** Merlina <small>(odc. 211)</small>,<br />
** Talulla <small>(odc. 221)</small><br />
* 1983-1994: ''[[Bąbel i Rudzielec]]'' –<br />
** Lisia, żona Niucha <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Reporterka w TV <small>(odc. 1 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1983-1985: ''[[Malusińscy]]''<br />
* 1983-1994: ''[[Nowe przygody Scooby'ego]]'' – Sylwin<br />
* 1983-1990: ''[[Szaleństwa Alvina wiewiórki]]''<br />
* 1984-1987: ''[[Łebski Harry]]'' –<br />
** Cleo,<br />
** mama Małego <small>(odc. 25a)</small><br />
* 1984-2020: ''[[Tomek i przyjaciele]]'' –<br />
** Mama Grubego Zawiadowcy <small>(odc. 420, 449, 483, 489, 500, 522)</small>,<br />
** pani w ogromnym kapeluszu <small>(odc. 424)</small>,<br />
** Księżna <small>(odc. 456)</small>,<br />
** Ania <small>(odc. 481)</small>,<br />
** Charubala <small>(odc. 543, 548, 570)</small><br />
* 1986-1988: ''[[Dennis Rozrabiaka]]'' – Matka Dennisa – Alice<br />
* 1986-1987: ''[[Mój mały kucyk]]'' –<br />
** Mała Księżniczka <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pluma <small>(odc. 12-14)</small>,<br />
** wózek <small>(odc. 45-46)</small><br />
* 1987: ''[[Było sobie życie]]'' – <br />
** Cukry wyglądające jak cukierek <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Chromosomy <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Zasada azotowa <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Komórki kości <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Komórki serca <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Limfocyt typu b <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Krwinka <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Impulsy <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Jony sodu <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Melanocyt <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Bakterie koli <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Białka mleka <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Białe krwinki <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Cząsteczki amoniaku <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Nauczycielka <small>(odc. 19)</small><br />
* 1987-1990: ''[[Kacze opowieści]]'' –<br />
** Harpia Agnes <small>(odc. 46 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Matka imperatora Pinga <small>(odc. 48 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1987: ''[[Królewna Złoty Loczek]]'' – Księżna Kruczowłosa<br />
* 1987: ''[[Nastolatki z Beverly Hills]]'' –<br />
** Robot A / Rebecca <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Fifi <small>(odc. 23)</small><br />
* 1987-2001: ''[[Przygody Spota]]'' − Spot <small>(seria IV, odcinki specjalne – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1988: ''[[Clifford – wielkie rude psisko]]'' – Dziewczyna na kolejce górskiej <small>(odc. 4)</small><br />
* 1988-1994: ''[[Garfield i przyjaciele]]'' – mały żółwik <small>(odc. 16b)</small><br />
* 1988: ''[[Hemingway]]'' – Alice Toklas <small>(odc. 1)</small><br />
* 1988-1993: ''[[Hrabia Kaczula]]'' – Pani od wynajęcia<br />
* 1988-1991: ''[[Szczeniak zwany Scooby-Doo]]'' – Upiorna niańka <small>(odc. 6)</small><br />
* 1989-1990: ''[[Dink, mały dinozaur]]'' – Ariel<br />
* 1989-1992: ''[[Karmelowy obóz]]'' –<br />
** Rick,<br />
** Teodor<br />
* 1989-1993: ''[[Kocie opowieści]]'' –<br />
** Tracy,<br />
** Wróżka Milly <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Służąca <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Zegar w śnie Kitty #2 <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Flaming <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Mama Fifi <small>(odc. 12)</small><br />
* 1989-1991: ''[[Żukosoczek]]'' – Lydia<br />
* 1990-1994: ''[[Przygody Animków]]'' –<br />
** Mama Duncana <small>(odc. 61)</small>,<br />
** Kizia Mizia <small>(odc. 63)</small>,<br />
** Maggie <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Jeden z obozowiczów <small>(odc. 70)</small>,<br />
** Jedna ze scenarzystek <small>(odc. 73)</small>,<br />
** Mama Tasiora <small>(odc. 74)</small>,<br />
** Flassie <small>(odc. 79)</small>,<br />
** Jedna z sióstr Heberly <small>(odc. 87)</small><br />
* 1990-1994: ''[[Super Baloo]]'' – Pani Trudka <small>(odc. 11 – drug wersja dubbingu)</small><br />
* 1990-1993: ''[[Szczenięce lata Toma i Jerry'ego]]'' –<br />
** Szkodnik #1 <small>(odc. 5a)</small>,<br />
** Ciuciubella <small>(odc. 6a)</small>,<br />
** sekretarka <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** głos komputera <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** myszka #1 – Mip <small>(odc. 11a, 52c)</small>,<br />
** pudliczka <small>(odc. 51a)</small>,<br />
** dziewczyna Slicka <small>(odc. 53a)</small>,<br />
** dziewczyna #1 <small>(odc. 61a)</small>,<br />
** cheerleaderka #1 <small>(odc. 65a)</small><br />
* 1991-1992: ''[[Agent Kuper]]'' –<br />
** Sekretarka <small>(odc. 4 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Przewodnik <small>(odc. 15 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Lekarka <small>(odc. 16 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Babcia Jaga <small>(odc. 19 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Szef <small>(odc. 20 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sara <small>(odc. 33 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Reporterka <small>(odc. 34 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Dziewczynka <small>(odc. 37 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Klient #8 <small>(odc. 39 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Fan #2 <small>(odc. 40 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Policjantka <small>(odc. 45 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Neptunia <small>(odc. 47-48 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Suszarka <small>(odc. 50 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Kawanaławę <small>(odc. 52 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Dzieciak <small>(odc. 54 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Fan #1 <small>(odc. 54 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Dziecko #1 <small>(odc. 54 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Starsza pani <small>(odc. 57 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Ruda kobieta <small>(odc. 60 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta z TV #2 <small>(odc. 65 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 65 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani pedagog <small>(odc. 67 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Potwór #3 <small>(odc. 81 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Didi <small>(odc. 82 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 82 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 84 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 84 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pies #1 <small>(odc. 85 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 87 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Podła ciotka <small>(odc. 91 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1991: ''[[Kot w butach (anime)|Kot w butach]]'' –<br />
** Zakyl <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Zła królowa <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Mama Iwana <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Królowa Śniegu <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Macocha Jasia i Małgosi <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Livian <small>(odc. 22)</small><br />
* 1991-2004: ''[[Pełzaki]]'' – Charles „Chuckie” Finster Jr. <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1991-1993: ''[[Powrót do przyszłości (serial animowany)|Powrót do przyszłości]]'' – Siostra Anderson #2 <small>(odc. 18)</small><br />
* 1991: ''[[Przygody Syrenki]]'' – Lili<br />
* 1991-1997: ''[[Rupert]]''<br />
* 1991: ''[[Skarbczyk najpiękniejszych bajek]]'' – Macocha <small>(odc. 2)</small><br />
* 1991-1992: ''[[Trzy małe duszki]]'' –<br />
** Kotka Pussy,<br />
** Monty,<br />
** Willy<br />
* 1992: ''[[Batman (serial animowany 1992)|Batman]]'' –<br />
** Sędzia <small>(odc. 36)</small>,<br />
** Andrea <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Narzeczona w filmie <small>(odc. 52)</small>,<br />
** Latynoska <small>(odc. 53)</small><br />
* 1992-1994: ''[[Dog City - miasto piesprawia]]'' – Misty <small>(odc. 6)</small><br />
* 1992-1993: ''[[Goofy i inni]]'' –<br />
** Nauczycielka <small>(odc. 60 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta z tłumu <small>(odc. 62 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Okularnik <small>(odc. 70 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Aktorka <small>(odc. 71 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1992-1994: ''[[Noddy (serial animowany 1992)|Noddy]]'' –<br />
** Pani Kotka,<br />
** Pani Tubby<br />
* 1992: ''[[Nowe podróże Guliwera]]'' – Królowa<br />
* 1992: ''[[Opowieści kucyków]]''<br />
* 1992: ''[[W 80 marzeń dookoła świata]]'' – Koki<br />
* 1992: ''[[W krainie biedronek]]'' – Ben Oui<br />
* 1992: ''[[X-Men]]'' –<br />
** Feniks / Jean Grey,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Inuitka <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Rictor / Julio Richter <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Głód / Autumn Rolfson <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Zaraza <small>(odc. 10 – część kwestii)</small>,<br />
** Dziewczyna <small>(odc. 48)</small>,<br />
** Patricia Tilby <small>(odc. 76)</small>,<br />
** Lady Bova<br />
* 1993-1998: ''[[Animaniacy]]''<br />
* 1993: ''[[Bodzio - mały helikopter|Bodzio – mały helikopter]]'' – Ciocia Kasia <small>(pierwsza wersja dubbingu – odc. 4)</small><br />
* 1993: ''[[Dig i Dug]]'' – Burmistrz <small>(odc. 12 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1993-1994: ''[[Dinusie]]'' – Mama Śniegusia <small>(odc. 13b)</small><br />
* 1993-1994: ''[[Hello Kitty]]'' – Mama<br />
* 1993-1994: ''[[O czym szumią wierzby (serial animowany 1993)|O czym szumią wierzby]]'' – Pani Flora<br />
* 1993-1994: ''[[Opowieści taty bobra]]''<br />
* 1993-1995: ''[[Orkiestra Oskara]]'' – Rebeka<br />
* 1993: ''[[Podróż do serca świata]]'' – Sarina<br />
* 1993-1994: ''[[Przygody Speeda Błyskawicy]]'' –<br />
** doktor Bourne <small>(odc. 2)</small>,<br />
** dziennikarka <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Kate Holt <small>(odc. 5)</small>,<br />
** dziennikarka <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Eryka Lestrange <small>(odc. 7)</small><br />
* 1994-1995: ''[[Aladyn (serial animowany)|Aladyn]]'' –<br />
** Kobieta <small>(odc. 2 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Brunhilda <small>(odc. 41 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Scara <small>(odc. 60, 73)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 71)</small>,<br />
** Razil <small>(odc. 72)</small>,<br />
** Zjawa <small>(odc. 82)</small><br />
* 1994: ''[[Byli sobie wynalazcy]]'' – <br />
** uczennice z klasy Marii Skłodowskiej-Curie <small>(odc. 22)</small>,<br />
** gospodyni #1 <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Elsa Einstein <small>(odc. 23)</small>,<br />
** dawna właścicielka papugi <small>(odc. 24)</small>,<br />
** żona farmera <small>(pierwsza scena w odc. 24)</small>,<br />
** właścicielka papugi <small>(odc. 24)</small>,<br />
** fotografka <small>(odc. 25)</small><br />
* 1994-1997: ''[[Duckman]]'' – Amanda <small>(odc. 31)</small><br />
* 1994-1996: ''[[Fantastyczna Czwórka (serial animowany 1994)|Fantastyczna Czwórka]]'' – Lady Dorma <small>(odc. 3)</small><br />
* 1994-1996: ''[[Iron Man: Obrońca dobra]]'' – Hypnotia (Hipnozja)<br />
* 1994-1996: ''[[Kleszcz]]'' – Pokojówka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1994-1998: ''[[Magiczny autobus]]'' – Naukowiec NASA <small>(odc. 24)</small><br />
* 1994: ''[[MOT - Monstrualny Oryginalny Twór]]'' –<br />
** Matka,<br />
** Sąsiadka<br />
* 1994-2004: ''[[Przyjaciele]]'' – Monica Geller<br />
* 1994-1998: ''[[Spider-Man (serial animowany 1994)|Spider-Man]]'' –<br />
** Jean Grey <small>(odc. 17-18 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Miranda Wilson <small>(odc. 50 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1994: ''[[Superświnka]]'' – Kess Carlsen<br />
* 1994-1995: ''[[Sylvan]]'' – Artur <small>(odc. 17)</small><br />
* 1995-1997: ''[[Freakazoid!]]'' – Dziewczynka z obozu <small>(odc. 2a)</small><br />
* 1995-1998: ''[[Gęsia skórka]]'' –<br />
** Matka przestraszonej dziewczynki <small>(odc. 2 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Boyd <small>(odc. 11 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Natasha McClein <small>(odc. 38 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Crandle <small>(odc. 66 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1995: ''[[Głupi i głupszy (serial animowany)|Głupi i głupszy]]'' – Lola <small>(odc. 2a)</small><br />
* 1995: ''[[Księżniczka Tenko]]'' – Alice<br />
* 1995-2001: ''[[Mały Miś]]'' –<br />
** Mały Miś <small>(odc. 40-65)</small>,<br />
** Lektorka <small>(odc. 1-39)</small>,<br />
** Bóbr #2 <small>(odc. 15c)</small>,<br />
** Wrona #1 <small>(odc. 22b)</small>,<br />
** Wydra #1 <small>(odc. 27b)</small><br />
* 1995-1996: ''[[Maska (serial animowany)|Maska]]'' –<br />
** Kronos <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Madam Suspiria,<br />
** Rebeliantka,<br />
** Cecylia Hermetyczna<br />
* 1995-1998: ''[[Pinky i Mózg]]'' –<br />
** koleżanka z pracy <small>(odc. 2)</small>,<br />
** aktorka w słuchowisku „Mistyfikacje Miska” <small>(odc. 4a)</small>,<br />
** Hilary Clinton <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Pat <small>(odc. 24)</small><br />
* 1995: ''[[Powrót do Wiklinowej Zatoki]]''<br />
* 1995-2001: ''[[Star Trek: Voyager]]'' – B'Elanna Torres<br />
* 1995-1999: ''[[Timon i Pumba]]'' –<br />
** Lola <small>(odc. 1b)</small>,<br />
** Roda <small>(odc. 22a)</small>,<br />
** Wróżka <small>(odc. 39a)</small>,<br />
** Kredensa <small>(odc. 40a)</small>,<br />
** dziewczynka <small>(odc. 42a)</small>,<br />
** bibliotekarka <small>(odc. 42b)</small>,<br />
** królowa <small>(odc. 47b)</small>,<br />
** paniusia <small>(odc. 60a)</small>,<br />
** dziecko <small>(odc. 61a)</small>,<br />
** robak <small>(odc. 62a, 63a)</small>,<br />
** gość #3 <small>(odc. 62a)</small>,<br />
** Matrona <small>(odc. 62a)</small>,<br />
** kura <small>(odc. 63a)</small>,<br />
** damulka <small>(odc. 63a)</small>,<br />
** ciocia Pumby <small>(odc. 63b)</small>,<br />
** głos kobiety <small>(odc. 73a)</small>,<br />
** chłopiec #1 <small>(odc. 74a)</small>,<br />
** kobieta <small>(odc. 74a)</small>,<br />
** głos kobiety z "Agencji Budzeniowej Wkurzający Telefon W Środku Nocy" <small>(odc. 78b)</small>,<br />
** Zuzia <small>(odc. 79b)</small>,<br />
** mama trojaczków <small>(odc. 81b)</small><br />
* 1995: ''[[Wilki morskie]]''<br />
* 1996-1997: ''[[Beetleborgi]]''<br />
* 1996-2001: ''[[Billy – kot]]'' –<br />
** Klaudia Shifter <small>(odc. 47 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Ester <small>(odc. 48 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996: ''[[Byli sobie odkrywcy]]'' – Izabela, królowa Hiszpanii <small>(odc. 9 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996-1999: ''[[Doug]]'' –<br />
** Theda Zabawna <small>(seria V-VII)</small>,<br />
** Cleopatra „Dirtbike” Zabawna<!-- <small>(odc. 75)</small>-->,<br />
** Ruby Valentine <small>(odc. 75)</small>,<br />
** Organizm Judy Zabawnej <small>(odc. 75)</small>,<br />
** Lekarka <small>(odc. 75)</small>,<br />
** Prezenterka <small>(odc. 77)</small><br />
* 1996: ''[[Fantastyczne przygody Sindbada żeglarza|Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza]]'' – Soraja <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996-2004: ''[[Hej Arnold!]]'' –<br />
** Miriam Pataki <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Burmistrz Dixie <small>(odc. 4b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Rozeli <small>(odc. 11b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Była położna <small>(odc. 12a – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Matka Torvalda <small>(odc. 13a – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Timberly <small>(odc. 13b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Moderatorka <small>(odc. 14a – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Mama Danka <small>(odc. 14a – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Uberman <small>(odc. 24b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Berman <small>(odc. 27b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Johanssen <small>(odc. 34b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Nagroda Emily Dickinson <small>(odc. 35b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pielęgniarka <small>(odc. 38b – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Ruth P. McDougal <small>(odc. 39b – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996-1997: ''[[Kacza paczka]]'' – pielęgniarka <small>(odc. 36)</small><br />
* 1996-2000: ''[[Ogrodnik Pankracy]]'' – Mały ptaszek <small>(odc. 11)</small><br />
* 1996-1997: ''[[Opowieści Starego Testamentu]]'' – Hagar<br />
* 1996-2000: ''[[Opowieści z księgi cnót]]'' –<br />
** Marta <small>(odc. 18)</small>,<br />
** syn Johana <small>(odc. 19)</small>,<br />
** właścicielka sklepu <small>(odc. 19)</small>,<br />
** chłopiec <small>(odc. 23)</small>,<br />
** słonica <small>(odc. 26)</small>,<br />
** Andrzej <small>(odc. 27)</small>,<br />
** Darek <small>(odc. 29)</small>,<br />
** kura znosząca złote jajka <small>(odc. 30)</small>,<br />
** ciocia Ela <small>(odc. 33)</small>,<br />
** nauczycielka <small>(odc. 35)</small>,<br />
** blondwłosy chłopiec <small>(odc. 38-39)</small><br />
* 1996: ''[[Śladem Blue]]''<br />
* 1996-1997: ''[[The Incredible Hulk]]''<br />
* 1996-2000: ''[[W jeżynowym grodzie]]''<br />
* 1996-1997: ''[[Walter Melon]]'' –<br />
** Dolores <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Iris <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Matylda <small>(odc. 11)</small><br />
* 1996-2003: ''[[Laboratorium Dextera]]'' –<br />
** Sprzedawczyni lalek <small>(odc. 27a)</small>,<br />
** Lee Lee <small>(odc. 29a, 33c, 35b, 37c)</small>,<br />
** Dzieciaki <small>(odc. 29b)</small>,<br />
** Stara kobieta <small>(odc. 29c)</small>,<br />
** Reżyserka <small>(odc. 30a)</small>,<br />
** Pani Whipple <small>(odc. 32c)</small>,<br />
** Agentka Honeydew <small>(odc. 33b)</small>,<br />
** Królowa <small>(odc. 34b)</small>,<br />
** Sekretarka <small>(odc. 36a)</small>,<br />
** Mama Timothy’ego <small>(odc. 39a)</small>,<br />
** Timothy <small>(odc. 39a)</small>,<br />
** Zakonnica <small>(odc. 40b)</small>,<br />
** Pani Pimerwickle <small>(odc. 44b)</small>,<br />
** Chłopiec arystokrata <small>(odc. 44b)</small>,<br />
** Becky <small>(odc. 45b)</small>,<br />
** Żona dozorcy Johnny’ego <small>(odc. 46b)</small>,<br />
** Pielęgniarka <small>(odc. 49b)</small>,<br />
** Olga Astronomanov / Lalawawa <small>(odc. 50a)</small>,<br />
** Komputer Dextera <small>(odc. 50c)</small>,<br />
** Kucharka <small>(odc. 54a)</small>,<br />
** Stara kobieta <small>(odc. 55b)</small>,<br />
** Nicky <small>(odc. 56a)</small>,<br />
** Prababcia Dekstamina <small>(odc. 57a)</small>,<br />
** Chłopcy <small>(odc. 57c)</small>,<br />
** Dziewczynka, która pomyliła pudełka z drugim śniadaniem <small>(odc. 59c)</small>,<br />
** Recepcjonistka <small>(odc. 63a)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 71a)</small><br />
* 1997: ''[[Bibi Blocksberg]]'' –<br />
** Babcia Greta <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Lekarka <small>(odc. 11)</small><br />
* 1997-2001: ''[[Byle do przerwy]]'' –<br />
** Ashley Quinlan,<br />
** Berta <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Zed <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Mundy <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Pielęgniarka <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Megan Q <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Tubby <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Mały kopacz Dave <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Carl <small>(odc. 42, 55)</small>,<br />
** Rudy <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Staruszka 1 <small>(odc. 56)</small>,<br />
** Gwen <small>(odc. 60)</small><br />
* 1997-1999: ''[[Jam Łasica]]'' −<br />
** Earls Flem <small>(odc. 27)</small>,<br />
** kontolerka z wieży lotów <small>(odc. 30)</small><br />
* 1997-2004: ''[[Johnny Bravo]]'' –<br />
** Głos komputera <small>(odc. 23a)</small>,<br />
** Surferka <small>(odc. 24a)</small><br />
* 1997: ''[[Kundle i reszta]]'' – Grosik<br />
* 1997: ''[[Latarnia Solusia]]'' − Rysiek<br />
* 1997: ''[[Miasteczko South Park]]'' –<br />
** Wendy Testaburger <small>(odc. 1-2, 8 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Shelly Marsh <small>(odc. 5-6 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1997-2009: ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu|Miś z błękitnego domu]]'' – Misia <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1997-1998: ''[[Panda i banda]]''<br />
* 1997-1998: ''[[Przygody Olivera Twista]]''<br />
* 1997: ''[[Teletubisie]]'' –<br />
** Słuchawka #1,<br />
** Miś<br />
* 1997-2009: ''[[Witaj, Franklin]]'' –<br />
** Opos <small>(odc. 1-65)</small>,<br />
** Mama Misia <small>(odc. 66-78)</small>,<br />
** Becia <small>(odc. 66-78)</small>,<br />
** Gąska <small>(odc. 66-78)</small>,<br />
** Pani Skunks <small>(odc. 66-78)</small><br />
* 1997: ''[[Wyspa Noego]]'' – Chang <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2000: ''[[A to histeria!]]''<br />
* 1998-2004: ''[[Atomówki]]'' –<br />
** Mieszkanka Townsville <small>(odc. 27b)</small>,<br />
** Uczeń <small>(odc. 57b)</small>,<br />
** Kuzyn Felera <small>(odc. 78b)</small><br />
* 1998: ''[[Eerie, Indiana: Inny wymiar]]'' – Dolly Smith<br />
* 1998: ''[[Farma pełna strachów]]'' – Zombitka<br />
* 1998: ''[[Gruby pies Mendoza]]'' – Pani Kanciasta <small>(odc. 7, 9)</small><br />
* 1998-1999: ''[[Herkules (serial animowany)|Herkules]]'' –<br />
** Terpsychora <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kasjopeja <small>(odc. 5, 45, 52, 54, 60 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 13 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kucharka <small>(odc. 15, 20, 40 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Lachesis <small>(odc. 16, 18, 50, 54 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Widzka <small>(odc. 27 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 34 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kwestorka <small>(odc. 40 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Starsza pani <small>(odc. 45 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Alkmena <small>(odc. 56 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Myrrha <small>(odc. 56 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Greczynka 2 <small>(odc. 61 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2000: ''[[I pies, i wydra]]'' – Georginia<br />
* 1998-2002: ''[[Kucyki z Gwiezdnego Wzgórza]]'' − Tomek<br />
* 1998-1999: ''[[Miś Tomi i przyjaciele]]'' – Wiki <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2001: ''[[Niefortunna czarownica]]''<br />
* 1998-1999: ''[[Nowa rodzina Addamsów]]'' –<br />
** Jane <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Arthur <small>(odc. 21)</small><br />
* 1998: ''[[O świętych dla dzieci]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2001: ''[[Olinek Okrąglinek]]'' – Babcia<br />
* 1998-1999: ''[[Podróże z Aleksandrem i Emilią]]'' –<br />
** Kala – matka Lulanika i Katuli <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Abdul <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Olivier <small>(odc. 27)</small>,<br />
** Mama Benedetty <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Willy <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Miklos <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Roary <small>(odc. 48)</small><br />
* 1998-1999: ''[[Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka]]'' – <br />
** Galimatias,<br />
** Kucharka <small>(odc. 37)</small><br />
* 1998-2006: ''[[Świat Elmo]]'' –<br />
** Dziewczynka, która uwielbiała próbować jeść nowe dania <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Lady <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Narratorka <small>(odc. 32)</small><br />
* 1998-1999: ''[[Tajne akta Psiej Agencji]]'' – Agentka 9<br />
* 1998-2000: ''[[Tęczowe rybki]]'' –<br />
** Błysk,<br />
** jedna z matek <small>(odc. 9b)</small><br />
* 1998-2002: ''[[Zapasy na śmierć i życie]]'' – Courteney Cox-Arquette <small>(odc. 16)</small><br />
* 1998-2000: ''[[Zestresowany Eryk]]'' – Liz<br />
* 1998-1999: ''[[Zły pies]]'' – Vick<br />
* 1998-2000: ''[[Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca]]'' –<br />
** Lydia,<br />
** Chuda kucharka <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Kobieta Pętla <small>(odc. 8)</small><br />
* 1999: ''[[Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala]]'' –<br />
** Królowa <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Służąca <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Melvin <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Weszka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Nobella <small>(odc. 22)</small><br />
* 1999: ''[[Bracia Flub]]''<br />
* 1999-2002: ''[[Chojrak - tchórzliwy pies]]'' –<br />
** Dziewczynka <small>(odc. 2a)</small>,<br />
** Matka <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Królowa Czarnej Kałuży <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Kobieta ze spadochronem <small>(seria II)</small>,<br />
** Matka Eustachego <small>(serie II-IV)</small>,<br />
** Mona Lisa <small>(odc. 34a)</small><br />
* 1999: ''[[Chris Colorado]]'' – Rebeka Woonqa<br />
* 1999-2000: ''[[Digimon]]'' – Matt <small>(niektóre odcinki)</small><br />
* 1999-2000: ''[[Dilbert]]'' –<br />
** Prezenterka #1 <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Elbońska przewodnicząca związku zawodowego <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Kobieta w centrum handlowym <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Sekretarka <small>(odc. 16, 20, 24, 30)</small>,<br />
** Reporterka <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Prezenterka <small>(odc. 19)</small><br />
* 1999-2001: ''[[Dzieciaki z klasy 402]]'' –<br />
** Pani Graves,<br />
** Żeński narrator filmu edukacyjnego ''Twoje ciało się zmienia'' <small>(odc. 26)</small><br />
* 1999-2009: ''[[Ed, Edd i Eddy]]'' – Majka Ohydka<br />
* 1999-2003: ''[[Futurama]]'' –<br />
** Matka Frya <small>(odc. 39, 58)</small>,<br />
** Blondynka, wychowanka sierocińca <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Albert <small>(odc. 40, 49)</small>,<br />
** Siostra Wihajster <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Hipiska #2 <small>(odc. 42)</small>,<br />
** Turanga Munda <small>(odc. 49, 62-63)</small>,<br />
** Głowa Nichelle Nichols <small>(odc. 56)</small>,<br />
** Cubert Farnsworth <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Dwight Conrad <small>(odc. 59, 67, 71)</small>,<br />
** Sędzia Myrtle Fu <small>(odc. 60)</small>,<br />
** Głos systemu Infosfery <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Sierota #2 <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Sąsiadka Leeli <small>(odc. 65)</small>,<br />
** Rosanne <small>(odc. 67)</small>,<br />
** Komentatorka igrzysk <small>(odc. 69)</small><br />
* 1999-2001: ''[[Lopaka i jego przyjaciel delfin]]''<br />
* 1999-2002: ''[[Magiczna uliczka]]'' − Sara<br />
* 1999-2002: ''[[Mali odkrywcy]]'' – Michael<br />
* 1999-2000: ''[[Mike, Lu i Og]]'' – Świnia Grubcia<br />
* 1999-2000: ''[[Produkcje Myszki Miki]]'' – wspólniczka <small>(odc. 6d)</small><br />
* 1999-2000: ''[[Rodzina Piratów]]'' −<br />
** Babcia <small>(odc. 4, 14, 18-19, 20-21, 23-24, 26)</small>,<br />
** Madame Kabała <small>(odc. 5, 24, 35)</small>,<br />
** Matka Baryły <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Panna Kaszalot <small>(odc. 14, 16, 18-19, 21, 24, 31, 33, 36, 38, 40)</small>,<br />
** Marinella <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Szefowa Lucylli <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Maria Rosa <small>(odc. 33, 38)</small>,<br />
** Pracowniczka Pirackiego Urzędu Zatrudnienia <small>(odc. 39)</small><br />
* 1999-2000: ''[[Sabrina]]'' –<br />
** Złotowłosa <small>(odc. 17)</small>,<br />
** James <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Dean <small>(odc. 18)</small><br />
* 1999-2005: ''[[Smocze opowieści]]''<br />
* 1999-2002: ''[[Smyki]]''<br />
* 1999-2004: ''[[Wampirzyca Mona]]'' – Mama Waldo <small>(odc. 22a)</small><br />
* 1999-2001: ''[[Wodnikowe Wzgórze]]'' –<br />
** Tap – kot z farmy <small>(odc. 6, 10)</small>,<br />
** człowiek #2 <small>(odc. 22)</small>,<br />
** sroka #2 <small>(odc. 23)</small><br />
* 2000-2002: ''[[Ania z Zielonego Wzgórza]]'' –<br />
** Benjamin <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Ziemniak <small>(odc. 5)</small><br />
* 2000-2003: ''[[Bajki świata]]'' –<br />
** Właścicielka kozy <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Służąca <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Matka panicza <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Chłopiec #1 <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Petrel <small>(odc. 6)</small><br />
* 2000: ''[[Całe zdanie nieboszczyka]]''<br />
* 2000: ''[[Dora poznaje świat]]''<br />
* 2000-2006: ''[[Hamtaro - wielkie przygody małych chomików|Hamtaro – wielkie przygody małych chomików]]'' – Bijou<br />
* 2000-2010: ''[[Kajtuś]]'' – Babcia Kajtusia <small>(seria II)</small><br />
* 2000: ''[[Marcelino, chleb i wino]]'' – Pani<br />
* 2000-2001: ''[[Nowe przygody Madeline]]'' – <br />
** Pepito,<br />
** śpiewaczka operowa <small>(odc. 42)</small>,<br />
** Kobieta Pająk <small>(odc. 46)</small><br />
* 2000-2002: ''[[Owca w Wielkim Mieście]]'' – <br />
** Szmalbogacka <small>(odc. P1)</small>,<br />
** jedna z owiec Farmera Jana <small>(odc. P1)</small>,<br />
** Wilhelmina <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Sandra <small>(odc. 26)</small><br />
* 2000-2002: ''[[Pupilek (serial telewizyjny)|Pupilek]]'' –<br />
** Koleżanka Leslie <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Uczniowie <small>(odc. 38a)</small>,<br />
** Właścicielka Hoover <small>(odc. 39)</small><br />
* 2000-2001: ''[[Tata lew]]'' − Frania / Danutka<br />
* 2000-2003: ''[[Weterynarz Fred]]'' – Magda<br />
* 2000-2003: ''[[X-Men: Ewolucja]]'' – Sztorm<br />
* 2001-2003: ''[[Aparatka]]'' –<br />
** Belinda Lightburn,<br />
** Kucharka <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Nauczycielka<!--teatru--> <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Ruth <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Madam LaFaux <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Jurorka <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Panna Jenkins <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Pani Leighton <small>(odc. 25)</small><br />
* 2001: ''[[Bill i Ben]]'' – Słonka<br />
* 2001-2004: ''[[Bliźniaki Cramp]]'' –<br />
** Pani Phelps <small>(serie I-II)</small>,<br />
** Pani Winkle <small>(odc. 9b)</small>,<br />
** Klientka <small>(odc. 10a)</small>,<br />
** Rita Rodeo <small>(odc. 25b)</small><br />
* 2001-2003: ''[[Cafe Myszka]]'' –<br />
** Clarabella,<br />
** Królowa Kier,<br />
** Lydia Pearson <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Mały Goofy <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Meg <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Dinah <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Jedna z postaci "Mody na luksus" <small>(odc. 25b)</small>,<br />
** Pelikanica <small>(odc. 27a)</small>,<br />
** Zła Królowa <small>(odc. 41-42)</small>,<br />
** Clothos <small>(odc. 41)</small>,<br />
** droidki<br />
* 2001-2003: ''[[Cedric]]''<br />
* 2001-2002: ''[[Cubix]]'' –<br />
** Raska <small>(czołówka)</small>,<br />
** Erial <small>(odc. 22)</small><br />
* 2001: ''[[Ekstremalne kaczory]]''<br />
* 2001-2003: ''[[Gadżet i Gadżetinis]]''<br />
* 2001-2002: ''[[Jak dwie krople wody]]'' – Nauczycielka<br />
* 2001-2004: ''[[Liga Sprawiedliwych]]'' – Gepard <small>(odc. 8-9)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Lloyd w kosmosie]]''– Douglas<br />
* 2001-2003: ''[[Małe zoo Lucy]]'' –<br />
** Melania Łoś <small>(odc. 21-22)</small>,<br />
** Georgina Żyrafa <small>(odc. 27-104)</small>,<br />
** Petula Papuga <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Paulina Pelikan <small>(odc. 33, 39, 41, 80)</small>,<br />
** Edna Hiena <small>(odc. 50)</small><br />
* 2001-2007: ''[[Mroczne przygody Billy'ego i Mandy]]'' –<br />
** Mindy,<br />
** Nauczycielka – Pani Butterbean,<br />
** Staruszka <small>(odc. 2c)</small>,<br />
** Zielony diabełek <small>(odc. 2c, 3b)</small>,<br />
** Lazlow <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Budyń<!-- <small>(odc. 6a, 15c, 16b)</small>-->,<br />
** Sperg <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** Nigel Planter <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Uczniowie <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Blondwłosa dziewczyna <small>(odc. 9c)</small>,<br />
** Czarnowłosy chłopiec <small>(odc. 9c)</small>,<br />
** Junior <small>(odc. 15a)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 16b)</small>,<br />
** Narzeczona Frankensteina <small>(odc. 47b)</small>,<br />
** Chłopiec z marketu <small>(odc. S1)</small>,<br />
** Jednorożec #1 i #3 <small>(odc. 65a)</small>,<br />
** Mumia #2 <small>(odc. 65b)</small>,<br />
** Uwula <small>(odc. 69b)</small>,<br />
** Pracownica urzędu pracy <small>(odc. 70b)</small>,<br />
** Dzieciak z Meksyku <small>(odc. 73a)</small><br />
* 2001-2003: ''[[Mroczni i Źli]]'' –<br />
** Staruszka <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Zielony diabełek <small>(odc. 3a, 5b)</small>,<br />
** Lazlow <small>(odc. 4b)</small>,<br />
** Budyń <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Sperg <small>(odc. 11c)</small>,<br />
** Elfy <small>(odc. 12b)</small><br />
* 2001: ''[[Noddy]]'' –<br />
** Dina <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Pani Różowa Kotka <small>(późniejsze odcinki)</small><br />
* 2001: ''[[Odjazdowe zoo]]''<br />
* 2001: ''[[Power Rangers Time Force]]'' – Katie<br />
* 2001-2007: ''[[Rodzina Rabatków]]'' − Bratek<br />
* 2001-2002: ''[[Roztańczona Angelina]]'' – Filip<br />
* 2001-2004: ''[[Samuraj Jack]]'' –<br />
** Szpieg Aku <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Kosmonautka <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Czarnowłosy dzieciak <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Mała świnka <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Dzieci <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Wróżka <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Mieszkanka <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Syn inżyniera <small>(odc. 26)</small>,<br />
** Olivia <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Pani Klench <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Wiedźma <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Chłopiec z wioski <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Księżniczka Mira <small>(odc. 44)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Stanley]]'' – Stanley<br />
* 2001: ''[[Titeuf]]'' – Nauczycielka <small>(serie II-IV)</small><br />
* 2001-2017: ''[[Wróżkowie chrzestni|Przygody Timmy’ego / Wróżkowie chrzestni]]'' –<br />
** Wanda,<br />
** Anty-Wanda<!-- <small>(odc. 12b, 64b, 100, 115b)</small>-->,<br />
** recepcjonistka Świata Wróżek <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** jedna z przyjaciółek Pauli Biszkopcik <small>(odc. 53)</small>,<br />
** Świzia <small>(odc. 90b)</small>,<br />
** Trixie Tang <small>(odc. 103b)</small>,<br />
** kelnerka w Kociej Jamie <small>(odc. 140b)</small>,<br />
** pani Szpiner <small>(odc. 141a)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Zło w Potrawce]]'' –<br />
** Max Dziarski <small>(odc. 5a)</small>,<br />
** Elfy <small>(odc. 5c)</small>,<br />
** Centrala SPORK <small>(odc. 6a, 7c)</small>,<br />
** Szefowa Zastępu Terror <small>(odc. 7c)</small>,<br />
** Kobieta odbierająca telefon <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Mama Molatoma <small>(odc. 10b)</small>,<br />
** Królowa <small>(odc. 13b)</small><br />
* 2002-2010: ''[[Baśnie i bajki polskie]]'' –<br />
** Błażej <small>(odc. 2)</small> <br />
** Gospodyni <small>(odc. 2)</small><br />
** pokojówka <small>(odc. 5)</small>, <br />
** Jasio <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Waluś <small>(odc. 8)</small>, <br />
** Kobieta <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Straganiarka <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Dziecko #2 <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Koronczarka #3 <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Herold <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Mikołaj <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Mieszczka <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Dworka <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 24)</small><br />
* 2002: ''[[Błyśnij-błyskula]]'' – Tigs<br />
* 2002-2005: ''[[Co nowego u Scooby'ego?]]'' – głos w telefonie <small>(odc. 27)</small><br />
* 2002-2005: ''[[Dziewczyny, chłopaki]]''<br />
* 2002-2004: ''[[Fillmore na tropie]]''<br />
* 2002: ''[[He-Man i Władcy Wszechświata (serial animowany 2002)|He-Man i Władcy Wszechświata]]''<br />
* 2002-2007: ''[[Kim Kolwiek]]'' –<br />
** Rufus,<br />
** Pracownica salonu piękności <small>(odc. 55)</small>,<br />
** MC Miodzia <small>(odc. 67)</small>,<br />
** Cheerleaderki <small>(odc. 76)</small>,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 82)</small>,<br />
** Doktor Ann Kolwiek <small>(odc. 83, 86-87)</small><br />
* 2002: ''[[Król Maciuś Pierwszy]]'' – Rudolf <small>(odc. 14)</small><br />
* 2002-2008: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie]]'' –<br />
** Babcia Futruj <small>(odc. 3a, 17a, 41a, 56b, 67b)</small>,<br />
** Major Manierosen <small>(odc. 2b)</small>,<br />
** Mama Ruperta <small>(odc. 5b)</small>,<br />
** Dziewczynki <small>(odc. 6a)</small>,<br />
** Betty Gilligan – Mama Numeru 2 i Tomusia <small>(odc. 10b)</small>,<br />
** Stuknięta Kocia Mama <small>(odc. 14a, 40a, 47b, 61a)</small>,<br />
** Żona sędziego <small>(odc. 15a)</small>,<br />
** Staruszka #1 <small>(odc. 47a)</small>,<br />
** Dzieciak <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Mama Maurycego <small>(odc. 50)</small>,<br />
** Blondwłosa kumpela Stacey <small>(odc. 50)</small>,<!--<br />
** Nauczycielka matematyki <small>(odc. 54)</small>,--><br />
** Dziewczynka w zielonej sukience <small>(odc. 54)</small>,<br />
** Atakująca z drugiej klasy <small>(odc. 54)</small>,<br />
** Mama Jamesa B. Bruda <small>(odc. 55a)</small>,<br />
** Pielęgniarka #1 <small>(odc. 55b)</small>,<br />
** Mama Nigela <small>(odc. 57b)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 59a)</small>,<br />
** Asystentka Numeru 977 <small>(odc. 61b)</small>,<br />
** Futbol Mama <small>(odc. 63b)</small>,<br />
** Madame Zin <small>(odc. 64a)</small>,<br />
** Blondwłosa dziewczynka <small>(odc. 66)</small>,<br />
** Dzieciaki <small>(odc. 66)</small>,<br />
** Dyrektorki <small>(odc. 68a)</small>,<br />
** Numer 6655 <small>(odc. 69)</small>,<br />
** Dziewczynka <small>(odc. 70b)</small>,<br />
** Koleżanka Muffy <small>(odc. 70b)</small>,<br />
** Kochanka <small>(odc. 76)</small><br />
* 2002: ''[[Maks i Ruby]]'' –<br />
** Babcia,<br />
** Maciek <small>(odc. 14b, 19b, 25b)</small>,<br />
** Walter <small>(odc. 18a, 20c, 21c, 24a)</small>,<br />
** Królik hokeista <small>(odc. 24a)</small>,<br />
** Królowa <small>(odc. 58c)</small>,<br />
** Dzieciak <small>(odc. 65a)</small>,<br />
** Papuga Pandora <small>(odc. 76b)</small><br />
* 2002-2004: ''[[Misiowanki]]''<br />
* 2002-2006: ''[[Mistrzowie kaijudo]]'' – Rekuta<br />
* 2002-2005: ''[[Mucha Lucha]]'' – Groszek<br />
* 2002-2007: ''[[Naruto]]'' –<br />
** Inari,<br />
** Temari <small>(seria I)</small>,<br />
** Moegi <small>(seria I i III)</small>,<br />
** Udon <small>(odc. 68)</small>,<br />
** Tayuya <small>(odc. 68-69)</small><br />
* 2002-2004: ''[[Pan Andersen opowiada]]'' –<br />
** Królowa-matka mórz <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Mały Nick <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Szewczyk <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Mały Sven <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Stara kaczka <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Panicz <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Mysia królowa-matka <small>(odc. 9b)</small>,<br />
** Kruczyca Marjorie Rosa <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Dziecko przed teatrem marionetek #4 <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Toby <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Najmłodszy książę <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Stajenny #1 <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Eryk <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Kura Lucy <small>(odc. 21a)</small>,<br />
** Ole Zmruż Oczko <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Mały Piotr <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Kolega Kaja #1 <small>(odc. 25)</small><br />
* 2002-2005: ''[[Słoń Benjamin]]'' – Otto<br />
* 2003-2008: ''[[6 w pracy]]'' –<br />
** Julie<!-- <small>(odc. 1, 15, 19-20, 28, 33-35, 49, 56, 60, 63, 65-66, 69-70, 74, 78, S2, 85, 90-91)</small>-->,<br />
** Stanley<!-- <small>(odc. 3-4, 6-8, 12-14, 16-19, 21, 23, 29-31, 33-34, 37-38, 45-46, 48-49, 55, 57, 59, 65, 67, 73, 77-78, S2, 83)</small>-->,<br />
** Szefowa Jonesy’ego <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Starr <small>(odc. 7, 16, S1, 28-30, 33-34, 36-37, 43, 88)</small>,<br />
** Konsumentka <small>(odc. 9, 13)</small>,<br />
** Pracowniczka salonu mody <small>(odc. 20)</small>,<br />
** mały Wayne <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Emma Masterson-Garcia <small>(odc. 45, 69, 79-81)</small>,<br />
** Helga <small>(odc. 48)</small>,<br />
** Grace <small>(odc. 61, 71)</small>,<br />
** Edna <small>(odc. 70)</small><br />
* 2003: ''[[Bystre Oko]]'' – Gacka<br />
* 2003: ''[[Hydronauci]]'' – Ośmiorniczka Oktawia<br />
* 2003-2006: ''[[Jakub Jakub]]'' –<br />
** Mama Jakuba,<br />
** bibliotekarka <small>(odc. 38)</small>,<br />
** Ciocia Dobra-dla-ciebie <small>(odc. 40)</small>,<br />
** uczennica z opaską na lewym oku <small>(odc. 52)</small><br />
* 2003-2007: ''[[JoJo z cyrku]]'' – Babcia JoJo<br />
* 2003-2005: ''[[Kaczor Dodgers]]'' –<br />
** Ricky Parowozownia <small>(odc. 16a)</small>,<br />
** pasażerka rejsu "Kochanego Kaczora" <small>(odc. 18b)</small>,<br />
** Edna Kółko <small>(odc. 30a)</small><br />
* 2003-2007: ''[[Kod Lyoko]]'' –<br />
** Jeremie,<br />
** panna Schmidt <small>(odc. 3, 35)</small>,<br />
** mama Odda <small>(odc. 30)</small>,<br />
** pielęgniarka <small>(odc. 37)</small>,<br />
** kucharka Rosa <small>(odc. 38, 40, 45, 51, 55, 63, 69, 83, 91, 93)</small>,<br />
** Michael <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Karna <small>(odc. 52)</small>,<br />
** sekretarka Nicole <small>(odc. 53-54, 67)</small><br />
* 2003-2006: ''[[Lilo i Stich (serial animowany)|Lilo i Stich]]'' –<br />
** mały blondwłosy dzieciak w wózku na zakupy <small>(odc. 43)</small><br />
** Rufus <small>(odc. 47)</small><br />
* 2003: ''[[Małgosia i buciki]]''] –<br />
** Marika <small>(odc. 12a)</small>,<br />
** Lucy <small>(odc. 33b)</small><br />
* 2003: ''[[Martin Tajemniczy]]'' –<br />
** staruszka <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Kaitlin <small>(odc. 51-52, 58)</small>,<br />
** Oktawia Pain <small>(odc. 65-66)</small><br />
* 2003-2004: ''[[Megas XLR]]'' – Komputer Skalgara <small>(odc. 24)</small><br />
* 2003-2009: ''[[Niezwykłe ranki Marcina Ranka]]'' – Gromek <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003-2006: ''[[O rety! Psoty Dudusia Wesołka]]'' –<br />
** Mela <small>(serie I-III)</small>,<br />
** Ferdek <small>(seria IV – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003-2005: ''[[Przygody Misia Bruno]]'' – Miś Bruno<br />
* 2003: ''[[Robociki]]'' – Nutka <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003-2004: ''[[Stuart Malutki (serial animowany)|Stuart Malutki]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003-2006: ''[[Szczenięce lata Clifforda]]'' –<br />
** Bebe,<br />
** Sophie,<br />
** Abuela <small>(odc. 13b)</small>,<br />
** Czarusia <small>(odc. 15a)</small>,<br />
** Lucy <small>(odc. 20a)</small>,<br />
** Jack <small>(odc. 29a)</small>,<br />
** Jenny <small>(odc. 30b)</small>,<br />
** George <small>(odc. 36b)</small><br />
* 2003-2008: ''[[Truskawkowe ciastko]]'' −<br />
** Jagodowy Placek,<br />
** Pomarańczka <small>(część kwestii w odc. 10)</small>,<br />
** Smoczyca <small>(odc. 20)</small><br />
* 2003: ''[[Uroczy zakątek]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2003: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2003)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' –<br />
** Renet <small>(odc. 69)</small>,<br />
** Methania Fitts <small>(odc. 72)</small>,<br />
** Tomoe Ame <small>(odc. 74)</small><br />
* 2004-2008: ''[[Atomowa Betty]]'' –<br />
** Mama Betty,<br />
** Bernadetta<br />
* 2004: ''[[B-Daman]]'' –<br />
** Miaumigos,<br />
** Bull<br />
* 2004-2006: ''[[Brenda i pan Whiskers]]'' – Małpa <small>(odc. 12b)</small><br />
* 2004-2009: ''[[Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster]]'' –<br />
** Koko,<br />
** Głupek <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Shirley <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Jedno z dzieci <small>(odc. 17a)</small>,<br />
** Jeden z uczniów <small>(odc. 24, 39)</small>,<br />
** Brązowowłosy chłopiec <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Córka sportowców <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Sally <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Eurotrish <small>(odc. 32)</small>,<br />
** Przedszkolak <small>(odc. 34)</small>,<br />
** Suszarka <small>(odc. 35)</small>,<br />
** Ryan <small>(odc. 36)</small>,<br />
** Nemesis <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Blondwłosa dziewczynka <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Mama blondwłosej dziewczynki <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Mama Maksa <small>(odc. 44)</small>,<br />
** Sąsiadka Maksa <small>(odc. 44)</small>,<br />
** Prezenterka telewizyjna <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Nauczycielka Maksa <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Jeden z naukowców <small>(odc. 53)</small>,<br />
** Urzędniczka <small>(odc. 53)</small>,<br />
** Jeden z wymyślonych przedszkolaków <small>(odc. 63)</small>,<br />
** Bibliotekarka <small>(odc. 66)</small>,<br />
** Reporterka <small>(odc. 67)</small>,<br />
** Fan Maksa #2 <small>(odc. 70)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 73)</small>,<br />
** Inwestorka <small>(odc. 74)</small>,<br />
** Mama Jasia <small>(odc. 75)</small><br />
* 2004-2008: ''[[Drake i Josh]]'' –<br />
** staruszka na wózku <small>(odc. 15)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 38)</small>,<br />
** otyła kobieta <small>(odc. 38)</small><br />
* 2004-2006: ''[[Hi Hi Puffy AmiYumi]]'' – Fanka <small>(odc. 1a)</small><br />
* 2004: ''[[Klub Winx]]'' –<br />
** Eldora,<br />
** Matka Eleny <small>(odc. 82)</small>,<br />
** Coco <small>(odc. 82)</small>,<br />
** Nebula <small>(odc. 84, 95, 101-104)</small><!--,<br />
** Kiko <small>(odc. 102)</small>-->,<br />
** Narratorka <small>(odc. S01-S04, 53-78, 117)</small>,<br />
** Barbatea <small>(odc. S02)</small>,<br />
** Griffin <small>(odc. S02; odc. 152 – jedna kwestia)</small>,<br />
** Klientka <small>(odc. S02)</small>,<br />
** Pani Geefs <small>(odc. S02)</small>,<br />
** Nova <small>(odc. 57)</small>,<br />
** Ofelia <small>(odc. 57)</small>,<br />
** Cornelia <small>(odc. 59)</small>,<br />
** Syrena z Rady starszych <small>(odc. 74 – część kwestii)</small>,<br />
** Daphne <small>(odc. 115-116)</small>,<br />
** Nissa <small>(odc. 117)</small>,<br />
** Strażniczka Sirenix Bloom <small>(odc. 117, 130)</small>,<br />
** Strażniczka Sirenix Stelli <small>(odc. 127)</small>,<br />
** Luna <small>(odc. 128)</small>,<br />
** Chatta <small>(odc. 132, 162)</small>,<br />
** Ninfea <small>(odc. 154)</small>,<br />
** Tęczka <small>(odc. 175)</small><br />
* 2004-2007: ''[[Leniuchowo]]'' –<br />
** Pixel,<br />
** Komputer sterowca <small>(odc. 67-79)</small><br />
* 2004: ''[[Lilli czarodziejka]]'' − Snapy <small>(odc. 5)</small><br />
* 2004-2007: ''[[Listonosz Pat]]'' –<br />
** Sara Clifton <small>(serie III-IV – druga wersja dubbingu, serie VII-VIII)</small>,<br />
** Charlie Pringle <small>(serie V-VI)</small><br />
* 2004-2008: ''[[Opowieści z Kręciołkowa]]'' – Frania<br />
* 2004: ''[[Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny]]''<br />
* 2004: ''[[Power Rangers Dino Grzmot]]'' –<br />
** Hayley <small>(odc. 9-38)</small>,<br />
** Fridgia<br />
* 2004-2006: ''[[Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!]]''<br />
* 2004-2007: ''[[Szkolny poradnik przetrwania]]'' –<br />
** pielęgniarka Hunsucker <small>(odc. 2, 6, 12, 14-15, 22, 33)</small>,<br />
** nauczycielka angielskiego <small>(odc. 23)</small>,<br />
** babcia Wanessy <small>(odc. 28-29)</small><br />
* 2004-2008: ''[[Świat Todda]]'' − Musia<br />
* 2004: ''[[Świnka Peppa]]'' –<br />
** Madame Gazela <small>(odc. 1-104 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Kucyk Pedro <small>(odc. 1-104 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Komputerowa myjnia <small>(odc. 69 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2004-2007: ''[[Wybraniec smoka]]'' – Lance Penn<br />
* 2004: ''[[Ziemniak - ostatnie starcie]]'' –<br />
** Juju,<br />
** Lila Róż <small>(odc. 48)</small><br />
* 2005-2007: ''[[Amerykański smok Jake Long]]'' –<br />
** Babcia Trixie <small>(odc. 8-9)</small>,<br />
** Głowa psa #1 <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Weronika <small>(odc. 14)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Ben 10]]'' –<br />
** głos autopilota samochodu Maxa <small>(odc. 21)</small>,<br />
** sprzedawczyni magicznych artefaktów <small>(odc. 23)</small>,<br />
** jedna z cheerleaderek <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Dzieciak z lodami <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Odmłodzony Ben <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Matka Joela <small>(odc. 46)</small>,<br />
** kelnerka <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Mama Gaterboya i Jeżozwierza <small>(odc. 48)</small>,<br />
** jeden z kolegów Kena <small>(odc. 49)</small>,<br />
** jeden z kolegów Bena <small>(odc. 50)</small><br />
* 2005-2007: ''[[Bratz]]'' – Dag Marshadelfroid <small>(odc. 30)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Charlie i Lola]]''<br />
* 2005-2011: ''[[Dalej, Diego!]]''<br />
* 2005: ''[[Fifi]]'' – Dąbek<br />
* 2005: ''[[Finley, wóz strażacki]]'' – Pani Pługowa <small>(odc. 50)</small><br />
* 2005-2007: ''[[Gerald McBoing Boing]]''<br />
* 2005-2008: ''[[Johnny Test]]'' – Prezenterka telewizyjna <small>(odc. 28a)</small><br />
* 2005-2009: ''[[Karol do kwadratu]]'' –<br />
** Deb <small>(odc. 17)</small>,<br />
** producentka Gail <small>(odc. 19)</small>,<br />
** mama Jamiego <small>(odc. 22)</small>,<br />
** mama Skye <small>(odc. 23)</small><br />
* 2005: ''[[Kosmiczni Ścigacze]]''<br />
* 2005-2006: ''[[Krypto superpies]]'' –<br />
** Dalila <small>(odc. 24b, 30a, 32b)</small>,<br />
** ciocia Nancy <small>(odc. 25)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Liga Sprawiedliwych bez granic]]'' –<br />
** Lisica / Mari McCabe (Vixen) <small>(odc. 1, 11, 21, 35, 37)</small>,<br />
** Cheetah / Priscilla Rich <small>(odc. 5)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Mój kumpel z wuefu jest małpą]]'' –<br />
** Siostra Gazela,<br />
** Dydra Koala,<br />
** Deb,<br />
**Pani Kieł<br />
* 2005-2008: ''[[Nie ma to jak hotel]]'' –<br />
** Policjantka <small>(odc. 27)</small>,<br />
** Pokojówka <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Siostra Catherine <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Zawodniczka drużyny piłkarskiej #1 <small>(odc. 31)</small><br />
* 2005: ''[[Pocoyo]]'' – Pocoyo <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2005: ''[[Strażackie opowieści]]'' – Inspektorka<br />
* 2005: ''[[Śniegusie]]'' – Michaś<br />
* 2005: ''[[Transformerzy: Cybertron]]'' – Override<br />
* 2005: ''[[Trollz]]'' –<br />
** Panna von Troll <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Brenda Trollbender <small>(odc. 14)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Ufolągi]]'' – Nauczycielka<br />
* 2005-2008: ''[[Zoey 101]]'' –<br />
** żona dyrektora Riversa <small>(odc. 23)</small>,<br />
** pielęgniarka Krutcher <small>(odc. 24)</small><br />
* 2006-2007: ''[[Bali]]'' – Tito<br />
* 2006: ''[[Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego]]'' –<br />
** Jerry,<br />
** Spinner <small>(odc. 8c)</small>,<br />
** Tiki <small>(odc. 11b)</small><br />
* 2006: ''[[Ciekawski George (serial animowany)|Ciekawski George]]'' –<br />
** Profesor Wiseman (Mądralska) <small>(odc. 158a, 160a, 161b, 165b, 166a, 168b, 169a, 170b, 171b, 172a, 179a, 181a, 186, 189a)</small>,<br />
** Pani Quint <small>(odc. 173b, 177b, 188a, 190b, 192b, 195b)</small>,<br />
** Charlotte <small>(odc. 194b)</small>,<br />
** Pani Rose <small>(odc. 196b)</small><br />
* 2006: ''[[Dolina Koni]]'' – Calypso <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2006: ''[[Dom na wielkim drzewie]]'' – Marta<br />
* 2006: ''[[Fantastyczna Czwórka (serial animowany 2006)|Fantastyczna Czwórka]]'' –<br />
** dziennikarka <small>(odc. 3)</small><br />
** Pani Monet <small>(odc. 5, 7, 17, 25)</small>,<br />
** właściciel psa Rufusa <small>(odc. 6)</small>,<br />
** dziennikarka <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Wiewióra <small>(odc. 18)</small>,<br />
** kosmici <small>(odc. 26)</small><br />
* 2006: ''[[Friday Wear]]'' – Viviane<br />
* 2006-2011: ''[[Galactik Football]]'' –<br />
** Mama Micro-Ice’a <small>(odc. 1-7, 9, 31, 37-38, 48-49)</small>,<br />
** Mama Tii <small>(odc. 5-6, 13, 15-16, 23-24, 36-37, 39, 42-44, 48-50)</small>,<br />
** Mama Thrana i Ahito <small>(odc. 5, 9, 21, 38, 49, 51)</small><br />
** Mei <small>(odc. 11-17)</small>,<br />
** Maia <small>(odc. 12-13)</small>,<br />
** Adin <small>(odc. 13, 23-25, 33-34, 37-39, 47, 52)</small>,<br />
** Keira <small>(odc. 16-21, 23-25, 31-33, 37, 43, 46-47, 49)</small>,<br />
** Kernor <small>(odc. 35)</small>,<br />
** Brim Balarius <small>(jedna scena w odc. 39, odc. 50)</small>,<br />
** Cally Mystic <small>(jedna scena w odc. 41)</small>,<br />
** Mama Yuki <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Mama Mei <small>(odc. 50)</small><br />
* 2006-2010: ''[[H2O: Wystarczy kropla]]'' –<br />
** Thea Gilbert <small>(odc. 7 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Scarf <small>(odc. 48 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Annette Watsford <small>(odc. 50 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2006-2011: ''[[Hannah Montana]]'' –<br />
** Matka <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Esther <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Pani Bellows <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 38)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Mama Corelli <small>(odc. 42)</small>,<br />
** Ruthie Ray Stewart <small>(odc. 44, 49, 70, 78, 97, 99)</small>,<br />
** Annie <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Ed <small>(odc. 51, 57)</small><br />
* 2006-2016: ''[[Klub przyjaciół Myszki Miki]]'' –<br />
** Clarabella,<br />
** Owca <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Mama pisklaka <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Pan Pettibone <small>(odc. 7, 37)</small>,<br />
** Mama małego czerwonego ptaszka <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Miś <small>(odc. 34)</small><br />
* 2006-2008: ''[[Kudłaty i Scooby-Doo na tropie]]'' – Pani Kot <small>(odc. 13)</small><br />
* 2006: ''[[Mali giganci]]''<br />
* 2006: ''[[Moonzy]]'' – Bunia Alunia<br />
* 2006-2007: ''[[Miś Fantazy]]'' – lewek Leoniusz <small>(odc. 10)</small><br />
* 2006-2008: ''[[Nowa szkoła króla]]'' – Obsesja <small>(odc. 44b)</small><br />
* 2006: ''[[Pinky Dinky Doo]]'' – <br />
** Pani Zero Goblat <small>(odc. 14, 64, 93-94)</small>,<br />
** bufetowa <small>(odc. 16)</small>,<br />
** przechodzień <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Lulu <small>(odc. 23)</small>,<br />
** mieszkanka sąsiedniego bloku <small>(odc. 24)</small>,<br />
** żona Tadka <small>(odc. 27)</small>,<br />
** narratorka reklamy Super Mai <small>(odc. 32)</small>,<br />
** żona <small>(odc. 33)</small>,<br />
** robot-opiekunka Becky <small>(odc. 36)</small>,<br />
** kobieta tęskniąca za żółtym kolorem <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Babcia Dinky Doo <small>(odc. 53)</small><br />
* 2006-2007: ''[[Płaskmania]]'' – Wiedźma <small>(odc. 22b)</small><br />
* 2006-2007: ''[[Pokémon: Diament i Perła]]'' –<br />
** Ciocia Abigail <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Starsza kobieta w mieście Floaroma <small>(odc. 25)</small><br />
* 2006: ''[[Pomocnik św. Mikołaja]]'' –<br />
** Krzyś <small>(odc. 46)</small>,<br />
** mama Krzysia <small>(odc. 46)</small><br />
* 2006: ''[[Roztańczona Angelina#Tańcząca Królewna|Roztańczona Angelina: Tańcząca Królewna]]'' –<br />
** Filip,<br />
** Królewna Sophie<br />
* 2006-2009: ''[[Storm Hawks]]'' –<br />
** Wyrocznia <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Kelnerka <small>(odc. 18)</small><br />
* 2006-2009: ''[[Supercyfry]]'' – <br />
** Cyfra 7,<br />
** Cyfra 0 <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Agent 28 <small>(odc. 2, 5)</small>,<br />
** Agent 42 <small>(odc. 4, 7, 9, 14, 25-26, 30-31)</small>,<br />
** Agent 22 <small>(odc. 39, 43)</small>,<br />
** Cyfra 1 <small>(odc. S1, 46-47, 49-65)</small><br />
* 2006: ''[[Świat małej księżniczki]]'' − Królowa<br />
* 2006: ''[[Tajna misja (serial animowany)|Tajna misja]]''<br />
* 2006-2008: ''[[Team Galaxy - kosmiczne przygody galaktycznej drużyny|Team Galaxy – kosmiczne przygody galaktycznej drużyny]]'' – Brett<br />
* 2006-2008: ''[[Wiewiórek]]'' – Antek<br />
* 2006-2009: ''[[Wymiennicy]]'' –<br />
** Todd Daring,<br />
** Norah Howitzer <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** Sara <small>(odc. 12a)</small>,<br />
** Dobbs <small>(odc. 37)</small><br />
* 2006-2009: ''[[Yin Yang Yo!]]'' –<br />
** Chip <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Żona Rogera <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Jeden ze Smorków <small>(odc. 41)</small>,<br />
** Dzieciak <small>(odc. 42)</small>,<br />
** Terry Wydra <small>(odc. 43)</small><br />
* 2006: ''[[Zawiadowca Ernie]]'' −<br />
** Circle,<br />
** Sam <small>(odc. 17, 21-22)</small><br />
* 2006-2013: ''[[Złota rączka]]'' – Pani Burmistrz Róża<br />
* 2007: ''[[Adibu]]'' – Adibu<br />
* 2007: ''[[Było sobie porno]]''<br />
* 2007: ''[[Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki]]'' – Omnioni <small>(odc. 10)</small><br />
* 2007: ''[[Chowder]]'' –<br />
** Chowder,<br />
** policjant-bobas <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** Nicky Jones <small>(odc. 26b)</small>,<br />
** Dzieci Chowdera i Paninki <small>(odc. 48)</small><br />
* 2007-2008: ''[[Cukiereczki]]'' – Jacuś<br />
* 2007-2012: ''[[Czarodzieje z Waverly Place]]'' – Florence <small>(odc. 90-91)</small><br />
* 2007-2015: ''[[Fineasz i Ferb]]'' –<br />
** Baljeet,<br />
** pani Garcia-Shapiro <small>(niektóre odcinki<!--; odc. 2a, 46a, 101b, 102b, 126-->)</small>,<br />
** Charlene Dundersztyc <small>(niektóre odcinki<!--; odc. 12b, 85-->)</small>,<br />
** dzieciak 1 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 5)</small>,<br />
** kobieta #1 <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Ognik 3 <small>(odc. 11)</small>,<br />
** gwary <small>(odc. 11, 15-17)</small>,<br />
** jedna z modelek <small>(odc. 12a)</small>,<br />
** Betty Jo Flynn <small>(odc. 13b)</small>,<br />
** Fabiana <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Missy <small>(odc. 15a)</small>,<br />
** Angielka <small>(odc. 15)</small>,<br />
** kobieta <small>(odc. 17)</small>,<br />
** chłopiec z telezakupów <small>(odc. 18b)</small>,<br />
** kochanka z filmu <small>(odc. 22b)</small><br />
** profesor Gewarlik <small>(odc. 22b)</small>,<br />
** Bridgette Oshinomi <small>(odc. 29b)</small>,<br />
** żona Hermana <small>(odc. 29b)</small>,<br />
** dziewczyna z randki Dundersztyca <small>(odc. 31b)</small>,<br />
** właścicielka bobra <small>(odc. 36a)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 38)</small>,<br />
** Wanda Acronym <small>(odc. 42b)</small>,<br />
** Eliza P.P. Ognik <small>(odc. 43b, 129-130)</small>,<br />
** druga francuska pokojówka <small>(odc. 51a)</small>,<br />
** kelnerka <small>(odc. 51b)</small>,<br />
** mama Buforda <small>(odc. 54a)</small>,<br />
** sekretarka Melanie <small>(odc. 57a, 114b)</small>,<br />
** dziewczyna 1 <small>(odc. 57b)</small>,<br />
** jeden z przechodniów <small>(odc. 58b)</small>,<br />
** jedna z kobiet zwiedzających dom Dundersztyca <small>(odc. 66a)</small>,<br />
** Hildegarda <small>(odc. 66a)</small>,<br />
** żona farmera <small>(odc. 66b, 75b)</small>,<br />
** kobieta z lornetką operową <small>(odc. 72b)</small>,<br />
** mechaniczna matka <small>(odc. 78b)</small>,<br />
** kobieta <small>(odc. 79a)</small>,<br />
** ciocia Effie <small>(odc. 80a)</small>,<br />
** Nana Shapiro <small>(odc. 81b)</small>,<br />
** jedna z emerytek <small>(odc. 81b)</small>,<br />
** kobieta <small>(odc. 88a)</small>,<br />
** starsza kobieta <small>(odc. 89a)</small>,<br />
** bibliotekarka <small>(odc. 90a)</small>,<br />
** jedna z matek <small>(odc. 93a)</small>,<br />
** kobieta z tłumu <small>(odc. 93a)</small>,<br />
** mama blondynki <small>(odc. 97)</small>,<br />
** jedna z członkiń Plecakoszwadronu <small>(odc. 99b)</small>,<br />
** jurorka <small>(odc. 99b)</small>,<br />
** matka doktora Dundersztyca <small>(odc. 100)</small>,<br />
** dziewczyna Dundersztyca w okularach <small>(odc. 100)</small>,<br />
** kobieta opychająca się kanapką <small>(odc. 102b)</small>,<br />
** Admirał Akronim <small>(odc. 105b)</small>,<br />
** kosmita w ciele Baljeeta <small>(odc. 107b)</small>,<br />
** kobieta w parku <small>(odc. 116b)</small>,<br />
** emerytka <small>(odc. 122a)</small>,<br />
** głos z Bazy Rebeliantów <small>(odc. 131-132)</small><br />
* 2007: ''[[George prosto z drzewa (serial animowany)|George prosto z drzewa]]''<br />
* 2007: ''[[Hallo, tu Hania!]]'' – Patsy<br />
* 2007: ''[[Hutosie]]'' – Moya<br />
* 2007-2012: ''[[ICarly|iCarly]]'' –<br />
** Babcia <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 3, 39)</small>,<br />
** Pani Halberstadt <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Babcia Nevela <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Mama Wade’a Collinsa <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Instruktorka <small>(odc. 42)</small><br />
* 2007-2008: ''[[Magi-Nation]]'' –<br />
** Evu,<br />
** Hyren Strażniczy <small>(odc. 6, 9, 14)</small>,<br />
** Matka Straga <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Dziewczyna z Arderialu <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Kesia <small>(odc. 14)</small><br />
* 2007: ''[[Mali farmerzy]]'' – Sam<br />
* 2007-2008: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Mama Hefalumpa<br />
* 2007: ''[[Opowieści mamy Mirabelle]]''<br />
* 2007-2008: ''[[Pokémon: Diament i Perła#Seria XI – Wymiar Walki|Pokémon: Diament i Perła – Wymiar Walki]]'' –<br />
** Rhonda,<br />
** Mama Angie <small>(odc. 46)</small><br />
* 2007-2011: ''[[SamSam (serial animowany)|SamSam]]'' – SamSam<br />
* 2007-2009: ''[[Szpiegowska rodzinka]]'' – Mama Marcy <small>(odc. 16)</small><br />
* 2007: ''[[Teatrzyk Emmy]]'' – Emma<br />
* 2007-2010: ''[[Tropiciele zagadek]]''<br />
* 2007-2008: ''[[Will i Dewitt]]'' –<br />
** Sam,<br />
** chusteczki do nosa <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** łóżko <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** głos z głośnika na lotnisku <small>(odc. 17b)</small>,<br />
** pani z psem <small>(odc. 21a)</small><br />
* 2007-2008: ''[[Zajączkowo]]'' – Kosmiczny zajączek<br />
* 2008-2011: ''[[Batman: Odważni i bezwzględni]]'' – Manface <small>(odc. 16)</small><br />
* 2008-2009: ''[[Była sobie Ziemia]]'' – Hinduska ubrana w pomarańczowe szaty <small>(odc. 19)</small><br />
* 2008-2009: ''[[Dex Hamilton - Kosmiczny Entomolog]]'' – Matka dzieciaka <small>(odc. 4)</small><br />
* 2008: ''[[Dzieciak kontra Kot]]'' –<br />
** ciocia Beatrix <small>(odc. 28b)</small>,<br />
** dzieciak testujący gasteroidowe picie <small>(odc. 30a)</small>,<br />
** dowódczyni harcerek <small>(odc. 32a)</small>,<br />
** jedna z kobiet w tłumie <small>(odc. 32a)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 36a)</small>,<br />
** pani Brannigan <small>(odc. 37b, 39b, 50a)</small>,<br />
** jeleń <small>(odc. 38a)</small>,<br />
** babcia Coopa <small>(odc. 41a)</small>,<br />
** Estelle <small>(odc. 49b)</small>,<br />
** głos komputera <small>(odc. 51b)</small>,<br />
** kot-naukowiec <small>(odc. 52)</small><br />
* 2008: ''[[Eliot Kid]]'' – Kajtek<br />
* 2008: ''[[Garfield Show]]''<br />
* 2008: ''[[Gwiezdne wojny: Wojny klonów (serial animowany 2008)|Gwiezdne wojny: Wojny klonów]]'' –<br />
** Shaak Ti <small>(odc. 45-46)</small>,<br />
** Rig Nema <small>(odc. 119)</small>,<br />
** Kapłanka Mocy #4 / Zmieszanie <small>(odc. 120)</small><<br />
* 2008: ''[[Iron Man: Armored Adventures]]'' –<br />
** Roberta Rhodes <small>(seria II)</small>,<br />
** nauczycielka historii <small>(odc. 30)</small>,<br />
** członek zarządu Stark International <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Nakija <small>(odc. 32)</small><br />
* 2008: ''[[Listonosz Pat – Przesyłki specjalne]]'' –<br />
** Sara Clifton <small>(seria I – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sarah Gilbertson <small>(seria I – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2008-2010: ''[[Malowanki]]''<br />
* 2008: ''[[Marta mówi]]'' – Truman<br />
* 2008: ''[[Mighty B]]'' –<br />
** Lektorka,<br />
** Hilary<br />
* 2008: ''[[Niezwykła piątka na tropie]]'' –<br />
** pani policjant,<br />
** Dane Danston <small>(odc. 2, 7, 9, 11, 13, 17, 26)</small><br />
* 2008-2009: ''[[Ola i jej zoo]]'' –<br />
** Stefcia,<br />
** Lara<br />
* 2008-2012: ''[[Pingwiny z Madagaskaru]]'' –<br />
** Bella Bonfueno <small>(odc. 42b)</small>,<br />
** Gladys <small>(odc. 62a, 69a)</small><br />
* 2008: ''[[Podwodne królestwo]]''<br />
* 2009-2010: ''[[Pokémon: Diament i Perła#Seria XIII − Gwiazdy Ligi Sinnoh|Pokémon: Diament i Perła – Gwiazdy Ligi Sinnoh]]'' –<br />
** Bertha <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Rhonda <small>(odc. 17)</small><br />
* 2008: ''[[Stacyjkowo]]'' – Olga<br />
* 2008-2011: ''[[Stich!]]''<br />
* 2008: ''[[Strażak Sam]]'' – Bella Lazania <small>(odc. 108, 115, 128, 161, 170)</small><br />
* 2008: ''[[Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki]]'' –<br />
** dzieciak w niebieskobiałej koszuli <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Ace <small>(odc. 26)</small>,<br />
** jeden z kumpli Ace'a <small>(odc. 26)</small>,<br />
** praczka <small>(odc. 35)</small>,<br />
** narratorka reklamy Refabu <small>(odc. 39)</small>,<br />
** głos żeński w Refabie <small>(odc. 39)</small><br />
* 2008: ''[[Trzecia, róg Ptasiej]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2008-2010: ''[[Wesoła farma]]'' – Madam<br />
* 2009: ''[[Adibu - misja Ziemia]]'' – Adibu<br />
* 2009-2012: ''[[Agent specjalny Oso]]'' –<br />
** Mama Michasia <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** Darek <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** Mama Darka <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** Jarek <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** Sławek <small>(odc. 13b)</small>,<br />
** Mama Izabeli <small>(odc. 14b)</small>,<br />
** Kamil <small>(odc. 15b)</small>,<br />
** Mama Karolci <small>(odc. 16b)</small>,<br />
** Witek <small>(odc. 17b)</small>,<br />
** Jaś i Misia <small>(odc. 18a)</small>,<br />
** Mama Lucka <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Mama Enkjon i Miły <small>(odc. 51a)</small>,<br />
** Mama Madison <small>(odc. 52a)</small>,<br />
** Evan <small>(odc. 52b)</small>,<br />
** Havier <small>(odc. 53b)</small>,<br />
** Wyatt <small>(odc. 54b)</small><br />
* 2009: ''[[Antoś]]'' –<br />
** Marianek,<br />
** Pani Kajzerka <small>(odc. 39)</small>,<br />
** aptekarka <small>(odc. 39)</small><br />
* 2009-2013: ''[[Big Time Rush]]'' –<br />
** mama Bittersa <small>(odc. 37)</small>,<br />
** Wanda <small>(odc. 70)</small><br />
* 2009: ''[[Dinopociąg]]'' –<br />
** Gosia Giganotozaur <small>(odc. 4a, 4b, 10a, 12b, 14a, 21a, 24a, 25a, 25b, 36a, 36b, 38b, 41b, 47b, 48a, 63b, 67b, 69b, 72a, 74b)</small>,<br />
** Babcia Pteranodon <small>(odc. 61b, 62b, 72b)</small>,<br />
** Glyptops <small>(odc. 74a)</small><br />
* 2009: ''[[Geronimo Stilton]]'' – Zofia Myszmousen<br />
* 2009-2011: ''[[Huntik: Łowcy tajemnic]]'' – Nimue <small>(odc. 29-30, 39-40)</small><br />
* 2009: ''[[Lou!]]''<br />
* 2009: ''[[Małe królestwo Bena i Holly]]'' – Maligna, babcia Holly <small>(odc. 84)</small><br />
* 2009-2010: ''[[Przygody K-9]]''<br />
* 2009: ''[[SuperSprytek i Sprytusie]]''<br />
* 2009: ''[[To jest żart]]''<br />
* 2010-2011: ''[[Beyblade: Metal Masters]]'' –<br />
** Kenta Yumiya <small>(odc. 1-6, 9, 11, 19-26, 28-46, 50-51)</small>,<br />
** Chi-yun Li (młodszy) <small>(odc. 25)</small><br />
* 2010: ''[[Brzęcz jak wiesz]]'' – Henrietta Dziob<br />
* 2010-2013: ''[[Franklin i przyjaciele]]'' – Ciocia Ż<br />
* 2010: ''[[Kapitan Biceps]]'' – Mama Elmera<br />
* 2010: ''[[Kick Strach się bać]]'' – <br />
** Helga Magnuson, Matka Gunthera,<br />
** Nauczycielka Kicka <small>(odc. 11a, 12b, 14b, 20a, 35b)</small>,<br />
** klientka sklepu <small>(odc. 24b)</small>,<br />
** rekruterka do klubu <small>(odc. 35a)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 38a)</small>,<br />
** babcia Javiera <small>(odc. 40b)</small>,<br />
** babcia Rosie <small>(odc. 46b)</small>,<br />
** jedna z sąsiadek Kicka <small>(odc. 48a)</small><br />
* 2010: ''[[Kot Prot na wszystko odpowie w lot]]'' –<br />
** Karolina (wróbel) <small>(odc. 6b)</small>,<br />
** chwytnica czerwonooka <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** żołna pszczołojad <small>(odc. 16b)</small>,<br />
** łosoś Samanta <small>(odc. 18a)</small>,<br />
** panda ŻuŻu <small>(odc. 18b)</small>,<br />
** króliczka Fryga <small>(odc. 19a)</small>,<br />
** żółwica Sara <small>(odc. 20a)</small><br />
* 2010: ''[[Mela i smoki]]'' – Chlap-Chlap<br />
* 2010-2011: ''[[Planeta Sheena]]'' – Obezjana <small>(odc. 13)</small><br />
* 2010-2011: ''[[Pokémon: Czerń i Biel]]'' −<br />
** Nestorka <small>(odc. 9, 27)</small>,<br />
** Karena <small>(odc. 12)</small><br />
* 2010-2018: ''[[Pora na przygodę!]]'' –<br />
** Staruszka #2 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Kosmiczna Sowa <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Królewna Hot-Dog <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Puchate stwory <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Tiffany <small>(odc. 9, 184, 239)</small>,<br />
** Mama biedronka <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Ryby <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Wiedźma <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Właściciel straganu <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Wiedźma <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Doktor Lodzia <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Orzechowy Markiz <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Domki <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Biedaczka <small>(odc. 26)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 26)</small>,<br />
** Ptak <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Pielęgniarki klauny <small>(odc. 75)</small>,<br />
** Cake <small>(odc. 110, 233)</small>,<br />
** Margaret <small>(odc. 172)</small>,<br />
** Gienio (Evergreen) <small>(odc. 175)</small>,<br />
** Grob <small>(odc. 176)</small>,<br />
** Pan Kimson <small>(odc. 179)</small>,<br />
** Cytrusek Beznadziejski <small>(odc. 182)</small>,<br />
** Generałowa Tarsal (Królowa mrówek) <small>(odc. 184)</small>,<br />
** Matka Królik <small>(odc. 190)</small>,<br />
** Kobieta Ptak (Gienio) <small>(odc. 192)</small>,<br />
** Rolnik #2 <small>(odc. 208)</small>,<br />
** Siostra Beata Wafelek (Siostra Faworka) <small>(odc. 240)</small>,<br />
** Mała Słodyczanka na plaży <small>(odc. 247)</small><br />
** Margaret <small>(odc. 248, 275)</small>,<br />
** Widow <small>(odc. 252)</small>,<br />
** Cake <small>(odc. 265)</small>,<br />
** Ciocia Lizia <small>(odc. 270, 280, 282-285)</small><br />
* 2010-2013: ''[[Powodzenia, Charlie!]]'' –<br />
** Pani Estella Dabney<!-- <small>(odc. 1, 5-6, 11, 19, 26-27, 41, 50, 54-55, 57, 65-66, 70, 74, 82, 84-86, 91, 93, 99-100)</small>-->,<br />
** Fanka baseballa <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Virginia, siostra Estelli <small>(odc. 11)</small><br />
* 2010-2011: ''[[Przyjaciele z Kieszonkowa]]''<br />
* 2010-2012: ''[[Scooby-Doo i Brygada Detektywów]]'' – Mama Velmy (Angie Dinkley)<br />
* 2010-2015: ''[[Truskawkowe ciastko: Niezwykłe przygody]]''<br />
* 2010-2015: ''[[Umizoomi]]''<br />
* 2010-2011: ''[[Zielony patrol]]'' –<br />
** Sampa <small>(odc. 4)</small>,<br />
** babcia <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Yuhi <small>(odc. 36)</small><br />
* 2011-2016: ''[[Bąbelkowy świat gupików]]'' –<br />
** Nonny,<br />
** Właścicielka Boom Boom T-Rexa <small>(odc. 106)</small><br />
* 2011-2015: ''[[Butik Minnie]]'' – Klarabella<br />
* 2011: ''[[Jelly Jamm]]'' –<br />
** Goomo,<br />
** Lektorka tytułów odcinków<br />
* 2011-2014: ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' –<br />
** Gow <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Yan Fan <small>(odc. 48)</small><br />
* 2011-2013: ''[[Looney Tunes Show]]'' –<br />
** Gossamer,<br />
** recepcjonistka w motelu <small>(odc. 2)</small>,<br />
** recepcjonistka w klubie <small>(odc. 3)</small>,<br />
** kobieta na pokazie talentów <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Mama Miś <small>(odc. 45)</small>,<br />
** pielęgniarka <small>(odc. 47)</small><br />
* 2011: ''[[Mia i ja]]'' – Franka, babcia Mario <small>(odc. 32-33, 37-38, 42, 52)</small><br />
* 2011-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' – Applejack <small>(dubbing pilotażowy (tylko odc. 3))</small><br />
* 2011-2019: ''[[Niesamowity świat Gumballa]]'' –<br />
** Margaret Robinson, żona Gaylorda,<br />
** Jamie <small>(seria II)</small>,<br />
** pielęgniarka,<br />
** Carmen <small>(odc. 2b, 5a, 8a, 10b, 49a, 61b, 95b, 97b, S08)</small>,<br />
** pracowniczka <small>(odc. 11a)</small><br />
** matka Hektora <small>(odc. 19b, 35b, 38b, 49a, 64b, 91b, 98a)</small>,<br />
** Sussie <small>(odc. 24a, 29ab, 31b, 34ab, 58a, 66b, 68a, 74ab, 76a, 78a, 93a, 120b, S11)</small>,<br />
** Teri <small>(odc. 24a, 28b, 29b, 46b, 54b, 55a, 61b, 69b, 74ab, 78a, 80a, 81a, 86b, 92b, 98a, 111b, 119b, S05)</small>,<br />
** Panna Simian <small>(odc. 29b, 69b)</small>,<br />
** Alan <small>(odc. 34b, 35a, 40a, 52b, 54b, 55a, 68a, 69a, 70b, 74ab, 76a, 79b-80a, 81a, 82b, 85a, 86b, 90b, 91a, 104a, 118a, 119b, S04, S06-S07)</small>,<br />
** puszka <small>(odc. 38a)</small>,<br />
** Felicity, mama Billy'ego <small>(odc. 42b)</small>,<br />
** sekretarka Chanax <small>(odc. 46a)</small>,<br />
** Banana Barbara <small>(odc. 49a)</small>,<br />
** Karen <small>(odc. 52a, 90b, 96a, 97a)</small>,<br />
** Betty <small>(odc. 53b)</small>,<br />
** Alison Gator <small>(odc. 59b)</small>,<br />
** Joanna „Jojo” Watterson (babcia) <small>(odc. 61a, 62b, 86a, 88b-89a, 101b, 117a, S12)</small>,<br />
** staruszka <small>(odc. 65a)</small>,<br />
** Księżyc <small>(odc. 80b)</small>,<br />
** Birdly <small>(odc. 83a)</small>,<br />
** automatyczna sekretarka <small>(odc. 87a)</small>,<br />
** prawniczka <small>(odc. 89a)</small>,<br />
** mała ośmiornica <small>(odc. 90a)</small>,<br />
** dzieci <small>(odc. 94a)</small>,<br />
** bibliotekarka <small>(odc. 96b)</small>,<br />
** Pluton <small>(odc. 98a)</small>,<br />
** Howdy <small>(odc. 98b)</small><br />
** Clayton jako matka Hektora <small>(odc. 103b)</small>,<br />
** Karen <small>(odc. 105b, 107a)</small>,<br />
** Zachariasz Lopez Kirby <small>(odc. 105b)</small>,<br />
** Tina <small>(odc. 116b, 120b)</small>,<br />
** Serce Gaylorda Robinsona <small>(odc. 117b)</small><br />
* 2011-2012: ''[[Pokémon: Czerń i Biel#Seria XV – Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia|Pokémon – Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia]]'' − Nestorka <small>(odc. 3-4)</small><br />
* 2011: ''[[Redakai: W poszukiwaniu Kairu]]'' – Reba <small>(odc. 16, 25-26)</small><br />
* 2011-2013: ''[[Sadie J.]]''<br />
* 2011-2012: ''[[Strażnicy miasta]]''<br />
* 2011: ''[[Struś Oliwia]]''<br />
* 2011-2013: ''[[Super Ninja]]''<br />
* 2011-2013: ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' – Trudy Rehman<br />
* 2011-2013: ''[[Zwierzęta w bieliźnie]]''<br />
* 2012-2015: ''[[Barbie: Life in the Dreamhouse]]'' – Corey <small>(odc. 70)</small><br />
* 2012-2014: ''[[Ben 10: Omniverse]]'' – Vera Tennyson <small>(odc. 61)</small><br />
* 2012-2015: ''[[Blog na cztery łapy]]'' – Mama Karla <small>(odc. 5)</small><br />
* 2012-2015: ''[[Brickleberry]]'' –<br />
** Ekspedientka <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Głos z głośnika <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Matka Myrthy <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Tłum turystów <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Baseballistka <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Bliźniaczka syjamska <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Terapeutka <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Aktorka porno <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Henrietta <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Mały Malloy <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Babcia Denzela <small>(odc. 14)</small><br />
* 2012-2014: ''[[Crash i Bernstein]]'' –<br />
** kucharka <small>(odc. 11)</small>,<br />
** pani Lopez <small>(odc. 12, 30)</small>,<br />
** kelnerka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Paula <small>(odc. 16)</small><br />
* 2012: ''[[Czarodzieje kontra Obcy]]'' – Eva Starling <small>(odc. 29-30)</small><br />
* 2012: ''[[Gormiti (serial animowany 2012)|Gormiti]]'' – Leśna Gormitka <small>(odc. 10)</small><br />
* 2012-2014: ''[[Kaktus i Mały]]'' −<br />
** Kaktus,<br />
** Dzieciaki z klasy,<br />
** Żaby<br />
* 2012-2020: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' –<br />
** Wiedźma Jaga <small>(odc. 12a)</small>,<br />
** Mumu <small>(odc. 13a)</small>,<br />
** Mucia <small>(odc. 75b)</small><br />
* 2012: ''[[Lego Friends]]'' –<br />
** Babcia Mii <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Jean, babcia Andrei <small>(odc. 9)</small><br />
* 2012: ''[[Littlest Pet Shop]]'' –<br />
** Pani Mondt <small>(odc. 11, 20)</small>,<br />
** Jurorka #1 <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Judi Jo <small>(odc. 21)</small>,<br />
** mama Sunila <small>(odc. 24)</small><br />
* 2012: ''[[Mami Fatale]]'' – Mami<br />
* 2012-2013: ''[[Marvin Marvin]]'' – pani dyrektor <small>(odc. 12)</small><br />
* 2012-2016: ''[[Piotruś Królik]]'' – Pani Mrugalska <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2012: ''[[Straszny Larry]]'' –<br />
** Hilda von Szymon <small>(odc. 2)</small>,<br />
** mama Larry’ego <small>(odc. 3, 5, 14, 24, 30, 37, 43)</small>,<br />
** mama ramienia doktora Poulposa <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Niunia <small>(odc. 11)</small>,<br />
** mama Kosmy <small>(odc. 39)</small><br />
* 2012: ''[[Zou]]'' – Babcia<br />
* 2013-2017: ''[[Denny obóz]]'' – Niania Niam Niam <small>(odc. 37)</small><br />
* 2013: ''[[Calimero]]'' – Cesira<br />
* 2013: ''[[Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca]]'' – mama Lucii<br />
* 2013-2015: ''[[Czarownica Emma]]'' –<br />
** nauczycielka chemii,<br />
** pani Sanchez <small>(odc. 65, 73)</small><br />
* 2013: ''[[Częstujcie się!]]'' – Bakłażan<br />
* 2013-2016: ''[[Ever After High]]'' –<br />
** Narratorka,<br />
** White Queen <small>(odc. 19)</small><br />
* 2013: ''[[Grajband]]'' –<br />
** Rhonda <small>(odc. 7a)</small>,<br />
** Barnina Bambely <small>(odc. 8a)</small>,<br />
** Dżin Bessie <small>(odc. 9a)</small><br />
* 2013-2018: ''[[Grzmotomocni]]'' –<br />
** Gladys <small>(odc. 43)</small>,<br />
** pani Austin <small>(odc. 45, 56)</small><br />
* 2013-2018: ''[[Jej Wysokość Zosia]]'' –<br />
** Pogódka (Niezabudka),<br />
** członkini rodziny królewskiej<br />
* 2013-2015: ''[[Juliusz Junior]]'' – Clancy<br />
* 2013: ''[[Kod Lyoko: Ewolucja]]'' – lektorka w filmie przyrodniczym <small>(odc. 10)</small><br />
* 2013-2014: ''[[Lalaloopsy]]'' –<br />
** Ogrodniczka,<br />
** Lektorka <small>(odc. 27-52)</small><br />
* 2013-2016: ''[[Mój kumpel duch]]'' –<br />
** Elvira von Hammerfels <small>(odc. 20)</small>,<br />
** kobieta prowadząca loterię <small>(odc. 21)</small><br />
* 2013: ''[[Myszka Miki (serial animowany 2013)|Myszka Miki]]'' –<br />
** Klarabella <small>(odc. 56, 72, 80)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 72)</small>,<br />
** Dziewczynka <small>(odc. 72)</small>,<br />
** Świnia <small>(odc. 72)</small><br />
* 2013: ''[[Nina musi siusiu]]'' – Nauczycielka<br />
* 2013-2015: ''[[Pac-Man i upiorne przygody]]'' – Sferia<br />
* 2013-2015: ''[[Pokémon – Seria: XY]]'' –<br />
** dyrektorka przedszkola <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Lacy <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Mabel <small>(odc. 33)</small>,<br />
** Madame Catherine <small>(odc. 38-41)</small>,<br />
** hodowczyni Teddiursy <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Palermo <small>(odc. 60)</small>,<br />
** Delilah <small>(odc. 79)</small><br />
* 2013-2014: ''[[Potwory kontra Obcy (serial animowany)|Potwory kontra Obcy]]'' – Panna Klangpopper <small>(odc. 11b)</small><br />
* 2013: ''[[Psi patrol]]'' –<br />
** Marshall,<br />
** Pani burmistrz <small>(odc. 89a, 90a, 91, 167a, 168, 171a)</small>,<br />
** Pani Marjorie <small>(odc. 106b, 112a, 123a, 125b, 132a, 134a, 143b, 144b, 155ab, 170a, 188b, 190b, 205a, 209b, 218a)</small>,<br />
** Pani Wingnut <small>(odc. 141a)</small><br />
* 2013: ''[[Pszczółka Maja (serial animowany 2013)|Pszczółka Maja]]'' –<br />
** Benio <small>(druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Tekla <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2013: ''[[Rick i Morty]]'' –<br />
** Joyce Smith <small>(odc. 3 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Sędzina <small>(odc. 7 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Pani Tate <small>(odc. 9 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Uczestniczka przyjęcia <small>(odc. 9 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Lucy <small>(odc. 11 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2013-2016: ''[[Sanjay i Craig]]'' –<br />
** Dziewczynka #2 <small>(odc. 34a)</small>,<br />
** Wróżka Zębuszka <small>(odc. 35a)</small>,<br />
** Babcia Wizzy <small>(odc. 35b)</small><br />
* 2013-2019: ''[[Steven Universe]]'' – Nanefua Pizza <small>(odc. 18)</small><br />
* 2013: ''[[Tom i Jerry Show]]''<br />
* 2013-2016: ''[[Turbo FAST]]'' –<br />
** Królowa Bananica <small>(odc. 4a)</small>,<br />
** mały ślimak <small>(odc. 6a)</small>,<br />
** Kajtek <small>(odc. 7a, 8b, 20a, 22a, 25a, 26b, 27a, 28a, 29a, 34a, 37a, 38a, 41b, 43b, 45a, 47a, 50b, 52b)</small>,<br />
** Mama Marty’ego <small>(odc. 31a)</small>,<br />
** ślimaczka pielęgniarka <small>(odc. 35a)</small>,<br />
** Flawia <small>(odc. 48a)</small><br />
* 2013-2016: ''[[W tę i nazad]]'' – Stella / Starbella <small>(odc. 26a)</small><br />
* 2013-2014: ''[[Wiking Vic]]'' –<br />
** Ylva,<br />
** Gilby,<br />
** Arvid <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Ari <small>(odc. 48)</small><br />
* 2013-2017: ''[[Wujcio Dobra Rada]]'' – banan <small>(odc. 33)</small><br />
* 2014-2016: ''[[7K]]'' –<br />
** Wiedźma Piernikowa <small>(odc. 20a)</small>,<br />
** Babcia von Pchła <small>(odc. 20b)</small><br />
* 2014-2020: ''[[BoJack Horseman]]'' –<br />
** Przechodzień <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Doktor Janet <small>(odc. 29, 31)</small>,<br />
** Biscuits Braxby <small>(odc. 60)</small><br />
* 2014-2017: ''[[Evermoor]]'' – Założycielka<br />
* 2014: ''[[Gadający Tom i przyjaciele]]''<br />
* 2014: ''[[Hej, Duggee!]]''<br />
* 2014-2015: ''[[Max i Shred]]'' –<br />
** pani fotograf <small>(odc. 5)</small>,<br />
** jedna z kobiet <small>(odc. 11)</small>,<br />
** policjantka <small>(odc. 19)</small>,<br />
** oficer Williams <small>(odc. 25)</small>,<br />
** dziennikarka <small>(odc. 27)</small>,<br />
** pani Siton <small>(odc. 29)</small>,<br />
** pani trener <small>(odc. 37)</small><br />
* 2014-2018: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' –<br />
** pani czytająca ogłoszenia przez radiowęzeł <small>(odc. 9)</small>,<br />
** pani ze stołówki <small>(odc. 9)</small>,<br />
** pani Rothschild i panna Rothschild <small>(odc. 11)</small>,<br />
** policjantka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** kobieta z klubu książki #1 <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Peg <small>(odc. 27)</small><br />
* 2014-2020: ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' –<br />
** Jasmine <small>(odc. 38)</small>,<br />
** Telefon Piper <small>(odc. 81)</small>,<br />
** Babcia Sulivan <small>(odc. 85)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 120)</small><br />
* 2014-2016: ''[[Piekaczki]]'' – Rambamboo<br />
* 2014: ''[[Po drugiej stronie muru]]'' –<br />
** Marguerite Grey <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Mama Beatrice <small>(odc. 9-10)</small><br />
* 2014-2018: ''[[Star Wars: Rebelianci]]'' – Chava <small>(odc. 29)</small><br />
* 2014-2016: ''[[Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie]]'' – Ella<br />
* 2014-2016: ''[[Warzywne opowieści – w domu]]'' –<br />
** Junior,<br />
** Asparagia<br />
* 2014-2019: ''[[Wishenpoof!]]'' – Babcia Wróżka<br />
* 2014-2018: ''[[Wissper]]'' –<br />
** Mama Larry’ego,<br />
** Gemima <small>(odc. 61, 71)</small><br />
* 2014: ''[[Yo-Kai Watch]]'' –<br />
** Gin <small>(odc. 47)</small>,<br />
** Jumbelina <small>(odc. 52c)</small><br />
* 2015-2017: ''[[Alex i spółka]]'' – Nonna<br />
* 2015: ''[[Biały delfin Um (serial animowany 2015)|Biały delfin Um]]'' –<br />
** Maeva <small>(eria I)</small>,<br />
** Tupu <small>(odc. 37)</small>,<br />
** chłopiec <small>(odc. 39)</small>,<br />
** babcia <small>(odc. 45)</small><br />
* 2015-2016: ''[[DC Super Hero Girls]]''<br />
* 2015-2019: ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' – kelnerka <small>(odc. 8)</small><br />
* 2015: ''[[Jak się Myszy da ciasteczko]]''<br />
* 2015: ''[[Jaś Fasola]]''<br />
* 2015-2017: ''[[K.C. Nastoletnia agentka]]'' – Beverly <small>(odc. 17-18, 28-29, 59-60, 80-81)</small><br />
* 2015-2019: ''[[Lwia Straż]]'' – Kongwe <small>(odc. 44)</small><br />
* 2015: ''[[Mali odkrywcy (serial animowany 2015)|Mali odkrywcy]]'' – Ośmiornica <small>(odc. 4, 16, 44, 56)</small><br />
* 2015-2016: ''[[Pokémon – Seria: XY#Seria XIX − XYZ|Pokémon – Seria: XYZ]]'' – Palermo <small>(odc. 8, 12, 16, 19-20, 45)</small><br />
* 2015-2017: ''[[Poradnik zakręconego gracza]]'' –<br />
** Janice <small>(odc. 3, 8, 10, 15-16, 19, 25-27, 29, 31, 33)</small>,<br />
** Niania Karmelek <small>(odc. 4)</small><br />
* 2015-2017: ''[[Przygody Kota w Butach]]'' – Roz <small>(odc. 48, 72)</small><br />
* 2015: ''[[The Returned]]'' – Loretta<br />
* 2015-2017: ''[[Wyluzuj, Scooby-Doo!]]'' –<br />
** naukowiec <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Georgia <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Maria O’Neill <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Bubby <small>(odc. 43)</small>,<br />
** pani Piekarz <small>(odc. 49)</small>,<br />
** Karen <small>(odc. 52b)</small><br />
* 2015-2016: ''[[Zapętleni]]'' –<br />
** kucharka Gertruda,<br />
** dyrektorka zoo <small>(odc. 38)</small><br />
* 2016: ''[[Atomówki (serial animowany 2016)|Atomówki]]'' –<br />
** Staruszka <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Wróżka <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Steki <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Eryka Rudowłosa <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Ela Gancka <small>(odc. 76)</small>,<br />
** Chłopak #3 <small>(odc. S02)</small>,<br />
** Tłum <small>(odc. S02)</small><br />
* 2016: ''[[Bali (serial animowany 2016)|Bali]]'' –<br />
** Tito,<br />
** Dzieci<br />
* 2016: ''[[Ben 10 (serial animowany 2016)|Ben 10]]'' – staruszka <small>(odc. 44)</small><br />
* 2016-2019: ''[[Bizaardvark]]'' – Joyce <small>(odc. 51)</small><br />
* 2016-2017: ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' – <br />
** Betty <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Wanda <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Wróżka Zębuszka <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Dziczka Bestia <small>(odc. 17b)</small><br />
* 2016-2020: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Felicia <small>(odc. 65)</small><br />
* 2016-2017: ''[[Kazoops!]]'' – Babcia<br />
* 2016: ''[[Królewska Akademia Bajek]]'' –<br />
** Zła Królowa <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Lektorka <small>(tytuły odcinków 1-26)</small><br />
* 2016: ''[[Królikula]]'' – Iwonka, duch niedźwiedzicy <small>(odc. 32)</small><br />
* 2016: ''[[Mirette na tropie]]'' –<br />
** panna Mamp <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Gladys <small>(odc. 16)</small>,<br />
** ciocia Sausen <small>(odc. 23)</small>,<br />
** mama Vittorio <small>(odc. 31)</small>,<br />
** królowa <small>(odc. 36)</small><br />
* 2016: ''[[Mój rycerz i ja]]'' – Hildegarda <small>(odc. 49)</small><br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]''<br />
* 2016: ''[[Nowe przygody Kajtusia]]''<br />
* 2016-2019: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – Baljeet Tjinder <small>(odc. 22-23)</small><br />
* 2016-2018: ''[[Rodzinka od środka]]'' – Ruby <small>(odc. 58)</small><br />
* 2016-2021: ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' – Dottie<br />
* 2017-2020: ''[[Fatalna czarownica]]'' – Panna Drill<br />
* 2017: ''[[Big Mouth]]'' – Kicia Deprecha <small>(odc. 20, 29, 35, 38-41, 48)</small><br />
* 2017: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' – Królowa Anglii <small>(odc. 12b)</small><br />
* 2017: ''[[Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz]]'' –<br />
** Ojek <small>(odc. 7, 85)</small>,<br />
** Glinda Dobra <small>(odc. 14, 22-23, 32, 36, 56, 95-96, 105, 110-112, 116, 118)</small>,<br />
** Księżna Dufus <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Melinda Wredna <small>(odc. 36, 99)</small>,<br />
** Zła Berta <small>(odc. 62)</small><br />
* 2017: ''[[Draka i Jajek]]'' –<br />
** staruszka karmiąca gołębie <small>(odc. 1a, 4b, 8a)</small>,<br />
** Madame Bakłażan <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** kobieta w parku <small>(odc. 9a)</small>,<br />
** kobieta ze wspomnień Fillipa <small>(odc. 10b)</small><br />
* 2017: ''[[Dzieciaki straszaki]]'' – Pani Karmazyn <small>(odc. S1)</small><br />
* 2017: ''[[Garderoba Julie]]'' – Julie Andrews<br />
* 2017: ''[[Kot Pete]]''<br />
* 2017: ''[[Little Witch Academia]]'' –<br />
** Nelson,<br />
** Pani Yanson <small>(odc. 16)</small><br />
* 2017: ''[[Myszka Miki: Zamieszani w przygody]]'' –<br />
** Klarabella,<br />
** Leela <small>(odc. 63a)</small>,<br />
** Prababcia Dandelion <small>(odc. 73b)</small>,<br />
** Wilhelmina <small>(odc. 83b)</small><br />
* 2017: ''[[Odlotowe wyścigi (serial animowany 2017)|Odlotowe wyścigi]]'' –<br />
** pani Dastardly <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Księżna <small>(odc. 33)</small>,<br />
** cenzorka stacji <small>(odc. 37, 43, 76, 77)</small>,<br />
** Wielka Twórczyni <small>(odc. 61)</small>,<br />
** szefowa ośrodka dla emerytów <small>(odc. 62)</small><br />
* 2017: ''[[Przypadek kliniczny]]''<br />
* 2017: ''[[Strażniczki Kadabry]]'' – Sofia<br />
* 2017: ''[[To my, Lalaloopsy]]'' – Lektorka tytułu serialu i tytułów odcinków <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2017-2021: ''[[Vampirina]]'' – Pani doktor Bryła Skamielina <small>(odc. 62b)</small><br />
* 2017: ''[[Warzywne opowieści w wielkim mieście]]'' –<br />
** Junior,<br />
** Asparagia<br />
* 2017-2020: ''[[Zaplątane przygody Roszpunki]]'' –<br />
** Matka <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Florina <small>(odc. 34)</small>,<br />
** Strażnik Lorb <small>(odc. 34)</small><br />
* 2017-2019: ''[[Zmiksowana Kally]]'' – Rosario, babcia Kally<br />
* 2017: ''[[Zoo (serial 2017)|Zoo]]'' – zebra<br />
* 2018-2019: ''[[Anatane ratuje dzieci z Okury]]'' –<br />
** Radiooperatorka <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Pracownica ogrodu <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Karmina <small>(odc. 21)</small><br />
* 2018: ''[[Chilling Adventures of Sabrina]]'' –<br />
** Batibat <small>(odc. 4-5, 28)</small><!--,<br />
** wiedźma z białymi włosami <small>(odc. 26)</small>-->,<br />
** Sitcomowa Hildegara „Hilda” Antoinetta Spellman <small>(odc. 33, 35)</small><br />
* 2018: ''[[Kto to był?]]'' – Sarah Vowell <small>(odc. 9)</small><br />
* 2018: ''[[Małe Królewny]]'' –<br />
** Uśmiech ze składziku,<br />
** Encyklopedia magii<br />
* 2018: ''[[Minecraft: Tryb fabularny]]''<br />
* 2018: ''[[Noobees]]''<br />
* 2018: ''[[Paradise PD]]'' – Staruszka <small>(odc. 3)</small><br />
* 2018: ''[[Polly Pocket (serial animowany 2018)|Polly Pocket]]'' –<br />
** Mama Cordelii <small>(odc. 43)</small>,<br />
** Mistrzyni Khan <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Babcia Bella Donna <small>(odc. 69, 82)</small>,<br />
** Pogromczyni gryzoni <small>(odc. 89)</small><br />
* 2018: ''[[Rozczarowani]]'' –<br />
** Małgosia (Gretel) <small>(odc. 5, 12, 32, 38)</small>,<br />
** Siostra #1 <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Derek <small>(odc. 6-7, 9-10, 13, 16-17, 20-23, 27-28, 36, 38-40)</small>,<br />
** Siostra Gwen <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Czerwonowłosa syrena #2 <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Krzykaczka <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Analfabeta #2 <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Bitsy <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Klientka <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Królowa syren <small>(odc. 25)</small><br />
* 2018-2020: ''[[Tofik, pies na medal]]'' – Pani Hobbs<br />
* 2018: ''[[Zafari]]'' – Renalda<br />
* 2019: ''[[Cześć, ninja!]]''<br />
* 2019: ''[[Dwanaście na zawsze]]'' – Wade <small>(odc. 24)</small><br />
* 2019: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2019: ''[[Nieuchwytni]]''<br />
* 2019: ''[[Ostatnie dzieciaki na Ziemi]]''<br />
* 2019-2022: ''[[Po prostu Kucek]]'' –<br />
** Hipnotyzerka <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Ciocia Hestona <small>(odc. 1b)</small>,<br />
** Dyrektorka Penelopa „Penny” Ramiro <small>(odc. 4a, 13a, 14a, 19a)</small>,<br />
** Sprzedawca 5 <small>(odc. 4b)</small>,<br />
** Bibliotekarka <small>(odc. 5b)</small>,<br />
** Hydraulik <small>(odc. 7b)</small>,<br />
** Pielęgniarka <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 10b)</small>,<br />
** Kierowca <small>(odc. 11a)</small>,<br />
** Inspektorka zdrowia <small>(odc. 12b)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 14b)</small>,<br />
** Ruth Bramley (babcia) <small>(odc. 16)</small>,<br />
** Milly <small>(odc. 17a)</small>,<br />
** Kierowczyni autobusu <small>(odc. 18a)</small>,<br />
** Pani Ocaba <small>(odc. 18b, 22b, 25b, 28a, 30a, 31b-32b)</small>,<br />
** Nastolatek <small>(odc. 22a)</small>,<br />
** Kierowczyni autobusu <small>(odc. 22b)</small>,<br />
** Przechodzień <small>(odc. 22b)</small>,<br />
** E.E. Fowler <small>(odc. 23b)</small>,<br />
** Pracownica banku <small>(odc. 24b)</small>,<br />
** Fan Mężnego Konia #3 <small>(odc. 27a)</small>,<br />
** Chłopiec #3 <small>(odc. 28a)</small>,<br />
** Chłopiec #5 <small>(odc. 28a)</small>,<br />
** Patricia <small>(odc. 28b)</small>,<br />
** Phylis <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Pani Dunscomb <small>(odc. 31a, 35b)</small>,<br />
** Babs <small>(odc. 31b)</small>,<br />
** Meg <small>(odc. 33a)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 36a)</small>,<br />
** Asystentka <small>(odc. 40b)</small>,<br />
** Kierowczyni autobusu <small>(odc. 40b)</small>,<br />
** Lektorka TV <small>(odc. 40b)</small><br />
* 2019: ''[[Pomagadła]]''<br />
* 2019: ''[[Przygody Tomka Sawyera (serial animowany 2019)|Przygody Tomka Sawyera]]'' – Pani Douglas<br />
* 2019: ''[[Tuca i Bertie]]'' –<br />
** Mózg <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Patricia Ramsey <small>(odc. 16)</small>,<br />
** Lesbijka <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Narratorka <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Strażniczka <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Szefowa Garcia <small>(odc. 21, 23)</small>,<br />
** Nauczycielka <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Sprzedawczyni <small>(odc. 24)</small><br />
* 2020: ''[[Chico: Małpka złota rączka]]'' – Burmistrz Murphy<br />
* 2020: ''[[Cudowny świat Mikiego]]'' – Klarabella <small>(odc. 8)</small><br />
* 2020: ''[[Dorg van Dango]]'' – Wiedźma Patronella<br />
* 2020: ''[[Dzieciaki do wynajęcia]]'' – Mama Rago <small>(odc. 39)</small><br />
* 2020: ''[[Dziennik przyszłej pani prezydent]]'' – Mariana <small>(odc. 8)</small><br />
* 2020: ''[[Fungisy!]]'' –<br />
** Babcia Grumble <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Prezes Szpulka <small>(odc. 34)</small><br />
* 2020: ''[[Gazu, pieski, gazu!]]'' – Burmistrz Niuchalska<br />
* 2020: ''[[Henrietta]]'' – Gospodyni<br />
* 2020: ''[[JoJo i Babcia]]'' – Babcia<br />
* 2020: ''[[Karol (serial animowany)|Karol]]''<br />
* 2020-2022: ''[[Madagaskar: mała dżungla]]'' – Reżyserka<br />
* 2020: ''[[Miasteczko dinozaurów]]'' – Babcia <small>(odc. 18)</small><br />
* 2020: ''[[Mira – nadworna detektyw]]'' – Pani Chopra <small>(odc. 24ab)</small><br />
* 2020: ''[[Panda Tafla]]'' –<br />
** Niedźwiedzica <small>(odc. 8b)</small>,<br />
** Pani Wilson <small>(odc. 12, 15a)</small>,<br />
** Ciocia Sally <small>(odc. 16b)</small><br />
* 2020: ''[[Pełzaki (serial animowany 2020)|Pełzaki]]'' –<br />
** Pani Marjorie <small>(odc. 12a, 19a)</small>,<br />
** Klientka <small>(odc. 15b)</small>,<br />
** Kira Watanabe <small>(odc. 19a)</small><br />
* 2020: ''[[Pies uwielbia książki]]''<br />
* 2020: ''[[Pora na przygodę: Odległe krainy]]'' – Margaret <small>(odc. 3)</small><br />
* 2020: ''[[Rogata ekipa]]'' – Bobbi<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]''<br />
* 2020: ''[[Śmieciarka]]'' – Pani Mona<br />
* 2020: ''[[Wielka Księga Uczuć]]'' – Pani Dyrektor<br />
* 2020: ''[[Wielkie przygody małego rekina]]'' –<br />
** Babcia,<br />
** Prababcia <small>(odc. 5a)</small><br />
* 2020: ''[[Zwariowane melodie: Kreskówki]]'' – Mama Szponka <small>(odc. 6a, 42c)</small><br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]''<br />
* 2021: ''[[Aquaman: Król Atlantydy]]'' –<br />
** Wendy,<br />
** Ryba <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Obywatele (gwary) <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Osadnicy (gwary) <small>(odc. 1, 3)</small>,<br />
** Atlantyjczycy <small>(odc. 2-3)</small>,<br />
** Fioletowa <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Więźniowie <small>(odc. 3)</small><br />
* 2021: ''[[Czarodziejska cukiernia Alicji]]'' – Kiki <small>(odc. 12a)</small><br />
* 2021: ''[[Czarodziejskie miasteczko Pinokia]]'' – Gupila<br />
* 2021: ''[[Drużyna]]'' – Carol <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021: ''[[Fraglesy powracają!]]''<br />
* 2021: ''[[Grajmy razem!]]'' – Gwiezdna Królowa<br />
* 2021: ''[[Jedziemy z Otisem]]''<br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)|Kajko i Kokosz]]'' – Lubawa <small>(odc. 1-5, 7, 10-11, 13-14)</small><br />
* 2021: ''[[Klub nurkowy]]'' – Seraphine Pollard <small>(odc. 9)</small><br />
* 2021: ''[[Molly i Duch]]'' –<br />
** Pani Roop <small>(odc. 5a, 6b, 8a, 16b-17a)</small>,<br />
** Linda <small>(odc. 15b)</small><br />
* 2021: ''[[Myszka Miki: Frajdomek]]'' – Klarabella<br />
* 2021: ''[[Pinokio i przyjaciele]]''<br />
* 2021: ''[[Pocztowa Góra]]'' – Pani Wielkiego Drzewa <small>(odc. 7b, 29b)</small><br />
* 2021: ''[[Reksin]]''<br />
* 2021: ''[[Ridley Jones: Strażniczka muzeum]]'' – Ma <small>(odc. 6, 15, 18, 20)</small><br />
* 2021: ''[[Smerfy (serial animowany 2021)|Smerfy]]'' –<br />
** Mama Błystka,<br />
** Cichuś<br />
* 2021: ''[[Szkolne dramy]]''<br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]''<br />
* 2021: ''[[Turner i Hooch]]'' – Jenna <small>(odc. 6)</small><br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]'' – Kurierka Delores <small>(odc. 1-4, 8-9, 11, 13-17)</small><br />
* 2021: ''[[Wojowniczka i troll]]'' – Król Nardroniki <small>(odc. 13)</small><br />
* 2022: ''[[Barbie: My dwie]]'' – Glynis <small>(odc. 19)</small><br />
* 2022: ''[[Cierpliwości, Kurczaku!]]''<br />
* 2022: ''[[Deepa i Anoop]]'' – Naani-Ji<br />
* 2022: ''[[Drużyna Zenko]]'' – Doktor Zielonka<br />
* 2022: ''[[Farzar]]'' –<br />
** Pani Barris <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Urzędniczka <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Kiki <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Siostra Flammy <small>(odc. 6)</small><br />
* 2022: ''[[Magiczne przygody Daniela Spellbounda]]'' – Cukiermistrzyni<br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' –<br />
** Yoyo,<br />
** Lektorka tyłówki <small>(odc. 28)</small><br />
* 2022: ''[[My Little Pony: Opowiedz swoją historię]]'' – Babcia Figgy <small>(odc. 38)</small><br />
* 2022: ''[[My Little Pony: Zmieniaj świat]]'' – Babcia Figgy <small>(odc. 10)</small><br />
* 2022: ''[[Natan Wspaniały]]'' – Babcia Applewhite <small>(odc. 11)</small><br />
* 2022: ''[[ONI: Opowieść o bogu piorunów]]''<br />
* 2022: ''[[Precel i szczeniaczki]]''<br />
* 2022: ''[[Przedziwne przygody Jamesa]]'' –<br />
** Babcia Mucha <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Staruszka <small>(odc. 4-5)</small>,<br />
** Mama Maxa <small>(odc. 8)</small><br />
* 2022: ''[[Skarb narodów: Na skraju historii]]'' – Mama Liama <small>(odc. 2, 4)</small><br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' – Wanda<br />
* 2022: ''[[Zasoby Ludzkie]]'' – Kicia Deprecha<!-- <small>(odc. 1, 3, 5)</small>--><br />
* 2022: ''[[Zwierzogród+]]'' – Bonnie Hops <small>(odc. 1)</small><br />
=== Gry ===<br />
* 1995: ''[[Baba Jaga i czarodziejskie gęsi]]'' – Baba Jaga<br />
* 1995: ''[[Woodruff and the Schnibble of Azimuth]]'' –<br />
** Puszczalska,<br />
** Właścicielka baru,<br />
** Żona Mędrca urodzaju<br />
* 1996: ''[[Na kłopoty Pantera]]'' –<br />
** Gołąb,<br />
** Chione,<br />
** Staruszka w pubie #3,<br />
** Matka Chione,<br />
** Chińska matka,<br />
** Kobieta z praniem na chińskiej farmie,<br />
** Sklepikarka, matka Anandy,<br />
** Sprzedawczyni kwiatów,<br />
** Dziewczynka w indyjskiej wiosce #2,<br />
** Krowa,<br />
** Kobieta nad Gangesem<br />
* 1996: ''[[Tymek: Niczego się nie boję!]]'' –<br />
** Instruktorka minigier, <br />
** Lwica<br />
* 1997: ''[[Atlantis: Zapomniane opowieści]]'' –<br />
** Agata,<br />
** Sheena,<br />
** Naka,<br />
** Kapłanka w kuchni,<br />
** Kapłanka u staruszki,<br />
** Niebieska figurka<br />
* 1997: ''[[Larry 7: Miłość na fali]]'' – Angela Dzbanuszek<br />
* 1997: ''[[Muminki: W Dolinie Muminków ]]'' – Topik<br />
* 1999: ''[[Case Closed: Sprawa zamknięta]]'' – Meme <br />
* 1999: ''[[Dungeon Keeper 2]]'' –<br />
** Wrogie strażniczki,<br />
** Wróżki<br />
* 1999: ''[[Worms: Armageddon]]'' – Robale<br />
* 2001: ''[[Alone in the Dark: Koszmar powraca]]'' – Lucy Morton<br />
* 2001: ''[[Droga do Indii]]'' –<br />
** Anusza,<br />
** Maitreyi,<br />
** Laj Vanti,<br />
** Prezenterka<br />
* 2001: ''[[Księga dżungli: Groove Party]]''<br />
* 2001: ''[[Matmoludki: Wysokogórska łamigłówka]]''<br />
* 2001: ''[[Scooby-Doo: Strachy na lachy]]'' – Jean McHaggis<br />
* 2001: ''[[Throne of Darkness]]'' –<br />
** Sugawara Fumiko, <br />
** Wieśniaczki<br />
* 2001: ''[[W pogoni za Carmen Sandiego: Skarby światowego dziedzictwa]]'' – Agent Julia<br />
* 2001: ''[[Wiki Wiking: Próba odwagi]]'' – Ylva<br />
* 2001: ''[[Worms World Party]]'' – Robale <br />
* 2002: ''[[Hitchcock: Ostatnie cięcie]]'' –<br />
** Alfred, <br />
** Mary-Rose Marvin-Jordan<br />
* 2002: ''[[Królik Bystrzak dla drugoklasisty: Misja na Ser-io]]'' – Wierzbicja<br />
* 2002: ''[[Królik Bystrzak dla zerówki: Lot do Balonii]]'' – Świnkolot<br />
* 2002: ''[[Might and Magic IX: Writ of Fate]]'' –<br />
** Zimna Kira,<br />
** Soundset – sarkastyczna,<br />
** Soundset – lis<br />
* 2002: ''[[Modi i Nanna: Sprytne smyki]]'' – Nanna<br />
* 2003: ''[[Etherlords II: Second Age]]'' –<br />
** Eileen z klanu Jarzębiny,<br />
** Alveig, Błyskawica Zachodu,<br />
** Rulana Pustelniczka,<br />
** Erna, opiekunka smoka Pieśniarza,<br />
** Szamanka Sivrid,<br />
** Norti, siostra Odmara,<br />
** Handlarka Elda,<br />
** Lona, strażniczka wschodniej bramy Czarnociernia,<br />
** Kordelia, strażniczka wschodniej bramy Złotego Jesionu,<br />
** Moruna,<br />
** Fiona,<br />
** Aline,<br />
** Juna,<br />
** Hreydis,<br />
** Idring,<br />
** Ettrinda,<br />
** Helgi,<br />
** Silinda,<br />
** Nauczycielka Innora,<br />
** Nauczycielka Idring,<br />
** Nauczycielka Greena<br />
* 2003: ''[[Ghost Master]]'' –<br />
** Błyskotka,<br />
** Brygida Jones,<br />
** Lady Makabret,<br />
** Mara Larum,<br />
** Surferka,<br />
** Ognisty Omyk,<br />
** Skostnica,<br />
** Narrator w samouczku,<br />
** Nastolatka przywołująca duchy,<br />
** Głosy śmiertelników<br />
* 2003: ''[[Król Lew: Powrót do Lwiej Ziemi ]]'' – Gozi<br />
* 2003: ''[[Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide]]'' –<br />
** Heurodis, <br />
** J’Nah,<br />
** Dorna Trapspringer,<br />
** Soundset – berserker<br />
* 2003: ''[[Rayman 3: Hoodlum Havoc]]'' –<br />
** Begoniaxa,<br />
** Wróżka,<br />
** Kobiecy głos w Kwaterze Mroklumów<br />
* 2004: ''[[Immortal Cities: Children of the Nile]]'' –<br />
** Dzieci z klasy niższej #2,<br />
** Kobiety z klasy niższej #2,<br />
** Kobiety z klasy średniej #4,<br />
** Dzieci z klasy wyższej #1,<br />
** Kobiety z klasy wyższej #4,<br />
** Kobiety z klasy wyższej #6<br />
* 2004: ''[[Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark]]'' –<br />
** Królowa Shaori, <br />
** Dahanna,<br />
** Znająca Miejsca,<br />
** Kapłanka drowów<br />
* 2004: ''[[Podbój Rzymu]]'' –<br />
** Kobiety Germanów, <br />
** Szamanki<br />
* 2004: ''[[Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie (gra)|Scooby-Doo! 2: Potwory na gigancie]]'' – Velma Dinkley<br />
* 2005: ''[[Agent Hugo]]'' – Panna Altoobright (Zabystra)<br />
* 2005: ''[[Chłopaki nie płaczą]]'' – Hippiska<br />
* 2005: ''[[Iniemamocni: Podziemne starcie]]'' – Kustosz<br />
* 2005: ''[[Kopciuszek: Zostań księżniczką]]'' – Wróżka Chrzestna <br />
* 2005: ''[[Słoń Benjamin: Pogoda]]'' – Otto <br />
* 2005: ''[[Słoń Benjamin: Ruch uliczny]]'' – Otto <br />
* 2005: ''[[Słoń Benjamin: Zabawa w reportera]]'' – Otto <br />
* 2005: ''[[Słoń Benjamin: Zabawa w zawody]]'' – Otto<br />
* 2005: ''[[Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse]]'' – Roboprzewodniczka<br />
* 2006: ''[[Agent Hugo: RoboRumble]]'' – Panna Alltoobright (Zabystra)<br />
* 2006: ''[[Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej]]'' – Gienia<br />
* 2006: ''[[Cezar IV]]'' –<br />
** Patrycjuszki,<br />
** Plebejuszki,<br />
** Głos testowy #2<br />
* 2006: ''[[Epoka lodowcowa 2: Odwilż (gra)|Epoka lodowcowa 2: Odwilż]]'' –<br />
** Sęp #1,<br />
** Tapirzyca #1<br />
* 2006: ''[[Heroes of Might and Magic V]]'' –<br />
** Raven, <br />
** Jezebeth <br />
* 2006: ''[[Heroes of Might and Magic V: Kuźnia przeznaczenia]]'' –<br />
** Córka Malassy, <br />
** Krwawa furia,<br />
** Czarny smok,<br />
** Siostra krwi<br />
* 2006: ''[[Hugo: Bitwa pingwinów]]'' – Scylla<br />
* 2006: ''[[Neverwinter Nights: Kingmaker]]'' –<br />
** Enivid Boska, <br />
** Levio’Sa,<br />
** Sera Czarnoręka<br />
* 2007: ''[[Agent Hugo: Lemon Twist]]'' – Panna Zabystra <small>(kilka kwestii)</small><br />
* 2007: ''[[Assassin’s Creed]]'' – Przechodnie<br />
* 2007: ''[[Broken Sword: Anioł śmierci]]'' – Reporterka Suzie<br />
* 2007: ''[[Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy]]'' – Kujin <br />
* 2007: ''[[Neverwinter Nights 2: Maska zdrajcy]]'' –<br />
** Gulk’aush,<br />
** Sabat Śpiących<br />
* 2007: ''[[Overlord]]'' – Elfka <br />
* 2007: ''[[The Settlers: Narodziny imperium]]'' – Wielka Przodkini<br />
* 2007: ''[[Wiedźmin]]'' –<br />
** Błękitnooka,<br />
** Babcia Shani,<br />
** Elfka z miasta,<br />
** Dziwka<br />
* 2008: ''[[Brothers in Arms: Hell’s Highway]]'' – Młody Matt Baker <br />
* 2008: ''[[Disney’s Magic English]]'' – Psotek<br />
* 2008: ''[[Fallout 3]]'' –<br />
** Bessie Lynn,<br />
** Siostra Graves,<br />
** Carol,<br />
** Greta,<br />
** Willow,<br />
** Mieszkaniec Podziemi - Kobieta,<br />
** Tulip<br />
* 2008: ''[[Madagaskar 2 (gra)|Madagaskar 2]]'' –<br />
** Hipoptamica, <br />
** Ogrodniczka<br />
* 2008: ''[[Mass Effect]]'' –<br />
** Kaira Stirling,<br />
** Arcelia Silva Martinez,<br />
** C. Hymes <small>(Bring Down the Sky)</small>,<br />
** May O’Connell,<br />
** Ludzka obywatelka,<br />
** Kultysta biotyki<br />
* 2008: ''[[Tom Clancy’s EndWar]]''<br />
* 2008: ''[[WALL·E (gra)|WALL·E]]''<br />
* 2009: ''[[Dragon Age: Początek]]''<br />
* 2009: ''[[Mój wymarzony chłopak: Kocha, nie kocha...]]'' –<br />
** Iwona,<br />
** Pani Huber<br />
* 2009: ''[[Załoga G (gra)|Załoga G]]'' –<br />
** Tommy,<br />
** Kobieta,<br />
** Żona<br />
* 2010: ''[[ArcaniA]]'' – Murda<br />
* 2010: ''[[Dragon Age: Początek – Przebudzenie]]'' –<br />
** Kantorka, <br />
** Strażniczka Amarantu <br />
* 2010: ''[[Księżniczka i żaba (gra)|Księżniczka i żaba]]'' –<br />
** Eudora,<br />
** Świetlik<br />
* 2010: ''[[Civilization V|Sid Meier’s Civilization V]]'' – Doradca ds. finansów<br />
* 2010: ''[[Shrek forever (gra)|Shrek Forever]]'' – Wróżka Chrzestna<br />
* 2011: ''[[Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II (gra)|Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II]]'' – Lily Potter <br />
* 2011: ''[[Medieval Moves: Wyprawa Trupazego]]'' – Narratorka <br />
* 2011: ''[[nieSławny: inFamous 2]]'' <br />
* 2011: ''[[The Elder Scrolls V: Skyrim]]'' – Astrid<br />
* 2011: ''[[Wiedźmin 2: Zabójcy królów]]'' –<br />
** Malget,<br />
** Ylona<br />
* 2012: ''[[Diablo III]]'' –<br />
** Mahda,<br />
** Siostra Melana,<br />
** Matha Rathe<br />
* 2012: ''[[Epic Mickey 2: Siła dwóch]]'' – Krowa Klarabella <br />
* 2012: ''[[Medal of Honor: Warfighter]]''<br />
* 2012: ''[[Risen 2: Mroczne wody]]'' – Chani<br />
* 2012: ''[[Wonderbook: Księga czarów]]'' – Miranda Goshawk<br />
* 2013: ''[[Beyond: Dwie dusze]]'' –<br />
** Norah Gray,<br />
** Matka Kirsten<br />
* 2013: ''[[Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar]]'' – Jasiek <br />
* 2013: ''[[StarCraft II: Heart of the Swarm]]'' –<br />
** Naktul,<br />
** Kilysa,<br />
** Ryloth<br />
* 2013: ''[[Tearaway]]'' – Wróżka<br />
* 2014: ''[[Hearthstone]]'' –<br />
** Wielka Wdowa Ferlina,<br />
** Lady Blaumeux,<br />
** Lyra, Okruch Słońca <small>(''Podróż do wnętrza Un'Goro'')</small>,<br />
** Turtolianka pramagini <small>(''Podróż do wnętrza Un'Goro'')</small>,<br />
** Turtolianka zbieraczka <small>(''Podróż do wnętrza Un'Goro'')</small>,<br />
** Umbra, Pieśniarka Duchów <small>(''Podróż do wnętrza Un'Goro'')</small>,<br />
** Alchemcizka Mrocznych Włości <small>(''Przedwieczni bogowie'')</small>,<br />
** Prastara tarczowniczka <small>(''Przedwieczni bogowie'')</small><br />
* 2015: ''[[Dying Light]]'' –<br />
** Aila,<br />
** Mehida,<br />
** Salma,<br />
** Sophia<br />
* 2016: ''[[Dishonored 2]]'' –<br />
** sprzedawca z Aventy <small>(niektóre kwestie)</small>,<br />
** cywile<br />
* 2017: ''[[Dishonored: Death of the Outsider]]'' – Arystokraci<br />
* 2017: ''[[Horizon Zero Dawn]]'' –<br />
** Gera,<br />
** Grata,<br />
** Ullia,<br />
** Gulahni<br />
* 2017: ''[[Horizon Zero Dawn – The Frozen Wilds]]'' –<br />
** Szamanka Białych Zębów,<br />
** Kobiety z plemienia Banuków <br />
* 2017: ''[[Star Wars: Battlefront II]]''<br />
* 2018: ''[[God of War (2018)|God of War]]'' – Gunnr<br />
* 2018: ''[[Prey|Prey: Mooncrash]]'' – Bazyliszek<br />
* 2018: ''[[Spyro Reignited Trilogy|Spyro Reignited Trilogy – Spyro: Year of the Dragon]]'' – Królowa<br />
* 2018: ''[[Wojna krwi: Wiedźmińskie opowieści]]'' – Isabel z Hagge<br />
* 2019: ''[[MediEvil (gra 2019)|MediEvil]]'' – Leśna Wiedźma<br />
* 2021: ''[[Moja znajoma Świnka Peppa]]'' – Mama Miś<br />
* 2021: ''[[New World]]'' –<br />
** Dowódczyni Beluz,<br />
** Traperka Bryce,<br />
** Pionierka Fowler,<br />
** Strażniczka Heatley<br />
* 2021: ''[[Ruined King: A League of Legends Story]]'' – Starsza Buhru<br />
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]'' – Nyra<br />
* 2022: ''[[Horizon Forbidden West]]'' –<br />
** Kel,<br />
** Isabel,<br />
** Farbiarka<br />
* 2022: ''[[Psi patrol: Grand Prix]]'' – Marshall<br />
=== Dokumenty ===<br />
* 2000: ''[[Słoniątko]]''<br />
=== Programy ===<br />
* 1996: ''[[Ulica Sezamkowa]]''<br />
* 2006-2008: ''[[Disney Channel Games]]'' – Todd Daring<br />
* 2013: ''[[Disney On Ice: Świat Fantazji!]]'' –<br />
** Lola,<br />
** Urszula<br />
* 2013: ''[[Pirackie potyczki]]'' – Kapitan Hej-Ho<br />
* 2017: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' – Maggie<br />
* 2018: ''[[Disney On Ice: Moc jest w Tobie!]]'' – Urszula <small>(nagranie archiwalne)</small><br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2005: ''[[Dziewczynka (słuchowisko 2005)|Dziewczynka]]'' – Królowa Śniegu<br />
* 2005: ''[[Pociągi pod specjalnym nadzorem (audioserial 2005)|Pociągi pod specjalnym nadzorem]]'' – kasjerka <small>(odc. 4)</small><br />
* 2009: ''[[Smok podwawelski]]'' – Spikerka<br />
* 2013: ''[[Beniowski. Fragmenty poematu]]'' – Chór<br />
* 2018: ''[[Seksmisja]]'' – Ekscelencja <small>(głos kobiecy)</small><br />
* 2020: ''[[Chłopi 2050, czyli Agronauci w czasach katastrofy klimatycznej]]''<br />
* 2020: ''[[Kopciuszek (słuchowisko 2020)|Kopciuszek]]'' – Marcelina<br />
* 2020: ''[[Sprzedaż]]''<br />
* 2021: ''[[Charlie i fabryka czekolady (słuchowisko 2021)|Charlie i fabryka czekolady]]<br />
* 2021: ''[[Czego oczy nie widzą 2]]''<br />
* 2021: ''[[Random]]''<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1929-1969: ''[[Zwariowane melodie]]'':<br />
** 1935: ''[[Wiejski królik]]''<br />
** 1936: ''[[Kocham jazzować]]'' – Puchacz Jolson<br />
** 1936: ''[[Nie podglądaj, czyli walentynkowe szaleństwo]]'' – Diabeł<br />
** 1939: ''[[Kuracja Smarkasia]]'' – Smarkaś<br />
** 1940: ''[[Pora spać, Smarkasiu]]'' – Smarkaś<br />
** 1941: ''[[Dzielny mysioperz]]'' – Smarkaś<br />
* 1962: ''[[Dzikie łabędzie]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1966: ''[[Człowiek zwany Flintstonem]]''<br />
* 1971: ''[[Wigilijna opowieść]]''<br />
* 1977: ''[[Boże Narodzenie u Flintstonów]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1977: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' – siostra Dróbska #2<br />
* 1986: ''[[Amerykańska opowieść]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1987: ''[[Jetsonowie spotykają Flintstonów]]''<br />
* 1989: ''[[Wielkomilud]]''<br />
* 1990: ''[[Tajemnica zaginionej skarbonki]]''<br />
* 1991: ''[[Tomi i króliczki]]''<br />
* 1992: ''[[Tom i Jerry: Wielka ucieczka]]'' – Jerry <small>(''„Friends to the End”'')</small><br />
* 1993: ''[[Holly-rockowa kołysanka]]''<br />
* 1994: ''[[Calineczka (film 1994)|Calineczka]]'' <small>(''„Calineczka”'', ''„Gdy Ci serce da znak”'')</small> <br />
* 1994: ''[[Księżniczka Łabędzi]]'' <small>(''„Princesses on Parade”'' – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1994: ''[[Opowieść wigilijna Flintstonów]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1995: ''[[Zakochany pingwin]]''<br />
* 1996: ''[[Świąteczna gorączka]]''<br />
* 1996: ''[[Wszystkie psy idą do nieba 2]]''<br />
* 1998: ''[[Księżniczka Łabędzi III: Skarb czarnoksiężnika]]'' <small>(''„It Doesn't Get Any Better Than This”'')</small><br />
* 1998: ''[[Rudolf, czerwononosy renifer]]'' – chór<br />
* 1999: ''[[Miki: Bajkowe Święta]]'' <small>(''„Niech święta będą wesołe”'')</small><br />
* 2000: ''[[Pełzaki w Paryżu]]'' – Charles „Chuckie” Finster Jr. <small>(''„Packin' to Go”'', ''„I Want a Mom That Will Last Forever”'')</small><br />
* 2000: ''[[Tweety – wielka podróż]]''<br />
* 2001: ''[[Pokémon 3: Zaklęcie Unown]]''<br />
* 2001: ''[[Rudolf czerwononosy Renifer i wyspa zaginionych zabawek]]''<br />
* 2002: ''[[Śnięty Mikołaj 2]]'' – Tracy<br />
* 2003: ''[[Rugratsy szaleją]]'' − Phillip „Phil” DeVille <small>(''„It's a Jungle Out Here”'')</small><br />
* 2004: ''[[Ed, Edd i Eddy: Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku]]'' – Majka Ohydka<br />
* 2004: ''[[Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny]]'' – Brigitte<br />
* 2007: ''[[Barbie jako Księżniczka Wyspy]]'' <small>(''„Tutaj na wyspie / Na naszej wyspie”'', ''„Nowy brzeg”'', ''„Miłość dla słabych jest / Miłością może się upajać byle kmiot”'', ''„Bal”'', ''„Szczurzy song”'', ''„Bo miłość jest / Bo miłość ta”'')</small><br />
* 2008: ''[[Podpięść: Wariackie Halloween]]''<br />
* 2012: ''[[Jej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczka]]'' – Pogódka <small>(''„Royal Prep”'' (wersja 1))</small><br />
* 2013: ''[[Wakacje z trupami]]''<br />
* 2016: ''[[Bali (serial animowany 2016)|Bali]]'' – Tito <small>(''„Cicha noc”'')</small><br />
* 2017: ''[[Kraina lodu: Przygoda Olafa]]'' <small>(''„Świąteczny czas”'')</small><br />
* 2017: ''[[Piękna i Bestia (film 2017)|Piękna i Bestia]] <small>(''„Bella”'', ''„Gaston”'')</small><br />
* 2019: ''[[Strażnicy miasta – The Movie]]''<br />
* 2020: ''[[Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat]]'' – Baljeet Tjinder<br />
* 2021: ''[[Miki i opowieść o dwóch wiedźmach]]'' – Klarabella<br />
=== Seriale ===<br />
* 1961-1962: ''[[Kocia ferajna]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1969-1970: ''[[Scooby-Doo, gdzie jesteś?]]'' <small>(odc. 18 − druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1972-1973: ''[[Nowy Scooby-Doo]]''<br />
* 1981: ''[[Listonosz Pat]]'' <small>(czołówka – seria I, odc. S01-S02)</small><br />
* 1983-1986: ''[[Inspektor Gadżet]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1986-1987: ''[[Mój mały kucyk]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1990-1994: ''[[Przygody Animków]]'' <small>(odc. 63, 80)</small><br />
* 1991-1992: ''[[Agent Kuper|Dzielny Agent Kaczor]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1993-1998: ''[[Animaniacy]]''<br />
* 1993: ''[[Dig i Dug]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 1995-1998: ''[[Brzydkie kaczątko (serial animowany)|Brzydkie kaczątko]]'' <small>(odc. 33)</small><br />
* 1995-1997: ''[[Freakazoid!]]''<br />
* 1996: ''[[Fantastyczne przygody Sindbada żeglarza|Niezwykłe podróże Sindbada żeglarza]]'' – Soraja <small>(odc. 8 − druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996: ''[[Hej Arnold!]]'' –<br />
** Miriam Pataki <small>(odc. 20 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Ruth P. McDougal <small>(odc. 39b – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1996: ''[[Jaskiniątka]]'' <small>(czołówka; odc. 1-8)</small><br />
* 1996-2003: ''[[Laboratorium Dextera]]'' <small>(odc. 34b, 52)</small><br />
* 1997-2009: ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu|Miś z błękitnego domu]]'' – Misia <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1998-2000: ''[[A to histeria!]]''<br />
* 1998-2004: ''[[Atomówki]]'' <small>(odc. 57b)</small><br />
* 1998-2000: ''[[Tęczowe rybki]]'' <small>(odc. 9b, 26b)</small><br />
* 1999-2000: ''[[Mike, Lu i Og]]''<br />
* 2000-2002: ''[[Owca w Wielkim Mieście]]'' <small>(odc. 6, 15, 17, 20)</small><br />
* 2001-2002: ''[[Cubix]]'' <small>(czołówka)</small><br />
* 2001-2003: ''[[Mroczni i Źli]]'' <small>(odc. 13c)</small><br />
* 2001-2017: ''[[Wróżkowie chrzestni|Przygody Timmy’ego / Wróżkowie chrzestni]]'' – Wanda <small>(odc. 24, czołówka w odc. 153-172)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Zło w Potrawce]]'' <small>(odc. 6c-7a)</small><br />
* 2002: ''[[Cyberłowcy]]''<br />
* 2002: ''[[Król Maciuś Pierwszy]]'' <small>(czołówka, odc. 9)</small><br />
* 2002-2008: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie]]'' <small>(odc. 6a, 9a, 17a, 41a, 59a)</small><br />
* 2002-2007: ''[[Kim Kolwiek]]'' – Rufus <small>(odc. 62)</small><br />
* 2004-2007: ''[[Leniuchowo]]'' – Pixel<br />
* 2006-2016: ''[[Klub przyjaciół Myszki Miki]]'' – Clarabella<br />
* 2006-2009: ''[[Wymiennicy]]'' – Todd Daring <small>(odc. 33)</small><br />
* 2007: ''[[Chowder]]'' – Chowder <small>(czołówka, odc. 4b, 9a, 25, 40b, 48)</small><br />
* 2007-2015: ''[[Fineasz i Ferb]]'' –<br />
** Baljeet <small>(odc. 13b, 23a, 40a, 46a, 48, 52, 74a, 81b, 82, 89b, 101ab, 107a, 109a, 131-134)</small>,<br />
** Randka <small>(odc. 31b)</small><br />
* 2010-2018: ''[[Pora na przygodę!]]'' <small>(odc. 110)</small><br />
* 2010-2013: ''[[Powodzenia, Charlie!]]'' <small>(odc. 70-71, 76)</small><br />
* 2010-2017: ''[[Zwyczajny serial]]'' <small>(odc. 179)</small><br />
* 2011-2016: ''[[Bąbelkowy świat gupików]]'' – Nonny<br />
* 2011-2013: ''[[Looney Tunes Show]]'' – Gossamer <small>(''„September in the Rain”'')</small><br />
* 2011-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' – Pani Cake <small>(''„Pinkie the Party Planner”'')</small><br />
* 2011-2019: ''[[Niesamowity świat Gumballa]]'' <small>(odc. 98a, 104a, S04, S11)</small><br />
* 2012-2020: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' <small>(odc. 93-94)</small><br />
* 2016-2020: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Felicia <small>(''„Tańczę z miłością”'')</small><br />
* 2016-2019: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – Baljeet Tjinder <small>(odc. 22-23)</small><br />
* 2017: ''[[Garderoba Julie]]'' – Julie Andrews <small>(odc. 3, 9, 12)</small><br />
* 2019-2022: ''[[Po prostu Kucek]]'' <small>(odc. 11a)</small><br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]'' – Kurierka Delores <small>(odc. 4)</small><br />
=== Gry ===<br />
* 1997: ''[[Muminki: W Dolinie Muminków ]]'' –<br />
** Piżmowiec,<br />
** Mamusia Muminka<br />
=== Programy ===<br />
* 2013: ''[[Pirackie potyczki]]'' – Kapitan Hej-Ho<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{Wikipedia|Anna Apostolakis|''Anna Apostolakis-Gluzińska''}}<br />
* {{filmpolski|1137648|''Anna Apostolakis-Gluzińska''}}<br />
* {{filmweb|osoba|175490}}<br />
* {{stopklatka|osoba|14172}}<br />
{{DEFAULTSORT:Apostolakis, Anna}}<br />
[[Kategoria:Aktorki głosowe]]<br />
[[Kategoria:Reżyserzy dubbingu]]<br />
[[Kategoria:Wokalistki]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Monika_Narzy%C5%84ska&diff=198332
Monika Narzyńska
2023-11-05T22:05:41Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Monika Narzyńska<br />
|zdjęcie=<br />
|data urodzenia=<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor<br />
}}'''Monika „Ruriri” Narzyńska''' – aktor.<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2013: ''[[Hanasaku Iroha: Home Sweet Home]]'' –<br />
** Oshimizu Nako,<br />
** Chłopiec B<br />
{{DEFAULTSORT: Narzyńska, Monika}}<br />
[[Kategoria: Aktorki głosowe]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Hanasaku_Iroha:_Home_Sweet_Home&diff=198331
Hanasaku Iroha: Home Sweet Home
2023-11-05T22:05:22Z
<p>Daru: /* Wersja polska */</p>
<hr />
<div>{{Film2<br />
|tytuł= Hanasaku Iroha: Home Sweet Home<br />
|tytuł oryginalny= 花咲くいろは Home Sweet Home<br />
|plakat= Hanasaku Iroha Home Sweet Home.png<br />
|gatunek= animacja<br />
|kraj= Japonia<br />
|język= japoński<br />
|dystrybutor dvd=<br />
|stacja=[[Animagia.pl]]<br />
|rok= 2013<br />
|data premiery= 11 stycznia [[2020]]<br />
}}<br />
'''Hanasaku Iroha: Home Sweet Home''' (jap. 花咲くいろは Home Sweet Home) – japoński film animowany z 2013 roku produkcji P.A.Works, oparty na serii ''Hanasaku Iroha''. <br />
<br />
Film z polskim dubbingiem został udostępniony na platformie [[Animagia.pl]] 11 stycznia [[2020]] roku.<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
Film kinowy pełen ciepła, rodzinnej miłości i zmagań życia codziennego w niewielkim, ale pięknym miasteczku Yunosagi. Wszystko to w kompletnej, starannie przygotowanej polskiej wersji językowej z dubbingiem grupy NanoKarrin, a także napisami do wyboru.<br />
<br />
<small>Źródło: [https://animagia.pl/ Animagia.pl]</small><br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie [[Animagia.pl]] – [[NanoKarrin|NANOKARRIN]]<br /><br />
'''Produkcja''':<br />
* [[Michał Dąbrowski (kierownik produkcji)|Michał „Orzecho” Dąbrowski]],<br />
* [[Tomasz Lewoc|Tomasz „Owoc” Lewoc]]<br />
'''Reżyseria''':<br />
* [[Michał Nowak|Michał „nouwak” Nowak]],<br />
* [[Marta Czarkowska|Marta „Ytna” Czarkowska]]<br />
'''Dialogi''': [[Jolanta Dereń|Jola „Pchełka” Dereń]]<br /><br />
'''Adiustacja''':<br />
* [[Jagoda Anna Musiał|Jagoda Anna „Alvea” Musiał]],<br />
* [[Dariusz Garbarz|Dariusz „konji” Garbarz]],<br />
* [[Grzegorz Antkowiak]]<br />
'''Dźwięk''': [[Michał Dąbrowski (kierownik produkcji)|Michał „Orzecho” Dąbrowski]]<br /><br />
'''Kontrola jakości''': [[Maciej Tomczak|Maciek „Razjel” Tomczak]]<br /><br />
'''Udział wzięli''':<br />
* [[Milena Andrukiewicz|Milena „akay” Andrukiewicz]] – '''Matsumae Ohana'''<br />
* [[Katarzyna Pietras|Katarzyna „Shiguroya” Pietras]] – '''Tsurugi Minko'''<br />
* [[Monika Narzyńska|Monika „Ruriri” Narzyńska]] –<br />
** '''Oshimizu Nako''',<br />
** '''Chłopiec B'''<br />
* [[Oliwia Dymowska|Oliwia „Natsu” Dymowska]] – '''Wakura Yuina'''<br />
* [[Justyna Zbiróg]] – '''Shijima Sui'''<br />
* [[Tomasz Szczygielski|Tomasz „Mrurk” Szczygielski]] –<br />
** '''Shijima Enishi''',<br />
** '''Szef kuchni'''<br />
* [[Anna Grygorowicz|Anna „Black Cat” Grygorowicz]] – '''Wajima Tomoe'''<br />
* [[Paweł Wojtaszek|Paweł „Kazu” Wojtaszek]] – '''Miyagashi Tooru'''<br />
* [[Patryk Kasper|Patryk „Batryk” Kasper]] – '''Togashi Renji<br />
* [[Patrycja Gosk|Patrycja „Mad Neko” Gosk]] –<br />
** '''Kawajiri Takako''',<br />
** '''Oshimizu Mana'''<br />
* [[Michał Nowak|Michał „nouwak” Nowak]] –<br />
** '''Jiroumaru Tarou''',<br />
** '''Takemura Kouichi'''<br />
* [[AnonimowyLektor]] – '''Sukegawa Denroku'''<br />
* [[Piotr Czaplicki|Piotr „Cearme” Czaplicki]] –<br />
** '''Matsumae Ayato''',<br />
** '''Elektryk'''<br />
* [[Julia Walaszek|Julia „Rzulia” Walaszek]] – '''Oshimizu Tomoya'''<br />
* [[Karolina Strupczewska|Karolina „Kara” Strupczewska]] – '''Młody Shijima Enishi'''<br />
* [[Filip Jankowski|Filip „Dess” Jankowski]] – '''Redaktor naczelny'''<br />
* [[Urszula Dołżyńska|Urszula „Aloes” Dołżyńska]] –<br />
** '''Kelnerka C''',<br />
** '''Przyjaciółka ze szkoły''',<br />
** '''Chłopiec A'''<br />
* [[Dariusz Garbarz|Dariusz „konji” Garbarz]] –<br />
** '''Spiker''',<br />
** '''Śmieciarz'''<br />
* [[Marta Czarkowska|Marta „Ytna” Czarkowska]] – '''Matsumae Satsuki'''<br />
* [[Magdalena Zborowska|Spectra]] – '''Uczennica A'''<br />
* [[Aleksandra Jakubowicz|Aleksandra „Hikari” Jakubowicz]] –<br />
** '''Kelnerka A''',<br />
** '''Uczennica B''',<br />
** '''Prezenterka pogody'''<br />
* [[Aleksandra Czerniec|Aleksandra „Hotaru” Czerniec]] –<br />
** '''Kelnerka B''',<br />
** '''Uczennica C'''<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmweb|film|655684}}<br />
[[Kategoria: Filmy animowane]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Jakub_Strach&diff=198203
Jakub Strach
2023-11-02T20:17:10Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Jakub Strach<br />
|zdjęcie=Jakub Strach.jpeg<br />
|data i miejsce urodzenia=25 kwietnia [[2007]]</br> Warszawa<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor, wokalista, dialogista, tekściarz, montażysta<br />
}}<br />
'''Jakub Strach''' (ur. 25 kwietnia [[2007]] roku w Warszawie) – polski aktor dziecięcy, dialogista i tekściarz. Redaktor portalu Dubbingpedia. Występuje również pod pseudonimem: '''Jan Odwaga'''.<br />
<br />
Uczeń LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie, a także Warsztatowej Akademii Musicalowej [[Paweł Podgórski|Pawła Podgórskiego]] w której edukację zakończył w styczniu [[2021]] roku. <br />
<br />
Od [[2015]] roku użycza swojego głosu w dubbingach, współpracując z [[Iyuno|BTI Studios / IYUNO Media]], [[Hiventy Poland]], [[Master Film]], [[VSI Warsaw]], [[Studio Publishing]], [[Studio Sonica]] oraz [[Telewizja Polska|Telewizją Polską]]. <br />
<br />
Na przełomie [[2015]]/[[2016]] roku do listopada [[2021]] współpracował z Teatrem Syrena, natomiast od [[2017]] roku z Teatrem Narodowym i Dramatycznym w których to działalność artystyczną prowadzi do dnia dzisiejszego. W latach [[2019]]-[[2021]] występował również na deskach teatrów muzycznych, Roma i Buffo. Od września [[2023]] roku związany jest z Teatrem Capitol w Warszawie.<br />
<br />
W [[2022]] roku zaczął udzielać się także jako dialogista, autor tekstów piosenek oraz montażysta dubbingu, współpracując ze [[Studio PDK|Studiem PDK]] oraz [[Mastergroove Studios]]. Zajmuje się również tłumaczeniem i adiustacją filmów lektorskich dla platform [[SkyShowtime]], [[Rakuten]] i kanału 13 Ulica.<br />
<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Czarna Pantera]]''<br />
* 2018: ''[[Grinch]]'' – Ozzy<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks<br />
* 2018: ''[[Pułapka czasu]]'' – Charles Murry<br />
* 2018: ''[[Pup Star: Dookoła świata]]''<br />
* 2018: ''[[Ralph Demolka w internecie]]''<br />
* 2018: ''[[Rodzina od zaraz]]''<br />
* D2018: ''[[Uczeń Świętego Mikołaja]]'' – Mikołaj<br />
* 2018: ''[[Zakręcony piątek]]'' – Fletcher Blake<br />
* 2019: ''[[Angry Birds 2 Film]]'' – Vivi<br />
* 2019: ''[[Avengers: Koniec gry]]'' – Młody Scott Lang<br />
* 2019: ''[[Aladyn (film 2019)|Aladyn]]'' – Omar<br />
* D2019: ''[[Drużyna Buddiego]]''<br />
* D2019: ''[[Dzieci lata]]'' – Kári<br />
* 2019: ''[[Jakub, Mimmi i gadające psy]]'' – Jakub<br />
* 2019: ''[[Klaus]]''<br />
* 2019: ''[[Kraina lodu II]]''<br />
* 2019: ''[[Następcy 3]]'' –<br />
** Piszczek,<br />
** Wstydek<br />
* 2019: ''[[Pachamama]]'' – Tepulpai<br />
* 2019: ''[[Salma w krainie dusz]]'' – mały Jorge<br />
* D2019: ''[[Siatkarz Buddy]]''<br />
* 2019: ''[[Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają]]'' – Timmy Fiasco<br />
* 2019: ''[[Toy Story 4]]''<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]''<br />
* 2020: ''[[Będziemy bohaterami]]'' – Zawrót<br />
* D2020: ''[[Ella Bella Bingo]]'' – Henry<br />
* 2020: ''[[Magiczne wakacje]]'' – Cameron<br />
* 2020: ''[[Magia na opak]]'' – Phillip<br />
* 2020: ''[[Nieustraszony]]'' – Titus<br />
* 2020: ''[[Nocna przygoda]]'' – Lewis<br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2020: ''[[Pan Jangle i świąteczna podróż]]'' – Edison<br />
* 2020: ''[[Scooby-Doo!]]'' – Młody Norville „Kudłaty” Rogers<br />
* 2020: ''[[Turniej główny]]'' – Leo<br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin<br />
* 2020: ''[[Wiedźmy]]'' – Młody Charlie Hansen<br />
* 2021: ''[[Dwóch ojców]]'' – Guilherme<br />
* 2021: ''[[Dzień na tak]]'' – Nando Torres<br />
* 2021: ''[[Wilczy gang]]'' – Wolf<br />
* 2021: ''[[Raya i ostatni smok]]'' – Boun<br />
* 2021: ''[[Co w duszy gra]]''<br />
* 2021: ''[[Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów]]''<br />
* 2021: ''[[Skater Girl]]''<br />
* 2021: ''[[Rodzinka rządzi]]''<br />
* 2021: ''[[Luca]]'' – Alberto Scorfano <small>(zwiastun #1)</small><br />
* 2021: ''[[Ulica Strachu – część 2: 1978]]''<br />
* 2021: ''[[Dziki Zachód Calamity Jane]]'' – Trębacz<br />
* 2021: ''[[Jak ocalić smoka]]'' –<br />
** Mortimer,<br />
** Uczniowie<br />
* 2021: ''[[Mama Mu wraca do domu]]'' – Brat Liny<br />
* 2021: ''[[Yakari i wielka podróż]]'' – Yakari<br />
* 2021: ''[[Martin i magiczny las]] – Burza<br />
* 2021: ''[[Rodzina Addamsów 2]]''<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]'' – Henk<br />
* 2021: ''[[Ron usterka]]'' – Barney<br />
* 2021: ''[[Mój przyjaciel wampir]]'' – Michał<br />
* 2021: ''[[Wilk, lew i ja]]'' – Rapha<br />
* 2021: ''[[Pamiętnik Berta]]'' – Erik<br />
* 2021: ''[[Clifford. Wielki czerwony pies]]''<br />
* 2021: ''[[Wicher. Ostatni rozdział]]'' – Carlo<br />
* 2021: ''[[Składanka]]<br />
* 2021: ''[[Wilk na 100%]]'' – Mały Freddy Lupin<br />
* 2021: ''[[NickGwiazdka z gwiazdami]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Hilda i Władca gór]]''<br />
* 2022: ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]''<br />
* 2022: ''[[Dom (film animowany 2021)|Dom]]''<br />
* 2022: ''[[Skarb Mikołajka]]'' – Alcest<br />
* 2022: ''[[Gramy u siebie]]'' – Brian<br />
* 2022: ''[[To nie wypanda]]''<br />
* 2022: ''[[Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo]]'' – Greg<br />
* 2022: ''[[Metal Lords]]''<br />
* 2022: ''[[Chłopiec zza szyby]]'' – Kumpel gruby<br />
* 2022: ''[[Recess: All Growed Down]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Recess: Taking the Fifth Grade]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu]]'' – Młody Rupert Grint (w trakcie mutacji)<br />
* 2022: ''[[Felix i ukryty skarb]]'' – Felix<br />
* 2022: ''[[Minionki: Wejście Gru]]''<br />
* 2022: ''[[Lena i Śnieżek]]''<br />
* 2022: ''[[13: Musical]]'' – Evan Goldman<br />
* 2022: ''[[Pies w rozmiarze XXL]]'' – Billy<br />
* 2022: ''[[Młody Winnetou]]'' – Winnetou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Skazane na balet]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Terminator 2: Dzień sądu]]'' – John Connor <small>(wersja polska)</small><br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Lilka i Pestka]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Duch, który musiał odejść]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Pinokio (film fabularny 2022)|Pinokio]]'' – Knot<br />
* 2022: ''[[Miś Bamse na wulkanie]]'' <br />
* 2022: ''[[Mecz o wszystko]]'' – <br />
** Ori,<br />
** Pepijn,<br />
** Dzieci<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' –<br />
** Silas,<br />
** Gwary<br />
* 2022: ''[[Dom na falach]] –<br />
** Kosuke,<br />
** Młody Kosuke<br />
* 2022: ''[[Comedy Queen]]''<br />
* 2022: ''[[Hokus Pokus 2]] –<br />
** Młody Billy Butcherson,<br />
** Dzieciak przebrany za Mary Sanderson,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Black Adam]]'' – Amon Tomaz<br />
* 2022: ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' – Ladji<br />
* 2022: ''[[Uwolnić Poly]]'' – Pablo<br />
* 2022: ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' – Piotrek<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]'' – <br />
** Mukla pirat,<br />
** Mukla zielona w prążki,<br />
** Mukla zielona kosmonauta,<br />
** Mukla chuda<br />
* 2022: ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]'' –<br />
** Mukla niebieska,<br />
** Mukla szara,<br />
** Mukla wredna,<br />
** Chłopiec<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]] – Młody Pettson<br />
* 2022: ''[[The Christmas Letter]]'' – Henio<br />
* 2022: ''[[Zapasy z życiem]]'' – Vince<br />
* 2022: ''[[Pan Zabawka]]''<br />
* 2022: ''[[Świąteczny cud]]'' – Karl<br />
* 2023: ''[[Shazam! Gniew bogów]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Najlepszy rzut Changa]]''<br />
* 2023: ''[[Misja: Bal]]'' – Kyle<br />
* 2023: ''[[Piotruś Pan i Wendy]]'' – Slightly<br />
* 2023: ''[[Krater]]'' – Borney<br />
* 2023: ''[[Wróżka Różka]]'' – Karl Gustaw<br />
* 2023: ''[[Indiana Jones i artefakt przeznaczenia]]'' – Bogaty dzieciak <br />
* 2023: ''[[Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film]]''<br />
* 2023: ''[[Najlepsi]]'' – Brooklyn <br />
* 2023: ''[[Kompas szkieletora]]'' – Champ Brown<br />
* 2023: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos]]''<br />
* 2023: ''[[Mukliki]]'' – Findus<br />
* 2023: ''[[Katak. Podwodna przygoda]]'' – Kami<br />
* 2023: ''[[Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka]]'' –<br />
** Anthony,<br />
** Gwary dzieci,<br />
** Lothar,<br />
** Maks<br />
* 2023: ''[[Mikey i ja]]'' – Barry Corman<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2014: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' – Mały Ricky<br />
* 2014-2016: ''[[Wissper]]'' – Borsuk Bopsie <small>(odc. 67, 80, 85, 96)</small><br />
* 2015: ''[[Dzień, w którym Heniś poznał...]]''<br />
* 2015: ''[[Nie ma jak w rodzinie]]'' –<br />
** Kenny <small>(seria 3)</small>,<br />
** 9-letni dupek<br />
* 2015: ''[[Obóz Kikiwaka]]'' – Matteo Silva <small>(odc. 43-105, 107, 109)</small><br />
* 2015: ''[[Pidżamersi]]'' – Faraon Junior <small>(odc. 99-100, 102-103, 113)</small><br />
* 2015: ''[[Z pamiętnika Miki]]'' – Jak to<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' –<br />
** Orby <small>(odc. 21a)</small>,<br />
** Dash <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Stephan <small>(odc. 23b)</small>,<br />
** Duke <small>(odc. 25b)</small>,<br />
** Cody <small>(odc. 38a, 70b)</small>,<br />
** Psikus i Figiel <small>(odc. 44b, 57b, 62b)</small>,<br />
** Sydney <small>(odc. 45a)</small>,<br />
** Stefek <small>(odc. 47a, 59a)</small>,<br />
** Szkrabik <small>(odc. 58b)</small>,<br />
** Toby <small>(odc. 62b)</small>,<br />
** Reks <small>(odc. 84a)</small><br />
* 2016: ''[[Kiva potrafi]]'' – Sol<br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]'' – Noddy<br />
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – mały Milo <small>(odc. 39a)</small><br />
* 2016: ''[[Rafcio Śrubka]]'' – gwary<br />
* 2016-2018: ''[[Rodzinka od środka]]'' – Norman <small>(odc. 51)</small><br />
* 2017: ''[[Bella i Sebastian (serial animowany)|Bella i Sebastian]]'' – Sonny<br />
* 2017: ''[[Claude]]'' – Claude<br />
* 2017: ''[[Jedenastka]]'' – Rodrigo <small>(odc. 161, 218-220)</small><br />
* 2017: ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' – Rod<br />
* 2017: ''[[Vikki RPM]]''<br />
* 2017: ''[[Wielka Szóstka: Serial]]''<br />
* 2017-2020: ''[[Zaplątane przygody Roszpunki|Zaplątani: Serial / Zaplątane przygody Roszpunki]]'' − Mały Lance Bajera <small>(odc. 45)</small><br />
* D2018: ''[[Angelo rządzi]]'' – Peter <small>(odc. 82a, 84a, 87ab, 89a, 91b, 95ab, 96b, 97ab, 98b, 99a, 100a, 101a, 104)</small><br />
* D2018: ''[[Slugterra]]'' – Symothy <small>(odc. 48-50, 52)</small><br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]'' –<br />
** Pip <small>(odc. 45b)</small>,<br />
** Beagle Boy,<br />
** Pooply,<br />
** Uczeń szkoły tańca 3,<br />
** Chłopiec 2,<br />
** Puck <small>(odc. 47a, 51b)</small>,<br />
** Chester <small>(odc. 80a)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2018: ''[[Jeźdźcy smoków]]'' –<br />
** Maruda <small>(odc. 109)</small>,<br />
** Fingard<br />
* 2018: ''[[Abby Hatcher]]'' – Bozzly<br />
* 2018: ''[[Banda Beti]]'' – Gienek<br />
* 2018: ''[[Biuro ochrony magii]]'' – Jack <small>(odc. 15)</small><br />
* 2018: ''[[Coop i Cami pytają świat]]'' – dzieciak <small>(odc. 5)</small><br />
* 2018: ''[[Craig znad Potoku]]'' – <br />
** Turner <small>(odc. 13)</small><br />
** Chłopiec z domku dla lalek <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Ten, który się nie drapie <small>(odc. 98)</small><br />
* D2018: ''[[Kot Pete]]'' – Żółw Denis<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – <br />
** Szymek <small>(odc. 1b, 6b, 7a, 8b, 9a, 10a, 12a, 13a, 14b, 15b, 18a, 19a, 20b, 22b, 26ab, 28ab, 30a, 32a, 34b, 35, 36b-52b)</small>,<br />
** Krzyś,<br />
** Franek<br />
* 2018: ''[[Między nami, kuzynami]]'' – Leaf<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek <small>(świąteczny odcinek specjalny)</small><br />
* 2018: ''[[Obóz na wyspie]]'' –<br />
** Max <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Piżamek<!-- <small>(odc. 1, 3, 5, 10, 47, 61-64, 73)</small>-->,<br />
** Lodowa kanapka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Szczeniak <small>(odc. 39)</small>,<br />
** Król <small>(odc. 45, 47, 56, 65-67)</small>,<br />
** Mały tyranozaur,<br />
** Pies<br />
* 2018: ''[[Wodnikowe Wzgórze (2018)|Wodnikowe Wzgórze]]''<br />
* 2018: ''[[Luo Bao Bei]]'' – Timmy<br />
* 2018: ''[[Fancy Nancy Clancy]]'' – Roberto <small>(odc. 41a, 42a, 43a, 47a, 48a)</small><br />
* D2019: ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]''<br />
* D2019: ''[[Psi patrol]]'' – Harold <small>(odc. S1, 139, 145b, 154a, 157ab, 160)</small><br />
* D2019: ''[[Blaze i mega maszyny]]''<br />
* 2019: ''[[Dom pod jabłonką]]''<br />
* D2019: ''[[Star Butterfly kontra siły zła]]'' –<br />
** Sandy <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Mały Marco <small>(odc. 63a)</small><br />
* D2019: ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' –<br />
** Gregor McConner <small>(odc. 52)</small>,<br />
** Austin <small>(odc. 56)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2019: ''[[Jedenastka]]''<br />
* 2019: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria I − Battle Planet|Bakugan: Battle Planet]]'' – Mac <small>(odc. 1-30)</small><br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' – Kieł <small>(odc. 40b)</small><br />
* D2019: ''[[Artur i Minimki (serial animowany)|Artur i Minimki]]'' – Betamesz<br />
* D2019: ''[[Mustang: Duch wolności]]'' – Kłak <small>(odc. S1-S2)</small><br />
* 2019: ''[[Frytka i Kartofelcia]]'' – Nico<br />
* 2019: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa]]'' – Fingard <small>(odc. 4, 12)</small><br />
* 2019: ''[[Karolek z Naklejkowa]]'' – Rudy <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2019: ''[[Zjazd rodzinny]]'' – Mason <small>(odc. 15)</small><br />
* 2019: ''[[Wiedźmin (serial 2019)|Wiedźmin]]'' <br />
* 2019: ''[[Mali detektywi]]''<br />
* 2019: ''[[Mocny Mike]]'' – Tom<br />
* 2019: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(odc. 1-50, S01-S10)</small><br />
* 2019: ''[[Wielkie plany Archibalda]]''<br />
* 2019: ''[[Bia]]'' – Nene <small>(odc. 36)</small><br />
* 2019: ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' –<br />
** Mały Duke Detain <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Billy McCloud <small>(odc. 1b, 2a, 5b, 8b)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 3b)</small><br />
* D2019: ''[[Heidi (serial animowany 2015)|Heidi]]'' – Rico <small>(odc. 41-48, 57-64)</small><br />
* D2019: ''[[Zafari]]'' – Lektor dziecięcy<br />
* D2019: ''[[Metalions]]''<br />
* 2019: ''[[Legenda Isla Nublar]]'' – Hudson Harper <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2020: ''[[Tut Tut Autka w Pagórkowie]]'' – Tymek Klakson<br />
* 2020: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria II − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <br />
* 2020: ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' –<br />
** DJ Śliski <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Mydełko <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Troll <small>(odc. 38)</small><br />
* D2020: ''[[Jaś Fasola]]''<br />
* 2020: ''[[Alice i Lewis]]'' – Michael<br />
* 2020: ''[[Kumpel terapeuta]]''<br />
* D2020: ''[[Świat Niny]]'' – Carlos<br />
* 2020: ''[[Glitch Tech]]'' – Młody High Five <small>(odc. 4)</small><br />
* 2020: ''[[Pokémon seria: Słońce i Księżyc#Seria 22 − Ultra Legendy|Pokémon seria: Słońce i Księżyc – Ultra Legendy]]'' − Noah <small>(odc. 21)</small><br />
* 2020: ''[[Psia Akademia]]'' – Morgan<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]'' –<br />
** Gunther,<br />
** Chłopiec<br />
* 2020: ''[[Mustang: Duch wolności: Akademia Jazdy Konnej]]'' – Kłak <small>(odc. 1-2, 7, 13, 15-16)</small><br />
* E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Dylan Thompson <small>(odc. 7)</small><br />
* 2020: ''[[Miasto Rymowanek]]'' – Humpty Dumpty<br />
* D2020: ''[[Agent Binky: Pets of the Universe]]'' – Mały człowiek<br />
* D2020: ''[[Ela, Oskar i Puf]]'' – Oskar<br />
* 2020: ''[[Klub Opiekunek]]'' –<br />
** David Michael,<br />
** Derek Masters,<br />
** Oliver,<br />
** Loud Kid<br />
* D2020: ''[[Super Rakieta]]''<br />
* 2020: ''[[JoJo i Babcia]]''<br />
* D2020: ''[[Królewska Straż]]'' –<br />
** Jabari,<br />
** Lektor <small>(odc. 1-2, 5, 17, 22, 24-25, 31-33, 39, 43, 51)</small><br />
* 2020: ''[[Mega Ekspres]]'' – Max<br />
* 2020: ''[[Śmieciarka]]'' – Staś<br />
* 2020: ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' –<br />
** Crank <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Percy <small>(odc. 2, 12-13)</small><br />
* 2020: ''[[Hej, Duggee!]] – Roly<br />
* 2020: ''[[Tupcio Chrupcio]]'' – Henryś <small>(seria 2)</small><br />
* 2020: ''[[Bing]]'' – Bing <small>(79-104)</small><br />
* 2020: ''[[Raven na chacie]]'' – Matteo Silva <small>(odc.69)</small><br />
* 2020: ''[[Grace i niezwykłe pojazdy]]''<br />
* 2020: ''[[Wehikuł Ignacego]]'' – Tomek <small>(odc.4)</small><br />
* 2020: ''[[Chico: Małpka złota rączka]]''<br />
* 2020: ''[[Ogarnij to!]]'' –<br />
** Topher<small> (odc. 19) </small>,<br />
** Simon<small> (odc. 23) </small><br />
* 2020: ''[[Buduj z Batmanem]]'' – Batman<br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(odc. 1-46, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Gazu, pieski, gazu!]]''<br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)]]''–<br />
** Chłopiec <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Chłopiec 2 <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021: ''[[Miasto duchów]]'' – Peter<br />
* 2021 ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Potężne Kaczory: Sezon na zmiany]]'' – Nick<br />
* 2021: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria III − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <small>(odc. 112)</small><br />
* 2021: ''[[Santiago z mórz]]'' – Enrique Real de Palacios III<br />
* 2021: ''[[Clifford (serial animowany 2019)|Clifford]]'' – Jack Morgan<br />
* 2021: ''[[Elliott z planety Ziemia]]'' – <br />
** Elliott Epson,<br />
** Elliott – klon <small>(odc. 15)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' – Tymek <small>(seria III, S01)</small><br />
* 2021: ''[[Pokémon: Podróże – Seria]]'' – Horace <small>(odc. 32)</small><br />
* 2021: ''[[Falcon i Zimowy Żołnierz]]'' – Cass Wilson <small>(odc. 1)</small><br />
* 2021: ''[[Turner i Hooch]]'' – Matthew <small>(odc. 2-3, 5-12)</small><br />
* 2021: ''[[Monster Beach]]''– Dean<br />
* 2021: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' –<br />
** Dosiek Maskotek <small>(odc. 121-124)</small>,<br />
** Kangurek Franek <small>(odc. 127)</small><br />
* 2021: ''[[Na farmie]]'' – Głosy chłopięce<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(odc. 80-82)</small><br />
* 2021: ''[[Dziewczyna, chłopak, itd.]]''<br />
* 2021: ''[[Przygody młodego Marco Polo]]'' – Luigi<br />
* 2021: ''[[Luke, podróżnik w czasie]]'' – Tang <small>(odc. 1-5, 32, 35, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Reksin]]'' – Max<br />
* 2021: ''[[He-Man i Władcy Wszechświata (serial animowany 2021)|He-Man i Władcy Wszechświata]]'' –<br />
** Kiciuś <small>(odc. 1, 16)</small>,<br />
** Młody Adam <small>(odc. 3, 7-8, 11)</small><br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]'' – Artur Bambini<br />
* 2021: ''[[Kocie wiedźmy]]'' – Wyatt<br />
* 2021: ''[[Wojowniczka i troll]]'' – Kendar <small>(odc. 11-13)</small><br />
* 2021: ''[[Doug wyciąga wtyczkę]]'' –<br />
** Grześ <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Gary <small>(odc. 14, 16, 20)</small><br />
* 2021: ''[[Nic strasznego]]<br />
* 2021: ''[[Ale obciach]]'' – Alfie<br />
* 2021: ''[[Panda Tafla]]'' – <br />
** Kaj <small>(odc. 7b)</small>,<br />
** Qui <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żółw 1 <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Leo <small>(odc. 24-25, 27, 30)</small><br />
* 2021: ''[[Ridley Jones: Strażniczka muzeum]]''<br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]''<br />
* 2021: ''[[Arcane]]'' – Młody Ekko <small>(odc. 1-2)</small><br />
* 2021: ''[[Psy w kosmosie]]'' – Młody Wyrzut <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021 : ''[[Little Angel]]'' –<br />
** John <small>(odc. 9-40, 42-82, 106, 110)</small>,<br />
** Czarnoskóry chłopiec,<br />
** Chłopiec-krowa,<br />
** Chłopiec-mysz,<br />
** Pajączek #1<br />
* 2021: ''[[Świat Karmy]]'' – Mateo <small>(odc. 8-9, 11-12, 14, 16, 18, 21-22, 25, 27, 34-36, 38-40)</small><br />
* 2021:''[[Gaby Duran: galaktyczna opiekunka]]'' – Jeremy <small>(odc. 25-38, 40-41)</small><br />
* 2021: ''[[Bal słówek]] <small>(wesoła matematyka)</small><br />
* 2022: ''[[Aparatka (serial animowany 2021)|Aparatka]]'' – Mike <small>(odc. 3)</small><br />
* 2022: ''[[Super Drużyna]]'' – Trik<br />
* 2022: ''[[That Girl Lay Lay]]'' – Young Dylan <small>(odc. 8)</small><br />
* 2022: ''[[The Orbital Children]]'' – Taiyou Tsukuba<br />
* 2022: ''[[Precel i szczeniaczki]]'' –<br />
** Paxton <small>(kilka kwestii)</small>,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Wielkodomscy]]'' – Rysio, brat Beci <small>(odc. 44b)</small><br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee<br />
* 2022: ''[[Harley Quinn]]'' – Kolega Joshuy #1 <small>(odc. 2)</small><br />
* 2022: ''[[Superpsiaki]]'' – JJ<br />
* 2022: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria IV − Ewolucje|Bakugan – Ewolucje]]'' <br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
* 2022: ''[[Pinokio i przyjaciele]]'' – Knot <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2022: ''[[Madagaskar: mała dżungla]]''<br />
* 2022: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2022: ''[[Między nami, misiaczkami]]'' – Pip <small>(odc. 15)</small><br />
* 2022: ''[[Heartstopper]]'' – gwary<br />
* 2022: ''[[Tobot – Galaktyczni detektywi]]'' – Bartek<br />
* 2022: ''[[Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej]]'' – Man-Man <small>(odc. 10)</small><br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Martwy punkt: Paranormalny park]]''<br />
* 2022: ''[[Magiczny plac zabaw Mii]]'' – Chłopak 1<br />
* 2022: ''[[Straż ekipa]]'' – Sterowiec Bąbel <small>(odc. 17b)</small><br />
* 2022: ''[[Barley i Tabby z miasta na drzewie]]'' – Stan<br />
* 2022: ''[[Backstage]]'' – George Gladwell<br />
* 2022: ''[[Bee i PuppyCat]]''<br />
* 2022: ''[[Kurczaki na tropie]]'' – Prosiek <small>(odc. 15b, 26a)</small><br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' – Gus <small>(odc. 7-8)</small><br />
* 2022: ''[[Akademia Gimnastyki: Druga szansa]]''<br />
* 2022: ''[[Operacja ratunkowa w tajlandzkiej jaskini]]'' – Adul<br />
* 2022: ''[[ONI: Opowieść o bogu piorunów]]'' – Calvin <small>(odc. 3-4)</small><br />
* 2022: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa#Seria III|Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Podniebni bohaterowie]]'' – Dak<br />
* 2022: ''[[Widmo-Psiaki]]'' – Bąbel<br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' – <br />
** Kwarc <small>(odc. 3-4, 7, 12, 14, 17, 21-22, 25-26, 35-38, 40, 42-43, 45-46, 48, 52-53, 63-64, 66, 72-74, 78)</small>,<br />
** Lektor tyłówki <small>(odc. 14, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Avengers Przyszłości]]''<br />
* 2022: ''[[Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta]]'' –<br />
** Uczeń 1 <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Uczeń 2 <small>(odc. 9)</small><br />
* 2022: ''[[Śnięty Mikołaj: Serial]]'' – Buddy „Cal” Calvin-Claus<br />
* 2022: ''[[Pokémon: Podróże – Seria#Seria XXV − Najwspanialsze podróże – Seria|Pokémon: Najwspanialsze podróże]]'' − <br />
** Horace <small>(odc. 12, 20, 35, 39-40)</small>,<br />
** Hop <small>(odc. 25-28, 31-33, 35, 38)</small><br />
* 2022: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria IV − Ewolucje|Bakugan: Battle Planet]]'' – Niebieski mściciel <small>(odc. 138, 147, 152)</small><br />
* 2022: ''[[Smoczy Książę]]'' – Terry <small>(odc. 28-32, 34, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Dodger]]'' – Otis<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' – Lektor <small>(odc. 50)</small><br />
* 2023: ''[[Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu]]'' – Takuya <small>(odc. 15)</small><br />
* 2023: ''[[Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści]]'' – Yosuke <small>(odc. 3)</small><br />
* 2023: ''[[Bracia Hardy]]'' – <br />
** Młody Adrian Munder <small>(odc. 21, 23)</small>,<br />
** Młody Aaron Munder <small>(odc. 23)</small><br />
* 2023: ''[[Record of Ragnarok]]''<br />
* 2023: ''[[8:15]]''<br />
* 2023: ''[[Moc księżniczek]]''<br />
* 2023: ''[[Strażak Sam]]'' – Peter <small>(odc. 192-193, 197, 199)</small><br />
* 2023: ''[[Biggleton]]''<br />
* 2023: ''[[Sammy i Raj w pętli czasu]]'' – Hugo <br />
* 2023: ''[[Karma i Jonar]]'' – Jonar<br />
* 2023: ''[[Moja niesamowita historia]]'' – Aleks <small>(odc. 25)</small><br />
* 2023: ''[[Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja]]''<br />
* 2023: ''[[Szkoła potworyków]]'' – Mniambol<br />
* 2023: ''[[Dronersi]]'' – Gabriel „Enki” Bismuth-Bienaimé<br />
* 2023: ''[[Żabek i Ropuch]]''<br />
* 2023: ''[[Monster High (serial animowany 2022)|Monster High]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria V − Legendy|Bakugan: Battle Planet]]'' – Kino <small>(odc. 163)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom]] – Kornel <small>(odc. 156a)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom w realu]]'' –<br />
** Leoś Ranczak <small>(odc. 4, 8, 10-11)</small>,<br />
** gwary<br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' – Guldo <small>(odc. 28-29)</small><br />
* 2023: ''[[Superkoty]]''<br />
* 2023: ''[[Weekend z rodzinką]]'' – <br />
** Nolan <small>(odc. 11, 13)</small>,<br />
** Jonas <small>(odc. 16)</small><br />
* 2023: ''[[Ōoku: The Inner Chambers]]'' – Kakizoe<br />
* 2023: ''[[Kizazi Moto: Generacja ognia]]'' – Ndahura <small>(odc. 1)</small><br />
* 2023: ''[[Baki Hanma]]'' – Rumina<br />
* 2023: ''[[Potężne Kaczory (serial animowany)|Potężne Kaczory]]'' – Buzz Blitzman <small>(odc. 18)</small><br />
* 2023: ''[[Przygody misia Paddingtona (serial animowany 2019)|Przygody misia Paddingtona]]'' – Mateo <small>(odc. 57a, 58b)</small><br />
* 2023: ''[[Inazuma Eleven Go]]'' – Adé Kébé<br />
* 2023: ''[[LEGO Friends – następny rozdział]]''<br />
* 2023: ''[[Dodo]]'' – Frisbo<br />
* 2023: ''[[Obudziłam się wampirzycą]]'' – Kev Gardener<br />
* 2023: ''[[Onimusha]]'' – Młody Iemon <small>(odc. 5)</small><br />
<br />
=== Gry ===<br />
* 2020: ''[[Iron Harvest]]'' – Chłopczyk #2<br />
* 2022: ''[[ELEX II]]''<br />
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]''<br />
* 2022: ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów]]'' – Młody Boba Fett<br />
* 2023: ''[[Diablo IV]]''<br />
<br />
=== Programy ===<br />
* 2018: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' – AJ<br />
<br />
=== Dokumenty===<br />
* 2022: ''[[Museum]]''<br />
<br />
=== Filmy i seriale z serii ''Fistaszki'' (jako Schroeder) ===<br />
* 2020: ''[[Gwiazdka Charliego Browna]]'' <br />
* 2021: ''[[Wspaniałe Halloween Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Dzień Dziękczynienia Charliego Browna]]''<br />
* 2021:'' [[Wesołego jajka, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2021: ''[[Walentynka dla Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Kim jesteś, Charlie Brownie?]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy i jego show]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy przedstawia: Noworoczne postanowienia Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i drużyna marzeń]]''<br />
* 2022: ''[[Nie wygrasz wyborów, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i roztańczony beagle]]''<br />
* 2022: ''[[Szczęśliwego Nowego Roku, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Małe rzeczy, duża sprawa, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i Dzień Drzewa]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Kocham cię, mamo (i tato)]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Nowa szkoła Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Ach ten... Snoopy]]''<br />
* 2022: ''[[Lato było krótkie]]''<br />
* 2022: ''[[Twój pierwszy pocałunek]]''<br />
* 2022: ''[[Zakochany Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Jesteś najlepszy, Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i świąteczne opowieści]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i przyjaciel na gwiazdkę]]''<br />
* 2023: ''[[Charlie Brown i walentynki]]''<br />
* 2023: ''[[Snoopy przedstawia: Niezastąpiona Marcie]]''<br />
* 2023: ''[[Ale przygoda, Charlie Brownie]]''<br />
* 2023: ''[[Charlie Brown świętuje]]''<br />
* 2023: ''[[Czy to pożegnanie, Charlie Brownie?]]''<br />
* 2023: ''[[Snoopy się żeni, Charlie Brownie]]''<br />
* 2023: ''[[Szczęście to ciepły kocyk, Charlie Brownie]]''<br />
* 2023: ''[[Trzeba wymienić Lucy, Charlie Brownie]]''<br />
* 2023: ''[[Wiosenny trening Charliego Browna]]''<br />
* 2023: ''[[Życie to cyrk, Charlie Brownie]]''<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2018: ''[[Filary Ziemi]]''<br />
* 2019: ''[[Tchnienie. Poeta fortepianu]]''<br />
* 2019: ''[[Upadek gigantów]]''<br />
* 2019: ''[[Kto się nie schowa, ten kryje]]''<br />
* 2019: ''[[Nieodwołalne]]''<br />
* 2019: ''[[Wilimowski]]''<br />
* 2019: ''[[Mistrz i Małgorzata (słuchowisko 2019)|Mistrz i Małgorzata]]''<br />
* 2020: ''[[Jan Rodowicz - Anoda]]''<br />
* 2020: ''[[Łamacz szyfrów]]'' – Staszek Ulam<br />
* 2020: ''[[Peer Gynt]]'' – Młody troll II <small>(odc. 3)</small><br />
* 2020: ''[[Ułańska jesień]]''<br />
* 2020: ''[[Ostatnia akcja Antka Rozpylacza]]''<br />
* 2020: ''[[Staśko – rzecz o Stanisławie Wyspiańskim, gdy jeszcze pacholęciem był]]'' – Staśko<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
* 2020: ''[[Piotruś Pan (audiomusical)|Piotruś Pan]]'' – Trąbal<br />
* 2021: ''[[Zbrodnia i kara (słuchowisko 2021)|Zbrodnia i kara]]'' – Mały Raskolnikow<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2021: ''[[Kosmonauci]]''<br />
* 2021: ''[[Pułapka (słuchowisko 2021)|Pułapka]]'' – Duszyczka<br />
* 2021: ''[[Guatemala Hobby Shop]]''<br />
* 2021: ''[[„Mały” roznosiciel nadziei]]''<br />
* 2021: ''[[Roman i Julia, czyli historia romansu mojej babci]]''<br />
* 2021: ''[[Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania]]''<br />
* 2022: ''[[Studium w szkarłacie: Dziwne przygody Sherlocka Holmesa]]'' – Wiggins<br />
* 2022: ''[[Świat bez końca]]'' – Mały Philemon<br />
* 2022: ''[[Virga]]''<br />
* 2023: ''[[Fucking Monterosa]]'' – Kaj<br />
* 2023: ''[[Langer]]''<br />
* 2023: ''[[Ostatnie takie wakacje]]'' – Julek<br />
* 2023: ''[[Chmuroręki i Ogniousty]]'' <br />
* 2023: ''[[Głosy szumiącego potoku]]'' – Heinrich<br />
* 2023: ''[[Makbet (słuchowisko 2023 – reż. Dariusz Błaszczyk)|Makbet]]'' –<br />
** Syn Mcduffa,<br />
** Zjawa 2<br />
<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks <small>(''„Czy ktoś uwierzy w to?”'', ''„Royal Doulton Music Hall”'', ''„Okładka łatwo cię może zwieść”'', ''„Świat żółwieje”'', ''„Rozpal sobie iskrę życia”'', ''„Gdzieś, gdzie wszystko jest”'' (repryza), ''„Rozpal sobie iskrę życia”'' (repryza), ''„Do nieba bram”'')</small><br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]'' <small>(''„Piosenka Dory”'')</small><br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin <small>(''„Hey Boy”'')</small><br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]''<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' – Silas<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]''<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – Szymek<br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]''<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek<br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' <small>(''„A Pack Of My Own”'')</small><br />
* 2020: ''[[Tut Tut Autka w Pagórkowie]]''<br />
* 2020: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(''„Już nadlatują T.O.T.S.”'' – czołówka, tyłówka, ''„Słodki jak miodek skarb”'' (wersje 1-21), ''„Wszystko zrobić się da!”'', ''„Jesteśmy jak Ty”'', ''„Kołysanka”'' (wersje 1-4), ''„Czas na zabawę”'', ''„Miłość to...”'', ''„Kto pyta ten wie...”'', ''„Kto pyta ten wie... , ''„Masz moje pomocne skrzydło”'', ''„Kroczek po kroku”'', ''„Ja nie boję się”'', ''„W zespole siła jest!”'', ''„Babble Along”'', ''„Pobawmy się razem dziś”'', ''„Głupawka”'' (wersja 1-2), ''„Już dzisiaj są święta!”'', ''„Użyj swego ryku”'', ''„Pociąg T.O.T.S.”'', ''„Już nie boję się...”'', ''„Jedno, małe "auć"”'', ''„Nie, dziękuję”'', ''„Fredzio Cię znajdzie”'', ''„Dzień sprzątania”'', ''„Dzień tatusia”'', ''„Jedyna na milion”'', ''„Wstawaj, dawaj”'', ''„Zabawa trwa”'', ''„Co jest wspaniałego w kwiatach?”'', ''„Let's Take a Flight Through the Night”'', ''„Weźmy ich wszystkich tam”'', ''„Najlepsi przyjaciele”'', ''„Lucky”'' (wersje 1-2), ''„Czas na prezent”'', ''„Każdy problem rozwiązać się da!”'', ''„Super tajna misja”'', ''„Magia”'', ''„Dziś mamy Halloween”'', ''„Wybudujemy wielki dom”'', ''„Rób to co ja”'', ''„Poczuj ten rytm”'', ''„Wystarczy jeden dźwięk”'', ''„Jak z obrazka...”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'' (repryza), ''„Zabawek moc”'', ''„Zabawek moc”'' (repryza), ''„Pluszakoboty”'', ''„Rozchmurz tę smutną twarz”'', ''„Wytęż wzrok a znajdziesz drogę”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'' (repryza), ''„Powiedz czego Ci brak...”'', ''„Zróbmy to pomalutku”'', ''„Leć mały, leć mała!”'', ''„Piosenka wiecznie trwa”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'' (repryza), ''„Tańcz tak jak lubisz”'', ''„Piżama-party”'', ''„Na bajkę czas”'', ''„Na bajkę czas”'' (repryza), ''„Bum, bum, bum!”'', ''„Bliźniaczki z was”'', ''„Pobawmy się w nową grę!”'', ''„Totsball”'', ''„Przykład jej daj”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'' (repryza), ''„To Mia”'', ''„Gdy trąbę masz, to radę dasz!”'', ''„Hau, hau - boogie!”'', ''„Wciąż płyń i nie martw się”'', ''„Chrumkaj jak ja”'', ''„To Skarbek”'', ''„Pora dziś na nasz dziki swing”'', ''„Skaczmy wszyscy razem”'', ''„Dobrze jest zwolnić rytm”'', ''„Oczęta zmruż”'')</small><br />
* 2021: ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(''„Królową musisz się stać”'')</small><br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(''„Piosenka czołówkowa”'', ''„Połącz wszystko razem”'', ''„Jak zrobić słodkie pyszności?”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Chomikotki”'', ''„Chomikotki”'' (repryza), ''„Co robią kotki?”'', ''„Co robią kotki?”'' (repryza), ''„Ulubiona kanapka Najkotka”'', ''„Bańki”'' (wersje 1-2), ''„To zamiatanko”'', ''„Zabawa w kolory”'', ''„Piracka piosenka”'', ''„Piracka piosenka”'' (repryza), ''„Piracka piosenka”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić mięciusią maseczkę?”'', ''„Kołysanka”'', ''„To jest droga ma”'', ''„Jak zrobić tort?”'', ''„Jak zrobić tort?”'' (repryza), ''„Dzień kreacji”'', ''„Piżamy”'', ''„Song Miękici”'', ''„Zabawa na plaży”'', ''„Koci skauci”'', ''„Jak zrobić kicikąski?”'', ''„Koci skauci”'' (repryza), ''„Bawimy się w kocim domku Gabi”'', ''„Skacz, skacz, skacz”'', ''„Piękna wyspa”'', ''„Pandusiowe boogie”'', ''„Sto lat!”'', ''„Urodziny Pandusia”'', ''„Koci hotel to jest...”'' (wersje 1-5), ''„Rycerska piosenka”'', ''„Pędzimy po torach”'', ''„Pędzimy po torach”'' (repryza), ''„Bananowa piosenka”'', ''„Jak zrobić przysmaczki-cudaczki?”'', ''„Bananowa piosenka”'' (repryza), ''„Bananowy taniec”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Dzielni kowboje”'', ''„Dzielni kowboje”'' (repryza), ''„Dzielni kowboje”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić Kocimiętkowe chrupki?”'', ''„Zrobimy to razem!”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'', ''„Pan Macdonald”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'' (repryza), ''„Jest czwarrrtek”'' (fragment 1-2), ''„Jak dekorować?”'', ''„Jest czwarrrtek”'', ''„Safari”'', ''„Felis Catus”'' (wersje 1-2), ''„Jak zrobić koktail?”'', ''„Tak to robi Pusia”'', ''„Taniec-gibaniec”'', ''„Upsi!”'', ''„Prawdziwa bajka”'', ''„Grzechoczmy i tańczmy”'', ''„Gdzie ten fioletowy brokat?”'', ''„Gdzie ta posypka?”'', ''„Gdzie są baśniowe chmurki?”'', ''„Kotosfera”'' (wersja 1), ''„Grzyzmolenie”'' (wersja 1-3), ''„Grzyzmolenie”'' (repryza), ''„Jak zrobić mniam-robaki”'', ''„Co lubisz w Kotoween?”'', ''„Kotoween!”'')</small><br />
* 2021: ''[[Luluś i Kropka budują]]'' <small>(czołówka)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' <small>(tyłówka)</small><br />
* 2021: ''[[Little Angel]]''<br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]'' <small>(odc. 8b, 23)</small><br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee <small>(''„The McGee Cleaning Song”'', ''„Christmas at Brighton”'')</small><br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
<br />
=== Słuchowiska ===<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
<br />
== Dialogi ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
* 2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]''<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 30, 41, 45, 49)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 26, 42, 47, 51, 53, 60, 69)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 106, 110, 114, 119, 123-124, 128, 134, 136, 141, 146, 151, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Bajeczki Yeti]]'' <small>(odc. 140-146, 153-159, 170-171, 175)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 14, 33, 90)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 42)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(odc. 6-10, 16-20, 26-30, 36-37, 47-52)</small><br />
* 2023: ''[[Rower Mike’a]]'' <small>(odc. 15-17)</small><br />
* 2023: ''[[Agencja detektywistyczna Zeiny]]''<br />
* 2023: ''[[Dodo]]'' <small>(odc. 1-5, 11-13)</small><br />
<br />
== Teksty piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]'' <small>(''„Sto lat!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'', ''„Witamy piękny wiosny czas!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'' (repryza))</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 47)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(czołówka, ''„A new friends!”'', ''„Never miss a chance!”'')</small><br />
* 2023: ''[[Agencja detektywistyczna Zeiny]]''<br />
<br />
== Montaż ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]''<br />
=== Seriale=== <br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 47, 50-51)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 3, 7-9, 11-12, 14-15, 24, 26-27, 31-32, 42-47, 49, 53-60, 67-78)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 110-111, 135-136, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 2-3, 7, 13-16, 21, 29, 33-35, 43, 48-53, 61, 68, 90, 97-98)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 43 – jako: Jan Odwaga)</small><br />
<br />
== Adiustacja ==<br />
=== Seriale === <br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 2-3, 6, 8-10, 14, 16-17, 20, 23-25, 29-30, 33-34, 36-37, 40, 43, 46, 48-49, 52, 54-59, 61-68, 70-71, 73-78)</small><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmpolski|11158145|''Jakub Strach''}}<br />
* {{filmweb|osoba|2524580}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT:Strach, Jakub}}<br />
[[Kategoria:Aktorzy głosowi]]<br />
[[Kategoria:Wokaliści]]<br />
[[Kategoria:Dialogiści]]<br />
[[Kategoria:Tekściarze]]<br />
[[Kategoria:Montażyści]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Studio_PDK&diff=196510
Studio PDK
2023-09-15T06:59:41Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>[[Plik:StudioPDK.png|right|200px]]'''Studio PDK''' – założona w maju [[2016]] roku firma oferująca realizację dubbingu, szeptanek, audiodeskrypcji oraz napisów (w tym dla niesłyszących). <br />
<br />
Firma początkowo nawiązała współpracę z [[Głos Lektora|Głosem Lektora]]. Na początku [[2017]] roku nagrania w ramach studia odbywały się na warszawskiej Pradze, a pod koniec w [[Studio Skit|Studiu Skit]]. Od sierpnia [[2018]] roku do sierpnia [[2021]] roku siedziba Studia PDK była usytuowana w Warszawie przy ulicy Niedźwiedziej 29B, jednak w ramach realizacji nagrań wersji polskiej firma współpracowała przede wszystkim ze [[Studio Skit|Studiem Skit]], sporadycznie korzystając także z usług [[Głos Lektora|Głosu Lektora]], [[Studio Tercja|Studia Tercja]] i Laboratorium Studio.<br />
<br />
Od sierpnia [[2021]] roku studio działa w osobnej siedzibie przy ul. Dominikańskiej 9, bud. 1A, lok. PDK w Warszawie.<br />
<br />
W lutym [[2023]] roku studio nawiązało współpracę z [[Ireneusz Załóg|Ireneuszem Załogiem]] ze względu na zamknięcie firmy [[MediaVox]], tym samym tworząc katowicki oddział studia. Bywa on podpisywany jako '''Studio PDK Katowice'''.<br />
<br />
== Klienci ==<br />
* [[Vivarto]]<br />
* [[Netflix]]<br />
* [[HBO]]<br />
* [[Warner Bros.]]<br />
* [[Polsat]]<br />
* [[BabyTV]]<br />
* [[JimJam]]<br />
* [[2x2]]<br />
* [[Anime Eden]]<br />
* [[Top Kids]]<br />
* [[Bomba Film]]<br />
* Michał Winnicki Entertainment<br />
* Tinman Creative Studios<br />
* Crunchyroll<br />
* Sony<br />
* Toei Animation<br />
<br />
== Kadra ==<br />
{| width=100% cellpadding="5px"<br />
|- valign=top<br />
|<br />
=== Reżyserzy ===<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Ireneusz Załóg]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Jakub Kisiel]]<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]]<br />
<br />
=== Tłumacze i dialogiści ===<br />
* [[Franciszka Barbaryk]]<br />
* [[Seweryn Jach]]<br />
* [[Alicja Karpińska]]<br />
* [[Klaudia Kielech]]<br />
* [[Radosław Koch]]<br />
* [[Milena Kornaga]]<br />
* [[Jakub Korolczuk]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Bartosz Krynda]]<br />
* [[Przemysław Kuligowski]]<br />
* [[Zuzanna Piskała]]<br />
* [[Kamil Pozorski]]<br />
* [[Joanna Puczyłowska]]<br />
* [[Jakub Rosiak]]<br />
* [[Michał Rzodkiewicz]]<br />
* [[Anita Skomra]]<br />
* [[Patrycja Sowa]]<br />
* [[Dominika Sowińska]]<br />
* [[Bartosz Stachura]]<br />
* [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
* [[Vivienne Szafryk]]<br />
* [[Paweł Śleziak]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Aleksandra Bieniek]]<br />
* [[Agnieszka Budzich]]<br />
* [[Zuzanna Chojecka]]<br />
* [[Patrycja Chrzanowska]]<br />
* [[Joanna Dołoszycka]]<br />
* [[Monika Fryszkowska]]<br />
* [[Sławomira Kaliska]]<br />
* [[Dominika Kuc]]<br />
* [[Maciej Kurzyk]]<br />
* [[Jakub Kisiel]]<br />
* [[Dagmara Niemiec]]<br />
* [[Marcin Piecyk]]<br />
* [[Jacek Stankiewicz]]<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]]<br />
<br />
=== Autorzy tekstów piosenek ===<br />
* [[Seweryn Jach]]<br />
* [[Radosław Koch]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Przemysław Kuligowski]]<br />
* [[Zuzanna Piskała]]<br />
* [[Patrycja Sowa]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Jakub Kisiel]]<br />
* [[Eliza Korneluk]]<br />
* [[Zofia Malinowska]]<br />
* [[Krzysztof Rześniowiecki]]<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]]<br />
<br />
=== Adiustatorzy ===<br />
* [[Seweryn Jach]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Bartosz Krynda]]<br />
* [[Kamil Pozorski]]<br />
* [[Kamil Sawicki]]<br />
* [[Agata Sutkowska]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
* [[Vivienne Szafryk]]<br />
* [[Mateusz Szymski]]<br />
* [[Paweł Śleziak]]<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Joanna Dołoszycka]]<br />
* [[Dagmara Niemiec]]<br />
* [[Zuzanna Piskała]]<br />
|<br />
<br />
=== Montażyści i realizatorzy ===<br />
* [[Iwo Dowsilas]]<br />
* [[Krzysztof Głowienke]]<br />
* [[Anna Grygorowicz]]<br />
* [[Klaudia Kielech]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Gabriel Kowalewski]]<br />
* [[Bartosz Krynda]]<br />
* [[Przemysław Kuligowski]]<br />
* [[Marcin Kuś]]<br />
* [[Filip Młynarczyk]]<br />
* [[Jan Odwaga]]<br />
* [[Paweł Pawlikowski]]<br />
* [[Kamil Pozorski]]<br />
* [[Michał Rzodkiewicz]]<br />
* [[Edyta Seremak]]<br />
* [[Liwia Stępień]]<br />
* [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Anna Abaloszewa]]<br />
* [[Jagoda Bogusz]]<br />
* [[Piotr Jędrzejewski]]<br />
* [[Artur Jóźwik]]<br />
* [[Przemysław Jóźwik]]<br />
* [[Jakub Kisiel]]<br />
* [[Jakub Lenarczyk]]<br />
* [[Bartłomiej Majewicz]]<br />
* [[Tomasz Nowacki]]<br />
* [[Jacek Opiełka]]<br />
* [[Cezary Redlicki]]<br />
* [[Bartosz Socha]]<br />
* [[Zofia Walicka]]<br />
* [[Paweł Werpachowski]] <small>(również jako Henryk Niepomirski)</small><br />
<br />
=== Kierownicy muzyczni ===<br />
* [[Klaudia Kielech]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Piotr Gogol]]<br />
<br />
=== Kierownicy produkcji ===<br />
* [[Aleksandra Bautembach]]<br />
* [[Zuzanna Kirpsza]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Joanna Puczyłowska]]<br />
* [[Liwia Stępień]]<br />
* [[Agata Sutkowska]]<br />
* [[Ireneusz Załóg]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Katarzyna Banasiak]]<br />
* [[Marta Czarkowska]]<br />
* [[Urszula Dołżyńska]]<br />
* [[Oliwia Dymowska]]<br />
* [[Dominika Grams]]<br />
* [[Wiktoria Grontman]]<br />
* [[Magdalena Kmieć]]<br />
* [[Arleta Kosmowska]]<br />
* [[Dominika Kuc]]<br />
* [[Katarzyna Mrozowicz]]<br />
* [[Julian Osławski]]<br />
* [[Sebastian Perdek]]<br />
* [[Zuzanna Różańska]]<br />
* [[Łukasz Skała]]<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]]<br />
|}<br />
<br />
== Dubbing ==<br />
=== Filmy fabularne ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Dzieci lata]]''<ref name="skit">dubbing nagrywany w studiu [[Studio Skit|Skit]]</ref><br />
| 10.07.2019<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''[[Nelly Rapp – Upiorna agentka]]''<ref name="skit"/><br />
| 30.10.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''[[Wilczy gang]]''<ref name="skit"/><br />
| 22.03.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''[[Kobiety szpiedzy]]''<ref name="skit"/><br />
| 15.08.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''[[Pamiętnik Berta]]''<ref name="skit"/><br />
| 29.10.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''[[Ratunku, zmniejszyłem przyjaciół]]''<br />
| 07.03.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''[[Chłopiec zza szyby]]''<br />
| 08.04.2022<br />
|-<br />
|}<br />
=== Filmy animowane ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Głosy z odległej gwiazdy]]''<ref name="gloslektora">dubbing nagrywany w studiu [[Głos Lektora|Głos Lektora]]</ref><br />
| 03.09.2016<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''[[5 centymetrów na sekundę]]''<ref name="gloslektora"/><br />
| 21.12.2016<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''[[Pierwsza miłość Ami]]''<ref name="skit"/><br />
| 24.08.2018<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''[[Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy]]''<ref name="skit"/><br />
| 24.08.2018<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''[[Zwariowane melodie]]'': ''[[Szpieg, który mnie wykołował]]''<ref name="skit"/><br />
| 01.09.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''[[Magiczne muzeum]]''<ref name="skit"/><br />
| 24.10.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''[[Zwariowane melodie]]'': ''[[Dyktaczory]]''<ref name="skit"/><br />
| 06.12.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|008<br />
| ''[[Moja mama Gorylica]]''<br />
| 06.12.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|009<br />
| ''[[Dragon Ball Super: Super Hero]]''<br />
| 26.08.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|010<br />
| ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]''<br />
| 11.12.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|011<br />
| ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]''<br />
| 17.12.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|012<br />
| ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
| 18.12.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|013<br />
| ''[[Pettson i Findus: Niezwykły Święty Mikołaj]]''<br />
| 15.01.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|014<br />
| ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
| 09.02.2023<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
=== Seriale fabularne ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[VIP Pets: Salon fryzjerski Fabia i Fabii]]'' <small>(sezon I)</small><ref name="skit"/><br />
| 14.01.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''[[Giggle Wiggle]]'' <small>(sezon II)</small><br />
| 07.11.2022<br />
|-<br />
|}<br />
=== Seriale animowane ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Flip Flappers: Fantazja kontra świat]]''<br />
| 29.04.2017<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''[[Dragon Ball Super]]''<ref name="skit"/><br />
| 15.10.2018<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''[[Super Naukoledzy]]''<ref name="skit"/><br />
| 17.04.2019<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''[[VIP Pets]]'' <small>(sezon I)</small><ref name="skit"/><br />
| 22.01.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''[[Piosenki i rymy]]''<br />
| 2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''[[Harley Quinn]]''<br />
| 25.03.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''[[Rower Mike’a]]''<br />
| 05.09.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|008<br />
| ''[[Witamy na wyspie]]''<br />
| 03.10.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|009<br />
| ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]''<br />
| 01.11.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|010<br />
| ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(serie III-IV)</small><br />
| 01.11.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|011<br />
| ''[[Teatrzyk Emmy|Teatrzyk dla najmłodszych]]'' <small>(odc. 30 – druga wersja dubbingu)</small><br />
| 12.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|012<br />
| ''[[Lale Ki Lolu]]'' <br />
| 2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|013<br />
| ''[[Moja niesamowita historia]]'' <br />
| 16.02.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|014<br />
| ''[[ Matchbox: Przygody dookoła świata]]'' <small>(seria III)</small> <br />
| 23.03.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|015<br />
| ''[[Szymon]]'' <small>(seria III + S1-S5)</small><br />
| 01.04.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|016<br />
| ''[[Dragon Ball Z Kai]]''<br />
| 08.05.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|017<br />
| ''[[Gryzmołki Gryzmołka]]'' <small>(seria II)</small><br />
| 17.07.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|018<br />
| ''[[Le Collège Noir]]''<br />
| 27.08.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|019<br />
| ''[[Bartek i Basia]]'' <small>(seria V)</small><br />
| 01.09.2023<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
=== Dokumenty ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Museum]]''<br />
| 30.11.2022<br />
|-<br />
|}<br />
=== Programy ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu]]''<br />
| 28.04.2022<br />
|-<br />
|}<br />
<references/><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* [http://studiopdk.pl/ Oficjalna strona]<br />
[[Kategoria: Działające studia dubbingowe]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Harley_Quinn&diff=196509
Harley Quinn
2023-09-15T06:52:07Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Harley Quinn<br />
|plakat=Harley Quinn.jpg<br />
|gatunek=animowany, akcji, komedia<br />
|kraj=Stany Zjednoczone<br />
|język=angielski<br />
|platforma=[[HBO Max]]<br />
|lata produkcji=2019-??<br />
|data premiery=25 marca [[2022]]<br />
|sezony=4 z 4<br />
|odcinki=46 z 46 + SP1<br />
}}<br />
'''Harley Quinn''' – amerykański serial animowany dla dorosłych. Dostępny z polskim [[dubbing]]iem w serwisie [[HBO Max]] od 25 marca [[2022]] roku.<br />
== Fabuła ==<br />
Harley Quinn w końcu zrywa z Jokerem i próbuje na własną rękę zostać królową Gotham City. W tym animowanym serialu dla dorosłych Harley Quinn towarzyszy Trujący Bluszcz oraz cała rzesza starych i nowych bohaterów oraz złoczyńców z uniwersum DC.<br />
<br />
<small>Źródło: [https://www.hbomax.com/pl/pl/series/urn:hbo:series:GXxis0w4EP8N_vAEAAACO?countryRedirect=1 HBO Max]</small><br />
== Wersja polska ==<br />
'''Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej''': [[Studio PDK|STUDIO PDK]]<br /><br />
'''Reżyseria i dźwięk''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /><br />
'''Dialogi''':<br />
* [[Kamil Pozorski]] <small>(odc. 1, 5, 17, 26-27, 34, 37, 45)</small>,<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]] <small>(odc. 2, 6, 9)</small>,<br />
* [[Seweryn Jach]] <small>(odc. 3, 7-8, 11-12, 14-15, 19-22, 25, 29, 35, 38)</small>,<br />
* [[Zuzanna Piskała]] <small>(odc. 4, 10, 16, 28, 33, 41, 44)</small>,<br />
* [[Dariusz Kosmowski]] <small>(odc. 13, 30, 32, 46)</small>,<br />
* [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]] <small>(odc. 18)</small>,<br />
* [[Przemysław Kuligowski]] <small>(odc. 23)</small>,<br />
* [[Radosław Koch]] <small>(odc. 24, 31)</small>,<br />
* [[Klaudia Kielech]] <small>(odc. 36, 40)</small>,<br />
* [[Michał Rzodkiewicz]] <small>(odc. 39)</small>,<br />
* [[Jakub Strach]] <small>(odc. 42)</small>,<br />
* [[Franciszka Barbaryk]] <small>(odc. 43)</small>,<br />
* [[Liwia Stępień]] <small>(odc. 46)</small><br />
'''Adiustacja''':<br />
* [[Seweryn Jach]] <small>(odc. 27, 34, 37)</small>,<br />
* [[Kamil Pozorski]] <small>(odc. 28-29, 31, 33, 35-36, 38-44)</small><br />
'''Tekst piosenki''':<br />
* [[Seweryn Jach]] <small>(odc. 22, 29, 39)</small>,<br />
* [[Zuzanna Piskała]] <small>(odc. 28)</small>,<br />
* [[Dariusz Kosmowski]] <small>(odc. 31-32)</small><br />
'''Montaż''':<br />
* [[Klaudia Kielech]] <small>(odc. 1-5, 7, 10, 12, 22, 24, 28, 31-33, 37, 39)</small>,<br />
* [[Jagoda Bogusz]] <small>(odc. 6, 17, 21, 25)</small>,<br />
* [[Zofia Walicka]] <small>(odc. 8-9, 11)</small>,<br />
* [[Dariusz Kosmowski]] <small>(odc. 13)</small>,<br />
* [[Michał Rzodkiewicz]] <small>(odc. 14, 18, 23, 26-27, 29, 38)</small>,<br />
* [[Anna Grygorowicz]] <small>(odc. 15-16, 19-20, 30, 34-35, 43)</small>,<br />
* [[Bartosz Krynda]] <small>(odc. 36)</small>,<br />
* [[Filip Młynarczyk]] <small>(odc. 40, 45-46)</small>,<br />
* [[Bartosz Socha]] <small>(odc. 41)</small>,<br />
* [[Jan Odwaga]] <small>(odc. 42)</small>,<br />
* [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]] <small>(odc. 44 – niewymienione w tyłówce)</small><br />
'''Miks''': [[Michał Rzodkiewicz]]<br /><br />
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Klaudia Kielech]] <small>(odc. 22, 28-29, 32, 34, 39)</small><br /><br />
'''Miks piosenki''': [[Klaudia Kielech]] <small>(odc. 22, 29 –, 32, 34, 39)</small><br /><br />
'''Kierownictwo produkcji''':<br />
* [[Katarzyna Mrozowicz]] <small>(odc. 1-13)</small>,<br />
* [[Oliwia Dymowska]] <small>(odc. 5-29, 31)</small>,<br />
* [[Joanna Puczyłowska]] <small>(odc. 27, 29, 37-46)</small>,<br />
* [[Agata Sutkowska]] <small>(odc. 30, 32-44, 46)</small>,<br />
* [[Zuzanna Różańska]] <small>(odc. 30, 32-36)</small>,<br />
* [[Zuzanna Kirpsza]] <small>(odc. 37-46)</small>,<br />
* [[Katarzyna Banasiak]] <small>(odc. 37-41)</small>,<br />
* [[Liwia Stępień]] <small>(odc. 42-46)</small><br />
'''W wersji polskiej udział wzięli''':<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]] –<br />
** '''Doktor Harleen Quinzel / Harley Quinn''',<br />
** '''Pies''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Ptaki''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Mała Harleen Quinzel''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Lexi''' <small>(odc. 22)</small>,<br />
** '''Pies''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Klon Harley Quinn''' <small>(odc. 45)</small><br />
* [[Anna Grygorowicz]] – '''Pamela Isley / Trujący Bluszcz'''<br />
* [[Mirosław Guzowski]] – '''Joker'''<br />
* [[Jerzy Mazur]] – '''Edgar Cizko / Doktor Psycho'''<br />
* [[Michał Witak]] – '''Nanaue / King Shark'''<br />
* [[Tomasz Śliwiński]] – '''Frank'''<br />
* [[Tomasz Borkowski]] – '''Clayface'''<br />
'''W pozostałych rolach''':<br />
* [[Radosław Pazura]] – '''Bruce Wayne / Batman''' <small>(odc. 1, 4, 6, 9, 11, 13, 18, 23-25, 28-31, 33-37, 46)</small><br />
* [[Janusz Wituch]] –<br />
** '''Komisarz James Gordon''' <small>(odc. 1 – pierwsza wersja)</small>,<br />
** '''Pingwin''' <small>(odc. 2 – pierwsza wersja)</small><br />
* [[Piotr Bąk]] – '''Komisarz James Gordon''' <small>(odc. 1 – druga wersja, 6, 12-15, 18-21, 23, 26-27, 30, 32, 41-43, 45-46)</small><br />
* [[Andrzej Niemirski]] –<br />
** '''Edward Nygma / Człowiek Zagadka''' <small>(odc. 1, 7, 11, 14-16, 19, 23-25, 28-29, 37)</small>,<br />
** '''Mark''' <small>(odc. 3)</small><br />
* [[Michał Rzodkiewicz]] –<br />
** '''Stan''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #3''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Pomagier #3''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Pomagier #4''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Sługus Fausta #2''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Smok''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Dziennikarz #1''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Facet na widowni #2''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Roślinny potwór''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Steve''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Humpty Dumpty''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Mysz''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Black Adam''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #1''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #3''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ryba #1''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Strażnik #1''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Toyman''' <small>(odc. 8, 42)</small>,<br />
** '''Facet''' <small>(odc. 9)</small>,<br />
** '''Todd''' <small>(odc. 9)</small>,<br />
** '''Złol #1''' <small>(odc. 9)</small>,<br />
** '''Gangster #1''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Gangster #3''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Zabójca''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Daniel''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #2''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #4''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #6''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #7''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #9''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #11''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #14''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #15''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Bill''' <small>(odc. 12)</small>,<br />
** '''Żołnierz #1''' <small>(odc. 12)</small>,<br />
** '''Przystojniak''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Nieśmiały policjant''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Obywatel''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Nelvin''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Niewidzialny kupkacz''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Sprzedawca''' <small>(odc. 31)</small>,<br />
** '''Alvin''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Reverse Flash''' <small>(odc. 42)</small><br />
* [[Dariusz Kosmowski]] –<br />
** '''Asystent''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Facet''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Manbat''' <small>(odc. 1, 20, 26, 29, 37, 42, 46)</small>,<br />
** '''Pete''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Strażnik więzienia Arkham #1''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Strażnik więzienia Arkham #3''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Strażnik więzienia Arkham #5''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Strażniczka więzienia Arkham''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #3''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #9''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #11''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Felix Faust''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #4''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Mężczyzna w tłumie''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Pomagier #1''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Rosjanin''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Sługus Fausta #1''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Sługus Fausta #3''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Dziennikarz #2''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Mężczyzna na widowni #3''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Prezenter #1''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Strażnik #2''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Burmistrz''' <small>(odc. 7, 26-27, 32)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #2''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Mirelle''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ryba''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Strażnik #2''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Steve''' <small>(odc. 9)</small>,<br />
** '''Gangster #1''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Konferansjer''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Drzewo #1''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Drzewo #2''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #3''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #5''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #8''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #10''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #12''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #13''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Strażnik #16''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Żołnierz #2''' <small>(odc. 12)</small>,<br />
** '''Prezenter''' <small>(odc. 13)</small>,<br />
** '''Craig''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #4''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #6''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Phil''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Policjant #2''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Pomagier''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Reporter''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #1''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #4''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #8''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #4''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #8''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #9''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #11''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #13''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #15''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #17''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #19''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Bramkarz''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Bane’a #1''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Bane’a #2''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #2''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Zagadki #1''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Zagadki #2''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Zagadki #3''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Zagadki #4''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Zagadki #5''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Zagadki #6''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Zagadki #7''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Student #1''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Goon #2''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #4''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #6''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #8''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #10''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #12''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #1''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #3''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #4''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #5''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #7''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Chłopczyk''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Strażnik #2''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Strażnik #4''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Batjaskinia''' <small>(odc. 20, 26)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #4''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #8''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Staruszek''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Ochroniarz''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Benicio''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Flash''' <small>(odc. 24, 45)</small>,<br />
** '''Odźwierny''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Facet''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Reżyser''' <small>(odc. 29)</small>,<br />
** '''Kelner''' <small>(odc. 30)</small>,<br />
** '''Sprzątacz''' <small>(odc. 30)</small>,<br />
** '''Rekin młot''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Doll Man''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Facet w kasynie #2''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Facet w tłumie''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Gwiazda #1''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Gwiazda #2''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Gwiazda #3''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Magik''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Pan Ośmiornica''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Ragdoll''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Jonas''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #3''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Członek #5''' <small>(odc. 45)</small><br />
* [[Michał Balcerek]] –<br />
** '''Calendar Man''' <small>(odc. 1, 42)</small>,<br />
** '''Policjant #1''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Więzień #1''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Więźniowie''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Strażnik #1''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Sędzia''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Strażnik w Atlantydzie''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Członkowie Legionu''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ryby''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ludzie''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Legioniści''' <small>(odc. 9)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Ludzie w parku''' <small>(odc. 11-12)</small>,<br />
** '''Ludzie w barze''' <small>(odc. 11)</small><br />
* [[Karol Gajos]] –<br />
** '''Killer Croc''' <small>(odc. 1, 20)</small>,<br />
** '''Bankier #3''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Bankierzy''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złole''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Strażnicy''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Więźniowie''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Więźniowie (goście)''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Goście''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Widownia''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Agent #2''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #1''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #2''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Pomagier #1''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Sługus Jokera #1''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Sługus Jokera #2''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Tłum (pomagierzy)''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Więźniowie Arkham (gwary)''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Policjanci''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługusy''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Kevin''' <small>(odc. 16)</small>,<br />
** '''Goons''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Zbiry Dwóch Twarzy''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Publiczność''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługusy Dwóch Twarzy''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Parademony''' <small>(odc. 23-25)</small>,<br />
** '''Wszyscy''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Mieszkańcy''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Goście weselni''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Małgorzata Gradkowska]] –<br />
** '''Debbie Day''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Joey Day''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Bankierzy''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złole''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Strażnicy''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Więźniowie''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Więźniowie (goście)''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Goście''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Widownia''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Tłum (pomagierzy)''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Więźniowie Arkham (gwary)''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Agentka nieruchomości''' <small>(odc. 5)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Policjanci''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługusy''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Aktywistka''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Nora Freeze''' <small>(odc. 17, 22, 26, 31, 37, 40-44)</small>,<br />
** '''Goons''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Publiczność''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Parademony''' <small>(odc. 23-25)</small>,<br />
** '''Wszyscy''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Mieszkańcy''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Goście weselni''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Aleksander Orsztynowicz-Czyż]] –<br />
** '''Bankier #2''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Bankier #4''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Agent #1''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Jon #1''' <small>(odc. 40-42)</small>,<br />
** '''Jon #2''' <small>(odc. 40-42)</small>,<br />
** '''Jon #3''' <small>(odc. 41-42)</small>,<br />
** '''Jon #4''' <small>(odc. 41-42)</small>,<br />
** '''Jon #5''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Jon #6''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Wielki Jon''' <small>(odc. 42)</small><br />
* [[Piotr Tołoczko]] –<br />
** '''Bankier #1''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #1''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #2''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #7''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #12''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #14''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Bankierzy''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złole''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Strażnicy''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Więźniowie''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Więźniowie (goście)''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Howie Mandel''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Ochroniarz #1''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Ochroniarz #2''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Ochroniarz #3''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Goście''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Widownia''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Tłum (pomagierzy)''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Więźniowie Arkham (gwary)''' <small>(odc. 4)</small><br />
* [[Mateusz Pawelec]] –<br />
** '''Strażnik #2''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #5''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #13''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Strach na Wróble''' <small>(odc. 2, 8-9, 11, 13)</small>,<br />
** '''Mężczyzna na widowni #1''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Zakładnik''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Adam Piskała]] –<br />
** '''Złol #8''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złol #10''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Benjamin (Kolega Joshuy #2)''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Chłopak #1''' <small>(odc. 11)</small><br />
* [[Adrianna Izydorczyk]] –<br />
** '''Prezenterka''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Bankierzy''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Złole''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Strażnicy''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Więźniowie''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Więźniowie (goście)''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Goście''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Widownia''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Wonder Woman''' <small>(odc. 3, 12, 24-25, 43)</small>,<br />
** '''Tłum (pomagierzy)''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Więźniowie Arkham (gwary)''' <small>(odc. 4)</small><br />
* [[Kamil Pruban]] – '''Charles Brown / Człowiek Latawiec''' <small>(odc. 2-3, 8, 11-13, 15-17, 21-22, 24-26, 29)</small><br />
* [[Sebastian Jankowski]] – '''Bane''' <small>(odc. 2, 8-10, 14, 18, 20, 25, 28-30, 34-38, 41, 44-45)</small><br />
* [[Jakub Szydłowski]] –<br />
** '''Harvey Dent / Dwie Twarze''' <small>(odc. 2, 14, 18-20, 26-27, 30, 32, 40, 42)</small>,<br />
** '''Maxie Zeus''' <small>(odc. 3, 22)</small>,<br />
** '''Gorilla Grodd''' <small>(odc. 37, 43, 46)</small><br />
* [[Tomasz Jarosz]] – '''Pingwin''' <small>(odc. 2 – druga wersja, 14)</small><br />
* [[Michał Chełmiński]] – '''Joshua''' <small>(odc. 2, 4, 10)</small><br />
* [[Jakub Strach]] – '''Marcus (Kolega Joshuy #1)''' <small>(odc. 2)</small><br />
* [[Paweł Rosa]] –<br />
** '''Gość #1''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Chłopczyk''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Chłopiec #1''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Dziecko #1''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Kolega Joshuy #3''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Anatolij Kniażew / KGBestia''' <small>(odc. 3, 8)</small>,<br />
** '''Herman Cizko''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #2''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #3''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #5''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Policjant #1''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Policjant #3''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #2''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #6''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #18''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Takashi''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Fred''' <small>(odc. 16)</small>,<br />
** '''Luigi''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #1''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #3''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #5''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #7''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #9''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #11''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Więzień w dole #1''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Więzień w dole #2''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Więzień w dole #3''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Więzień w dole #4''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Parademon #5''' <small>(odc. 24-25)</small>,<br />
** '''Parademon #6''' <small>(odc. 24-25)</small>,<br />
** '''Parademon #10''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Parademon #12''' <small>(odc. 24-25)</small>,<br />
** '''Parademon #13''' <small>(odc. 24-25)</small>,<br />
** '''Parademon #14''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Parademon #15''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Parademon #21''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Parademon #22''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Parademon #23''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Parademon #1''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #2''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #3''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #4''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #6''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #7''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #8''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #9''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #10''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #11''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Parademon #13''' <small>(odc. 25)</small><br />
* [[Katarzyna Mrozowicz]] –<br />
** '''Dziewczynka''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Prowadząca''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Prezenterka wiadomości #1''' <small>(odc. 4)</small><br />
* [[Joanna Kudelska]] – '''Pani Cobblepott''' <small>(odc. 2)</small><br />
* [[Patryk Kasper]] –<br />
** '''Lex Luthor''' <small>(odc. 3, 8-9, 22, 36-37, 40-41, 44-46)</small>,<br />
** '''Policjant 3''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Narrator''' <small>(odc. 29)</small>,<br />
** '''Lektor zwiastuna filmu''' <small>(odc. 31)</small><br />
* [[Dorota Furtak-Masica]] – '''Giganta''' <small>(odc. 3, 6-7)</small><br />
* [[Olga Borys]] –<br />
** '''Tawny Young''' <small>(odc. 3-5, 7, 9, 18, 26-27, 29, 32, 38, 41, 44-45)</small>,<br />
** '''Pani Walter''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Wieloryb''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Kobieta #2''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombiulka #1''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Mieszkanka 1''' <small>(odc. 36)</small>,<br />
** '''Ramona''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Komputer''' <small>(odc. 40)</small><br />
* [[Olga Miłaszewska]] – '''Królowa Baśni''' <small>(odc. 3, 7, 12)</small><br />
* [[Zbigniew Borek]] – '''Sy Borgman''' <small>(odc. 4-6, 8, 10-14, 23-25, 30)</small><br />
* [[Krzysztof Tymiński]] – '''Damien Wayne / Robin''' <small>(odc. 4, 14, 28)</small><br />
* [[Adam Żejmo]] – '''Kal-El / Clark Kent / Superman''' <small>(odc. 4, 12, 24-25, 27, 40, 44, 46)</small><br />
* [[Katarzyna Pietras]] –<br />
** '''Mama #1''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Lois Lane''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Denise''' <small>(odc. 11)</small><br />
* [[Jonasz Tołopiło]] – '''Frankie Muniz''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Hanna Bieniuszewicz]] – '''Golda''' <small>(odc. 5)</small><br />
* [[Oliwia Dymowska]] –<br />
** '''Rąsia''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Dziewczyna #1''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Studentka #2''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Dzieciak''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Roślinka''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Tancerki''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Asystentka''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Staruszka''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Syrena''' <small>(odc. 39)</small><br />
* [[Delfina Millington]] –<br />
** '''Policjantka''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Komputer''' <small>(odc. 7)</small><br />
* [[Damian Kuszewski]] –<br />
** '''Policjant #2''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Strażnik #1''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Więźniowie''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Kelner''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Wujek Ted''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Parasite''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Reporter''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Członkowie Legionu''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ryby''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ludzie''' <small>(odc. 8)</small><br />
* [[Igor Toporowski]] –<br />
** '''Policjant #3''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Więzień #2''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Więźniowie''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Mężczyzna''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Członkowie Legionu''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ryby''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ludzie''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Czarna Manta''' <small>(odc. 8, 42)</small>,<br />
** '''Legioniści''' <small>(odc. 9)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Ludzie w parku''' <small>(odc. 11-12)</small>,<br />
** '''Ludzie w barze''' <small>(odc. 11)</small><br />
* [[Katarzyna Główka]] –<br />
** '''Kobieta w telefonie''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Więźniowie''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Członkowie Legionu''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ryby''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ludzie''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Legioniści''' <small>(odc. 9)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Ludzie w parku''' <small>(odc. 11-12)</small>,<br />
** '''Ludzie w barze''' <small>(odc. 11)</small><br />
* [[Jan Wojtyński]] – '''Jason Praxis''' <small>(odc. 7)</small><br />
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] –<br />
** '''Szef sali''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Aquaman''' <small>(odc. 8)</small><br />
* [[Zbigniew Dziduch]] –<br />
** '''Lektor reklamy ''Planetwide Pavers''''' <small>(odc. 9)</small>,<br />
** '''Darkseid''' <small>(odc. 21, 24-25)</small><br />
* [[Urszula Dołżyńska]] –<br />
** '''Więźniowie''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 7)</small>,<br />
** '''Członkowie Legionu''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ryby''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Ludzie''' <small>(odc. 8)</small>,<br />
** '''Kelnerka''' <small>(odc. 9)</small><br />
** '''Legioniści''' <small>(odc. 9)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Konferansjerka''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Drzewo''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Ludzie w parku''' <small>(odc. 11-12)</small>,<br />
** '''Ludzie w barze''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Barbara Gordon''' <small>(odc. 14, 41)</small>,<br />
** '''Lekarka''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Eris''' <small>(odc. 22)</small>,<br />
** '''Tabitha''' <small>(odc. 22, 26, 39)</small>,<br />
** '''Bud''' <small>(odc. 41)</small><br />
* [[Michał Rosiński]] – '''Chaz''' <small>(odc. 9-10, 24)</small><br />
* [[Wojciech Słupiński]] – '''Gus''' <small>(odc. 10-11, 23)</small><br />
* [[Jacek Bursztynowicz]] –<br />
** '''Nick Quinzel (Jej Jebany Ojciec)''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Pan Isley''' <small>(odc. 11)</small><br />
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''Sharon Quinzel (Jej Jebana Matka)''' <small>(odc. 10)</small><br />
* [[Stefan Knothe]] –<br />
** '''Dziadek Harley''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Alfred Pennyworth''' <small>(odc. 18, 23-24, 28, 31, 34, 36-38, 40, 42, 46)</small>,<br />
** '''Alfredobot''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Renata Berger]] –<br />
** '''Babcia Harley''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Babcia Samo Dobro''' <small>(odc. 21)</small><br />
* [[Jerzy Bogutyn]] –<br />
** '''Dowódca gangsterów''' <small>(odc. 10)</small>,<br />
** '''Strażnik #1''' <small>(odc. 11)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #1''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #3''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #10''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #21''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #23''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Goon #1''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #3''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #5''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #7''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #9''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #11''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Goon #13''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina''' <small>(odc. 20)</small><br />
* [[Klaudia Kielech]] –<br />
** '''Cheryl''' <small>(odc. 12, 14, 19-20, 26-27, 36)</small>,<br />
** '''Kobieta w TV''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Starsza Cheryl''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Mirosław Oczkoś]] – '''Olbrzym''' <small>(odc. 12)</small><br />
* [[Karolina Strupczewska]] –<br />
** '''Reporterka''' <small>(odc. 12)</small>,<br />
** '''Kobieta na ulicy''' <small>(odc. 13)</small>,<br />
** '''Pilotka''' <small>(odc. 22)</small><br />
* [[Wojciech Duryasz]] –<br />
** '''Prezydent''' <small>(odc. 14, 21)</small>,<br />
** '''Lucius Fox''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Ksiądz ''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Wojciech Majchrzak]] – '''Doktor Victor Fries / Mr. Freeze''' <small>(odc. 14, 17)</small><br />
* [[Liwia Stępień]] –<br />
** '''Dziewczyna #2''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Policjanci''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługusy''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Goons''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Publiczność''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Amazonka #1''' <small>(odc. 22)</small>,<br />
** '''Amazonka #3''' <small>(odc. 22)</small>,<br />
** '''Amazonka #5''' <small>(odc. 22)</small>,<br />
** '''Parademony''' <small>(odc. 23-25)</small>,<br />
** '''Wszyscy''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Mieszkańcy''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Goście weselni''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Policjantka #1''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Policjantka #2''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Uczestniczka ZłolConu #3''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnicy ZłolConu (gwary)''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Supergirl''' <small>(odc. 41)</small><br />
* [[Łukasz Górski]] –<br />
** '''Sługus Pingwina #5''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #7''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #12''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #14''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #16''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #20''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługus Pingwina #22''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Tłum''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Policjanci''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Sługusy''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Goons''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Zbiry Dwóch Twarzy''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Publiczność''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługusy Dwóch Twarzy''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Więzień w dole #1''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Parademony''' <small>(odc. 23-25)</small>,<br />
** '''Wszyscy''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Mieszkańcy''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Goście weselni''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Strażnik #1''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Facet''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Przechodzień''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Strażnik''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Złol 1''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Złol 2''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Policjant 2''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Facet''' <small>(odc. 31)</small>,<br />
** '''Mięśniak''' <small>(odc. 31)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 27, 31)</small><br />
* [[Paweł Szczepanik]] –<br />
** '''Pielęgniarz''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Steven''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Policjant #4''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Jiminey Niezagada''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Kierowca''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sługus Bane’a #3''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Student #2''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Tanner''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Mężczyzna''' <small>(odc. 16)</small>,<br />
** '''Goon #2''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Goon #1''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #2''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #6''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Złodziej''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Strażnik #1''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Strażnik #3''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Strażnik #5''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Więzień w dole #5''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Więzień w dole #8''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #1''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #3''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Mister Miracle''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Policjant #1''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Mały zbir''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Bogacz''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Facet w białej koszulce''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Facet w różowej koszulce''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Brat King Sharka''' <small>(odc. 25)</small>,<br />
** '''Dostawca''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Policjant #1''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Strażnik #2''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Strażnik #5''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Strażnik #7''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Strażnik #9''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Tad''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Wiktoria Woźniacka]] –<br />
** '''Dziewczyna #1''' <small>(odc. 14)</small>,<br />
** '''Studentka #1''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Gotka''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Uczennica #1''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Uczennica #3''' <small>(odc. 32)</small><br />
* [[Zofia Piskała]] – '''Barbara „Babs” Gordon / Batgirl''' <small>(odc. 15, 18, 20-21, 28, 30, 32-33, 35-43, 45-46)</small><br />
* [[Anna Świątczak]] – '''Selina Kyle / Catwoman''' <small>(odc. 16, 22, 26, 29-31, 33, 36, 46)</small><br />
* [[Janusz Zadura]] –<br />
** '''Doktor Sidło''' <small>(odc. 16, 42)</small>,<br />
** '''Król Przypraw''' <small>(odc. 17, 26)</small>,<br />
** '''Darryl Brown''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Leslie''' <small>(odc. 23)</small><br />
* [[Dominik Szarwacki]] –<br />
** '''Stew''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Victor Zsasz''' <small>(odc. 20, 38)</small>,<br />
** '''Sekretarz''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Mąż Jennifer''' <small>(odc. 22)</small>,<br />
** '''Konferansjer''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #1''' <small>(odc. 40)</small><br />
* [[Mateusz Działowski]] –<br />
** '''Ian''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''George Lopez''' <small>(odc. 20)</small><br />
* [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]] –<br />
** '''Brian''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Strażnik #4''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Szczurołap''' <small>(odc. 20, 33)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #2''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #6''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Sługus Dwóch Twarzy #10''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Więzień w dole #6''' <small>(odc. 20)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #2''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Policjant #2''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Bogaty producent broni''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Kelner''' <small>(odc. 23)</small>,<br />
** '''Policjant #2''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Strażnik #6''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Paulina Przybyłowicz]] –<br />
** '''Klientka banku''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Pracowniczka banku''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Dziewczynka''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Hostessa''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Kobieta #1''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Kobieta #2''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Konsjerżka''' <small>(odc. 22)</small>,<br />
** '''Kobieta w białej koszulce''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Planerka weselna''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Sofia''' <small>(odc. 24)</small>,<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 25)</small><br />
** '''Strażniczka #4''' <small>(odc. 26)</small>,<br />
** '''Strażniczka #8''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Katarzyna Traczyńska]] –<br />
** '''MONIKA''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Wendy Brown''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Królowa Hippolyta''' <small>(odc. 22)</small><br />
* [[Aleksandra Petrus]] – '''Jennifer''' <small>(odc. 22, 26)</small><br />
* [[Bartosz Krynda]] –<br />
** '''Samson''' <small>(odc. 22, 33)</small>,<br />
** '''Prince Shark''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Krewetka''' <small>(odc. 33)</small><br />
* [[Grzegorz Pawlak]] –<br />
** '''Król Tatko''' <small>(odc. 22, 25)</small>,<br />
** '''Pan Covington''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Joanna Dołoszycka]] –<br />
** '''Amazonka #2''' <small>(odc. 22)</small>,<br />
** '''Amazonka #4''' <small>(odc. 22)</small>,<br />
** '''Bethany''' <small>(odc. 24)</small><br />
* [[Janusz Dąbrowski]] – '''James Gunn''' <small>(odc. 27, 29)</small><br />
* [[Małgorzata Duda-Kozera]] – '''Amanda Waller''' <small>(odc. 27)</small><br />
* [[Jacek Rozenek]] –<br />
** '''Jor-El''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Clock King''' <small>(odc. 29, 45)</small><br />
* [[Michalina Łabacz]] –<br />
** '''Britney Bionic''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Pani z banku''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Konferansjerka''' <small>(odc. 29)</small><br />
* [[Angelika Kurowska]] –<br />
** '''Kylie Kryptonite''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Plastique''' <small>(odc. 27)</small><br />
* [[Maria Brzostyńska]] – '''Królowa Elżbieta II''' <small>(odc. 27)</small><br />
* [[Gabriela Kulik]] –<br />
** '''Obywatelka''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Mysz''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Tancerki''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''Złota Lotnia''' <small>(odc. 29)</small><br />
* [[Marta Czarkowska]] –<br />
** '''Afab nastolatx''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 27, 31)</small><br />
* [[Jolanta Brzostowska]] –<br />
** '''Kasjerka''' <small>(odc. 28, 38)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 27, 31, 44)</small>,<br />
** '''Ludzie w aucie (gwary)''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Ludzie na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Gamblerka''' <small>(odc. 46)</small>,<br />
** '''Cheetah''' <small>(odc. 46)</small><br />
* [[Maksymilian Bogumił]] – '''Richard „Dick” Grayson / Nightwing''' <small>(odc. 28, 33, 35-36)</small><br />
* [[Tomasz Dedek]] –<br />
** '''Firefly''' <small>(odc. 28, 38)</small>,<br />
** '''Billy Bob Thornton''' <small>(odc. 29, 31)</small>,<br />
** '''Zapowiadacz''' <small>(odc. 39)</small><br />
* [[Filip Grycmacher]] –<br />
** '''Policjant 1''' <small>(odc. 28)</small>,<br />
** '''John Constantine''' <small>(odc. 31)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 27, 31)</small><br />
* [[Jakub K. Dębski|Jakub Dębski]] –<br />
** '''Sowiarz''' <small>(odc. 30)</small>,<br />
** '''Nagi gość''' <small>(odc. 30)</small><br />
* [[Agata Sutkowska]] –<br />
** '''Toaleta''' <small>(odc. 30)</small>,<br />
** '''Janice''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Zombie Martha Wayne''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Livewire''' <small>(odc. 38, 40, 42, 46)</small>,<br />
** '''Fanka Clayface’a''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Gwiazda''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Kobieta w łazience''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Kobieta w tłumie''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Łasica''' <small>(odc. 39)</small><br />
** '''Niecna blondynka''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Rekinia doula #1''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Rekinia doula #3''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Reporterka #1''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Reporterka #3''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnik ZłolConu #3''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnicy ZłolConu (gwary)''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Tefe''' <small>(odc. 41-43)</small>,<br />
** '''Bethany''' <small>(odc. 42, 46)</small><br />
* [[Klaudiusz Kaufmann]] –<br />
** '''Lektor''' <small>(odc. 30)</small>,<br />
** '''Szalony Kapelusznik''' <small>(odc. 33)</small><br />
* [[Anna Maria Vanitachi]] – '''Ludzie (gwary)''' <small>(odc. 30)</small><br />
* [[Alan Szczepańczyk]] – '''Ludzie (gwary)''' <small>(odc. 30)</small><br />
* [[Dumpster Gremlin]] – '''Ludzie (gwary)''' <small>(odc. 30)</small><br />
* [[Damian Aleksander]] – '''Król Muzyki''' <small>(odc. 31)</small><br />
* [[Jarosław Budnik]] –<br />
** '''Swamp Thing''' <small>(odc. 31, 35)</small>,<br />
** '''Paparazzo''' <small>(odc. 33, 36)</small><br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] – '''Debbie''' <small>(odc. 32)</small><br />
* [[Katarzyna Grodzka]] – '''Bethany''' <small>(odc. 32)</small><br />
* [[Franciszek Kalinowski|Franek Kalinowski]] –<br />
** '''Benicio''' <small>(odc. 32, 42)</small>,<br />
** '''Uczeń''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Damien Wayne / Robin''' <small>(odc. 37-38, 40-41)</small>,<br />
** '''Robin w średnim wieku''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Kalina Kalicka]] –<br />
** '''Sophie''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Uczennica #1''' <small>(odc. 32)</small><br />
* [[Paweł Wojtaszek]] –<br />
** '''Reporter''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Facet w tłumie #1''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Sługus''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Joe Chill''' <small>(odc. 34)</small>,<br />
** '''Reporter''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #2''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #4''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #6''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #8''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #10''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie Martha Wayne''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Dostawca''' <small>(odc. 36)</small>,<br />
** '''Konferansjer''' <small>(odc. 36)</small>,<br />
** '''Mieszkaniec 2''' <small>(odc. 36)</small>,<br />
** '''Ludzie (gwary)''' <small>(odc. 30, 33)</small>,<br />
** '''Paparazzi (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Sługusy (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Goście (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Ninja (gwary)''' <small>(odc. 34)</small>,<br />
** '''Zombie (gwary)''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Tłum ludzi (gwary)''' <small>(odc. 35)</small><br />
* [[Zuzanna Różańska]] –<br />
** '''Kobieta w czerni''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Kobieta w tłumie #1''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Ośmiornica''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Kobieta #1''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Ludzie (gwary)''' <small>(odc. 30, 33)</small>,<br />
** '''Paparazzi (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Sługusy (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Goście (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Ninja (gwary)''' <small>(odc. 34)</small>,<br />
** '''Zombie (gwary)''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Tłum ludzi (gwary)''' <small>(odc. 35)</small><br />
* [[Jakub Stulin]] –<br />
** '''Suave''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Sługus Jokera #1''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Zombie #1''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #3''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #5''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #7''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #9''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Zombie #11''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Mieszkaniec 1''' <small>(odc. 36)</small>,<br />
** '''Ludzie (gwary)''' <small>(odc. 30, 33)</small>,<br />
** '''Paparazzi (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Sługusy (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Goście (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Ninja (gwary)''' <small>(odc. 34)</small>,<br />
** '''Zombie (gwary)''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Tłum ludzi (gwary)''' <small>(odc. 35)</small><br />
* [[Martyna Sareło]] –<br />
** '''Kobieta w żółci''' <small>(odc. 32)</small>,<br />
** '''Kobieta #3''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Kobieta #4''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Ludzie (gwary)''' <small>(odc. 30, 33)</small>,<br />
** '''Paparazzi (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Sługusy (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Goście (gwary)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Ninja (gwary)''' <small>(odc. 34)</small>,<br />
** '''Zombie (gwary)''' <small>(odc. 35)</small>,<br />
** '''Tłum ludzi (gwary)''' <small>(odc. 35)</small><br />
* [[Anna Sroka-Hryń]] – '''Konferansjerka''' <small>(odc. 33)</small><br />
* [[Maciej Wilewski]] –<br />
** '''Orm''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Papież rekin''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Thomas Wayne / Zombie Thomas Wayne''' <small>(odc. 34-36)</small><br />
* [[Antoni Jędrak]] – '''Młody Bruce Wayne''' <small>(odc. 34)</small><br />
* [[Marcin Mroziński|Martin Fitch]] –<br />
** '''Kapitan Cold''' <small>(odc. 37-38, 41-42, 44-45)</small>,<br />
** '''Lekarz''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Strażnik w banku''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Strażnik #1''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Strażnik #3''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Strażnik #5''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Kelner''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Bambaryła''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Boy hotelowy #1''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Boy hotelowy #2''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Brodacz''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Astronauta''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Elon Musk''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Dozorca''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Ogrodnik''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnik ZłolConu #1''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnicy ZłolConu (gwary)''' <small>(odc. 40)</small><br />
* [[Katarzyna Wolfke]] – '''Devora''' <small>(odc. 37, 45)</small><br />
* [[Damian Kulec]] – '''Richard „Dick” Grayson / Nightwing''' <small>(odc. 37, 40-41, 45-46)</small><br />
* [[Waldemar Barwiński]] – '''Snowflame''' <small>(odc. 37, 39)</small><br />
* [[Monika Szczepańska]] –<br />
** '''Prezenterka''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Volcana''' <small>(odc. 38, 41-44)</small>,<br />
** '''Rekinia doula #2''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Aktorka''' <small>(odc. 40)</small><br />
* [[Ireneusz Załóg]] – '''Metallo''' <small>(odc. 37)</small><br />
* [[Jacek Szkuć]] – '''Profesor Pyg''' <small>(odc. 37)</small><br />
* [[Michał Matuszak]] –<br />
** '''Strażnik #2''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Strażnik #4''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Strażnik #6''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Strażnik #7''' <small>(odc. 37)</small>,<br />
** '''Dostawca''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Pracownik #1''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Pracownik #3''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Włoch''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Boy hotelowy #2''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Codpiece''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Facet w hotelu #1''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Facet w hotelu #2''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Facet w kasynie #1''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Aktor''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Kosmita gigant''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Zbir Dwóch Twarzy #2''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnik ZłolConu #2''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnicy ZłolConu (gwary)''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Lexinator #1''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Koleś #3''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Członek #1''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Członek #6''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Ludzie na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Wodzirej''' <small>(odc. 46)</small><br />
* [[Elena Leszczyńska]] – '''Talia al Ghul''' <small>(odc. 37-38, 40, 42, 45-46)</small><br />
* [[Katarzyna Domalewska]] – '''Veronica Cale''' <small>(odc. 37, 40, 42, 46)</small><br />
* [[Jakub Kondrat]] –<br />
** '''Ryba''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Reporter #1''' <small>(odc. 40)</small><br />
* [[Oskar Stencel]] –<br />
** '''Killer Croc''' <small>(odc. 38, 42-43)</small>,<br />
** '''Psiur''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Michał Wolny]] –<br />
** '''Pracownik #2''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Pracownik #4''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Reporter #2''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnik ZłolConu #4''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnicy ZłolConu (gwary)''' <small>(odc. 40)</small><br />
* [[Marta Zgutczyńska]] –<br />
** '''Głos w telefonie''' <small>(odc. 38)</small>,<br />
** '''Reporterka #1''' <small>(odc. 40)</small><br />
* [[Izabela Wojciechowska]] –<br />
** '''Pijana kobieta''' <small>(odc. 39)</small>,<br />
** '''Agentka Tsa''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Widzka #2''' <small>(odc. 41)</small><br />
* [[Marcel Borowiec]] – '''Steppenwolf''' <small>(odc. 40)</small><br />
* [[Paulina Karwacka]] – '''Amelie''' <small>(odc. 40)</small><br />
* [[Kamila Ścibiorek]] –<br />
** '''Uczestniczka ZłolConu #1''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestniczka ZłolConu #2''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnicy ZłolConu (gwary)''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Widzka #1''' <small>(odc. 41)</small><br />
* [[Alicja Degórska]] –<br />
** '''Uczestniczka ZłolConu #4''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Uczestnicy ZłolConu (gwary)''' <small>(odc. 40)</small>,<br />
** '''Terra''' <small>(odc. 41-43)</small><br />
* [[Maciej Jabłoński]] –<br />
** '''Jeffrey''' <small>(odc. 41, 46)</small>,<br />
** '''Włoch''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Clegg''' <small>(odc. 45)</small><br />
* [[Gabriela Wysocka]] – '''Alysia''' <small>(odc. 41)</small><br />
* [[Marta Moś]] –<br />
** '''Lou''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Członkowie Legionu Zagłady (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Widownia (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Ice Woman''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Mitzi''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Rekinek #1''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Rekinek #3''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Małe łodyżki (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Rekinki (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Ludzie na imprezie (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Ludzie na pogrzebie (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Widownia (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Komunikat''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Rekinek''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Rebeliantki (gwary)''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Rodzina na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Ludzie na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
* [[Tomasz Siemierzewicz]] –<br />
** '''Facet z tłumu''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Pacjent''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Sługus #2''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Sługus #5''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Sopel''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Treser''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Członkowie Legionu Zagłady (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Mroźni złole (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Widownia (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Firefly (inny)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Ludzie na imprezie (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Ludzie na pogrzebie (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Widownia (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Przechodzień''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Rebeliant''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Nastolatki na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Ludzie na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
* [[Adam Wrona]] –<br />
** '''Minister Blizzard''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Sługus #1''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Sługus #3''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Sługus #4''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Typ z obsługi''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Członkowie Legionu Zagłady (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Mroźni złole (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Widownia (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Facet przy fontannie''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Białowłosy mężczyzna''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Mężczyzna''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Ludzie na imprezie (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Ludzie na pogrzebie (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Widownia (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Kierowca ciężarówki''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Rodzina na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Ludzie na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Nastolatki na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Karolina Nalepa]] –<br />
** '''Członkowie Legionu Zagłady (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Widownia (gwary)''' <small>(odc. 41)</small>,<br />
** '''Mała łodyżka''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Rekinek #2''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Reporterka''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Małe łodyżki (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Rekinki (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Ludzie na imprezie (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Ludzie na pogrzebie (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Publiczność (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Widownia (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Rebeliantki (gwary)''' <small>(odc. 42)</small>,<br />
** '''Rodzina na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Ludzie na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Nastolatki na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Laura Zawadka]] – '''Sofia''' <small>(odc. 42, 46)</small><br />
* [[Olga Łasak]] – '''Kaya''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Łukasz Konopka (ur. 1992)|Łukasz „Knopek” Konopka]] – '''Steve''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Milena Andrukiewicz]] – '''Neytiri / Księżniczka Babskie Knykcie''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Krzysztof Głowienke]] –<br />
** '''King Baby''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Biznesmen #1''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Ludzie w aucie (gwary)''' <small>(odc. 45)</small><br />
* [[Brygida Turowska]] – '''Mamcia Nakaroncia''' <small>(odc. 44)</small><br />
* [[Winicjusz Pilarski]] –<br />
** '''Mechanik''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Tatulo''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Koleś #4''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Członek #4''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Ludzie na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 45)</small><br />
* [[Miron Borroni]] – '''Włoski dzieciak #1''' <small>(odc. 44)</small><br />
* [[Marta Smaruj]] – '''Włoski dzieciak #2''' <small>(odc. 44)</small><br />
* [[Gustaw Jakubiszak]] –<br />
** '''Lexinator #2''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Koleś #2''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Członek #3''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Ludzie w aucie (gwary)''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Mężczyzna w zoo''' <small>(odc. 46)</small><br />
* [[Patryk Dziwisz]] –<br />
** '''Lexinator #3''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Koleś #1''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Członek #2''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Ludzie na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Strażnik''' <small>(odc. 46)</small><br />
* [[Katarzyna Stachowiak]] – <br />
** '''Tłum (gwary)''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Bizneswoman #1''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Płacząca kobieta''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Ludzie na ulicy (gwary)''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Prawniczka''' <small>(odc. 46)</small><br />
* [[Joanna Przydatek]] – '''Zakonnica''' <small>(odc. 45)</small><br />
* [[Piotr Makarski]] – '''Mąż Veroniki Cale''' <small>(odc. 46)</small><br />
<br />
'''Wykonanie piosenek''':<br />
* [[Tomasz Borkowski]] <small>(odc. 13, 46)</small><br />
* [[Piotr Bąk]] <small>(odc. 14)</small><br />
* [[Zbigniew Borek]] <small>(odc. 14)</small><br />
* [[Bartosz Krynda]] <small>(odc. 22)</small><br />
* [[Oliwia Dymowska]] <small>(odc. 22, 29, 39)</small><br />
* [[Klaudia Kielech]] <small>(odc. 22, 29, 39)</small><br />
* [[Dariusz Kosmowski]] <small>(odc. 28)</small><br />
* [[Gabriela Kulik]] <small>(odc. 29)</small><br />
* [[Mirosław Guzowski]] <small>(odc. 29)</small><br />
* [[Damian Aleksander]] <small>(odc. 31)</small><br />
* [[Anna Świątczak]] <small>(odc. 31)</small><br />
* [[Radosław Pazura]] <small>(odc. 31)</small><br />
* [[Robert Kalicki]] <small>(odc. 32)</small><br />
* [[Jerzy Mazur]] <small>(odc. 34)</small><br />
<br />
'''Czytali''':<br />
* [[Anna Grygorowicz]] <small>(napisy ekranowe – odc. 1-6, 8-11, 14-15, 19, 21-22, 25-31, 33-40, tyłówka – odc. 1-4, 6-9, 11, 14-17, 19, 21-22, 25-28, 30-31, 33, 35-42, 46)</small>,<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]] <small>(tyłówka – odc. 5, 10, 12, 23, napisy ekranowe – odc. 26, 36, 39, 45-46)</small>,<br />
* [[Dariusz Kosmowski]] <small>(tyłówka – odc. 13, 43, 45, napisy ekranowe – odc. 23)</small>,<br />
* [[Jacek Brzostyński]] <small>(tytuł serialu – odc. 18, napisy ekranowe – odc. 20, 24, tyłówka – odc. 18, 20)</small>,<br />
* [[Tomasz Śliwiński]] <small>(tyłówka – odc. 24)</small>,<br />
* [[Klaudia Kielech]] <small>(tyłówka – odc. 29)</small>,<br />
* [[Mirosław Guzowski]] <small>(napisy ekranowe i tyłówka – odc. 32)</small>,<br />
* [[Jerzy Mazur]] <small>(tyłówka – odc. 34)</small>,<br />
* [[Zofia Piskała]] <small>(napisy ekranowe – odc. 41)</small>,<br />
* [[Łukasz Konopka (ur. 1992)|Łukasz „Knopek” Konopka]] – '''Steve''' <small>(tytuł serialu, napisy ekranowe, tyłówka – odc. 44)</small>,<br />
* [[Tomasz Borkowski]] <small>(napisy ekranowe, jako Clayface – odc. 45)</small>,<br />
* [[Aleksandra Bautembach]] <small>(napisy ekranowe – odc. 46)</small><br />
<br />
=== Tyłówka odcinka 24 ===<br />
: Tyłówka odcinka 24 została przeczytana przez [[Tomasz Śliwiński|Tomasza Śliwińskiego]] pozostającego w postaci '''Franka''', w związku z czym standardowe nazwy niektórych funkcji i imiona postaci zostały przeinaczone, imiona aktorów zdrobnione, a imiona i nazwiska większości członków ekipy zostały zastąpione przez mniej lub bardziej znane pseudonimy bądź aliasy, natomiast nazwę studia zastąpiono nawiązującym do ''BTI Studios'' zangielszczonym ''PiDiKej Studios''. W związku z tym poniżej zamieszczamy transkrypcję tyłówki.<br />
<br />
'''Opracowanie i skitranie wersji polskiej''': [[Studio PDK|PDK Studios]]<br /><br />
'''Reżysrer i dźwięk''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /><br />
'''Dialogi''': [[Radosław Koch|Kadosław Roch]]<br /><br />
'''Montaż''': [[Klaudia Kielech|SoniaSS]]<br /><br />
'''Miks''': [[Michał Rzodkiewicz|misiewkinie]]<br /><br />
'''Kierownictwo''': [[Oliwia Dymowska|Natalia Natu Dmowska]]<br />
<br />
'''W wersji polskiej paszczę dali''':<br />
* '''Joker''' – [[Mirosław Guzowski|Mirek Guzowski]]<br />
* '''Ten Zjeb Psycho''' – [[Jerzy Mazur|Jurek Mazur]]<br />
* '''Harliś''' – [[Agnieszka Wiśniewska|Aga Wiśniewska]]<br />
* '''Blunia''' – [[Anna Grygorowicz|Anka Grygorowicz]]<br />
* '''Ja''' – [[Tomasz Śliwiński|Tomek Śliwiński]]<br />
i inni<br /><br />
'''(reak śmiechu)'''<br />
<br />
=== Tyłówka odcinka 34 ===<br />
: Tyłówka odcinka 34 została wykonana w formie piosenki przez [[Jerzy Mazur|Jerzego Mazura]] pozostającego w postaci '''Doktora Psycho'''. W związku z tym poniżej zamieszczamy transkrypcję tyłówki.<br />
<br />
Wersja polska, reżyseria i studio też.<br /><br />
(reak śmiechu)<br /><br />
[[Studio PDK|Pedeki]], [[Dariusz Kosmowski|Pedeki]], [[Studio PDK|Pedeki]].<br /><br />
Jajecznica pyszna jest.<br /><br />
mmm…<br /><br />
[[Kamil Pozorski|Pozorski]], dialogistą naszym pysznym też,<br /><br />
a [[Jerzy Mazur|Mazur]] Psycho zagrał ładnie dzisiaj nam.<br /><br />
[[Klaudia Kielech]] muzykuje, miks [[Michał Rzodkiewicz|misie]], lala.<br /><br />
Dobranoc, Gotham!<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł angielski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01<br />
| ''<br />
| ''Til Death Do Us Part''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02<br />
| ''<br />
| ''A High Bar''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.03.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03<br />
| ''<br />
| ''So, You Need a Crew?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04<br />
| ''<br />
| ''Finding Mr. Right''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.03.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05<br />
| ''<br />
| ''Being Harley Quinn''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06<br />
| ''<br />
| ''You’re a Damn Good Cop, Jim Gordon''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07<br />
| ''<br />
| ''The Line''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08<br />
| ''<br />
| ''L.O.D.R.S.V.P.''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.04.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09<br />
| ''<br />
| ''A Seat at the Table''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10<br />
| ''<br />
| ''Bensonhurst''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.04.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11<br />
| ''<br />
| ''Harley Quinn Highway''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12<br />
| ''<br />
| ''Devil’s Snare''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.04.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13<br />
| ''<br />
| ''The Final Joke''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.04.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14<br />
| ''<br />
| ''New Gotham''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.04.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15<br />
| ''<br />
| ''Riddler U''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16<br />
| ''<br />
| ''Catwoman''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17<br />
| ''<br />
| ''Thawing Hearts''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18<br />
| ''<br />
| ''Batman’s Back, Man''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19<br />
| ''<br />
| ''All the Best Inmates Have Daddy Issues''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20<br />
| ''<br />
| ''There’s No Place to Go But Down''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21<br />
| ''<br />
| ''Inner (Para) Demons''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22<br />
| ''<br />
| ''Bachelorette''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23<br />
| ''<br />
| ''Dye Hard''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24<br />
| ''<br />
| ''A Fight Worth Fighting For''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25<br />
| ''<br />
| ''Lovers’ Quarrel''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26<br />
| ''<br />
| ''Something Borrowed, Something Green''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA TRZECIA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27<br />
| ''<br />
| ''Harlivy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28<br />
| ''<br />
| ''There’s No Ivy in Team''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|29<br />
| ''<br />
| ''The 83rd Annual Villy Awards''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|30<br />
| ''<br />
| ''A Thief, A Mole, An Orgy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|31<br />
| ''<br />
| ''It’s a Swamp Thing''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|32<br />
| ''<br />
| ''Joker: The Killing Vote''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|33<br />
| ''<br />
| ''Another Sharkley Adventure''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|34<br />
| ''<br />
| ''Batman Begins Forever''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|35<br />
| ''<br />
| ''Climax at Jazzapajizza''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.11.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|36<br />
| ''<br />
| ''The Horse and The Sparrow''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINEK SPECJALNY'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.02.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|SP1<br />
| ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
| ''Harley Quinn: A Very Problematic Valentine’s Day Special''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA CZWARTA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.07.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|37<br />
| ''<br />
| ''Gotham’s Hottest Hotties''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.07.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|38<br />
| ''<br />
| ''B.I.T.C.H.''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.07.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|39<br />
| ''<br />
| ''Icons Only''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.08.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|40<br />
| ''<br />
| ''Business Conference Without Chlamydia''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.08.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|41<br />
| ''<br />
| ''Getting Ice Dick, Don’t Wait Up''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.08.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|42<br />
| ''<br />
| ''Metamorphosis''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.08.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|43<br />
| ''<br />
| ''Most Culturally Impactful Film Franchise''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|31.08.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|44<br />
| ''<br />
| ''Il Buffone''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.09.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|45<br />
| ''<br />
| ''Potato Based Cloning Incident''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.09.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|46<br />
| ''<br />
| ''Killer’s Block''<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmweb|film|820852}}<br />
{{DC Comics}}<br />
[[Kategoria:Seriale animowane dla dorosłych]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Studio_PDK&diff=196106
Studio PDK
2023-09-08T12:38:30Z
<p>Daru: /* Kadra */</p>
<hr />
<div>[[Plik:StudioPDK.png|right|200px]]'''Studio PDK''' – założona w maju [[2016]] roku firma oferująca realizację dubbingu, szeptanek, audiodeskrypcji oraz napisów (w tym dla niesłyszących). <br />
<br />
Firma początkowo nawiązała współpracę z [[Głos Lektora|Głosem Lektora]]. Na początku [[2017]] roku nagrania w ramach studia odbywały się na warszawskiej Pradze, a pod koniec w [[Studio Skit|Studiu Skit]]. Od sierpnia [[2018]] roku do sierpnia [[2021]] roku siedziba Studia PDK była usytuowana w Warszawie przy ulicy Niedźwiedziej 29B, jednak w ramach realizacji nagrań wersji polskiej firma współpracowała przede wszystkim ze [[Studio Skit|Studiem Skit]], sporadycznie korzystając także z usług [[Głos Lektora|Głosu Lektora]], [[Studio Tercja|Studia Tercja]] i Laboratorium Studio.<br />
<br />
Od sierpnia [[2021]] roku studio działa w osobnej siedzibie przy ul. Dominikańskiej 9, bud. 1A, lok. PDK w Warszawie.<br />
<br />
W lutym [[2023]] roku, studio nawiązało współpracę z niedawno zlikwidowanym [[MediaVox]]. Nowy oddział nosi nazwę: Studio PDK Katowice.<br />
<br />
== Klienci ==<br />
* [[Vivarto]]<br />
* [[Netflix]]<br />
* [[HBO]]<br />
* [[Warner Bros.]]<br />
* [[Polsat]]<br />
* [[BabyTV]]<br />
* [[JimJam]]<br />
* [[2x2]]<br />
* [[Anime Eden]]<br />
* [[Top Kids]]<br />
* [[Bomba Film]]<br />
* Michał Winnicki Entertainment<br />
* Tinman Creative Studios<br />
* Crunchyroll<br />
* Sony<br />
<br />
== Kadra ==<br />
{| width=100% cellpadding="5px"<br />
|- valign=top<br />
|<br />
=== Reżyserzy ===<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Ireneusz Załóg]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Jakub Kisiel]]<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]]<br />
<br />
=== Tłumacze i dialogiści ===<br />
* [[Franciszka Barbaryk]]<br />
* [[Seweryn Jach]]<br />
* [[Sławomira Kaliska]]<br />
* [[Alicja Karpińska]]<br />
* [[Klaudia Kielech]]<br />
* [[Radosław Koch]]<br />
* [[Milena Kornaga]]<br />
* [[Jakub Korolczuk]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Bartosz Krynda]]<br />
* [[Przemysław Kuligowski]]<br />
* [[Kamil Pozorski]]<br />
* [[Joanna Puczyłowska]]<br />
* [[Jakub Rosiak]]<br />
* [[Michał Rzodkiewicz]]<br />
* [[Anita Skomra]]<br />
* [[Patrycja Sowa]]<br />
* [[Dominika Sowińska]]<br />
* [[Bartosz Stachura]]<br />
* [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
* [[Vivienne Szafryk]]<br />
* [[Paweł Śleziak]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Aleksandra Bieniek]]<br />
* [[Agnieszka Budzich]]<br />
* [[Zuzanna Chojecka]]<br />
* [[Patrycja Chrzanowska]]<br />
* [[Joanna Dołoszycka]]<br />
* [[Monika Fryszkowska]]<br />
* [[Dominika Kuc]]<br />
* [[Maciej Kurzyk]]<br />
* [[Jakub Kisiel]]<br />
* [[Dagmara Niemiec]]<br />
* [[Marcin Piecyk]]<br />
* [[Zuzanna Piskała]]<br />
* [[Jacek Stankiewicz]]<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]]<br />
<br />
=== Autorzy tekstów piosenek ===<br />
* [[Seweryn Jach]]<br />
* [[Radosław Koch]]<br />
* [[Eliza Korneluk]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Przemysław Kuligowski]]<br />
* [[Zofia Malinowska]]<br />
* [[Krzysztof Rześniowiecki]]<br />
* [[Patrycja Sowa]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Jakub Kisiel]]<br />
* [[Zuzanna Piskała]]<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]]<br />
<br />
=== Adiustatorzy ===<br />
* [[Seweryn Jach]]<br />
* [[Bartosz Krynda]]<br />
* [[Kamil Pozorski]]<br />
* [[Kamil Sawicki]]<br />
* [[Agata Sutkowska]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
* [[Vivienne Szafryk]]<br />
* [[Mateusz Szymski]]<br />
* [[Paweł Śleziak]]<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Joanna Dołoszycka]]<br />
* [[Dagmara Niemiec]]<br />
* [[Zuzanna Piskała]]<br />
|<br />
<br />
=== Montażyści i realizatorzy ===<br />
* [[Iwo Dowsilas]]<br />
* [[Krzysztof Głowienke]]<br />
* [[Anna Grygorowicz]]<br />
* [[Klaudia Kielech]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Gabriel Kowalewski]]<br />
* [[Bartosz Krynda]]<br />
* [[Przemysław Kuligowski]]<br />
* [[Marcin Kuś]]<br />
* [[Filip Młynarczyk]]<br />
* [[Jan Odwaga]]<br />
* [[Paweł Pawlikowski]]<br />
* [[Kamil Pozorski]]<br />
* [[Michał Rzodkiewicz]]<br />
* [[Edyta Seremak]]<br />
* [[Liwia Stępień]]<br />
* [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Anna Abaloszewa]]<br />
* [[Jagoda Bogusz]]<br />
* [[Piotr Jędrzejewski]]<br />
* [[Artur Jóźwik]]<br />
* [[Przemysław Jóźwik]]<br />
* [[Jakub Kisiel]]<br />
* [[Jakub Lenarczyk]]<br />
* [[Bartłomiej Majewicz]]<br />
* [[Tomasz Nowacki]]<br />
* [[Jacek Opiełka]]<br />
* [[Cezary Redlicki]]<br />
* [[Bartosz Socha]]<br />
* [[Zofia Walicka]]<br />
* [[Paweł Werpachowski]] <small>(również jako Henryk Niepomirski)</small><br />
<br />
=== Kierownicy muzyczni ===<br />
* [[Klaudia Kielech]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Piotr Gogol]]<br />
<br />
=== Kierownicy produkcji ===<br />
* [[Aleksandra Bautembach]]<br />
* [[Zuzanna Kirpsza]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Joanna Puczyłowska]]<br />
* [[Liwia Stępień]]<br />
* [[Agata Sutkowska]]<br />
* [[Ireneusz Załóg]]<br />
<br />
==== Dawniej ====<br />
* [[Katarzyna Banasiak]]<br />
* [[Marta Czarkowska]]<br />
* [[Urszula Dołżyńska]]<br />
* [[Oliwia Dymowska]]<br />
* [[Dominika Grams]]<br />
* [[Wiktoria Grontman]]<br />
* [[Magdalena Kmieć]]<br />
* [[Arleta Kosmowska]]<br />
* [[Dominika Kuc]]<br />
* [[Katarzyna Mrozowicz]]<br />
* [[Julian Osławski]]<br />
* [[Sebastian Perdek]]<br />
* [[Zuzanna Różańska]]<br />
* [[Łukasz Skała]]<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]]<br />
|}<br />
<br />
== Dubbing ==<br />
=== Filmy fabularne ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Dzieci lata]]''<ref name="skit">dubbing nagrywany w studiu [[Studio Skit|Skit]]</ref><br />
| 10.07.2019<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''[[Nelly Rapp – Upiorna agentka]]''<ref name="skit"/><br />
| 30.10.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''[[Wilczy gang]]''<ref name="skit"/><br />
| 22.03.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''[[Kobiety szpiedzy]]''<ref name="skit"/><br />
| 15.08.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''[[Pamiętnik Berta]]''<ref name="skit"/><br />
| 29.10.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''[[Ratunku, zmniejszyłem przyjaciół]]''<br />
| 07.03.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''[[Chłopiec zza szyby]]''<br />
| 08.04.2022<br />
|-<br />
|}<br />
=== Filmy animowane ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Głosy z odległej gwiazdy]]''<ref name="gloslektora">dubbing nagrywany w studiu [[Głos Lektora|Głos Lektora]]</ref><br />
| 03.09.2016<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''[[5 centymetrów na sekundę]]''<ref name="gloslektora"/><br />
| 21.12.2016<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''[[Pierwsza miłość Ami]]''<ref name="skit"/><br />
| 24.08.2018<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''[[Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy]]''<ref name="skit"/><br />
| 24.08.2018<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''[[Zwariowane melodie]]'': ''[[Szpieg, który mnie wykołował]]''<ref name="skit"/><br />
| 01.09.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''[[Magiczne muzeum]]''<ref name="skit"/><br />
| 24.10.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''[[Zwariowane melodie]]'': ''[[Dyktaczory]]''<ref name="skit"/><br />
| 06.12.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|008<br />
| ''[[Moja mama Gorylica]]''<br />
| 06.12.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|009<br />
| ''[[Dragon Ball Super: Super Hero]]''<br />
| 26.08.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|010<br />
| ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]''<br />
| 11.12.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|011<br />
| ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]''<br />
| 17.12.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|012<br />
| ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
| 18.12.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|013<br />
| ''[[Pettson i Findus: Niezwykły Święty Mikołaj]]''<br />
| 15.01.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|014<br />
| ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
| 09.02.2023<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
=== Seriale fabularne ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[VIP Pets: Salon fryzjerski Fabia i Fabii]]'' <small>(sezon I)</small><ref name="skit"/><br />
| 14.01.2020<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''[[Giggle Wiggle]]'' <small>(sezon II)</small><br />
| 07.11.2022<br />
|-<br />
|}<br />
=== Seriale animowane ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Flip Flappers: Fantazja kontra świat]]''<br />
| 29.04.2017<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''[[Dragon Ball Super]]''<ref name="skit"/><br />
| 15.10.2018<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''[[Super Naukoledzy]]''<ref name="skit"/><br />
| 17.04.2019<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''[[VIP Pets]]'' <small>(sezon I)</small><ref name="skit"/><br />
| 22.01.2021<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''[[Piosenki i rymy]]''<br />
| 2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''[[Harley Quinn]]''<br />
| 25.03.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''[[Rower Mike’a]]''<br />
| 05.09.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|008<br />
| ''[[Witamy na wyspie]]''<br />
| 03.10.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|009<br />
| ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]''<br />
| 01.11.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|010<br />
| ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(serie III-IV)</small><br />
| 01.11.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|011<br />
| ''[[Teatrzyk Emmy|Teatrzyk dla najmłodszych]]'' <small>(odc. 30 – druga wersja dubbingu)</small><br />
| 12.2022<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|012<br />
| ''[[Lale Ki Lolu]]'' <br />
| 2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|013<br />
| ''[[Moja niesamowita historia]]'' <br />
| 16.02.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|014<br />
| ''[[ Matchbox: Przygody dookoła świata]]'' <small>(seria III)</small> <br />
| 23.03.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|015<br />
| ''[[Szymon]]'' <small>(seria III + S1-S5)</small><br />
| 01.04.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|016<br />
| ''[[Dragon Ball Z Kai]]''<br />
| 08.05.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|017<br />
| ''[[Gryzmołki Gryzmołka]]'' <small>(seria II)</small><br />
| 17.07.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|018<br />
| ''[[Le Collège Noir]]''<br />
| 27.08.2023<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|019<br />
| ''[[Bartek i Basia]]'' <small>(seria V)</small><br />
| 01.09.2023<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
=== Dokumenty ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Museum]]''<br />
| 30.11.2022<br />
|-<br />
|}<br />
=== Programy ===<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|№<br />
!width="70%"|Tytuł<br />
!width="20%"|Premiera<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''[[Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu]]''<br />
| 28.04.2022<br />
|-<br />
|}<br />
<references/><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* [http://studiopdk.pl/ Oficjalna strona]<br />
[[Kategoria: Działające studia dubbingowe]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Plik:Zuzanna_Kirpsza.jpg&diff=196105
Plik:Zuzanna Kirpsza.jpg
2023-09-08T12:37:12Z
<p>Daru: Daru przesłał nową wersję Plik:Zuzanna Kirpsza.jpg</p>
<hr />
<div></div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Plik:Zuzanna_Kirpsza.jpg&diff=196103
Plik:Zuzanna Kirpsza.jpg
2023-09-08T11:43:50Z
<p>Daru: Daru przesłał nową wersję Plik:Zuzanna Kirpsza.jpg</p>
<hr />
<div></div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Bartek_i_Basia&diff=195893
Bartek i Basia
2023-09-03T09:59:21Z
<p>Daru: /* Seria V */</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Bartek i Basia<br />
|tytuł oryginalny=Bogyó és Babóca<br />
|plakat= <br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Węgry<br />
|język=węgierski<br />
|stacja=[[JimJam|Polsat JimJam]]<br />
|lata produkcji=2010-??<br />
|data premiery=7 stycznia [[2019]]<br />
|sezony=4 z 5<br />
|odcinki=45 z 69<br />
}}<br />
<br />
'''Bartek i Basia''' (węg. ''Bogyó és Babóca'', ang. ''Berry and Dolly'', 2010-??) – węgierski serial animowany.<br />
<br />
Emitowany jest w Polsce na kanale [[JimJam|Polsat JimJam]] od 7 stycznia [[2019]] roku.<br />
<br />
==Wersja polska==<br />
=== Seria I-III ===<br />
'''Opracowanie i udźwiękowienie''': [[MediaVox]]<br /><br />
'''Opowiadała''': [[Olga Łasak]]<br /><br />
'''Wykonanie piosenki czołówkowej''': [[Olga Łasak]]<br /><br />
'''Lektor tytułów odcinków''': [[Olga Łasak]]<br /><br />
<br />
=== Seria V ===<br />
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[Studio PDK|STUDIO PDK WARSZAWA]]<br /><br />
'''Reżyseria i dźwięk''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /><br />
'''Dialogi''': [[Radosław Koch]]<br /><br />
'''Montaż''': <br />
* [[Liwia Stępień]] <small>(odc. 57, 59, 61)</small>,<br />
* [[Filip Młynarczyk]] <small>(odc. 58, 60, 62)</small><br />
'''Miks''': [[Liwia Stępień]]<br /><br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Sutkowska]] i [[Joanna Puczyłowska]]<br /><br />
'''Opowiadała''': [[Olga Łasak]]<br /><br />
'''Wykonanie piosenki czołówkowej''': [[Olga Łasak]]<br /><br />
'''Lektor tytułów odcinków''': [[Olga Łasak]]<br /><br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="7%"|№<br />
!width="31%"|Tytuł polski<br />
!width="31%"|Tytuł angielski<br />
!width="31%"|Tytuł węgierski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' (Premiera: 07.01.2019)<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01<br />
| ''Przyjaciele''<br />
| ''Friends''<br />
| ''A barátság''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02<br />
| ''Ból ucha''<br />
| ''Earache''<br />
| ''A fülgyulladás''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03<br />
| ''Tęcza''<br />
| ''The Rainbow''<br />
| ''A szivárvány''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04<br />
| ''Latawiec''<br />
| ''The Kite''<br />
| ''A papírsárkány''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05<br />
| ''Święty Mikołaj''<br />
| ''Santa''<br />
| ''Télapó''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06<br />
| ''Wielki pająk''<br />
| ''The Big Spider''<br />
| ''A barlangi pók''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07<br />
| ''Święta''<br />
| ''Christmas''<br />
| ''Karácsony''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08<br />
| ''Czarownice''<br />
| ''Witches''<br />
| ''Boszorkányok''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09<br />
| ''Przedszkole''<br />
| ''Kindergarten''<br />
| ''Egy nap az óvodában''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10<br />
| ''Mały trzmiel''<br />
| ''The Bumblebee''<br />
| ''Dongólany''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11<br />
| ''Bałwan''<br />
| ''The Snowman''<br />
| ''Hóember''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12<br />
| ''Morska przygoda''<br />
| ''Sea Adventure''<br />
| ''Tengeri kaland''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13<br />
| ''Skrzypi Alfonzo''<br />
| ''Alfonzo's Fiddle''<br />
| ''Tücsök hegedűje''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14<br />
| ''Żółta biedronka<br />
| ''The Yellow Ladybird''<br />
| ''A sárga katica''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15<br />
| ''Wodny ślimak''<br />
| ''The Water Snail''<br />
| ''A vízicsiga''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16<br />
| ''Zaginione orzechy''<br />
| ''The Missing Nuts''<br />
| ''Az elveszett mogyoró''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17<br />
| ''Staś i łyżwy''<br />
| ''Stanley Skates''<br />
| ''Vendel korcsolyázik''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18<br />
| ''Urodziny jeża Heńka''<br />
| ''Harry Hedgehog's Birthday''<br />
| ''Sün Soma születésnapja''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19<br />
| ''Rower''<br />
| ''The Bicycle''<br />
| ''A bicikli''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20<br />
| ''Karnawał''<br />
| ''The Carnival''<br />
| ''Jelmezbál''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21<br />
| ''Wiosenny dzień sportu''<br />
| ''Spring Sport Day''<br />
| ''Erdei tornaverseny''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22<br />
| ''Pisklęta kanarka''<br />
| ''The Canary Chicks''<br />
| ''A kanárifiókák''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23<br />
| ''Zamek z piasku''<br />
| ''The Sandcastle''<br />
| ''A homokvár''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24<br />
| ''Borówki''<br />
| ''Blueberries''<br />
| ''Áfonyaszedés''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25<br />
| ''Piernik''<br />
| ''Gingerbread''<br />
| ''Mézeskalácsok''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26<br />
| ''Balon na rozgrzane powietrze''<br />
| ''Hot Air Balloon''<br />
| ''A léggömb''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27<br />
| ''Słoneczniki''<br />
| ''Sunflowers''<br />
| ''Napraforgók''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28<br />
| ''Kamyki''<br />
| ''Pebbles''<br />
| ''Kavicsok''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|29<br />
| ''Matylda jeździ na nartach''<br />
| ''Flutter Goes Skiing''<br />
| ''Pihe síel''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|30<br />
| ''Teatrzyk kukiełkowy''<br />
| ''The Puppet Show''<br />
| ''Bábszínház''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|31<br />
| ''Hulajnoga''<br />
| ''The Scooter''<br />
| ''Roller''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|32<br />
| ''Wieża Roberta''<br />
| ''Bubble's Tower''<br />
| ''Gömbi tornya''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|33<br />
| ''Kapelusz muchomora''<br />
| ''The Mushroom's Cap''<br />
| ''A gomba kalapja''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|34<br />
| ''Piłkarski mecz''<br />
| ''The Football Match''<br />
| ''Focimeccs''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|35<br />
| ''Pisanki''<br />
| ''Easter Eggs''<br />
| ''Hímestojások''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|36<br />
| ''Koszmarny sen''<br />
| ''Bad Dream''<br />
| ''Rossz álom''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|37<br />
| ''Knedle''<br />
| ''Dumplings''<br />
| ''Gombócok''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|38<br />
| ''Domek w gwiazdki''<br />
| ''The Star House''<br />
| ''Csillagház''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|39<br />
| ''Gra planszowa''<br />
| ''The Board Game''<br />
| ''Társasjáték''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA CZWARTA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|40<br />
| ''<br />
| ''Fairy Cards''<br />
| ''Tündérkártya''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|41<br />
| ''<br />
| ''Bubbles''<br />
| ''Buborékok''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|42<br />
| ''<br />
| ''Berry's Picture''<br />
| ''Bogyó rajza''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|43<br />
| ''<br />
| ''Dolly's Flower''<br />
| ''Babóca virága''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|44<br />
| ''<br />
| ''The Ant Choir''<br />
| ''A hangyák kórusa''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|45<br />
| ''<br />
| ''Starship''<br />
| ''Csillaghajó''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|46<br />
| ''<br />
| ''Bubble Has Hiccups''<br />
| ''Gömbi csuklik''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|47<br />
| ''<br />
| ''The Windmill''<br />
| ''Szélmalom''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|48<br />
| ''<br />
| ''Seashells''<br />
| ''Kagylók''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|49<br />
| ''<br />
| ''The Robot''<br />
| ''Robot''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|50<br />
| ''<br />
| ''Doctor Owl Gets Sick''<br />
| ''Bagolydoktor beteg''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|51<br />
| ''<br />
| ''Little Kids And Big Kids''<br />
| ''Kicsik és nagyok''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|52<br />
| ''<br />
| ''The Moon Beetle''<br />
| ''Holdbogár''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|53<br />
| ''<br />
| ''Lanterns''<br />
| ''Lámpások''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|54<br />
| ''<br />
| ''Butterfly Girls''<br />
| ''Lepkelányok''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|55<br />
| ''<br />
| ''The Big Wheel''<br />
| ''Óriáskerék''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|56<br />
| ''<br />
| ''Four Seasons''<br />
| ''Évszakmanók''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIĄTA''' (Premiera: 01.09.2023)<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|57<br />
| ''Edek i autko''<br />
| ''Eddy and the Toy Car''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|58<br />
| ''Bal przebierańców u Stasia''<br />
| ''Fancy-Dress at Stanley’s''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|59<br />
| ''Wiosenny taniec''<br />
| ''Spring Dance''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|60<br />
| ''Dmuchany zamek''<br />
| ''Bouncy Castle''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|61<br />
| ''Uciekająca tratwa''<br />
| ''The Runaway Raft''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|62<br />
| ''Liliowa wróżka''<br />
| ''The Lily Fairy''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|63<br />
| ''<br />
| ''Alphonso’s Ice Lollies''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|64<br />
| ''<br />
| ''The Moon Seesaw''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|65<br />
| ''<br />
| ''Reggie Squirrel''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|66<br />
| ''<br />
| ''Bubble Tidies Up''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|67<br />
| ''<br />
| ''The Green Grub''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|68<br />
| ''<br />
| ''Dolly’s Music Box''<br />
| ''''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|69<br />
| ''<br />
| ''Dr. Owl and the Cakes''<br />
| ''''<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]<br />
[[Kategoria:Opowiadane seriale dla dzieci]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Jakub_Strach&diff=195845
Jakub Strach
2023-09-02T21:20:58Z
<p>Daru: Usunięto zabezpieczenie z „Jakub Strach”</p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Jakub Strach<br />
|zdjęcie=Jakub Strach.jpeg<br />
|data i miejsce urodzenia=25 kwietnia [[2007]]</br> Warszawa<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor, wokalista, dialogista, tekściarz, montażysta<br />
}}<br />
'''Jakub Strach''' (ur. 25 kwietnia [[2007]] roku w Warszawie) – polski aktor dziecięcy, dialogista i tekściarz. Redaktor portalu Dubbingpedia. Występuje również pod pseudonimem: '''Jan Odwaga'''.<br />
<br />
Uczeń LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie, a także Warsztatowej Akademii Musicalowej [[Paweł Podgórski|Pawła Podgórskiego]] w której edukację zakończył w styczniu [[2021]] roku. <br />
<br />
Od [[2015]] roku użycza swojego głosu w dubbingach, współpracując z [[Iyuno|BTI Studios / IYUNO Media]], [[Hiventy Poland]], [[Master Film]], [[VSI Warsaw]], [[Studio Publishing]], [[Studio Sonica]] oraz [[Telewizja Polska|Telwizją Polską]]. <br />
<br />
Na przełomie [[2015]]/[[2016]] roku do listopada [[2021]] współpracował z Teatrem Syrena, natomiast od [[2017]] roku z Teatrem Narodowym i Dramatycznym w których to działalność artystyczną prowadzi do dnia dzisiejszego. W latach [[2019]]-[[2021]] występował również na deskach teatrów muzycznych, Roma i Buffo. <br />
<br />
W [[2022]] roku zaczął udzielać się także jako dialogista, autor tekstów piosenek oraz montażysta dubbingu, współpracując ze [[Studio PDK|Studiem PDK]] oraz [[Mastergroove Studios]]. Zajmuje się również tłumaczeniem i adiustacją filmów lektorskich dla platform [[SkyShowtime]], [[Rakuten]] i kanału 13 Ulica.<br />
<br />
We wrześniu [[2023]] roku zakończył swoją karierę jako montażysta.<br />
<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Czarna Pantera]]''<br />
* 2018: ''[[Grinch]]'' – Ozzy<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks<br />
* 2018: ''[[Pułapka czasu]]'' – Charles Murry<br />
* 2018: ''[[Pup Star: Dookoła świata]]''<br />
* 2018: ''[[Ralph Demolka w internecie]]''<br />
* 2018: ''[[Rodzina od zaraz]]''<br />
* D2018: ''[[Uczeń Świętego Mikołaja]]'' – Mikołaj<br />
* 2018: ''[[Zakręcony piątek]]'' – Fletcher Blake<br />
* 2019: ''[[Angry Birds 2 Film]]'' – Vivi<br />
* 2019: ''[[Avengers: Koniec gry]]'' – Młody Scott Lang<br />
* 2019: ''[[Aladyn (film 2019)|Aladyn]]'' – Omar<br />
* D2019: ''[[Drużyna Buddiego]]''<br />
* D2019: ''[[Dzieci lata]]'' – Kári<br />
* 2019: ''[[Jakub, Mimmi i gadające psy]]'' – Jakub<br />
* 2019: ''[[Klaus]]''<br />
* 2019: ''[[Kraina lodu II]]''<br />
* 2019: ''[[Następcy 3]]'' –<br />
** Piszczek,<br />
** Wstydek<br />
* 2019: ''[[Pachamama]]'' – Tepulpai<br />
* 2019: ''[[Salma w krainie dusz]]'' – mały Jorge<br />
* D2019: ''[[Siatkarz Buddy]]''<br />
* 2019: ''[[Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają]]'' – Timmy Fiasco<br />
* 2019: ''[[Toy Story 4]]''<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]''<br />
* 2020: ''[[Będziemy bohaterami]]'' – Zawrót<br />
* D2020: ''[[Ella Bella Bingo]]'' – Henry<br />
* 2020: ''[[Magiczne wakacje]]'' – Cameron<br />
* 2020: ''[[Magia na opak]]'' – Phillip<br />
* 2020: ''[[Nieustraszony]]'' – Titus<br />
* 2020: ''[[Nocna przygoda]]'' – Lewis<br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2020: ''[[Pan Jangle i świąteczna podróż]]'' – Edison<br />
* 2020: ''[[Scooby-Doo!]]'' – Młody Norville „Kudłaty” Rogers<br />
* 2020: ''[[Turniej główny]]'' – Leo<br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin<br />
* 2020: ''[[Wiedźmy]]'' – Młody Charlie Hansen<br />
* 2021: ''[[Dwóch ojców]]'' – Guilherme<br />
* 2021: ''[[Dzień na tak]]'' – Nando Torres<br />
* 2021: ''[[Wilczy gang]]'' – Wolf<br />
* 2021: ''[[Raya i ostatni smok]]'' – Boun<br />
* 2021: ''[[Co w duszy gra]]''<br />
* 2021: ''[[Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów]]''<br />
* 2021: ''[[Skater Girl]]''<br />
* 2021: ''[[Rodzinka rządzi]]''<br />
* 2021: ''[[Luca]]'' – Alberto Scorfano <small>(zwiastun #1)</small><br />
* 2021: ''[[Ulica Strachu – część 2: 1978]]''<br />
* 2021: ''[[Dziki Zachód Calamity Jane]]'' – Trębacz<br />
* 2021: ''[[Jak ocalić smoka]]'' –<br />
** Mortimer,<br />
** Uczniowie<br />
* 2021: ''[[Mama Mu wraca do domu]]'' – Brat Liny<br />
* 2021: ''[[Yakari i wielka podróż]]'' – Yakari<br />
* 2021: ''[[Martin i magiczny las]] – Burza<br />
* 2021: ''[[Rodzina Addamsów 2]]''<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]'' – Henk<br />
* 2021: ''[[Ron usterka]]'' – Barney<br />
* 2021: ''[[Mój przyjaciel wampir]]'' – Michał<br />
* 2021: ''[[Wilk, lew i ja]]'' – Rapha<br />
* 2021: ''[[Pamiętnik Berta]]'' – Erik<br />
* 2021: ''[[Clifford. Wielki czerwony pies]]''<br />
* 2021: ''[[Wicher. Ostatni rozdział]]'' – Carlo<br />
* 2021: ''[[Składanka]]<br />
* 2021: ''[[Wilk na 100%]]'' – Mały Freddy Lupin<br />
* 2021: ''[[NickGwiazdka z gwiazdami]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Hilda i Władca gór]]''<br />
* 2022: ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]''<br />
* 2022: ''[[Dom (film animowany 2021)|Dom]]''<br />
* 2022: ''[[Skarb Mikołajka]]'' – Alcest<br />
* 2022: ''[[Gramy u siebie]]'' – Brian<br />
* 2022: ''[[To nie wypanda]]''<br />
* 2022: ''[[Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo]]'' – Greg<br />
* 2022: ''[[Metal Lords]]''<br />
* 2022: ''[[Chłopiec zza szyby]]'' – Kumpel gruby<br />
* 2022: ''[[Recess: All Growed Down]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Recess: Taking the Fifth Grade]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu]]'' – Młody Rupert Grint (w trakcie mutacji)<br />
* 2022: ''[[Felix i ukryty skarb]]'' – Felix<br />
* 2022: ''[[Minionki: Wejście Gru]]''<br />
* 2022: ''[[Lena i Śnieżek]]''<br />
* 2022: ''[[13: Musical]]'' – Evan Goldman<br />
* 2022: ''[[Pies w rozmiarze XXL]]'' – Billy<br />
* 2022: ''[[Młody Winnetou]]'' – Winnetou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Skazane na balet]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Terminator 2: Dzień sądu]]'' – John Connor <small>(wersja polska)</small><br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Lilka i Pestka]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Duch, który musiał odejść]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Pinokio (film fabularny 2022)|Pinokio]]'' – Knot<br />
* 2022: ''[[Miś Bamse na wulkanie]]'' <br />
* 2022: ''[[Mecz o wszystko]]'' – <br />
** Ori,<br />
** Pepijn,<br />
** Dzieci<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' –<br />
** Silas,<br />
** Gwary<br />
* 2022: ''[[Dom na falach]] –<br />
** Kosuke,<br />
** Młody Kosuke<br />
* 2022: ''[[Comedy Queen]]''<br />
* 2022: ''[[Hokus Pokus 2]] –<br />
** Młody Billy Butcherson,<br />
** Dzieciak przebrany za Mary Sanderson,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Black Adam]]'' – Amon Tomaz<br />
* 2022: ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' – Ladji<br />
* 2022: ''[[Uwolnić Poly]]'' – Pablo<br />
* 2022: ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' – Piotrek<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]'' – <br />
** Mukla pirat,<br />
** Mukla zielona w prążki,<br />
** Mukla zielona kosmonauta,<br />
** Mukla chuda<br />
* 2022: ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]'' –<br />
** Mukla niebieska,<br />
** Mukla szara,<br />
** Mukla wredna,<br />
** Chłopiec<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]] – Młody Pettson<br />
* 2022: ''[[The Christmas Letter]]'' – Henio<br />
* 2022: ''[[Zapasy z życiem]]'' – Vince<br />
* 2022: ''[[Pan Zabawka]]''<br />
* 2022: ''[[Świąteczny cud]]'' – Karl<br />
* 2023: ''[[Shazam! Gniew bogów]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Najlepszy rzut Changa]]''<br />
* 2023: ''[[Misja: Bal]]'' – Kyle<br />
* 2023: ''[[Piotruś Pan i Wendy]]'' – Slightly<br />
* 2023: ''[[Krater]]'' – Borney<br />
* 2023: ''[[Wróżka Różka]]'' – Karl Gustaw<br />
* 2023: ''[[Indiana Jones i artefakt przeznaczenia]]'' – Bogaty dzieciak <br />
* 2023: ''[[Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film]]''<br />
* 2023: ''[[Najlepsi]]'' – Brooklyn <br />
* 2023: ''[[Kompas szkieletora]]'' – Champ Brown<br />
* 2023: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos]]''<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2014: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' – Mały Ricky<br />
* 2014-2016: ''[[Wissper]]'' – Borsuk Bopsie <small>(odc. 67, 80, 85, 96)</small><br />
* 2015: ''[[Dzień, w którym Heniś poznał...]]''<br />
* 2015: ''[[Nie ma jak w rodzinie]]'' –<br />
** Kenny <small>(seria 3)</small>,<br />
** 9-letni dupek<br />
* 2015: ''[[Obóz Kikiwaka]]'' – Matteo Silva <small>(odc. 43-105, 107, 109)</small><br />
* 2015: ''[[Pidżamersi]]'' – Faraon Junior <small>(odc. 99-100, 102-103, 113)</small><br />
* 2015: ''[[Z pamiętnika Miki]]'' – Jak to<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' –<br />
** Orby <small>(odc. 21a)</small>,<br />
** Dash <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Stephan <small>(odc. 23b)</small>,<br />
** Duke <small>(odc. 25b)</small>,<br />
** Cody <small>(odc. 38a, 70b)</small>,<br />
** Psikus i Figiel <small>(odc. 44b, 57b, 62b)</small>,<br />
** Sydney <small>(odc. 45a)</small>,<br />
** Stefek <small>(odc. 47a, 59a)</small>,<br />
** Szkrabik <small>(odc. 58b)</small>,<br />
** Toby <small>(odc. 62b)</small>,<br />
** Reks <small>(odc. 84a)</small><br />
* 2016: ''[[Kiva potrafi]]'' – Sol<br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]'' – Noddy<br />
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – mały Milo <small>(odc. 39a)</small><br />
* 2016: ''[[Rafcio Śrubka]]'' – gwary<br />
* 2016-2018: ''[[Rodzinka od środka]]'' – Norman <small>(odc. 51)</small><br />
* 2017: ''[[Bella i Sebastian (serial animowany)|Bella i Sebastian]]'' – Sonny<br />
* 2017: ''[[Claude]]'' – Claude<br />
* 2017: ''[[Jedenastka]]'' – Rodrigo <small>(odc. 161, 218-220)</small><br />
* 2017: ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' – Rod<br />
* 2017: ''[[Vikki RPM]]''<br />
* 2017: ''[[Wielka Szóstka: Serial]]''<br />
* 2017-2020: ''[[Zaplątane przygody Roszpunki|Zaplątani: Serial / Zaplątane przygody Roszpunki]]'' − Mały Lance Bajera <small>(odc. 45)</small><br />
* D2018: ''[[Angelo rządzi]]'' – Peter <small>(odc. 82a, 84a, 87ab, 89a, 91b, 95ab, 96b, 97ab, 98b, 99a, 100a, 101a, 104)</small><br />
* D2018: ''[[Slugterra]]'' – Symothy <small>(odc. 48-50, 52)</small><br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]'' –<br />
** Pip <small>(odc. 45b)</small>,<br />
** Beagle Boy,<br />
** Pooply,<br />
** Uczeń szkoły tańca 3,<br />
** Chłopiec 2,<br />
** Puck <small>(odc. 47a, 51b)</small>,<br />
** Chester <small>(odc. 80a)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2018: ''[[Jeźdźcy smoków]]'' –<br />
** Maruda <small>(odc. 109)</small>,<br />
** Fingard<br />
* 2018: ''[[Abby Hatcher]]'' – Bozzly<br />
* 2018: ''[[Banda Beti]]'' – Gienek<br />
* 2018: ''[[Biuro ochrony magii]]'' – Jack <small>(odc. 15)</small><br />
* 2018: ''[[Coop i Cami pytają świat]]'' – dzieciak <small>(odc. 5)</small><br />
* 2018: ''[[Craig znad Potoku]]'' – <br />
** Turner <small>(odc. 13)</small><br />
** Chłopiec z domku dla lalek <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Ten, który się nie drapie <small>(odc. 98)</small><br />
* D2018: ''[[Kot Pete]]'' – Żółw Denis<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – <br />
** Szymek <small>(odc. 1b, 6b, 7a, 8b, 9a, 10a, 12a, 13a, 14b, 15b, 18a, 19a, 20b, 22b, 26ab, 28ab, 30a, 32a, 34b, 35, 36b-52b)</small>,<br />
** Krzyś,<br />
** Franek<br />
* 2018: ''[[Między nami, kuzynami]]'' – Leaf<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek <small>(świąteczny odcinek specjalny)</small><br />
* 2018: ''[[Obóz na wyspie]]'' –<br />
** Max <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Piżamek<!-- <small>(odc. 1, 3, 5, 10, 47, 61-64, 73)</small>-->,<br />
** Lodowa kanapka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Szczeniak <small>(odc. 39)</small>,<br />
** Król <small>(odc. 45, 47, 56, 65-67)</small>,<br />
** Mały tyranozaur,<br />
** Pies<br />
* 2018: ''[[Wodnikowe Wzgórze (2018)|Wodnikowe Wzgórze]]''<br />
* 2018: ''[[Luo Bao Bei]]'' – Timmy<br />
* 2018: ''[[Fancy Nancy Clancy]]'' – Roberto <small>(odc. 41a, 42a, 43a, 47a, 48a)</small><br />
* D2019: ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]''<br />
* D2019: ''[[Psi patrol]]'' – Harold <small>(odc. S1, 139, 145b, 154a, 157ab, 160)</small><br />
* D2019: ''[[Blaze i mega maszyny]]''<br />
* 2019: ''[[Dom pod jabłonką]]''<br />
* D2019: ''[[Star Butterfly kontra siły zła]]'' –<br />
** Sandy <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Mały Marco <small>(odc. 63a)</small><br />
* D2019: ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' –<br />
** Gregor McConner <small>(odc. 52)</small>,<br />
** Austin <small>(odc. 56)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2019: ''[[Jedenastka]]''<br />
* 2019: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria I − Battle Planet|Bakugan: Battle Planet]]'' – Mac <small>(odc. 1-30)</small><br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' – Kieł <small>(odc. 40b)</small><br />
* D2019: ''[[Artur i Minimki (serial animowany)|Artur i Minimki]]'' – Betamesz<br />
* D2019: ''[[Mustang: Duch wolności]]'' – Kłak <small>(odc. S1-S2)</small><br />
* 2019: ''[[Frytka i Kartofelcia]]'' – Nico<br />
* 2019: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa]]'' – Fingard <small>(odc. 4, 12)</small><br />
* 2019: ''[[Karolek z Naklejkowa]]'' – Rudy <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2019: ''[[Zjazd rodzinny]]'' – Mason <small>(odc. 15)</small><br />
* 2019: ''[[Wiedźmin (serial 2019)|Wiedźmin]]'' <br />
* 2019: ''[[Mali detektywi]]''<br />
* 2019: ''[[Mocny Mike]]'' – Tom<br />
* 2019: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(odc. 1-50, S01-S10)</small><br />
* 2019: ''[[Wielkie plany Archibalda]]''<br />
* 2019: ''[[Bia]]'' – Nene <small>(odc. 36)</small><br />
* 2019: ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' –<br />
** Mały Duke Detain <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Billy McCloud <small>(odc. 1b, 2a, 5b, 8b)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 3b)</small><br />
* D2019: ''[[Heidi (serial animowany 2015)|Heidi]]'' – Rico <small>(odc. 41-48, 57-64)</small><br />
* D2019: ''[[Zafari]]'' – Lektor dziecięcy<br />
* D2019: ''[[Metalions]]''<br />
* 2019: ''[[Legenda Isla Nublar]]'' – Hudson Harper <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2020: ''[[Tut Tut Autka w Pagórkowie]]'' – Tymek Klakson<br />
* 2020: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria II − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <br />
* 2020: ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' –<br />
** DJ Śliski <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Mydełko <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Troll <small>(odc. 38)</small><br />
* D2020: ''[[Jaś Fasola]]''<br />
* 2020: ''[[Alice i Lewis]]'' – Michael<br />
* 2020: ''[[Kumpel terapeuta]]''<br />
* D2020: ''[[Świat Niny]]'' – Carlos<br />
* 2020: ''[[Glitch Tech]]'' – Młody High Five <small>(odc. 4)</small><br />
* 2020: ''[[Pokémon seria: Słońce i Księżyc#Seria 22 − Ultra Legendy|Pokémon seria: Słońce i Księżyc – Ultra Legendy]]'' − Noah <small>(odc. 21)</small><br />
* 2020: ''[[Psia Akademia]]'' – Morgan<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]'' –<br />
** Gunther,<br />
** Chłopiec<br />
* 2020: ''[[Mustang: Duch wolności: Akademia Jazdy Konnej]]'' – Kłak <small>(odc. 1-2, 7, 13, 15-16)</small><br />
* E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Dylan Thompson <small>(odc. 7)</small><br />
* 2020: ''[[Miasto Rymowanek]]'' – Humpty Dumpty<br />
* D2020: ''[[Agent Binky: Pets of the Universe]]'' – Mały człowiek<br />
* D2020: ''[[Ela, Oskar i Puf]]'' – Oskar<br />
* 2020: ''[[Klub Opiekunek]]'' –<br />
** David Michael,<br />
** Derek Masters,<br />
** Oliver,<br />
** Loud Kid<br />
* D2020: ''[[Super Rakieta]]''<br />
* 2020: ''[[JoJo i Babcia]]''<br />
* D2020: ''[[Królewska Straż]]'' –<br />
** Jabari,<br />
** Lektor <small>(odc. 1-2, 5, 17, 22, 24-25, 31-33, 39, 43, 51)</small><br />
* 2020: ''[[Mega Ekspres]]'' – Max<br />
* 2020: ''[[Śmieciarka]]'' – Staś<br />
* 2020: ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' –<br />
** Crank <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Percy <small>(odc. 2, 12-13)</small><br />
* 2020: ''[[Hej, Duggee!]] – Roly<br />
* 2020: ''[[Tupcio Chrupcio]]'' – Henryś <small>(seria 2)</small><br />
* 2020: ''[[Bing]]'' – Bing <small>(79-104)</small><br />
* 2020: ''[[Raven na chacie]]'' – Matteo Silva <small>(odc.69)</small><br />
* 2020: ''[[Grace i niezwykłe pojazdy]]''<br />
* 2020: ''[[Wehikuł Ignacego]]'' – Tomek <small>(odc.4)</small><br />
* 2020: ''[[Chico: Małpka złota rączka]]''<br />
* 2020: ''[[Ogarnij to!]]'' –<br />
** Topher<small> (odc. 19) </small>,<br />
** Simon<small> (odc. 23) </small><br />
* 2020: ''[[Buduj z Batmanem]]'' – Batman<br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(odc. 1-46, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Gazu, pieski, gazu!]]''<br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)]]''–<br />
** Chłopiec <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Chłopiec 2 <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021: ''[[Miasto duchów]]'' – Peter<br />
* 2021 ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Potężne Kaczory: Sezon na zmiany]]'' – Nick<br />
* 2021: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria III − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <small>(odc. 112)</small><br />
* 2021: ''[[Santiago z mórz]]'' – Enrique Real de Palacios III<br />
* 2021: ''[[Clifford (serial animowany 2019)|Clifford]]'' – Jack Morgan<br />
* 2021: ''[[Elliott z planety Ziemia]]'' – <br />
** Elliott Epson,<br />
** Elliott – klon <small>(odc. 15)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' – Tymek <small>(seria III, S01)</small><br />
* 2021: ''[[Pokémon: Podróże – Seria]]'' – Horace <small>(odc. 32)</small><br />
* 2021: ''[[Falcon i Zimowy Żołnierz]]'' – Cass Wilson <small>(odc. 1)</small><br />
* 2021: ''[[Turner i Hooch]]'' – Matthew <small>(odc. 2-3, 5-12)</small><br />
* 2021: ''[[Monster Beach]]''– Dean<br />
* 2021: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' –<br />
** Dosiek Maskotek <small>(odc. 121-124)</small>,<br />
** Kangurek Franek <small>(odc. 127)</small><br />
* 2021: ''[[Na farmie]]'' – Głosy chłopięce<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(odc. 80-82)</small><br />
* 2021: ''[[Dziewczyna, chłopak, itd.]]''<br />
* 2021: ''[[Przygody młodego Marco Polo]]'' – Luigi<br />
* 2021: ''[[Luke, podróżnik w czasie]]'' – Tang <small>(odc. 1-5, 32, 35, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Reksin]]'' – Max<br />
* 2021: ''[[He-Man i Władcy Wszechświata (serial animowany 2021)|He-Man i Władcy Wszechświata]]'' –<br />
** Kiciuś <small>(odc. 1, 16)</small>,<br />
** Młody Adam <small>(odc. 3, 7-8, 11)</small><br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]'' – Artur Bambini<br />
* 2021: ''[[Kocie wiedźmy]]'' – Wyatt<br />
* 2021: ''[[Wojowniczka i troll]]'' – Kendar <small>(odc. 11-13)</small><br />
* 2021: ''[[Doug wyciąga wtyczkę]]'' –<br />
** Grześ <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Gary <small>(odc. 14, 16, 20)</small><br />
* 2021: ''[[Nic strasznego]]<br />
* 2021: ''[[Ale obciach]]'' – Alfie<br />
* 2021: ''[[Panda Tafla]]'' – <br />
** Kaj <small>(odc. 7b)</small>,<br />
** Qui <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żółw 1 <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Leo <small>(odc. 24-25, 27, 30)</small><br />
* 2021: ''[[Ridley Jones: Strażniczka muzeum]]''<br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]''<br />
* 2021: ''[[Arcane]]'' – Młody Ekko <small>(odc. 1-2)</small><br />
* 2021: ''[[Psy w kosmosie]]'' – Młody Wyrzut <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021 : ''[[Little Angel]]'' –<br />
** John <small>(odc. 9-40, 42-82, 106, 110)</small>,<br />
** Czarnoskóry chłopiec,<br />
** Chłopiec-krowa,<br />
** Chłopiec-mysz,<br />
** Pajączek #1<br />
* 2021: ''[[Świat Karmy]]'' – Mateo <small>(odc. 8-9, 11-12, 14)</small><br />
* 2021:''[[Gaby Duran: galaktyczna opiekunka]]'' – Jeremy <small>(odc. 25-38, 40-41)</small><br />
* 2021: ''[[Bal słówek]] <small>(wesoła matematyka)</small><br />
* 2022: ''[[Aparatka (serial animowany 2021)|Aparatka]]'' – Mike <small>(odc. 3)</small><br />
* 2022: ''[[Super Drużyna]]'' – Trik<br />
* 2022: ''[[That Girl Lay Lay]]'' – Young Dylan <small>(odc. 8)</small><br />
* 2022: ''[[The Orbital Children]]'' – Taiyou Tsukuba<br />
* 2022: ''[[Precel i szczeniaczki]]'' –<br />
** Paxton <small>(kilka kwestii)</small>,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Wielkodomscy]]'' – Rysio, brat Beci <small>(odc. 44b)</small><br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee<br />
* 2022: ''[[Harley Quinn]]'' – Kolega Joshuy #1 <small>(odc. 2)</small><br />
* 2022: ''[[Superpsiaki]]'' – JJ<br />
* 2022: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria IV − Ewolucje|Bakugan – Ewolucje]]'' <br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
* 2022: ''[[Pinokio i przyjaciele]]'' – Knot <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2022: ''[[Madagaskar: mała dżungla]]''<br />
* 2022: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2022: ''[[Między nami, misiaczkami]]'' – Pip <small>(odc. 15)</small><br />
* 2022: ''[[Heartstopper]]'' – gwary<br />
* 2022: ''[[Tobot – Galaktyczni detektywi]]'' – Bartek<br />
* 2022: ''[[Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej]]'' – Man-Man <small>(odc. 10)</small><br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Martwy punkt: Paranormalny park]]''<br />
* 2022: ''[[Magiczny plac zabaw Mii]]'' – Chłopak 1<br />
* 2022: ''[[Barley i Tabby z miasta na drzewie]]'' – Stan<br />
* 2022: ''[[Backstage]]'' – George Gladwell<br />
* 2022: ''[[Bee i PuppyCat]]''<br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' – Gus <small>(odc. 7-8)</small><br />
* 2022: ''[[Akademia Gimnastyki: Druga szansa]]''<br />
* 2022: ''[[Operacja ratunkowa w tajlandzkiej jaskini]]'' – Adul<br />
* 2022: ''[[ONI: Opowieść o bogu piorunów]]'' – Calvin <small>(odc. 3-4)</small><br />
* 2022: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa#Seria III|Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Podniebni bohaterowie]]'' – Dak<br />
* 2022: ''[[Widmo-Psiaki]]'' – Bąbel<br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' – <br />
** Kwarc <small>(odc. 3-4, 7, 12, 14, 17, 21-22, 25-26, 35-38, 40, 42-43, 45-46, 48, 52-53, 63-64, 66, 72-74, 78)</small>,<br />
** Lektor tyłówki <small>(odc. 14, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Avengers Przyszłości]]''<br />
* 2022: ''[[Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta]]'' –<br />
** Uczeń 1 <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Uczeń 2 <small>(odc. 9)</small><br />
* 2022: ''[[Śnięty Mikołaj: Serial]]'' – Buddy „Cal” Calvin-Claus<br />
* 2022: ''[[Pokémon: Podróże – Seria#Seria XXV − Najwspanialsze podróże – Seria|Pokémon: Najwspanialsze podróże]]'' − <br />
** Horace <small>(odc. 12, 20)</small>,<br />
** Hop <small>(odc. 25-27)</small><br />
* 2022: ''[[Smoczy Książę]]'' – Terry <small>(odc. 28-32, 34, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Dodger]]'' – Otis<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' – Lektor <small>(odc. 50)</small><br />
* 2023: ''[[Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu]]'' – Takuya <small>(odc. 15)</small><br />
* 2023: ''[[Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści]]'' – Yosuke <small>(odc. 3)</small><br />
* 2023: ''[[Bracia Hardy]]'' – <br />
** Młody Adrian Munder <small>(odc. 21, 23)</small>,<br />
** Młody Aaron Munder <small>(odc. 23)</small><br />
* 2023: ''[[Record of Ragnarok]]''<br />
* 2023: ''[[8:15]]''<br />
* 2023: ''[[Moc księżniczek]]''<br />
* 2023: ''[[Strażak Sam]]'' – Peter <small>(odc. 192-193, 197, 199)</small><br />
* 2023: ''[[Biggleton]]''<br />
* 2023: ''[[Sammy i Raj w pętli czasu]]'' – Hugo <br />
* 2023: ''[[Karma i Jonar]]'' – Jonar<br />
* 2023: ''[[Moja niesamowita historia]]'' – Aleks <small>(odc. 25)</small><br />
* 2023: ''[[Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja]]''<br />
* 2023: ''[[Szkoła potworyków]]'' – Mniambol<br />
* 2023: ''[[Dronersi]]'' – Gabriel „Enki” Bismuth-Bienaimé<br />
* 2023: ''[[Żabek i Ropuch]]''<br />
* 2023: ''[[Monster High (serial animowany 2022)|Monster High]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria V − Legendy|Bakugan: Battle Planet]]'' – Kino <small>(odc. 163)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom]] – Kornel <small>(odc. 156a)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom w realu]]''<br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' – Guldo <small>(odc. 28-29)</small><br />
* 2023: ''[[Superkoty]]''<br />
* 2023: ''[[Weekend z rodzinką]]'' – <br />
** Nolan <small>(odc. 11, 13)</small>,<br />
** Jonas <small>(odc. 16)</small><br />
* 2023: ''[[Ōoku: The Inner Chambers]]'' – Kakizoe<br />
* 2023: ''[[Kizazi Moto: Generacja ognia]]'' – Ndahura <small>(odc. 1)</small><br />
* 2023: ''[[Baki Hanma]]'' – Rumina<br />
* 2023: ''[[Potężne Kaczory (serial animowany)|Potężne Kaczory]]'' – Buzz Blitzman <small>(odc. 18)</small><br />
<br />
=== Gry ===<br />
* 2020: ''[[Iron Harvest]]'' – Chłopczyk #2<br />
* 2022: ''[[ELEX II]]''<br />
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]''<br />
* 2022: ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów]]'' – Młody Boba Fett<br />
* 2023: ''[[Diablo IV]]''<br />
<br />
=== Programy ===<br />
* 2018: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' – AJ<br />
<br />
=== Dokumenty===<br />
* 2022: ''[[Museum]]''<br />
<br />
=== Filmy i seriale z serii ''Fistaszki'' (jako Schroeder) ===<br />
* 2020: ''[[Gwiazdka Charliego Browna]]'' <br />
* 2021: ''[[Wspaniałe Halloween Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Dzień Dziękczynienia Charliego Browna]]''<br />
* 2021:'' [[Wesołego jajka, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2021: ''[[Walentynka dla Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Kim jesteś, Charlie Brownie?]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy i jego show]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy przedstawia: Noworoczne postanowienia Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i drużyna marzeń]]''<br />
* 2022: ''[[Nie wygrasz wyborów, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i roztańczony beagle]]''<br />
* 2022: ''[[Szczęśliwego Nowego Roku, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Małe rzeczy, duża sprawa, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i Dzień Drzewa]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Kocham cię, mamo (i tato)]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Nowa szkoła Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Ach ten... Snoopy]]''<br />
* 2022: ''[[Lato było krótkie]]''<br />
* 2022: ''[[Twój pierwszy pocałunek]]''<br />
* 2022: ''[[Zakochany Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Jesteś najlepszy, Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i świąteczne opowieści]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i przyjaciel na gwiazdkę]]''<br />
* 2023: ''[[Charlie Brown i walentynki]]''<br />
* 2023: ''[[Snoopy przedstawia: Niezastąpiona Marcie]]''<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2018: ''[[Filary Ziemi]]''<br />
* 2019: ''[[Tchnienie. Poeta fortepianu]]''<br />
* 2019: ''[[Upadek gigantów]]''<br />
* 2019: ''[[Kto się nie schowa, ten kryje]]''<br />
* 2019: ''[[Nieodwołalne]]''<br />
* 2019: ''[[Wilimowski]]''<br />
* 2019: ''[[Mistrz i Małgorzata (słuchowisko 2019)|Mistrz i Małgorzata]]''<br />
* 2020: ''[[Jan Rodowicz - Anoda]]''<br />
* 2020: ''[[Łamacz szyfrów]]'' – Staszek Ulam<br />
* 2020: ''[[Peer Gynt]]'' – Młody troll II <small>(odc. 3)</small><br />
* 2020: ''[[Ułańska jesień]]''<br />
* 2020: ''[[Ostatnia akcja Antka Rozpylacza]]''<br />
* 2020: ''[[Staśko – rzecz o Stanisławie Wyspiańskim, gdy jeszcze pacholęciem był]]'' – Staśko<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
* 2020: ''[[Piotruś Pan (audiomusical)|Piotruś Pan]]'' – Trąbal<br />
* 2021: ''[[Zbrodnia i kara (słuchowisko 2021)|Zbrodnia i kara]]'' – Mały Raskolnikow<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2021: ''[[Kosmonauci]]''<br />
* 2021: ''[[Pułapka (słuchowisko 2021)|Pułapka]]'' – Duszyczka<br />
* 2021: ''[[Guatemala Hobby Shop]]''<br />
* 2021: ''[[„Mały” roznosiciel nadziei]]''<br />
* 2021: ''[[Roman i Julia, czyli historia romansu mojej babci]]''<br />
* 2021: ''[[Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania]]''<br />
* 2022: ''[[Studium w szkarłacie: Dziwne przygody Sherlocka Holmesa]]'' – Wiggins<br />
* 2022: ''[[Świat bez końca]]'' – Mały Philemon<br />
* 2022: ''[[Virga]]''<br />
* 2023: ''[[Fucking Monterosa]]'' – Kaj<br />
* 2023: ''[[Langer]]''<br />
* 2023: ''[[Ostatnie takie wakacje]]'' – Julek<br />
* 2023: ''[[Chmuroręki i Ogniousty]]'' <br />
<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks <small>(''„Czy ktoś uwierzy w to?”'', ''„Royal Doulton Music Hall”'', ''„Okładka łatwo cię może zwieść”'', ''„Świat żółwieje”'', ''„Rozpal sobie iskrę życia”'', ''„Gdzieś, gdzie wszystko jest”'' (repryza), ''„Rozpal sobie iskrę życia”'' (repryza), ''„Do nieba bram”'')</small><br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]'' <small>(''„Piosenka Dory”'')</small><br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin <small>(''„Hey Boy”'')</small><br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]''<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' – Silas<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]''<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – Szymek<br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]''<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek<br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' <small>(''„A Pack Of My Own”'')</small><br />
* 2020: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(''„Już nadlatują T.O.T.S.”'' – czołówka, tyłówka, ''„Słodki jak miodek skarb”'' (wersje 1-21), ''„Wszystko zrobić się da!”'', ''„Jesteśmy jak Ty”'', ''„Kołysanka”'' (wersje 1-4), ''„Czas na zabawę”'', ''„Miłość to...”'', ''„Kto pyta ten wie...”'', ''„Kto pyta ten wie... , ''„Masz moje pomocne skrzydło”'', ''„Kroczek po kroku”'', ''„Ja nie boję się”'', ''„W zespole siła jest!”'', ''„Babble Along”'', ''„Pobawmy się razem dziś”'', ''„Głupawka”'' (wersja 1-2), ''„Już dzisiaj są święta!”'', ''„Użyj swego ryku”'', ''„Pociąg T.O.T.S.”'', ''„Już nie boję się...”'', ''„Jedno, małe "auć"”'', ''„Nie, dziękuję”'', ''„Fredzio Cię znajdzie”'', ''„Dzień sprzątania”'', ''„Dzień tatusia”'', ''„Jedyna na milion”'', ''„Wstawaj, dawaj”'', ''„Zabawa trwa”'', ''„Co jest wspaniałego w kwiatach?”'', ''„Let's Take a Flight Through the Night”'', ''„Weźmy ich wszystkich tam”'', ''„Najlepsi przyjaciele”'', ''„Lucky”'' (wersje 1-2), ''„Czas na prezent”'', ''„Każdy problem rozwiązać się da!”'', ''„Super tajna misja”'', ''„Magia”'', ''„Dziś mamy Halloween”'', ''„Wybudujemy wielki dom”'', ''„Rób to co ja”'', ''„Poczuj ten rytm”'', ''„Wystarczy jeden dźwięk”'', ''„Jak z obrazka...”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'' (repryza), ''„Zabawek moc”'', ''„Zabawek moc”'' (repryza), ''„Pluszakoboty”'', ''„Rozchmurz tę smutną twarz”'', ''„Wytęż wzrok a znajdziesz drogę”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'' (repryza), ''„Powiedz czego Ci brak...”'', ''„Zróbmy to pomalutku”'', ''„Leć mały, leć mała!”'', ''„Piosenka wiecznie trwa”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'' (repryza), ''„Tańcz tak jak lubisz”'', ''„Piżama-party”'', ''„Na bajkę czas”'', ''„Na bajkę czas”'' (repryza), ''„Bum, bum, bum!”'', ''„Bliźniaczki z was”'', ''„Pobawmy się w nową grę!”'', ''„Totsball”'', ''„Przykład jej daj”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'' (repryza), ''„To Mia”'', ''„Gdy trąbę masz, to radę dasz!”'', ''„Hau, hau - boogie!”'', ''„Wciąż płyń i nie martw się”'', ''„Chrumkaj jak ja”'', ''„To Skarbek”'', ''„Pora dziś na nasz dziki swing”'', ''„Skaczmy wszyscy razem”'', ''„Dobrze jest zwolnić rytm”'', ''„Oczęta zmruż”'')</small><br />
* 2021: ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(''„Królową musisz się stać”'')</small><br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(''„Piosenka czołówkowa”'', ''„Połącz wszystko razem”'', ''„Jak zrobić słodkie pyszności?”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Chomikotki”'', ''„Chomikotki”'' (repryza), ''„Co robią kotki?”'', ''„Co robią kotki?”'' (repryza), ''„Ulubiona kanapka Najkotka”'', ''„Bańki”'' (wersje 1-2), ''„To zamiatanko”'', ''„Zabawa w kolory”'', ''„Piracka piosenka”'', ''„Piracka piosenka”'' (repryza), ''„Piracka piosenka”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić mięciusią maseczkę?”'', ''„Kołysanka”'', ''„To jest droga ma”'', ''„Jak zrobić tort?”'', ''„Jak zrobić tort?”'' (repryza), ''„Dzień kreacji”'', ''„Piżamy”'', ''„Song Miękici”'', ''„Zabawa na plaży”'', ''„Koci skauci”'', ''„Jak zrobić kicikąski?”'', ''„Koci skauci”'' (repryza), ''„Bawimy się w kocim domku Gabi”'', ''„Skacz, skacz, skacz”'', ''„Piękna wyspa”'', ''„Pandusiowe boogie”'', ''„Sto lat!”'', ''„Urodziny Pandusia”'', ''„Koci hotel to jest...”'' (wersje 1-5), ''„Rycerska piosenka”'', ''„Pędzimy po torach”'', ''„Pędzimy po torach”'' (repryza), ''„Bananowa piosenka”'', ''„Jak zrobić przysmaczki-cudaczki?”'', ''„Bananowa piosenka”'' (repryza), ''„Bananowy taniec”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Dzielni kowboje”'', ''„Dzielni kowboje”'' (repryza), ''„Dzielni kowboje”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić Kocimiętkowe chrupki?”'', ''„Zrobimy to razem!”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'', ''„Pan Macdonald”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'' (repryza), ''„Jest czwarrrtek”'' (fragment 1-2), ''„Jak dekorować?”'', ''„Jest czwarrrtek”'', ''„Safari”'', ''„Felis Catus”'' (wersje 1-2), ''„Jak zrobić koktail?”'', ''„Tak to robi Pusia”'', ''„Taniec-gibaniec”'', ''„Upsi!”'', ''„Prawdziwa bajka”'', ''„Grzechoczmy i tańczmy”'', ''„Gdzie ten fioletowy brokat?”'', ''„Gdzie ta posypka?”'', ''„Gdzie są baśniowe chmurki?”'', ''„Kotosfera”'' (wersja 1), ''„Grzyzmolenie”'' (wersja 1-3), ''„Grzyzmolenie”'' (repryza), ''„Jak zrobić mniam-robaki”'', ''„Co lubisz w Kotoween?”'', ''„Kotoween!”'')</small><br />
* 2021: ''[[Luluś i Kropka budują]]'' <small>(czołówka)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' <small>(tyłówka)</small><br />
* 2021: ''[[Little Angel]]''<br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee <small>(''„The McGee Cleaning Song”'', ''„Christmas at Brighton”'')</small><br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
<br />
=== Słuchowiska ===<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
<br />
== Dialogi ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
* 2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]''<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 30, 41, 45, 49)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 26, 42, 47, 51, 53, 60, 69)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 106, 110, 114, 119, 123-124, 128, 134, 136, 141, 146, 151, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Bajeczki Yeti]]'' <small>(odc. 140-146, 153-159, 170-171, 175)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 14, 33)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 42)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(odc. 6)</small><br />
<br />
== Teksty piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]'' <small>(''„Sto lat!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'', ''„Witamy piękny wiosny czas!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'' (repryza))</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 47)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(czołówka, ''„A new friends!”'')</small><br />
<br />
== Montaż ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]''<br />
=== Seriale=== <br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 47, 50-51)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 3, 7-9, 11-12, 14-15, 24, 26-27, 31-32, 42-47, 49, 53-60, 67-78)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 110-111, 135-136, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 2-3, 7, 13-16, 21, 29, 33-35, 43, 48-53, 61, 68)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 43 – jako: Jan Odwaga)</small><br />
<br />
== Adiustacja ==<br />
=== Seriale === <br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 2-3, 6, 8-10, 14, 16-17, 20, 23-25, 29-30, 33-34, 36-37, 40, 43, 46, 48-49, 52, 54-59, 61-68, 70-71, 73-78)</small><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmpolski|11158145|''Jakub Strach''}}<br />
* {{filmweb|osoba|2524580}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT:Strach, Jakub}}<br />
[[Kategoria:Aktorzy głosowi]]<br />
[[Kategoria:Wokaliści]]<br />
[[Kategoria:Dialogiści]]<br />
[[Kategoria:Tekściarze]]<br />
[[Kategoria:Montażyści]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Jakub_Strach&diff=195839
Jakub Strach
2023-09-02T17:46:23Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Jakub Strach<br />
|zdjęcie=Jakub Strach.jpeg<br />
|data i miejsce urodzenia=25 kwietnia [[2007]]</br> Warszawa<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor, wokalista, dialogista, tekściarz, montażysta<br />
}}<br />
'''Jakub Strach''' (ur. 25 kwietnia [[2007]] roku w Warszawie) – polski aktor dziecięcy, dialogista i tekściarz. Redaktor portalu Dubbingpedia. Występuje również pod pseudonimem: '''Jan Odwaga'''.<br />
<br />
Uczeń LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie, a także Warsztatowej Akademii Musicalowej [[Paweł Podgórski|Pawła Podgórskiego]] w której edukację zakończył w styczniu [[2021]] roku. <br />
<br />
Od [[2015]] roku użycza swojego głosu w dubbingach, współpracując z [[Iyuno|BTI Studios / IYUNO Media]], [[Hiventy Poland]], [[Master Film]], [[VSI Warsaw]], [[Studio Publishing]], [[Studio Sonica]] oraz [[Telewizja Polska|Telwizją Polską]]. <br />
<br />
Na przełomie [[2015]]/[[2016]] roku do listopada [[2021]] współpracował z Teatrem Syrena, natomiast od [[2017]] roku z Teatrem Narodowym i Dramatycznym w których to działalność artystyczną prowadzi do dnia dzisiejszego. W latach [[2019]]-[[2021]] występował również na deskach teatrów muzycznych, Roma i Buffo. <br />
<br />
W [[2022]] roku zaczął udzielać się także jako dialogista, autor tekstów piosenek oraz montażysta dubbingu, współpracując ze [[Studio PDK|Studiem PDK]] oraz [[Mastergroove Studios]]. Zajmuje się również tłumaczeniem i adiustacją filmów lektorskich dla platform [[SkyShowtime]], [[Rakuten]] i kanału 13 Ulica.<br />
<br />
We wrześniu [[2023]] roku zakończył swoją karierę jako montażysta.<br />
<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Czarna Pantera]]''<br />
* 2018: ''[[Grinch]]'' – Ozzy<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks<br />
* 2018: ''[[Pułapka czasu]]'' – Charles Murry<br />
* 2018: ''[[Pup Star: Dookoła świata]]''<br />
* 2018: ''[[Ralph Demolka w internecie]]''<br />
* 2018: ''[[Rodzina od zaraz]]''<br />
* D2018: ''[[Uczeń Świętego Mikołaja]]'' – Mikołaj<br />
* 2018: ''[[Zakręcony piątek]]'' – Fletcher Blake<br />
* 2019: ''[[Angry Birds 2 Film]]'' – Vivi<br />
* 2019: ''[[Avengers: Koniec gry]]'' – Młody Scott Lang<br />
* 2019: ''[[Aladyn (film 2019)|Aladyn]]'' – Omar<br />
* D2019: ''[[Drużyna Buddiego]]''<br />
* D2019: ''[[Dzieci lata]]'' – Kári<br />
* 2019: ''[[Jakub, Mimmi i gadające psy]]'' – Jakub<br />
* 2019: ''[[Klaus]]''<br />
* 2019: ''[[Kraina lodu II]]''<br />
* 2019: ''[[Następcy 3]]'' –<br />
** Piszczek,<br />
** Wstydek<br />
* 2019: ''[[Pachamama]]'' – Tepulpai<br />
* 2019: ''[[Salma w krainie dusz]]'' – mały Jorge<br />
* D2019: ''[[Siatkarz Buddy]]''<br />
* 2019: ''[[Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają]]'' – Timmy Fiasco<br />
* 2019: ''[[Toy Story 4]]''<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]''<br />
* 2020: ''[[Będziemy bohaterami]]'' – Zawrót<br />
* D2020: ''[[Ella Bella Bingo]]'' – Henry<br />
* 2020: ''[[Magiczne wakacje]]'' – Cameron<br />
* 2020: ''[[Magia na opak]]'' – Phillip<br />
* 2020: ''[[Nieustraszony]]'' – Titus<br />
* 2020: ''[[Nocna przygoda]]'' – Lewis<br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2020: ''[[Pan Jangle i świąteczna podróż]]'' – Edison<br />
* 2020: ''[[Scooby-Doo!]]'' – Młody Norville „Kudłaty” Rogers<br />
* 2020: ''[[Turniej główny]]'' – Leo<br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin<br />
* 2020: ''[[Wiedźmy]]'' – Młody Charlie Hansen<br />
* 2021: ''[[Dwóch ojców]]'' – Guilherme<br />
* 2021: ''[[Dzień na tak]]'' – Nando Torres<br />
* 2021: ''[[Wilczy gang]]'' – Wolf<br />
* 2021: ''[[Raya i ostatni smok]]'' – Boun<br />
* 2021: ''[[Co w duszy gra]]''<br />
* 2021: ''[[Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów]]''<br />
* 2021: ''[[Skater Girl]]''<br />
* 2021: ''[[Rodzinka rządzi]]''<br />
* 2021: ''[[Luca]]'' – Alberto Scorfano <small>(zwiastun #1)</small><br />
* 2021: ''[[Ulica Strachu – część 2: 1978]]''<br />
* 2021: ''[[Dziki Zachód Calamity Jane]]'' – Trębacz<br />
* 2021: ''[[Jak ocalić smoka]]'' –<br />
** Mortimer,<br />
** Uczniowie<br />
* 2021: ''[[Mama Mu wraca do domu]]'' – Brat Liny<br />
* 2021: ''[[Yakari i wielka podróż]]'' – Yakari<br />
* 2021: ''[[Martin i magiczny las]] – Burza<br />
* 2021: ''[[Rodzina Addamsów 2]]''<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]'' – Henk<br />
* 2021: ''[[Ron usterka]]'' – Barney<br />
* 2021: ''[[Mój przyjaciel wampir]]'' – Michał<br />
* 2021: ''[[Wilk, lew i ja]]'' – Rapha<br />
* 2021: ''[[Pamiętnik Berta]]'' – Erik<br />
* 2021: ''[[Clifford. Wielki czerwony pies]]''<br />
* 2021: ''[[Wicher. Ostatni rozdział]]'' – Carlo<br />
* 2021: ''[[Składanka]]<br />
* 2021: ''[[Wilk na 100%]]'' – Mały Freddy Lupin<br />
* 2021: ''[[NickGwiazdka z gwiazdami]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Hilda i Władca gór]]''<br />
* 2022: ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]''<br />
* 2022: ''[[Dom (film animowany 2021)|Dom]]''<br />
* 2022: ''[[Skarb Mikołajka]]'' – Alcest<br />
* 2022: ''[[Gramy u siebie]]'' – Brian<br />
* 2022: ''[[To nie wypanda]]''<br />
* 2022: ''[[Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo]]'' – Greg<br />
* 2022: ''[[Metal Lords]]''<br />
* 2022: ''[[Chłopiec zza szyby]]'' – Kumpel gruby<br />
* 2022: ''[[Recess: All Growed Down]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Recess: Taking the Fifth Grade]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu]]'' – Młody Rupert Grint (w trakcie mutacji)<br />
* 2022: ''[[Felix i ukryty skarb]]'' – Felix<br />
* 2022: ''[[Minionki: Wejście Gru]]''<br />
* 2022: ''[[Lena i Śnieżek]]''<br />
* 2022: ''[[13: Musical]]'' – Evan Goldman<br />
* 2022: ''[[Pies w rozmiarze XXL]]'' – Billy<br />
* 2022: ''[[Młody Winnetou]]'' – Winnetou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Skazane na balet]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Terminator 2: Dzień sądu]]'' – John Connor <small>(wersja polska)</small><br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Lilka i Pestka]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Duch, który musiał odejść]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Pinokio (film fabularny 2022)|Pinokio]]'' – Knot<br />
* 2022: ''[[Miś Bamse na wulkanie]]'' <br />
* 2022: ''[[Mecz o wszystko]]'' – <br />
** Ori,<br />
** Pepijn,<br />
** Dzieci<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' –<br />
** Silas,<br />
** Gwary<br />
* 2022: ''[[Dom na falach]] –<br />
** Kosuke,<br />
** Młody Kosuke<br />
* 2022: ''[[Comedy Queen]]''<br />
* 2022: ''[[Hokus Pokus 2]] –<br />
** Młody Billy Butcherson,<br />
** Dzieciak przebrany za Mary Sanderson,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Black Adam]]'' – Amon Tomaz<br />
* 2022: ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' – Ladji<br />
* 2022: ''[[Uwolnić Poly]]'' – Pablo<br />
* 2022: ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' – Piotrek<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]'' – <br />
** Mukla pirat,<br />
** Mukla zielona w prążki,<br />
** Mukla zielona kosmonauta,<br />
** Mukla chuda<br />
* 2022: ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]'' –<br />
** Mukla niebieska,<br />
** Mukla szara,<br />
** Mukla wredna,<br />
** Chłopiec<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]] – Młody Pettson<br />
* 2022: ''[[The Christmas Letter]]'' – Henio<br />
* 2022: ''[[Zapasy z życiem]]'' – Vince<br />
* 2022: ''[[Pan Zabawka]]''<br />
* 2022: ''[[Świąteczny cud]]'' – Karl<br />
* 2023: ''[[Shazam! Gniew bogów]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Najlepszy rzut Changa]]''<br />
* 2023: ''[[Misja: Bal]]'' – Kyle<br />
* 2023: ''[[Piotruś Pan i Wendy]]'' – Slightly<br />
* 2023: ''[[Krater]]'' – Borney<br />
* 2023: ''[[Wróżka Różka]]'' – Karl Gustaw<br />
* 2023: ''[[Indiana Jones i artefakt przeznaczenia]]'' – Bogaty dzieciak <br />
* 2023: ''[[Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film]]''<br />
* 2023: ''[[Najlepsi]]'' – Brooklyn <br />
* 2023: ''[[Kompas szkieletora]]'' – Champ Brown<br />
* 2023: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos]]''<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2014: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' – Mały Ricky<br />
* 2014-2016: ''[[Wissper]]'' – Borsuk Bopsie <small>(odc. 67, 80, 85, 96)</small><br />
* 2015: ''[[Dzień, w którym Heniś poznał...]]''<br />
* 2015: ''[[Nie ma jak w rodzinie]]'' –<br />
** Kenny <small>(seria 3)</small>,<br />
** 9-letni dupek<br />
* 2015: ''[[Obóz Kikiwaka]]'' – Matteo Silva <small>(odc. 43-105, 107, 109)</small><br />
* 2015: ''[[Pidżamersi]]'' – Faraon Junior <small>(odc. 99-100, 102-103, 113)</small><br />
* 2015: ''[[Z pamiętnika Miki]]'' – Jak to<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' –<br />
** Orby <small>(odc. 21a)</small>,<br />
** Dash <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Stephan <small>(odc. 23b)</small>,<br />
** Duke <small>(odc. 25b)</small>,<br />
** Cody <small>(odc. 38a, 70b)</small>,<br />
** Psikus i Figiel <small>(odc. 44b, 57b, 62b)</small>,<br />
** Sydney <small>(odc. 45a)</small>,<br />
** Stefek <small>(odc. 47a, 59a)</small>,<br />
** Szkrabik <small>(odc. 58b)</small>,<br />
** Toby <small>(odc. 62b)</small>,<br />
** Reks <small>(odc. 84a)</small><br />
* 2016: ''[[Kiva potrafi]]'' – Sol<br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]'' – Noddy<br />
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – mały Milo <small>(odc. 39a)</small><br />
* 2016: ''[[Rafcio Śrubka]]'' – gwary<br />
* 2016-2018: ''[[Rodzinka od środka]]'' – Norman <small>(odc. 51)</small><br />
* 2017: ''[[Bella i Sebastian (serial animowany)|Bella i Sebastian]]'' – Sonny<br />
* 2017: ''[[Claude]]'' – Claude<br />
* 2017: ''[[Jedenastka]]'' – Rodrigo <small>(odc. 161, 218-220)</small><br />
* 2017: ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' – Rod<br />
* 2017: ''[[Vikki RPM]]''<br />
* 2017: ''[[Wielka Szóstka: Serial]]''<br />
* 2017-2020: ''[[Zaplątane przygody Roszpunki|Zaplątani: Serial / Zaplątane przygody Roszpunki]]'' − Mały Lance Bajera <small>(odc. 45)</small><br />
* D2018: ''[[Angelo rządzi]]'' – Peter <small>(odc. 82a, 84a, 87ab, 89a, 91b, 95ab, 96b, 97ab, 98b, 99a, 100a, 101a, 104)</small><br />
* D2018: ''[[Slugterra]]'' – Symothy <small>(odc. 48-50, 52)</small><br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]'' –<br />
** Pip <small>(odc. 45b)</small>,<br />
** Beagle Boy,<br />
** Pooply,<br />
** Uczeń szkoły tańca 3,<br />
** Chłopiec 2,<br />
** Puck <small>(odc. 47a, 51b)</small>,<br />
** Chester <small>(odc. 80a)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2018: ''[[Jeźdźcy smoków]]'' –<br />
** Maruda <small>(odc. 109)</small>,<br />
** Fingard<br />
* 2018: ''[[Abby Hatcher]]'' – Bozzly<br />
* 2018: ''[[Banda Beti]]'' – Gienek<br />
* 2018: ''[[Biuro ochrony magii]]'' – Jack <small>(odc. 15)</small><br />
* 2018: ''[[Coop i Cami pytają świat]]'' – dzieciak <small>(odc. 5)</small><br />
* 2018: ''[[Craig znad Potoku]]'' – <br />
** Turner <small>(odc. 13)</small><br />
** Chłopiec z domku dla lalek <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Ten, który się nie drapie <small>(odc. 98)</small><br />
* D2018: ''[[Kot Pete]]'' – Żółw Denis<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – <br />
** Szymek <small>(odc. 1b, 6b, 7a, 8b, 9a, 10a, 12a, 13a, 14b, 15b, 18a, 19a, 20b, 22b, 26ab, 28ab, 30a, 32a, 34b, 35, 36b-52b)</small>,<br />
** Krzyś,<br />
** Franek<br />
* 2018: ''[[Między nami, kuzynami]]'' – Leaf<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek <small>(świąteczny odcinek specjalny)</small><br />
* 2018: ''[[Obóz na wyspie]]'' –<br />
** Max <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Piżamek<!-- <small>(odc. 1, 3, 5, 10, 47, 61-64, 73)</small>-->,<br />
** Lodowa kanapka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Szczeniak <small>(odc. 39)</small>,<br />
** Król <small>(odc. 45, 47, 56, 65-67)</small>,<br />
** Mały tyranozaur,<br />
** Pies<br />
* 2018: ''[[Wodnikowe Wzgórze (2018)|Wodnikowe Wzgórze]]''<br />
* 2018: ''[[Luo Bao Bei]]'' – Timmy<br />
* 2018: ''[[Fancy Nancy Clancy]]'' – Roberto <small>(odc. 41a, 42a, 43a, 47a, 48a)</small><br />
* D2019: ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]''<br />
* D2019: ''[[Psi patrol]]'' – Harold <small>(odc. S1, 139, 145b, 154a, 157ab, 160)</small><br />
* D2019: ''[[Blaze i mega maszyny]]''<br />
* 2019: ''[[Dom pod jabłonką]]''<br />
* D2019: ''[[Star Butterfly kontra siły zła]]'' –<br />
** Sandy <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Mały Marco <small>(odc. 63a)</small><br />
* D2019: ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' –<br />
** Gregor McConner <small>(odc. 52)</small>,<br />
** Austin <small>(odc. 56)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2019: ''[[Jedenastka]]''<br />
* 2019: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria I − Battle Planet|Bakugan: Battle Planet]]'' – Mac <small>(odc. 1-30)</small><br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' – Kieł <small>(odc. 40b)</small><br />
* D2019: ''[[Artur i Minimki (serial animowany)|Artur i Minimki]]'' – Betamesz<br />
* D2019: ''[[Mustang: Duch wolności]]'' – Kłak <small>(odc. S1-S2)</small><br />
* 2019: ''[[Frytka i Kartofelcia]]'' – Nico<br />
* 2019: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa]]'' – Fingard <small>(odc. 4, 12)</small><br />
* 2019: ''[[Karolek z Naklejkowa]]'' – Rudy <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2019: ''[[Zjazd rodzinny]]'' – Mason <small>(odc. 15)</small><br />
* 2019: ''[[Wiedźmin (serial 2019)|Wiedźmin]]'' <br />
* 2019: ''[[Mali detektywi]]''<br />
* 2019: ''[[Mocny Mike]]'' – Tom<br />
* 2019: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(odc. 1-50, S01-S10)</small><br />
* 2019: ''[[Wielkie plany Archibalda]]''<br />
* 2019: ''[[Bia]]'' – Nene <small>(odc. 36)</small><br />
* 2019: ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' –<br />
** Mały Duke Detain <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Billy McCloud <small>(odc. 1b, 2a, 5b, 8b)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 3b)</small><br />
* D2019: ''[[Heidi (serial animowany 2015)|Heidi]]'' – Rico <small>(odc. 41-48, 57-64)</small><br />
* D2019: ''[[Zafari]]'' – Lektor dziecięcy<br />
* D2019: ''[[Metalions]]''<br />
* 2019: ''[[Legenda Isla Nublar]]'' – Hudson Harper <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2020: ''[[Tut Tut Autka w Pagórkowie]]'' – Tymek Klakson<br />
* 2020: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria II − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <br />
* 2020: ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' –<br />
** DJ Śliski <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Mydełko <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Troll <small>(odc. 38)</small><br />
* D2020: ''[[Jaś Fasola]]''<br />
* 2020: ''[[Alice i Lewis]]'' – Michael<br />
* 2020: ''[[Kumpel terapeuta]]''<br />
* D2020: ''[[Świat Niny]]'' – Carlos<br />
* 2020: ''[[Glitch Tech]]'' – Młody High Five <small>(odc. 4)</small><br />
* 2020: ''[[Pokémon seria: Słońce i Księżyc#Seria 22 − Ultra Legendy|Pokémon seria: Słońce i Księżyc – Ultra Legendy]]'' − Noah <small>(odc. 21)</small><br />
* 2020: ''[[Psia Akademia]]'' – Morgan<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]'' –<br />
** Gunther,<br />
** Chłopiec<br />
* 2020: ''[[Mustang: Duch wolności: Akademia Jazdy Konnej]]'' – Kłak <small>(odc. 1-2, 7, 13, 15-16)</small><br />
* E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Dylan Thompson <small>(odc. 7)</small><br />
* 2020: ''[[Miasto Rymowanek]]'' – Humpty Dumpty<br />
* D2020: ''[[Agent Binky: Pets of the Universe]]'' – Mały człowiek<br />
* D2020: ''[[Ela, Oskar i Puf]]'' – Oskar<br />
* 2020: ''[[Klub Opiekunek]]'' –<br />
** David Michael,<br />
** Derek Masters,<br />
** Oliver,<br />
** Loud Kid<br />
* D2020: ''[[Super Rakieta]]''<br />
* 2020: ''[[JoJo i Babcia]]''<br />
* D2020: ''[[Królewska Straż]]'' –<br />
** Jabari,<br />
** Lektor <small>(odc. 1-2, 5, 17, 22, 24-25, 31-33, 39, 43, 51)</small><br />
* 2020: ''[[Mega Ekspres]]'' – Max<br />
* 2020: ''[[Śmieciarka]]'' – Staś<br />
* 2020: ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' –<br />
** Crank <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Percy <small>(odc. 2, 12-13)</small><br />
* 2020: ''[[Hej, Duggee!]] – Roly<br />
* 2020: ''[[Tupcio Chrupcio]]'' – Henryś <small>(seria 2)</small><br />
* 2020: ''[[Bing]]'' – Bing <small>(79-104)</small><br />
* 2020: ''[[Raven na chacie]]'' – Matteo Silva <small>(odc.69)</small><br />
* 2020: ''[[Grace i niezwykłe pojazdy]]''<br />
* 2020: ''[[Wehikuł Ignacego]]'' – Tomek <small>(odc.4)</small><br />
* 2020: ''[[Chico: Małpka złota rączka]]''<br />
* 2020: ''[[Ogarnij to!]]'' –<br />
** Topher<small> (odc. 19) </small>,<br />
** Simon<small> (odc. 23) </small><br />
* 2020: ''[[Buduj z Batmanem]]'' – Batman<br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(odc. 1-46, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Gazu, pieski, gazu!]]''<br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)]]''–<br />
** Chłopiec <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Chłopiec 2 <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021: ''[[Miasto duchów]]'' – Peter<br />
* 2021 ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Potężne Kaczory: Sezon na zmiany]]'' – Nick<br />
* 2021: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria III − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <small>(odc. 112)</small><br />
* 2021: ''[[Santiago z mórz]]'' – Enrique Real de Palacios III<br />
* 2021: ''[[Clifford (serial animowany 2019)|Clifford]]'' – Jack Morgan<br />
* 2021: ''[[Elliott z planety Ziemia]]'' – <br />
** Elliott Epson,<br />
** Elliott – klon <small>(odc. 15)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' – Tymek <small>(seria III, S01)</small><br />
* 2021: ''[[Pokémon: Podróże – Seria]]'' – Horace <small>(odc. 32)</small><br />
* 2021: ''[[Falcon i Zimowy Żołnierz]]'' – Cass Wilson <small>(odc. 1)</small><br />
* 2021: ''[[Turner i Hooch]]'' – Matthew <small>(odc. 2-3, 5-12)</small><br />
* 2021: ''[[Monster Beach]]''– Dean<br />
* 2021: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' –<br />
** Dosiek Maskotek <small>(odc. 121-124)</small>,<br />
** Kangurek Franek <small>(odc. 127)</small><br />
* 2021: ''[[Na farmie]]'' – Głosy chłopięce<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(odc. 80-82)</small><br />
* 2021: ''[[Dziewczyna, chłopak, itd.]]''<br />
* 2021: ''[[Przygody młodego Marco Polo]]'' – Luigi<br />
* 2021: ''[[Luke, podróżnik w czasie]]'' – Tang <small>(odc. 1-5, 32, 35, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Reksin]]'' – Max<br />
* 2021: ''[[He-Man i Władcy Wszechświata (serial animowany 2021)|He-Man i Władcy Wszechświata]]'' –<br />
** Kiciuś <small>(odc. 1, 16)</small>,<br />
** Młody Adam <small>(odc. 3, 7-8, 11)</small><br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]'' – Artur Bambini<br />
* 2021: ''[[Kocie wiedźmy]]'' – Wyatt<br />
* 2021: ''[[Wojowniczka i troll]]'' – Kendar <small>(odc. 11-13)</small><br />
* 2021: ''[[Doug wyciąga wtyczkę]]'' –<br />
** Grześ <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Gary <small>(odc. 14, 16, 20)</small><br />
* 2021: ''[[Nic strasznego]]<br />
* 2021: ''[[Ale obciach]]'' – Alfie<br />
* 2021: ''[[Panda Tafla]]'' – <br />
** Kaj <small>(odc. 7b)</small>,<br />
** Qui <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żółw 1 <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Leo <small>(odc. 24-25, 27, 30)</small><br />
* 2021: ''[[Ridley Jones: Strażniczka muzeum]]''<br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]''<br />
* 2021: ''[[Arcane]]'' – Młody Ekko <small>(odc. 1-2)</small><br />
* 2021: ''[[Psy w kosmosie]]'' – Młody Wyrzut <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021 : ''[[Little Angel]]'' –<br />
** John <small>(odc. 9-40, 42-82, 106, 110)</small>,<br />
** Czarnoskóry chłopiec,<br />
** Chłopiec-krowa,<br />
** Chłopiec-mysz,<br />
** Pajączek #1<br />
* 2021: ''[[Świat Karmy]]'' – Mateo <small>(odc. 8-9, 11-12, 14)</small><br />
* 2021:''[[Gaby Duran: galaktyczna opiekunka]]'' – Jeremy <small>(odc. 25-38, 40-41)</small><br />
* 2021: ''[[Bal słówek]] <small>(wesoła matematyka)</small><br />
* 2022: ''[[Aparatka (serial animowany 2021)|Aparatka]]'' – Mike <small>(odc. 3)</small><br />
* 2022: ''[[Super Drużyna]]'' – Trik<br />
* 2022: ''[[That Girl Lay Lay]]'' – Young Dylan <small>(odc. 8)</small><br />
* 2022: ''[[The Orbital Children]]'' – Taiyou Tsukuba<br />
* 2022: ''[[Precel i szczeniaczki]]'' –<br />
** Paxton <small>(kilka kwestii)</small>,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Wielkodomscy]]'' – Rysio, brat Beci <small>(odc. 44b)</small><br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee<br />
* 2022: ''[[Harley Quinn]]'' – Kolega Joshuy #1 <small>(odc. 2)</small><br />
* 2022: ''[[Superpsiaki]]'' – JJ<br />
* 2022: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria IV − Ewolucje|Bakugan – Ewolucje]]'' <br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
* 2022: ''[[Pinokio i przyjaciele]]'' – Knot <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2022: ''[[Madagaskar: mała dżungla]]''<br />
* 2022: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2022: ''[[Między nami, misiaczkami]]'' – Pip <small>(odc. 15)</small><br />
* 2022: ''[[Heartstopper]]'' – gwary<br />
* 2022: ''[[Tobot – Galaktyczni detektywi]]'' – Bartek<br />
* 2022: ''[[Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej]]'' – Man-Man <small>(odc. 10)</small><br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Martwy punkt: Paranormalny park]]''<br />
* 2022: ''[[Magiczny plac zabaw Mii]]'' – Chłopak 1<br />
* 2022: ''[[Barley i Tabby z miasta na drzewie]]'' – Stan<br />
* 2022: ''[[Backstage]]'' – George Gladwell<br />
* 2022: ''[[Bee i PuppyCat]]''<br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' – Gus <small>(odc. 7-8)</small><br />
* 2022: ''[[Akademia Gimnastyki: Druga szansa]]''<br />
* 2022: ''[[Operacja ratunkowa w tajlandzkiej jaskini]]'' – Adul<br />
* 2022: ''[[ONI: Opowieść o bogu piorunów]]'' – Calvin <small>(odc. 3-4)</small><br />
* 2022: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa#Seria III|Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Podniebni bohaterowie]]'' – Dak<br />
* 2022: ''[[Widmo-Psiaki]]'' – Bąbel<br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' – <br />
** Kwarc <small>(odc. 3-4, 7, 12, 14, 17, 21-22, 25-26, 35-38, 40, 42-43, 45-46, 48, 52-53, 63-64, 66, 72-74, 78)</small>,<br />
** Lektor tyłówki <small>(odc. 14, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Avengers Przyszłości]]''<br />
* 2022: ''[[Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta]]'' –<br />
** Uczeń 1 <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Uczeń 2 <small>(odc. 9)</small><br />
* 2022: ''[[Śnięty Mikołaj: Serial]]'' – Buddy „Cal” Calvin-Claus<br />
* 2022: ''[[Pokémon: Podróże – Seria#Seria XXV − Najwspanialsze podróże – Seria|Pokémon: Najwspanialsze podróże]]'' − <br />
** Horace <small>(odc. 12, 20)</small>,<br />
** Hop <small>(odc. 25-27)</small><br />
* 2022: ''[[Smoczy Książę]]'' – Terry <small>(odc. 28-32, 34, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Dodger]]'' – Otis<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' – Lektor <small>(odc. 50)</small><br />
* 2023: ''[[Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu]]'' – Takuya <small>(odc. 15)</small><br />
* 2023: ''[[Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści]]'' – Yosuke <small>(odc. 3)</small><br />
* 2023: ''[[Bracia Hardy]]'' – <br />
** Młody Adrian Munder <small>(odc. 21, 23)</small>,<br />
** Młody Aaron Munder <small>(odc. 23)</small><br />
* 2023: ''[[Record of Ragnarok]]''<br />
* 2023: ''[[8:15]]''<br />
* 2023: ''[[Moc księżniczek]]''<br />
* 2023: ''[[Strażak Sam]]'' – Peter <small>(odc. 192-193, 197, 199)</small><br />
* 2023: ''[[Biggleton]]''<br />
* 2023: ''[[Sammy i Raj w pętli czasu]]'' – Hugo <br />
* 2023: ''[[Karma i Jonar]]'' – Jonar<br />
* 2023: ''[[Moja niesamowita historia]]'' – Aleks <small>(odc. 25)</small><br />
* 2023: ''[[Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja]]''<br />
* 2023: ''[[Szkoła potworyków]]'' – Mniambol<br />
* 2023: ''[[Dronersi]]'' – Gabriel „Enki” Bismuth-Bienaimé<br />
* 2023: ''[[Żabek i Ropuch]]''<br />
* 2023: ''[[Monster High (serial animowany 2022)|Monster High]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria V − Legendy|Bakugan: Battle Planet]]'' – Kino <small>(odc. 163)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom]] – Kornel <small>(odc. 156a)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom w realu]]''<br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' – Guldo <small>(odc. 28-29)</small><br />
* 2023: ''[[Superkoty]]''<br />
* 2023: ''[[Weekend z rodzinką]]'' – <br />
** Nolan <small>(odc. 11, 13)</small>,<br />
** Jonas <small>(odc. 16)</small><br />
* 2023: ''[[Ōoku: The Inner Chambers]]'' – Kakizoe<br />
* 2023: ''[[Kizazi Moto: Generacja ognia]]'' – Ndahura <small>(odc. 1)</small><br />
* 2023: ''[[Baki Hanma]]'' – Rumina<br />
* 2023: ''[[Potężne Kaczory (serial animowany)|Potężne Kaczory]]'' – Buzz Blitzman <small>(odc. 18)</small><br />
<br />
=== Gry ===<br />
* 2020: ''[[Iron Harvest]]'' – Chłopczyk #2<br />
* 2022: ''[[ELEX II]]''<br />
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]''<br />
* 2022: ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów]]'' – Młody Boba Fett<br />
* 2023: ''[[Diablo IV]]''<br />
<br />
=== Programy ===<br />
* 2018: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' – AJ<br />
<br />
=== Dokumenty===<br />
* 2022: ''[[Museum]]''<br />
<br />
=== Filmy i seriale z serii ''Fistaszki'' (jako Schroeder) ===<br />
* 2020: ''[[Gwiazdka Charliego Browna]]'' <br />
* 2021: ''[[Wspaniałe Halloween Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Dzień Dziękczynienia Charliego Browna]]''<br />
* 2021:'' [[Wesołego jajka, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2021: ''[[Walentynka dla Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Kim jesteś, Charlie Brownie?]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy i jego show]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy przedstawia: Noworoczne postanowienia Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i drużyna marzeń]]''<br />
* 2022: ''[[Nie wygrasz wyborów, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i roztańczony beagle]]''<br />
* 2022: ''[[Szczęśliwego Nowego Roku, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Małe rzeczy, duża sprawa, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i Dzień Drzewa]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Kocham cię, mamo (i tato)]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Nowa szkoła Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Ach ten... Snoopy]]''<br />
* 2022: ''[[Lato było krótkie]]''<br />
* 2022: ''[[Twój pierwszy pocałunek]]''<br />
* 2022: ''[[Zakochany Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Jesteś najlepszy, Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i świąteczne opowieści]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i przyjaciel na gwiazdkę]]''<br />
* 2023: ''[[Charlie Brown i walentynki]]''<br />
* 2023: ''[[Snoopy przedstawia: Niezastąpiona Marcie]]''<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2018: ''[[Filary Ziemi]]''<br />
* 2019: ''[[Tchnienie. Poeta fortepianu]]''<br />
* 2019: ''[[Upadek gigantów]]''<br />
* 2019: ''[[Kto się nie schowa, ten kryje]]''<br />
* 2019: ''[[Nieodwołalne]]''<br />
* 2019: ''[[Wilimowski]]''<br />
* 2019: ''[[Mistrz i Małgorzata (słuchowisko 2019)|Mistrz i Małgorzata]]''<br />
* 2020: ''[[Jan Rodowicz - Anoda]]''<br />
* 2020: ''[[Łamacz szyfrów]]'' – Staszek Ulam<br />
* 2020: ''[[Peer Gynt]]'' – Młody troll II <small>(odc. 3)</small><br />
* 2020: ''[[Ułańska jesień]]''<br />
* 2020: ''[[Ostatnia akcja Antka Rozpylacza]]''<br />
* 2020: ''[[Staśko – rzecz o Stanisławie Wyspiańskim, gdy jeszcze pacholęciem był]]'' – Staśko<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
* 2020: ''[[Piotruś Pan (audiomusical)|Piotruś Pan]]'' – Trąbal<br />
* 2021: ''[[Zbrodnia i kara (słuchowisko 2021)|Zbrodnia i kara]]'' – Mały Raskolnikow<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2021: ''[[Kosmonauci]]''<br />
* 2021: ''[[Pułapka (słuchowisko 2021)|Pułapka]]'' – Duszyczka<br />
* 2021: ''[[Guatemala Hobby Shop]]''<br />
* 2021: ''[[„Mały” roznosiciel nadziei]]''<br />
* 2021: ''[[Roman i Julia, czyli historia romansu mojej babci]]''<br />
* 2021: ''[[Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania]]''<br />
* 2022: ''[[Studium w szkarłacie: Dziwne przygody Sherlocka Holmesa]]'' – Wiggins<br />
* 2022: ''[[Świat bez końca]]'' – Mały Philemon<br />
* 2022: ''[[Virga]]''<br />
* 2023: ''[[Fucking Monterosa]]'' – Kaj<br />
* 2023: ''[[Langer]]''<br />
* 2023: ''[[Ostatnie takie wakacje]]'' – Julek<br />
* 2023: ''[[Chmuroręki i Ogniousty]]'' <br />
<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks <small>(''„Czy ktoś uwierzy w to?”'', ''„Royal Doulton Music Hall”'', ''„Okładka łatwo cię może zwieść”'', ''„Świat żółwieje”'', ''„Rozpal sobie iskrę życia”'', ''„Gdzieś, gdzie wszystko jest”'' (repryza), ''„Rozpal sobie iskrę życia”'' (repryza), ''„Do nieba bram”'')</small><br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]'' <small>(''„Piosenka Dory”'')</small><br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin <small>(''„Hey Boy”'')</small><br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]''<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' – Silas<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]''<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – Szymek<br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]''<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek<br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' <small>(''„A Pack Of My Own”'')</small><br />
* 2020: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(''„Już nadlatują T.O.T.S.”'' – czołówka, tyłówka, ''„Słodki jak miodek skarb”'' (wersje 1-21), ''„Wszystko zrobić się da!”'', ''„Jesteśmy jak Ty”'', ''„Kołysanka”'' (wersje 1-4), ''„Czas na zabawę”'', ''„Miłość to...”'', ''„Kto pyta ten wie...”'', ''„Kto pyta ten wie... , ''„Masz moje pomocne skrzydło”'', ''„Kroczek po kroku”'', ''„Ja nie boję się”'', ''„W zespole siła jest!”'', ''„Babble Along”'', ''„Pobawmy się razem dziś”'', ''„Głupawka”'' (wersja 1-2), ''„Już dzisiaj są święta!”'', ''„Użyj swego ryku”'', ''„Pociąg T.O.T.S.”'', ''„Już nie boję się...”'', ''„Jedno, małe "auć"”'', ''„Nie, dziękuję”'', ''„Fredzio Cię znajdzie”'', ''„Dzień sprzątania”'', ''„Dzień tatusia”'', ''„Jedyna na milion”'', ''„Wstawaj, dawaj”'', ''„Zabawa trwa”'', ''„Co jest wspaniałego w kwiatach?”'', ''„Let's Take a Flight Through the Night”'', ''„Weźmy ich wszystkich tam”'', ''„Najlepsi przyjaciele”'', ''„Lucky”'' (wersje 1-2), ''„Czas na prezent”'', ''„Każdy problem rozwiązać się da!”'', ''„Super tajna misja”'', ''„Magia”'', ''„Dziś mamy Halloween”'', ''„Wybudujemy wielki dom”'', ''„Rób to co ja”'', ''„Poczuj ten rytm”'', ''„Wystarczy jeden dźwięk”'', ''„Jak z obrazka...”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'' (repryza), ''„Zabawek moc”'', ''„Zabawek moc”'' (repryza), ''„Pluszakoboty”'', ''„Rozchmurz tę smutną twarz”'', ''„Wytęż wzrok a znajdziesz drogę”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'' (repryza), ''„Powiedz czego Ci brak...”'', ''„Zróbmy to pomalutku”'', ''„Leć mały, leć mała!”'', ''„Piosenka wiecznie trwa”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'' (repryza), ''„Tańcz tak jak lubisz”'', ''„Piżama-party”'', ''„Na bajkę czas”'', ''„Na bajkę czas”'' (repryza), ''„Bum, bum, bum!”'', ''„Bliźniaczki z was”'', ''„Pobawmy się w nową grę!”'', ''„Totsball”'', ''„Przykład jej daj”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'' (repryza), ''„To Mia”'', ''„Gdy trąbę masz, to radę dasz!”'', ''„Hau, hau - boogie!”'', ''„Wciąż płyń i nie martw się”'', ''„Chrumkaj jak ja”'', ''„To Skarbek”'', ''„Pora dziś na nasz dziki swing”'', ''„Skaczmy wszyscy razem”'', ''„Dobrze jest zwolnić rytm”'', ''„Oczęta zmruż”'')</small><br />
* 2021: ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(''„Królową musisz się stać”'')</small><br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(''„Piosenka czołówkowa”'', ''„Połącz wszystko razem”'', ''„Jak zrobić słodkie pyszności?”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Chomikotki”'', ''„Chomikotki”'' (repryza), ''„Co robią kotki?”'', ''„Co robią kotki?”'' (repryza), ''„Ulubiona kanapka Najkotka”'', ''„Bańki”'' (wersje 1-2), ''„To zamiatanko”'', ''„Zabawa w kolory”'', ''„Piracka piosenka”'', ''„Piracka piosenka”'' (repryza), ''„Piracka piosenka”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić mięciusią maseczkę?”'', ''„Kołysanka”'', ''„To jest droga ma”'', ''„Jak zrobić tort?”'', ''„Jak zrobić tort?”'' (repryza), ''„Dzień kreacji”'', ''„Piżamy”'', ''„Song Miękici”'', ''„Zabawa na plaży”'', ''„Koci skauci”'', ''„Jak zrobić kicikąski?”'', ''„Koci skauci”'' (repryza), ''„Bawimy się w kocim domku Gabi”'', ''„Skacz, skacz, skacz”'', ''„Piękna wyspa”'', ''„Pandusiowe boogie”'', ''„Sto lat!”'', ''„Urodziny Pandusia”'', ''„Koci hotel to jest...”'' (wersje 1-5), ''„Rycerska piosenka”'', ''„Pędzimy po torach”'', ''„Pędzimy po torach”'' (repryza), ''„Bananowa piosenka”'', ''„Jak zrobić przysmaczki-cudaczki?”'', ''„Bananowa piosenka”'' (repryza), ''„Bananowy taniec”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Dzielni kowboje”'', ''„Dzielni kowboje”'' (repryza), ''„Dzielni kowboje”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić Kocimiętkowe chrupki?”'', ''„Zrobimy to razem!”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'', ''„Pan Macdonald”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'' (repryza), ''„Jest czwarrrtek”'' (fragment 1-2), ''„Jak dekorować?”'', ''„Jest czwarrrtek”'', ''„Safari”'', ''„Felis Catus”'' (wersje 1-2), ''„Jak zrobić koktail?”'', ''„Tak to robi Pusia”'', ''„Taniec-gibaniec”'', ''„Upsi!”'', ''„Prawdziwa bajka”'', ''„Grzechoczmy i tańczmy”'', ''„Gdzie ten fioletowy brokat?”'', ''„Gdzie ta posypka?”'', ''„Gdzie są baśniowe chmurki?”'', ''„Kotosfera”'' (wersja 1), ''„Grzyzmolenie”'' (wersja 1-3), ''„Grzyzmolenie”'' (repryza), ''„Jak zrobić mniam-robaki”'', ''„Co lubisz w Kotoween?”'', ''„Kotoween!”'')</small><br />
* 2021: ''[[Luluś i Kropka budują]]'' <small>(czołówka)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' <small>(tyłówka)</small><br />
* 2021: ''[[Little Angel]]''<br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee <small>(''„The McGee Cleaning Song”'', ''„Christmas at Brighton”'')</small><br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
<br />
=== Słuchowiska ===<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
<br />
== Dialogi ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
* 2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]''<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 30, 41, 45, 49)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 26, 42, 47, 51, 53, 60, 69)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 106, 110, 114, 119, 123-124, 128, 134, 136, 141, 146, 151, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Bajeczki Yeti]]'' <small>(odc. 140-146, 153-159, 170-171, 175)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 14, 33)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 42)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(odc. 6)</small><br />
<br />
== Teksty piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]'' <small>(''„Sto lat!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'', ''„Witamy piękny wiosny czas!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'' (repryza))</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 47)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(czołówka, ''„A new friends!”'')</small><br />
<br />
== Montaż ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]''<br />
=== Seriale=== <br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 47, 50-51)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 3, 7-9, 11-12, 14-15, 24, 26-27, 31-32, 42-47, 49, 53-60, 67-78)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 110-111, 135-136, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 2-3, 7, 13-16, 21, 29, 33-35, 43, 48-53, 61, 68)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 43 – jako: Jan Odwaga)</small><br />
<br />
== Adiustacja ==<br />
=== Seriale === <br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 2-3, 6, 8-10, 14, 16-17, 20, 23-25, 29-30, 33-34, 36-37, 40, 43, 46, 48-49, 52, 54-59, 61-68, 70-71, 73-78)</small><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmpolski|11158145|''Jakub Strach''}}<br />
* {{filmweb|osoba|2524580}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT:Strach, Jakub}}<br />
[[Kategoria:Aktorzy głosowi]]<br />
[[Kategoria:Wokaliści]]<br />
[[Kategoria:Dialogiści]]<br />
[[Kategoria:Tekściarze]]<br />
[[Kategoria:Montażyści]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Jakub_Strach&diff=195838
Jakub Strach
2023-09-02T17:42:09Z
<p>Daru: Zabezpieczył „Jakub Strach” ([edytowanie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na czas nieokreślony) [przenoszenie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na czas nieokreślony))</p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Jakub Strach<br />
|zdjęcie=Jakub Strach.jpeg<br />
|data i miejsce urodzenia=25 kwietnia [[2007]]</br> Warszawa<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor, wokalista, dialogista, tekściarz, montażysta<br />
}}<br />
'''Jakub Strach''' (ur. 25 kwietnia [[2007]] roku w Warszawie) – polski aktor dziecięcy, dialogista i tekściarz. Redaktor portalu Dubbingpedia. Występuje również pod pseudonimem: '''Jan Odwaga'''.<br />
<br />
Uczeń LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie, a także Warsztatowej Akademii Musicalowej [[Paweł Podgórski|Pawła Podgórskiego]] w której edukację zakończył w styczniu [[2021]] roku. <br />
<br />
Od [[2015]] roku użycza swojego głosu w dubbingach, współpracując z [[Iyuno|BTI Studios / IYUNO Media]], [[Hiventy Poland]], [[Master Film]], [[VSI Warsaw]], [[Studio Publishing]], [[Studio Sonica]] oraz [[Telewizja Polska|Telwizją Polską]]. <br />
<br />
Na przełomie [[2015]]/[[2016]] roku do listopada [[2021]] współpracował z Teatrem Syrena, natomiast od [[2017]] roku z Teatrem Narodowym i Dramatycznym w których to działalność artystyczną prowadzi do dnia dzisiejszego. W latach [[2019]]-[[2021]] występował również na deskach teatrów muzycznych, Roma i Buffo. <br />
<br />
W [[2022]] roku zaczął udzielać się także jako dialogista, autor tekstów piosenek oraz montażysta dubbingu, współpracując ze [[Studio PDK|Studiem PDK]] oraz [[Mastergroove Studios]]. Zajmuje się również tłumaczeniem i adiustacją filmów lektorskich dla platform [[SkyShowtime]], [[Rakuten]] i kanału 13 Ulica.<br />
<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Czarna Pantera]]''<br />
* 2018: ''[[Grinch]]'' – Ozzy<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks<br />
* 2018: ''[[Pułapka czasu]]'' – Charles Murry<br />
* 2018: ''[[Pup Star: Dookoła świata]]''<br />
* 2018: ''[[Ralph Demolka w internecie]]''<br />
* 2018: ''[[Rodzina od zaraz]]''<br />
* D2018: ''[[Uczeń Świętego Mikołaja]]'' – Mikołaj<br />
* 2018: ''[[Zakręcony piątek]]'' – Fletcher Blake<br />
* 2019: ''[[Angry Birds 2 Film]]'' – Vivi<br />
* 2019: ''[[Avengers: Koniec gry]]'' – Młody Scott Lang<br />
* 2019: ''[[Aladyn (film 2019)|Aladyn]]'' – Omar<br />
* D2019: ''[[Drużyna Buddiego]]''<br />
* D2019: ''[[Dzieci lata]]'' – Kári<br />
* 2019: ''[[Jakub, Mimmi i gadające psy]]'' – Jakub<br />
* 2019: ''[[Klaus]]''<br />
* 2019: ''[[Kraina lodu II]]''<br />
* 2019: ''[[Następcy 3]]'' –<br />
** Piszczek,<br />
** Wstydek<br />
* 2019: ''[[Pachamama]]'' – Tepulpai<br />
* 2019: ''[[Salma w krainie dusz]]'' – mały Jorge<br />
* D2019: ''[[Siatkarz Buddy]]''<br />
* 2019: ''[[Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają]]'' – Timmy Fiasco<br />
* 2019: ''[[Toy Story 4]]''<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]''<br />
* 2020: ''[[Będziemy bohaterami]]'' – Zawrót<br />
* D2020: ''[[Ella Bella Bingo]]'' – Henry<br />
* 2020: ''[[Magiczne wakacje]]'' – Cameron<br />
* 2020: ''[[Magia na opak]]'' – Phillip<br />
* 2020: ''[[Nieustraszony]]'' – Titus<br />
* 2020: ''[[Nocna przygoda]]'' – Lewis<br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2020: ''[[Pan Jangle i świąteczna podróż]]'' – Edison<br />
* 2020: ''[[Scooby-Doo!]]'' – Młody Norville „Kudłaty” Rogers<br />
* 2020: ''[[Turniej główny]]'' – Leo<br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin<br />
* 2020: ''[[Wiedźmy]]'' – Młody Charlie Hansen<br />
* 2021: ''[[Dwóch ojców]]'' – Guilherme<br />
* 2021: ''[[Dzień na tak]]'' – Nando Torres<br />
* 2021: ''[[Wilczy gang]]'' – Wolf<br />
* 2021: ''[[Raya i ostatni smok]]'' – Boun<br />
* 2021: ''[[Co w duszy gra]]''<br />
* 2021: ''[[Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów]]''<br />
* 2021: ''[[Skater Girl]]''<br />
* 2021: ''[[Rodzinka rządzi]]''<br />
* 2021: ''[[Luca]]'' – Alberto Scorfano <small>(zwiastun #1)</small><br />
* 2021: ''[[Ulica Strachu – część 2: 1978]]''<br />
* 2021: ''[[Dziki Zachód Calamity Jane]]'' – Trębacz<br />
* 2021: ''[[Jak ocalić smoka]]'' –<br />
** Mortimer,<br />
** Uczniowie<br />
* 2021: ''[[Mama Mu wraca do domu]]'' – Brat Liny<br />
* 2021: ''[[Yakari i wielka podróż]]'' – Yakari<br />
* 2021: ''[[Martin i magiczny las]] – Burza<br />
* 2021: ''[[Rodzina Addamsów 2]]''<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]'' – Henk<br />
* 2021: ''[[Ron usterka]]'' – Barney<br />
* 2021: ''[[Mój przyjaciel wampir]]'' – Michał<br />
* 2021: ''[[Wilk, lew i ja]]'' – Rapha<br />
* 2021: ''[[Pamiętnik Berta]]'' – Erik<br />
* 2021: ''[[Clifford. Wielki czerwony pies]]''<br />
* 2021: ''[[Wicher. Ostatni rozdział]]'' – Carlo<br />
* 2021: ''[[Składanka]]<br />
* 2021: ''[[Wilk na 100%]]'' – Mały Freddy Lupin<br />
* 2021: ''[[NickGwiazdka z gwiazdami]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Hilda i Władca gór]]''<br />
* 2022: ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]''<br />
* 2022: ''[[Dom (film animowany 2021)|Dom]]''<br />
* 2022: ''[[Skarb Mikołajka]]'' – Alcest<br />
* 2022: ''[[Gramy u siebie]]'' – Brian<br />
* 2022: ''[[To nie wypanda]]''<br />
* 2022: ''[[Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo]]'' – Greg<br />
* 2022: ''[[Metal Lords]]''<br />
* 2022: ''[[Chłopiec zza szyby]]'' – Kumpel gruby<br />
* 2022: ''[[Recess: All Growed Down]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Recess: Taking the Fifth Grade]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu]]'' – Młody Rupert Grint (w trakcie mutacji)<br />
* 2022: ''[[Felix i ukryty skarb]]'' – Felix<br />
* 2022: ''[[Minionki: Wejście Gru]]''<br />
* 2022: ''[[Lena i Śnieżek]]''<br />
* 2022: ''[[13: Musical]]'' – Evan Goldman<br />
* 2022: ''[[Pies w rozmiarze XXL]]'' – Billy<br />
* 2022: ''[[Młody Winnetou]]'' – Winnetou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Skazane na balet]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Terminator 2: Dzień sądu]]'' – John Connor <small>(wersja polska)</small><br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Lilka i Pestka]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Duch, który musiał odejść]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Pinokio (film fabularny 2022)|Pinokio]]'' – Knot<br />
* 2022: ''[[Miś Bamse na wulkanie]]'' <br />
* 2022: ''[[Mecz o wszystko]]'' – <br />
** Ori,<br />
** Pepijn,<br />
** Dzieci<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' –<br />
** Silas,<br />
** Gwary<br />
* 2022: ''[[Dom na falach]] –<br />
** Kosuke,<br />
** Młody Kosuke<br />
* 2022: ''[[Comedy Queen]]''<br />
* 2022: ''[[Hokus Pokus 2]] –<br />
** Młody Billy Butcherson,<br />
** Dzieciak przebrany za Mary Sanderson,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Black Adam]]'' – Amon Tomaz<br />
* 2022: ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' – Ladji<br />
* 2022: ''[[Uwolnić Poly]]'' – Pablo<br />
* 2022: ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' – Piotrek<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]'' – <br />
** Mukla pirat,<br />
** Mukla zielona w prążki,<br />
** Mukla zielona kosmonauta,<br />
** Mukla chuda<br />
* 2022: ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]'' –<br />
** Mukla niebieska,<br />
** Mukla szara,<br />
** Mukla wredna,<br />
** Chłopiec<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]] – Młody Pettson<br />
* 2022: ''[[The Christmas Letter]]'' – Henio<br />
* 2022: ''[[Zapasy z życiem]]'' – Vince<br />
* 2022: ''[[Pan Zabawka]]''<br />
* 2022: ''[[Świąteczny cud]]'' – Karl<br />
* 2023: ''[[Shazam! Gniew bogów]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Najlepszy rzut Changa]]''<br />
* 2023: ''[[Misja: Bal]]'' – Kyle<br />
* 2023: ''[[Piotruś Pan i Wendy]]'' – Slightly<br />
* 2023: ''[[Krater]]'' – Borney<br />
* 2023: ''[[Wróżka Różka]]'' – Karl Gustaw<br />
* 2023: ''[[Indiana Jones i artefakt przeznaczenia]]'' – Bogaty dzieciak <br />
* 2023: ''[[Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film]]''<br />
* 2023: ''[[Najlepsi]]'' – Brooklyn <br />
* 2023: ''[[Kompas szkieletora]]'' – Champ Brown<br />
* 2023: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos]]''<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2014: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' – Mały Ricky<br />
* 2014-2016: ''[[Wissper]]'' – Borsuk Bopsie <small>(odc. 67, 80, 85, 96)</small><br />
* 2015: ''[[Dzień, w którym Heniś poznał...]]''<br />
* 2015: ''[[Nie ma jak w rodzinie]]'' –<br />
** Kenny <small>(seria 3)</small>,<br />
** 9-letni dupek<br />
* 2015: ''[[Obóz Kikiwaka]]'' – Matteo Silva <small>(odc. 43-105, 107, 109)</small><br />
* 2015: ''[[Pidżamersi]]'' – Faraon Junior <small>(odc. 99-100, 102-103, 113)</small><br />
* 2015: ''[[Z pamiętnika Miki]]'' – Jak to<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' –<br />
** Orby <small>(odc. 21a)</small>,<br />
** Dash <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Stephan <small>(odc. 23b)</small>,<br />
** Duke <small>(odc. 25b)</small>,<br />
** Cody <small>(odc. 38a, 70b)</small>,<br />
** Psikus i Figiel <small>(odc. 44b, 57b, 62b)</small>,<br />
** Sydney <small>(odc. 45a)</small>,<br />
** Stefek <small>(odc. 47a, 59a)</small>,<br />
** Szkrabik <small>(odc. 58b)</small>,<br />
** Toby <small>(odc. 62b)</small>,<br />
** Reks <small>(odc. 84a)</small><br />
* 2016: ''[[Kiva potrafi]]'' – Sol<br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]'' – Noddy<br />
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – mały Milo <small>(odc. 39a)</small><br />
* 2016: ''[[Rafcio Śrubka]]'' – gwary<br />
* 2016-2018: ''[[Rodzinka od środka]]'' – Norman <small>(odc. 51)</small><br />
* 2017: ''[[Bella i Sebastian (serial animowany)|Bella i Sebastian]]'' – Sonny<br />
* 2017: ''[[Claude]]'' – Claude<br />
* 2017: ''[[Jedenastka]]'' – Rodrigo <small>(odc. 161, 218-220)</small><br />
* 2017: ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' – Rod<br />
* 2017: ''[[Vikki RPM]]''<br />
* 2017: ''[[Wielka Szóstka: Serial]]''<br />
* 2017-2020: ''[[Zaplątane przygody Roszpunki|Zaplątani: Serial / Zaplątane przygody Roszpunki]]'' − Mały Lance Bajera <small>(odc. 45)</small><br />
* D2018: ''[[Angelo rządzi]]'' – Peter <small>(odc. 82a, 84a, 87ab, 89a, 91b, 95ab, 96b, 97ab, 98b, 99a, 100a, 101a, 104)</small><br />
* D2018: ''[[Slugterra]]'' – Symothy <small>(odc. 48-50, 52)</small><br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]'' –<br />
** Pip <small>(odc. 45b)</small>,<br />
** Beagle Boy,<br />
** Pooply,<br />
** Uczeń szkoły tańca 3,<br />
** Chłopiec 2,<br />
** Puck <small>(odc. 47a, 51b)</small>,<br />
** Chester <small>(odc. 80a)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2018: ''[[Jeźdźcy smoków]]'' –<br />
** Maruda <small>(odc. 109)</small>,<br />
** Fingard<br />
* 2018: ''[[Abby Hatcher]]'' – Bozzly<br />
* 2018: ''[[Banda Beti]]'' – Gienek<br />
* 2018: ''[[Biuro ochrony magii]]'' – Jack <small>(odc. 15)</small><br />
* 2018: ''[[Coop i Cami pytają świat]]'' – dzieciak <small>(odc. 5)</small><br />
* 2018: ''[[Craig znad Potoku]]'' – <br />
** Turner <small>(odc. 13)</small><br />
** Chłopiec z domku dla lalek <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Ten, który się nie drapie <small>(odc. 98)</small><br />
* D2018: ''[[Kot Pete]]'' – Żółw Denis<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – <br />
** Szymek <small>(odc. 1b, 6b, 7a, 8b, 9a, 10a, 12a, 13a, 14b, 15b, 18a, 19a, 20b, 22b, 26ab, 28ab, 30a, 32a, 34b, 35, 36b-52b)</small>,<br />
** Krzyś,<br />
** Franek<br />
* 2018: ''[[Między nami, kuzynami]]'' – Leaf<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek <small>(świąteczny odcinek specjalny)</small><br />
* 2018: ''[[Obóz na wyspie]]'' –<br />
** Max <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Piżamek<!-- <small>(odc. 1, 3, 5, 10, 47, 61-64, 73)</small>-->,<br />
** Lodowa kanapka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Szczeniak <small>(odc. 39)</small>,<br />
** Król <small>(odc. 45, 47, 56, 65-67)</small>,<br />
** Mały tyranozaur,<br />
** Pies<br />
* 2018: ''[[Wodnikowe Wzgórze (2018)|Wodnikowe Wzgórze]]''<br />
* 2018: ''[[Luo Bao Bei]]'' – Timmy<br />
* 2018: ''[[Fancy Nancy Clancy]]'' – Roberto <small>(odc. 41a, 42a, 43a, 47a, 48a)</small><br />
* D2019: ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]''<br />
* D2019: ''[[Psi patrol]]'' – Harold <small>(odc. S1, 139, 145b, 154a, 157ab, 160)</small><br />
* D2019: ''[[Blaze i mega maszyny]]''<br />
* 2019: ''[[Dom pod jabłonką]]''<br />
* D2019: ''[[Star Butterfly kontra siły zła]]'' –<br />
** Sandy <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Mały Marco <small>(odc. 63a)</small><br />
* D2019: ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' –<br />
** Gregor McConner <small>(odc. 52)</small>,<br />
** Austin <small>(odc. 56)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2019: ''[[Jedenastka]]''<br />
* 2019: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria I − Battle Planet|Bakugan: Battle Planet]]'' – Mac <small>(odc. 1-30)</small><br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' – Kieł <small>(odc. 40b)</small><br />
* D2019: ''[[Artur i Minimki (serial animowany)|Artur i Minimki]]'' – Betamesz<br />
* D2019: ''[[Mustang: Duch wolności]]'' – Kłak <small>(odc. S1-S2)</small><br />
* 2019: ''[[Frytka i Kartofelcia]]'' – Nico<br />
* 2019: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa]]'' – Fingard <small>(odc. 4, 12)</small><br />
* 2019: ''[[Karolek z Naklejkowa]]'' – Rudy <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2019: ''[[Zjazd rodzinny]]'' – Mason <small>(odc. 15)</small><br />
* 2019: ''[[Wiedźmin (serial 2019)|Wiedźmin]]'' <br />
* 2019: ''[[Mali detektywi]]''<br />
* 2019: ''[[Mocny Mike]]'' – Tom<br />
* 2019: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(odc. 1-50, S01-S10)</small><br />
* 2019: ''[[Wielkie plany Archibalda]]''<br />
* 2019: ''[[Bia]]'' – Nene <small>(odc. 36)</small><br />
* 2019: ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' –<br />
** Mały Duke Detain <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Billy McCloud <small>(odc. 1b, 2a, 5b, 8b)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 3b)</small><br />
* D2019: ''[[Heidi (serial animowany 2015)|Heidi]]'' – Rico <small>(odc. 41-48, 57-64)</small><br />
* D2019: ''[[Zafari]]'' – Lektor dziecięcy<br />
* D2019: ''[[Metalions]]''<br />
* 2019: ''[[Legenda Isla Nublar]]'' – Hudson Harper <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2020: ''[[Tut Tut Autka w Pagórkowie]]'' – Tymek Klakson<br />
* 2020: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria II − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <br />
* 2020: ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' –<br />
** DJ Śliski <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Mydełko <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Troll <small>(odc. 38)</small><br />
* D2020: ''[[Jaś Fasola]]''<br />
* 2020: ''[[Alice i Lewis]]'' – Michael<br />
* 2020: ''[[Kumpel terapeuta]]''<br />
* D2020: ''[[Świat Niny]]'' – Carlos<br />
* 2020: ''[[Glitch Tech]]'' – Młody High Five <small>(odc. 4)</small><br />
* 2020: ''[[Pokémon seria: Słońce i Księżyc#Seria 22 − Ultra Legendy|Pokémon seria: Słońce i Księżyc – Ultra Legendy]]'' − Noah <small>(odc. 21)</small><br />
* 2020: ''[[Psia Akademia]]'' – Morgan<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]'' –<br />
** Gunther,<br />
** Chłopiec<br />
* 2020: ''[[Mustang: Duch wolności: Akademia Jazdy Konnej]]'' – Kłak <small>(odc. 1-2, 7, 13, 15-16)</small><br />
* E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Dylan Thompson <small>(odc. 7)</small><br />
* 2020: ''[[Miasto Rymowanek]]'' – Humpty Dumpty<br />
* D2020: ''[[Agent Binky: Pets of the Universe]]'' – Mały człowiek<br />
* D2020: ''[[Ela, Oskar i Puf]]'' – Oskar<br />
* 2020: ''[[Klub Opiekunek]]'' –<br />
** David Michael,<br />
** Derek Masters,<br />
** Oliver,<br />
** Loud Kid<br />
* D2020: ''[[Super Rakieta]]''<br />
* 2020: ''[[JoJo i Babcia]]''<br />
* D2020: ''[[Królewska Straż]]'' –<br />
** Jabari,<br />
** Lektor <small>(odc. 1-2, 5, 17, 22, 24-25, 31-33, 39, 43, 51)</small><br />
* 2020: ''[[Mega Ekspres]]'' – Max<br />
* 2020: ''[[Śmieciarka]]'' – Staś<br />
* 2020: ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' –<br />
** Crank <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Percy <small>(odc. 2, 12-13)</small><br />
* 2020: ''[[Hej, Duggee!]] – Roly<br />
* 2020: ''[[Tupcio Chrupcio]]'' – Henryś <small>(seria 2)</small><br />
* 2020: ''[[Bing]]'' – Bing <small>(79-104)</small><br />
* 2020: ''[[Raven na chacie]]'' – Matteo Silva <small>(odc.69)</small><br />
* 2020: ''[[Grace i niezwykłe pojazdy]]''<br />
* 2020: ''[[Wehikuł Ignacego]]'' – Tomek <small>(odc.4)</small><br />
* 2020: ''[[Chico: Małpka złota rączka]]''<br />
* 2020: ''[[Ogarnij to!]]'' –<br />
** Topher<small> (odc. 19) </small>,<br />
** Simon<small> (odc. 23) </small><br />
* 2020: ''[[Buduj z Batmanem]]'' – Batman<br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(odc. 1-46, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Gazu, pieski, gazu!]]''<br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)]]''–<br />
** Chłopiec <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Chłopiec 2 <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021: ''[[Miasto duchów]]'' – Peter<br />
* 2021 ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Potężne Kaczory: Sezon na zmiany]]'' – Nick<br />
* 2021: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria III − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <small>(odc. 112)</small><br />
* 2021: ''[[Santiago z mórz]]'' – Enrique Real de Palacios III<br />
* 2021: ''[[Clifford (serial animowany 2019)|Clifford]]'' – Jack Morgan<br />
* 2021: ''[[Elliott z planety Ziemia]]'' – <br />
** Elliott Epson,<br />
** Elliott – klon <small>(odc. 15)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' – Tymek <small>(seria III, S01)</small><br />
* 2021: ''[[Pokémon: Podróże – Seria]]'' – Horace <small>(odc. 32)</small><br />
* 2021: ''[[Falcon i Zimowy Żołnierz]]'' – Cass Wilson <small>(odc. 1)</small><br />
* 2021: ''[[Turner i Hooch]]'' – Matthew <small>(odc. 2-3, 5-12)</small><br />
* 2021: ''[[Monster Beach]]''– Dean<br />
* 2021: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' –<br />
** Dosiek Maskotek <small>(odc. 121-124)</small>,<br />
** Kangurek Franek <small>(odc. 127)</small><br />
* 2021: ''[[Na farmie]]'' – Głosy chłopięce<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(odc. 80-82)</small><br />
* 2021: ''[[Dziewczyna, chłopak, itd.]]''<br />
* 2021: ''[[Przygody młodego Marco Polo]]'' – Luigi<br />
* 2021: ''[[Luke, podróżnik w czasie]]'' – Tang <small>(odc. 1-5, 32, 35, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Reksin]]'' – Max<br />
* 2021: ''[[He-Man i Władcy Wszechświata (serial animowany 2021)|He-Man i Władcy Wszechświata]]'' –<br />
** Kiciuś <small>(odc. 1, 16)</small>,<br />
** Młody Adam <small>(odc. 3, 7-8, 11)</small><br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]'' – Artur Bambini<br />
* 2021: ''[[Kocie wiedźmy]]'' – Wyatt<br />
* 2021: ''[[Wojowniczka i troll]]'' – Kendar <small>(odc. 11-13)</small><br />
* 2021: ''[[Doug wyciąga wtyczkę]]'' –<br />
** Grześ <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Gary <small>(odc. 14, 16, 20)</small><br />
* 2021: ''[[Nic strasznego]]<br />
* 2021: ''[[Ale obciach]]'' – Alfie<br />
* 2021: ''[[Panda Tafla]]'' – <br />
** Kaj <small>(odc. 7b)</small>,<br />
** Qui <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żółw 1 <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Leo <small>(odc. 24-25, 27, 30)</small><br />
* 2021: ''[[Ridley Jones: Strażniczka muzeum]]''<br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]''<br />
* 2021: ''[[Arcane]]'' – Młody Ekko <small>(odc. 1-2)</small><br />
* 2021: ''[[Psy w kosmosie]]'' – Młody Wyrzut <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021 : ''[[Little Angel]]'' –<br />
** John <small>(odc. 9-40, 42-82, 106, 110)</small>,<br />
** Czarnoskóry chłopiec,<br />
** Chłopiec-krowa,<br />
** Chłopiec-mysz,<br />
** Pajączek #1<br />
* 2021: ''[[Świat Karmy]]'' – Mateo <small>(odc. 8-9, 11-12, 14)</small><br />
* 2021:''[[Gaby Duran: galaktyczna opiekunka]]'' – Jeremy <small>(odc. 25-38, 40-41)</small><br />
* 2021: ''[[Bal słówek]] <small>(wesoła matematyka)</small><br />
* 2022: ''[[Aparatka (serial animowany 2021)|Aparatka]]'' – Mike <small>(odc. 3)</small><br />
* 2022: ''[[Super Drużyna]]'' – Trik<br />
* 2022: ''[[That Girl Lay Lay]]'' – Young Dylan <small>(odc. 8)</small><br />
* 2022: ''[[The Orbital Children]]'' – Taiyou Tsukuba<br />
* 2022: ''[[Precel i szczeniaczki]]'' –<br />
** Paxton <small>(kilka kwestii)</small>,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Wielkodomscy]]'' – Rysio, brat Beci <small>(odc. 44b)</small><br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee<br />
* 2022: ''[[Harley Quinn]]'' – Kolega Joshuy #1 <small>(odc. 2)</small><br />
* 2022: ''[[Superpsiaki]]'' – JJ<br />
* 2022: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria IV − Ewolucje|Bakugan – Ewolucje]]'' <br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
* 2022: ''[[Pinokio i przyjaciele]]'' – Knot <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2022: ''[[Madagaskar: mała dżungla]]''<br />
* 2022: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2022: ''[[Między nami, misiaczkami]]'' – Pip <small>(odc. 15)</small><br />
* 2022: ''[[Heartstopper]]'' – gwary<br />
* 2022: ''[[Tobot – Galaktyczni detektywi]]'' – Bartek<br />
* 2022: ''[[Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej]]'' – Man-Man <small>(odc. 10)</small><br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Martwy punkt: Paranormalny park]]''<br />
* 2022: ''[[Magiczny plac zabaw Mii]]'' – Chłopak 1<br />
* 2022: ''[[Barley i Tabby z miasta na drzewie]]'' – Stan<br />
* 2022: ''[[Backstage]]'' – George Gladwell<br />
* 2022: ''[[Bee i PuppyCat]]''<br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' – Gus <small>(odc. 7-8)</small><br />
* 2022: ''[[Akademia Gimnastyki: Druga szansa]]''<br />
* 2022: ''[[Operacja ratunkowa w tajlandzkiej jaskini]]'' – Adul<br />
* 2022: ''[[ONI: Opowieść o bogu piorunów]]'' – Calvin <small>(odc. 3-4)</small><br />
* 2022: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa#Seria III|Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Podniebni bohaterowie]]'' – Dak<br />
* 2022: ''[[Widmo-Psiaki]]'' – Bąbel<br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' – <br />
** Kwarc <small>(odc. 3-4, 7, 12, 14, 17, 21-22, 25-26, 35-38, 40, 42-43, 45-46, 48, 52-53, 63-64, 66, 72-74, 78)</small>,<br />
** Lektor tyłówki <small>(odc. 14, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Avengers Przyszłości]]''<br />
* 2022: ''[[Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta]]'' –<br />
** Uczeń 1 <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Uczeń 2 <small>(odc. 9)</small><br />
* 2022: ''[[Śnięty Mikołaj: Serial]]'' – Buddy „Cal” Calvin-Claus<br />
* 2022: ''[[Pokémon: Podróże – Seria#Seria XXV − Najwspanialsze podróże – Seria|Pokémon: Najwspanialsze podróże]]'' − <br />
** Horace <small>(odc. 12, 20)</small>,<br />
** Hop <small>(odc. 25-27)</small><br />
* 2022: ''[[Smoczy Książę]]'' – Terry <small>(odc. 28-32, 34, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Dodger]]'' – Otis<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' – Lektor <small>(odc. 50)</small><br />
* 2023: ''[[Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu]]'' – Takuya <small>(odc. 15)</small><br />
* 2023: ''[[Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści]]'' – Yosuke <small>(odc. 3)</small><br />
* 2023: ''[[Bracia Hardy]]'' – <br />
** Młody Adrian Munder <small>(odc. 21, 23)</small>,<br />
** Młody Aaron Munder <small>(odc. 23)</small><br />
* 2023: ''[[Record of Ragnarok]]''<br />
* 2023: ''[[8:15]]''<br />
* 2023: ''[[Moc księżniczek]]''<br />
* 2023: ''[[Strażak Sam]]'' – Peter <small>(odc. 192-193, 197, 199)</small><br />
* 2023: ''[[Biggleton]]''<br />
* 2023: ''[[Sammy i Raj w pętli czasu]]'' – Hugo <br />
* 2023: ''[[Karma i Jonar]]'' – Jonar<br />
* 2023: ''[[Moja niesamowita historia]]'' – Aleks <small>(odc. 25)</small><br />
* 2023: ''[[Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja]]''<br />
* 2023: ''[[Szkoła potworyków]]'' – Mniambol<br />
* 2023: ''[[Dronersi]]'' – Gabriel „Enki” Bismuth-Bienaimé<br />
* 2023: ''[[Żabek i Ropuch]]''<br />
* 2023: ''[[Monster High (serial animowany 2022)|Monster High]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria V − Legendy|Bakugan: Battle Planet]]'' – Kino <small>(odc. 163)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom]] – Kornel <small>(odc. 156a)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom w realu]]''<br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' – Guldo <small>(odc. 28-29)</small><br />
* 2023: ''[[Superkoty]]''<br />
* 2023: ''[[Weekend z rodzinką]]'' – <br />
** Nolan <small>(odc. 11, 13)</small>,<br />
** Jonas <small>(odc. 16)</small><br />
* 2023: ''[[Ōoku: The Inner Chambers]]'' – Kakizoe<br />
* 2023: ''[[Kizazi Moto: Generacja ognia]]'' – Ndahura <small>(odc. 1)</small><br />
* 2023: ''[[Baki Hanma]]'' – Rumina<br />
* 2023: ''[[Potężne Kaczory (serial animowany)|Potężne Kaczory]]'' – Buzz Blitzman <small>(odc. 18)</small><br />
<br />
=== Gry ===<br />
* 2020: ''[[Iron Harvest]]'' – Chłopczyk #2<br />
* 2022: ''[[ELEX II]]''<br />
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]''<br />
* 2022: ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów]]'' – Młody Boba Fett<br />
* 2023: ''[[Diablo IV]]''<br />
<br />
=== Programy ===<br />
* 2018: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' – AJ<br />
<br />
=== Dokumenty===<br />
* 2022: ''[[Museum]]''<br />
<br />
=== Filmy i seriale z serii ''Fistaszki'' (jako Schroeder) ===<br />
* 2020: ''[[Gwiazdka Charliego Browna]]'' <br />
* 2021: ''[[Wspaniałe Halloween Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Dzień Dziękczynienia Charliego Browna]]''<br />
* 2021:'' [[Wesołego jajka, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2021: ''[[Walentynka dla Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Kim jesteś, Charlie Brownie?]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy i jego show]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy przedstawia: Noworoczne postanowienia Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i drużyna marzeń]]''<br />
* 2022: ''[[Nie wygrasz wyborów, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i roztańczony beagle]]''<br />
* 2022: ''[[Szczęśliwego Nowego Roku, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Małe rzeczy, duża sprawa, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i Dzień Drzewa]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Kocham cię, mamo (i tato)]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Nowa szkoła Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Ach ten... Snoopy]]''<br />
* 2022: ''[[Lato było krótkie]]''<br />
* 2022: ''[[Twój pierwszy pocałunek]]''<br />
* 2022: ''[[Zakochany Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Jesteś najlepszy, Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i świąteczne opowieści]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i przyjaciel na gwiazdkę]]''<br />
* 2023: ''[[Charlie Brown i walentynki]]''<br />
* 2023: ''[[Snoopy przedstawia: Niezastąpiona Marcie]]''<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2018: ''[[Filary Ziemi]]''<br />
* 2019: ''[[Tchnienie. Poeta fortepianu]]''<br />
* 2019: ''[[Upadek gigantów]]''<br />
* 2019: ''[[Kto się nie schowa, ten kryje]]''<br />
* 2019: ''[[Nieodwołalne]]''<br />
* 2019: ''[[Wilimowski]]''<br />
* 2019: ''[[Mistrz i Małgorzata (słuchowisko 2019)|Mistrz i Małgorzata]]''<br />
* 2020: ''[[Jan Rodowicz - Anoda]]''<br />
* 2020: ''[[Łamacz szyfrów]]'' – Staszek Ulam<br />
* 2020: ''[[Peer Gynt]]'' – Młody troll II <small>(odc. 3)</small><br />
* 2020: ''[[Ułańska jesień]]''<br />
* 2020: ''[[Ostatnia akcja Antka Rozpylacza]]''<br />
* 2020: ''[[Staśko – rzecz o Stanisławie Wyspiańskim, gdy jeszcze pacholęciem był]]'' – Staśko<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
* 2020: ''[[Piotruś Pan (audiomusical)|Piotruś Pan]]'' – Trąbal<br />
* 2021: ''[[Zbrodnia i kara (słuchowisko 2021)|Zbrodnia i kara]]'' – Mały Raskolnikow<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2021: ''[[Kosmonauci]]''<br />
* 2021: ''[[Pułapka (słuchowisko 2021)|Pułapka]]'' – Duszyczka<br />
* 2021: ''[[Guatemala Hobby Shop]]''<br />
* 2021: ''[[„Mały” roznosiciel nadziei]]''<br />
* 2021: ''[[Roman i Julia, czyli historia romansu mojej babci]]''<br />
* 2021: ''[[Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania]]''<br />
* 2022: ''[[Studium w szkarłacie: Dziwne przygody Sherlocka Holmesa]]'' – Wiggins<br />
* 2022: ''[[Świat bez końca]]'' – Mały Philemon<br />
* 2022: ''[[Virga]]''<br />
* 2023: ''[[Fucking Monterosa]]'' – Kaj<br />
* 2023: ''[[Langer]]''<br />
* 2023: ''[[Ostatnie takie wakacje]]'' – Julek<br />
* 2023: ''[[Chmuroręki i Ogniousty]]'' <br />
<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks <small>(''„Czy ktoś uwierzy w to?”'', ''„Royal Doulton Music Hall”'', ''„Okładka łatwo cię może zwieść”'', ''„Świat żółwieje”'', ''„Rozpal sobie iskrę życia”'', ''„Gdzieś, gdzie wszystko jest”'' (repryza), ''„Rozpal sobie iskrę życia”'' (repryza), ''„Do nieba bram”'')</small><br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]'' <small>(''„Piosenka Dory”'')</small><br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin <small>(''„Hey Boy”'')</small><br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]''<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' – Silas<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]''<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – Szymek<br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]''<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek<br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' <small>(''„A Pack Of My Own”'')</small><br />
* 2020: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(''„Już nadlatują T.O.T.S.”'' – czołówka, tyłówka, ''„Słodki jak miodek skarb”'' (wersje 1-21), ''„Wszystko zrobić się da!”'', ''„Jesteśmy jak Ty”'', ''„Kołysanka”'' (wersje 1-4), ''„Czas na zabawę”'', ''„Miłość to...”'', ''„Kto pyta ten wie...”'', ''„Kto pyta ten wie... , ''„Masz moje pomocne skrzydło”'', ''„Kroczek po kroku”'', ''„Ja nie boję się”'', ''„W zespole siła jest!”'', ''„Babble Along”'', ''„Pobawmy się razem dziś”'', ''„Głupawka”'' (wersja 1-2), ''„Już dzisiaj są święta!”'', ''„Użyj swego ryku”'', ''„Pociąg T.O.T.S.”'', ''„Już nie boję się...”'', ''„Jedno, małe "auć"”'', ''„Nie, dziękuję”'', ''„Fredzio Cię znajdzie”'', ''„Dzień sprzątania”'', ''„Dzień tatusia”'', ''„Jedyna na milion”'', ''„Wstawaj, dawaj”'', ''„Zabawa trwa”'', ''„Co jest wspaniałego w kwiatach?”'', ''„Let's Take a Flight Through the Night”'', ''„Weźmy ich wszystkich tam”'', ''„Najlepsi przyjaciele”'', ''„Lucky”'' (wersje 1-2), ''„Czas na prezent”'', ''„Każdy problem rozwiązać się da!”'', ''„Super tajna misja”'', ''„Magia”'', ''„Dziś mamy Halloween”'', ''„Wybudujemy wielki dom”'', ''„Rób to co ja”'', ''„Poczuj ten rytm”'', ''„Wystarczy jeden dźwięk”'', ''„Jak z obrazka...”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'' (repryza), ''„Zabawek moc”'', ''„Zabawek moc”'' (repryza), ''„Pluszakoboty”'', ''„Rozchmurz tę smutną twarz”'', ''„Wytęż wzrok a znajdziesz drogę”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'' (repryza), ''„Powiedz czego Ci brak...”'', ''„Zróbmy to pomalutku”'', ''„Leć mały, leć mała!”'', ''„Piosenka wiecznie trwa”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'' (repryza), ''„Tańcz tak jak lubisz”'', ''„Piżama-party”'', ''„Na bajkę czas”'', ''„Na bajkę czas”'' (repryza), ''„Bum, bum, bum!”'', ''„Bliźniaczki z was”'', ''„Pobawmy się w nową grę!”'', ''„Totsball”'', ''„Przykład jej daj”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'' (repryza), ''„To Mia”'', ''„Gdy trąbę masz, to radę dasz!”'', ''„Hau, hau - boogie!”'', ''„Wciąż płyń i nie martw się”'', ''„Chrumkaj jak ja”'', ''„To Skarbek”'', ''„Pora dziś na nasz dziki swing”'', ''„Skaczmy wszyscy razem”'', ''„Dobrze jest zwolnić rytm”'', ''„Oczęta zmruż”'')</small><br />
* 2021: ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(''„Królową musisz się stać”'')</small><br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(''„Piosenka czołówkowa”'', ''„Połącz wszystko razem”'', ''„Jak zrobić słodkie pyszności?”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Chomikotki”'', ''„Chomikotki”'' (repryza), ''„Co robią kotki?”'', ''„Co robią kotki?”'' (repryza), ''„Ulubiona kanapka Najkotka”'', ''„Bańki”'' (wersje 1-2), ''„To zamiatanko”'', ''„Zabawa w kolory”'', ''„Piracka piosenka”'', ''„Piracka piosenka”'' (repryza), ''„Piracka piosenka”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić mięciusią maseczkę?”'', ''„Kołysanka”'', ''„To jest droga ma”'', ''„Jak zrobić tort?”'', ''„Jak zrobić tort?”'' (repryza), ''„Dzień kreacji”'', ''„Piżamy”'', ''„Song Miękici”'', ''„Zabawa na plaży”'', ''„Koci skauci”'', ''„Jak zrobić kicikąski?”'', ''„Koci skauci”'' (repryza), ''„Bawimy się w kocim domku Gabi”'', ''„Skacz, skacz, skacz”'', ''„Piękna wyspa”'', ''„Pandusiowe boogie”'', ''„Sto lat!”'', ''„Urodziny Pandusia”'', ''„Koci hotel to jest...”'' (wersje 1-5), ''„Rycerska piosenka”'', ''„Pędzimy po torach”'', ''„Pędzimy po torach”'' (repryza), ''„Bananowa piosenka”'', ''„Jak zrobić przysmaczki-cudaczki?”'', ''„Bananowa piosenka”'' (repryza), ''„Bananowy taniec”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Dzielni kowboje”'', ''„Dzielni kowboje”'' (repryza), ''„Dzielni kowboje”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić Kocimiętkowe chrupki?”'', ''„Zrobimy to razem!”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'', ''„Pan Macdonald”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'' (repryza), ''„Jest czwarrrtek”'' (fragment 1-2), ''„Jak dekorować?”'', ''„Jest czwarrrtek”'', ''„Safari”'', ''„Felis Catus”'' (wersje 1-2), ''„Jak zrobić koktail?”'', ''„Tak to robi Pusia”'', ''„Taniec-gibaniec”'', ''„Upsi!”'', ''„Prawdziwa bajka”'', ''„Grzechoczmy i tańczmy”'', ''„Gdzie ten fioletowy brokat?”'', ''„Gdzie ta posypka?”'', ''„Gdzie są baśniowe chmurki?”'', ''„Kotosfera”'' (wersja 1), ''„Grzyzmolenie”'' (wersja 1-3), ''„Grzyzmolenie”'' (repryza), ''„Jak zrobić mniam-robaki”'', ''„Co lubisz w Kotoween?”'', ''„Kotoween!”'')</small><br />
* 2021: ''[[Luluś i Kropka budują]]'' <small>(czołówka)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' <small>(tyłówka)</small><br />
* 2021: ''[[Little Angel]]''<br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee <small>(''„The McGee Cleaning Song”'', ''„Christmas at Brighton”'')</small><br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
<br />
=== Słuchowiska ===<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
<br />
== Dialogi ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
* 2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]''<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 30, 41, 45, 49)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 26, 42, 47, 51, 53, 60, 69)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 106, 110, 114, 119, 123-124, 128, 134, 136, 141, 146, 151, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Bajeczki Yeti]]'' <small>(odc. 140-146, 153-159, 170-171, 175)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 14, 33)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 42)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(odc. 6)</small><br />
<br />
== Teksty piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]'' <small>(''„Sto lat!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'', ''„Witamy piękny wiosny czas!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'' (repryza))</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 47)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(czołówka, ''„A new friends!”'')</small><br />
<br />
== Montaż ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]''<br />
=== Seriale=== <br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 47, 50-51)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 3, 7-9, 11-12, 14-15, 24, 26-27, 31-32, 42-47, 49, 53-60, 67-78)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 110-111, 135-136, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 2-3, 7, 13-16, 21, 29, 33-35, 43, 48-53, 61, 68)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 43 – jako: Jan Odwaga)</small><br />
<br />
== Adiustacja ==<br />
=== Seriale === <br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 2-3, 6, 8-10, 14, 16-17, 20, 23-25, 29-30, 33-34, 36-37, 40, 43, 46, 48-49, 52, 54-59, 61-68, 70-71, 73-78)</small><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmpolski|11158145|''Jakub Strach''}}<br />
* {{filmweb|osoba|2524580}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT:Strach, Jakub}}<br />
[[Kategoria:Aktorzy głosowi]]<br />
[[Kategoria:Wokaliści]]<br />
[[Kategoria:Dialogiści]]<br />
[[Kategoria:Tekściarze]]<br />
[[Kategoria:Montażyści]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Jakub_Strach&diff=195837
Jakub Strach
2023-09-02T17:41:37Z
<p>Daru: Wycofano edycje użytkownika StrachuBachu (dyskusja). Autor przywróconej wersji to MinisterDubu.</p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Jakub Strach<br />
|zdjęcie=Jakub Strach.jpeg<br />
|data i miejsce urodzenia=25 kwietnia [[2007]]</br> Warszawa<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor, wokalista, dialogista, tekściarz, montażysta<br />
}}<br />
'''Jakub Strach''' (ur. 25 kwietnia [[2007]] roku w Warszawie) – polski aktor dziecięcy, dialogista i tekściarz. Redaktor portalu Dubbingpedia. Występuje również pod pseudonimem: '''Jan Odwaga'''.<br />
<br />
Uczeń LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie, a także Warsztatowej Akademii Musicalowej [[Paweł Podgórski|Pawła Podgórskiego]] w której edukację zakończył w styczniu [[2021]] roku. <br />
<br />
Od [[2015]] roku użycza swojego głosu w dubbingach, współpracując z [[Iyuno|BTI Studios / IYUNO Media]], [[Hiventy Poland]], [[Master Film]], [[VSI Warsaw]], [[Studio Publishing]], [[Studio Sonica]] oraz [[Telewizja Polska|Telwizją Polską]]. <br />
<br />
Na przełomie [[2015]]/[[2016]] roku do listopada [[2021]] współpracował z Teatrem Syrena, natomiast od [[2017]] roku z Teatrem Narodowym i Dramatycznym w których to działalność artystyczną prowadzi do dnia dzisiejszego. W latach [[2019]]-[[2021]] występował również na deskach teatrów muzycznych, Roma i Buffo. <br />
<br />
W [[2022]] roku zaczął udzielać się także jako dialogista, autor tekstów piosenek oraz montażysta dubbingu, współpracując ze [[Studio PDK|Studiem PDK]] oraz [[Mastergroove Studios]]. Zajmuje się również tłumaczeniem i adiustacją filmów lektorskich dla platform [[SkyShowtime]], [[Rakuten]] i kanału 13 Ulica.<br />
<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Czarna Pantera]]''<br />
* 2018: ''[[Grinch]]'' – Ozzy<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks<br />
* 2018: ''[[Pułapka czasu]]'' – Charles Murry<br />
* 2018: ''[[Pup Star: Dookoła świata]]''<br />
* 2018: ''[[Ralph Demolka w internecie]]''<br />
* 2018: ''[[Rodzina od zaraz]]''<br />
* D2018: ''[[Uczeń Świętego Mikołaja]]'' – Mikołaj<br />
* 2018: ''[[Zakręcony piątek]]'' – Fletcher Blake<br />
* 2019: ''[[Angry Birds 2 Film]]'' – Vivi<br />
* 2019: ''[[Avengers: Koniec gry]]'' – Młody Scott Lang<br />
* 2019: ''[[Aladyn (film 2019)|Aladyn]]'' – Omar<br />
* D2019: ''[[Drużyna Buddiego]]''<br />
* D2019: ''[[Dzieci lata]]'' – Kári<br />
* 2019: ''[[Jakub, Mimmi i gadające psy]]'' – Jakub<br />
* 2019: ''[[Klaus]]''<br />
* 2019: ''[[Kraina lodu II]]''<br />
* 2019: ''[[Następcy 3]]'' –<br />
** Piszczek,<br />
** Wstydek<br />
* 2019: ''[[Pachamama]]'' – Tepulpai<br />
* 2019: ''[[Salma w krainie dusz]]'' – mały Jorge<br />
* D2019: ''[[Siatkarz Buddy]]''<br />
* 2019: ''[[Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają]]'' – Timmy Fiasco<br />
* 2019: ''[[Toy Story 4]]''<br />
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]''<br />
* 2020: ''[[Będziemy bohaterami]]'' – Zawrót<br />
* D2020: ''[[Ella Bella Bingo]]'' – Henry<br />
* 2020: ''[[Magiczne wakacje]]'' – Cameron<br />
* 2020: ''[[Magia na opak]]'' – Phillip<br />
* 2020: ''[[Nieustraszony]]'' – Titus<br />
* 2020: ''[[Nocna przygoda]]'' – Lewis<br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2020: ''[[Pan Jangle i świąteczna podróż]]'' – Edison<br />
* 2020: ''[[Scooby-Doo!]]'' – Młody Norville „Kudłaty” Rogers<br />
* 2020: ''[[Turniej główny]]'' – Leo<br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin<br />
* 2020: ''[[Wiedźmy]]'' – Młody Charlie Hansen<br />
* 2021: ''[[Dwóch ojców]]'' – Guilherme<br />
* 2021: ''[[Dzień na tak]]'' – Nando Torres<br />
* 2021: ''[[Wilczy gang]]'' – Wolf<br />
* 2021: ''[[Raya i ostatni smok]]'' – Boun<br />
* 2021: ''[[Co w duszy gra]]''<br />
* 2021: ''[[Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów]]''<br />
* 2021: ''[[Skater Girl]]''<br />
* 2021: ''[[Rodzinka rządzi]]''<br />
* 2021: ''[[Luca]]'' – Alberto Scorfano <small>(zwiastun #1)</small><br />
* 2021: ''[[Ulica Strachu – część 2: 1978]]''<br />
* 2021: ''[[Dziki Zachód Calamity Jane]]'' – Trębacz<br />
* 2021: ''[[Jak ocalić smoka]]'' –<br />
** Mortimer,<br />
** Uczniowie<br />
* 2021: ''[[Mama Mu wraca do domu]]'' – Brat Liny<br />
* 2021: ''[[Yakari i wielka podróż]]'' – Yakari<br />
* 2021: ''[[Martin i magiczny las]] – Burza<br />
* 2021: ''[[Rodzina Addamsów 2]]''<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]'' – Henk<br />
* 2021: ''[[Ron usterka]]'' – Barney<br />
* 2021: ''[[Mój przyjaciel wampir]]'' – Michał<br />
* 2021: ''[[Wilk, lew i ja]]'' – Rapha<br />
* 2021: ''[[Pamiętnik Berta]]'' – Erik<br />
* 2021: ''[[Clifford. Wielki czerwony pies]]''<br />
* 2021: ''[[Wicher. Ostatni rozdział]]'' – Carlo<br />
* 2021: ''[[Składanka]]<br />
* 2021: ''[[Wilk na 100%]]'' – Mały Freddy Lupin<br />
* 2021: ''[[NickGwiazdka z gwiazdami]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Hilda i Władca gór]]''<br />
* 2022: ''[[Hotel Transylwania: Transformania]]''<br />
* 2022: ''[[Dom (film animowany 2021)|Dom]]''<br />
* 2022: ''[[Skarb Mikołajka]]'' – Alcest<br />
* 2022: ''[[Gramy u siebie]]'' – Brian<br />
* 2022: ''[[To nie wypanda]]''<br />
* 2022: ''[[Apollo 10 1/2: Kosmiczne dzieciństwo]]'' – Greg<br />
* 2022: ''[[Metal Lords]]''<br />
* 2022: ''[[Chłopiec zza szyby]]'' – Kumpel gruby<br />
* 2022: ''[[Recess: All Growed Down]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Recess: Taking the Fifth Grade]]'' – Gustav „Gus” Griswald<br />
* 2022: ''[[Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu]]'' – Młody Rupert Grint (w trakcie mutacji)<br />
* 2022: ''[[Felix i ukryty skarb]]'' – Felix<br />
* 2022: ''[[Minionki: Wejście Gru]]''<br />
* 2022: ''[[Lena i Śnieżek]]''<br />
* 2022: ''[[13: Musical]]'' – Evan Goldman<br />
* 2022: ''[[Pies w rozmiarze XXL]]'' – Billy<br />
* 2022: ''[[Młody Winnetou]]'' – Winnetou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Skazane na balet]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Terminator 2: Dzień sądu]]'' – John Connor <small>(wersja polska)</small><br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Lilka i Pestka]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Nierozłączki: Duch, który musiał odejść]]'' – Lou<br />
* 2022: ''[[Pinokio (film fabularny 2022)|Pinokio]]'' – Knot<br />
* 2022: ''[[Miś Bamse na wulkanie]]'' <br />
* 2022: ''[[Mecz o wszystko]]'' – <br />
** Ori,<br />
** Pepijn,<br />
** Dzieci<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' –<br />
** Silas,<br />
** Gwary<br />
* 2022: ''[[Dom na falach]] –<br />
** Kosuke,<br />
** Młody Kosuke<br />
* 2022: ''[[Comedy Queen]]''<br />
* 2022: ''[[Hokus Pokus 2]] –<br />
** Młody Billy Butcherson,<br />
** Dzieciak przebrany za Mary Sanderson,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Black Adam]]'' – Amon Tomaz<br />
* 2022: ''[[Bella i Sebastian: Nowe pokolenie]]'' – Ladji<br />
* 2022: ''[[Uwolnić Poly]]'' – Pablo<br />
* 2022: ''[[Kierunek: Księżyc!]]'' – Piotrek<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]'' – <br />
** Mukla pirat,<br />
** Mukla zielona w prążki,<br />
** Mukla zielona kosmonauta,<br />
** Mukla chuda<br />
* 2022: ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]'' –<br />
** Mukla niebieska,<br />
** Mukla szara,<br />
** Mukla wredna,<br />
** Chłopiec<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]] – Młody Pettson<br />
* 2022: ''[[The Christmas Letter]]'' – Henio<br />
* 2022: ''[[Zapasy z życiem]]'' – Vince<br />
* 2022: ''[[Pan Zabawka]]''<br />
* 2022: ''[[Świąteczny cud]]'' – Karl<br />
* 2023: ''[[Shazam! Gniew bogów]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Najlepszy rzut Changa]]''<br />
* 2023: ''[[Misja: Bal]]'' – Kyle<br />
* 2023: ''[[Piotruś Pan i Wendy]]'' – Slightly<br />
* 2023: ''[[Krater]]'' – Borney<br />
* 2023: ''[[Wróżka Różka]]'' – Karl Gustaw<br />
* 2023: ''[[Indiana Jones i artefakt przeznaczenia]]'' – Bogaty dzieciak <br />
* 2023: ''[[Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film]]''<br />
* 2023: ''[[Najlepsi]]'' – Brooklyn <br />
* 2023: ''[[Kompas szkieletora]]'' – Champ Brown<br />
* 2023: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos]]''<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2014: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' – Mały Ricky<br />
* 2014-2016: ''[[Wissper]]'' – Borsuk Bopsie <small>(odc. 67, 80, 85, 96)</small><br />
* 2015: ''[[Dzień, w którym Heniś poznał...]]''<br />
* 2015: ''[[Nie ma jak w rodzinie]]'' –<br />
** Kenny <small>(seria 3)</small>,<br />
** 9-letni dupek<br />
* 2015: ''[[Obóz Kikiwaka]]'' – Matteo Silva <small>(odc. 43-105, 107, 109)</small><br />
* 2015: ''[[Pidżamersi]]'' – Faraon Junior <small>(odc. 99-100, 102-103, 113)</small><br />
* 2015: ''[[Z pamiętnika Miki]]'' – Jak to<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' –<br />
** Orby <small>(odc. 21a)</small>,<br />
** Dash <small>(odc. 21b)</small>,<br />
** Stephan <small>(odc. 23b)</small>,<br />
** Duke <small>(odc. 25b)</small>,<br />
** Cody <small>(odc. 38a, 70b)</small>,<br />
** Psikus i Figiel <small>(odc. 44b, 57b, 62b)</small>,<br />
** Sydney <small>(odc. 45a)</small>,<br />
** Stefek <small>(odc. 47a, 59a)</small>,<br />
** Szkrabik <small>(odc. 58b)</small>,<br />
** Toby <small>(odc. 62b)</small>,<br />
** Reks <small>(odc. 84a)</small><br />
* 2016: ''[[Kiva potrafi]]'' – Sol<br />
* 2016: ''[[Noddy: Detektyw w krainie zabawek]]'' – Noddy<br />
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' – mały Milo <small>(odc. 39a)</small><br />
* 2016: ''[[Rafcio Śrubka]]'' – gwary<br />
* 2016-2018: ''[[Rodzinka od środka]]'' – Norman <small>(odc. 51)</small><br />
* 2017: ''[[Bella i Sebastian (serial animowany)|Bella i Sebastian]]'' – Sonny<br />
* 2017: ''[[Claude]]'' – Claude<br />
* 2017: ''[[Jedenastka]]'' – Rodrigo <small>(odc. 161, 218-220)</small><br />
* 2017: ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' – Rod<br />
* 2017: ''[[Vikki RPM]]''<br />
* 2017: ''[[Wielka Szóstka: Serial]]''<br />
* 2017-2020: ''[[Zaplątane przygody Roszpunki|Zaplątani: Serial / Zaplątane przygody Roszpunki]]'' − Mały Lance Bajera <small>(odc. 45)</small><br />
* D2018: ''[[Angelo rządzi]]'' – Peter <small>(odc. 82a, 84a, 87ab, 89a, 91b, 95ab, 96b, 97ab, 98b, 99a, 100a, 101a, 104)</small><br />
* D2018: ''[[Slugterra]]'' – Symothy <small>(odc. 48-50, 52)</small><br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]'' –<br />
** Pip <small>(odc. 45b)</small>,<br />
** Beagle Boy,<br />
** Pooply,<br />
** Uczeń szkoły tańca 3,<br />
** Chłopiec 2,<br />
** Puck <small>(odc. 47a, 51b)</small>,<br />
** Chester <small>(odc. 80a)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2018: ''[[Jeźdźcy smoków]]'' –<br />
** Maruda <small>(odc. 109)</small>,<br />
** Fingard<br />
* 2018: ''[[Abby Hatcher]]'' – Bozzly<br />
* 2018: ''[[Banda Beti]]'' – Gienek<br />
* 2018: ''[[Biuro ochrony magii]]'' – Jack <small>(odc. 15)</small><br />
* 2018: ''[[Coop i Cami pytają świat]]'' – dzieciak <small>(odc. 5)</small><br />
* 2018: ''[[Craig znad Potoku]]'' – <br />
** Turner <small>(odc. 13)</small><br />
** Chłopiec z domku dla lalek <small>(odc. 64)</small>,<br />
** Ten, który się nie drapie <small>(odc. 98)</small><br />
* D2018: ''[[Kot Pete]]'' – Żółw Denis<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – <br />
** Szymek <small>(odc. 1b, 6b, 7a, 8b, 9a, 10a, 12a, 13a, 14b, 15b, 18a, 19a, 20b, 22b, 26ab, 28ab, 30a, 32a, 34b, 35, 36b-52b)</small>,<br />
** Krzyś,<br />
** Franek<br />
* 2018: ''[[Między nami, kuzynami]]'' – Leaf<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek <small>(świąteczny odcinek specjalny)</small><br />
* 2018: ''[[Obóz na wyspie]]'' –<br />
** Max <small>(późniejsze odcinki)</small>,<br />
** Piżamek<!-- <small>(odc. 1, 3, 5, 10, 47, 61-64, 73)</small>-->,<br />
** Lodowa kanapka <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Szczeniak <small>(odc. 39)</small>,<br />
** Król <small>(odc. 45, 47, 56, 65-67)</small>,<br />
** Mały tyranozaur,<br />
** Pies<br />
* 2018: ''[[Wodnikowe Wzgórze (2018)|Wodnikowe Wzgórze]]''<br />
* 2018: ''[[Luo Bao Bei]]'' – Timmy<br />
* 2018: ''[[Fancy Nancy Clancy]]'' – Roberto <small>(odc. 41a, 42a, 43a, 47a, 48a)</small><br />
* D2019: ''[[Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu]]''<br />
* D2019: ''[[Psi patrol]]'' – Harold <small>(odc. S1, 139, 145b, 154a, 157ab, 160)</small><br />
* D2019: ''[[Blaze i mega maszyny]]''<br />
* 2019: ''[[Dom pod jabłonką]]''<br />
* D2019: ''[[Star Butterfly kontra siły zła]]'' –<br />
** Sandy <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Mały Marco <small>(odc. 63a)</small><br />
* D2019: ''[[Game Shakers. Jak wydać grę]]'' –<br />
** Gregor McConner <small>(odc. 52)</small>,<br />
** Austin <small>(odc. 56)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2019: ''[[Jedenastka]]''<br />
* 2019: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria I − Battle Planet|Bakugan: Battle Planet]]'' – Mac <small>(odc. 1-30)</small><br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' – Kieł <small>(odc. 40b)</small><br />
* D2019: ''[[Artur i Minimki (serial animowany)|Artur i Minimki]]'' – Betamesz<br />
* D2019: ''[[Mustang: Duch wolności]]'' – Kłak <small>(odc. S1-S2)</small><br />
* 2019: ''[[Frytka i Kartofelcia]]'' – Nico<br />
* 2019: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa]]'' – Fingard <small>(odc. 4, 12)</small><br />
* 2019: ''[[Karolek z Naklejkowa]]'' – Rudy <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2019: ''[[Zjazd rodzinny]]'' – Mason <small>(odc. 15)</small><br />
* 2019: ''[[Wiedźmin (serial 2019)|Wiedźmin]]'' <br />
* 2019: ''[[Mali detektywi]]''<br />
* 2019: ''[[Mocny Mike]]'' – Tom<br />
* 2019: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(odc. 1-50, S01-S10)</small><br />
* 2019: ''[[Wielkie plany Archibalda]]''<br />
* 2019: ''[[Bia]]'' – Nene <small>(odc. 36)</small><br />
* 2019: ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' –<br />
** Mały Duke Detain <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** Billy McCloud <small>(odc. 1b, 2a, 5b, 8b)</small>,<br />
** Chłopiec <small>(odc. 3b)</small><br />
* D2019: ''[[Heidi (serial animowany 2015)|Heidi]]'' – Rico <small>(odc. 41-48, 57-64)</small><br />
* D2019: ''[[Zafari]]'' – Lektor dziecięcy<br />
* D2019: ''[[Metalions]]''<br />
* 2019: ''[[Legenda Isla Nublar]]'' – Hudson Harper <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2020: ''[[Tut Tut Autka w Pagórkowie]]'' – Tymek Klakson<br />
* 2020: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria II − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <br />
* 2020: ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' –<br />
** DJ Śliski <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Mydełko <small>(odc. 31)</small>,<br />
** Troll <small>(odc. 38)</small><br />
* D2020: ''[[Jaś Fasola]]''<br />
* 2020: ''[[Alice i Lewis]]'' – Michael<br />
* 2020: ''[[Kumpel terapeuta]]''<br />
* D2020: ''[[Świat Niny]]'' – Carlos<br />
* 2020: ''[[Glitch Tech]]'' – Młody High Five <small>(odc. 4)</small><br />
* 2020: ''[[Pokémon seria: Słońce i Księżyc#Seria 22 − Ultra Legendy|Pokémon seria: Słońce i Księżyc – Ultra Legendy]]'' − Noah <small>(odc. 21)</small><br />
* 2020: ''[[Psia Akademia]]'' – Morgan<br />
* 2020: ''[[Super Gwiazdka]]'' –<br />
** Gunther,<br />
** Chłopiec<br />
* 2020: ''[[Mustang: Duch wolności: Akademia Jazdy Konnej]]'' – Kłak <small>(odc. 1-2, 7, 13, 15-16)</small><br />
* E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Dylan Thompson <small>(odc. 7)</small><br />
* 2020: ''[[Miasto Rymowanek]]'' – Humpty Dumpty<br />
* D2020: ''[[Agent Binky: Pets of the Universe]]'' – Mały człowiek<br />
* D2020: ''[[Ela, Oskar i Puf]]'' – Oskar<br />
* 2020: ''[[Klub Opiekunek]]'' –<br />
** David Michael,<br />
** Derek Masters,<br />
** Oliver,<br />
** Loud Kid<br />
* D2020: ''[[Super Rakieta]]''<br />
* 2020: ''[[JoJo i Babcia]]''<br />
* D2020: ''[[Królewska Straż]]'' –<br />
** Jabari,<br />
** Lektor <small>(odc. 1-2, 5, 17, 22, 24-25, 31-33, 39, 43, 51)</small><br />
* 2020: ''[[Mega Ekspres]]'' – Max<br />
* 2020: ''[[Śmieciarka]]'' – Staś<br />
* 2020: ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' –<br />
** Crank <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Percy <small>(odc. 2, 12-13)</small><br />
* 2020: ''[[Hej, Duggee!]] – Roly<br />
* 2020: ''[[Tupcio Chrupcio]]'' – Henryś <small>(seria 2)</small><br />
* 2020: ''[[Bing]]'' – Bing <small>(79-104)</small><br />
* 2020: ''[[Raven na chacie]]'' – Matteo Silva <small>(odc.69)</small><br />
* 2020: ''[[Grace i niezwykłe pojazdy]]''<br />
* 2020: ''[[Wehikuł Ignacego]]'' – Tomek <small>(odc.4)</small><br />
* 2020: ''[[Chico: Małpka złota rączka]]''<br />
* 2020: ''[[Ogarnij to!]]'' –<br />
** Topher<small> (odc. 19) </small>,<br />
** Simon<small> (odc. 23) </small><br />
* 2020: ''[[Buduj z Batmanem]]'' – Batman<br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(odc. 1-46, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Gazu, pieski, gazu!]]''<br />
* 2021: ''[[Kajko i Kokosz (serial animowany)]]''–<br />
** Chłopiec <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Chłopiec 2 <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021: ''[[Miasto duchów]]'' – Peter<br />
* 2021 ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Potężne Kaczory: Sezon na zmiany]]'' – Nick<br />
* 2021: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria III − Przymierze wojowników|Bakugan – Przymierze wojowników]]'' – Mac <small>(odc. 112)</small><br />
* 2021: ''[[Santiago z mórz]]'' – Enrique Real de Palacios III<br />
* 2021: ''[[Clifford (serial animowany 2019)|Clifford]]'' – Jack Morgan<br />
* 2021: ''[[Elliott z planety Ziemia]]'' – <br />
** Elliott Epson,<br />
** Elliott – klon <small>(odc. 15)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' – Tymek <small>(seria III, S01)</small><br />
* 2021: ''[[Pokémon: Podróże – Seria]]'' – Horace <small>(odc. 32)</small><br />
* 2021: ''[[Falcon i Zimowy Żołnierz]]'' – Cass Wilson <small>(odc. 1)</small><br />
* 2021: ''[[Turner i Hooch]]'' – Matthew <small>(odc. 2-3, 5-12)</small><br />
* 2021: ''[[Monster Beach]]''– Dean<br />
* 2021: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' –<br />
** Dosiek Maskotek <small>(odc. 121-124)</small>,<br />
** Kangurek Franek <small>(odc. 127)</small><br />
* 2021: ''[[Na farmie]]'' – Głosy chłopięce<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(odc. 80-82)</small><br />
* 2021: ''[[Dziewczyna, chłopak, itd.]]''<br />
* 2021: ''[[Przygody młodego Marco Polo]]'' – Luigi<br />
* 2021: ''[[Luke, podróżnik w czasie]]'' – Tang <small>(odc. 1-5, 32, 35, 49-51)</small><br />
* 2021: ''[[Reksin]]'' – Max<br />
* 2021: ''[[He-Man i Władcy Wszechświata (serial animowany 2021)|He-Man i Władcy Wszechświata]]'' –<br />
** Kiciuś <small>(odc. 1, 16)</small>,<br />
** Młody Adam <small>(odc. 3, 7-8, 11)</small><br />
* 2021: ''[[Ada Bambini, naukowczyni]]'' – Artur Bambini<br />
* 2021: ''[[Kocie wiedźmy]]'' – Wyatt<br />
* 2021: ''[[Wojowniczka i troll]]'' – Kendar <small>(odc. 11-13)</small><br />
* 2021: ''[[Doug wyciąga wtyczkę]]'' –<br />
** Grześ <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Gary <small>(odc. 14, 16, 20)</small><br />
* 2021: ''[[Nic strasznego]]<br />
* 2021: ''[[Ale obciach]]'' – Alfie<br />
* 2021: ''[[Panda Tafla]]'' – <br />
** Kaj <small>(odc. 7b)</small>,<br />
** Qui <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żółw 1 <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Leo <small>(odc. 24-25, 27, 30)</small><br />
* 2021: ''[[Ridley Jones: Strażniczka muzeum]]''<br />
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]''<br />
* 2021: ''[[Arcane]]'' – Młody Ekko <small>(odc. 1-2)</small><br />
* 2021: ''[[Psy w kosmosie]]'' – Młody Wyrzut <small>(odc. 5)</small><br />
* 2021 : ''[[Little Angel]]'' –<br />
** John <small>(odc. 9-40, 42-82, 106, 110)</small>,<br />
** Czarnoskóry chłopiec,<br />
** Chłopiec-krowa,<br />
** Chłopiec-mysz,<br />
** Pajączek #1<br />
* 2021: ''[[Świat Karmy]]'' – Mateo <small>(odc. 8-9, 11-12, 14)</small><br />
* 2021:''[[Gaby Duran: galaktyczna opiekunka]]'' – Jeremy <small>(odc. 25-38, 40-41)</small><br />
* 2021: ''[[Bal słówek]] <small>(wesoła matematyka)</small><br />
* 2022: ''[[Aparatka (serial animowany 2021)|Aparatka]]'' – Mike <small>(odc. 3)</small><br />
* 2022: ''[[Super Drużyna]]'' – Trik<br />
* 2022: ''[[That Girl Lay Lay]]'' – Young Dylan <small>(odc. 8)</small><br />
* 2022: ''[[The Orbital Children]]'' – Taiyou Tsukuba<br />
* 2022: ''[[Precel i szczeniaczki]]'' –<br />
** Paxton <small>(kilka kwestii)</small>,<br />
** gwary<br />
* 2022: ''[[Wielkodomscy]]'' – Rysio, brat Beci <small>(odc. 44b)</small><br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee<br />
* 2022: ''[[Harley Quinn]]'' – Kolega Joshuy #1 <small>(odc. 2)</small><br />
* 2022: ''[[Superpsiaki]]'' – JJ<br />
* 2022: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria IV − Ewolucje|Bakugan – Ewolucje]]'' <br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
* 2022: ''[[Pinokio i przyjaciele]]'' – Knot <small>(odc. 1-13)</small><br />
* 2022: ''[[Madagaskar: mała dżungla]]''<br />
* 2022: ''[[Kto zje zielone jajka sadzone?]]''<br />
* 2022: ''[[Między nami, misiaczkami]]'' – Pip <small>(odc. 15)</small><br />
* 2022: ''[[Heartstopper]]'' – gwary<br />
* 2022: ''[[Tobot – Galaktyczni detektywi]]'' – Bartek<br />
* 2022: ''[[Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej]]'' – Man-Man <small>(odc. 10)</small><br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki]]'' – Tim Templeton jako nastolatek<br />
* 2022: ''[[Martwy punkt: Paranormalny park]]''<br />
* 2022: ''[[Magiczny plac zabaw Mii]]'' – Chłopak 1<br />
* 2022: ''[[Barley i Tabby z miasta na drzewie]]'' – Stan<br />
* 2022: ''[[Backstage]]'' – George Gladwell<br />
* 2022: ''[[Bee i PuppyCat]]''<br />
* 2022: ''[[Wróżkowie chrzestni – jeszcze dziwniejsi]]'' – Gus <small>(odc. 7-8)</small><br />
* 2022: ''[[Akademia Gimnastyki: Druga szansa]]''<br />
* 2022: ''[[Operacja ratunkowa w tajlandzkiej jaskini]]'' – Adul<br />
* 2022: ''[[ONI: Opowieść o bogu piorunów]]'' – Calvin <small>(odc. 3-4)</small><br />
* 2022: ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa#Seria III|Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Podniebni bohaterowie]]'' – Dak<br />
* 2022: ''[[Widmo-Psiaki]]'' – Bąbel<br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' – <br />
** Kwarc <small>(odc. 3-4, 7, 12, 14, 17, 21-22, 25-26, 35-38, 40, 42-43, 45-46, 48, 52-53, 63-64, 66, 72-74, 78)</small>,<br />
** Lektor tyłówki <small>(odc. 14, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Avengers Przyszłości]]''<br />
* 2022: ''[[Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta]]'' –<br />
** Uczeń 1 <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Uczeń 2 <small>(odc. 9)</small><br />
* 2022: ''[[Śnięty Mikołaj: Serial]]'' – Buddy „Cal” Calvin-Claus<br />
* 2022: ''[[Pokémon: Podróże – Seria#Seria XXV − Najwspanialsze podróże – Seria|Pokémon: Najwspanialsze podróże]]'' − <br />
** Horace <small>(odc. 12, 20)</small>,<br />
** Hop <small>(odc. 25-27)</small><br />
* 2022: ''[[Smoczy Książę]]'' – Terry <small>(odc. 28-32, 34, 36)</small><br />
* 2022: ''[[Dodger]]'' – Otis<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' – Lektor <small>(odc. 50)</small><br />
* 2023: ''[[Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu]]'' – Takuya <small>(odc. 15)</small><br />
* 2023: ''[[Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści]]'' – Yosuke <small>(odc. 3)</small><br />
* 2023: ''[[Bracia Hardy]]'' – <br />
** Młody Adrian Munder <small>(odc. 21, 23)</small>,<br />
** Młody Aaron Munder <small>(odc. 23)</small><br />
* 2023: ''[[Record of Ragnarok]]''<br />
* 2023: ''[[8:15]]''<br />
* 2023: ''[[Moc księżniczek]]''<br />
* 2023: ''[[Strażak Sam]]'' – Peter <small>(odc. 192-193, 197, 199)</small><br />
* 2023: ''[[Biggleton]]''<br />
* 2023: ''[[Sammy i Raj w pętli czasu]]'' – Hugo <br />
* 2023: ''[[Karma i Jonar]]'' – Jonar<br />
* 2023: ''[[Moja niesamowita historia]]'' – Aleks <small>(odc. 25)</small><br />
* 2023: ''[[Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja]]''<br />
* 2023: ''[[Szkoła potworyków]]'' – Mniambol<br />
* 2023: ''[[Dronersi]]'' – Gabriel „Enki” Bismuth-Bienaimé<br />
* 2023: ''[[Żabek i Ropuch]]''<br />
* 2023: ''[[Monster High (serial animowany 2022)|Monster High]]'' – gwary<br />
* 2023: ''[[Bakugan: Battle Planet #Seria V − Legendy|Bakugan: Battle Planet]]'' – Kino <small>(odc. 163)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom]] – Kornel <small>(odc. 156a)</small><br />
* 2023: ''[[Harmidom w realu]]''<br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' – Guldo <small>(odc. 28-29)</small><br />
* 2023: ''[[Superkoty]]''<br />
* 2023: ''[[Weekend z rodzinką]]'' – <br />
** Nolan <small>(odc. 11, 13)</small>,<br />
** Jonas <small>(odc. 16)</small><br />
* 2023: ''[[Ōoku: The Inner Chambers]]'' – Kakizoe<br />
* 2023: ''[[Kizazi Moto: Generacja ognia]]'' – Ndahura <small>(odc. 1)</small><br />
* 2023: ''[[Baki Hanma]]'' – Rumina<br />
* 2023: ''[[Potężne Kaczory (serial animowany)|Potężne Kaczory]]'' – Buzz Blitzman <small>(odc. 18)</small><br />
<br />
=== Gry ===<br />
* 2020: ''[[Iron Harvest]]'' – Chłopczyk #2<br />
* 2022: ''[[ELEX II]]''<br />
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]''<br />
* 2022: ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów]]'' – Młody Boba Fett<br />
* 2023: ''[[Diablo IV]]''<br />
<br />
=== Programy ===<br />
* 2018: ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' – AJ<br />
<br />
=== Dokumenty===<br />
* 2022: ''[[Museum]]''<br />
<br />
=== Filmy i seriale z serii ''Fistaszki'' (jako Schroeder) ===<br />
* 2020: ''[[Gwiazdka Charliego Browna]]'' <br />
* 2021: ''[[Wspaniałe Halloween Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Dzień Dziękczynienia Charliego Browna]]''<br />
* 2021:'' [[Wesołego jajka, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2021: ''[[Walentynka dla Charliego Browna]]''<br />
* 2021: ''[[Kim jesteś, Charlie Brownie?]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy i jego show]]''<br />
* 2021: ''[[Snoopy przedstawia: Noworoczne postanowienia Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i drużyna marzeń]]''<br />
* 2022: ''[[Nie wygrasz wyborów, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i roztańczony beagle]]''<br />
* 2022: ''[[Szczęśliwego Nowego Roku, Charlie Brownie!]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Małe rzeczy, duża sprawa, Charlie Brownie]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i Dzień Drzewa]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Kocham cię, mamo (i tato)]]''<br />
* 2022: ''[[Snoopy przedstawia: Nowa szkoła Lucy]]''<br />
* 2022: ''[[Ach ten... Snoopy]]''<br />
* 2022: ''[[Lato było krótkie]]''<br />
* 2022: ''[[Twój pierwszy pocałunek]]''<br />
* 2022: ''[[Zakochany Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Jesteś najlepszy, Charlie Brown]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i świąteczne opowieści]]''<br />
* 2022: ''[[Charlie Brown i przyjaciel na gwiazdkę]]''<br />
* 2023: ''[[Charlie Brown i walentynki]]''<br />
* 2023: ''[[Snoopy przedstawia: Niezastąpiona Marcie]]''<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2018: ''[[Filary Ziemi]]''<br />
* 2019: ''[[Tchnienie. Poeta fortepianu]]''<br />
* 2019: ''[[Upadek gigantów]]''<br />
* 2019: ''[[Kto się nie schowa, ten kryje]]''<br />
* 2019: ''[[Nieodwołalne]]''<br />
* 2019: ''[[Wilimowski]]''<br />
* 2019: ''[[Mistrz i Małgorzata (słuchowisko 2019)|Mistrz i Małgorzata]]''<br />
* 2020: ''[[Jan Rodowicz - Anoda]]''<br />
* 2020: ''[[Łamacz szyfrów]]'' – Staszek Ulam<br />
* 2020: ''[[Peer Gynt]]'' – Młody troll II <small>(odc. 3)</small><br />
* 2020: ''[[Ułańska jesień]]''<br />
* 2020: ''[[Ostatnia akcja Antka Rozpylacza]]''<br />
* 2020: ''[[Staśko – rzecz o Stanisławie Wyspiańskim, gdy jeszcze pacholęciem był]]'' – Staśko<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
* 2020: ''[[Piotruś Pan (audiomusical)|Piotruś Pan]]'' – Trąbal<br />
* 2021: ''[[Zbrodnia i kara (słuchowisko 2021)|Zbrodnia i kara]]'' – Mały Raskolnikow<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2021: ''[[Kosmonauci]]''<br />
* 2021: ''[[Pułapka (słuchowisko 2021)|Pułapka]]'' – Duszyczka<br />
* 2021: ''[[Guatemala Hobby Shop]]''<br />
* 2021: ''[[„Mały” roznosiciel nadziei]]''<br />
* 2021: ''[[Roman i Julia, czyli historia romansu mojej babci]]''<br />
* 2021: ''[[Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania]]''<br />
* 2022: ''[[Studium w szkarłacie: Dziwne przygody Sherlocka Holmesa]]'' – Wiggins<br />
* 2022: ''[[Świat bez końca]]'' – Mały Philemon<br />
* 2022: ''[[Virga]]''<br />
* 2023: ''[[Fucking Monterosa]]'' – Kaj<br />
* 2023: ''[[Langer]]''<br />
* 2023: ''[[Ostatnie takie wakacje]]'' – Julek<br />
* 2023: ''[[Chmuroręki i Ogniousty]]'' <br />
<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' – Georgie Banks <small>(''„Czy ktoś uwierzy w to?”'', ''„Royal Doulton Music Hall”'', ''„Okładka łatwo cię może zwieść”'', ''„Świat żółwieje”'', ''„Rozpal sobie iskrę życia”'', ''„Gdzieś, gdzie wszystko jest”'' (repryza), ''„Rozpal sobie iskrę życia”'' (repryza), ''„Do nieba bram”'')</small><br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]'' <small>(''„Piosenka Dory”'')</small><br />
* 2020: ''[[Wyprawa na Księżyc (film 2020)|Wyprawa na Księżyc]]'' – Chin <small>(''„Hey Boy”'')</small><br />
* 2020: ''[[Oktonauci i wielka rafa koralowa]]'' – Coruś<br />
* 2021: ''[[Misja Ulji Funk]]''<br />
* 2022: ''[[Szkoła magicznych zwierząt]]'' – Silas<br />
* 2022: ''[[Scrooge: Opowieść wigilijna]]'' – Młody Ebenezer Scrooge<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]''<br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – Szymek<br />
* D2018: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]''<br />
* D2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Lumpek<br />
* D2019: ''[[Vampirina]]'' <small>(''„A Pack Of My Own”'')</small><br />
* 2020: ''[[T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków]]'' – Pim <small>(''„Już nadlatują T.O.T.S.”'' – czołówka, tyłówka, ''„Słodki jak miodek skarb”'' (wersje 1-21), ''„Wszystko zrobić się da!”'', ''„Jesteśmy jak Ty”'', ''„Kołysanka”'' (wersje 1-4), ''„Czas na zabawę”'', ''„Miłość to...”'', ''„Kto pyta ten wie...”'', ''„Kto pyta ten wie... , ''„Masz moje pomocne skrzydło”'', ''„Kroczek po kroku”'', ''„Ja nie boję się”'', ''„W zespole siła jest!”'', ''„Babble Along”'', ''„Pobawmy się razem dziś”'', ''„Głupawka”'' (wersja 1-2), ''„Już dzisiaj są święta!”'', ''„Użyj swego ryku”'', ''„Pociąg T.O.T.S.”'', ''„Już nie boję się...”'', ''„Jedno, małe "auć"”'', ''„Nie, dziękuję”'', ''„Fredzio Cię znajdzie”'', ''„Dzień sprzątania”'', ''„Dzień tatusia”'', ''„Jedyna na milion”'', ''„Wstawaj, dawaj”'', ''„Zabawa trwa”'', ''„Co jest wspaniałego w kwiatach?”'', ''„Let's Take a Flight Through the Night”'', ''„Weźmy ich wszystkich tam”'', ''„Najlepsi przyjaciele”'', ''„Lucky”'' (wersje 1-2), ''„Czas na prezent”'', ''„Każdy problem rozwiązać się da!”'', ''„Super tajna misja”'', ''„Magia”'', ''„Dziś mamy Halloween”'', ''„Wybudujemy wielki dom”'', ''„Rób to co ja”'', ''„Poczuj ten rytm”'', ''„Wystarczy jeden dźwięk”'', ''„Jak z obrazka...”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'', ''„Prawdziwą rodziną staną się”'' (repryza), ''„Zabawek moc”'', ''„Zabawek moc”'' (repryza), ''„Pluszakoboty”'', ''„Rozchmurz tę smutną twarz”'', ''„Wytęż wzrok a znajdziesz drogę”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'', ''„Święto T.O.T.S - Czynienia”'' (repryza), ''„Powiedz czego Ci brak...”'', ''„Zróbmy to pomalutku”'', ''„Leć mały, leć mała!”'', ''„Piosenka wiecznie trwa”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'', ''„Idź w górę na sam szczyt”'' (repryza), ''„Tańcz tak jak lubisz”'', ''„Piżama-party”'', ''„Na bajkę czas”'', ''„Na bajkę czas”'' (repryza), ''„Bum, bum, bum!”'', ''„Bliźniaczki z was”'', ''„Pobawmy się w nową grę!”'', ''„Totsball”'', ''„Przykład jej daj”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'', ''„Pierwszy dzień szkoły”'' (repryza), ''„To Mia”'', ''„Gdy trąbę masz, to radę dasz!”'', ''„Hau, hau - boogie!”'', ''„Wciąż płyń i nie martw się”'', ''„Chrumkaj jak ja”'', ''„To Skarbek”'', ''„Pora dziś na nasz dziki swing”'', ''„Skaczmy wszyscy razem”'', ''„Dobrze jest zwolnić rytm”'', ''„Oczęta zmruż”'')</small><br />
* 2021: ''[[Young Dylan]]'' – Young Dylan<br />
* 2021: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Smoczek <small>(''„Królową musisz się stać”'')</small><br />
* 2021: ''[[Koci Domek Gabi]]'' – Kiciuś Panduś <small>(''„Piosenka czołówkowa”'', ''„Połącz wszystko razem”'', ''„Jak zrobić słodkie pyszności?”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Chomikotki”'', ''„Chomikotki”'' (repryza), ''„Co robią kotki?”'', ''„Co robią kotki?”'' (repryza), ''„Ulubiona kanapka Najkotka”'', ''„Bańki”'' (wersje 1-2), ''„To zamiatanko”'', ''„Zabawa w kolory”'', ''„Piracka piosenka”'', ''„Piracka piosenka”'' (repryza), ''„Piracka piosenka”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić mięciusią maseczkę?”'', ''„Kołysanka”'', ''„To jest droga ma”'', ''„Jak zrobić tort?”'', ''„Jak zrobić tort?”'' (repryza), ''„Dzień kreacji”'', ''„Piżamy”'', ''„Song Miękici”'', ''„Zabawa na plaży”'', ''„Koci skauci”'', ''„Jak zrobić kicikąski?”'', ''„Koci skauci”'' (repryza), ''„Bawimy się w kocim domku Gabi”'', ''„Skacz, skacz, skacz”'', ''„Piękna wyspa”'', ''„Pandusiowe boogie”'', ''„Sto lat!”'', ''„Urodziny Pandusia”'', ''„Koci hotel to jest...”'' (wersje 1-5), ''„Rycerska piosenka”'', ''„Pędzimy po torach”'', ''„Pędzimy po torach”'' (repryza), ''„Bananowa piosenka”'', ''„Jak zrobić przysmaczki-cudaczki?”'', ''„Bananowa piosenka”'' (repryza), ''„Bananowy taniec”'', ''„Posypkowe święto”'', ''„Dzielni kowboje”'', ''„Dzielni kowboje”'' (repryza), ''„Dzielni kowboje”'' (repryza 2), ''„Jak zrobić Kocimiętkowe chrupki?”'', ''„Zrobimy to razem!”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'', ''„Pan Macdonald”'', ''„Kuzyneczki chcą bawić się...”'' (repryza), ''„Jest czwarrrtek”'' (fragment 1-2), ''„Jak dekorować?”'', ''„Jest czwarrrtek”'', ''„Safari”'', ''„Felis Catus”'' (wersje 1-2), ''„Jak zrobić koktail?”'', ''„Tak to robi Pusia”'', ''„Taniec-gibaniec”'', ''„Upsi!”'', ''„Prawdziwa bajka”'', ''„Grzechoczmy i tańczmy”'', ''„Gdzie ten fioletowy brokat?”'', ''„Gdzie ta posypka?”'', ''„Gdzie są baśniowe chmurki?”'', ''„Kotosfera”'' (wersja 1), ''„Grzyzmolenie”'' (wersja 1-3), ''„Grzyzmolenie”'' (repryza), ''„Jak zrobić mniam-robaki”'', ''„Co lubisz w Kotoween?”'', ''„Kotoween!”'')</small><br />
* 2021: ''[[Luluś i Kropka budują]]'' <small>(czołówka)</small><br />
* 2021: ''[[Tosia i Tymek]]'' <small>(tyłówka)</small><br />
* 2021: ''[[Little Angel]]''<br />
* 2022: ''[[Molly i Duch]]'' – Darryl McGee <small>(''„The McGee Cleaning Song”'', ''„Christmas at Brighton”'')</small><br />
* 2022: ''[[Lellobee]]'' –<br />
** Pablo,<br />
** Koń <small>(odc. 10, 18)</small><br />
<br />
=== Słuchowiska ===<br />
* 2020: ''[[Zwierciadło piekieł]]'' – Boofuls<br />
* 2020: ''[[Panna S.]]'' – Pawełek Zieliński<br />
<br />
== Dialogi ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
* 2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]''<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 30, 41, 45, 49)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 26, 42, 47, 51, 53, 60, 69)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 106, 110, 114, 119, 123-124, 128, 134, 136, 141, 146, 151, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Bajeczki Yeti]]'' <small>(odc. 140-146, 153-159, 170-171, 175)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 14, 33)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 42)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(odc. 6)</small><br />
<br />
== Teksty piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]'' <small>(''„Sto lat!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'', ''„Witamy piękny wiosny czas!”'', ''„Bo fajne z Ciebie jest drzewko...”'' (repryza))</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 47)</small><br />
* 2023: ''[[Dzielne króliczki]]'' <small>(czołówka, ''„A new friends!”'')</small><br />
<br />
== Montaż ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]''<br />
=== Seriale=== <br />
* 2022: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 47, 50-51)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 3, 7-9, 11-12, 14-15, 24, 26-27, 31-32, 42-47, 49, 53-60, 67-78)</small><br />
* 2023: ''[[Szymon]]'' <small>(odc. 110-111, 135-136, 155-156)</small><br />
* 2023: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' <small>(odc. 2-3, 7, 13-16, 21, 29, 33-35, 43, 48-53, 61, 68)</small><br />
* 2023: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 43 – jako: Jan Odwaga)</small><br />
<br />
== Adiustacja ==<br />
=== Seriale === <br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' <small>(odc. 2-3, 6, 8-10, 14, 16-17, 20, 23-25, 29-30, 33-34, 36-37, 40, 43, 46, 48-49, 52, 54-59, 61-68, 70-71, 73-78)</small><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmpolski|11158145|''Jakub Strach''}}<br />
* {{filmweb|osoba|2524580}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT:Strach, Jakub}}<br />
[[Kategoria:Aktorzy głosowi]]<br />
[[Kategoria:Wokaliści]]<br />
[[Kategoria:Dialogiści]]<br />
[[Kategoria:Tekściarze]]<br />
[[Kategoria:Montażyści]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Plik:Sebastian_Jankowski.jpg&diff=194866
Plik:Sebastian Jankowski.jpg
2023-08-16T19:18:09Z
<p>Daru: Daru przesłał nową wersję Plik:Sebastian Jankowski.jpg</p>
<hr />
<div></div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Sebastian_Jankowski&diff=194865
Sebastian Jankowski
2023-08-16T19:17:11Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Sebastian Jankowski<br />
|zdjęcie=Sebastian Jankowski.jpg<br />
|data i miejsce urodzenia=27 kwietnia [[1990]]<br />Zabrze<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor<br />
}}'''Sebastian „Sebjan” Jankowski''' (ur. 27 kwietnia [[1990]] roku w Zabrzu) – aktor.<br />
<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* D2022: ''[[Ratunku, zmniejszyłem przyjaciół]]'' – Chris<br />
* D2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]'' – Bane<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* D2021-2023: ''[[Harley Quinn]]'' – Bane<br />
* D2022: ''[[Polly Pocket (serial animowany 2018)]]''<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2020: ''[[Bądź przeklęty zdrajco]]''<br />
* 2022: ''[[Jakby co, to Pisz]]'' – Ludwik<br />
* 2022: ''[[Rozpadające się śnieżki]]'' – Mądracik<br />
* 2023: ''[[Duch Gór]]'' – Nix<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmweb|osoba|2225289}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT: Jankowski, Sebastian}}<br />
[[Kategoria: Aktorzy głosowi]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Sebastian_Jankowski&diff=194864
Sebastian Jankowski
2023-08-16T19:16:58Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Sebastian Jankowski<br />
|zdjęcie=Sebastian Jankowski.jpg<br />
|data i miejsce urodzenia=27 kwietnia [[1990]]<br />Zabrze<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor<br />
}}'''Sebastian „Sebjan” Jankowski''' (ur. 27 kwietnia [[1990]] roku w Zabrzu) – actor.<br />
<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* D2022: ''[[Ratunku, zmniejszyłem przyjaciół]]'' – Chris<br />
* D2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]'' – Bane<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* D2021-2023: ''[[Harley Quinn]]'' – Bane<br />
* D2022: ''[[Polly Pocket (serial animowany 2018)]]''<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2020: ''[[Bądź przeklęty zdrajco]]''<br />
* 2022: ''[[Jakby co, to Pisz]]'' – Ludwik<br />
* 2022: ''[[Rozpadające się śnieżki]]'' – Mądracik<br />
* 2023: ''[[Duch Gór]]'' – Nix<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmweb|osoba|2225289}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT: Jankowski, Sebastian}}<br />
[[Kategoria: Aktorzy głosowi]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Sebastian_Jankowski&diff=194863
Sebastian Jankowski
2023-08-16T19:14:47Z
<p>Daru: /* Polski dubbing */</p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Sebastian Jankowski<br />
|zdjęcie=Sebastian Jankowski.jpg<br />
|data urodzenia=<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor<br />
}}'''Sebastian „Sebjan” Jankowski''' – aktor.<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* D2022: ''[[Ratunku, zmniejszyłem przyjaciół]]'' – Chris<br />
* D2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]'' – Bane<br />
=== Seriale ===<br />
* D2021-2023: ''[[Harley Quinn]]'' – Bane<br />
* D2022: ''[[Polly Pocket (serial animowany 2018)]]''<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2020: ''[[Bądź przeklęty zdrajco]]''<br />
* 2022: ''[[Jakby co, to Pisz]]'' – Ludwik<br />
* 2022: ''[[Rozpadające się śnieżki]]'' – Mądracik<br />
* 2023: ''[[Duch Gór]]'' – Nix<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmweb|osoba|2225289}}<br />
{{DEFAULTSORT: Jankowski, Sebastian}}<br />
[[Kategoria: Aktorzy głosowi]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Polly_Pocket_(serial_animowany_2018)&diff=194862
Polly Pocket (serial animowany 2018)
2023-08-16T19:13:22Z
<p>Daru: /* Wersja polska */</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Polly Pocket<br />
|plakat=Polly Pocket 2018.jpg<br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Stany Zjednoczone, Kanada<br />
|język=angielski<br />
|stacja=[[teleTOON+]] <small>(seria TV)</small>,<br />[[Top Kids]] <small>(odcinki krótkometrażowe)</small><br />
|platforma=[[Netflix]] <small>(seria TV)</small>,<br />[[Amazon Prime Video]] <small>(seria TV)</small><br />
|lata produkcji=2018<br />
|data premiery=15 września [[2018]]<br />
|sezony=4 z 4<br />
|odcinki=103 ze 104<br />
}}<br />
'''Polly Pocket''' (2018) – amerykańsko-kanadyjski serial animowany.<br />
<br />
Premiera serialu w Polsce odbyła się 15 września [[2018]] roku na kanale [[teleTOON+]] (tylko odcinek pilotażowy). Regularna emisja serialu od 26 listopada 2018 roku.<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
"Polly Pocket" to świetna zabawa, mnóstwo przygód oraz emocji. Tytułowa bohaterka razem z Shani, Lilą, Babcią Penelopą, Gwen oraz Nicolasem pokażą widzom, że świat w rozmiarze kieszonkowym może być znacznie ciekawszy od normalnego.<br />
<br />
Jedenastoletnia Polly, jak każde dziecko, często powtarza, że jest za mała, aby robić to, na co ma ochotę. Pewnego dnia Polly Pocket otrzymuje w spadku od Babci Penelopy magiczny medalion, który pozwala jej skurczyć się do czterech cali. Dziewczyna stwierdza, że w kieszonkowym rozmiarze można się świetnie bawić! Film udowodni młodym widzom, że bycie małym nie musi być ograniczeniem, ale największą siłą.<br />
<br />
<small>Opis pochodzi ze strony [https://www.teletoonplus.pl/program-tv/48143/polly-pocket www.teleTOONplus.pl]</small><br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
=== Seria TV ===<br />
'''Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej''': na zlecenie platformy nc+ <small>(odc. 1-26)</small> / platformy Canal+ <small>(odc. 27-90)</small> / Canal+ <small>(odc. 91-103)</small> – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Miriam Aleksandrowicz]]<br /><br />
'''Tłumaczenie i dialogi polskie''': [[Julia Zduń]]<br /><br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Maciej Brzeziński]]<br /><br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Polly Pocket'''<br />
* [[Jagoda Stach]] – '''Lila Draper'''<br />
* [[Agnieszka Kudelska]] – '''Shani'''<br />
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''Babcia Penelopa'''<!-- <small>(seria I)</small>--><br />
* [[Brygida Turowska]] – '''Griselle Grande'''<br />
* [[Karolina Kalina-Bulcewicz]] – '''Gwen Grande'''<br />
'''W pozostałych rolach''':<br />
* [[Izabela Dąbrowska]] – '''Geni'''<br />
* [[Marcin Franc]] –<br />
** '''Pierce Pocket''',<br />
** '''Isaac Newton''' <small>(odc. 1)</small><br />
* [[Krzysztof Rogucki]] – '''Nicolas Wells'''<br />
* [[Katarzyna Traczyńska]] – '''Pani Pocket''' <small>(seria I)</small><br />
* [[Izabella Bukowska-Chądzyńska|Izabella Bukowska]] – '''Pani Pocket''' <small>(serie II-IV<!--odc. 27-28, 30, 42, 44, 50, 56, 59, 61, 71, 73, 77-81, 86-87, 93, 103-->)</small><br />
* [[Bartłomiej Magdziarz]] – '''Pan Pocket'''<br />
* [[Anna Wodzyńska]] –<br />
** '''Melody''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Pani Sanga''' <small>(odc. 4)</small><br />
* [[Leszek Zduń]] –<br />
** '''Alexander Graham Bell''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Kapitan statku''' <small>(odc. 2)</small><br />
* [[Monika Węgiel-Jarocińska]] –<br />
** '''Pani Mense''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Patty''' <small>(odc. 16)</small><br />
* [[Zbigniew Kozłowski]] – '''Staszek''' <small>(odc. 10)</small><br />
* [[Anna Ułas]] – '''Grunwalda''' <small>(odc. 26)</small><br />
* [[Beata Jankowska-Tzimas]] –<br />
** '''Cordelia''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Sky Brown''' <small>(odc. 50)</small><br />
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –<br />
** '''Mama Cordelii''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Mistrzyni Khan''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Babcia Bella Donna''' <small>(odc. 69, 82)</small>,<br />
** '''Pogromczyni gryzoni''' <small>(odc. 89)</small><br />
* [[Wojciech Chorąży]] –<br />
** '''Ratownik''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Tata Shani''' <small>(odc. 49)</small>,<br />
** '''Richard''' <small>(odc. 66, 75-78, 95, 102)</small><br />
* [[Katarzyna Kozak]] –<br />
** '''Pani Jastrząb''' <small>(odc. 53)</small>,<br />
** '''Yeti Betty''' <small>(odc. 54)</small>,<br />
** '''Demeter / Rosemary''' <small>(odc. 64)</small><br />
* [[Maciej Marcin Tomaszewski]] –<br />
** '''Leprikon Fred''' <small>(odc. 61)</small>,<br />
** '''Mól książkowy''' <small>(odc. 62)</small>,<br />
** '''Sąsiad''' <small>(odc. 65)</small><br />
* [[Michał Konarski]] –<br />
** '''Tata Lili''' <small>(odc. 67)</small>,<br />
** '''Aktor''' <small>(odc. 68)</small>,<br />
** '''Lord Edward''' <small>(odc. 69)</small>,<br />
** '''Wielka Stopa''' <small>(odc. 81, 94)</small>,<br />
** '''Staszek''' <small>(odc. 99)</small><br />
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] –<br />
** '''Hazel''' <small>(odc. 82)</small>,<br />
** '''Rózia''' <small>(odc. 94)</small>,<br />
** '''Monroe''' <small>(odc. 103)</small><br />
* [[Marta Dobecka]] – '''Frania''' <small>(odc. 83)</small><br />
* [[Miriam Aleksandrowicz]] – '''Dyrektorka Wyniosła''' <small>(odc. 93)</small><br />
* [[Michał Głowacki]] – '''Fred''' <small>(odc. 94)</small><br />
* [[Szymon Kuśmider]]<br />
* [[Mateusz Weber]]<br />
* [[Karolina Martin]]<br />
* [[Wit Apostolakis-Gluziński]]<br />
* [[Krzysztof Grabowski]]<br />
* [[Dorota Furtak-Masica]]<br />
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]]<br />
* [[Sebastian Jankowski]]<br />
i inni<br />
<br />
'''Lektor''':<br />
* [[Leszek Zduń]] <small>(odc. 1-2)</small>,<br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] <small>(odc. 3-103)</small><br />
<br />
=== Odcinki krótkometrażowe ===<br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Polly Pocket'''<br />
* [[Klementyna Umer]] – '''Lila Draper''' <small>(wcześniejsze odcinki)</small><br />
* [[Jagoda Stach]] – '''Lila Draper''' <small>(późniejsze odcinki)</small><br />
* [[Małgorzata Szymańska]] – '''Shani''' <small>(wcześniejsze odcinki)</small><br />
* [[Agnieszka Kudelska]] – '''Shani''' <small>(późniejsze odcinki)</small><br />
* [[Miłosz Konkel]] – '''Nicolas Wells'''<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł angielski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15.09.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| rowspan=2|''Minimoc''<br />
| rowspan=2|''Tiny Power''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''Ale jazda''<br />
| ''Bumpy Ride''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''Psia katastrofa''<br />
| ''Doggone Disaster''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''Miniaturowy odlot''<br />
| ''Super Tiny Fly''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''Mamo, zmniejszyłam dzieciaka''<br />
| ''Mommy, I Shrunk the Kid''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''Drużyna pierścionka''<br />
| ''Mission Ring-possible''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|008<br />
| ''Konwentowa akcja''<br />
| ''The Con Job''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|009<br />
| ''Klub zwierzaków''<br />
| ''Club Flub''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|010<br />
| ''Słodkie szaleństwo''<br />
| ''Sugar Rush''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|011<br />
| ''Obozowiczki''<br />
| ''The Badgering''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|012<br />
| rowspan=2|''Niezapomniana noc''<br />
| rowspan=2|''Night to Remember''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|013<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|014<br />
| ''Przyjęcie na basenie''<br />
| ''Swimsational''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|015<br />
| ''Halloweenowa przejażdżka''<br />
| ''A Little Fright''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|016<br />
| ''Kieszonkowy poltergeist''<br />
| ''Pocket Poltergeist''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|017<br />
| ''Na skróty''<br />
| ''Short Cuts''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|018<br />
| ''Efekt kuli śnieżnej''<br />
| ''Snowball Effect''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|019<br />
| ''Społecznościowe problemy''<br />
| ''Socially Awkward''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|020<br />
| ''Braterska miłość''<br />
| ''Brotherly Love''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|021<br />
| ''Pechowy rejs''<br />
| ''A Yacht of Problems''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|022<br />
| ''Miniucieczka''<br />
| ''Tiny Escape''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|023<br />
| ''Wypad do spa''<br />
| ''Spa Daze''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|024<br />
| ''Gwen Wspaniała''<br />
| ''Gwen the Great''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|025<br />
| rowspan=2|''Przeszłość medalionu''<br />
| rowspan=2|''Unlocketing the Past''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 30.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|026<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|027<br />
| ''Domowe tarapaty''<br />
| ''Bringing Down the House''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|028<br />
| ''Zwierzęce szaleństwo''<br />
| ''Animal Quackers''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|029<br />
| ''Trach bam z przytupem''<br />
| ''Kerpow Kerplunk''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|030<br />
| ''Daj lodu Polly''<br />
| ''Ice Ice Polly''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|031<br />
| ''Pewnego latającego dnia''<br />
| ''One Fly Day''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|032<br />
| ''Jak ryba w wodzie''<br />
| ''Feeling Fishy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|033<br />
| ''Jak babcia odzyskała walizkę''<br />
| ''How Grandma Got Her Bag Back''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|034<br />
| ''Stare strachy, nowi przyjaciele''<br />
| ''Old Haunts, New Friends''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|035<br />
| ''Mini lódki''<br />
| ''Boatload of Tiny''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|036<br />
| ''Taksówkowy problem''<br />
| ''Taxi Trouble''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|037<br />
| ''Duże dzieci''<br />
| ''Big Babies''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.12.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|038<br />
| ''Duże kłopoty małej Lili''<br />
| ''Big Trouble for Little Lila''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|039<br />
| ''Intryga w lunaparku''<br />
| ''Carnival Caper''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|040<br />
| ''Biwakowe widzimisię''<br />
| ''Bear Necessities''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|041<br />
| ''Słodkich urodzin, Shani''<br />
| ''Sweet Birthday Shani''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|042<br />
| ''Sprawa dla weterynarza''<br />
| ''Vet on it''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|043<br />
| ''Księżniczka w opałach''<br />
| ''Princess Predicament''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|044<br />
| ''Zgubione i nieodnalezione''<br />
| ''Lost & Unfound''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|045<br />
| ''Wielkie oszustwo''<br />
| ''The Big Cheat''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|046<br />
| ''Galopem''<br />
| ''Horsin’ Around''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|047<br />
| ''Mrówka Polly''<br />
| ''Ant Polly''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|048<br />
| ''Królowa Halloween''<br />
| ''Halloween Queen''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|049<br />
| ''Bardzo poruszająca historia''<br />
| ''A Very Moving Story''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|050<br />
| ''Problemy z piniatą''<br />
| ''Piñata Problems''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|051<br />
| ''Strefa pięćdziesiąt zero''<br />
| ''Area Fifty None''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|052<br />
| ''Święta w stylu Polly''<br />
| ''Happy Polly-Days''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|053<br />
| ''Duży pomysł''<br />
| ''Big Ideas''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|054<br />
| ''Potwór z Lęk-Ness''<br />
| ''The Locket-Ness Monster''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|055<br />
| ''Owad komputerowy''<br />
| ''Computer Bug''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|056<br />
| ''Przechytrzone''<br />
| ''Outfoxed''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|057<br />
| ''Opóźnianie''<br />
| ''Stalling''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|058<br />
| ''Łaparazzi''<br />
| ''Paw-parazzi''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|059<br />
| ''Legenda Plaży Pand''<br />
| ''Legend of Panda Beach''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|060<br />
| ''Ucieczka''<br />
| ''Escape the Escape''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|061<br />
| ''Lepre-klaun''<br />
| ''Lepre-Can’t''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|062<br />
| ''Nie oceniaj mola książkowego po okładce''<br />
| ''Don’t Judge A Bookworm By Its Cover''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|063<br />
| ''Sherlocket Holmes''<br />
| ''Sherlocket Holmes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|064<br />
| ''Gwiazda Shani''<br />
| ''Shani Like a Star''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|065<br />
| ''Hotel dla zwierząt''<br />
| ''Putt-Putt Pet Care''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|066<br />
| ''Oświadczyny''<br />
| ''The Great Swim-Posal''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|067<br />
| ''Podwójne kłopoty''<br />
| ''Double Trouble''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|068<br />
| ''Klątwa teatru Littleton''<br />
| ''The Crow Must Go On''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|069<br />
| ''Wielki bal''<br />
| ''The Big Ball''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|070<br />
| ''Spotkanie po latach''<br />
| ''Long Lost Friend''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|071<br />
| ''Królowa jednorożców''<br />
| ''The Unicorn Queen''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|072<br />
| ''Klucze do królestwa''<br />
| ''Kingdom Keys''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|073<br />
| ''Nocowanie Polly''<br />
| ''Slumber Polly''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|074<br />
| ''Magia jest w sercu''<br />
| ''Magic is in the Heart''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|075<br />
| ''Wielki Dzień Babci, część pierwsza''<br />
| ''Grandma’s Big Day (Part 1)''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|076<br />
| ''Wielki Dzień Babci, część druga''<br />
| ''Grandma’s Big Day (Part 2)''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|077<br />
| ''Nie taki był plan, część pierwsza''<br />
| ''Polly Drops the Ball (Part 1)''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.12.2021<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|078<br />
| ''Nie taki był plan, część druga''<br />
| ''Polly Drops the Ball (Part 2)''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA CZWARTA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|079<br />
| ''Niezwykła przygoda małego taty''<br />
| ''The Incredible Shrinking Dad''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|080<br />
| ''Sekretne życie Pameli Pocket''<br />
| ''The Secret Life of Pamela Pocket''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|081<br />
| ''Mała Pianka''<br />
| ''Mini Marshmallow''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|082<br />
| ''Obóz Trach-Bam''<br />
| ''Camp Kerpow''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|083<br />
| ''Wróżka Zębuszka''<br />
| ''Nothing but the Tooth''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|084<br />
| ''Pizza Pierce’a''<br />
| ''Pizza Pierce''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|085<br />
| ''Kotka Śmietanka''<br />
| ''Custard Kitten''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|086<br />
| ''Słodkie życie''<br />
| ''The Sweet Life''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|087<br />
| ''Ocalić taniec na wrotkach''<br />
| ''Save the Roller Dance''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|088<br />
| ''Mały biznes''<br />
| ''Small Business''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|089<br />
| ''Chomiki gimnastyki''<br />
| ''Hamster Hijinks''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|31.05.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|090<br />
| ''Szał flamingów''<br />
| ''Flamingo Frenzy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|091<br />
| ''W żółwim tempie''<br />
| ''Hatching a Plan''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|092<br />
| ''Królik Stópka''<br />
| ''Rabbit, Foot''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|093<br />
| ''Mały geniusz Pax''<br />
| ''Smarty Pax''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|094<br />
| ''Fred kontra Stopa''<br />
| ''Fred vs. Foot''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|095<br />
| ''Współpraca popłaca''<br />
| ''Coin Op Co-Op''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|096<br />
| ''Wielka niespodzianka''<br />
| ''The Big Surprise''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|097<br />
| ''Jeż na wolności''<br />
| ''Hedgehog Wild''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|098<br />
| ''Sposób na wydry''<br />
| ''The Otter Way''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|099<br />
| ''Dania warte podania''<br />
| ''Exceptional Eats''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|100<br />
| ''Słodki Jabcio''<br />
| ''Apple Puppin’''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|101<br />
| ''Jabłkowe poszukiwania''<br />
| ''Follow the Apples''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|102<br />
| ''Festiwalowe guacamole''<br />
| ''Guactober Fest''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.06.2022<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|103<br />
| ''Królestwo syren, część pierwsza''<br />
| ''Mermaid Kingdom (Part 1)''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|104<br />
| ''Królestwo syren, część druga''<br />
| ''Mermaid Kingdom (Part 2)''<br />
|-<br />
|}<br />
{{Polly Pocket}}<br />
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Gryzmo%C5%82ki_Gryzmo%C5%82ka&diff=193923
Gryzmołki Gryzmołka
2023-07-17T12:53:22Z
<p>Daru: /* Seria II */</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Gryzmołki Gryzmołka<br />
|tytuł oryginalny=Doodleboo<br />
|plakat= <br />
|gatunek=animowano-kukiełkowy<br />
|kraj=Francja<br />
|język=francuski<br />
|stacja=[[JimJam|Polsat JimJam]]<br />
|lata produkcji=2013-??<br />
|data premiery=1 września [[2015]]<br />
|sezony=2 z 2<br />
|odcinki=54 z 104<br />
}}<br />
'''Gryzmołki Gryzmołka''' (ang. ''Doodleboo'', 2013-??) – francuski serial animowano-kukiełkowy wyprodukowany przez firmę Moving Puppet we współpracy z Planet Nemo.<br />
<br />
Emitowany jest w Polsce na kanale [[JimJam|Polsat JimJam]] od 1 września [[2015]] roku.<br />
<br />
==Wersja polska==<br />
=== Seria I ===<br />
'''Opracowanie i udźwiękowienie''': [[MediaVox]]<br /><br />
'''Dialogi''':<br />
* [[Dariusz Kosmowski]] <small>(odc. 1-26, 29-52)</small>,<br />
* [[Patrycja Chrzanowska]] <small>(odc. 27-28)</small><br />
'''Głosów użyczyli''': <br />
* [[Krzysztof Korzeniowski]] – <br />
** '''Gryzmołek''',<br />
** '''Papuga''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Izabella Malik]] – <br />
** '''Szkicek''',<br />
** '''Kredki'''<br />
<br />
'''Lektor tytułów odcinków''': [[Krzysztof Korzeniowski]]<br />
<br />
=== Seria II ===<br />
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[Studio PDK|STUDIO PDK Katowice]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Ireneusz Załóg]] <br /><!--<br />
'''Dźwięk''': [[Iwo Dowsilas]] <br />--><br />
'''Dialogi''': [[Patrycja Sowa]] <br /><br />
'''Montaż''': [[Kamil Pozorski]] <br /><br />
'''Miks''': [[Michał Rzodkiewicz]]<br /><br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Sutkowska]] i [[Ireneusz Załóg]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Krzysztof Korzeniowski]] – '''Gryzmołek'''<br />
* [[Izabella Malik]] – '''Szkicek'''<br />
<br />
'''Lektor''': [[Ireneusz Załóg]]<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł angielski<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01<br />
| ''Mistrz saneczkarstwa''<br />
| ''Ice Sliding Champion''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02<br />
| ''Wakacje króla''<br />
| ''A King's Vacation''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03<br />
| ''Niesamowity cyrk''<br />
| ''An Incredible Circus''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04<br />
| ''Urodzinowy prezent''<br />
| ''A Nice Gift''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05<br />
| ''Gotowi do odlotu''<br />
| ''Ready for Takeoff''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06<br />
| ''Podróżowanie''<br />
| ''Fun Travels''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07<br />
| ''<br />
| ''Rainy Day''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08<br />
| ''<br />
| ''An Extraordinary Vacation''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09<br />
| ''<br />
| ''Long Live Camping''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10<br />
| ''Przyszła wiosna''<br />
| ''It's Springtime''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11<br />
| ''Idą święta''<br />
| ''Christmas Soon''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12<br />
| ''Długi spacer''<br />
| ''A Hike Through the Countryside''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13<br />
| ''Niezwykły kamuflaż''<br />
| ''Funny Costume''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14<br />
| ''Mały rycerz''<br />
| ''A Small Knight''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15<br />
| ''Wróżka z ogrodu''<br />
| ''The Garden Fairy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16<br />
| ''Król przytulania''<br />
| ''King of Cuddling''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17<br />
| ''Niezapomniane wakacje''<br />
| ''Unforgettable Vacation''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18<br />
| ''<br />
| ''Peek-A-Boo''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19<br />
| ''Klucz do zamku''<br />
| ''The Key of the Castle''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20<br />
| ''Spacer po lesie''<br />
| ''A Walk in the Forest''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21<br />
| ''Wodna przejażdżka''<br />
| ''Water Ride''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22<br />
| ''Król oceanów''<br />
| ''King of Oceans''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23<br />
| ''<br />
| ''Dinnertime''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24<br />
| ''<br />
| ''Fairytale''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25<br />
| ''<br />
| ''A Great Idea''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26<br />
| ''<br />
| ''Hopscotch Champion''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|27<br />
| ''<br />
| ''Showing Off Those Teeth''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28<br />
| ''<br />
| ''Dragon Babysitting''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|29<br />
| ''<br />
| ''The King of Dance''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|30<br />
| ''<br />
| ''Amazing Costume''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|31<br />
| ''<br />
| ''Hide and Seek''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|32<br />
| ''<br />
| ''Treasure Map''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|33<br />
| ''Prehistoryczna przejażdzka''<br />
| ''Prehistoric Ride''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|34<br />
| ''Przyjaciółka z lasu<br />
| ''The Forest Friend''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|35<br />
| ''Pora na piknik''<br />
| ''A Fun Picnic''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|36<br />
| ''Mróz nam nie straszny''<br />
| ''Never Cold''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|37<br />
| ''Wielki bałagan''<br />
| ''Sketchey's Big Mess''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|38<br />
| ''Biwak bez namiotu''<br />
| ''Wild Camping''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|39<br />
| ''<br />
| ''King of Hide and Seek''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.09.2015<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|40<br />
| ''<br />
| ''All the Way Up There''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|41<br />
| ''<br />
| ''Morning Snack''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|42<br />
| ''<br />
| ''Itchy Hair''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|43<br />
| ''Strażnik skarbu''<br />
| ''Treasury Keeepr''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|44<br />
| ''Lepsza od drabiny''<br />
| ''Better than a Ladder''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|45<br />
| ''Dobra kąpiel''<br />
| ''A Good Bathing<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|46<br />
| ''<br />
| ''A Nice Hut''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|47<br />
| ''<br />
| ''Without Backpack''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|48<br />
| ''<br />
| ''A Lovely Melody''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|49<br />
| ''<br />
| ''A Little Gap''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|50<br />
| ''<br />
| ''Dance With Bubble''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|51<br />
| ''<br />
| ''The Friend Of The Night''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.02.2016<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|52<br />
| ''<br />
| ''The Friend Of The Pirates''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.07.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|53<br />
| ''Złodziej słodyczy''<br />
| ''Candy Thief''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.07.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|54<br />
| ''Chodźmy do cyrku''<br />
| ''All At Circus''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|55<br />
| ''<br />
| ''Headfirst''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|56<br />
| ''<br />
| ''Philbeart's Birthday''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|57<br />
| ''<br />
| ''A Weekend at the Ranch''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|58<br />
| ''<br />
| ''A Tale for Bubble''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|59<br />
| ''<br />
| ''On Top of the Dungeon''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|60<br />
| ''<br />
| ''Millions of Gifts''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|61<br />
| ''<br />
| ''Seas and Wonders''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|62<br />
| ''<br />
| ''The Largest Sandcastle''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|63<br />
| ''<br />
| ''Captain Sketchy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|64<br />
| ''<br />
| ''The Princess Ball''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|65<br />
| ''<br />
| ''Stuck in the Tree''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|66<br />
| ''<br />
| ''The Mystery of Oceans''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|67<br />
| ''<br />
| ''On the Ice Floe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|68<br />
| ''<br />
| ''The Hero of My Film''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|69<br />
| ''<br />
| ''Long Live the Wind!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|70<br />
| ''<br />
| ''Sketchy's Dream''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|71<br />
| ''<br />
| ''For My Queen''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|72<br />
| ''<br />
| ''A Walk in the Park''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|73<br />
| ''<br />
| ''The Island Party''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|74<br />
| ''<br />
| ''A Day of Rain''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|75<br />
| ''<br />
| ''It's Hot!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|76<br />
| ''<br />
| ''Trick or Treat!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|77<br />
| ''<br />
| ''Dragon Island''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|78<br />
| ''<br />
| ''To Keep You Company''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|79<br />
| ''<br />
| ''En Route for Holidays!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|80<br />
| ''<br />
| ''Fly Hunter''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|81<br />
| ''<br />
| ''A Prehistoric Riddleboo''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|82<br />
| ''<br />
| ''Take Your Seats!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|83<br />
| ''<br />
| ''A Baby to Soothe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|84<br />
| ''<br />
| ''A Festival of Colors''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|85<br />
| ''<br />
| ''All Beautiful, All Clean''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|86<br />
| ''<br />
| ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|87<br />
| ''<br />
| ''On Top of the Clouds''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|88<br />
| ''<br />
| ''A Friend to Swim with'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|89<br />
| ''<br />
| ''No Hurry''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|90<br />
| ''<br />
| ''Visit to Megaville'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|91<br />
| ''<br />
| ''A Funny Animal''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|92<br />
| ''<br />
| ''The Mysteries of Space'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|93<br />
| ''<br />
| ''An Incredible Appearance''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|94<br />
| ''<br />
| ''Discovering of the Desert'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|95<br />
| ''<br />
| ''Head in the Stars''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|96<br />
| ''<br />
| ''For My Princess''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|97<br />
| ''<br />
| ''A Musician for Sketchy''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|98<br />
| ''<br />
| ''World Champion''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|99<br />
| ''<br />
| ''The Most Beautiful of Gifts''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|100<br />
| ''<br />
| ''As Fast as a Shooting Star'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|101<br />
| ''<br />
| ''A House for Bubble''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|102<br />
| ''<br />
| ''The Fields Guardian''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|103<br />
| ''<br />
| ''A Beautiful Nature''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|104<br />
| ''<br />
| ''A Challenge Without Whirls''<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Agata_Sutkowska&diff=193806
Agata Sutkowska
2023-07-13T01:48:44Z
<p>Daru: co tu się</p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Agata Sutkowska<br />
|zdjęcie=Agata Sutkowska.jpg<br />
|data urodzenia=28 lipca [[1988]]<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=kierowniczka produkcji, aktorka<br />
}}<br />
'''Agata „kpt.punk” Sutkowska''' (ur. 28 lipca [[1988]] roku) – rysowniczka, scenarzystka i kierowniczka produkcji.<br />
<br />
Absolwentka Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego (2013). Od lipca 2022 roku jest kierowniczką produkcji w studiu [[Studio PDK|PDK]]. Siostra [[Anna Maria Vanitachi|Anny Marii Vanitachi]].<br />
<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1999: ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]'' – Kura #6<br />
* 2000: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]'' –<br />
** Mukla czerwona w prążki,<br />
** Mukla czerwona,<br />
** Mukla babcia,<br />
** Mukla czerwona kosmonauta,<br />
** Kury (gwary),<br />
** Mukle (gwary)<br />
* 2005: ''[[Pettson i Findus: Niezwykły Święty Mikołaj]]'' – Kura #6<br />
* 2009: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]'' – Dorcia<br />
* 2022: ''[[Dragon Ball Super: Super Hero]]'' –<br />
** Matka,<br />
** Gwary<br />
* 2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]'' –<br />
** Fanka #1,<br />
** Kobieta w samochodzie<br />
=== Seriale ===<br />
* 2019: ''[[Harley Quinn]]'' –<br />
** Toaleta <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Janice <small>(odc. 32)</small>,<br />
** Kobieta <small>(odc. 33)</small>,<br />
** Zombie Martha Wayne <small>(odc. 35)</small><br />
* 2021: ''[[Pettson i Findus]]'' –<br />
** Dorcia <small>(odc. 27, 31, 33-35, 38, 42-43, 45-46, 48, 50)</small>,<br />
** Kury (gwary) <small>(odc. 27-30, 33-35, 36-37, 39, 41-48, 50-51)</small>,<br />
** Mukle (gwary) <small>(odc. 27-30, 32-36, 38-43, 45-46, 48, 50-52)</small>,<br />
** Lektorka tyłówki <small>(odc. 42)</small><br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]'' –<br />
** Wielorybica <small>(odc. 1, 3, 6, 8-9, 11-13, 17-18, 21, 25-27, 31-36, 39-42, 46, 49-50, 52)</small>,<br />
** Lektorka tyłówki <small>(odc. 9, 21, 34)</small>,<br />
** Pisklę <small>(odc. 27)</small><br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]'' –<br />
** Clark <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Tina <small>(odc. 7)</small><br />
<br />
== Kierownictwo produkcji ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1999: ''[[Rok z życia Pettsona i Findusa]]''<br />
* 2000: ''[[Pettson i Findus: Kotonauta]]''<br />
* 2005: ''[[Pettson i Findus: Niezwykły Święty Mikołaj]]''<br />
* 2009: ''[[Pettson i Findus: Pustka w głowie]]''<br />
* 2022: ''[[Dragon Ball Super: Super Hero]]''<br />
* 2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2016: ''[[Szymon]]'' <small>(seria III)</small><br />
* 2019: ''[[Harley Quinn]]'' <small>(odc. 30, 32-33, 35-36)</small><br />
* 2021: ''[[Pettson i Findus]]'' <small>(odc. 27-52)</small><br />
* 2022: ''[[Piosenki i rymy]]'' <small>(''„Mały palec”'')</small><br />
* 2022: ''[[Witamy na wyspie]]''<br />
* 2022: ''[[Mumfie (serial animowany 2022)|Mumfie]]''<br />
* 2022: ''[[Teatrzyk Emmy]]'' <small>(druga wersja dubbingu – odc. 30)</small><br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Seriale ===<br />
* 2021: ''[[Pettson i Findus]]'' – Dorcia <small>(''„Sroko, sroko”'')</small><br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* [https://pl.linkedin.com/in/agata-sutkowska-575646230 ''Agata Sutkowska''] w serwisie LinkedIn<br />
{{DEFAULTSORT: Sutkowska, Agata}}<br />
[[Kategoria: Kierownicy produkcji]]<br />
[[Kategoria: Aktoria głosowe]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Helena_Siemi%C5%84ska&diff=193540
Helena Siemińska
2023-07-05T21:11:10Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Helena Siemińska<br />
|zdjęcie=Helena Siemińska.jpg<br />
|data urodzenia=<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=kierowniczka produkcji, dialogistka, aktorka, reżyserka<br />
}}'''Helena Siemińska''' – kierowniczka produkcji i dialogistka. Od 2017 do 2023 roku związana ze [[Studio Sonica|Studiem Sonica]].<br />
<br />
Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Krakowie.<br />
== Kierownictwo produkcji ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2019: ''[[Rodzina Addamsów (film 2019)|Rodzina Addamsów]]''<br />
* 2020: ''[[Wonder Woman 1984]]''<br />
* 2021: ''[[Launchpad]]'': ''[[Eid po amerykańsku]]''<br />
* 2021: ''[[Launchpad]]'': ''[[Mały Księżniczek]]''<br />
* 2021: ''[[Launchpad]]'': ''[[Pobawmy się w tygrysy]]''<br />
* 2021: ''[[Ron usterka]]''<br />
* 2022: ''[[Fałszywa dwunastka (film 2022)|Fałszywa dwunastka]]''<br />
* 2022: ''[[Hokus Pokus 2]]''<br />
* 2022: ''[[Kto jak nie Nate]]''<br />
* 2022: ''[[Wschodząca gwiazda]]''<br />
* 2023: ''[[Najlepszy rzut Changa]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2011-2017: ''[[Raa Raa - mały, hałaśliwy lew]]'' <small>(odc. 53-78)</small><br />
* 2013: ''[[Akademia tańca (serial 2013)|Akademia tańca]]'' <small>(odc. 135)</small><br />
* 2013: ''[[Pirackie potyczki]]'' <small>(serie V-VI)</small><br />
* 2014: ''[[Hej, Duggee!]]'' <small>(odc. 79-104)</small><br />
* 2015: ''[[Bob budowniczy (serial animowany 2015)|Bob budowniczy]]'' <small>(odc. 105-124)</small><br />
* 2015: ''[[Brzękusie]]'' <small>(seria II)</small><br />
* 2015: ''[[Odlotowcy Go Jetters!]]'' <small>(seria III)</small><br />
* 2017: ''[[Biggleton]]''<br />
* 2017: ''[[Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz]]'' <small>(odc. 41-92)</small><br />
* 2017-2019: ''[[Odlotowe wyścigi (serial animowany 2017)|Odlotowe wyścigi]]'' <small>(odc. 26-28, 30-60, 62, 65, 67)</small><br />
* 2017: ''[[Yakka Dee]]''<br />
* 2018: ''[[Dom pod jabłonką]]''<br />
* 2018: ''[[Kicia i piesek]]''<br />
* 2018-2019: ''[[Nasze zwierzaki: U weterynarza]]''<br />
* 2019: ''[[Gus. Mały – wielki rycerz]]''<br />
* 2019: ''[[Rev and Roll]]''<br />
* 2020: ''[[Gazu, pieski, gazu!]]''<br />
* 2020: ''[[Henrietta]]''<br />
* 2020: ''[[Opowieści z Ogrodu]]''<br />
* 2020: ''[[Pies uwielbia książki]]''<br />
* 2020: ''[[ThunderCats Roar!]]''<br />
* 2020: ''[[Ziemia u Neda]]''<br />
* 2021: ''[[Drużyna]]''<br />
* 2021: ''[[Idefiks i Nieugięci]]''<br />
* 2021: ''[[Pola i Piotruś]]''<br />
* 2021: ''[[Turner i Hooch]]''<br />
* 2021: ''[[Uliczka Newtona]]''<br />
* 2022: ''[[Kung Fu Panda: Smoczy rycerz]]''<br />
=== Programy ===<br />
* 2015: ''[[Na farmie]]''<br />
== Dialogi ==<br />
=== Seriale ===<br />
* 2015: ''[[Odlotowcy Go Jetters!]]'' <small>(seria III)</small><br />
* 2016: ''[[Królikula]]'' <small>(odc. 60, 68-92)</small><br />
* 2020: ''[[Henrietta]]''<br />
* 2020: ''[[Opowieści z Ogrodu]]''<br />
* 2020: ''[[Pies uwielbia książki]]''<br />
== Reżyseria ==<br />
=== Seriale ===<br />
* 2017: ''[[Biggleton]]'' <small>(odc. 26-28)</small><br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2021: ''[[Dziennik cwaniaczka (film 2021)|Dziennik cwaniaczka]]''<br />
* 2022: ''[[Kto jak nie Nate]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2021: ''[[Drużyna]]'' – Carol <small>(odc. 18)</small><br />
{{DEFAULTSORT: Siemińska, Helena}}<br />
[[Kategoria: Kierownicy produkcji]]<br />
[[Kategoria: Dialogiści]]<br />
[[Kategoria: Reżyserzy dubbingu]]<br />
[[Kategoria: Aktorki głosowe]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Monika_Kwiatkowska&diff=193417
Monika Kwiatkowska
2023-07-03T06:25:54Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Monika Kwiatkowska<br />
|zdjęcie=<br />
|data i miejsce urodzenia=10 października [[1975]]<br />Bytom<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktorka, wokalistka<br />
}}'''Monika Kwiatkowska''' (ur. 10 października [[1975]] roku w Bytomiu) – aktorka.<br />
<br />
Absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (1998). Dawniej występowała również jako '''Monika Kwiatkowska-Dejczer'''.<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1986: ''[[Mój mały kucyk (film 1986)|Mój mały kucyk]]'' – Strzałka<br />
* 1991: ''[[Piękna i Bestia (film 1991)|Piękna i Bestia]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1992: ''[[Tom i Jerry: Wielka ucieczka]]'' – Robin <small>(trzecia wersja dubbingu)</small><br />
* 1994: ''[[Opowieść wigilijna Flintstonów]]'' – Panna Feldspar <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1995: ''[[2112: Narodziny Doraemona]]'' – Noramyako<br />
* 1995: ''[[Dragon Ball Z: Fuzja]]'' − Videl<br />
* 1995: ''[[Dragon Ball Z: Atak smoka]]'' − Videl<br />
* 2000: ''[[Scooby Doo i najeźdźcy z kosmosu]]'' – Crystal<br />
* 2001: ''[[Pokémon 3: Zaklęcie Unown]]'' – Liza<br />
* 2001: ''[[Atlantyda – Zaginiony ląd]]'' – Audrey Rocio Ramirez<br />
* 2001: ''[[Wakacje: żegnaj szkoło]]'' – Rebecca „Becky” Detweiller<br />
* 2001: ''[[Spirited Away: W krainie bogów]]'' – Lin<br />
* 2002: ''[[Śnięty Mikołaj 2]]'' – Carol Newman<br />
* 2002: ''[[Królewska broda]]'' – Sophie<br />
* D2002: ''[[E.T.]]'' – Mary<br />
* 2003: ''[[Atlantyda: Powrót Milo]]'' – Audrey Rocio Ramirez<br />
* 2003: ''[[Old School]]'' – Darcie<br />
* 2005: ''[[Oliver Twist]]'' – Bet<br />
* 2005: ''[[Batman kontra Drakula]]'' – Vicki Vale<br />
* 2005: ''[[Barbie: Wróżkolandia]]'' – Wróżka #4<br />
* 2006: ''[[Kacper: Szkoła postrachu|Kacper: Szkoła strachu]]'' − Mantha <small>(wersja DVD)</small><br />
* 2007: ''[[Klub Winx: Tajemnica zaginionego królestwa]]'' − Tecna<br />
* 2008: ''[[Barbie Mariposa]]'' – Koral<br />
* 2010: ''[[Winx Club: Magiczna przygoda]]'' – Tecna<br />
* 2010: ''[[Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie]]'' –<br />
** Fafa,<br />
** Rita<br />
* 2010: ''[[Miś Yogi (film)|Miś Yogi]]'' – Rachel<br />
* 2011: ''[[Kung Fu Panda: Sekrety Mistrzów]]''<br />
* 2013: ''[[My Little Pony: Equestria Girls]]'' – Rarity<br />
* 2014: ''[[Kogut Kukuryku]]'' − Janina<br />
* 2014: ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks|My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks]]'' – Rarity<br />
* 2015: ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni|My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska Przyjaźni]]'' – Rarity<br />
* 2016: ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Legenda Everfree|My Little Pony: Equestria Girls – Legenda Everfree]]'' – Rarity<br />
* 2017: ''[[My Little Pony: Film]]'' – Rarity<br />
* 2017: ''[[Mikołaj ratuje walentynki]]'' – Panna młoda / Mikołajowa (Allison Munn)<br />
* 2019: ''[[Ostatnie wakacje]]'' – Claire<br />
* 2019: ''[[Był sobie pies 2]]'' – Gloria<br />
* 2019: ''[[Kim Kolwiek: Film]]'' – Ann Kolwiek, mama Kim<br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]''<br />
* 2019: ''[[My Little Pony: Tęczowa wyprawa]]'' – Rarity<br />
* 2019: ''[[Święta nie na bogato]]'' – Janella<br />
* 2019: ''[[Ostatnie wakacje]]'' – Claire<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* ''[[Zwariowane melodie]]'' – Melissa <small>(''Looney Tunes Złota Kolekcja, część 1'')</small><br />
* 1960-1966: ''[[Flintstonowie]]'' <small>(trzecia wersja dubbingu)</small><br />
* 1972-1973: ''[[Nowy Scooby-Doo]]'' – Valerie Brown <small>(odc. 18)</small><br />
* 1982: ''[[Był sobie kosmos]]'' – jedna z porwanych kobiet <small>(odc. 18)</small><br />
* 1986-1987: ''[[Mój mały kucyk]]'' – Strzałka <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 1991: ''[[Przygody Syrenki]]'' – Marina<br />
* 1992-1996: ''[[Absolutnie fantastyczne]]'' – Saffron Monsoon<br />
* 1992: ''[[Teknoman]]''<br />
* 1994: ''[[Tropiciele gwiazd]]'' – Nikki Colbert<br />
* 1995: ''[[Przygody Mikołaja]]''<br />
* 1997-2001: ''[[Byle do przerwy]]'' – Pani Salamone <small>(odc. 12)</small><br />
* 1998-2002: ''[[Zapasy na śmierć i życie]]'' –<br />
** Carmen Electra <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Asystentka Lane’a <small>(odc. 20)</small><br />
* 1998-2001: ''[[Niefortunna czarownica]]''<br />
* 1999-2003: ''[[Sabrina]]'' – Ciotka Hilda <small>(odc. 1-28)</small><br />
* 1999-2001: ''[[Wodnikowe Wzgórze]]'' – Koniczynka <small>(odc. 6)</small><br />
* 1999-2000: ''[[Fantaghiro]]'' – Fantaghiro<br />
* 1999-2000: ''[[Sabrina]]'' – Ciocia Hilda<br />
* 2000: ''[[Sztruksik]]'' – Lisa<br />
* 2000-2003: ''[[X-Men: Ewolucja]]'' – Kitty Pride / Shadowcat<br />
* 2000-2002: ''[[Pupilek (serial telewizyjny)|Paninsynek]]''<br />
* 2001: ''[[Mroczni i Źli]]'' –<br />
** Mama Billy’ego – Gladys <small>(odc. 1c, 3c, 12a)</small>,<br />
** Dziewczyna #1 <small>(odc. 2c)</small>,<br />
** Czerwony diabełek <small>(odc. 3a, 5b)</small>,<br />
** Właścicielka kota <small>(odc. 3a)</small>,<br />
** Timmy <small>(odc. 3b)</small>,<br />
** Bohaterka filmu <small>(odc. 3c)</small>,<br />
** Żona Eda <small>(odc. 5b)</small>,<br />
** Eris <small>(odc. 10c)</small><br />
* 2001-2007: ''[[Mroczne przygody Billy'ego i Mandy|Mroczne przygody Billy’ego i Mandy]]'' –<br />
** Mama Billy’ego – Gladys <small>(odc. 1b, 2a, 7c)</small>,<br />
** Bohaterka filmu <small>(odc. 2a)</small>,<br />
** Dziewczyna #1 <small>(odc. 2b)</small>,<br />
** Czerwony diabełek <small>(odc. 2c, 3b)</small>,<br />
** Właścicielka kota <small>(odc. 2c)</small>,<br />
** Żona Eda <small>(odc. 3b)</small>,<br />
** Eris <small>(odc. 7b, 11b)</small>,<br />
** Pani Dulin <small>(odc. 12a)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Zło w Potrawce]]'' – Timmy <small>(odc. 1c)</small><br />
* 2002-2007: ''[[Kim Kolwiek]]'' – Strzyga<br />
* 2003-2007: ''[[Z życia nastoletniego robota]]'' –<br />
** Misty <small>(odc. 25b, 33b)</small>,<br />
** Jennibel <small>(odc. 34b)</small><br />
* 2003-2005: ''[[Kaczor Dodgers]]'' –<br />
** Panna Betsy <small>(odc. 8a)</small>,<br />
** Katma-Tui <small>(odc. 9)</small><br />
* 2003-2006: ''[[Jakub Jakub]]'' – Marfa <small>(do odc. 30)</small><br />
* 2003-2006: ''[[Lilo i Stich (serial animowany)|Lilo i Stitch]]'' – Strzyga <small>(odc. 47)</small><br />
* 2005-2007: ''[[Amerykański smok Jake Long]]'' – Yan Yan <small>(odc. 13a)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Harcerz Lazlo]]''<br />
* 2006-2007: ''[[Lola i Virginia]]'' – Virginia<br />
* 2006-2009: ''[[Wymiennicy]]'' – Gwiazda <small>(odc. 35)</small><br />
* 2006: ''[[Mam rakietę]]'' – Frankie<br />
* 2006: ''[[Pokémon: Diament i Perła]]'' −<br />
** Johanna, mama Dawn <small>(odc. 27-51)</small>,<br />
** Marnie <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Cheryl <small>(odc. 30-33)</small>,<br />
** Członkini Zespołu G <small>(odc. 36)</small><br />
* 2007-2009: ''[[Księżycowy Miś]]'' − Biedronka<br />
* 2008-2016: ''[[Marta mówi]]''<br />
* 2008-2012: ''[[Pingwiny z Madagaskaru]]'' − Marlenka<br />
* 2008: ''[[Milly i Molly]]'' – Pani Blythe<br />
* 2008: ''[[Wakfu]]'' – Cleophée <small>(odc. 44-52)</small><br />
* 2008: ''[[Stich!]]''<br />
* 2009: ''[[Superszpiedzy]]'' – Nia Techammer <small>(odc. 13)</small><br />
* 2009-2010: ''[[Jonas]]'' – Vanessa Page <small>(odc. 22-34)</small><br />
* 2009: ''[[Tara Duncan]]'' –<br />
** Wróbelka,<br />
** Gloria<br />
* 2009: ''[[Dinopociąg]]'' –<br />
** Pamela Pachycefalozaur <small>(odc. 64a)</small>,<br />
** Klaudia Chirostenot <small>(odc. 65b, 72a)</small><br />
* 2010: ''[[Scooby-Doo i Brygada Detektywów]]'' – Judy Reeves <small>(odc. 25-26, 30-32, 35, 38-39, 41)</small><br />
* 2010-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' – Rarity<br />
* 2011-2012: ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' – mama Blake’a <small>(odc. 20)</small><br />
* 2011-2013: ''[[Zwierzęta w bieliźnie]]'' – Wisia<br />
* 2013: ''[[Tupcio Chrupcio]]'' – Kitka <small>(odc. 11)</small><br />
* 2014-2018: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' – Anna Harper<br />
* 2014: ''[[Inspektor Gadżet (serial animowany 2014)|Inspektor Gadżet]]'' – Detektyw Dana <small>(odc. 9b)</small><br />
* 2015: ''[[Dorwać Blake'a!|Dorwać Blake’a!]]'' – Skye<br />
* 2015: ''[[Talia czaruje w kuchni]]'' – ciocia Tilly <small>(odc. 1, 13, 18-20, 22)</small><br />
* 2016: ''[[Harmidom]]'' –<br />
** Hila Harmidomska,<br />
** Karolina <small>(odc. 57a)</small><br />
* 2017: ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Opowieści z Canterlot High|My Little Pony: Equestria Girls – Opowieści z Canterlot High]]'' – Rarity<br />
* 2017: ''[[My Little Pony: Equestria Girls (serial)|My Little Pony: Equestria Girls]]'' – Rarity<br />
* 2017: ''[[Siostry]]'' – Mama <small>(odc. 53-104)</small><br />
* 2018: ''[[Esme i Roy]]'' – Mama Krzysia <small>(odc. 17a, 29b)</small><br />
* 2019: ''[[GO! Żyj po swojemu]]'' – Natacha<br />
* 2020: ''[[Rzut za trzy]]'' – Shannon<br />
* 2020: ''[[My Little Pony: Pony Life]]'' – Rarity<br />
* 2021: ''[[LOL Surprise: House of Surprises]]'' –<br />
** Kawaii Queen <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Miss Glam <small>(odc. 10, 20)</small>,<br />
** Splash Beauty <small>(odc. 15)</small><br />
<br />
=== Gry ===<br />
* 2003: ''[[Julia. Podróż do przeszłości: Kolorowe lata 60.]]'' – Alice Kaplan<br />
* 2004: ''[[Świątynia pierwotnego zła]]'' – Meleny<br />
* 2005: ''[[Madagaskar (gra)|Madagaskar]]'' – Gloria<br />
* 2007: ''[[Wiedźmin]]'' –<br />
** Vesna Hood,<br />
** Morenn,<br />
** Adda,<br />
** Celina,<br />
** Zamaskowana elfka<br />
* 2008: ''[[Assassin’s Creed|Assassin’s Creed: Wersja reżyserska]]'' – Lucy Stillman<br />
* 2008: ''[[Mass Effect]]'' – Tali’Zorah nar Rayya<br />
* 2008: ''[[Małpy w kosmosie (gra)|Małpy w kosmosie]]'' – Luna<br />
* 2009: ''[[Dragon Age: Początek]]'' –<br />
** Mithra,<br />
** Nola,<br />
** Maren,<br />
** Iona,<br />
** Zerlinda,<br />
** Kaitlyn,<br />
** Mardy,<br />
** Matka z Redcliffe,<br />
** Matka Nessy,<br />
** Grywalna postać – kobieta o zmysłowym głosie,<br />
** Grywalna postać – krasnoludzica o mądrym głosie,<br />
** Grywalna postać – kobieta o brutalnym głosie<br />
* 2010: ''[[Mass Effect 2]]'' – Tali’Zorah vas Neema / vas Normandia<br />
* 2011: ''[[Resistance 3]]'' –<br />
** Frances,<br />
** Nancy,<br />
** Rachel,<br />
** Ruth<br />
* 2011: ''[[League of Legends]]'' – Vi<br />
* 2011: ''[[The Elder Scrolls V: Skyrim]]'' –<br />
** Jarl Elisif Sprawiedliwa,<br />
** Ingun Czarna-Róża,<br />
** Idgrod Młodsza,<br />
** Fastred,<br />
** Konstancja Michel,<br />
** Svana Rozległa-Tarcza,<br />
** Camilla Valerius,<br />
** Erdi,<br />
** Olfina,<br />
** Karita,<br />
** Aduri Sarethi,<br />
** Miuri,<br />
** Hroki,<br />
** Illdi<br />
** Głosy przechodniów<br />
* 2012: ''[[Winx Club: Pierwsza randka]]'' – Tecna<br />
* 2012: ''[[Might & Magic: Heroes VI|Might & Magic: Heroes VI – Danse Macabre]]'' – Lukrecja<br />
* 2013: ''[[Crysis 3]]'' –<br />
** NAX,<br />
** Głos samouczka<br />
* 2013: ''[[Sly Cooper: Złodzieje w czasie]]'' – Penelopa<br />
* 2013: ''[[The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn]]'' – Rakel<br />
* 2013: ''[[Tomb Raider]]'' – Joslin Reyes<br />
* 2015: ''[[My Little Pony: Friendship Celebration]]'' – Rarity<br />
* 2020: ''[[Legends of Runeterra]]'' – Vi<br />
<br />
== Słuchowiska ==<br />
* ''[[Matysiakowie]]'' – Stella<br />
* 1997: ''[[Lalka (audioserial 1997)|Lalka]]'' – Izabela Łęcka <small>(odc. 3-6, 8-10, 13-14, 16-17, 22-23)</small><br />
* 200?: ''[[Przysięga]]'' – Karakułowa<br />
* 2000: ''[[Popioły (audioserial 2000)|Popioły]]'' – Helena de With, żona majora <small>(odc. 3, 5, 17)</small><br />
* 2000-2001: ''[[Artur Rubinstein: "Pamiętniki muzyczne"]]''<br />
* 2001: ''[[Człowiek z budki suflera]]'' – Agnieszka<br />
* 2001: ''[[Dziesięć pięter]]'' – Baśka, ekspedientka<br />
* 2001: ''[[Moralność pani Dulskiej (słuchowisko 2001)|Moralność pani Dulskiej]]'' – Mela Dulska<br />
* 2002: ''[[Stara baśń]]'' – Żywia <small>(odc. 10)</small><br />
* 2003: ''[[Sława i chwała (audioserial 2003)|Sława i chwała]]'' – Ola Gołąbkowa <small>(odc. 3-4, 6-7, 17, 19, 23, 29-30, 35, 37, 39)</small><br />
* 2003: ''[[Przygody Dona Kichota]]'' – Kamila <small>(odc. 20)</small> <br />
* 2004: ''[[Matka (słuchowisko 2004)|Matka]]'' – Zofia Plejtus<br />
* 2004: ''[[Wojna i pokój (audioserial 2004)|Wojna i pokój]]'' – Liza Bołkońska <small>(odc. 2, 4, 6, 10)</small><br />
* 2008: ''[[Amadeusz]]'' – Konstancja Mozart<br />
* 2013: ''[[Beniowski. Fragmenty poematu]]'' – Aniela<br />
* 2013: ''[[Trylogia. Fuga alla polacca]]'' – Krzysia<br />
* 2014: ''[[Tartak]]'' – Mariola<br />
* 2014: ''[[Sezon burz]]'' – Edwina<br />
* 2015: ''[[Po przerwie]]'' – Wolska<br />
* 2015: ''[[Popost]]<br />
* 2016: ''[[Panny z Wilka]]'' – Jola<br />
* 2019: ''[[Bezimienne dzieło]]'' – Klaudestyna<br />
* 2019: ''[[Dejanira]]'' – Chór<br />
* 2019: ''[[Dwa portrety - opowieść o siostrach Boznańskich|Dwa portrety – opowieść o siostrach Boznańskich]]''<br />
* 2019: ''[[Pensjonat Relax]]''<br />
* 2020: ''[[Łamacz szyfrów]]'' – Anna Sierpińska<br />
<br />
=== Programy ===<br />
* 2009, 2011: ''[[SkarpeTV]]'' – Panna Lalunia<br />
<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2013: ''[[My Little Pony: Equestria Girls]]'' – Rarity <small>(''„Equestria Girls”'', ''„Do pracy bierzemy się”'', ''„Ten wieczór, ta noc”'')</small><br />
* 2014: ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks|My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks]]'' – Rarity <small>(''„Ogon w ruch”'')</small><br />
* 2020: ''[[My Little Pony: Pony Life]]'' – Rarity <small>(czołówka, odc. 26b)</small><br />
=== Seriale ===<br />
* 2010-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' <small>(odc. 11, 14, 26, 35, 53-54, 65, 73, 196)</small><br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{Wikipedia||''Monika Kwiatkowska''}}<br />
* {{filmweb|imię|3386}}<br />
* {{filmpolski|1152852|''Monika Kwiatkowska''}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT: Kwiatkowska, Monika}}<br />
[[Kategoria: Aktorki głosowe]]<br />
[[Kategoria: Wokalistki]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Diablo_IV&diff=192362
Diablo IV
2023-06-17T00:56:47Z
<p>Daru: Anulowanie wersji 192327 autorstwa MinisterDubu (dyskusja)</p>
<hr />
<div>{{Gra<br />
|tytuł=Diablo IV<br />
|plakat=Diablo IV.jpg<br />
|gatunek=hack’n’slash<br />
|producent=Blizzard Entertainment<br />
|wydawca=Blizzard Entertainment<br />
|rok=2023<br />
|data premiery=6 czerwca [[2023]]<br />
|platformy={{Platforma|PC}}, {{Platforma|PS4}}, {{Platforma|PS5}}, {{Platforma|X1}}, {{Platforma|XSX}}<br />
}}<br />
'''Diablo IV''' – gra cRPG stworzona przez Blizzard Entertainment. <br />
<br />
Gra z polskim dubbingiem po raz pierwszy ukazała się 12 maja [[2023]] w ramach beta testów gry. Oficjalna polska premiera będzie miała miejsce 6 czerwca 2023 roku.<br />
== Fabuła ==<br />
Mroczny rytuał zakończył trwające eony wygnanie Lilit i znów sprowadził ją do Sanktuarium. Jej powrót oznacza początek ery mroku i niedoli.<br />
<br />
Pradawna legenda powiada, że Sanktuarium powstało dzięki związkowi anioła i demona. Ich potomkowie – ludzie – założyli wioski, które przeistoczyły się w miasta i imperia. W ten sposób we wszystkich stronach świata narodziły się rozmaite kultury i cywilizacje.<br />
<br />
Sanktuarium jest o krok od pogrążenia się w chaosie. Na każdym kroku widać wpływ zła i bezbożności. Zdeprawowane demony i spaczone stworzenia grasują po krainie, a przerażeni mieszkańcy kulą się w ciemnych kątach, usiłując przeżyć kolejny dzień.<br />
<br />
Pobożni mieszkańcy Sanktuarium szukają rady i pocieszenia w wierze, dręczy ich jednak myśl, że pokładają ufność w niewłaściwych siłach. Powrót Lilit przyciągnął nową falę mrocznych kultystów, lecz nieważne do kogo kierowane są modlitwy – wszystkie pozostają bez odpowiedzi.<br />
<br />
Lilit roznieca najgłębsze pragnienia w sercach demonów, ludzi i bestii. Sama obecność córy Mefista wystarczy do uwolnienia skrywanych lęków, tłumionego gniewu i najdzikszych, najbardziej grzesznych impulsów.<br />
<br />
Ciemność po raz kolejny spowija Sanktuarium, lecz tylko nieliczni dzielnie stawiają czoła zagrożeniu. Jaki los czeka tych śmiałków w krainie, którą opuściły nadzieja, odwaga, mądrość i sprawiedliwość?<br />
<br />
<small>Oficjalny opis producenta</small><br />
== Wersja polska ==<br />
'''Lokalizacja''': ALBION LOCALISATIONS<br /><br />
'''Zespół lokalizacyjny''': [[Ryszard Chojnowski]], [[Łukasz Gładkowski]], [[Elżbieta Grzesiak|Elżbieta Grzesiak-Niespodziewany]], [[Mateusz Hasiński]], [[Michał Iwańczuk]], [[Jakub Kaczmarek]], [[Małgorzata Koczańska]], [[Maciej Kowalik (tłumacz)|Maciej Kowalik]], [[Olga Kubis]], [[Lena Maksiak]], [[Marta Niespodziewany]], [[Jakub Rezmer]], [[Maksymilian Rezmer]], [[Marcin Serkies]], [[Adrian Wajer]], [[Paulina Walenia]], [[Michał Wereszka]]<br /><br />
'''Współpraca''': LIONBRIDGE – [[Wojciech Bogacki]], [[Karolina Kubicka]], [[Dawid Stański]]<br /><br />
'''Udźwiękowienie''': [[Roboto Sound|ROBOTO SOUND]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Bartosz Wesołowski]], [[Jakub Rezmer]]<br /><br />
'''Dźwięk''': [[Bogusław Pezda]]<br /><br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Karina Klimaszewska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Beata Olga Kowalska|Beata Kowalska]] – '''Barbarzynka'''<br />
* [[Marcin Piętowski]] – '''Barbarzyńca'''<br />
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska|Joanna Węgrzynowska]] – '''Druidka'''<br />
* [[Włodzimierz Matuszak]] – '''Druid'''<br />
* [[Lidia Sadowa]] – '''Łotrzyca'''<br />
* [[Kamil Kula]] – '''Łotrzyk'''<br />
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''Nekromantka'''<br />
* [[Wojciech Malajkat]] – '''Nekromanta'''<br />
* [[Paulina Holtz]] – '''Czarodziejka'''<br />
* [[Michał Klawiter]] – '''Czarodziej'''<br />
* [[Piotr Fronczewski]] –<br />
** '''Narrator''',<br />
** '''Nadęta głowa'''<br />
* [[Tomasz Dedek]] – '''Donan'''<br />
* [[Robert Jarociński]] – '''Eliasz'''<br />
* [[Mariusz Bonaszewski]] – '''Inarius'''<br />
* [[Danuta Stenka]] – '''Lilith'''<br />
* [[Jakub Wieczorek]] – '''Lorat'''<br />
* [[Wojciech Żołądkowicz]] –<br />
** '''Mefisto''',<br />
** '''Zakrwawiony Wilk'''<br />
* [[Zuzanna Galia]] – '''Neirela'''<br />
* [[Monika Węgiel-Jarocińska|Monika Węgiel]] – '''Taissa'''<br />
* [[Ewa Kania]] – '''Timue'''<br />
* [[Tomasz Borkowski]] – '''Vigo'''<br />
* [[Bartosz Wesołowski]] –<br />
** '''Yorin''',<br />
** '''Uszkodzona głowa'''<br />
'''W pozostałych rolach''':<br />
<!--* [[]] – '''Airidah'''--><br />
* [[Magdalena Krylik]] – '''Przywódczyni Asgail'''<!--<br />
* [[?]] – '''Astaroth'''<br />
* [[]] – '''Brol'''<br />
* [[]] – '''Daruuk'''<br />
* [[]] – '''Genbar'''--><br />
* [[Grzegorz Wons]] –<br />
** '''Josef''',<br />
** '''Felan'''<br />
* [[Jakub Kamieński]] –<br />
** '''Kelit''',<br />
** '''Korman'''<br />
* [[Jerzy Mazur]] – '''Meshif'''<!--<br />
* [[]] – '''Nafain'''<br />
* [[]] – '''Orbei Abbot'''<br />
* [[?]] – '''Oyuuna'''<br />
* [[]] – '''Rathma'''<br />
* [[]] – '''Tree Whisper'''<br />
* [[]] – '''Vhenard'''<br />
* [[?]] – '''Zolaya'''--><br />
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –<br />
** '''Veroka''',<br />
** '''Brenna'''<br />
* [[Tomasz Bednarek]] – '''Batzorig'''<br />
* [[Renata Berger]] – '''Szilwia'''<br />
* [[Dariusz Błażejewski]] – '''Sir Cromwell'''<br />
* [[Jacek Bończyk]] – '''Kapłan Matwiej'''<br />
* [[Hanna Chojnacka]] –<br />
** '''Kvera''',<br />
** '''Aigida'''<br />
* [[Andrzej Chudy]] – '''Kapłan'''<br />
* [[Paweł Ciołkosz]] – '''Petr'''<br />
* [[Krzysztof Cybiński]] – '''Husun'''<br />
* [[Sebastian Cybulski]] – '''Dżilan'''<br />
* [[Mariusz Czajka]] – '''Altan'''<br />
* [[Joanna Domańska]] – '''Wielebna Matka Pradia'''<br />
* [[Jarosław Domin]] – '''Dziwny żebrak'''<br />
* [[Monika Dryl]] – '''Uczennica Matki'''<br />
* [[Artur Dziurman]] –<br />
** '''Meros''',<br />
** '''Vendral Trost'''<br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] –<br />
** '''Bajara''',<br />
** '''Kaida'''<br />
* [[Leszek Filipowicz]] –<br />
** '''Oswen''',<br />
** '''Magnat'''<br />
* [[Piotr Furman]] – '''Ręka Zakarum'''<br />
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Zivek'''<br />
* [[Wiktoria Gorodeckaja]] – '''Siostra Oktawia'''<br />
* [[Anna Grygorowicz]] – '''Aria'''<br />
* [[Oskar Hamerski]] – '''Uczony Yuein'''<br />
* [[Klaudiusz Kaufmann]] – '''Torben'''<!-- <small>(niewymieniony w napisach końcowych)</small>--><br />
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Zarshala'''<br />
* [[Jacek Kopczyński]] – '''Lyndon'''<br />
* [[Damian Kulec]] – '''Namiestnik Wilfred'''<br />
* [[Mateusz Kwiecień]] – '''Arlo'''<br />
* [[Cezary Kwieciński]] – '''Amr'''<br />
* [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]] – '''Umierający bandyta'''<br />
* [[Bartosz Martyna]] – '''Ogai'''<br />
* [[Tomasz Marzecki]] – '''Albard'''<br />
* [[Szymon Mysłakowski]] – '''Baltair'''<br />
* [[Przemysław Nikiel]] –<br />
** '''Baraim''',<br />
** '''Fergus'''<br />
* [[Mateusz Narloch]] – '''Zalan Koste'''<br />
* [[Albert Osik]] – '''Talgun'''<br />
* [[Izabela Perez]] – '''Charsi'''<br />
* [[Włodzimierz Press]] –<br />
** '''Greganoch''',<br />
** '''Erol'''<br />
* [[Marek Robaczewski]] – '''Parin'''<br />
* [[Modest Ruciński]] – '''Rycerz Omas'''<br />
* [[Ewa Serwa]] – '''Venarda'''<br />
* [[Marek Siudym]] – '''Vilek'''<br />
* [[Katarzyna Skolimowska]] –<br />
** '''Siofra''',<br />
** '''Meav'''<br />
* [[Anna Sroka-Hryń]] – '''Kudomiła'''<br />
* [[Tomasz Steciuk]] – '''Laktan'''<br />
* [[Paweł Szczesny]] – '''Tomaj'''<br />
* [[Anna Sztejner]] – '''Kapitanka Rycerzy Razja'''<br />
* [[Jakub Szydłowski]] – '''Brat Orlin'''<br />
* [[Ewa Szykulska]] – '''Szob’Ha'''<br />
* [[Tomasz Traczyński]] – '''Rakhaan'''<br />
* [[Mateusz Weber]] – '''Ogai'''<br />
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Roina'''<br />
* [[Paweł Wojtaszek]] – '''Ulagan'''<br />
* [[Wiktoria Wolańska]] –<br />
** '''Nairna''',<br />
** '''Bewyn Wiedząca'''<br />
* [[Przemysław Wyszyński]] – '''Moreg'''<br />
* [[Leszek Zduń]] – '''Kravett'''<br />
* [[Vanessa Aleksander]]<br />
* [[Miriam Aleksandrowicz]]<br />
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]]<br />
* [[Piotr Bajtlik]]<br />
* [[Waldemar Barwiński]]<br />
* [[Bartosz Bednarski]]<br />
* [[Stanisław Biczysko]]<br />
* [[Adrianna Biedrzyńska]]<br />
* [[Tomasz Błasiak]]<br />
* [[Przemysław Bluszcz]]<br />
* [[Jarosław Boberek]]<br />
* [[Maksymilian Bogumił]]<br />
* [[Łukasz Borkowski]]<br />
* [[Grzegorz Borowski]]<br />
* [[Paweł Brzeszcz]]<br />
* [[Jacek Brzostyński]]<br />
* [[Izabela Bujniewicz]]<br />
* [[Jacek Bursztynowicz]]<br />
* [[Malwina Buss]]<br />
* [[Gabriela Całun]]<br />
* [[Julia Chatys]]<br />
* [[Ryszard Chojnowski]]<br />
* [[Wojciech Chorąży]]<br />
* [[Karolina Cossy]]<br />
* [[Maciej Czarnecki]]<br />
* [[Robert Czebotar]]<br />
* [[Magdalena Czerwińska]]<br />
* [[Maciej Dąbrowski]]<br />
* [[Jerzy Darocha]]<br />
* [[Konrad Darocha]]<br />
* [[Anna Dereszowska]]<br />
* [[Wojciech Dmochowski]]<br />
* [[Antoni Domin]]<br />
* [[Kamil Dominiak]]<br />
* [[Krzysztof Dracz]]<br />
* [[Sebastian Drożak]]<br />
* [[Mariusz Duda]]<br />
* [[Maciej Dybowski]]<br />
* [[Dawid Dziarkowski]]<br />
* [[Karol Dziuba]]<br />
* [[Magdalena Emilianowicz]]<br />
* [[Bożena Furczyk]]<br />
* [[Elżbieta Gaertner]]<br />
* [[Janusz German]]<br />
* [[Katarzyna Głogowska]]<br />
* [[Agnieszka Głowacka]]<br />
* [[Michał Głowacki]]<br />
* [[Katarzyna Godlewska]]<br />
* [[Piotr Grabowski]] <br />
* [[Adrianna Gruszka]]<br />
* [[Anna Grycewicz]]<br />
* [[Filip Grycmacher]]<br />
* [[Joanna Gryga]]<br />
* [[Jadwiga Gryn]]<br />
* [[Józef Grzymała]]<br />
* [[Magdalena Herman-Urbańska]]<br />
* [[Kinga Ilgner]]<br />
* [[Adrianna Izydorczyk|Ada Izydorczyk]]<br />
* [[Amelia Jakimiec]]<br />
* [[Bartłomiej Nowosielski|Bartłomiej Jan Nowosielski]]<br />
* [[Monika Janik-Hussakowska]]<br />
* [[Beata Jankowska-Tzimas]]<br />
* [[Anna Jarosik-Trawińska|Anna Jarosik]]<br />
* [[Tomasz Jarosz]]<br />
* [[Stanisław Jaskułka]]<br />
* [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska|Elżbieta Jędrzejewska]]<br />
* [[Magdalena Kaczmarek]]<br />
* [[Artur Kaczmarski]]<br />
* [[Norbert Kaczorowski]]<br />
* [[Karolina Kalina-Bulcewicz|Karolina Kalina]]<br />
* [[Marek Kalita]]<br />
* [[Marek Karpowicz]]<br />
* [[Liz Katrin]]<br />
* [[Elżbieta Kijowska-Rozen|Elżbieta Kijowska]]<br />
* [[Hanna Kinder-Kiss]]<br />
* [[Michał Konarski]]<br />
* [[Piotr Kondrat]]<br />
* [[Zbigniew Konopka]]<br />
* [[Ewa Konstancja Bułhak]]<br />
* [[Filip Kosior]]<br />
* [[Maciej Kosmala]]<br />
* [[Martyna Kowalik]]<br />
* [[Justyna Kowalska]]<br />
* [[Maciej Kowalski]]<br />
* [[Katarzyna Kozak]]<br />
* [[Zbigniew Kozłowski]]<br />
* [[Jacek Król]]<br />
* [[Katarzyna Kropidłowska]]<br />
* [[Janusz Kruciński]]<br />
* [[Jan Kulczycki]]<br />
* [[Barbara Jonak|Barbara Kurzaj]]<br />
* [[Monika Kwiatkowska]]<br />
* [[Grzegorz Kwiecień]]<br />
* [[Dominika Łakomska]]<br />
* [[Dorota Landowska]]<br />
* [[Łukasz Lewandowski]]<br />
* [[Szymon Lewandowski]]<br />
* [[Dorota Liliental]]<br />
* [[Sara Lityńska]]<br />
* [[Piotr Makarski]]<br />
* [[Marta Markowicz-Dziarkowska]]<br />
* [[Agnieszka Matysiak]]<br />
* [[Julian Mere]]<br />
* [[Michał Meyer]]<br />
* [[Aleksander Mikołajczak]]<br />
* [[Iwona Milerska]]<br />
* [[Mateusz Mosiewicz]]<br />
* [[Anna Moskal]]<br />
* [[Marcin Mroziński]]<br />
* [[Anna Mrozowska]]<br />
* [[Elżbieta Nagel]]<br />
* [[Aleksandra Nowicka]]<br />
* [[Sylwia Nowiczewska]]<br />
* [[Krzysztof Nowik]]<br />
* [[Monika Obara]]<br />
* [[Tomasz Olejnik]]<br />
* [[Ryszard Olesiński]]<br />
* [[Jolanta Olszewska]]<br />
* [[Aleksander Orsztynowicz-Czyż]]<br />
* [[Justyna Orzechowska]]<br />
* [[Joanna Osyda]]<br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]]<br />
* [[Wojciech Paszkowski]]<br />
* [[Paweł Pawelec]]<br />
* [[Grzegorz Pawlak]]<br />
* [[Anastazja Pazura]]<br />
* [[Paweł Peterman]]<br />
* [[Bogusław Pezda|Bodek Pezda]]<br />
* [[Katarzyna Pilichowska]]<br />
* [[Jacek Pluta]]<br />
* [[Karol Pocheć]]<br />
* [[Michał Podsiadło]]<br />
* [[Kosma Press]]<br />
* [[Kamil Pruban]]<br />
* [[Ewa Prus]]<br />
* [[Marcin Przybylski]]<br />
* [[Paulina Raczyło]]<br />
* [[Agnieszka Rajda]]<br />
* [[Jakub Rezmer]]<br />
* [[Adam Rosa]]<br />
* [[Iwona Rulewicz]]<br />
* [[Marcin Rumiński]]<br />
* [[Zuzanna Saporznikow]]<br />
* [[Otar Saralidze]]<br />
* [[Olga Sawicka]]<br />
* [[Lena Schimscheiner]]<br />
* [[Marcin Serkies]]<br />
* [[Henryk Simon]]<br />
* [[Michał Sitarski]]<br />
* [[Agata Skórska]]<br />
* [[Sebastian Słomiński]]<br />
* [[Magdalena Smuk-Wolak|Magdalena Smuk]]<br />
* [[Jan Staszczyk]]<br />
* [[Milena Staszuk]]<br />
* [[Oskar Stoczyński]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
* [[Kinga Suchan]]<br />
* [[Zbigniew Suszyński]]<br />
* [[Anna Szpaczyńska]]<br />
* [[Monika Szufladowicz]]<br />
* [[Monika Szwajnos]]<br />
* [[Anna Szymańczyk]]<br />
* [[Martyna Szymańska]]<br />
* [[Jakub Szyperski]]<br />
* [[Łukasz Talik]]<br />
* [[Paweł Tołwiński]]<br />
* [[Brygida Turowska]]<br />
* [[Anna Ułas]]<br />
* [[Klementyna Umer]]<br />
* [[Bartosz Waga]]<br />
* [[Mirosław Wieprzewski]]<br />
* [[Julia Trembecka|Julia Wilczewska]]<br />
* [[Paweł Wiśniewski]]<br />
* [[Janusz Wituch]]<br />
* [[Tomasz Włosok]]<br />
* [[Beata Wyrąbkiewicz]]<br />
* [[Noemi Żbikowska]]<br />
* [[Antonina Żbikowska|Tosia Żbikowska]]<br />
=== Zwiastuny i materiały promocyjne ===<br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''Nekromantka'''<br />
* [[Włodzimierz Matuszak]] – '''Druid'''<br />
* [[Piotr Grabowski]] – '''Barbarzyńca'''<br />
* [[Robert Jarociński]] – '''Inarius'''<br />
* [[Wojciech Chorąży]]<br />
* [[Paweł Ciołkosz]]<br />
i inni<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=2F9N6pZBy_E Intro gry]<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=0OGaZ94RdCk Zapowiedź otwartej bety]<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=9iuDie3A5NM Zwiastun premierowy]<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=F4sdhzEUr_E Zwiastun fabularny]<br />
* [https://diablo4.blizzard.com/pl-pl/ Oficjalna strona gry]<br />
* {{Wikipedia}}<br />
* {{IMDb|film|11261148}}<br />
[[Kategoria: Gry komputerowe i wideo]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Diablo_IV&diff=192322
Diablo IV
2023-06-16T13:30:48Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Gra<br />
|tytuł=Diablo IV<br />
|plakat=Diablo IV.jpg<br />
|gatunek=hack’n’slash<br />
|producent=Blizzard Entertainment<br />
|wydawca=Blizzard Entertainment<br />
|rok=2023<br />
|data premiery=6 czerwca [[2023]]<br />
|platformy={{Platforma|PC}}, {{Platforma|PS4}}, {{Platforma|PS5}}, {{Platforma|X1}}, {{Platforma|XSX}}<br />
}}<br />
'''Diablo IV''' – gra cRPG stworzona przez Blizzard Entertainment. <br />
<br />
Gra z polskim dubbingiem po raz pierwszy ukazała się 12 maja [[2023]] w ramach beta testów gry. Oficjalna polska premiera będzie miała miejsce 6 czerwca 2023 roku.<br />
== Fabuła ==<br />
Mroczny rytuał zakończył trwające eony wygnanie Lilit i znów sprowadził ją do Sanktuarium. Jej powrót oznacza początek ery mroku i niedoli.<br />
<br />
Pradawna legenda powiada, że Sanktuarium powstało dzięki związkowi anioła i demona. Ich potomkowie – ludzie – założyli wioski, które przeistoczyły się w miasta i imperia. W ten sposób we wszystkich stronach świata narodziły się rozmaite kultury i cywilizacje.<br />
<br />
Sanktuarium jest o krok od pogrążenia się w chaosie. Na każdym kroku widać wpływ zła i bezbożności. Zdeprawowane demony i spaczone stworzenia grasują po krainie, a przerażeni mieszkańcy kulą się w ciemnych kątach, usiłując przeżyć kolejny dzień.<br />
<br />
Pobożni mieszkańcy Sanktuarium szukają rady i pocieszenia w wierze, dręczy ich jednak myśl, że pokładają ufność w niewłaściwych siłach. Powrót Lilit przyciągnął nową falę mrocznych kultystów, lecz nieważne do kogo kierowane są modlitwy – wszystkie pozostają bez odpowiedzi.<br />
<br />
Lilit roznieca najgłębsze pragnienia w sercach demonów, ludzi i bestii. Sama obecność córy Mefista wystarczy do uwolnienia skrywanych lęków, tłumionego gniewu i najdzikszych, najbardziej grzesznych impulsów.<br />
<br />
Ciemność po raz kolejny spowija Sanktuarium, lecz tylko nieliczni dzielnie stawiają czoła zagrożeniu. Jaki los czeka tych śmiałków w krainie, którą opuściły nadzieja, odwaga, mądrość i sprawiedliwość?<br />
<br />
<small>Oficjalny opis producenta</small><br />
== Wersja polska ==<br />
'''Lokalizacja''': ALBION LOCALISATIONS<br /><br />
'''Zespół lokalizacyjny''': [[Ryszard Chojnowski]], [[Łukasz Gładkowski]], [[Elżbieta Grzesiak|Elżbieta Grzesiak-Niespodziewany]], [[Mateusz Hasiński]], [[Michał Iwańczuk]], [[Jakub Kaczmarek]], [[Małgorzata Koczańska]], [[Maciej Kowalik (tłumacz)|Maciej Kowalik]], [[Olga Kubis]], [[Lena Maksiak]], [[Marta Niespodziewany]], [[Jakub Rezmer]], [[Maksymilian Rezmer]], [[Marcin Serkies]], [[Adrian Wajer]], [[Paulina Walenia]], [[Michał Wereszka]]<br /><br />
'''Współpraca''': LIONBRIDGE – [[Wojciech Bogacki]], [[Karolina Kubicka]], [[Dawid Stański]]<br /><br />
'''Udźwiękowienie''': [[Roboto Sound|ROBOTO SOUND]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Bartosz Wesołowski]], [[Jakub Rezmer]]<br /><br />
'''Dźwięk''': [[Bogusław Pezda]]<br /><br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Karina Klimaszewska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Beata Olga Kowalska|Beata Kowalska]] – '''Barbarzynka'''<br />
* [[Marcin Piętowski]] – '''Barbarzyńca'''<br />
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska|Joanna Węgrzynowska]] – '''Druidka'''<br />
* [[Włodzimierz Matuszak]] – '''Druid'''<br />
* [[Lidia Sadowa]] – '''Łotrzyca'''<br />
* [[Kamil Kula]] – '''Łotrzyk'''<br />
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''Nekromantka'''<br />
* [[Wojciech Malajkat]] – '''Nekromanta'''<br />
* [[Paulina Holtz]] – '''Czarodziejka'''<br />
* [[Michał Klawiter]] – '''Czarodziej'''<br />
* [[Piotr Fronczewski]] –<br />
** '''Narrator''',<br />
** '''Nadęta głowa'''<br />
* [[Tomasz Dedek]] – '''Donan'''<br />
* [[Robert Jarociński]] – '''Eliasz'''<br />
* [[Mariusz Bonaszewski]] – '''Inarius'''<br />
* [[Danuta Stenka]] – '''Lilith'''<br />
* [[Jakub Wieczorek]] – '''Lorat'''<br />
* [[Wojciech Żołądkowicz]] –<br />
** '''Mefisto''',<br />
** '''Zakrwawiony Wilk'''<br />
* [[Zuzanna Galia]] – '''Neirela'''<br />
* [[Monika Węgiel-Jarocińska|Monika Węgiel]] – '''Taissa'''<br />
* [[Ewa Kania]] – '''Timue'''<br />
* [[Tomasz Borkowski]] – '''Vigo'''<br />
* [[Bartosz Wesołowski]] –<br />
** '''Yorin''',<br />
** '''Uszkodzona głowa'''<br />
'''W pozostałych rolach''':<br />
<!--* [[]] – '''Airidah'''--><br />
* [[Magdalena Krylik]] – '''Przywódczyni Asgail'''<!--<br />
* [[?]] – '''Astaroth'''<br />
* [[]] – '''Brol'''<br />
* [[]] – '''Daruuk'''<br />
* [[]] – '''Genbar'''--><br />
* [[Grzegorz Wons]] –<br />
** '''Josef''',<br />
** '''Felan'''<br />
* [[Jakub Kamieński]] –<br />
** '''Kelit''',<br />
** '''Korman'''<br />
* [[Jerzy Mazur]] – '''Meshif'''<!--<br />
* [[]] – '''Nafain'''<br />
* [[]] – '''Orbei Abbot'''<br />
* [[?]] – '''Oyuuna'''<br />
* [[]] – '''Rathma'''<br />
* [[]] – '''Tree Whisper'''<br />
* [[]] – '''Vhenard'''<br />
* [[?]] – '''Zolaya'''--><br />
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –<br />
** '''Veroka''',<br />
** '''Brenna'''<br />
* [[Tomasz Bednarek]] – '''Batzorig'''<br />
* [[Renata Berger]] – '''Szilwia'''<br />
* [[Dariusz Błażejewski]] – '''Sir Cromwell'''<br />
* [[Jacek Bończyk]] – '''Kapłan Matwiej'''<br />
* [[Hanna Chojnacka]] –<br />
** '''Kvera''',<br />
** '''Aigida'''<br />
* [[Andrzej Chudy]] – '''Kapłan'''<br />
* [[Paweł Ciołkosz]] – '''Petr'''<br />
* [[Krzysztof Cybiński]] – '''Husun'''<br />
* [[Sebastian Cybulski]] – '''Dżilan'''<br />
* [[Mariusz Czajka]] – '''Altan'''<br />
* [[Joanna Domańska]] – '''Wielebna Matka Pradia'''<br />
* [[Jarosław Domin]] – '''Dziwny żebrak'''<br />
* [[Monika Dryl]] – '''Uczennica Matki'''<br />
* [[Artur Dziurman]] –<br />
** '''Meros''',<br />
** '''Vendral Trost'''<br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] –<br />
** '''Bajara''',<br />
** '''Kaida'''<br />
* [[Leszek Filipowicz]] –<br />
** '''Oswen''',<br />
** '''Magnat'''<br />
* [[Piotr Furman]] – '''Ręka Zakarum'''<br />
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Zivek'''<br />
* [[Wiktoria Gorodeckaja]] – '''Siostra Oktawia'''<br />
* [[Anna Grygorowicz]] – '''Aria'''<br />
* [[Oskar Hamerski]] – '''Uczony Yuein'''<br />
* [[Klaudiusz Kaufmann]] – '''Torben'''<!-- <small>(niewymieniony w napisach końcowych)</small>--><br />
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Zarshala'''<br />
* [[Jacek Kopczyński]] – '''Lyndon'''<br />
* [[Damian Kulec]] – '''Namiestnik Wilfred'''<br />
* [[Mateusz Kwiecień]] – '''Arlo'''<br />
* [[Cezary Kwieciński]] – '''Amr'''<br />
* [[Maciej Maciejewski (ur. 1985)|Maciej Maciejewski]] – '''Umierający bandyta'''<br />
* [[Bartosz Martyna]] – '''Ogai'''<br />
* [[Tomasz Marzecki]] – '''Albard'''<br />
* [[Szymon Mysłakowski]] – '''Baltair'''<br />
* [[Przemysław Nikiel]] –<br />
** '''Baraim''',<br />
** '''Fergus'''<br />
* [[Mateusz Narloch]] – '''Zalan Koste'''<br />
* [[Albert Osik]] – '''Talgun'''<br />
* [[Izabela Perez]] – '''Charsi'''<br />
* [[Włodzimierz Press]] –<br />
** '''Greganoch''',<br />
** '''Erol'''<br />
* [[Marek Robaczewski]] – '''Parin'''<br />
* [[Modest Ruciński]] – '''Rycerz Omas'''<br />
* [[Ewa Serwa]] – '''Venarda'''<br />
* [[Marek Siudym]] – '''Vilek'''<br />
* [[Katarzyna Skolimowska]] –<br />
** '''Siofra''',<br />
** '''Meav'''<br />
* [[Anna Sroka-Hryń]] – '''Kudomiła'''<br />
* [[Tomasz Steciuk]] – '''Laktan'''<br />
* [[Paweł Szczesny]] – '''Tomaj'''<br />
* [[Anna Sztejner]] – '''Kapitanka Rycerzy Razja'''<br />
* [[Jakub Szydłowski]] – '''Brat Orlin'''<br />
* [[Ewa Szykulska]] – '''Szob’Ha'''<br />
* [[Tomasz Traczyński]] – '''Rakhaan'''<br />
* [[Mateusz Weber]] – '''Ogai'''<br />
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Roina'''<br />
* [[Paweł Wojtaszek]] – '''Ulagan'''<br />
* [[Wiktoria Wolańska]] –<br />
** '''Nairna''',<br />
** '''Bewyn Wiedząca'''<br />
* [[Przemysław Wyszyński]] – '''Moreg'''<br />
* [[Leszek Zduń]] – '''Kravett'''<br />
* [[Vanessa Aleksander]]<br />
* [[Miriam Aleksandrowicz]]<br />
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]]<br />
* [[Piotr Bajtlik]]<br />
* [[Waldemar Barwiński]]<br />
* [[Bartosz Bednarski]]<br />
* [[Stanisław Biczysko]]<br />
* [[Adrianna Biedrzyńska]]<br />
* [[Tomasz Błasiak]]<br />
* [[Przemysław Bluszcz]]<br />
* [[Jarosław Boberek]]<br />
* [[Maksymilian Bogumił]]<br />
* [[Łukasz Borkowski]]<br />
* [[Grzegorz Borowski]]<br />
* [[Paweł Brzeszcz]]<br />
* [[Jacek Brzostyński]]<br />
* [[Izabela Bujniewicz]]<br />
* [[Jacek Bursztynowicz]]<br />
* [[Malwina Buss]]<br />
* [[Gabriela Całun]]<br />
* [[Julia Chatys]]<br />
* [[Ryszard Chojnowski]]<br />
* [[Wojciech Chorąży]]<br />
* [[Karolina Cossy]]<br />
* [[Maciej Czarnecki]]<br />
* [[Robert Czebotar]]<br />
* [[Magdalena Czerwińska]]<br />
* [[Maciej Dąbrowski]]<br />
* [[Jerzy Darocha]]<br />
* [[Konrad Darocha]]<br />
* [[Anna Dereszowska]]<br />
* [[Wojciech Dmochowski]]<br />
* [[Antoni Domin]]<br />
* [[Kamil Dominiak]]<br />
* [[Krzysztof Dracz]]<br />
* [[Sebastian Drożak]]<br />
* [[Mariusz Duda]]<br />
* [[Maciej Dybowski]]<br />
* [[Dawid Dziarkowski]]<br />
* [[Karol Dziuba]]<br />
* [[Magdalena Emilianowicz]]<br />
* [[Bożena Furczyk]]<br />
* [[Elżbieta Gaertner]]<br />
* [[Janusz German]]<br />
* [[Katarzyna Głogowska]]<br />
* [[Agnieszka Głowacka]]<br />
* [[Michał Głowacki]]<br />
* [[Katarzyna Godlewska]]<br />
* [[Piotr Grabowski]] <br />
* [[Adrianna Gruszka]]<br />
* [[Anna Grycewicz]]<br />
* [[Filip Grycmacher]]<br />
* [[Joanna Gryga]]<br />
* [[Jadwiga Gryn]]<br />
* [[Józef Grzymała]]<br />
* [[Magdalena Herman-Urbańska]]<br />
* [[Kinga Ilgner]]<br />
* [[Adrianna Izydorczyk|Ada Izydorczyk]]<br />
* [[Amelia Jakimiec]]<br />
* [[Bartłomiej Nowosielski|Bartłomiej Jan Nowosielski]]<br />
* [[Monika Janik-Hussakowska]]<br />
* [[Beata Jankowska-Tzimas]]<br />
* [[Anna Jarosik-Trawińska|Anna Jarosik]]<br />
* [[Tomasz Jarosz]]<br />
* [[Stanisław Jaskułka]]<br />
* [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska|Elżbieta Jędrzejewska]]<br />
* [[Magdalena Kaczmarek]]<br />
* [[Artur Kaczmarski]]<br />
* [[Norbert Kaczorowski]]<br />
* [[Karolina Kalina-Bulcewicz|Karolina Kalina]]<br />
* [[Marek Kalita]]<br />
* [[Marek Karpowicz]]<br />
* [[Liz Katrin]]<br />
* [[Elżbieta Kijowska-Rozen|Elżbieta Kijowska]]<br />
* [[Hanna Kinder-Kiss]]<br />
* [[Michał Konarski]]<br />
* [[Piotr Kondrat]]<br />
* [[Zbigniew Konopka]]<br />
* [[Ewa Konstancja Bułhak]]<br />
* [[Filip Kosior]]<br />
* [[Maciej Kosmala]]<br />
* [[Martyna Kowalik]]<br />
* [[Justyna Kowalska]]<br />
* [[Maciej Kowalski]]<br />
* [[Katarzyna Kozak]]<br />
* [[Zbigniew Kozłowski]]<br />
* [[Jacek Król]]<br />
* [[Katarzyna Kropidłowska]]<br />
* [[Janusz Kruciński]]<br />
* [[Jan Kulczycki]]<br />
* [[Barbara Jonak|Barbara Kurzaj]]<br />
* [[Monika Kwiatkowska]]<br />
* [[Grzegorz Kwiecień]]<br />
* [[Dominika Łakomska]]<br />
* [[Dorota Landowska]]<br />
* [[Łukasz Lewandowski]]<br />
* [[Szymon Lewandowski]]<br />
* [[Dorota Liliental]]<br />
* [[Sara Lityńska]]<br />
* [[Piotr Makarski]]<br />
* [[Marta Markowicz-Dziarkowska]]<br />
* [[Agnieszka Matysiak]]<br />
* [[Julian Mere]]<br />
* [[Michał Meyer]]<br />
* [[Aleksander Mikołajczak]]<br />
* [[Iwona Milerska]]<br />
* [[Mateusz Mosiewicz]]<br />
* [[Anna Moskal]]<br />
* [[Marcin Mroziński]]<br />
* [[Anna Mrozowska]]<br />
* [[Elżbieta Nagel]]<br />
* [[Aleksandra Nowicka]]<br />
* [[Sylwia Nowiczewska]]<br />
* [[Krzysztof Nowik]]<br />
* [[Monika Obara]]<br />
* [[Tomasz Olejnik]]<br />
* [[Ryszard Olesiński]]<br />
* [[Jolanta Olszewska]]<br />
* [[Aleksander Orsztynowicz-Czyż]]<br />
* [[Justyna Orzechowska]]<br />
* [[Joanna Osyda]]<br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]]<br />
* [[Wojciech Paszkowski]]<br />
* [[Paweł Pawelec]]<br />
* [[Grzegorz Pawlak]]<br />
* [[Anastazja Pazura]]<br />
* [[Paweł Peterman]]<br />
* [[Bogusław Pezda|Bodek Pezda]]<br />
* [[Katarzyna Pilichowska]]<br />
* [[Jacek Pluta]]<br />
* [[Karol Pocheć]]<br />
* [[Michał Podsiadło]]<br />
* [[Kosma Press]]<br />
* [[Kamil Pruban]]<br />
* [[Ewa Prus]]<br />
* [[Marcin Przybylski]]<br />
* [[Paulina Raczyło]]<br />
* [[Agnieszka Rajda]]<br />
* [[Jakub Rezmer]]<br />
* [[Adam Rosa]]<br />
* [[Iwona Rulewicz]]<br />
* [[Marcin Rumiński]]<br />
* [[Zuzanna Saporznikow]]<br />
* [[Otar Saralidze]]<br />
* [[Olga Sawicka]]<br />
* [[Lena Schimscheiner]]<br />
* [[Marcin Serkies]]<br />
* [[Henryk Simon]]<br />
* [[Michał Sitarski]]<br />
* [[Agata Skórska]]<br />
* [[Sebastian Słomiński]]<br />
* [[Magdalena Smuk-Wolak|Magdalena Smuk]]<br />
* [[Jan Staszczyk]]<br />
* [[Milena Staszuk]]<br />
* [[Oskar Stoczyński]]<br />
* [[Jakub Strach]]<br />
* [[Kinga Suchan]]<br />
* [[Zbigniew Suszyński]]<br />
* [[Anna Szpaczyńska]]<br />
* [[Monika Szufladowicz]]<br />
* [[Monika Szwajnos]]<br />
* [[Anna Szymańczyk]]<br />
* [[Martyna Szymańska]]<br />
* [[Jakub Szyperski]]<br />
* [[Łukasz Talik]]<br />
* [[Paweł Tołwiński]]<br />
* [[Brygida Turowska]]<br />
* [[Anna Ułas]]<br />
* [[Klementyna Umer]]<br />
* [[Bartosz Waga]]<br />
* [[Mirosław Wieprzewski]]<br />
* [[Julia Trembecka|Julia Wilczewska]]<br />
* [[Paweł Wiśniewski]]<br />
* [[Janusz Wituch]]<br />
* [[Tomasz Włosok]]<br />
* [[Beata Wyrąbkiewicz]]<br />
* [[Noemi Żbikowska]]<br />
* [[Antonina Żbikowska|Tosia Żbikowska]]<br />
=== Zwiastuny i materiały promocyjne ===<br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''Nekromantka'''<br />
* [[Włodzimierz Matuszak]] – '''Druid'''<br />
* [[Piotr Grabowski]] – '''Barbarzyńca'''<br />
* [[Robert Jarociński]] – '''Inarius'''<br />
* [[Wojciech Chorąży]]<br />
* [[Paweł Ciołkosz]]<br />
i inni<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=2F9N6pZBy_E Intro gry]<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=0OGaZ94RdCk Zapowiedź otwartej bety]<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=9iuDie3A5NM Zwiastun premierowy]<br />
* [https://www.youtube.com/watch?v=F4sdhzEUr_E Zwiastun fabularny]<br />
* [https://diablo4.blizzard.com/pl-pl/ Oficjalna strona gry]<br />
* {{Wikipedia}}<br />
* {{IMDb|film|11261148}}<br />
[[Kategoria: Gry komputerowe i wideo]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Plik:Andrzej_Chudy.jpg&diff=192266
Plik:Andrzej Chudy.jpg
2023-06-15T05:19:33Z
<p>Daru: UWAGA! Usunięcie treści (strona pozostała pusta)!</p>
<hr />
<div></div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Agnieszka_Tomicka&diff=192265
Agnieszka Tomicka
2023-06-15T05:18:34Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Agnieszka Tomicka<br />
|zdjęcie=<br />
|data urodzenia=24 lutego [[1971]]<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=kierownik muzyczny, aktorka, wokalistka<br />
}}'''Agnieszka Tomicka''' z domu '''Piotrowska''' (ur. 24 lutego [[1971]] roku) – kierownik muzyczny, wokalistka, skrzypaczka. Absolwentka wydziału psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia podyplomowe na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. <br />
<br />
Prywatnie jest mamą [[Iwo Tomicki|Iwa]].<br />
<br />
Wokalnie na stałe związana z zespołem Freedom Nation założonym przez jej brata Grzecha Piotrowskiego, oraz formacją Young Power Brothers & Sisters Krzysztofa Popka.<br />
<br />
Gościnnie w projektach m.in.: [[Anna Maria Jopek]] & Pat Metheny, MdM [[Wojciech Mann|Wojciecha Manna]] i [[Krzysztof Materna|Krzysztofa Materny]], występowała także z [[Mieczysław Szcześniak|Mieczysławem Szcześniakiem]], [[Andrzej Piaseczny|Piaskiem]], [[Katarzyna Szczot|Kayah]], Ewą Bem, Martyną Jakubowicz, De Mono, Andrzejem Krzywym, [[Maciej Balcar|Maciejem Balcarem]] i [[Maryla Rodowicz|Marylą Rodowicz]].<br />
<br />
Jako kierownik muzyczny [[dubbing]]u obecnie związana ze studiem [[SDI Media Polska]], dawniej współpracowała także z [[Studio Sonica|Sonicą]], [[Studio PRL|Studiem PRL]] i [[Start International Polska]].<br />
<br />
== Kierownictwo muzyczne ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1939: ''[[Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków]]'' <small>(dubbing z 2009 roku)</small><br />
* 1947: ''[[Figle i Androny#Bongo oraz Miki i Czarodziejska Fasolka (druga wersja dubbingu|Figle i Androny]]'' <small>(dubbing z 2018 roku; ''„My, What a Happy Day”'', ''„Eat Until I Die”'', ''„Fee-Fi-Fo-Fum”'', ''„Często śnię taki sen”'')</small><br />
* 1950: ''[[Kopciuszek (film 1950)|Kopciuszek]]'' <small>(dubbing z 2012 roku)</small><br />
* 1996: ''[[Brzydkie kaczątko (film 1996)|Brzydkie kaczątko]]''<br />
* 2001: ''[[Magiczna gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe Myszka]]''<br />
* 2003: ''[[Kochany Donald]]''<br />
* 2004: ''[[Ekspres polarny]]''<br />
* 2004: ''[[Fabryka śmiechu Kaczora Donalda]]''<br />
* 2004: ''[[Garfield (film)|Garfield]]''<br />
* 2006: ''[[Epoka lodowcowa 2: Odwilż]]''<br />
* 2006: ''[[Garfield 2]]''<br />
* 2007: ''[[Alvin i wiewiórki]]''<br />
* 2007: ''[[Księżniczki Disneya: Czarodziejskie opowieści]]''<br />
* 2008: ''[[Disco robaczki]]''<br />
* 2008: ''[[Prawdziwa historia Kota w Butach]]''<br />
* 2009: ''[[Delfin Plum]]''<br />
* 2009: ''[[Dzwoneczek i zaginiony skarb]]''<br />
* 2009: ''[[Jednostka przygotowawcza]]''<br />
* 2009: ''[[Księżniczka i żaba]]''<br />
* 2009: ''[[Opowieść wigilijna (film 2009)|Opowieść wigilijna]]''<br />
* 2010: ''[[Disco Robaczki]]''<br />
* 2010: ''[[Dzwoneczek i uczynne wróżki]]''<br />
* 2010: ''[[Przyjaciel świętego Mikołaja]]''<br />
* 2010: ''[[Toy Story 3]]''<br />
* 2010: ''[[Zaplątani]]''<br />
* 2011: ''[[Gnomeo i Julia]]''<br />
* 2011: ''[[Jednostka przygotowawcza: Aniołki kontra ancymony]]''<br />
* 2011: ''[[Kubuś i przyjaciele]]''<br />
* 2011: ''[[Muppety (film 2011)|Muppety]]''<br />
* 2011: ''[[Wielkie zawody w Przystani Elfów]]''<br />
* 2012: ''[[Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł]]''<br />
* 2012: ''[[Frankenweenie]]''<br />
* 2012: ''[[Merida waleczna]]''<br />
* 2013: ''[[Jej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczka]]''<br />
* 2013: ''[[Kraina lodu]]''<br />
* 2013: ''[[My Little Pony: Equestria Girls]]''<br />
* 2013: ''[[Oz: Wielki i potężny]]''<br />
* 2013: ''[[Samoloty]]''<br />
* 2013: ''[[Uniwersytet Potworny]]''<br />
* 2014: ''[[Dzwoneczek i tajemnica piratów]]''<br />
* 2014: ''[[Gorączka lodu]]''<br />
* 2014: ''[[Kaczorek Szczęściarz]]''<br />
* 2014: ''[[Lawa]]''<br />
* 2014: ''[[Muppety: Poza prawem]]''<br />
* 2015: ''[[Dzwoneczek i bestia z Nibylandii]]''<br />
* 2016: ''[[Elena i sekret Avaloru]]''<br />
* 2016: ''[[Księga dżungli (film 2016)|Księga dżungli]]''<br />
* 2016: ''[[Gdzie jest Dory?]]''<br />
* 2016: ''[[Nianie w akcji]]''<br />
* 2016: ''[[Vaiana: Skarb oceanu]]''<br />
* 2017: ''[[Auta 3]]''<br />
* 2017: ''[[Coco]]''<br />
* 2017: ''[[Kraina Lodu. Przygoda Olafa|Kraina lodu: Przygoda Olafa]]''<br />
* 2017: ''[[Piękna i Bestia (film 2017)|Piękna i Bestia]]''<br />
* 2017: ''[[Zanim żyli długo i zaplątani]]''<br />
* D2018: ''[[Figle i Androny]]''<br />
* 2018: ''[[Krzysiu, gdzie jesteś?]]''<br />
* 2018: ''[[Mała Stopa]]''<br />
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]''<br />
* 2018: ''[[Ralph Demolka w internecie]]''<br />
* 2019: ''[[Aladyn (film 2019)|Aladyn]]''<br />
* 2019: ''[[Dora i Miasto Złota]]''<br />
* 2019: ''[[Kraina lodu II]]''<br />
* 2019: ''[[Steven Universe: Film]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 1983: ''[[Kaczor Donald przedstawia]]''<br />
* 1997-1998: ''[[101 dalmatyńczyków (serial animowany)|101 dalmatyńczyków]]''<br />
* 1998-1999: ''[[Herkules (serial animowany)|Herkules]]''<br />
* 2005, 2007-2009: ''[[Jasiek i Tyćki]]''<br />
* 2005-2008: ''[[Mój kumpel z wuefu jest małpą]]'' <small>(odc. 1-52)</small><br />
* 2006: ''[[Ruby Gloom]]'' <small>(odc. 31-32)</small><br />
* 2007-2015: ''[[Fineasz i Ferb]]'' <small>(odc. 53-56)</small><br />
* 2008: ''[[Horton słyszy Ktosia]]''<br />
* 2008-2013: ''[[Niezwykłe przygody wróżek]]''<br />
* 2009: ''[[Ja w kapeli]]''<br />
* 2010: ''[[Akwalans]]''<br />
* 2010: ''[[Pokémon|Pokémon: Gwiazdy Ligi Sinnoh]]''<br />
* 2010: ''[[Taniec rządzi]]''<br />
* 2011-2016: ''[[Jake i piraci z Nibylandii]]''<br />
* 2011: ''[[Kubusiowe przygódki]]''<br />
* 2011: ''[[Z kopyta]]''<br />
* 2012: ''[[Blog na cztery łapy]]''<br />
* 2012: ''[[Klinika dla pluszaków]]''<br />
* 2012: ''[[Kubusiowe opowieści o przyjaźni]]''<br />
* 2012-2016: ''[[Wodogrzmoty Małe]]''<br />
* 2012: ''[[Zou]]''<br />
* 2013: ''[[Calimero]]''<br />
* 2013: ''[[Jej Wysokość Zosia]]'' <small>(odc. 1-21, 25-97, 99-104, 106-113)</small><br />
* 2013: ''[[Myszka Miki]]'' <small>(odc. 19-57)</small><br />
* 2013: ''[[Steven Universe]]'' <small>(odc. 43-45, 48-49, 52-53, 59, 61, 72, 74-75, 137, 142, 145, 149, 151-152, 154, 156-160, S01; tyłówka w odc. 52-103, 151-156; czołówka)</small><br />
* 2013: ''[[W tę i nazad]]''<br />
* 2014: ''[[Clarence]]'' <small>(odcinki zrealizowane w SDI Media)</small><br />
* 2014: ''[[Mu i Be – Opowieści z farmy]]''<br />
* 2014-2017: ''[[Penn Zero: Bohater na pół etatu]]''<br />
* 2015: ''[[Lwia Straż]]''<br />
* 2015: ''[[Magiczna przystań]]''<br />
* 2015: ''[[Między nami, misiami]]''<br />
* 2015: ''[[Miraculum: Biedronka i Czarny Kot]]''<br />
* 2015: ''[[Następcy: Świat Potępionych]]''<br />
* 2015: ''[[Pidżamersi]]''<br />
* 2015: ''[[Przygody Danonka]]''<br />
* 2015: ''[[Wyspa Puffinów]]''<br />
* 2015: ''[[Złotowłosa i Miś]]''<br />
* 2016: ''[[Bizaardvark]]''<br />
* 2016: ''[[Elena z Avaloru]]'' <small>(odc. 11-35, 45-46, 48-51)</small><br />
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]''<br />
* 2016: ''[[Star Darlings: Życzenia do spełnienia]]''<br />
* 2017: ''[[Kacze opowieści (serial animowany 2017)|Kacze opowieści]]'' <small>(czołówka)</small><br />
* 2017: ''[[Trulli Tales: opowieści ze smakiem]]''<br />
* 2017: ''[[Zaplątane przygody Roszpunki|Zaplątani: Serial / Zaplątane przygody Roszpunki]]'' <small>(odc. 1, 11-12, 14, 17, 22-23, 26-27, 31, 35, 40-41<!--, 43-->, 50-51; czołówka, tyłówka)</small><br />
* 2018: ''[[Mapeciątka (serial animowany 2018)|Mapeciątka]]'' <small>(odc. 1-5, 11-15)</small><br />
* 2018: ''[[Ulica Dalmatyńczyków 101]]''<br />
<br />
== Przygotowanie chórów ==<br />
* 1997: ''[[Koty nie tańczą]]''<br />
* 1998-2001: ''[[A to histeria!]]''<br />
* 1998: ''[[Król Lew II: Czas Simby]]''<br />
* 2000: ''[[Nowe szaty króla]]'' <br />
<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1929-1939: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Głupiutkie symfonie|Głupiutkie symfonie]]'':<br />
** 1933: ''[[Grajek z Hamelin]]'' – chór <small>([[Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda#Wersja z 2012 roku|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1933: ''[[Trzy małe świnki]]'' – Świnka Flecista <small>([[Baśniowy Świat|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1934: ''[[Wilk Bardzozły]]'' – Świnka Flecista <small>([[Baśniowy Świat|druga]] i [[Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda#Wersja z 2012 roku|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1939: ''[[Praktyczna Świnka]]'' – Świnka Flecista <small>([[Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda#Wersja z 2012 roku|druga wersja dubbingu]])</small><br />
* 1939: ''[[Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków]]'' – chór <small>(dubbing z 2009 roku – ''„Piosenkę znam tylko jedną”'', ''„Tam przez cienisty bór”'' (Finał))</small><br />
* 1950: ''[[Kopciuszek (film 1950)|Kopciuszek]]'' – chór <small>(dubbing z 2012 roku – ''„Kopciuszek”'', ''„Do roboty”'', ''„Suknia”'', ''„Ze snem budzą się marzenia (repryza)”'', ''„Ze snem budzą się marzenia (finał)”'')</small><br />
* 1955: ''[[Zakochany kundel]]'' <small>(dubbing z 1997 roku – ''„Bella Notte”'')</small><br />
* 1977: ''[[Bernard i Bianka]]'' – chór <small>(dubbing z 2001 roku – ''„Hymn Agencji”'')</small><br />
* 1986: ''[[Wielki mysi detektyw]]'' – chór <small>(dubbing z 2001 roku – ''„Bądź zdrów”'')</small><br />
* 1988: ''[[Yogi i inwazja kosmitów]]''<br />
* 1989: ''[[Mała Syrenka (film)|Mała Syrenka]]'' – chór <small>(dubbing z 1998 roku – ''„Syreni śpiew”'')</small><br />
* 1991: ''[[Piękna i Bestia (film 1991)|Piękna i Bestia]]'' – Wiejskie dziewczę #2 <small>(dubbing z 2001 roku – ''„Bella”'')</small><br />
* 1996: ''[[Brzydkie kaczątko (film 1996)|Brzydkie kaczątko]]''<br />
* 1997: ''[[Czterech wspaniałych]]''<br />
* 1997: ''[[Koty nie tańczą]]''<br />
* 1997: ''[[Rover Dangerfield]]''<br />
* 1998: ''[[Dawno temu w trawie]]'' – chór <small>(''„Chwila ta nadeszła już”'')</small><br />
* 1998: ''[[Kong – król dżungli]]''<br />
* 1998: ''[[Król Lew II: Czas Simby]]'' – chór <small>(''„On nie jest stąd”'')</small><br />
* 1998: ''[[Mulan]]'' – chór <small>(''„Zaszczyt nam przyniesie to” '')</small><br />
* 1998: ''[[Pocahontas II: Podróż do Nowego Świata]]'' – chór <small>(''„Każdy dzień w Londynie”'')</small><br />
* 1999: ''[[Mickey: Bajkowe Święta]]'' – Daisy <small>(''„Niech święta będą wesołe”'', ''„Bożonarodzeniowa składanka”'')</small><br />
* 1999: ''[[Tarzan (film 1999)|Tarzan]]'' – chór <small>(''„Dwa światy”'')</small><br />
* 1999: ''[[Toy Story 2]]'' – chór <small>(''„Ty druha we mnie masz”'' – wersja Czarnego)</small><br />
* 2000: ''[[Nowe szaty króla]]'' – chór <small>(''„Cuda świata”'')</small><br />
* 2001: ''[[Magiczna gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe Myszka]]''<br />
* 2004: ''[[Miki, Donald, Goofy: Trzej muszkieterowie]]''<br />
* 2007: ''[[Alvin i wiewiórki]]'' – chór<br />
* 2008: ''[[Disco robaczki]]''<br />
* 2008: ''[[Horton słyszy Ktosia]]'' – chór Ktosiowa<br />
* 2011: ''[[Muppety (film 2011)|Muppety]]'' <small>(''„Czas na Muppet Show”'', ''„Życie jest jak sen”'', ''„Kolory tęczy (Kasyno "la kabona")”'', ''„Mój własny bal”'', ''„Moja mowa”'', ''„Kolory tęczy”'', ''„Życie jest jak sen – finał”'')</small><br />
* 2012: ''[[Merida waleczna]]''<br />
* 2013: ''[[Kraina lodu]]'' – chór <small>(''„Nietentego”'')</small><br />
* 2013: ''[[My Little Pony: Equestria Girls]]''<br />
* 2017: ''[[Piękna i Bestia (film 2017)|Piękna i Bestia]]'' – chór <small>(''„Bella”'', ''„Gaston”'', ''„Gościem bądź”'', ''„Bestii – śmierć”'', ''„Piękna i Bestia”'' (repryza))</small><br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* ''[[Mali farmerzy]]'' <small>(odc. 1-26)</small><br />
* 1962: ''[[Jetsonowie]]'' <small>(dubbing z lat 90. – odc. 2)</small><br />
* 1998-2001: ''[[A to histeria!]]'' – Cho-Cho<br />
* 1998-2000: ''[[I pies, i wydra]]''<br />
* 1999-2000: ''[[Sabrina]]'' <small>(odc. 1-65)</small><br />
* 2001-2003: ''[[Aparatka]]'' <small>(piosenka tytułowa)</small><br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1929-1939: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Głupiutkie symfonie|Głupiutkie symfonie]]'':<br />
** 1933: ''[[Trzy małe świnki]]'' – Świnka Flecista <small>([[Baśniowy Świat|druga wersja dubbingu]])</small><br />
** 1934: ''[[Wilk Bardzozły]]'' – Świnka Flecista <small>([[Baśniowy Świat|druga]] i [[Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda#Wersja z 2012 roku|trzecia wersja dubbingu]])</small><br />
** 1939: ''[[Praktyczna Świnka]]'' – Świnka Flecista <small>([[Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda#Wersja z 2012 roku|druga wersja dubbingu]])</small><br />
* 1991: ''[[Piękna i Bestia (film 1991)|Piękna i Bestia]]'' – Wiejskie dziewczę #2 <small>(dubbing z 2001 roku)</small><br />
* 1996: ''[[Brzydkie kaczątko (film 1996)|Brzydkie kaczątko]]''<br />
* 2000: ''[[Mała Syrenka II: Powrót do morza]]''<br />
* 2008: ''[[Horton słyszy Ktosia]]''<br />
* 2012: ''[[Merida waleczna]]''<br />
* 2016: ''[[Gdzie jest Dory?]]''<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* 2001: ''[[Cafe Myszka]]'' – Muzy <small>(odc. 29)</small><br />
* 2002-2006: ''[[Mistrzowie kaijudo]]''<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmpolski|11115119|''Agnieszka Tomicka''}}<br />
* {{filmweb|imię|812143}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT:Tomicka, Agnieszka}}<br />
[[Kategoria: Kierownicy muzyczni]]<br />
[[Kategoria: Wokalistki]]<br />
[[Kategoria: Aktorki głosowe]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Renata_Wojnarowska&diff=192259
Renata Wojnarowska
2023-06-14T21:20:27Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Renata Wojnarowska<br />
|zdjęcie=<br />
|data urodzenia=<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=dialogistka, dźwiękowiec, montażystka, tekściarka, reżyserka<br />
}}'''Renata Wojnarowska''' z domu '''Gontarz''' – polska dialogistka, realizatorka dźwięku i montażystka. Występuje również pod pseudonimem: '''Jan Kolanko'''.<br />
<br />
== Reżyseria ==<br />
=== Seriale ===<br />
* 2012-2013: ''[[Power Rangers Megaforce]]''<br />
<br />
== Tłumaczenie ==<br />
=== Seriale ===<br />
* 2015: ''[[The Returned]]''<br />
<br />
== Dialogi ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2004: ''[[Wirtualny ideał]]''<br />
* 2005: ''[[Dwiedźmy]]'' <br />
* 2007: ''[[Magiczny duet, cz. 2]]''<br />
* 2010: ''[[Brat zastępowy]]''<br />
* 2010: ''[[Harriet szpieguje: Wojna blogów]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 2008: ''[[Stich!]]''<br />
* 2010: ''[[Akwalans]]''<br />
* 2012-2013: ''[[Marvin Marvin]]''<br />
* 2012: ''[[Slugterra]]'' <small>(odc. S2, S3)</small><br />
* 2013: ''[[Strange Hill High]]'' <small>(odc. 4-5, 8-9, 12-13)</small><br />
* 2014: ''[[Szczeżujski]]''<br />
* 2014-2017: ''[[Penn Zero: Bohater na pół etatu]]''<br />
* 2015: ''[[Lwia Straż]]''<br />
* 2015: ''[[Miles z przyszłości]]'' <small>(odc. 1-31, 33-52, 56-60)</small><br />
* 2015-2016: ''[[Przyjaciółki od czasu do czasu]]''<br />
* 2016: ''[[Bizaardvark]]'' <small>(seria II)</small><br />
* 2016: ''[[Mech-X4]]'' <small>(odc. 12-16)</small><br />
* 2016: ''[[Star Darlings: Życzenia do spełnienia]]''<br />
* 2016: ''[[Star Wars: Przygody Freemakerów]]'' <small>(odc. 1-10)</small><br />
* 2017: ''[[Hotel Transylwania: Serial]]''<br />
* 2017: ''[[Kacze opowieści (serial animowany 2017)|Kacze opowieści]]''<br />
* 2018: ''[[Penny z M.A.R.Sa]]''<br />
* 2018: ''[[Ulica Dalmatyńczyków 101]]''<br />
* 2019: ''[[High School Musical: Serial]]''<br />
=== Programy ===<br />
* 2013: ''[[Wkręty z górnej półki]]''<br />
<br />
== Teksty piosenek ==<br />
=== Seriale ===<br />
* 2005, 2007-2009: ''[[Jasiek i Tyćki]]'' <small>(odc. 1-4)</small><br />
* 2006: ''[[Loopdidoo]]''<br />
* 2010: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' <small>(odc. 66-78)</small><br />
* 2011: ''[[Z kopyta]]''<br />
* 2012-2015: ''[[Littlest Pet Shop]]'' <small>(odc. 27-78)</small><br />
* 2013: ''[[Strange Hill High]]''<br />
* 2015: ''[[Lwia Straż]]''<br />
* 2015: ''[[Magiczna przystań]]''<br />
* 2015: ''[[Miles z przyszłości]]''<br />
<br />
== Dźwięk i montaż ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1979: ''[[Królik Bugs: Zakochany i zwariowany]]''<br />
* 2003: ''[[O rety! Psoty Dudusia Wesołka|Nowe psoty Dudusia]]'' <small>(wersja DVD; seria IV)</small><br />
* 2004: ''[[7 krasnoludków: Historia prawdziwa]]''<br />
* 2006: ''[[Auta]]''<br />
* 2006: ''[[Stefan Malutki]]''<br />
* 2007: ''[[Garfield ucieka z komiksu]]''<br />
* 2008: ''[[Delgo]]''<br />
* 2008: ''[[Opowieści dziwnej treści: Trzy świnki]]''<br />
* 2008: ''[[Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie]]''<br />
* 2008: ''[[Opowieści dziwnej treści: Żółw kontra Zając]]''<br />
* 2009: ''[[Ciekawski George: Małpiszon i gwiazdka]]''<br />
* 2009: ''[[Scooby Doo i miecz samuraja]]''<br />
* 2009: ''[[Vicky - wielki mały wiking|Vicky – wielki mały wiking]]''<br />
* 2010: ''[[Ciekawski George 2: Gońcie tę małpę!]]''<br />
* 2010: ''[[Dzielna mała ciuchcia]]''<br />
* 2010: ''[[Kocurro]]''<br />
* 2010: ''[[Scooby Doo: Abrakadabra-Doo]]''<br />
* 2010: ''[[Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora]]''<br />
* 2011: ''[[Przygoda w Paryżu]]''<br />
* 2011: ''[[Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz]]''<br />
* 2011: ''[[Zhu Zhu Pets: Wielka przygoda chomików]]''<br />
* 2014: ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks]]''<br />
* 2014: ''[[Strażnicy Galaktyki]]''<br />
* 2014: ''[[Wielka Szóstka]]''<br />
* 2015: ''[[Odlotowa przygoda]]''<br />
* 2016: ''[[Kubo i dwie struny]]''<br />
* 2016: ''[[Łowca i Królowa Lodu]]''<br />
* 2016: ''[[Sekretne życie zwierzaków domowych]]''<br />
* 2017: ''[[Emotki. Film]]''<br />
* 2018: ''[[Grinch]]''<br />
* 2019: ''[[Jumanji: Następny poziom]]''<br />
* 2019: ''[[O Yeti!]]''<br />
* 2019: ''[[Sekretne życie zwierzaków domowych 2]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 1965: ''[[Ach ten... Snoopy]]'' <small>(druga wersja; odc. 25, 29)</small><br />
* 1993-1994: ''[[Hello Kitty]]''<br />
* 2007: ''[[Kraina Booga Booga]]''<br />
* 2008: ''[[Podwodne królestwo]]''<br />
* 2012-2015: ''[[Brickleberry]]''<br />
* 2013: ''[[Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca]]'' <small>(odc. 13-18, 22-27, 31-33, 37-39, 43-45, 49-51, 55-57, 61-66, 70-72, 76-81, 88-96, 102, 109-114)</small><br />
* 2019: ''[[Klub Kaylie]]'' <small>(odc. 1-6, 8-9)</small><br />
<br />
== Dźwięk ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2001: ''[[Tom i Jerry: Kot rezydencjalny]]''<br />
* 2002: ''[[Księżniczka na ziarnku grochu]]''<br />
* 2003: ''[[Bionicle: Maska Światła]]''<br />
* 2003: ''[[Nawiedzony dwór]]''<br />
* 2004: ''[[Bionicle 2: Legendy Metru Nui]]''<br />
* 2004: ''[[Clifford: Wielka przygoda]]''<br />
* 2004: ''[[Iniemamocni]]''<br />
* 2004: ''[[Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny]]''<br />
* 2005: ''[[Aloha, Scooby Doo]]''<br />
* 2005: ''[[Batman kontra Drakula]]''<br />
* 2005: ''[[Bionicle 3: W sieci mroku]]''<br />
* 2005: ''[[Garbi - Super bryka|Garbi – Super bryka]]''<br />
* 2005: ''[[King Kong: Władca Atlantydy]]''<br />
* 2007: ''[[Scooby Doo i śnieżny stwór]]''<br />
* 2009: ''[[Scooby-Doo: Strachy i patałachy]]''<br />
* 2013: ''[[Barbie i siostry w Krainie Kucyków]]''<br />
* 2017: ''[[Był sobie pies]]''<br />
* 2017: ''[[Gru, Dru i Minionki]]''<br />
* 2018: ''[[Jurassic World: Upadłe królestwo]]''<br />
* 2018: ''[[O psie, który wrócił do domu]]''<br />
* 2018: ''[[Pacific Rim: Rebelia]]''<br />
* 2018: ''[[Rodzina od zaraz]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* ''[[Zwariowane melodie]]'' <small>(''Królik Bugs i przyjaciele 2'')</small><br />
* 1960-1966: ''[[Flintstonowie]]'' <small>(odc. 4-5, 13, 23, 139-140, 142)</small><br />
* 1990-1994: ''[[Super Baloo]]'' <small>(wersja DCVI)</small><br />
* 1992-1998: ''[[Batman (serial animowany 1992)|Batman]]'' <small>(odc. 1-5, 12-19, 25, 30-33, 38-39, 43, 45, 48, 50, 52)</small><br />
* 1992-1993: ''[[Goofy i inni]]'' <small>(wersja DCVI; odc. 2, 7-8, 13, 15-16, 20-21, 26, 29-32, 63)</small><br />
* 1992: ''[[W 80 marzeń dookoła świata]]''<br />
* 1993-1996: ''[[Nowe przygody Kapitana Planety]]''<br />
* 1997-1998: ''[[Przygody Olivera Twista]]'' <small>(odc. 5-7)</small><br />
* 1998-2004: ''[[Atomówki]]'' <small>(odc. 27-29, 42-43)</small><br />
* 1998-2006: ''[[Para nie do pary]]''<br />
* 1999-2001: ''[[Batman przyszłości]]''<br />
* 1999-2000: ''[[Dilbert]]''<br />
* 2000: ''[[Euzebiusz - opowieść o tygrysie|Tygrysek Etelbert i przyjaciele]]'' <small>(wersja dla MiniMaxa)</small><br />
* 2001-2004: ''[[Liga Sprawiedliwych]]''<br />
* 2002-2007: ''[[Kim Kolwiek]]'' <small>(odc. 20, 57-59)</small><br />
* 2003-2005: ''[[Kaczor Dodgers]]'' <small>(odc. 21-23)</small><br />
* 2003-2006: ''[[Lilo i Stich (serial animowany)|Lilo i Stitch]]'' <small>(odc. 1)</small><br />
* 2004-2006: ''[[Liga Sprawiedliwych bez granic]]'' <small>(odc. 1-26)</small><br />
* 2005-2008: ''[[Robotboy]]'' <small>(odc. 40-50, 52-55, 57-65)</small><br />
* 2005-2007: ''[[Amerykański smok Jake Long]]''<br />
* 2012: ''[[Jeźdźcy smoków]]'' <small>(odc. 30-40))</small><br />
* 2016-2017: ''[[Bunsen, ty bestio!]]'' <small>(odc. 12, 15)</small><br />
* 2016: ''[[Flaked]]''<br />
* 2017: ''[[Strażniczki Kadabry]]'' <small>(odc. 30-36, 44-49)</small><br />
* 2018: ''[[Gormiti (serial animowany 2018)|Gormiti]]'' <small>(odc. 1-26)</small><br />
* 2018: ''[[Rozczarowani]]''<br />
<br />
== Montaż ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2003: ''[[Księga dżungli 2]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 1960-1966: ''[[Flintstonowie]]'' <small>(odc. 148, 150, 164, 166)</small><br />
* 1984-1987: ''[[Łebski Harry]]'' <small>(odc. 4-5, 7-8, 20-30, wersja dla TVN)</small><br />
* 1990-1994: ''[[Przygody Animków]]''<br />
* 1992: ''[[Teknoman]]'' <small>(odc. 148, 150, 164, 166)</small><br />
* 1994: ''[[Uwolnić orkę (serial animowany)|Uwolnić orkę]]''<br />
* 1997: ''[[Myszorki na prerii]]'' <small>(odc. 1-4, 8-10, 15, 17-18)</small><br />
* 2003-2006: ''[[Lilo i Stich (serial animowany)|Lilo i Stitch]]'' <small>(odc. 1)</small><br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2011: ''[[Jeż Jerzy]]''<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmweb|osoba|699425}}<br />
* {{filmweb|osoba|1604838}}<br />
* {{filmpolski|1139749}}<br />
* {{filmpolski|11117874}}<br />
<br />
{{DEFAULTSORT:Wojnarowska, Renata}}<br />
[[Kategoria:Dialogiści]]<br />
[[Kategoria:Tłumacze]]<br />
[[Kategoria:Reżyserzy dubbingu]]<br />
[[Kategoria:Dźwiękowcy]]<br />
[[Kategoria:Montażyści]]<br />
[[Kategoria:Tekściarze]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Sebastian_Perdek&diff=191566
Sebastian Perdek
2023-06-08T14:38:04Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Sebastian Perdek<br />
|zdjęcie=Sebastian Perdek.jpg<br />
|data i miejsce urodzenia=30 lipca [[1987]]<br />Bytom<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor<br />
}}'''Sebastian Perdek''' (ur. 30 lipca [[1987]] roku w Bytomiu) – aktor.<br />
<br />
Absolwent Wydziału Lalkarskiego filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu (2016).<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 1988: ''[[Mój sąsiad Totoro]]'' – gwary <small>(wersja z 2020 roku)</small><br />
* 1989: ''[[Podniebna poczta Kiki]]'' – gwary<br />
* 2003: ''[[Siatkarz Buddy]]'' –<br />
** Ochroniarz muzeum,<br />
** Sędzia<br />
* 2005: ''[[Kubuś i pogromcy goblunów]]'' – Prosiaczek<br />
* 2013: ''[[Pomocnik Świętego Mikołaja i magiczne płatki śniegu]]''<br />
* 2015: ''[[Ciernie wspomnień]]''<br />
* 2016: ''[[Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców]]'' – nauczyciel 6<br />
* 2016: ''[[Alicja po drugiej stronie lustra]]''<br />
* 2016: ''[[Balerina]]'' – Mathurin<br />
* 2016: ''[[Elena i sekret Avaloru]]'' – Armando<br />
* 2016: ''[[Monster Trucks]]'' – Sam<br />
* 2016: ''[[Oczekiwanie]]''<br />
* 2016: ''[[Ozzy]]''<br />
* 2016: ''[[Pan Żaba]]'' – Pan Frans<br />
* 2016: ''[[Tajemnica pobożności]]''<br />
* 2016: ''[[Trolle]]'' – Duży<br />
* 2016: ''[[Zielona szkoła]]'' –<br />
** Aziz, tata Meral,<br />
** opiekun wycieczki<br />
* 2016: ''[[Zwierzogród]]'' – Pazurian Clawhauser<br />
* 2017: ''[[Wielki zły lis i inne opowieści|Bardzo zły lis i inne opowieści]]'' – Świnia <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2017: ''[[Dudi: Cała naprzód]]''<br />
* 2017: ''[[Dzieciak rządzi]]'' – Jimbo<br />
* 2017: ''[[Fernando]]'' – Cuatro<br />
* 2017: ''[[Hej Arnold! Przygoda w dżungli]]'' – Harold Berman<br />
* 2017: ''[[Jestem William]]'' – Mężczyzna kupujący wrotki<br />
* 2017: ''[[Magiczne muzeum]]'' –<br />
** Pracownik 2,<br />
** Figurka<br />
* 2017: ''[[Mała Wielka Stopa]]'' – Stefan<br />
* 2017: ''[[Miasto zostanie zburzone]]''<br />
* 2017: ''[[Monster Island]]'' – Burmistrz<br />
* 2017: ''[[My Little Pony: Film]]'' – gwary i epizody<br />
* 2017: ''[[Następcy 2]]''<br />
* 2017: ''[[Opiekuńczy bracia]]'' – Mega Dziecko<br />
* D2017: ''[[Przygody Ichaboda i pana Ropucha]]'' – Kret<br />
* 2017: ''[[Pup Star: Razem raźniej]]'' – Shep<br />
* 2017: ''[[Sahara]]'' – Sierżant<br />
* D2017: ''[[Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy]]'' – spiker w radiu<br />
* 2017: ''[[Spider-Man: Homecoming]]'' – Ned Leeds<br />
* 2017: ''[[Trolle: Świąteczna misja]]'' – Duży<br />
* 2018: ''[[Avengers: Wojna bez granic]]'' – Ned Leeds<br />
* D2018: ''[[Drużyna Buddiego]]''<br />
* 2018: ''[[Krzysiu, gdzie jesteś?]]'' – Prosiaczek<br />
* 2018: ''[[Mała Stopa]]'' – Gary<br />
* 2018: ''[[Piotruś Królik (film 2018)|Piotruś Królik]]''<br />
* 2018: ''[[Player One]]'' – Jeden z ekspertów<br />
* 2018: ''[[Pup Star: Dookoła świata]]'' – Shep<br />
* 2018: ''[[Puppy Star: Boże Narodzenie]]'' – Shep<br />
* 2018: ''[[Rampage: Dzika furia]]'' – Nelson<br />
* 2018: ''[[Zombi]]''<br />
* 2019: ''[[Jeżyk i przyjaciele]]''<br />
* 2019: ''[[Kapitan Szablozęby i Magiczny Diament]]'' – Dygu<br />
* 2019: ''[[Na morza dnie: Krótka historia „Następców”]]'' – Gil<br />
* 2019: ''[[Następcy 3]]'' – Gil<br />
* 2019: ''[[Rocko i jego świat: Kiedyś to było]]'' – Heffer<br />
* 2019: ''[[Spider-Man: Daleko od domu]]'' – Ned Leeds<br />
* 2019: ''[[Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają]]'' – Złodziej torebek<br />
* 2019: ''[[Toy Story 4]]'' – Sztuciek<br />
* 2019: ''[[Urwis]]'' – Właściciel<br />
* 2019: ''[[Wróżka potrzebna od zaraz]]''<br />
* 2019: ''[[Zakochany kundel (film 2019)|Zakochany kundel]]'' – Właściciel sklepu zoologicznego<br />
* 2020: ''[[Ben 10 kontra wszechświat: Film]]'' – Największy<br />
* 2020: ''[[Doktor Dolittle]]'' – Plimpton<br />
* 2020: ''[[Jedyny i niepowtarzalny Ivan]]'' – Franek<br />
* 2020: ''[[Linia obrony]]'' – Solomon<br />
* 2020: ''[[Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła]]'' – Stefan<br />
* 2020: ''[[Mały Diament wraca do szkoły]]'' – Duży<br />
* 2020: ''[[Naprzód]]''<br />
* 2020: ''[[Noelle]]'' – Matt Bautista<br />
* 2020: ''[[Pan Patyk i morski potwór]]'' – Konferansjer<br />
* 2020: ''[[Trolle 2]]'' – Duży<br />
* 2020: ''[[Wonder Woman 1984]]'' – Bad Skin<br />
* 2021: ''[[Cruella]]'' – Horacy<br />
* 2021: ''[[Hilda i Władca gór]]'' – Alfur<br />
* 2021: ''[[Muppety w Nawiedzonym Dworze: Haunted Mansion]]'' –<br />
** Howard Tubman,<br />
** Randy,<br />
** Andy<br />
* 2021: ''[[My Little Pony: Nowe pokolenie]]'' – Toots<br />
* 2021: ''[[Piotruś Królik 2: Na gigancie]]'' – Grzeczny Prosiulek<br />
* 2021: ''[[Rodzinka rządzi]]'' – Burmistrz Jimbo<br />
* 2021: ''[[Spider-Man: Bez drogi do domu]]'' – Ned Leeds<br />
* 2021: ''[[Tom i Jerry (film 2021)|Tom i Jerry]]''<br />
* 2021: ''[[Vivo]]''<br />
* 2022: ''[[Buzz Astral]]'' – Pilot Díaz<br />
* 2022: ''[[Dragon Ball Super: Super Hero]]'' – Son Gokū<br />
* 2022: ''[[Dzieciak rządzi: Świąteczny bonus]]'' – Jimbo<br />
* 2022: ''[[King. Mój przyjaciel lew]]''<br />
* 2022: ''[[Matylda: Musical]]'' – Inspektor<br />
* 2022: ''[[Mumie]]'' – Danny<br />
* 2022: ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica Góry Widokowej]]'' – Węch<br />
* 2023: ''[[Gwiezdne wojny: Wizje]]'': ''[[Jestem twoją matką]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* 1984-2020: ''[[Tomek i przyjaciele]]'' –<br />
** Węch <small>(seria XII)</small>,<br />
** Rudzik <small>(seria XII)</small>,<br />
** Staś <small>(seria XII)</small>,<br />
** Radek <small>(seria XII)</small>,<br />
** Nikuś <small>(seria XII)</small><br />
* 1991-1992: ''[[Przygody Tintina]]'' <small>(wersja z 2021 roku)</small><br />
* 1998-1999: ''[[Herkules (serial animowany)|Herkules]]'' –<br />
** Herodot <small>(odc. 14, 32, 47 – wersja z 2022 roku)</small>,<br />
** Typhis <small>(odc. 30 – wersja z 2022 roku)</small>,<br />
** Elektrion <small>(odc. 32 – wersja z 2022 roku)</small><br />
* 2001-2003: ''[[Clifford]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2005: ''[[Yakari]]'' – Mały Piorun <small>(odc. 53-104)</small><br />
* 2007-2014: ''[[S.A.W. Szkolna Agencja Wywiadowcza|M.I. High]]'' –<br />
** gwary <small>(odc. 45-60 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** zbir 3 <small>(odc. 63 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Roly <small>(odc. 64-72 – druga wersja dubbingu)</small>,<br />
** Ronald <small>(odc. 76-86 – druga wersja dubbingu)</small><br />
* 2008-2011: ''[[Inazuma Eleven]]'' –<br />
** Sam Kincaid <small>(oprócz odc. 127)</small>,<br />
** Sean Snowfield <small>(odc. 32-34, 67)</small>,<br />
** Zell (Zeke Valanche) <small>(odc. 36, 41-42, 51-52, 66)</small>,<br />
** Hauser (Hunt Mercer) <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Mark Krueger <small>(odc. 68)</small>,<br />
** Hector Helio <small>(odc. 68)</small>,<br />
** Dolph Hensen <small>(odc. 72)</small>,<br />
** Gigi Blasi <small>(odc. 92, 96, 103-106, 116, 120, 123)</small>,<br />
** Gordo Díaz <small>(odc. 94-95)</small><br />
* 2008-2020: ''[[Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki]]'' – Spike Dawson <small>(odc. 88)</small><br />
* 2009: ''[[Archer]]'' –<br />
** Tony Fotis <small>(odc. 54)</small>,<br />
** dodatkowe głosy <small>(odc. 12, 14-36)</small><br />
* 2009-2011: ''[[Dragon Ball Z Kai]]'' – Son Gokū<br />
* 2010-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' –<br />
** Kolender Kminek <small>(odc. 130)</small>,<br />
** Clump <small>(odc. 205)</small>,<br />
** Gwary <small>(odc. 137-139)</small><br />
* 2010: ''[[Zwyczajny serial]]'' – kasjer <small>(odc. 234)</small><br />
* 2011-2021: ''[[Boonie Bears: Poszukiwacze przygód]]'' – Bramble<br />
* 2011: ''[[Koszykarze]]''<br />
* 2011-2019: ''[[Niesamowity świat Gumballa]]'' –<br />
** Angela <small>(odc. 99b)</small>,<br />
** Japończyk <small>(odc. 100b)</small>,<br />
** Karton mleka <small>(odc. 104a)</small><br />
* 2012-2015: ''[[Brickleberry]]'' –<br />
** Aplikant-gej <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Aplikant-piroman <small>(odc. 2)</small><br />
* 2012: ''[[Lego Friends]]''<br />
* 2013: ''[[Akademia tańca (serial 2013)|Akademia tańca]]'' – <br />
** Chłopak <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Chłopiec 2 <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Ktoś z grupy B <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Tancerz grupy B <small>(odc. 36)</small>,<br />
** Wolontariusz <small>(odc. 58)</small>,<br />
** Chłopak z grupy J <small>(odc. 75)</small>,<br />
** John <small>(odc. 75, 77)</small>,<br />
** Gwary <small>(odc. 1-9, 11-34, 36-41, 43-62, 64-73, 77-84, 86-87, 89-94)</small><br />
* 2013: ''[[Pszczółka Maja (serial animowany 2013)|Pszczółka Maja]]'' – Gucio <small>(seria II)</small><br />
* 2013: ''[[Rick i Morty]]'' –<br />
** Gromflomita-strażnik <small>(odc. 1 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Jeden z wieśniaków <small>(odc. 20 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Wiewiórka #3 <small>(odc. 29 – pierwsza wersja dubbingu)</small>,<br />
** Zyg Zag <small>(odc. 29 – pierwsza wersja dubbingu)</small><br />
* 2013: ''[[Wendy]]''<br />
* 2013: ''[[Wujcio Dobra Rada]]'' – Kupidyn <small>(odc. 122)</small><br />
* 2014-2020: ''[[BoJack Horseman]]'' – Portier <small>(odc. 61-62, 64)</small><br />
* 2014: ''[[Fangbone!]]''<br />
* 2014-2017: ''[[Inspektor Gadżet (serial animowany 2014)|Inspektor Gadżet]]''<br />
* 2014-2018: ''[[Star Wars: Rebelianci]]''<br />
* 2015: ''[[Biały delfin Um (serial animowany 2015)|Biały delfin Um]]'' – gwary <small>(odc. 3, 5, 8-9, 11-12, 14, 17, 19-20, 23)</small><br />
* 2015-2019: ''[[Dodaj magii]]'' –<br />
** RJ <small>(odc. 27-29, 37, 39)</small>,<br />
** Pan Reidell <small>(odc. 34)</small><br />
* 2015-2018: ''[[Dragon Ball Super]]'' – <br />
** Son Gokū,<br />
** Młody Gokū <small>(odc. 16, 84)</small>,<br />
** Czarny Gokū <small>(odc. 47-51, 54, 56-58, 60)</small>,<br />
** Vegerot <small>(odc. 66)</small><br />
* 2015: ''[[Ernest i Celestyna (serial animowany)|Ernest i Celestyna]]'' – Policjant 2<br />
* 2015: ''[[Między nami, misiami]]'' – mały gracz <small>(odc. 42)</small><br />
* 2015: ''[[Miraculum: Biedronka i Czarny Kot]]'' – Ojciec <small>(odc. 2)</small><br />
* 2015: ''[[Muppety (serial)|Muppety]]'' – Howard Tubman <small>(odc. 16)</small><br />
* 2015-2021: ''[[Nie ma jak w rodzinie]]'' – <br />
** Craig,<br />
** Kupolekcjoner <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Ratownik <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Dinozaur z reklamy <small>(odc. 20)</small><br />
* 2015: ''[[Robot Trains]]'' – Dos<br />
* 2015-2019: ''[[Star Butterfly kontra siły zła]]'' – <br />
** Bon Bon <small>(odc. 26)</small>,<br />
** Johnny Dmuchawa <small>(odc. 30b)</small>,<!--<br />
** Francis Smithington <small>(odc. 33a)</small>,--><br />
** Ślim <small>(odc. 57, 59a, 62b)</small>,<br />
** Shmarmo <small>(odc. 65a)</small><br />
* 2015-2018: ''[[Zagubiona w Oz]]''<br />
* 2016: ''[[Akademia Skylanders]]''<br />
* 2016: ''[[Elena z Avaloru]]'' – Armando<br />
* 2016: ''[[Krecik i panda]]'' – Panda<br />
* 2016: ''[[Królikula]]'' – <br />
** Obcy <small>(odc. 42)</small>,<br />
** kelner <small>(odc. 48)</small>,<br />
** niebieski potwór <small>(odc. 48)</small>,<br />
** ojciec rodziny królików <small>(odc. 50, 74)</small>,<br />
** kot #2 <small>(odc. 58)</small>,<br />
** smok <small>(odc. 68)</small>,<br />
** wampir Krokodyl <small>(odc. 71)</small>,<br />
** mucha #2 <small>(odc. 76)</small>,<br />
** kosmita #2 <small>(odc. 81)</small>,<br />
** prezenter <small>(odc. 85)</small>,<br />
** Krzepki Pan #1 <small>(odc. 86)</small>,<br />
** narrator reklamy <small>(odc. 89)</small>,<br />
** jeden ze szczurów <small>(odc. 90)</small>,<br />
** Cyklop <small>(odc. 99)</small><br />
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' –<br />
** Logan <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** robotnik <small>(odc. 1a)</small>,<br />
** jeden z członków orkiestry <small>(odc. 2a)</small>,<br />
** jeden z Gadów <small>(odc. 2a)</small>,<br />
** sprzedawca pączków <small>(odc. 2a)</small>,<br />
** jeden z pracowników biurowych <small>(odc. 3b)</small>,<br />
** sprzątacz <small>(odc. 3b)</small>,<br />
** uczeń <small>(odc. 4a)</small><br />
* 2016: ''[[Smok Dyziek]]'' – Maniek<br />
* 2016-2018: ''[[Soy Luna]]''<br />
* 2016: ''[[Tak bardzo super]]''<br />
* 2017-2018: ''[[Avengers Przyszłości]]'' – Visco <small>(odc. 6-7, 11, 18-19, 27-30, 32-39)</small><br />
* 2017: ''[[Big Mouth]]'' – <br />
** Lola Skumpy,<br />
** Todd (Czarodziej Kwadratowego Stołu) <small>(odc. 7, 60-61)</small>,<br />
** Svetlana <small>(odc. 10, 13)</small><br />
* 2017-2021: ''[[Castlevania]]''<br />
* 2017: ''[[Draka i Jajek]]'' <br />
* 2017: ''[[Dzieciaki Straszaki]]'' – Luigi<br />
* 2017-2020: ''[[Fatalna czarownica]]'' – Marvin Pringle <small>(odc. 37)</small><br />
* 2017-2019: ''[[Jedenastka]]'' – Daniel <small>(odc. 27-30)</small><br />
* 2017: ''[[Kacze opowieści (serial animowany 2017)|Kacze opowieści]]'' – Kaczuch Kwik <small>(odc. 15)</small><br />
* 2017: ''[[Kicia Rożek]]'' –<br />
** Pracownik <small>(odc. 48)</small>,<br />
** Tost<br />
* 2017: ''[[Kicia to nie kot]]''<br />
* 2017: ''[[Klopsiki i inne zjawiska pogodowe (serial animowany)|Klopsiki i inne zjawiska pogodowe]]'' – Gil<br />
* 2017: ''[[Kot Pete]]''<br />
* 2017: ''[[Little Witch Academia]]''<br />
* 2017: ''[[Raven na chacie]]'' –<br />
** Lawrence <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Norman <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Sebastian <small>(odc. 30-32, 34)</small><br />
* 2017: ''[[Znajdź mnie w Paryżu]]''<br />
* 2018: ''[[Abby Hatcher]]'' – Pan Kucharz<br />
* 2018-2019: ''[[Anatane ratuje dzieci z Okury]]'' –<br />
** Robotnik 1 <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Najemnik 1 <small>(odc. 5, 19)</small>,<br />
** Doker 2 <small>(odc. 16)</small>,<br />
** Chłopak w czerwonej kurtce <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Tran <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Patrolowiec A <small>(odc. 24)</small>,<br />
** Dechor <small>(odc. 25)</small><br />
* 2018: ''[[Artur i Dzieci Okrągłego Stołu]]'' –<br />
** Kupiec <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Rycerz <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Książę Grzmot z Saksonii <small>(odc. 17, 21-22, 33, 46)</small><br />
* 2018: ''[[Bakugan: Battle Planet]]'' – Strata<br />
* 2018: ''[[Coop i Cami pytają świat]]''<br />
* 2018: ''[[Craig znad Potoku]]'' –<br />
** Shawn (Strażnicy Wiciokrzewów) <small>(odc. 32, 43, 51-52, 58, 80-81, 122, 127, 132)</small>,<br />
** Cel <small>(odc. 80-81)</small>,<br />
** Richard <small>(odc. 134)</small><br />
* 2018: ''[[Dzieciak rządzi: Znowu w grze]]'' – Jimbo<br />
* 2018: ''[[Hilda]]'' – Alfur<br />
* 2018-2019: ''[[Kapitan Tsubasa]]'' –<br />
** Konferansjer stadionowy <small>(odc. 6, 10-11, 38, 46)</small>,<br />
** Kozo Kira <small>(odc. 14-16, 18, 21, 23-25, 27-28, 32-34, 46-49, 51-52)</small><br />
* 2018: ''[[Kulipari: Władca Świata Snów]]'' –<br />
** Spike,<br />
** Wódz Effie,<br />
** Yabber<br />
* 2018: ''[[Lisek i Trusia]]'' – Kuzyn <small>(odc. 10)</small><br />
* E2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' – Prosiaczek <small>(odc. ''Gwiazdka Super-detektywów'')</small><br />
* 2018: ''[[Paradise PD]]'' – Dusty Marlow<br />
* 2018: ''[[Przygody młodego Marco Polo]]'' –<br />
** Strażnik pałacowy 1 <small>(odc. 27)</small>,<br />
** Kupiec na ulicy 2 <small>(odc. 29)</small><br />
** Pao <small>(odc. 31)</small><br />
** Mężczyzna #1 <small>(odc. 32)</small>,<br />
** Cheech <small>(odc. 34)</small>,<br />
** Daman <small>(odc. 38)</small>,<br />
** Tata Sunny <small>(odc. 40)</small>,<br />
** Al-Hana <small>(odc. 42)</small>,<br />
** Raffuzio <small>(odc. 50)</small><br />
* 2018: ''[[Przygody Niebezpiecznego Henryka]]'' – Frankini <small>(odc. 7b)</small><br />
* 2018: ''[[Taffy]]'' –<br />
** Mish,<br />
** Bish,<br />
** komputer,<br />
** Porywacz Taffy’ego 2 <small>(odc. 93)</small><br />
* 2018: ''[[Trolle: Impreza trwa!]]'' – Duży<br />
* 2018: ''[[Ulica Dalmatyńczyków 101]]'' – Hansel<br />
* 2018: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja]]'' – Todd <small>(odc. 4a)</small><br />
* 2019: ''[[Agent Binky: Pets of the Universe]]'' – Daryl <small>(odc. 51)</small><br />
* 2019: ''[[Alice i Lewis]]'' – Karty<br />
* 2019: ''[[AwanturNick]]'' – Jim<br />
* 2019: ''[[Barbapapa i jego rodzinka]]'' –<br />
** Narrator,<br />
** Lob <small>(odc. 10b)</small>,<br />
** Lektor <small>(tytuły odc. 14-26)</small><br />
* 2019: ''[[Bia]]''<br />
* 2019: ''[[Carmen Sandiego]]'' – Troll <small>(odc. 22, 24, 27)</small><br />
* 2019: ''[[DC Super Hero Girls (serial animowany 2019)|DC Super Hero Girls]]'' – Oswald Cobblepot / Pingwin <small>(odc. 33)</small><br />
* 2019-2021: ''[[Gaby Duran: galaktyczna opiekunka]]'' – Dostawca <small>(odc. 3)</small><br />
* 2019: ''[[Kid Lucky]]'' –<br />
** Lekarz z Buletcity <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Koń Rozie <small>(odc. 14)</small><br />
* 2019: ''[[Kleopatra i kosmos]]'' –<br />
** Msamaki,<br />
** Dennis <small>(odc. 2, 4, 6, 9-10, 15, 18, 21-22, 26)</small><br />
* 2019-2020: ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' –<br />
** Różowy bandyta <small>(odc. 4a)</small>,<br />
** Hank Saw aka Piła <small>(odc. 4b, 7b, 10b, 11b, 12b, 13a, 14b, 15a, 16a, 17a, 18b, 19a, 20a, 21ab, 22ab)</small>,<br />
** Pan Krep <small>(odc. 10a)</small><br />
* 2019-2020: ''[[LEGO Hidden Side]]'' –<br />
** Bawa Bat <small>(odc. 4, 9)</small>,<br />
** Spewer <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Robotnik <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Motocyklista Dwayne <small>(odc. 7)</small><br />
* 2019-2022: ''[[Płazowyż]]'' – Pietrek <small>(odc. 10b, 37b)</small><br />
* 2019-2021: ''[[Pociąg do nieskończoności]]'' –<br />
** Richard Karlak <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Marcel <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Troy Skuterski-Banks <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Sashay <small>(odc. 15)</small>,<br />
** Danny Nougat <small>(odc. 19)</small><br />
* 2019-2020: ''[[Power Rangers Beast Morphers]]'' – Ben Burke<br />
* 2019: ''[[Robale ziomale]]'' – gwary i epizody<br />
* 2019: ''[[Sadie Sparks]]'' – Doug<br />
* 2019-2020: ''[[Super Rakieta]]'' – Denis <small>(odc. 4a, 6a, 11a, 17a, 18a, 19a)</small><br />
* 2019: ''[[Sydney na Maksa]]'' –<br />
** Pan Tanaka <small>(odc. 18-19, 21, 38)</small>,<br />
** Dorosły Pete <small>(odc. 36)</small>,<br />
** Kurier <small>(odc. 41)</small><br />
* 2019: ''[[Tom i Lili]]'' – Tata Toma i Lili<br />
* 2019: ''[[Tropiciele skarbów]]''<br />
* 2019: ''[[Victor i Valentino]]'' –<br />
** Reynaldo <small>(odc. 2, 8, 21, 23, 26, 29, 32, 36-38, 40-41, 44, 47, 57-58, 67-68, 72)</small>,<br />
** Gustavo <small>(odc. 8, 46, 50, 65-67, 71)</small>,<br />
** Juan Lindo <small>(odc. 45)</small>,<br />
** Rick <small>(odc. 55)</small>,<br />
** gwary <small>(odc. 10-29)</small><br />
* 2019: ''[[Yabba Dabba Dinozaury!]]'' –<br />
** Gerald <small>(odc. 2, 24)</small>,<br />
** Żuk <small>(odc. 4, 12)</small>,<br />
** Hobart <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Tony, fioletowy Bocianojeż <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Percy <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Tuptozaurus <small>(odc. 20)</small><br />
* 2020: ''[[Absurdalna planeta]]''<br />
* 2020: ''[[Ashley Garcia: Genialna i zakochana]]'' –<br />
** Dostawca z Daddio's Pizza <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Doktor Patel <small>(odc. 6)</small>,<br />
** JPL Supervisor <small>(odc. 8)</small><br />
* 2020: ''[[Elliott z planety Ziemia]]'' –<br />
** Żółty Quatan <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Brett <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Ash <small>(odc. 5, 8, 10, 13-14, 15)</small>,<br />
** Bovar <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Groy <small>(odc. 9)</small>,<br />
** Gur/Gurt <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Bubble Guy Green <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Water Slug Alien <small>(odc. 14)</small><br />
* 2020: ''[[Fungisy!]]'' –<br />
** Jeff <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Klaun <small>(odc. 28)</small>,<br />
** gwary <small>(odc. 4-6, 8-10)</small><br />
* 2020: ''[[Goldie i starszaki]]''<br />
* 2020-2022: ''[[Kid Cosmic]]'' – Szmaragdowe Skrzydło <small>(odc. 8-10)</small><br />
* 2020: ''[[Monster Beach]]'' – Kosmita 2 <small>(odc. 6)</small><br />
* 2020: ''[[My Little Pony: Pony Life]]'' –<br />
** Ogier Matt <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Bubbles Cherub McSquee <small>(odc. 4)</small><br />
* 2020: ''[[Niebezpieczny Oddział]]'' –<br />
** Frankini <small>(odc. 1, 7)</small>,<br />
** Strażnik trawnika <small>(odc. 4)</small><br />
* 2020: ''[[Plecak Olliego]]'' –<br />
** Ned <small>(odc. 1, 5, 7-8, 10)</small>,<br />
** Tag <small>(odc. 11b, 25a)</small>,<br />
** Lenny Krawiec <small>(odc. 26b)</small><br />
* 2020: ''[[Pora na przygodę: Odległe krainy]]'' –<br />
** Lenny Laskonogi <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Hugomat <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Sir Soda <small>(odc. 2)</small><br />
* 2020: ''[[Rzut za trzy]]'' –<br />
** DJ,<br />
** Ciocia DJa <small>(odc. 5)</small><br />
* 2020-2023: ''[[Sowi dom]]'' –<br />
** Fan Anity #1 <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Tibblet‐Tibblie „Tymcio” Srogi Młotek III <small>(odc. 6, 14)</small>,<br />
** Członek załogi statku <small>(odc. 20)</small><br />
* 2020: ''[[Superptaki]]'' – Chytrus Kitrus<br />
* 2020: ''[[Sztuciek się pyta]]'' – Sztuciek<br />
* 2020: ''[[Teraz Muppety!]]'' –<br />
** Howard Tubman <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Eddie Mawere <small>(odc. 5)</small><br />
* 2020: ''[[ThunderCats Roar!]]'' –<br />
** Berbill Bill,<br />
** Berbill Belle,<br />
** Kretoni <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Dino Pies <small>(odc. 11)</small>,<br />
** Mężczyzna Bolkin #2 <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Stary motyl <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Przestępca <small>(odc. 13)</small>,<br />
** Mikrit w niebieskim płaszczu <small>(odc. 24)</small><br />
* 2020: ''[[Topo Gigio]]''<br />
* 2020-2022: ''[[Trolle: TrolleTopia]]'' – Duży<br />
* 2020: ''[[Wilk na 100 procent – legenda Księżycowego Kamienia]]'' – Omar Omari<br />
* 2021: ''[[Między nami, misiaczkami]]'' –<br />
** Wróżka #3 <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Luis <small>(odc. 13)</small><br />
* 2021: ''[[Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki]]'' – Milton Livree<br />
* 2021: ''[[Idefiks i Nieugięci]]''<br />
* 2021: ''[[Komiksowe Zadymki]]'' – Owen <small>(odc. 1)</small><br />
* 2021: ''[[Overlord i Underwoodowie]]'' – Sprzedawca lodów <small>(odc. 1)</small><br />
* 2021: ''[[Przygody Rozi]]'' – Bruno <small>(serie III-IV)</small><br />
* 2021: ''[[Q-Force]]'' –<br />
** Ciotka Jenny <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Henri <small>(odc. 10)</small><br />
* 2021: ''[[Saturday Morning All Star Hits!]]''<br />
* 2021: ''[[Szkoła Wikingów]]''<br />
* 2022: ''[[Cwaniak]]'' – Neville<br />
* 2022: ''[[Eureka!]]'' – Rudy <small>(odc. 8b)</small><br />
* 2022: ''[[Gudetama: Przygoda z jajem!]]'' –<br />
** Gudetama,<br />
** Gudetamy <small>(odc. 6)</small><br />
* 2022: ''[[Królik Bugs: nowe konstrukcje]]'' – Cecyliusz<br />
* 2022: ''[[My Little Pony: Zmieniaj świat]]'' – Toots <small>(odc. 6-7, 9)</small><br />
* 2022: ''[[Niesamowity Żółty Yeti]]'' – Pan Próchnica<br />
* 2022: ''[[Obi-Wan Kenobi]]'' – Kawlan Roken <small>(odc. 4-6)</small><br />
* 2022: ''[[Zwierzogród+]]'' –<br />
** Pazurian Clawhauser <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Pronk <small>(odc. 6)</small><br />
=== Gry ===<br />
* 2017: ''[[Star Wars: Battlefront II]]''<br />
* 2018: ''[[Detroit: Become Human]]'' – Jerry<br />
* 2018: ''[[Marvel’s Spider-Man]]'' – Zbir Fiska<br />
* 2020: ''[[Cyberpunk 2077]]'' – Ozob<br />
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]''<br />
=== Programy ===<br />
* 2018: ''[[Jak właściwie przychodzi Pan]]''<br />
* 2018: ''[[Policja składa noworoczną wizytę]]''<br />
=== Dokumenty ===<br />
* 2017: ''[[Descendants 2: It's Going Down]]'' – Dylan Playfair<br />
== Słuchowiska ==<br />
* 2015: ''[[Wampir z Zagłębia]]'' – Klaudiusz Radke<br />
* 2016: ''[[Biblia Audio. Superprodukcja]]''<br />
* 2021: ''[[Jeden dzień Iwana Denisowicza]]'' – Kucharz<br />
* 2022: ''[[Studium w szkarłacie: Dziwne przygody Sherlocka Holmesa]]'' – Staruszka<br />
== Wykonanie piosenek ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2005: ''[[Kubuś i pogromcy goblunów]]'' – Prosiaczek<br />
* 2018: ''[[Krzysiu, gdzie jesteś?]]'' <small>(„''Piosenka na drogę''”)</small><br />
* 2021: ''[[Cruella]]'' – Horacy <small>(„''Sto lat''”)</small><br />
=== Seriale ===<br />
* E2018: ''[[Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś]]'' <small>(odc. ''Gwiazdka Super-detektywów'')</small><br />
* 2018: ''[[Paradise PD]]'' – Dusty Marlow <small>(odc. 4)</small><br />
== Kierownictwo produkcji ==<br />
=== Filmy ===<br />
* 2019: ''[[Kobiety szpiedzy]]''<br />
* 2020: ''[[Pamiętnik Berta]]''<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmpolski|11125149|''Sebastian Perdek''}}<br />
* {{filmweb|imię|1978489}}<br />
{{DEFAULTSORT:Perdek, Sebastian}}<br />
[[Kategoria: Aktorzy głosowi]]<br />
[[Kategoria: Kierownicy produkcji]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=U%C5%BCytkownik:MinisterDubu/Missingi&diff=189958
Użytkownik:MinisterDubu/Missingi
2023-05-16T20:46:29Z
<p>Daru: Anulowanie wersji 189957 autorstwa MinisterDubu (dyskusja)</p>
<hr />
<div>== Hiventy ==<br />
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"<br />
!Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe<br />
|-<br />
|''[[Futurama]]''||Woźny w muzeum robotów||28||3:07-3:25||W międzyczasie można usłyszeć kwestie Fry'a.<br />
|-<br />
|''[[Futurama]]''||Ekspres do kawy||28|| ||W międzyczasie można usłyszeć kwestie Fry'a.<br />
|-<br />
|''[[Futurama]]''||Amy Wong||46||19:41-19:42||<br />
|-<br />
|''[[Mega Spider-Man]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[Wróżkowie chrzestni|Przygody Timmy'ego]]''||Chester, RJ||10a||1:22-1:24||Z grupowej kwestii można usłyszeć tylko Timmy'ego.<br />
|-<br />
|''[[Wróżkowie chrzestni|Przygody Timmy'ego]]''||Timmy Turner||23a||7:38-7:39||<br />
|-<br />
|''[[Rick i Morty]]''||Generał Nathan||16||9:18-9:35||W międzyczasie można usłyszeć kwestie Prezydenta.<br />
|-<br />
|''[[Świń Koza Banan Robal]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[Miasteczko South Park]]''||Kenny McCormick||5|| ||<br />
|-<br />
|''[[Miasteczko South Park]]''||Eric Cartman||8||13:18-13:21||<br />
|-<br />
|''[[Miasteczko South Park]]''||Tłum||169||21:30-21:36||<br />
|-<br />
|''[[Miasteczko South Park]]''||Leopold „Butters” Stotch||176||19:28-19:30||<br />
|-<br />
|''[[Miasteczko South Park]]''||Gerald Broflovski||297|| ||<br />
|-<br />
|''[[Miasteczko South Park]]''||Ręcznik||297|| ||<br />
|-<br />
|''[[Miasteczko South Park]]''||Chórki w czołówce ''Czciwej Farmy''||298||00:15-00:26||<br />
|-<br />
|''[[Klub Winx]]''||Timmy||174||Cały odcinek||Brak kwestii tej postaci w całym odcinku.<br />
|-<br />
|''[[Awatar: Legenda Aanga]]''||Aang||42||16:20-16:33|| <br />
|-<br />
|''[[Po prostu Kucek]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[Niezwykła przygoda Kubusia Puchatka]]''||Kubuś Puchatek||Film||8:52-8:55||<br />
|-<br />
|''[[Pradawny ląd: Tajemnicza wyspa]]''||Tata Trójnóg||Film||16:10||<br />
|-<br />
|''[[Pradawny ląd IX: Wyprawa nad Wielką Wodę]]''||Kaczusia||Film||23:32||<br />
|-<br />
|''[[Olinek Okrąglinek]]''||Junior Zielonek||78||8:54-10:05||<br />
|-<br />
|''[[Rupert]]''||Finian||50||7:32-7:36||<br />
|-<br />
|''[[Brickleberry]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[BoJack Horseman]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[Marvel’s Avengers]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[Kryptonim: Klan na drzewie]]''||Członkowie brygady zezłomowującej||65||11:43-11:48||<br />
|-<br />
|''[[Szanowni Państwo X]]''||Błyskacz||Czołówka||0:23-0:25||W międzyczasie można usłyszeć narrację Bazy.<br />
|-<br />
|''[[Traszka Neda]]''||Newton||1a||4:06-4:07||<br />
|-<br />
|''[[Traszka Neda]]''||Pani Patrycja Bunn||14a||0:58-1:02||Urwano część kwestii w zdaniu: "Przypominam wam dzieci, że zaczynamy...".<br />
|-<br />
|''[[Traszka Neda]]''||Asystent Jetta||17a||4:14-4:17||Urwano część kwestii w zdaniu: "Nieźle, ale szukamy kogoś...".<br />
|-<br />
|''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu]]''||Chłopiec||1||19:52-19:54||<br />
|-<br />
|''[[Szkolne dramy]]''||Członek drużyny futbolowej||10||20:13-20:15||<br />
|-<br />
|''[[Psy w kosmosie]]''||Głos gry wideo||3||7:21-7:58||<br />
|-<br />
|''[[Santiago z mórz]]''||Tomás||23||4:06-4:08||<br />
|-<br />
|''[[Star Trek: Protogwiazda]]''||||17||||<br />
|-<br />
|''[[Uncle from Another World]]''||Takafumi||4||00:25-00:26||<br />
|-<br />
|''[[Uncle from Another World]]''||Kacchan||4||00:48-00:49||<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
== Master Film ==<br />
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"<br />
!Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe<br />
|-<br />
|''[[Atomówki]]''||Mojo Jojo||21a||9:29-9:33||<br />
|-<br />
|''[[Babar - król słoni]]''||Madame||Film||26:26-26:28||Ten sam błąd występuje w powtórzeniu piosenki w napisach końcowych.<br />
|-<br />
|''[[Babar - król słoni]]''||Lord Rataksas||Film||39:30-39:36||<br />
|-<br />
|''[[SpongeBob Kanciastoporty]]''||Sandy||11a|| ||<br />
|-<br />
|''[[SpongeBob Kanciastoporty]]''||Man Ray||219b||Cały odcinek||Brak kwestii tej postaci w całym odcinku. Błąd naprawiony w grudniu 2021 roku.<br />
|-<br />
|''[[SpongeBob Kanciastoporty]]''||Skalmar Obłynos||224a||Cały odcinek||Dotyczy jedynie narracji w sekwencji czarno-białej.<br />
|-<br />
|''[[Henio Dzióbek]]''||Henio Dzióbek||11a|| ||<br />
|-<br />
|''[[Ben 10]]''||Gwen Tennyson||21|| ||<br />
|-<br />
|''[[Scooby-Doo i... zgadnij kto?]]''||Scooby-Doo|| || ||<br />
|-<br />
|''[[Animaniacy]]''||Dot|| ||0:22-0:24||Segment ''Kronika filmowa gwiazd'' pojawiający się w paru odcinkach. Z grupowej kwestii można usłyszeć tylko Yakko i Wakko.<br />
|-<br />
|''[[Barbapapa i jego rodzinka]]''||Barbaleś|| || ||<br />
|-<br />
|''[[Barbapapa i jego rodzinka]]''||Barbabłysk||24a||5:24-5:38||<br />
|-<br />
|''[[Harmidom]]''||Hirek Harmidomski||16a||4:32-4:34||Urwano część kwestii w zdaniu: "Bardzo przepraszam..."<br />
|-<br />
|''[[Harmidom]]''||Hercia Harmidomska||41b|| ||Urwano część kwestii po zdaniu "...kibicowaliście dziadkowi..."<br />
|-<br />
|''[[Harmidom]]''||Hania Harmidomska||125a||9:19-9:21||<br />
|-<br />
|''[[Harmidom]]''||Henryk Harmidomski||S02||3:41-3:43||Dotyczy fragmentu odc. 17a w ramach odcinka specjalnego. <br />
|-<br />
|''[[Harmidom]]''||Hela Harmidomska||S02||7:51-7:53||<br />
|-<br />
|''[[Tex Avery przedstawia]]''||Stuknięta Wiewiórka||11||3:10-3:12||W międzyczasie można usłyszeć tłumaczenie napisu przez lektora.<br />
|-<br />
|''[[Tom i Jerry]]''||Ptak||21||||Brak zdubbingowanej kwestii w pierwszej wersji dubbingu. <br />
|-<br />
|''[[Tom i Jerry]]''||Mamcia Dwa Buty||61||||Brak zdubbingowanej kwestii w momencie czytania książki psychologicznej. <br />
|-<br />
|''[[Blaze i mega maszyny]]''||Pickle||103||Cały odcinek||Brak kwestii tej postaci w całym odcinku.<br />
|-<br />
|''[[Jellystone!]]''||Miś Yogi||1b|| ||<br />
|-<br />
|''[[Wielkodomscy]]''||Maria Maliniak-Wielkodomska||47||13:54-13:56||<br />
|-<br />
|''[[Zwariowane melodie]]''||Posłaniec||Wygłupy w siodle||3:30-3:32||Efekt dźwiękowy pozostał. <br />
|}<br />
<br />
== Sonica ==<br />
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"<br />
!Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe<br />
|-<br />
|''[[Ed, Edd i Eddy]]''||Jimmy, Jonny, Kevin, Nazz||39b||8:21-8:31, 8:40-8:44, 9:49-9:53||Z grupowych kwestii dzieciaków przyklejonych do ściany chrupkami można usłyszeć tylko Rolfa, a później też i Sarę.<br />
|-<br />
|''[[Klub Winx]]''||Mężczyzna w parku #1||93||15:33-15:36||<br />
|-<br />
|''[[Littlest Pet Shop]]''||Blythe||1||7:11-7:13, 7:24-7:26||<br />
|-<br />
|''[[Mój kumpel z wuefu jest małpą]]''||Lupe||28||Cały odcinek||Brak kwestii tej postaci w całym odcinku.<br />
|-<br />
|''[[Mroczni i Źli]]''/''[[Mroczne przygody Billy'ego i Mandy]]''||Billy||3c/2a||4:26-4:29||<br />
|-<br />
|''[[Pan Ślimak]]''||Ptak||Seria II, Odcinek o zaginionej muszli||3:09-4:01||W międzyczasie można usłyszeć kwestie Pana Ślimaka i jego kumpla. Błąd istnieje w obydwu wersjach serialu.<br />
|-<br />
|''[[Straszny Larry]]''||Wiktoria||<!--Jeden z odcinków-->||<!--Gdzieś na początku-->||Piosenka.<br />
|-<br />
|''[[Totalna Porażka w Trasie]]''||Duncan||17||20:35-20:37||<br />
|-<br />
|''[[Totalna Porażka: Zemsta Wyspy]]''||Beverly "B"||3||21:17-21:20||Efekt dźwiękowy. Jedyna kwestia tej postaci w całym serialu.<br />
|-<br />
|''[[Zwyczajny serial]]''||Syn||128-129||||<!--Po pewnym czasie scena z niezdubbingowaną kwestią została wycięta.--> <br />
|-<br />
|''[[Ciekawski George (serial animowany)|Ciekawski George]]''||Pan w żółtym kapeluszu (Ted)||Czołówka (seria XIII)||0:15-0:16||<br />
|-<br />
|''[[Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz]]''||Dorotka|| || ||<br />
|-<br />
|''[[ThunderCats Roar!]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[Herkules (serial animowany)|Herkules]]''||Callista||63||5:25-5:30||Druga wersja dubbingu.<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
== SDI•IYUNO ==<br />
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"<br />
!Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe<br />
|-<br />
|''[[Bakugan: Battle Planet]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[DC Super Hero Girls (serial animowany 2019)|DC Super Hero Girls]]''||Karen Beecher / Bumblebee||46 || ||<br />
|-<br />
|''[[DC Super Hero Girls (serial animowany 2019)|DC Super Hero Girls]]''||Reporterka wiadomości||59 || ||<br />
|-<br />
|''[[DC Super Hero Girls (serial animowany 2019)|DC Super Hero Girls]]''||Barbara „Babs” Gordon / Batgirl|| || ||Brak wokalu podczas piosenki.<br />
|-<br />
|''[[Fineasz i Ferb]]''||Tłum||22a||3:47-3:50, 3:52-3:54||Z grupowego śmiechu tłumu można usłyszeć tylko Cezarego Kwiecińskiego.<br />
|-<br />
|''[[Fineasz i Ferb]]''||Fineasz Flynn||60|| ||<br />
|-<br />
|''[[Gęsia skórka]]''|| || ||<!--Piosenka.--><br />
|-<br />
|''[[Jej Wysokość Zosia]]''||Zosia||17|| ||Błąd naprawiony po pierwszych emisjach<!-- – piosenka-->.<br />
|-<br />
|''[[Miraculum: Biedronka i Czarny Kot]]''||Alya Césaire, Mylène Haprèle, Juleka Couffaine||35||10:45-10:48||Z grupowego okrzyku można usłyszeć tylko Rose Lavillant; błąd powielony z wersji angielskiej.<br />
|-<br />
|''[[Miraculum: Biedronka i Czarny Kot]]''||Mylène Haprèle, Rose Lavillant, Juleka Couffaine||36||20:02-20:05||| Z grupowego śmiechu można usłyszeć tylko Alyę Césaire.<br />
|-<br />
|''[[Miraculum: Biedronka i Czarny Kot]]''||Kobieta w biurowcu, mężczyzna w biurowcu||80||8:17-8:21||Identyczna scena pojawiła się w odcinku 79., w którym to ten błąd nie występuje.<br />
|-<br />
|''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]''|| || || ||<br />
|-<br />
|''[[My Little Pony: Opowiedz swoją historię]]''||Hitch Trailblazer||19||2:24-3:20||Brak wokalu podczas piosenki. Błąd naprawiony przez wstawienie oryginalnej wersji.<br />
|-<br />
|''[[My Little Pony: Opowiedz swoją historię]]''||Thunder||42||Cały odcinek||Brak kwestii tej postaci w całym odcinku. Błąd naprawiony w styczniu 2023.<br />
|-<br />
|''[[Podwodni przyjaciele]]''||Wayu||2||3:42-3:43||<br />
|-<br />
|''[[Pokémon: Diament i Perła]]''||Meowth, Ash, Jessie||21||0:08-0:16||<br />
|-<br />
|''[[Przeznaczenie: Saga Winx]]''||Musa||13||||<br />
|-<br />
|''[[Rick i Morty]]''||||59||14:49-14:51, 15:04-15:16||Brak wokalu spoza kadru podczas piosenki.<br />
|-<br />
|''[[Romantic Killer]]''||Klientka||7||19:07-19:09||<br />
|-<br />
|''[[Steven Universe]]''||Perydot||100||01:07-01:10||Missing załatany tekstem Ametyst sprzed 10 sekund.<br />
|-<br />
|''[[Suite Life: Nie ma to jak statek]]''||Głos z głośników||1||||<br />
|-<br />
|''[[Szopy pracze]]''||Broo||14||3:56-3:58||<br />
|-<br />
|''[[Szopy pracze]]''||Świnka #2||18||0:02-0:05||<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
== Mediavox ==<br />
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"<br />
!Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe<br />
|-<br />
|''[[Chip w krainie atomów]]''||Crem||Film||<!--2 kwestie-->||<br />
|-<br />
|''[[Ciekawski George (serial animowany)|Ciekawski George]]''||Pan w żółtym kapeluszu (Ted)||Czołówka (seria XI)||0:15-0:16||Błąd obecny wyłącznie w pierwszych emisjach odcinków 124-125.<br />
|-<br />
|''[[Ciekawski George 2: Gońcie tę małpę!]]''|| ||Film|| ||<br />
|-<br />
|''[[Ciekawski George: Małpiszon i gwiazdka]]''||Betsy||Film||21:06-21:07||<br />
|-<br />
|''[[Gombby na Zielonej Wyspie]]''||Celestynka||17||<!--2 kwestie-->||<br />
|-<br />
|''[[Kajtuś]]''||Doris||Czołówka (seria VI)|| ||<br />
|-<br />
|''[[Magiczny klucz]]''||Floppy||9||5:22-5:24||<br />
|-<br />
|''[[Magiczny klucz]]''||Biff||9||5:28-5:31||<br />
|-<br />
|''[[Magiczny klucz]]''||Wilf||10||6:01-6:03||W międzyczasie można usłyszeć okrzyki elfów.<br />
|-<br />
|''[[Magiczny klucz]]''||Wąż||16||1:19-1:21, 1:39-1:43, 1:45-1:47||<br />
|-<br />
|''[[Magiczny klucz]]''||Floppy||16||1:25-1:26||<br />
|-<br />
|''[[Magiczny klucz]]''||Pies Tom, Pies Dick||16||3:17-3:19||<br />
|-<br />
|''[[Magiczny klucz]]''||Kot||22||7:14-7:16||<br />
|-<br />
|''[[Taina i Strażnicy Amazonii]]''||Pepe|| || ||<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
== Eurocom ==<br />
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"<br />
!Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe<br />
|-<br />
|''[[Bodzio - mały helikopter]]''||Punia||22||1:27-1:30||Pierwsza wersja dubbingu.<br />
|-<br />
|''[[Kocie opowieści]]''||Mimi||4||20:02-20:03||<br />
|-<br />
|''[[Leniuchowo]]''||Stephanie||||||Piosenka końcowa.<br />
|-<br />
|''[[Pokémon: Giratina i Strażnik Nieba]]''||Jessie|| ||||<br />
|-<br />
|''[[Przygody Tintina]]''||Tintin||13||10:09-10:13||<br />
|-<br />
|''[[Yin Yang Yo!]]''||Yin||26||11:43-11:45||<br />
|-<br />
|''[[Wilki morskie]]''||Pat||2||11:41||<br />
|-<br />
|''[[X-Men]]''||||33||11:38||<br />
|-<br />
|''[[Złoty koń]]''||Kruk<!-- #2-->||Film||1:17:36-1:17:50||Brak dubbingu w całej scenie między napisami końcowymi.<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
== Cabo ==<br />
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"<br />
!Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe<br />
|-<br />
|''[[Księżycowy Jim]]''||Jim, Falka||<!--Jeden z odcinków serii I-->||<!--Pod sam koniec-->||<!--Brak grupowego śmiechu.--><br />
|-<br />
|''[[Księżycowy Jim]]''||Skajka||63||Cały odcinek||Brak kwestii tej postaci w prawie całym odcinku (z wyjątkiem tych w 4:45-4:49, 4:57-9:05).<br />
|-<br />
|''[[Miś Tomi i przyjaciele|Miś Pysiaczek i przyjaciele]]''||Kaczor Bob||5||||<br />
|-<br />
|''[[Supercyfry]]''||||S1||||Piosenka.<br />
|-<br />
|}<br />
<br />
== Inne ==<br />
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"<br />
!Tytuł!!Postać!!Odcinek!!Scena (orientacyjna czasówka)!!Uwagi dodatkowe<br />
|-<br />
|''[[Cyberpunk: Edgerunners]]''||||3||||<br />
|-<br />
|''[[Dzwonnik z Notre Dame (Cass Film)|Dzwonnik z Notre Dame]]''||Dzieciak #2||Film||11:43-11:44||<br />
|-<br />
|''[[Goofy w college'u]]''||Sylvia Marpole||Film||54:02-54:04||<br />
|-<br />
|''[[Generator Rex]]''||Cesar Salazar||28||11:04-11:07||Urwana część kwestii dotyczącej nanitów.<br />
|-<br />
|''[[Generator Rex]]''||Rex Salazar||30||20:54-20:55||W międzyczasie można usłyszeć kwestie Claire i Cesara.<br />
|-<br />
|''[[Generator Rex]]''||Van Kleiss||54||||<br />
|-<br />
|''[[Halloweentown High]]''||||Film||1:16:37-1:16:44||<br />
|-<br />
|''[[Inspektor Gadżet: Misja specjalna]]''||Szef Quimby||Film||1:05-1:07||<br />
|-<br />
|''[[Jerry i paczka]]''||Thomas||14a||4:44-4:45||Z grupowej kwestii słychać tylko Erica.<br />
|-<br />
|''[[Muminki]]''||Muminek||31||1:45-1:47||<br />
|-<br />
|''[[Nowe przygody Kubusia Puchatka]]''||Krzyś||1||2:48-2:53||<br />
|-<br />
|''[[Pokémon]]''||Głos informujący o końcu zajęć||9||||<br />
|-<br />
|''[[Rainbow High]]''||Daria Roselyn||19||||<br />
|-<br />
|''[[Simpsonowie]]''||Marge Simpson||5||20:46-20:51||W międzyczasie można usłyszeć kwestie Barta i Nelsona.<br />
|-<br />
|''[[The Seven Deadly Sins]]''||Pies|| ||||<br />
|-<br />
|''[[Tomcio Paluch spotyka Calineczkę]]''||Niecierpek||Film||48:59-49:02||<br />
|-<br />
|''[[Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca]]''||Marcus, Lydia, Ruby i Billy||2||20:43-20:45||W międzyczasie można usłyszeć kwestię Freda.<br />
|-<br />
|}</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Vinski_i_py%C5%82_niewidzialno%C5%9Bci&diff=189691
Vinski i pył niewidzialności
2023-05-11T13:30:06Z
<p>Daru: /* Wersja polska */</p>
<hr />
<div>{{Film2<br />
|tytuł=Vinski i pył niewidzialności<br />
|tytuł oryginalny=Vinski ja näkymättömyyspulveri<br />
|plakat=Vinski i pył niewidzialności.jpg<br />
|gatunek=familijny, przygodowy<br />
|kraj=Finlandia<br />
|język=fiński<br />
|dystrybutor kinowy=[[Bomba Film]]<br />
|rok=2021<br />
|data premiery=21 października [[2022]]<br />
}}<br />
'''Vinski i pył niewidzialności''' (fiń. ''Vinski ja näkymättömyyspulveri'', 2021) – fiński film familijno-przygodowy.<br />
<br />
Film miał premierę w Polsce 21 października [[2022]] roku. Za dystrybucję odpowiada firma [[Bomba Film]].<br />
== Fabuła ==<br />
Vinski to nieśmiały 10-latek wychowywany przez nieco nadopiekuńczą mamę. Kiedy spotyka tajemniczego aptekarza, który ofiarowuje mu pył niewidzialności, jego życie diametralnie się zmienia. Otrzymuje bowiem magiczny proszek, który pozwala mu stać się niewidzialnym i przechodzić przez ściany. Na początku Vinski wykorzystuje swoje nowe moce do żartów, ale z czasem uczy się, że bycie bohaterem wymaga mądrości oraz umiejętności pozostania w cieniu. Na nieszczęście Vinskiego banda oszustów wkrótce zainteresuje się tajemnicą niewidzialności.<br />
<br />
<small>[http://bombafilm.pl/vinski-i-pyl-niewidzialnosci-w-kinach-od-21-pazdziernika/ Opis dystrybutora]</small><br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': [[Studio Nagrań Dora|STUDIO NAGRAŃ DORA]]<br /><br />
'''Reżyseria i kierownictwo produkcji''': [[Dorota Bień]]<br /><br />
'''Realizacja dźwięku''': [[Adam Bień]]<br /><br />
'''W polskiej wersji udział wzięli''':<br />
* [[Jan Bronner]] – '''Vinski'''<br />
* [[Michał Klawiter]] –<br />
** '''Antoni''',<br />
** '''Policjant'''<br />
* [[Jarosław Domin]] – '''Aptekarz'''<br />
* [[Dominika Sell-Kukułka]] – '''Krysia'''<br />
* [[Julia Wierzbicka]] –<br />
** '''Róża''',<br />
** '''Druhna'''<br />
* [[Wojciech Chorąży]] – '''Reporter TV'''<br />
* [[Aleksandra Radwan]] – <br />
** '''Aptekarka''',<br />
** '''Ksiądz'''<br />
* [[Sławomir Śmiałek]] – <br />
** '''Nauczyciel''',<br />
** '''Ogrodnik'''<br />
* [[Paweł Szymański]] – '''Józek'''<br />
i inni<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmweb|film|10010234}}<br />
* {{IMDb|film|4680594}}<br />
[[Kategoria:Filmy fabularne dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Dragon_Ball_Super&diff=189436
Dragon Ball Super
2023-05-03T14:11:41Z
<p>Daru: /* Wersja polska */</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Dragon Ball Super<br />
|tytuł oryginalny=ドラゴンボール超<br />
|plakat=Dragon Ball Super Plakat.jpg<br />
|gatunek=anime, fantasy, przygodowy<br />
|kraj=Japonia<br />
|język=japoński<br />
|stacja=[[Polsat|Polsat Games]], [[TV 4]]<br />
|lata produkcji=2015 – 2018<br />
|data premiery=15 października [[2018]]<br />
|sezony= 6 z 6<br />
|odcinki= 131 z 131<br />
}}<br />
'''Dragon Ball Super''' (jap. ドラゴンボール超, ''Doragon Bōru Sūpā'') – japoński serial anime wyprodukowany przez studio Toei Animation. Z polskim dubbingiem emitowany na kanale [[Polsat|Polsat Games]] od 15 października [[2018]] roku.<br />
<br />
== Fabuła ==<br />
Po pokonaniu Majin Buu Goku powraca na Ziemię, aby wieść życie prostego farmera. Na horyzoncie pojawia się jednak nowe zagrożenie. Beerus, jeden z bogów zniszczenia i strażnik równowagi w Siódmym Wszechświecie, budzi się z długiego snu. Jego celem jest pojedynek z legendarnym Super Saiyaninem. Chcąc uratować swoją planetę, Goku musi połączyć w sobie moc pięciu wojowników.<br />
<br />
<small>Źródło: [https://www.teleman.pl/tv/-1806218 Teleman]</small><br />
<br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie Telewizji Polsat – [[Studio PDK|STUDIO PDK]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /><br />
'''Dialogi''':<br />
* [[Seweryn Jach]] <small>(odc. 1-4, 13-14, 23-24, 30, 33-34, 40, 43-44, 50, 52-55, 62-64, 73-74, 79-84, 91-94, 98, 101-104, 109, 111-114, 123-124, 128-129)</small>, <br />
* [[Patrycja Chrzanowska]] <small>(odc. 1, 10, 65)</small>,<br />
* [[Dariusz Kosmowski]] <small>(odc. 2, 130-131)</small>,<br />
* [[Kamil Pozorski]] <small>(odc. 5, 25, 35, 45, 60-61, 89, 108, 122)</small>,<br />
* [[Jakub Kisiel]] <small>(odc. 6-7, 11-12, 16-17, 26-29, 36, 39, 41-42, 56-57, 66-67, 75-76, 78, 90, 99-100, 110, 120-121)</small>,<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]] <small>(odc. 8-9, 18-19, 31, 37-38, 48-49, 58-59, 68-69, 77, 85, 88, 95, 105, 115, 118-119, 125)</small>,<br />
* [[Dagmara Niemiec]] <small>(odc. 15, 70)</small>,<br />
* [[Marcin Piecyk]] <small>(odc. 20)</small>,<br />
* [[Zuzanna Chojecka]] <small>(odc. 21-22, 32, 46-47, 51, 71-72, 86-87, 96-97, 106-107, 116-117, 126-127)</small><br />
'''Dźwięk''': <br />
* [[Przemysław Jóźwik]] – [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] <small>(odc. 1-131)</small>,<br />
* [[Jagoda Bogusz]] – [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] <small>(odc. 71, 73-110)</small>,<br />
* [[Piotr Jędrzejewski]] – [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] <small>(odc. 102-105, 111-115, 118, 120-125)</small>,<br />
* [[Jacek Opiełka]] – [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] <small>(odc. 103-104, 117, 122-131)</small><br />
'''Montaż''':<br />
* [[Przemysław Jóźwik]] – [[Studio Skit|STUDIO SKIT]] <small>(odc. 1-11, 13, 15, 17, 19)</small>,<br />
* [[Artur Jóźwik]] <small>(odc. 12, 14, 16, 18, 20)</small>,<br />
* [[Jagoda Bogusz]] <small>(odc. 21-26, 38-40, 46-50, 56-60, 66-70, 76-80, 86-90, 94-100, 105-110, 116-120, 126-131)</small>,<br />
* [[Anna Abaloszewa]] <small>(odc. 27-30)</small>,<br />
* [[Jakub Lenarczyk]] <small>(odc. 31-37, 41-45, 51-55, 61-65, 71-75, 81-85, 91-93, 101-104, 111-115, 121-125)</small><br />
'''Miks''': <br />
* [[Artur Jóźwik]] <small>(odc. 12, 14, 16, 18, 20, 36-40, 48-50, 56-60, 66-70, 76-80, 86-89, 96-100, 106-110)</small>,<br />
* [[Przemysław Jóźwik]] <small>(odc. 90-95, 101-105, 111-131)</small><br />
'''Kierownictwo produkcji''':<br />
* [[Wiktoria Grontman]] i [[Łukasz Skała]] <small>(odc. 1-10)</small>,<br />
* [[Marta Czarkowska]] <small>(odc. 11-131)</small><br />
'''W wersji polskiej udział wzięli''':<br />
* [[Sebastian Perdek]] – <br />
** '''Son Gokū''',<br />
** '''Młody Gokū''' <small>(odc. 16, 84)</small>,<br />
** '''Czarny Gokū''' <small>(odc. 47-51, 54, 56-58, 60)</small>,<br />
** '''Vegerot''' <small>(odc. 66)</small><br />
* [[Jakub Szydłowski]] – '''Lord Beerus'''<!-- <small>(odc. 1-16, 18, 20-23, 25-43, 47-55, 58-60, 62, 67-72, 77-84, 86-88, 91-100, 102-131)</small>--><br />
* [[Robert Kuraś]] – '''Whis'''<!-- <small>(odc. 1-10, 12-23, 25-30, 32-43, 47-56, 58-60, 67-72, 75, 77-83, 86-88, 91-99, 102-104, 107-113, 115-123, 125-126, 128-131)</small>--><br />
* [[Kamil Pruban]] – <br />
** '''Vegeta'''<!-- <small>(odc. 2-9, 14-16, 18-52, 54-58, 60-67, 69-72, 77-78, 83-84, 87-88, 90-102, 106-131)</small>-->,<br />
** '''Młody Vegeta''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Vegerot''' <small>(odc. 66)</small><br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] – <br />
** '''Bulma'''<!-- <small>(odc. 1-12, 14, 16-17, 20-27, 29-44, 46-55, 57-71, 73, 77, 91-96, 128)</small>-->,<br />
** '''Mała Bulma''' <small>(odc. 31)</small>,<br />
** '''Bulma z przyszłości''' <small>(odc. 50)</small><br />
* [[Krzysztof Rogucki]] –<br />
** '''Son Goten'''<!-- <small>(odc. 1-4, 6-17, 19-24, 27, 30, 32-38, 40-49, 61-62, 67-68, 72, 74-75, 77-78, 82, 88, 92, 94)</small>-->,<br />
** '''Gotenks''' <small>(odc. 7, 22, 45)</small><br />
* [[Maksymilian Michasiów]] – <br />
** '''Trunks'''<!-- <small>(odc. 1-4, 6-10, 14, 20, 32-33, 35-38, 42, 44-46, 48-60, 62, 64, 67-70, 77-78, 83, 88, 92, 94, 128)</small>-->,<br />
** '''Gotenks''' <small>(odc. 7, 22, 45)</small>,<br />
** '''Dorosły Trunks''' <small>(odc. 19, 22, 46-67)</small>,<br />
** '''Młody dorosły Trunks''' <small>(odc. 52)</small><br />
** '''Duży Trunks''' <small>(odc. 56)</small><br />
* [[Tomasz Śliwiński]] – <br />
** '''Narrator''',<br />
** '''Kucharz 1''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Tenshinhan''' <small>(odc. 3, 7, 20-22, 24-25, 27, 33, 89-92, 96-97, 99-102, 106-107, 109-111, 113-116, 118-120)</small>,<br />
** '''Członek załogi''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Oficer-żaba''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Doktor Amihsirot''' <small>(odc. 69)</small>,<br />
** '''Araghne''' <small>(odc. 85)</small>,<br />
** '''Miecznik A''' <small>(odc. 87)</small>,<br />
** '''Przywódca''' <small>(odc. 93-94)</small>,<br />
** '''Pies-zabójca''' <small>(odc. 94-95)</small>,<br />
** '''Viara''' <small>(odc. 105, 111, 120)</small><br />
* [[Paweł Peterman]] – '''Piccolo''' <!--<small>(odc. 1, 3, 7-15, 19-22, 27, 30-43, 47, 49-52, 71-72, 85, 88-90, 92, 94, 96-97, 99-103, 106, 109-112, 115-131)</small>--><br />
* [[Karol Gajos]] –<br />
** '''Son Gohan'''<!-- <small>(odc. 1, 3-4, 6-16, 17, 19-27, 30, 52, 62, 67-68, 70-75, 78-85, 77-92, 94, 96-97, 99-104, 106-131)</small>-->,<br />
** '''Staruszek A''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Wąż''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Przywódca''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Piesi''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Żołnierz B''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz G''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz K''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz N''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz R''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz Z''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Kosmita #2''' <small>(odc. 54-55)</small>,<br />
** '''Kosmita #5''' <small>(odc. 55)</small>,<br />
** '''Kosmita #9''' <small>(odc. 55)</small>,<br />
** '''Asystent''' <small>(odc. 57)</small>,<br />
** '''Kosmita #2''' <small>(odc. 74)</small>,<br />
** '''Rabuś #1''' <small>(odc. 84)</small>,<br />
** '''Dinozaur''' <small>(odc. 88)</small>,<br />
** '''Żołnierz C''' <small>(odc. 95)</small>,<br />
** '''Hermilla''' <small>(odc. 106-107, 117)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 1-4, 6-7, 12-13, 15, 19-20, 27, 32-34, 42, 45, 52-60, 65-69, 71-76, 89, 91-92, 96-99, 101-110, 119, 122-123)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 21, 23, 66, 73, 76, 86-87)</small>,<br />
** '''kosmici (gwary)''' <small>(odc. 54-55)</small><br />
* [[Grzegorz Borowski]] – '''Kuririn'''<!-- <small>(odc. 3-4, 6-10, 14, 16-17, 20-27, 30, 32-24, 36, 38-43, 47, 49-53, 62-63, 67, 70, 73, 75-77, 83-85, 87-88, 92-97, 99-100, 102-131)</small>--><br />
* [[Mirosław Wieprzewski]] –<br />
** '''Mistrz Roshi'''<!-- <small>(odc. 1-3, 6, 9, 15, 20, 33, 62-64, 68, 75-76, 89-92, 94, 96-97, 99-102, 105-110, 112-113, 115-131)</small>-->,<br />
** '''Sprzedawca sushi''' <small>(odc. 7-8)</small><br />
'''W pozostałych rolach''':<br />
* [[Jakub Wieczorek]] –<br />
** '''Pan Szatan''' <small>(odc. 1-3, 6-7, 9, 12-15, 17, 27, 30, 32-33, 41-42, 52, 60, 73-74, 78-83, 85, 92)</small>,<br />
** '''Bzykoman''' <small>(odc. 70)</small><br />
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] – '''Videl''' <small>(odc. 1-3, 7-10, 13, 15, 17, 19, 27, 33, 43, 46, 52, 70, 73-75, 78)</small><br />
* [[Stefan Knothe]] – '''Starszy Kaiō''' <small>(odc. 1-3, 10-14, 16, 32-33, 35, 37, 39-42, 55, 77-83, 91-92, 98-99, 102-103, 105, 110, 113-115, 118, 120-121, 123-123, 126-127, 129, 131)</small><br />
* [[Dorota Furtak-Masica]] – '''Chi-Chi''' <small>(odc. 1, 4-7, 15, 17, 27, 32-34, 37-38, 40-44, 46-49, 61-62, 67-72, 74-75, 77, 89)</small><br />
* [[Grzegorz Drojewski]] –<br />
** '''Kibitoshin''' <small>(odc. 1-3, 11-14, 16)</small>,<br />
** '''Grześ''' <small>(odc. 2-5, 44-45, 68, 87)</small>,<br />
** '''Lord Zuno''' <small>(odc. 31-32, 57-58)</small>,<br />
** '''Shin''' <small>(odc. 32-33, 37, 40-42, 55, 58-59, 63-67, 77-83, 91-94, 96-99, 102-131)</small><br />
* [[Sergiusz Żymełka]] –<br />
** '''Buu''' <small>(odc. 1, 3, 6-7, 29-30, 32, 41-42, 78-80, 85, 126)</small>,<br />
** '''Niebieski żołnierz''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz 1''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz C''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz E''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz I''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz P''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz U''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz Y''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Sprzedawca''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Gamisaras''' <small>(odc. 119)</small><br />
* [[Leszek Filipowicz]] –<br />
** '''Byczy Lucyfer''' <small>(odc. 1, 33)</small>,<br />
** '''Król''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Reporter #1''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Król Vegeta''' <small>(odc. 6)</small>,<br />
** '''Prezenter''' <small>(odc. 12-14)</small>,<br />
** '''Ambasador''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Sekretarz ambasadora''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Botamo''' <small>(odc. 32-34, 70, 99-100, 103)</small>,<br />
** '''Król Galaktyki''' <small>(odc. 32-34, 38-40)</small>,<br />
** '''Doktor Brief''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Piosenkarz''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Prawdziwek Drugi''' <small>(odc. 69)</small>,<br />
** '''Facet #2''' <small>(odc. 89)</small>,<br />
** '''Facet #3''' <small>(odc. 89)</small><br />
* [[Dariusz Kosmowski]] –<br />
** '''Mężczyzna B''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Reporter #2''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Sprzedawca w sklepie jubilerskim''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Jeden z fanów pana Szatana''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Mały Kuririn''' <small>(odc. 16, 84)</small>,<br />
** '''Stylista''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Żołnierz #3''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz F''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz J''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz L''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz O''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Sautė́anin F''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Arcykapłan''' <small>(odc. 55, 67, 77-83, 91, 95-99, 101-104, 106-108, 110-128, 130-131)</small>,<br />
** '''Starszy mężczyzna''' <small>(odc. 65)</small>,<br />
** '''Prosiak''' <small>(odc. 69)</small>,<br />
** '''Dziennikarz A''' <small>(odc. 74)</small>,<br />
** '''Policjant #2''' <small>(odc. 75)</small>,<br />
** '''Rabanra''' <small>(odc. 97, 115, 117-118)</small>,<br />
** '''Bollarator''' <small>(odc. 108-109, 112-113, 120-121)</small><br />
* [[Hubert Chłopicki]] –<br />
** '''Staruszek B''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Facet E''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Kierowca''' <small>(odc. 3)</small><br />
* [[Patrycja Chrzanowska]] –<br />
** '''Kobieta w sklepie z kosmetykami''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Ekspedientka 2''' <small>(odc. 71)</small>,<br />
** '''Recepcjonistka Bulmy''' <small>(odc. 77)</small>,<br />
** '''Mobu''' <small>(odc. 91)</small>,<br />
** '''Sorrel''' <small>(odc. 98)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 1-4, 6-7, 53, 71-76)</small>,<br />
** '''gwary kobiece''' <small>(odc. 68, 73, 84, 89)</small><br />
* [[Aleksander Orsztynowicz-Czyż]] –<br />
** '''Fotograf''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Mężczyzna A''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Dinozaur''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Wodzirej''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Członek ekipy przyjęcia''' <small>(odc. 3)</small>,<br />
** '''Reżyser''' <small>(odc. 12)</small>,<br />
** '''Caroni''' <small>(odc. 13, 15)</small>,<br />
** '''Dwóch z fanów pana Szatana''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Widz #1''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Widz #5''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Mężczyzna''' <small>(odc. 16)</small>,<br />
** '''Rabuś #2''' <small>(odc. 18)</small>,<br />
** '''Żołnierz Friezy #2''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Kosmita #3''' <small>(odc. 55)</small>,<br />
** '''Kosmita #6''' <small>(odc. 55)</small>,<br />
** '''Kosmita #7''' <small>(odc. 55)</small>,<br />
** '''Kosmita #10''' <small>(odc. 55)</small>,<br />
** '''Rebeliant #2''' <small>(odc. 56, 58, 63, 65-66)</small>,<br />
** '''Przestępca #2''' <small>(odc. 75)</small>,<br />
** '''Liquiir''' <small>(odc. 96, 108, 129)</small>,<br />
** '''Mule''' <small>(odc. 121-122)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 53, 65-69)</small>,<br />
** '''kosmici (gwary)''' <small>(odc. 54-55)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 66)</small><br />
* [[Katarzyna Joanna Zawidzka|Katarzyna Zawidzka]] –<br />
** '''Kobieta A''' <small>(odc. 1)</small>,<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 16)</small>,<br />
** '''Diabelny Aniołek 2''' <small>(odc. 19-20)</small>,<br />
** '''Kotek''' <small>(odc. 47)</small>,<br />
** '''Ekspedientka 1''' <small>(odc. 71)</small>,<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 84)</small>,<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 89)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 1-52, 71-90)</small>,<br />
** '''gwary kobiece''' <small>(odc. 73)</small><br />
* [[Andrzej Arciszewski]] – '''Król Kaiō''' <small>(odc. 2-6, 9-10, 12, 14, 24, 29, 43-45, 51, 67, 87)</small><br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]] –<br />
** '''Bubbles''' <small>(odc. 2-5, 10, 12, 44-45, 68, 88)</small>,<br />
** '''Osiemnastka''' <small>(odc. 3-4, 7, 16, 20, 27, 33, 40-41, 53, 67-68, 70, 76-77, 84-85, 87-88, 92, 94, 96-102, 109-110, 115-131)</small>,<br />
** '''Marron''' <small>(odc. 3, 6-7, 10, 16, 27, 33, 37, 41-42, 53, 68, 70, 77-78, 92, 94)</small>,<br />
** '''Bay''' <small>(odc. 15, 77)</small>,<br />
** '''Król Wszechrzeczy (Zeno)''' <small>(odc. 41-42, 54-55, 67, 77-83, 91-92, 96-108, 110-124, 126-129, 131)</small>,<br />
** '''Przyszły Król Wszechrzeczy''' <small>(odc. 77-83, 91-92, 96-108, 110-124, 126-129, 131)</small>,<br />
** '''Bulla''' <small>(odc. 83-84, 87-88, 91, 128)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 32-34, 42, 45, 52)</small><br />
* [[Jakub Kisiel]] –<br />
** '''Facet A''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Facet B''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Facet C''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Facet D''' <small>(odc. 2)</small>,<br />
** '''Duplikat Sautė́anin A''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Duplikat Sautė́anin C''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Sautė́anin A''' <small>(odc. 44-45)</small>,<br />
** '''Sautė́anin C''' <small>(odc. 44-45)</small>,<br />
** '''Sautė́anin F''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Rebeliant #3''' <small>(odc. 56, 58)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #1''' <small>(odc. 65)</small>,<br />
** '''Eyre''' <small>(odc. 81, 85, 92, 97, 100, 107, 112, 115, 120-121)</small>,<br />
** '''Agu''' <small>(odc. 81, 108)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 1-4, 6-7, 32-34, 42, 45, 52-60, 65-69)</small>,<br />
** '''kosmici (gwary)''' <small>(odc. 54-55)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 66)</small><br />
* [[Martin Stankiewicz]] – '''Oolong''' <small>(odc. 3, 6, 8-9, 32-37, 39-42, 80, 91, 96)</small><br />
* [[Marta Czarkowska]] –<br />
** '''Chiaotzu''' <small>(odc. 3, 13, 33, 42, 89-90)</small>,<br />
** '''Sekretarka Bulmy''' <small>(odc. 4)</small>,<br />
** '''Dende''' <small>(odc. 7, 24, 33, 63, 85-87)</small>,<br />
** '''Reporterka''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Pan''' <small>(odc. 17, 19, 27, 33, 37, 43-44, 46, 52, 73-75, 78)</small>,<br />
** '''Wróżki''' <small>(odc. 19-20)</small>,<br />
** '''Kupa''' <small>(odc. 69)</small>,<br />
** '''Dziewczyna''' <small>(odc. 71)</small>,<br />
** '''Szczur''' <small>(odc. 74)</small>,<br />
** '''Marcarita''' <small>(odc. 82, 97, 101, 104, 107, 109, 111, 122, 125-126, 129)</small>,<br />
** '''Kobieta #2''' <small>(odc. 88)</small>,<br />
** '''Dziewczynka #2''' <small>(odc. 92)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 1-4, 6-7, 12-13, 15, 19-20, 27, 32-34, 42, 52-60, 65-69, 71-76, 84, 89, 91-92, 96-99, 101-110, 119, 122-123)</small>,<br />
** '''gwary kobiece''' <small>(odc. 68, 73)</small><br />
* [[Oliwia Dymowska]] – <br />
** '''Puar''' <small>(odc. 3, 8, 33, 37, 42, 68, 70, 88, 91, 96)</small>,<br />
** '''Rybia Wyrocznia''' <small>(odc. 3, 18)</small>,<br />
** '''Maki''' <small>(odc. 56, 58-60, 63, 65-66)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 1-4, 6-7, 32-34, 42, 52)</small><br />
* [[Maksymilian Bogumił]] –<br />
** '''Yamcha''' <small>(odc. 3, 6-8, 14, 33, 38, 42, 70, 83, 91, 96)</small>,<br />
** '''Żółw''' <small>(odc. 62, 75)</small>,<br />
** '''Dźwiękowiec''' <small>(odc. 74)</small>,<br />
** '''Przechodzień A''' <small>(odc. 74)</small>,<br />
** '''Facet C''' <small>(odc. 77)</small>,<br />
** '''Facet E''' <small>(odc. 77)</small><br />
* [[Michał Sitarski]] –<br />
** '''Pilaf''' <small>(odc. 4, 6, 8-10, 14, 19, 43-44, 48-55, 58-60, 62, 67-68, 76, 83)</small>,<br />
** '''Profesor''' <small>(odc. 43)</small><br />
* [[Agnieszka Pawełkiewicz]] – <br />
** '''Mài''' <small>(odc. 4, 6, 8-10, 14, 19, 43-44, 48-55, 58-62, 67-68, 76, 83)</small>,<br />
** '''Dorosła Mài''' <small>(odc. 47-48, 50-51, 56-67)</small><br />
* [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński]] –<br />
** '''Shu''' <small>(odc. 4, 6, 8-10, 14, 19, 43-44, 48-55, 58-60, 62, 67-68, 77, 83)</small>,<br />
** '''Galbi''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Duplikat Sautė́anin D''' <small>(odc. 44)</small><br />
* [[Dariusz Odija]] – <br />
** '''Shenron''' <small>(odc. 9, 29, 68)</small>,<br />
** '''Super Shenron''' <small>(odc. 41, 76, 131)</small>,<br />
** '''Toppo''' <small>(odc. 79-82, 85, 91-92, 96-97, 100-102, 104, 107-112, 114-116, 120, 122-127, 129-131)</small><br />
* [[Kim Grygierzec]] – <br />
** '''Piiza''' <small>(odc. 13-15, 42, 49)</small>,<br />
** '''Wróżka #2''' <small>(odc. 19)</small>,<br />
** '''Bikini (mama Bulmy)''' <small>(odc. 33)</small>,<br />
** '''Vikal''' <small>(odc. 102, 117)</small>,<br />
** '''Maji Kayo''' <small>(odc. 107)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 12-13, 15, 19-20, 27, 32-34, 42, 52)</small><br />
* [[Patryk Kasper]] – <br />
** '''Pirozhki''' <small>(odc. 13, 15)</small>,<br />
** '''Piesi''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Sisami''' <small>(odc. 19-21)</small>,<br />
** '''Auta Magetta''' <small>(odc. 35-37, 40-41, 70, 99-100, 105, 107)</small>,<br />
** '''Wielki Szatan Piccolo''' <small>(odc. 62)</small>,<br />
** '''Kucharz''' <small>(odc. 68)</small>,<br />
** '''Ochroniarz #1''' <small>(odc. 71)</small>,<br />
** '''Członek ekipy''' <small>(odc. 73)</small>,<br />
** '''Facet A''' <small>(odc. 76)</small>,<br />
** '''Facet A''' <small>(odc. 77)</small>,<br />
** '''Facet D''' <small>(odc. 77)</small>,<br />
** '''Lord Geene''' <small>(odc. 96, 109)</small>,<br />
** '''Hissop''' <small>(odc. 98)</small>,<br />
** '''Roselle''' <small>(odc. 98)</small>,<br />
** '''Saonel''' <small>(jedna kwestia w odc. 116)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 12-13, 15, 19-20, 27, 52, 71-76, 89)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 21, 23, 73, 76, 86-87)</small><br />
* [[Dominik Szarwacki]] –<br />
** '''Jeden z fanów pana Szatana''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Kucharz''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Żołnierz''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Żołnierz Friezy #1''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Przechodnie''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Żołnierz V''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Kucharz''' <small>(odc. 27)</small>,<br />
** '''Iru''' <small>(odc. 81, 96, 108, 131)</small>,<br />
** '''Sługa''' <small>(odc. 87)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 12-13, 15, 19-20, 27, 52)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 21, 23)</small><br />
* [[Mateusz Weber]] –<br />
** '''Jeden z fanów pana Szatana''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Widz''' <small>(odc. 15)</small>,<br />
** '''Przechodnie''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Rabuś #1''' <small>(odc. 17)</small>,<br />
** '''Żołnierz T''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Anat''' <small>(odc. 81, 96-97, 99, 108-110, 117, 122, 128, 130)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 12-13, 15, 19-20, 27, 52)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 21, 23)</small><br />
* [[Józef Grzymała]] –<br />
** '''Lord Sorbet''' <small>(odc. 18-24, 26-27)</small>,<br />
** '''Majora''' <small>(odc. 99-100)</small><br />
* [[Michał Konarski]] – '''Lord Champa''' <small>(odc. 18-19, 25, 28-30, 32-42, 70, 72, 78-82, 86, 97-100, 102-104, 107-108, 110-118,131)</small><br />
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] –<br />
** '''Vados''' <small>(odc. 18, 25, 28-41, 70, 72, 81-82, 85, 99, 104, 107-108, 110-116, 118, 122, 131)</small>,<br />
** '''Aniołek #1''' <small>(odc. 19-20)</small>,<br />
** '''Mały Jiren''' <small>(odc. 127)</small><br />
* [[Waldemar Barwiński]] –<br />
** '''Freeza''' <small>(odc. 19-28, 93-99, 11-116, 118, 120-128, 130-131)</small>,<br />
** '''Frost''' <small>(odc. 33-36, 90, 96-97, 99-102, 108-116, 118)</small><br />
* [[Tomasz Błasiak]] –<br />
** '''Tagoma''' <small>(odc. 19-22)</small>,<br />
** '''Tagoma w postaci żaby''' <small>(odc. 22)</small><br />
* [[Bartosz Wesołowski]] – '''Jaco''' <small>(odc. 20-27, 29, 31-36, 38-42, 44-46, 73-74, 87)</small><br />
* [[Michał Witak]] –<br />
** '''Żołnierz 2''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz A''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz D''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz H''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz M''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz Q''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Żołnierz X''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Czerwony żołnierz''' <small>(odc. 21)</small>,<br />
** '''Kosmita #1''' <small>(odc. 54-55)</small>,<br />
** '''Kosmita #4''' <small>(odc. 55)</small>,<br />
** '''Kosmita #8''' <small>(odc. 55)</small>,<br />
** '''Cywil A''' <small>(odc. 56)</small>,<br />
** '''Rebeliant #4''' <small>(odc. 56, 58)</small>,<br />
** '''Mężczyzna #2''' <small>(odc. 65)</small>,<br />
** '''Ochroniarz''' <small>(odc. 69)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 53-60, 65-69)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 66)</small>,<br />
** '''kosmici (gwary)''' <small>(odc. 54-55)</small><br />
* [[Tomasz Borkowski]] –<br />
** '''Kapitan Ginyu''' <small>(odc. 22-23)</small>,<br />
** '''Ginyu w postaci żaby''' <small>(odc. 19, 21-22)</small><br />
* [[Paula Godusławska]] – <br />
** '''Tights''' <small>(odc. 29, 31)</small>,<br />
** '''Reporterka''' <small>(odc. 73)</small>,<br />
** '''Helles''' <small>(odc. 79, 81, 85, 97, 102-103, 108-109, 111, 115, 117-119)</small><br />
* [[Krzysztof Szczepaniak]] –<br />
** '''Bekaczer''' <small>(odc. 31)</small>,<br />
** '''Przyboczny''' <small>(odc. 32, 39-41)</small>,<br />
** '''Sędzia''' <small>(odc. 32-40)</small>,<br />
** '''Głos z radiowozu''' <small>(odc. 73)</small>,<br />
** '''Sprzedawca ramenu''' <small>(odc. 73-74)</small>,<br />
** '''Spiker''' <small>(odc. 73-74)</small>,<br />
** '''Policjant #1''' <small>(odc. 75)</small>,<br />
** '''Kai''' <small>(odc. 78-83, 85, 97, 101, 104, 109-111, 122-131)</small>,<br />
** '''Młody Jiren''' <small>(odc. 127)</small>,<br />
** '''Damon''' <small>(odc. 119)</small><br />
* [[Wojciech Słupiński]] –<br />
** '''Asystenci Lorda Zuno''' <small>(odc. 31)</small>,<br />
** '''Fuwa''' <small>(odc. 32-33, 35, 37, 39-41, 85, 97, 111, 114-116)</small><br />
* [[Tomasz Traczyński]] –<br />
** '''Głos z centrali Galaktycznego Patrolu''' <small>(odc. 31)</small>,<br />
** '''Kibito''' <small>(odc. 32, 35, 40-42, 55, 77-79, 81)</small><br />
* [[Karol Jankiewicz]] – '''Cabba''' <small>(odc. 32-35, 36-38, 40-41, 7, 88-89, 92-93, 96-97, 100, 108, 111-116, 118-119)</small><br />
* [[Paweł Wojtaszek]] – <br />
** '''Monaka''' <small>(odc. 32, 39-46)</small>,<br />
** '''Duplikat Sautė́anin B''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Sautė́anin B''' <small>(odc. 44, 46)</small>,<br />
** '''Kaskader''' <small>(odc. 73)</small>,<br />
** '''Dziennikarz C''' <small>(odc. 74)</small>,<br />
** '''Przechodzień B''' <small>(odc. 74)</small>,<br />
** '''Facet A''' <small>(odc. 75)</small>,<br />
** '''Murisarm''' <small>(odc. 100)</small>,<br />
** '''Preecho''' <small>(odc. 101)</small>,<br />
** '''Panchia''' <small>(odc. 109, 112-113, 120-121)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 32-34, 42, 45, 52)</small><br />
* [[Ziemowit Pędziwiatr]] – '''Hit''' <small>(odc. 35, 38-41, 56, 71, 91, 97, 99-100, 104-105, 111-112)</small><br />
* [[Piotr Makarski]] –<br />
** '''Słudzy''' <small>(odc. 41, 67)</small>,<br />
** '''Grill''' <small>(odc. 44-45)</small>,<br />
** '''Karin''' <small>(odc. 48, 94)</small>,<br />
** '''Sługa #1''' <small>(odc. 55, 74)</small>,<br />
** '''Sługa #2''' <small>(odc. 55, 74)</small>,<br />
** '''Kuru''' <small>(odc. 81, 93-94, 96, 105, 112, 116)</small><br />
* [[Tomasz Jarosz]] –<br />
** '''Yajirobe''' <small>(odc. 43, 48, 56-63, 65-67, 94)</small>,<br />
** '''Operator kamery''' <small>(odc. 73)</small>,<br />
** '''Sprzedawca warzyw''' <small>(odc. 77)</small>,<br />
** '''Kampari''' <small>(odc. 85, 92, 97, 112, 119-121)</small>,<br />
** '''Transwestyta #1''' <small>(odc. 91, 118)</small>,<br />
** '''Oregano''' <small>(odc. 98)</small><br />
* [[Dagmara Niemiec]] – '''Aralka Spadkowska''' <small>(odc. 43, 68-69)</small><br />
* [[Maria Brzostyńska]] –<br />
** '''Profesorowa''' <small>(odc. 43)</small>,<br />
** '''Nauczycielka''' <small>(odc. 48)</small>,<br />
** '''Staruszka''' <small>(odc. 56)</small>,<br />
** '''Staruszka''' <small>(odc. 60)</small>,<br />
** '''Babcia''' <small>(odc. 72)</small>,<br />
** '''Staruszka''' <small>(odc. 84)</small><br />
* [[Jan Kulczycki]] – '''Potage''' <small>(odc. 44-46)</small><br />
* [[Wojciech Żołądkowicz]] – <br />
** '''Duplikat Vegety''' <small>(odc. 44-46)</small>,<br />
** '''Doktor Brief''' <small>(odc. 51-55, 62, 83)</small>,<br />
** '''Drakianin''' <small>(odc. 85)</small>,<br />
** '''Szef kłusowników''' <small>(odc. 85)</small>,<br />
** '''Żołnierz''' <small>(odc. 86)</small><br />
* [[Mikołaj Klimek]] – <br />
** '''Prezenter radiowy''' <small>(odc. 44)</small>,<br />
** '''Duplikat Grilla''' <small>(odc. 44-45)</small>,<br />
** '''Commeson''' <small>(odc. 45)</small>,<br />
** '''Dabra''' <small>(odc. 49)</small>,<br />
** '''Rebeliant #1''' <small>(odc. 56, 58, 60, 63, 65-66)</small>,<br />
** '''Pirina''' <small>(odc. 111-112, 115-118)</small>,<br />
** '''Anilaza''' <small>(odc. 120-121)</small>,<br />
** '''Koichiarator''' <small>(odc. 120)</small><br />
* [[Brygida Turowska]] – <br />
** '''Bikini (mama Bulmy)''' <small>(odc. 51, 83)</small>,<br />
** '''Haru''' <small>(odc. 56, 58-60, 63, 65-67)</small>,<br />
** '''Cocotte''' <small>(odc. 101-102, 123, 131)</small>,<br />
** '''Zoiray''' <small>(odc. 101-102)</small><br />
* [[Marcel Borowiec]] – <br />
** '''Zamasu''' <small>(odc. 53-60, 65)</small>,<br />
** '''Zamasu jako Gokū''' <small>(odc. 61)</small>,<br />
** '''Fuzja Zamasu''' <small>(odc. 64-67)</small>,<br />
** '''Widmo Zamasu''' <small>(odc. 67)</small><br />
* [[Wojciech Zalewski]] – '''Gowasu''' <small>(odc. 53-55, 57-67, 85, 90-91, 97, 99, 103)</small><br />
* [[Katarzyna Pietras]] –<br />
** '''Kobieta''' <small>(odc. 55)</small>,<br />
** '''Kobieta #1''' <small>(odc. 65)</small>,<br />
** '''Kotek''' <small>(odc. 66)</small>,<br />
** '''Reporterka''' <small>(odc. 69)</small>,<br />
** '''Kot''' <small>(odc. 91-92)</small>,<br />
** '''Prezenterka''' <small>(odc. 91)</small>,<br />
** '''Lilibeu''' <small>(odc. 97)</small>,<br />
** '''Kobieta z tłumu''' <small>(odc. 119)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 53-60, 91-92, 96-99, 101-110, 119, 122-123)</small>,<br />
** '''gwary kobiece''' <small>(odc. 68)</small><br />
* [[Sebastian Skoczeń]] – '''Jurek Spadkowski / Doktor Slump''' <small>(odc. 69)</small><br />
* [[Aleksandra Kowalicka]] – <br />
** '''Gaciuś #1''' <small>(odc. 69)</small>,<br />
** '''Gaciuś #2''' <small>(odc. 69)</small>,<br />
** '''Cocoa Amaguri''' <small>(odc. 73-74)</small><br />
* [[Mateusz Kwiecień]] –<br />
** '''Ochroniarz #2''' <small>(odc. 71)</small>,<br />
** '''Kierowca czołgu''' <small>(odc. 73)</small>,<br />
** '''Dziennikarz B''' <small>(odc. 74)</small>,<br />
** '''Lavender''' <small>(odc. 78-81, 91, 97-98)</small>,<br />
** '''Rabuś #2''' <small>(odc. 84)</small>,<br />
** '''Uczeń A''' <small>(odc. 89)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 71-76, 89)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 73, 76, 86-87)</small><br />
* [[Piotr Józefiak]] –<br />
** '''Listonosz''' <small>(odc. 71)</small>,<br />
** '''Facet F''' <small>(odc. 77)</small>,<br />
** '''Młodzieniec''' <small>(odc. 77)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 71-76)</small>,<br />
** '''Żołnierz A''' <small>(odc. 86-87)</small>,<br />
** '''Uczeń''' <small>(odc. 89)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 73, 76, 86-87)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 89)</small><br />
* [[Aleks Mackiewicz]] – <br />
** '''Mężczyzna #2''' <small>(odc. 71)</small>,<br />
** '''Dowódca żołnierzy''' <small>(odc. 86-87)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 71-76, 89)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 73, 76, 86-87)</small><br />
* [[Oskar Stoczyński]] –<br />
** '''Mężczyzna''' <small>(odc. 71)</small>,<br />
** '''Rabuś #3''' <small>(odc. 84)</small>,<br />
** '''Żołnierz C''' <small>(odc. 86)</small>,<br />
** '''Uczeń B''' <small>(odc. 89)</small>,<br />
** '''gwary męskie''' <small>(odc. 73, 86-87)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 89)</small><br />
* [[Marcin Przybylski]] –<br />
** '''Barry Kahn''' <small>(odc. 73-74)</small>,<br />
** '''Barry jako potwór''' <small>(odc. 74)</small><br />
* [[Cezary Kwieciński]] –<br />
** '''Drugi reżyser''' <small>(odc. 73-74)</small>,<br />
** '''Facet A''' <small>(odc. 77)</small><br />
* [[Krzysztof Grabowski]] –<br />
** '''Reżyser''' <small>(odc. 73-74)</small>,<br />
** '''Sidra''' <small>(odc. 78-79, 81, 91, 94-96, 98-99)</small>,<br />
** '''Członek bandy #1''' <small>(odc. 89)</small><br />
* [[Jagoda Bogusz]] – '''Członkini ekipy''' <small>(odc. 73)</small><br />
* [[Miriam Aleksandrowicz]] – '''Baba Gula''' <small>(odc. 75-76, 93-95)</small><br />
* [[Jan Aleksandrowicz-Krasko]] –<br />
** '''Bergamo''' <small>(odc. 77-82, 91, 97-99, 119)</small>,<br />
** '''Prezenter''' <small>(odc. 73-74)</small>,<br />
** '''Przestępca #1''' <small>(odc. 73)</small>,<br />
** '''Sprzedawca sushi''' <small>(odc. 77)</small><br />
* [[Paweł Ciołkosz]] – <br />
** '''Basil Wykop''' <small>(odc. 78-79, 81, 83, 91, 96-98, 119)</small>,<br />
** '''Katopesla''' <small>(odc. 97, 111, 113-115, 117, 119)</small><br />
* [[Modest Ruciński]] – '''Ro''' <small>(odc. 78-81, 85, 91, 94-99)</small><br />
* [[Hanna Kinder-Kiss]] –<br />
** '''Ogma''' <small>(odc. 81, 96, 108, 131)</small>,<br />
** '''Monna''' <small>(odc. 112-113)</small><br />
* [[Sławomir Pacek]] – '''Vermoud''' <small>(odc. 81-82, 85, 97, 101, 104, 107, 109-111, 122-131)</small><br />
* [[Agata Skórska]] – <br />
** '''Kot''' <small>(odc. 84)</small>,<br />
** '''Kale''' <small>(odc. 92-93, 95-99, 100-102, 104, 109, 111-116, 131)</small>,<br />
** '''Kefla''' <small>(odc. 114-117)</small><br />
* [[Maciej Kowalski]] –<br />
** '''Mężczyzna''' <small>(odc. 84)</small>,<br />
** '''Policjant''' <small>(odc. 84)</small>,<br />
** '''Pracownik''' <small>(odc. 85)</small>,<br />
** '''Miecznik B''' <small>(odc. 87)</small>,<br />
** '''Członek bandy #2''' <small>(odc. 89)</small>,<br />
** '''Facet 1''' <small>(odc. 89)</small>,<br />
** '''Mohito''' <small>(odc. 91, 99)</small>,<br />
** '''Żołnierz D''' <small>(odc. 95)</small><br />
* [[Mieczysław Morański]] –<br />
** '''Pell''' <small>(odc. 85, 102-103, 108, 115, 117-118)</small>,<br />
** '''Popo''' <small>(odc. 85-86, 90-91)</small>,<br />
** '''Szef kosmicznych kłusowników''' <small>(odc. 86-87)</small>,<br />
** '''Szef kłusowników''' <small>(odc. 94)</small><br />
* [[Przemysław Stippa]] – '''Quitela''' <small>(odc. 85, 93-95, 97, 99, 105, 112, 116, 119)</small><br />
* [[Robert Jarociński]] – '''Kahseral''' <small>(odc. 85, 91-92, 97, 101-102, 123)</small><br />
* [[Zbigniew Kozłowski]] – '''Dyspo''' <small>(odc. 85, 91, 104-105, 107, 111, 115, 117, 121-126, 131)</small><br />
* [[Patryk Czerniejewski]] – <br />
** '''Rumsshi''' <small>(odc. 85, 91, 97, 102-103)</small>,<br />
** '''Kelner''' <small>(odc. 90)</small>,<br />
** '''Prezenter''' <small>(odc. 91)</small>,<br />
** '''Żołnierz A''' <small>(odc. 95)</small>,<br />
** '''Chappil''' <small>(odc. 98, 109)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 91-92, 96-99, 101-110, 119, 122-123)</small><br />
* [[Michał Klawiter]] – '''Siedemnasty''' <small>(odc. 86-88, 94, 96-97, 99-103, 109-110, 116-128, 130-131)</small><br />
* [[Jakub Pezda]] – '''Renzo''' <small>(odc. 88)</small><br />
* [[Agnieszka Mrozińska]] –<br />
** '''Kobieta #1''' <small>(odc. 88)</small>,<br />
** '''Yurin''' <small>(odc. 89)</small><br />
* [[Anna Wodzyńska]] – <br />
** '''Caulifla''' <small>(odc. 88-89, 92-93, 96-97, 100-101, 104, 109, 111-116, 118, 131)</small>,<br />
** '''Kefla''' <small>(odc. 114-117)</small><br />
* [[Damian Kulec]] – <br />
** '''Murichime''' <small>(odc. 90, 97, 101)</small>,<br />
** '''Żołnierz B''' <small>(odc. 95)</small>,<br />
** '''Arack''' <small>(odc. 96-97, 109-110)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 91-92, 96-99, 101-110, 119, 122-123)</small><br />
* [[Julia Łukowiak]] –<br />
** '''Kusu''' <small>(odc. 90-91, 103)</small>,<br />
** '''Dziewczynka #2''' <small>(odc. 92)</small>,<br />
** '''Hoppa''' <small>(odc. 97-98, 119)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 91-92, 96-99, 101-110, 119, 122-123)</small><br />
* [[Joanna Wiśniewska]] – '''Mała Yurin''' <small>(odc. 90)</small><br />
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Brianne de Chateau / Ribrianne''' <small>(odc. 91, 102-104, 106-111, 117-119)</small><br />
* [[Piotr Czaplicki]] – <br />
** '''Aktor''' <small>(odc. 91)</small>,<br />
** '''Transwestyta #2''' <small>(odc. 91, 118)</small>,<br />
** '''Rebeliant''' <small>(odc. 91)</small>,<br />
** '''Narirama''' <small>(odc. 92, 100)</small><br />
* [[Maciej Więckowski]] – <br />
** '''Nigrisshi''' <small>(odc. 92, 99)</small>,<br />
** '''Shosa''' <small>(odc. 97, 99)</small>,<br />
** '''Vuon''' <small>(odc. 100)</small><br />
* [[Karol Osentowski]] – <br />
** '''Ganos''' <small>(odc. 93, 97, 105)</small>,<br />
** '''Comfrey''' <small>(odc. 98)</small><br />
* [[Paweł Szczesny]] – <br />
** '''Król Yemma''' <small>(odc. 93)</small>,<br />
** '''Napapa''' <small>(odc. 97-98, 100)</small><br />
* [[Mikołaj Bożyk]] – <br />
** '''Duch''' <small>(odc. 93-94)</small>,<br />
** '''Podwładny''' <small>(odc. 94)</small>,<br />
** '''Iwne''' <small>(odc. 96, 109, 128)</small>,<br />
** '''Człowiek #2''' <small>(odc. 119)</small><br />
* [[Jarosław Domin]] – <br />
** '''Oni''' <small>(odc. 93)</small>,<br />
** '''Jium''' <small>(odc. 99)</small>,<br />
** '''Metiop''' <small>(odc. 100)</small>,<br />
** '''Doktor Rota''' <small>(odc. 106)</small>,<br />
** '''Kotisukai''' <small>(odc. 109, 112, 120-121)</small><br />
* [[Przemysław Nikiel]] – '''Jiren''' <small>(odc. 96, 100, 104, 107, 109-112, 116, 121-131)</small><br />
* [[Aleksandra Długosz]] –<br />
** '''Dercori''' <small>(odc. 97, 105)</small>,<br />
** '''gwary''' <small>(odc. 91-92, 96-99, 101-110, 119, 122-123)</small><br />
* [[Janusz Komorowski]] – '''Nink''' <small>(odc. 97)</small><br />
* [[Wojciech Raszewski]] –<br />
** '''Ketol''' <small>(odc. 97, 101-102)</small>,<br />
** '''Jirasen''' <small>(odc. 102)</small>,<br />
** '''Jilcol''' <small>(odc. 103)</small><br />
* [[Michał Swarlik]] – '''Jimeze''' <small>(odc. 100, 102-103, 108, 117)</small><br />
* [[Aleksander Kaźmierczak]] – <br />
** '''Tupper''' <small>(odc. 101-102)</small>,<br />
** '''Zerloin''' <small>(odc. 103, 109, 117-119)</small><br />
* [[Robert Tondera]] – '''Doktor Paparoni''' <small>(odc. 120-121)</small><br />
* [[Zuzanna Galia]] –<br />
** '''Sanka Ku / Kakunsa''' <small>(odc. 102-103, 109, 117-119)</small>,<br />
** '''Shantza''' <small>(odc. 119)</small><br />
* [[Łukasz Górski]] –<br />
** '''Sawar''' <small>(odc. 102)</small>,<br />
** '''Obuni''' <small>(odc. 103-104)</small><br />
* [[Marta Dobecka]] – '''Su Roas / Rozie''' <small>(odc. 102-103, 109, 111, 117-119)</small><br />
* [[Wojciech Stolorz]] – <br />
** '''Zarbuto''' <small>(odc. 102, 115, 117-118)</small>,<br />
** '''Prum''' <small>(odc. 106)</small><br />
* [[Adrian Perdjon]] –<br />
** '''Rubalt''' <small>(odc. 103)</small>,<br />
** '''Konshi''' <small>(odc. 104, 123, 131)</small><br />
* [[Emilia Niedzielak]] – '''Kaiaway''' <small>(odc. 105)</small><br />
* [[Jakub Kordas]] – '''Saonel''' <small>(odc. 111-112, 115, 117-119)</small><br />
<br />
'''Lektor''': <br />
* [[Tomasz Śliwiński]],<br />
* [[Karol Gajos]] <small>(wyczytanie swojej roli w tyłówce odc. 124)</small>,<br />
* [[Kamil Pruban]] <small>(wyczytanie swojej roli w tyłówce odc. 128)</small>,<br />
* [[Sebastian Perdek]] <small>(wyczytanie swojej roli w tyłówce odc. 131)</small>,<br />
* [[Waldemar Barwiński]] <small>(wyczytanie swojej roli w tyłówce odc. 131)</small>,<br />
* [[Dariusz Odija]] <small>(wyczytanie swojej roli w tyłówce odc. 131)</small>,<br />
* [[Michał Klawiter]] <small>(wyczytanie swojej roli w tyłówce odc. 131)</small>,<br />
* [[Przemysław Nikiel]] <small>(wyczytanie swojej roli w tyłówce odc. 131)</small>,<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]] <small>(wyczytanie swojej roli w tyłówce odc. 131)</small>,<br />
* [[Dariusz Kosmowski]] <small>(wyczytanie swojej roli w tyłówce odc. 131)</small><br />
<br />
'''Produkcja polska''': TFP SP. Z O. O. dla TELEWIZJI POLSAT SP. Z O.O.<br /><br />
'''Nadzór''': TOEI ANIMATION EUROPE S.A.<br /><br />
'''Kierownik produkcji''': Vanessa Gauthier, Charles Lamoureux<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br /><small>(Polsat Games)</small><br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł japoński<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 15.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''Nagroda pokoju. Kto zgarnie sto milionów zeni?''<br />
| ''平和の報酬 1億ゼニーは誰の手に!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 16.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''Obiecane wakacje w kurorcie. Vegeta z rodziną na wycieczce?''<br />
| ''約束のリゾートへ! ベジータが家族旅行!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 17.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''Co z resztą snu? W poszukiwaniu Boskiego Super Saiyanina!''<br />
| ''夢の続きはどこだ!? 超サイヤ人ゴッドを探せ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 18.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''Smocze kule na celowniku. Wielki plan gangu Pilafa!''<br />
| ''目指せドラゴンボール! ピラフ一味の大作戦!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 18.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''Starcie na planecie Północnego Kaiō. Son Gokū kontra Bóg Zniszczenia!''<br />
| ''界王星の決戦! 悟空VS破壊神ビルス''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 22.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''Nie wkurzaj Boga Zniszczenia. Imprezowe szaleństwo!''<br />
| ''破壊神を怒らせるな! ドキドキ誕生パーティー''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 23.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''Jak mogłeś to zrobić Bulmie! Wściekła transformacja Vegety?''<br />
| ''よくもオレのブルマを! ベジータ怒りの突然変異!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 24.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|008<br />
| ''Pojawia się Gokū! Ostatnia szansa od Lorda Beerusa?''<br />
| ''悟空見参! ビルス様からのラストチャンス!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 25.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|009<br />
| ''Dzięki za cierpliwość, Lordzie Beerusie. Narodziny Boskiego Super Saiyanina!''<br />
| ''お待たせ、ビルス様。 ついに超サイヤ人ゴッド誕生!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 26.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|010<br />
| ''Pokaż na co cię stać, Gokū! Moc Boskiego Super Saiyanina!''<br />
| ''見せろ悟空! 超サイヤ人ゴッドの力!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 29.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|011<br />
| ''Walczymy dalej, Lordzie Beerusie! Pojedynek bogów trwa!''<br />
| ''続けようぜビルス様! 神と神の戦いを!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 30.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|012<br />
| ''Wszechświat się zapada? Starcie Boga Zniszczenia i Boskiego Super Saiyanina!''<br />
| ''宇宙が砕ける!? 激突! 破壊神VS超サイヤ人ゴッド!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 31.10.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|013<br />
| ''Gokū, więcej niż Boski Super Saiyanin!''<br />
| ''悟空よ、超サイヤ人ゴッドを越えて行け!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 01.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|014<br />
| ''Oto cała moja moc! Załatwmy to jak bóg z bogiem!''<br />
| ''これがオラのありったけの力だ! 決着! 神と神''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 02.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|015<br />
| ''Bohaterze Szatanie, daj nam cud! Wydarzenie z kosmosu!''<br />
| ''勇者サタンよ奇跡を起こせ! 宇宙からの挑戦状!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 05.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|016<br />
| ''Vegeta zostaje uczniem? Zjednać Whisa!''<br />
| ''ベジータが弟子入り!? ウイスを攻略せよ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 06.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|017<br />
| ''Pan – nowa w rodzinie. A Gokū wyrusza trenować?''<br />
| ''パン誕生! そして悟空は修行の旅へ!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 07.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|018<br />
| ''Też już tu jestem! Zaczynamy trening na planecie Beerusa!''<br />
| ''オラも来たぞ! ビルス星で修行開始だ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 08.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|019<br />
| ''Wszechświat zagrożony! Wskrzeszenie podłego cesarza Freeza!''<br />
| ''絶望ふたたび! 悪の帝王・フリーザの復活!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 09.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|020<br />
| ''Ostrzeżenie od Jaco! Przybywa Freeza wraz z 1000 żołnierzy!''<br />
| ''ジャコからの警告! 迫り来るフリーザと1000人の兵士達''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 12.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|021<br />
| ''Początek zemsty! Złowieszcze siły Freezy atakują Gohana!''<br />
| ''復讐の始まり! フリーザ軍の悪意が悟飯を撃つ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 13.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|022<br />
| ''Zamiana! Niespodziewany powrót! Na imię mu Ginyu!''<br />
| ''チェーンジ! まさかの復活! その名はギニュー!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 14.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|023<br />
| ''Ziemia i Gohan w niebezpieczeństwie! Son Gokū! Przybądź do nas!''<br />
| ''地球が! 悟飯が! 絶体絶命! 早く来てくれ孫悟空!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 15.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|024<br />
| ''Starcie Freeza kontra Son Gokū! Oto efekt mojego treningu!''<br />
| ''激突! フリーザVS孫悟空 これがオラの修行の成果だ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 16.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|025<br />
| ''Bitwa na całego! Mściwy Złoty Freeza!''<br />
| ''全開バトル! 復讐のゴールデンフリーザ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 19.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|026<br />
| ''Jeszcze nie wszystko stracone! Do dzieła, Son Gokū!''<br />
| ''大ピンチに勝機が見えた! 反撃開始だ孫悟空!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 20.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|027<br />
| ''Ziemia wybucha? Decydująca Kamehame-Ha!''<br />
| ''地球爆発!? 決着のかめはめ波''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA TRZECIA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 21.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|028<br />
| ''Champa, Bóg Zniszczenia Wszechświata Szóstego''<br />
| ''第6宇宙の破壊神 その名はシャンパ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 22.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|029<br />
| ''Zbliża się turniej walk! A kapitan drużyny jest silniejszy od Gokū!''<br />
| ''格闘試合開催決定! 主将は悟空よりも強いヤツ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 23.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|030<br />
| ''Przed rozpoczęciem turnieju należy zebrać drużynę''<br />
| ''「格闘試合」へのおさらい 残り二人のメンバーは誰だ!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 26.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|031<br />
| ''Na spotkanie z Lordem Zuno! Gdzie ukrywają się super smocze kule?''<br />
| ''ズノー様のもとへ! 超ドラゴンボールのありかを聞き出せ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 27.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|032<br />
| ''Rozpoczyna się turniej! Naprzód na bezimienną planetę!''<br />
| ''試合開始だ! みんなで「名前のない星」へ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 28.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|033<br />
| ''Niespodzianka, Szósty Wszechświecie! Oto Super Saiyanin, Son Gokū!''<br />
| ''驚け第6宇宙よ! これが超サイヤ人・孫悟空だ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 29.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|034<br />
| ''Piccolo kontra Frost! Pora na Szatański Promień!''<br />
| ''ピッコロVSフロスト 魔貫光殺砲にすべてをかけろ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 30.11.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|035<br />
| ''Gniew dodaje siły! Vegeta atakuje pełnią mocy!''<br />
| ''怒りを力に変えろ! ベジータの全開バトル''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 03.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|036<br />
| ''Zaskakująco ciężka walka! Wybuch wściekłości Vegety!''<br />
| ''まさかの大苦戦! ベジータ怒りの大爆発!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 04.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|037<br />
| ''Nie zapominaj o swej dumie! Vegeta kontra Saiyanin ze Wszechświata Szóstego''<br />
| ''サイヤ人の誇りを忘れるな! ベジータVS第6宇宙のサイヤ人''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 05.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|038<br />
| ''Najpotężniejszy wojownik Wszechświata Szóstego! To Hit, zabójca na zlecenie!''<br />
| ''第6宇宙最強の戦士! 殺し屋ヒット見参!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 06.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|039<br />
| ''Hit odpowiada silniejszym czasoskokiem? Czy Gokū wykorzysta nową technikę?''<br />
| ''成長した“時とばし”の反撃!? 出るか!?悟空の新たな技!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 07.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|040<br />
| ''Ostateczne rozstrzygnięcie! Zwycięzcą jest Beerus, a może Champa?''<br />
| ''ついに決着! 勝者はビルス? それともシャンパ?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 10.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|041<br />
| ''Przybądź, o boski smoku, i spełnij moje życzenie. Plosię!''<br />
| ''出でよ神の龍 そして願いを叶えてちょんまげ!''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA CZWARTA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 11.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|042<br />
| ''Burzliwe obchody zwycięstwa! Czy Monaka i Gokū w końcu się zmierzą?''<br />
| ''波乱の祝勝会! 遂に対決!? モナカVS孫悟空''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 12.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|043<br />
| ''Ki Gokū wymyka się spod kontroli? Opieka nad dzieckiem to nie przelewki''<br />
| ''悟空の「気」が制御不能!? パンのお世話で四苦八苦''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 13.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|044<br />
| ''Pieczęć planety Potage. Uwolnienie tajemniczej nadludzkiej wody!''<br />
| ''ポトフ星の封印解き放たれた“超人水”の秘密!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 14.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|045<br />
| ''Znikający Vegeta? Sprawa śliskiego sobowtóra''<br />
| ''ベジータが消える!? 複製ベジータの脅威!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 17.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|046<br />
| ''Gokū kontra klon Vegety! Decydujące starcie!''<br />
| ''悟空VS複製ベジータ! 勝つのはどっちだ!?''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIĄTA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 18.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|047<br />
| ''SOS z przyszłości! Nadchodzi nowy, mroczny wróg!''<br />
| ''未来からのSOS! 黒き新たな敵現る!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 19.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|048<br />
| ''Nowa nadzieja! Witamy znowu w teraźniejszości, Trunksie''<br />
| ''HOPE!! 再び 現在で目覚めよトランクス''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 20.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|049<br />
| ''Wiadomość z przyszłości. Czarny Gokū nadchodzi!''<br />
| ''未来からのメッセージ ゴクウブラック襲来!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 21.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|050<br />
| ''Gokū kontra Czarny! Ścieżka do zamkniętej przyszłości''<br />
| ''悟空VSブラック! 閉ざされた未来への道''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 24.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|051<br />
| ''Trunks i Mài. Uczucie silniejsze niż czas''<br />
| ''時をこえた想い トランクスとマイ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 24.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|052<br />
| ''Spotkanie mistrza i ucznia. Son Gohan i Trunks z przyszłości''<br />
| ''師弟再会 孫悟飯と“未来”トランクス''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 24.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|053<br />
| ''Odkryć prawdziwą tożsamość Czarnego! Świat Kaiōshinów Wszechświata Dziesiątego!''<br />
| ''ブラックの正体を暴け! いざ第10宇宙の界王神界へ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 24.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|054<br />
| ''Determinacja Trunksa, dziedzica saiyańskiej krwi''<br />
| ''サイヤ人の血をひく者 トランクスの決意''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 24.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|055<br />
| ''Chce się spotkać z Son Gokū! Wezwanie od Króla Wszechrzeczy!''<br />
| ''孫悟空に会いたいのね 全王様からのよびだし!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 25.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|056<br />
| ''Ponowne starcie z Czarnym Gokū! Pojawia się różany Super Saiyanin!''<br />
| ''再戦ゴクウブラック! 超サイヤ人ロゼ登場!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 25.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|057<br />
| ''Bóg z nieśmiertelnym ciałem! Wejście Zamasu''<br />
| ''不死身の体を持つ神 ザマス降臨''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 25.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|058<br />
| ''Czarny i Zamasu. Rosnąca podwójna tajemnica''<br />
| ''ザマスとブラック 深まる二人の謎''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 25.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|059<br />
| ''Na ratunek Kaiōshinowi Gowasu! Trzeba zniszczyć Zamasu!''<br />
| ''界王神ゴワスを守れ ザマスを破壊せよ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 25.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|060<br />
| ''Powrót do przyszłości. Prawdziwa tożsamość Czarnego Gokū!''<br />
| ''再び未来へ 明かされるゴクウブラックの正体!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 26.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|061<br />
| ''Ambicje Zamasu. Plan „Zero śmiertelnych” wychodzi na jaw''<br />
| ''ザマスの野望 語られる恐怖の『人間0計画』''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 26.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|062<br />
| ''Zamierzam ochronić ten świat! Eksplozja potężnego gniewu Trunksa!''<br />
| ''世界はオレが守る! トランクス怒りの超パワー炸裂!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 26.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|063<br />
| ''Nie lekceważ saiyańskich komórek! Zaciekłe natarcie Vegety!''<br />
| ''サイヤ人の細胞を汚すな! ベジータの壮絶バトル開演!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 26.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|064<br />
| ''Czcijcie go! Wychwalcie go! Wybuchowe wejście furii Zamasu!''<br />
| ''崇めよ! 讃えよ! 合体ザマス爆誕!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 26.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|065<br />
| ''Czy to już Sąd Ostateczny!? Nieograniczona moc wszechmogącego Boga''<br />
| ''最後の審判か!? 絶対神の究極の力''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 27.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|066<br />
| ''Czy to już koniec? Cudowna siła nieustępliwych wojowników!''<br />
| ''決戦! あきらめない戦士たちの奇跡の力!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 27.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|067<br />
| ''Z nową nadzieją z sercach! Żegnaj Trunksie''<br />
| ''新たなHOPE!! を胸に さらばトランクス''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 27.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|068<br />
| ''Przybądź, o Shenronie! Czyje życzenie dzisiaj spełnisz?''<br />
| ''いでよ神龍! 叶える願いは誰のもの!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 27.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|069<br />
| ''Gokū kontra Aralka! Absurd mogący przynieść zagładę Ziemi!?''<br />
| ''悟空VSアラレ! ハチャメチャバトルで地球が終わる!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 27.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|070<br />
| ''Wyzwanie Champy! Czas na zwariowany baseball!''<br />
| ''シャンパからの挑戦状! 今度は野球で勝負だ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 28.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|071<br />
| ''Gokū umiera! Zlecenie, które musi zostać wykonane''<br />
| ''悟空死す! 絶対執行の暗殺任頼''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 28.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|072<br />
| ''Czas na kontratak? Niewidzialna sztuka zabijania!''<br />
| ''反撃なるか!? 見えない殺しの技!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 28.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|073<br />
| ''Pechowa przygoda Gohana! Naprawdę robią film o Wielkim Saiyamanie?''<br />
| ''悟飯の災難! グレートサイヤマンまさかの映画化!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 28.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|074<br />
| ''Dla tych, których kocha! Niepokonany Wielki Saiyaman!''<br />
| ''愛するもののために! 不屈のグレートサイヤマン!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 28.12.2018<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|075<br />
| ''Gokū i Kuririn. Powrót na stare śmieci''<br />
| ''悟空とクリリン 懐かしの修行の場へ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 01.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|076<br />
| ''W obliczu przerażających wrogów! Kuririn odzyskuje ducha walki!''<br />
| ''恐敵を打ち破れ! クリリンの闘志ふたたび!''<br />
|-<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA SZÓSTA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 01.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|077<br />
| ''Do dzieła, Wszechusie! Międzywszechświatowy turniej sztuk walk!''<br />
| ''やろうぜ全王様! 宇宙一武道会!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 01.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|078<br />
| ''Bogowie wszechświatów przerażeni?! Turniej mocy, w którym porażka oznacza zagładę''<br />
| ''全宇宙の神様もドン引き!? 負けたら消滅「力の大会」''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 01.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|079<br />
| ''Basil Wykops z Wszechświata Dziewiątego kontra Majin Buu z Wszechświata Siódmego!''<br />
| ''第9宇宙蹴りのバジルVS第7宇宙魔人ブウ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 01.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|080<br />
| ''Obudzić uśpionego ducha walki! Bitwa Son Gohana!''<br />
| ''眠った闘志を呼び覚ませ! 孫悟飯の闘い!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 02.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|081<br />
| ''Bergamo Miażdzyciel kontra Son Gokū! Czyja moc nie ma sobie równych!?''<br />
| ''潰しのベルガモVS孫悟空! 青天井の強さはどっちだ!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 02.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|082<br />
| ''Son Gokū musi zapłacić! Wkracza Toppo, obrońca sprawiedliwości!''<br />
| ''孫悟空許すまじ! 正義の戦士トッポ乱入!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 02.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|083<br />
| ''Zebrać drużynę Wszechświata Siódmego! Kto będzie w najsilniejszej dziesiątce?''<br />
| ''第7宇宙代表チームを結成せよ! 最強の10人は誰だ!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 02.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|084<br />
| ''Son Gokū kompletuje drużynę. Zwerbować Kuririna i Osiemnastkę''<br />
| ''スカウトマン孫悟空 クリリンと18号を誘う''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 02.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|085<br />
| ''Wszechświaty się przygotowują. Każdy ma swoje powody''<br />
| ''動き出す宇宙 – それぞれの思惑''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 03.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|086<br />
| ''Krzyżują pięści po raz pierwszy! Android numer 17 kontra Son Gokū!''<br />
| ''初めて交わる拳! 人造人間17号VS孫悟空!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 03.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|087<br />
| ''Polowanie na kłusowników! Gokū i Siedemnasty łączą siły!''<br />
| ''密漁団を狩れ! 悟空と17号の共闘!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 03.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|088<br />
| ''Gohan i Piccolo! Twardy trening mistrza i ucznia!''<br />
| ''悟飯とピッコロ 師弟激突の限界修業!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 03.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|089<br />
| ''Nieznajoma piękność wkracza do akcji. Zamieszanie w dojo w stylu Tenshin!''<br />
| ''現れた謎の美女! 天津流道場の怪!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 03.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|090<br />
| ''Ostateczny sprawdzian umiejętności! Gokū konta Gohan!''<br />
| ''超えるべき壁を見据えて! 悟空VS悟飯''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 04.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|091<br />
| ''Który Wszechświat przetrwa? Najsilniejsi wojownicy zbierają się!''<br />
| ''勝ち残るのはどの宇宙だ!? 続々と集う最強の戦士たち!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 04.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|092<br />
| ''Sytuacja kryzysowa! Brakuje nam dziesiątego!''<br />
| ''緊急事態発生! そろわない10人のメンバー!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 04.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|093<br />
| ''Będziesz dziesiątym zawodnikiem! Gokū wyrusza na spotkanie z Freezą!''<br />
| ''10人目の戦士はおめえだ! 悟空 フリーザのもとへ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 04.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|094<br />
| ''Podły cesarz powraca! Komitet powitalny tajemniczych zabójców!?''<br />
| ''悪の帝王復活! 出迎える謎の刺客たち!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 04.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|095<br />
| ''Zły aż do szpiku kości! Freeza zbiera krwawe żniwo!''<br />
| ''最凶! 最悪! フリーザ大暴れ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 07.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|096<br />
| ''Nadszedł już czas! Losy wszechświata rozstrzygną się w Strefie Nicości!''<br />
| ''時はきた! 宇宙の命運をかけ無の界へ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 08.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|097<br />
| ''Walka o przetrwanie! Rozpoczął się Turniej Mocy!''<br />
| ''生き残れ! ついに開幕「力の大会」!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 09.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|098<br />
| ''O, niepewności! Wszechświat w rozpaczy!''<br />
| ''あぁ無常! 絶望する宇宙!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 10.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|099<br />
| ''Pokaż co potrafisz! Z Kuririnem nie ma żartów!''<br />
| ''見せつけろ! クリリンの底力!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 11.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|100<br />
| ''Chaos na arenie! Wściekła Kale sieje sputoszenie!''<br />
| ''大暴走! 目覚め荒ぶる狂戦士!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 14.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|101<br />
| ''Nadchodzą Obrońcy Sprawiedliwości! Oto dumni szturmowcy!''<br />
| ''迫りくる正義の戦士!プライド・トルーパス!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 15.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|102<br />
| ''Eksplozja siły miłości? Magiczne wojowniczki ze Wszechświata Drugiego!''<br />
| ''愛の力が大爆発!? 第2宇宙の魔女っ子戦士!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 16.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|103<br />
| ''Gohan, bądź bezlitosny! Pojedynek ze Wszechświatem Dziesiątym!''<br />
| ''悟飯よ非情なれ!第10宇宙との決戦!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 17.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|104<br />
| ''Rozpoczyna się bitwa z prędkością światła! Gokū i Hit łączą siły!''<br />
| ''超絶光速バトル勃発! 悟空とヒットの共同戦線!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 18.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|105<br />
| ''Zawzięta walka! Mistrz Roshi daje z siebie wszystko!''<br />
| ''奮戦! 武天老師命を燃やす!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 21.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|106<br />
| ''Znaleźć go! Desperackie zmagania z niewidzialnym wrogiem!''<br />
| ''見極めろ! 姿なきアタッカーとの死闘!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 22.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|107<br />
| ''Zemsta Frosta! Zawiła intryga!?''<br />
| ''復讐の「F」! しかけられた狡猾な罠!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 23.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|108<br />
| ''Freeza i Frost: Zajadłe starcie''<br />
| ''フリーザとフロスト!交わる悪意!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 24.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|109<br />
| ''Gokū kontra najpotężniejszy przeciwnik! Atak Zabójczą Kulą Wigoru!''<br />
| ''悟空に迫る最強の敵!今こそ放て!必殺の元気玉!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 25.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|110<br />
| ''Son Gokū powraca! Jest silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej!''<br />
| ''孫悟空覚醒!目覚めし者の新たなる極意!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 28.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|111<br />
| ''Ostateczna międzywymiarowa bitwa! Hit kontra Jiren!''<br />
| ''異次元の極致バトル! ヒットVSジレン!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 29.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|112<br />
| ''Saiyańska przysięga! Decyzja Vegety!''<br />
| ''サイヤ人の誓い! ベジータの覚悟!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 30.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|113<br />
| ''Z przyjemnością! Kolejna potyczka kochających walkę Saiyan!''<br />
| ''嬉々として! 戦闘狂サイヤ人バトル再び!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 31.01.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|114<br />
| ''Nie z tego świata! Nowy super wojownik wkracza na scenę!''<br />
| ''鬼気せまる! 新たな超戦士の爆誕!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 01.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|115<br />
| ''Gokū kontra Kefla! Niebieski Super Saiyanin zostaje pokonany!?''<br />
| ''悟空VSケフラ! 超サイヤ人ブルー敗れる!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 04.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|116<br />
| ''Niespodziewany zwrot akcji! Niesamowita eksplozja Super Instynktu!''<br />
| ''逆転の兆し! 身勝手の極意が大爆発!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 05.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|117<br />
| ''Miłość zwycięży wszystko! Androidy kontra Wszechświat Drugi!''<br />
| ''愛の大決戦!人造人間VS第2宇宙!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 06.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|118<br />
| ''Niekończąca się tragedia. Giną kolejne wszechświaty''<br />
| ''加速する悲劇消えゆく宇宙...''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 07.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|119<br />
| ''Nie do uniknięcia!? Niebezpieczne, podstępne ataki!''<br />
| ''回避不能!? ステルス攻撃の猛威!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 08.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|120<br />
| ''Owoce strategii przetrwania! Potężny wojownik ze Wszechświata Trzeciego!''<br />
| ''完璧なる生存戦略! 第3宇宙脅威の刺客!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 11.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|121<br />
| ''Bez litości! Poczwórna fuzja kontra połączone siły wojowników Wszechświata Siódmego!''<br />
| ''総力戦!究極の4体合体VS第7宇宙総攻撃!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 12.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|122<br />
| ''Sprawa honoru! Vegeta chce być najsilniejszy!''<br />
| ''己の誇りをかけて!ベジータ最強への挑戦!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 13.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|123<br />
| ''Uwolnić pełną moc ciała i duszy! Goku i Vegeta!''<br />
| ''全身全霊全力解放!悟空とベジータ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 14.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|124<br />
| ''Dziki, przytłaczający atak! Ostatnie starcie Gohana!''<br />
| ''疾風怒涛の猛襲!悟飯背水の陣!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 15.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|125<br />
| ''Prawdziwy cud! Narodziny Boga Zniszczenia Toppo!''<br />
| ''威風堂々! 破壊神トッポ降臨!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 18.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|126<br />
| ''Silniejszy nawet od Boga! Samobójczy atak Vegety!''<br />
| ''神をも超えろ!ベジータ捨て身の一撃!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 19.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|127<br />
| ''Zderzenie z murem! Nadzieja w ostatniej barierze!''<br />
| ''迫りくる障壁!希望を託した最後のバリア!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 20.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|128<br />
| ''Dumny do samego końca! Upadek Vegety!''<br />
| ''気高い誇り最後まで!ベジータ散る!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 21.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|129<br />
| ''Ponad wszelkie granice! Ostateczny Super Instynkt!''<br />
| ''限界超絶突破!身勝手の極意極まる!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 22.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|130<br />
| ''Najbardziej super pojedynek w dziejach! Ostateczna walka o przetrwanie!''<br />
| ''空前絶後の超決戦!究極のサバイバルバトル!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"| 25.02.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|131<br />
| ''Cudowne zakończenie! Żegnaj, Goku! Do następnego razu!''<br />
| ''奇跡の決着! さらば悟空! また会う日まで!!''<br />
|}<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{Wikipedia}}<br />
* {{filmweb|film|744108}}<br />
{{Dragon Ball}}<br />
[[Kategoria:Seriale animowane]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Dragon_Ball_Z_Kai&diff=188227
Dragon Ball Z Kai
2023-04-06T15:17:11Z
<p>Daru: </p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Dragon Ball Z Kai<br />
|tytuł oryginalny=ドラゴンボール改<br />
|plakat=Dragon Ball Z Kai.jpg<br />
|gatunek=anime, fantasy, akcja<br />
|kraj=Japonia<br />
|język=japoński<br />
|stacja=[[Polsat|Polsat Games]]<br />
|lata produkcji=2009 – 2011, 2014 – 2015<br />
|data premiery=24 kwietnia [[2023]]<br />
|sezony=<br />
|odcinki= 0 ze 167<br />
}}<br />
'''Dragon Ball Z Kai''' (jap. ドラゴンボール改, ''Doragon Bōru Kai'') – japoński serial anime wyprodukowany przez studio Toei Animation, będący odnowioną i skróconą wersją serialu ''Dragon Ball Z''. Serial z polskim dubbingiem będzie emitowany na kanale [[Polsat|Polsat Games]] od 24 kwietnia [[2023]] roku.<!--<br />
== Fabuła ==<br />
<br />
<small>[Opis nadawcy]</small>--><br />
== Wersja polska ==<br />
'''Wersja polska''': na zlecenie Telewizji Polsat – [[Studio PDK|STUDIO PDK]]<!--<br /><br />
'''Reżyseria i dźwięk''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /><br />
'''Dialogi''': [[Kamil Pozorski]]<br /><br />
'''Adiustacja''': [[]]<br /><br />
'''Montaż''': [[Klaudia Kielech]]<br /><br />
'''Miks''': [[Michał Rzodkiewicz]]<br /><br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Sutkowska]], [[Joanna Puczyłowska]] i [[Katarzyna Banasiak]]<br /><br />
'''W wersji polskiej udział wzięli''':<br />
* [[Sebastian Perdek]] – '''Son Gokū'''<br />
* [[Oskar Stencel]] – '''Son Gohan'''<br />
* [[Krzysztof Rogucki]] – '''Son Goten'''<br />
* [[Kamil Pruban]] – '''Vegeta'''<br />
* [[Tomasz Śliwiński]] –<br />
** '''Narrator''',<br />
** '''Tenshinhan'''<br />
* [[Paweł Peterman]] – '''Piccolo'''<br />
* [[Grzegorz Borowski]] – '''Kuririn'''<br />
* [[Maksymilian Michasiów]] – '''Trunks'''<br />
* [[Waldemar Barwiński]] – '''Frieza'''<br />
* [[Agnieszka Fajlhauer]] – '''Bulma'''<br />
* [[Dorota Furtak-Masica]] – '''Chi Chi'''<br />
* [[Maksymilian Bogumił]] –<br />
** '''Yamcha''',<br />
** '''Żółw'''<br />
* [[Marta Czarkowska]] –<br />
** '''Chiaotzu''',<br />
** '''Dende'''<br />
* [[Mirosław Wieprzewski]] – '''Mistrz Roshi'''<br />
* [[]] – '''Król Kai'''<br />
* [[]] – '''Popo'''<br />
* [[]] – '''Raditz'''<br />
* [[]] – '''Nappa'''<br />
* [[Tomasz Jarosz]] – '''Yajirobe'''<br />
* [[Agnieszka Wiśniewska]] –<br />
** '''Bubbles''',<br />
** '''Osiemnastka'''<br />
* [[Michał Klawiter]] – '''Siedemnasty'''<br />
* [[Jakub Wieczorek]] – '''Pan Szatan'''<br />
* [[Tomasz Borkowski]] – '''Kapitan Ginyu'''<br />
* [[Wojciech Żołądkowicz]] – '''Doktor Brief'''<br />
* [[Brygida Turowska]] – '''Panchy'''<br />
* [[Leszek Filipowicz]] –<br />
** '''Byczy Lucyfer''',<br />
** '''Król Vegeta'''<br />
* [[Martin Stankiewicz]] – '''Oolong'''<br />
* [[Oliwia Dymowska]] – '''Puar'''<br />
* [[Piotr Makarski]] – '''Korin'''<br />
* [[Kim Grygierzec]] – '''Piiza'''<br />
* [[Patryk Kasper]] – '''Pirozhki'''<br />
* [[Paweł Szczesny]] – '''Król Yemma'''<br />
* [[Dariusz Odija]] – '''Shenron'''<br />
* [[Miriam Aleksandrowicz]] – '''Baba Gula'''<br />
* [[]] – '''Grześ'''<br />
* [[Anna Grygorowicz]]<br />
* [[Klaudia Kielech]]<br />
* [[Dariusz Kosmowski]]<br />
* [[Paweł Rosa]]<br />
* [[Michał Rzodkiewicz]]<br />
* [[Julia Zyguła]]<br />
i inni<br />
<br />
'''Lektor''': [[Tomasz Śliwiński]]--><br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="12%"|Premiera<br /><small>(Polsat Games)</small><br />
!width="6%"|№<br />
!width="41%"|Tytuł polski<br />
!width="41%"|Tytuł japoński<ref name="a">Odcinki 101-103, 106, 108, 111, 113 i 165 dostępne wyłącznie w wersji międzynarodowej. W tabeli podane są tytuły z wersji angielskiej.</ref><br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA RADITZA'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--10.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''<br />
| ''闘いの幕開け!帰ってきたぞ孫悟空''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--10.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''<br />
| ''敵は悟空の兄!?最強戦士サイヤ人の秘密''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--10.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''<br />
| ''命をかけた闘い!悟空とピッコロ捨て身の猛攻''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA VEGETY'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--10.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''<br />
| ''あの世で走れ孫梧空!100万キロの蛇の道''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--10.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''<br />
| ''荒野のサバイバル!月夜が悟飯を呼び覚ます''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--17.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''<br />
| ''辿り着いた終点!界王様のおちゃめな試練''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--18.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''<br />
| ''10倍重力と闘え!悟空よ修行はかけっこだ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--19.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|008<br />
| ''<br />
| ''いでよ神龍!サイヤ人ついに地球到着''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--20.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|009<br />
| ''<br />
| ''ヤムチャ奮闘!おそるべし栽培マン''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--21.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|010<br />
| ''<br />
| ''待ってろ餃子!天津飯絶叫の気功砲''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--24.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|011<br />
| ''<br />
| ''間に合うか孫悟空!?戦闘再開まで3時間''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--25.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|012<br />
| ''<br />
| ''ピッコロが流した涙… 孫悟空怒りの大反撃!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--26.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|013<br />
| ''<br />
| ''これが界王拳だ!!限界バトルの悟空VSべジータ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--27.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|014<br />
| ''<br />
| ''激突かめはめ波!ベジータ執念の大変身''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<!--28.04.2023--><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|015<br />
| ''<br />
| ''絶体絶命の悟空!元気玉に願いを託せ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|016<br />
| ''<br />
| ''打倒不死身のベジータ! 奇跡を起こせ孫悟飯''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA NAMECZAN'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|017<br />
| ''<br />
| ''激戦の夜明け…希望の星はピッコロの故郷''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|018<br />
| ''<br />
| ''ユンザビットに眠る宇宙船!ナメック星へいざ発進''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|019<br />
| ''<br />
| ''新たなる強敵!宇宙の帝王フリーザ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|020<br />
| ''<br />
| ''フリーザへの反逆!野望に燃えるベジータ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|021<br />
| ''<br />
| ''守れドラゴンボール!ナメック星人総攻撃''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|022<br />
| ''<br />
| ''猛追ドドリアの恐怖!ベジータに明かす真実''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|023<br />
| ''<br />
| ''暗躍のベジータ!ナメック星人を襲う悲劇''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|024<br />
| ''<br />
| ''甦る仲間たち!美戦士ザーボン悪魔の変身''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|025<br />
| ''<br />
| ''パワーアップだクリリン!うごめくフリーザの予感''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|026<br />
| ''<br />
| ''砕け散れ陰謀!逆襲のベジータVSザーボン''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|027<br />
| ''<br />
| ''一触即発のピンチ!悟飯よ四星球を守れ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|028<br />
| ''<br />
| ''迫る超決戦!ギニュー特戦隊只今参上ッ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|029<br />
| ''<br />
| ''特戦隊の一番手!グルドの呪縛を打ち崩せ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|030<br />
| ''<br />
| ''地獄のリクーム!楽しませろよベジータちゃん''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|031<br />
| ''<br />
| ''孫悟空ついに到着!蹴散らせギニュー特戦隊''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA KAPITANA GINYU'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|032<br />
| ''<br />
| ''真打ち登場!?ギニュー隊長VS孫悟空''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|033<br />
| ''<br />
| ''フルパワーだ孫悟空!おののくギニューに秘策あり!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|034<br />
| ''<br />
| ''ビックリ!悟空がギニューでギニューが悟空!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|035<br />
| ''<br />
| ''悟空大逆転!?今こそいでよ超神龍!''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA FRIEZY'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|036<br />
| ''<br />
| ''激昂フリーザが迫る!ポルンガよ…願いを叶えたまえ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|037<br />
| ''<br />
| ''悪夢の超変身!戦闘力100万のフリーザ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|038<br />
| ''<br />
| ''牙をむくフリーザ!超絶パワーが悟飯を襲う''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|039<br />
| ''<br />
| ''新生ピッコロあらわる!激怒フリーザ第2の変身'<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|040<br />
| ''<br />
| ''フリーザ最後の超変身!地獄以上の恐怖がはじまる''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|041<br />
| ''<br />
| ''待ちに待ったぜこの瞬間!孫悟空が復活だ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|042<br />
| ''<br />
| ''フリーザを倒せ孫悟空!誇り高きベジータの涙''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|043<br />
| ''<br />
| ''孫悟空VSフリーザ!超決戦の幕開けだ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|044<br />
| ''<br />
| ''限界突破の肉弾戦!悟空とフリーザとギニュー再び!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|045<br />
| ''<br />
| ''20倍界王拳だ!すべてを賭けたかめはめ波''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|046<br />
| ''<br />
| ''これが最後の切り札だ!悟空の特大元気玉''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|047<br />
| ''<br />
| ''目覚めろ伝説の戦士…超サイヤ人、孫悟空!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|048<br />
| ''<br />
| ''怒れる超サイヤ人!名乗りを上げろ孫悟空!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|049<br />
| ''<br />
| ''仇を討て孫悟空!惑星崩壊のカウントダウン''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|050<br />
| ''<br />
| ''フリーザ決死のフルパワー!願いを届けてくれ神龍''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|051<br />
| ''<br />
| ''悟空激怒の雄叫び!間に合え…起死回生の願い!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|052<br />
| ''<br />
| ''消えゆく星に残った2人!これが最終決戦だ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|053<br />
| ''<br />
| ''孫悟空、最後の一撃…ナメック星宇宙に散る''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|054<br />
| ''<br />
| ''宇宙に消えた悟空…甦れ!超戦士たち''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA TRUNKSA'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|055<br />
| ''<br />
| ''あれが地球だよパパ…フリーザ親子の逆襲''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|056<br />
| ''<br />
| ''フリーザはボクが倒す!もう1人の超サイヤ人''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|057<br />
| ''<br />
| ''おかえり孫悟空!謎の少年トランクスの告白''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|058<br />
| ''<br />
| ''悟空の新ワザ、瞬間移動!3年後に賭けた特訓''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA ANDROIDÓW'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|059<br />
| ''<br />
| ''気配を持たぬ2人組!人造人間、あらわる''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|060<br />
| ''<br />
| ''内なる敵との挟み撃ち!?孫悟空VS人造人間19号''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|061<br />
| ''<br />
| ''19号に勝機なし!遅れてきた超ベジータ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|062<br />
| ''<br />
| ''ピッコロ強襲!消えた20号とねじれる未来''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|063<br />
| ''<br />
| ''追撃!ドクター・ゲロ…謎の研究所を探せ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|064<br />
| ''<br />
| ''17号と18号、そして…! 目覚める人造人間たち''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|065<br />
| ''<br />
| ''かわいい顔で超パワー!?18号vsべジータ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|066<br />
| ''<br />
| ''1つに戻る時がきた…ピッコロ最強への決意!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|067<br />
| ''<br />
| ''もう1つのタイムマシン!?ブルマが知らせたミステリー''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA PÓŁDOSKONAŁEGO KOMÓRCZAKA'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|068<br />
| ''<br />
| ''そして怪物が動き出す…出撃!超ナメック星人だ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|069<br />
| ''<br />
| ''オレはお前の兄弟だ!悟空の気を持つモンスター''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|070<br />
| ''<br />
| ''渦巻く策略、太陽拳!人造人間セルを追え''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|071<br />
| ''<br />
| ''神出鬼没のセルを討て!ついに復活、孫悟空''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|072<br />
| ''<br />
| ''超サイヤ人を超えろ!いざ、精神と時の部屋へ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|073<br />
| ''<br />
| ''これが超ナメック星人の力!17号vsピッコロ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|074<br />
| ''<br />
| ''逃げろ17号!ピッコロ、懸命の抗戦''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|075<br />
| ''<br />
| ''実力未知数!寡黙な戦士16号、動く''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA KOMÓRCZAKA'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|076<br />
| ''<br />
| ''天津飯、決死の新気功砲!戦友を救え、孫悟空''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|077<br />
| ''<br />
| ''超サイヤ人を超えた!不敵なべジータ、セルを討つ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|078<br />
| ''<br />
| ''セル怒涛の悔しがり!クリリン、18号を破壊せよ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|079<br />
| ''<br />
| ''そして最悪の事態へ…セル、18号に襲いかかる!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|080<br />
| ''<br />
| ''形勢逆転!完全体セル、ついに始動''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|081<br />
| ''<br />
| ''ベジータ全力の一撃!しかし高まるセルの恐怖''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|082<br />
| ''<br />
| ''超パワー覚醒!父を超えたトランクス''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA TURNIEJU KOMÓRCZAKÓW'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|083<br />
| ''<br />
| ''テレビが乗っ取られた!セルゲーム会見生放送''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|084<br />
| ''<br />
| ''修行完了!悟空、打倒セルに余裕あり?!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|085<br />
| ''<br />
| ''破られた休息!防衛軍、セルに総攻撃''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|086<br />
| ''<br />
| ''新しい神様!ドラゴンボール遂に復活''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|087<br />
| ''<br />
| ''サタン軍団大暴れ!セルゲームの幕開け''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|088<br />
| ''<br />
| ''決戦!セル対孫悟空''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|089<br />
| ''<br />
| ''最高レベルの戦い!セルを倒せ、孫悟空''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|090<br />
| ''<br />
| ''死闘に決着!悟空決断の時''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|091<br />
| ''<br />
| ''怒れ悟飯!眠れる力を解き''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|092<br />
| ''<br />
| ''空に消えた涙!悟飯、怒りの超覚醒''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|093<br />
| ''<br />
| ''迷いなき闘志!悟飯、セルジュニア粉砕''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|094<br />
| ''<br />
| ''完全体崩壊!炸裂、怒りの超鉄拳''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|095<br />
| ''<br />
| ''バイバイみんな!これが地球を救う唯一の道''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|096<br />
| ''<br />
| ''力合わせろ!最強最後のかめはめ波''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|097<br />
| ''<br />
| ''笑顔の別れ!新しい日々へ…''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|098<br />
| ''<br />
| ''未来に平和を!悟空の魂よ永遠に''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA WIELKIEGO SAIYANINA'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|099<br />
| ''<br />
| ''あれから7年!今日から悟飯は高校生''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|100<br />
| ''<br />
| ''バレちゃった!新(ニュー)ヒーローは孫悟飯''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|101<br />
| ''<br />
| ''Videl’s Crisis? Gohan’s Urgent Call-out!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|102<br />
| ''<br />
| ''A Monster is Taken Away! The Culprit is Great Saiyaman?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|103<br />
| ''<br />
| ''Entering the World Martial Arts Tournament! Goten Shows Off His Explosive Power During Training!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|104<br />
| ''<br />
| ''悟飯が先生!ビーデルの舞空術入門''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|105<br />
| ''<br />
| ''ドラゴンチーム全員集合!帰ってきた孫悟空!!''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA ŚWIATOWEGO TURNIEJU'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|106<br />
| ''<br />
| ''Who Is the World's Greatest? The Tournament Preliminaries Begin!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|107<br />
| ''<br />
| ''みんなビックリ!悟天とトランクスの超バトル!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|108<br />
| ''<br />
| ''The Junior Champ is Finally Decided! Who Will Fight Against Mr. Satan?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|109<br />
| ''<br />
| ''波乱の予感…謎の戦士現る!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|110<br />
| ''<br />
| ''どうしたピッコロ!!一回戦での意外な結末''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|111<br />
| ''<br />
| ''An Eerie Entity Who Exactly Is Spopovitch?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|112<br />
| ''<br />
| ''ビーデル、ボロボロ 悟飯の怒りも限界だ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|113<br />
| ''<br />
| ''A Creeping Conspiracy! The Target is Gohan''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|114<br />
| ''<br />
| ''恐ろしき魔人の秘密 黒幕出現!!''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA BABIDI'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|115<br />
| ''<br />
| ''極悪魔導師バビディと暗黒魔界の王ダーブラの罠''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|116<br />
| ''<br />
| ''超サイヤ人をナメるな!ベジータと悟空の全開パワー!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|117<br />
| ''<br />
| ''天下一は誰の手に!?バトルロイヤル決定戦!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|118<br />
| ''<br />
| ''チビッコ恐るべし!!大苦戦の18号''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|119<br />
| ''<br />
| ''真打ち登場! 立ちはだかる魔王!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|120<br />
| ''<br />
| ''よみがえる邪心 破壊王子ベジータ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|121<br />
| ''<br />
| ''最強はオレだ!激突 悟空VSベジータ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|122<br />
| ''<br />
| ''復活へのカウントダウン バビディの野望を打ち砕け!''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA MAJINA BUU'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|123<br />
| ''<br />
| ''解けた封印!?悟飯抵抗のかめはめ波''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|124<br />
| ''<br />
| ''絶望へ一直線!?魔人ブウの恐怖''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|125<br />
| ''<br />
| ''お菓子になっちゃえ!腹ペコ魔人の不気味パワー''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|126<br />
| ''<br />
| ''魔人はオレがかたづける ベジータ最期の決死戦!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|127<br />
| ''<br />
| ''愛すべき者のために…誇り高き戦士の最期!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|128<br />
| ''<br />
| ''悪夢再来 不死身の怪物 魔人ブウ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|129<br />
| ''<br />
| ''ブウを倒す秘策 その名はフュージョン!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|130<br />
| ''<br />
| ''見えた!かすかな希望 目を覚ませ戦士達!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|131<br />
| ''<br />
| ''邪魔者を捜せ バビディの復讐作戦開始!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|132<br />
| ''<br />
| ''試練の時 伝説の力を手に入れろ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|133<br />
| ''<br />
| ''魔人ブウを食い止めろ 限界(リミット)!超サイヤ人3!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|134<br />
| ''<br />
| ''見え始めた真価 反逆のブウ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|135<br />
| ''<br />
| ''カッコ悪い!? 特訓、フュージョンポーズ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|136<br />
| ''<br />
| ''バイバイ みんな!! 孫悟空あの世に帰る''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|137<br />
| ''<br />
| ''見つけた、悟飯!界王神界で猛特訓!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|138<br />
| ''<br />
| ''誕生!合体超戦士その名は、ゴテンクス!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|139<br />
| ''<br />
| ''魔人を倒すのは誰だ?最強の男始動!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|140<br />
| ''<br />
| ''パワーアップは続く!?完成!超ゴテンクス!''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA FUZJI'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|141<br />
| ''<br />
| ''怒りが産み出したモノ もうひとりの魔人!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|142<br />
| ''<br />
| ''ブウがブウを食べちゃった 新たな魔人襲来!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|143<br />
| ''<br />
| ''破局へまっしぐら!タイムリミットは1時間!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|144<br />
| ''<br />
| ''特訓完了!これで終わりだ魔人ブウ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|145<br />
| ''<br />
| ''オバケでブウ退治 必殺!カミカゼアタック!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|146<br />
| ''<br />
| ''ゴテンクスのとっておき 変身!超ゴテンクス3!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|147<br />
| ''<br />
| ''ノリノリ!ブウブウバレーボール!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|148<br />
| ''<br />
| ''お待たせみんな!新生悟飯、地球へ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|149<br />
| ''<br />
| ''ブウを圧倒!究極(アルティメット)悟飯の超パワー!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|150<br />
| ''<br />
| ''ブウの悪巧み ゴテンクス吸収!?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|151<br />
| ''<br />
| ''大界王神の妙案!よみがえれ孫悟空!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|152<br />
| ''<br />
| ''奇跡は一度… なるか悟空とアイツの超合体''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|153<br />
| ''<br />
| ''無敵!究極の戦士ベジット!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|154<br />
| ''<br />
| ''ブウの奥の手!吸収された戦士たち!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|155<br />
| ''<br />
| ''悟飯たちを助け出せ!悟空とベジータの潜入作戦(ミッション)!''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA MAŁEGO BUU'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|156<br />
| ''<br />
| ''体内から緊急脱出!ブウ最悪への逆変身!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|157<br />
| ''<br />
| ''地球消滅!!始まりのブウの非道な一撃!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|158<br />
| ''<br />
| ''最後の頂上決戦!界王神界で決着だ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|159<br />
| ''<br />
| ''頑張れカカロット!お前がNo.1だ!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|160<br />
| ''<br />
| ''勝負は1分間 ベジータ命懸けの時間稼ぎ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|161<br />
| ''<br />
| ''閃いた秘策 2つの願いを叶えたまえ!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|162<br />
| ''<br />
| ''オラに元気を分けてくれ!作るぜでっかい元気玉!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|163<br />
| ''<br />
| ''世界の救世主はおまえだ!みんなの元気玉完成!!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|164<br />
| ''<br />
| ''やっぱり最強孫悟空!!魔人ブウ消滅''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|165<br />
| ''<br />
| ''Peace Returns! A Time of Rest for the Warriors!''<br />
|-<!--<br />
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SAGA ŚWIATOWEGO POKOJU'''<br />
|---><br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|166<br />
| ''<br />
| ''そして10年後…久しぶりの天下一武道会!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|167<br />
| ''<br />
| ''もっと強く!悟空の夢は終わらない!!''<br />
|-<br />
|}<br />
<references /><br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{Wikipedia|Dragon Ball Kai|}}<br />
* {{filmweb|film|503156}}<br />
* {{IMDb|film|1409055}}<br />
{{Dragon Ball}}<br />
[[Kategoria: Seriale animowane]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Karol_Gajos&diff=188225
Karol Gajos
2023-04-06T14:54:42Z
<p>Daru: UWAGA! Zastąpienie treści hasła bardzo krótkim tekstem: „'''Karol $rajos''' – egocentryczny buc i osoba nienawidząca polskiego dubbingu. Nie zapraszać na reżyserię, do dialogów ani do grania.”</p>
<hr />
<div>'''Karol $rajos''' – egocentryczny buc i osoba nienawidząca polskiego dubbingu. Nie zapraszać na reżyserię, do dialogów ani do grania.</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Karol_Gajos&diff=188223
Karol Gajos
2023-04-06T14:53:33Z
<p>Daru: Daru przeniósł stronę Karol Gajos do Karol $rajos</p>
<hr />
<div>{{Aktor<br />
|imię i nazwisko=Karol Gajos<br />
|zdjęcie=Karol Gajos.jpg<br />
|data urodzenia=8 grudnia [[1987]]<br />
|data śmierci=<br />
|zawody=aktor, kierownik produkcji, dialogista, tłumacz, tekściarz, reżyser, lektor<br />
}}'''Karol Gajos''' (ur. 8 grudnia [[1987]] roku) – aktor, lektor, tłumacz, dialogista, reżyser i kierownik produkcji.<br />
<br />
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi na kierunku: Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej (2018). Twórca kanału internetowego '''Popcornerd''' dostępnego w serwisie YouTube, którego działalność w 2021 roku została zawieszona. Obecnie współprowadzi podcast ''Dialogi Filmowe''.<br />
<br />
W latach 2006-2010 współpracował ze studiem [[Master Film]] jako tłumacz. Kierownik produkcji [[IYUNO Media Group|BTI Studios]] od września 2016 do lipca 2017 oraz od kwietnia 2018 do końca sierpnia 2018.<br />
<br />
Jako dialogista współpracował ze studiami [[VSI Warsaw]], [[Studio PRL|PRL]], [[IYUNO Media Group|BTI Studios]] i [[Film Factory Studio]].<br />
<br />
== Dialogi polskie ==<br />
=== Seriale ===<br />
* D2016-2017: ''[[Archer]]'' <small>(odc. 35)</small><br />
* D2019: ''[[Pinky Malinky]]'' <small>(odc. 29, 41)</small><br />
* D2019: ''[[Frytka i Kartofelcia]]'' <small>(odc. 6)</small><br />
* D2019: ''[[Zjazd rodzinny]]'' <small>(odc. 3, 7, 10)</small><br />
=== Filmy ===<br />
* D2019: ''[[Najeźdźca Zim: Żarłoczny Florpus]]''<br />
* D2019: ''[[Misiek i chiński skarb]]''<br />
* D2020: ''[[Turu. W pogoni za sławą]]''<br />
* D2020: ''[[O czym marzą zwierzęta]]''<br />
* D2021: ''[[Jak rozmawiać z psem]]''<br />
* D2021: ''[[Ainbo – strażniczka Amazonii]]''<br />
<br />
== Teksty piosenek ==<br />
=== Seriale ===<br />
* D2019: ''[[Frytka i Kartofelcia]]'' <small>(odc. 6)</small><br />
<br />
== Tłumaczenie ==<br />
=== Seriale ===<br />
* 2005-2008: ''[[Ben 10]]'' <small>(niektóre odcinki)</small><br />
* 2006-2008: ''[[Ruby Gloom]]'' <small>(niektóre odcinki)</small><br />
* 2007-2009: ''[[Szpiegowska rodzinka]]'' <small>(niektóre odcinki)</small><br />
* D2009-2010: ''[[Rajdek - mała wyścigówka]]'' <small>(ok. czterdzieści odcinków)</small><br />
* D2016-2017: ''[[Archer]]'' <small>(odc. 37-49)</small><br />
<br />
== Kierownictwo produkcji ==<br />
=== Filmy ===<br />
* D2018: ''[[Święta Angeli]]''<br />
* D2018: ''[[Zombillenium]]''<br />
=== Seriale ===<br />
* D2016-2017: ''[[Archer]]'' <small>(odc. 1-85)</small><br />
* D2017: ''[[Fangbone!]]''<br />
* D2017: ''[[Fatalna czarownica]]''<br />
* D2017: ''[[Magiczny autobus znów rusza w trasę]]'' <small>(odc. 1-10)</small><br />
* D2017: ''[[Akademia Skylanders]]'' <small>(odc. 13-20)</small><br />
* D2017: ''[[Big Mouth]]'' <small>(odc. 1-7, 11-20)</small><br />
* D2018: ''[[Hilda]]'' <small>(seria 1)</small><br />
* D2018: ''[[Chilling Adventures of Sabrina]]'' <small>(odc. 1-5)</small><br />
* D2018: ''[[Carmen Sandiego]]'' <small>(odc. 3-6)</small><br />
<br />
== Reżyseria ==<br />
=== Seriale ===<br />
* E2020: ''[[Czyściochowo]]''<br />
* D2022: ''[[Teletubisie (serial 2022)|Teletubisie]]''<br />
== Polski dubbing ==<br />
=== Filmy ===<br />
* D2017: ''[[Opiekuńczy bracia]]'' – Jedno z Mega Dzieci<br />
* D2017: ''[[Pierwsza miłość Ami]]'' – gwary<br />
* D2017: ''[[Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy]]'' –<br />
** Oranja,<br />
** gwary<br />
* D2018: ''[[The Seven Deadly Sins the Movie: Prisoners of the Sky]]''<br />
* D2019: ''[[Tajemnica pobożności – ciąg dalszy]]''<br />
* D2019: ''[[Najeźdźca Zim: Żarłoczny Florpus]]'' – Myśliwiec kosmitki Tak<br />
* D2019: ''[[Wyprawa Magellana]]''<br />
* D2019: ''[[Salma w krainie dusz]]''<br />
* D2019: ''[[Jak zostać Świętym Mikołajem]]'' – Lars<br />
* D2019: ''[[Magiczne święta Ewy]]'' – Laurenty<br />
* D2019: ''[[Misiek i chiński skarb]]'' – Otyły czarnoskóry student<br />
* D2019: ''[[Śnieżka i fantastyczna siódemka]]'' – Noki<br />
* D2019: ''[[Haker]]'' –<br />
** Guardvagten,<br />
** Stemme<br />
* D2020: ''[[Turu. W pogoni za sławą]]''<br />
* D2020: ''[[Supernauczycielka]]''<br />
* D2020: ''[[Pinokio (film 2019)|Pinokio]]''<br />
* D2020: ''[[Magiczne muzeum]]'' –<br />
** Pracownik 1,<br />
** Szkielet,<br />
** Nietoperz 2,<br />
** Neandertalczyk,<br />
** Wiking,<br />
** Żółty pająk 2,<br />
** Różowy pająk,<br />
** Gwary<br />
* D2020: ''[[Zwariowane melodie]]'': ''[[Dyktaczory]]'' –<br />
** Jerry Colonna,<br />
** Kaczor #4,<br />
** Kaczor #8,<br />
** Ptak w tłumie #1,<br />
** Ptak w tłumie #2,<br />
** Ptaki (gwary)<br />
* D2021: ''[[W rytmie dżungli: Film]]''<br />
* D2021: ''[[Jak rozmawiać z psem]]''<br />
* D2021: ''[[Kobiety szpiedzy]]'' – Gwary<br />
* D2021: ''[[Pamiętnik Berta]]'' –<br />
** Stefan,<br />
** Widz kina w kolejce #1,<br />
** Gwary<br />
* D2021: ''[[Czerwona nota]]'' – Analityk<br />
* D2022: ''[[Dragon Ball Super: Super Hero]]'' – Son Gohan<br />
* D2022: ''[[Comedy Queen]]''<br />
* D2023: ''[[Harley Quinn: Bardzo problematyczne walentynki]]'' – Killer Croc<br />
<br />
=== Seriale ===<br />
* D2016-2017: ''[[Archer]]'' – Brett<br />
* D2016-2017: ''[[Kibaoh Klashers]]'' – gwary i epizody<br />
* D2017: ''[[Fangbone!]]'' –<br />
** Robert,<br />
** Kloc <small>(odc. 22)</small><br />
* D2017: ''[[Flip Flappers: Fantazja kontra świat]]''<br />
* D2017: ''[[Fatalna czarownica]]'' – gwary i epizody<br />
* D2017: ''[[Glitter Force Doki Doki]]'' –<br />
** Joey <small>(odc. 1, 7-9, 28-30)</small>,<br />
** Żaba Distain <small>(odc. 5-6)</small>,<br />
** Distain Baseball <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Fan Distain <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Gazowany Distain <small>(odc. 12)</small>,<br />
** Distain Bałwan <small>(odc. 14)</small>,<br />
** gwary <small>(odc. 16-30)</small>,<br />
** Distain Długopis <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Fan Chłopiec 1 <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Fan Chłopiec 2 <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Fan 2 <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Ochroniarz <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Distain Wykałaczka <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Facet <small>(odc. 19)</small>,<br />
** Distain Grill <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Distain Rower <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Prezenter <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Distain Myszołów <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Distainy Goryle <small>(odc. 26-28)</small>,<br />
** Distainy Kalmary <small>(odc. 26-29)</small>,<br />
** Distainy Sępy <small>(odc. 26-29)</small>,<br />
** Facet 3 <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Facet 4 <small>(odc. 28)</small>,<br />
** Distainy Demony <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Distain Sęp 2 <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Prezenter <small>(odc. 29)</small>,<br />
** Handlarz <small>(odc. 30)</small>,<br />
** Facet 2 <small>(odc. 30)</small><br />
* D2017: ''[[Magiczny autobus znów rusza w trasę]]'' – gwary i epizody<br />
* D2017: ''[[Luna Petunia]]'' –<br />
** Ashton <small>(odc. specjalny ''Wszystkiego najlepszego'')</small>,<br />
** Kucharz Mięsko <small>(odc. specjalny ''Wszystkiego najlepszego'')</small>,<br />
** Koty <small>(odc. specjalny ''Wszystkiego najlepszego'')</small><br />
* D2017: ''[[Little Witch Academia]]'' – gwary i epizody<br />
* D2017-2022: ''[[Big Mouth]]'' –<br />
** Caleb<!-- <small>(odc. 1-4, 6-7, 10-12, 14-15, 17-19, 21-22, 28-29, 36-38, 43, 47, 52, 54, 57)</small>-->,<br />
** Ludacris <small>(odc. 16, 20, 22, 26, 32, 34, 41-42, 46, 49)</small>,<br />
** Brat syjamski #1 <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Szop <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Mężczyzna na spotkaniu #1 <small>(odc. 22)</small>,<br />
** Pasażer samolotu <small>(odc. 40)</small>,<br />
** gwary i epizody<br />
* D2017: ''[[Rick i Morty]]'' – Tyci koleś z pomocy technicznej #1 <small>(odc. 26)</small><br />
* D2017-2018: ''[[Mali agenci: Kluczowa misja]]'' – <br />
** Tom Tomcio <small>(odc. 1-5, 7, 10, 13, 15)</small>,<br />
** Oprychy (gwary) <small>(odc. 1-2, 4-7, 10)</small>,<br />
** Oprychy 2, 7 <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Agenci (gwary) <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Kadeci (gwary) <small>(odc. 2-3, 5-7, 9-10)</small>,<br />
** Yorge <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Oprych 1 <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Głosy tła <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Jadet <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Jlienci (gwary) <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Juni w ciele oprycha <small>(odc. 6)</small>,<br />
** Nosorożec <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Zombie z gry <small>(odc. 7)</small>,<br />
** Goście galerii (gwary) <small>(odc. 8)</small>,<br />
** Głos komputera <small>(odc. 10)</small>,<br />
** Jeden z oprychów <small>(odc. 10)</small><br />
* D2018: ''[[Luna Petunia: Powrót do Zachwytlandii]]''<br />
* D2018: ''[[Świat Winx]]''<br />
* D2018: ''[[Spytaj Mądroboty]]''<br />
* D2018: ''[[Hilda]]'' –<br />
** Kierownik skupu ściółki,<br />
** Mały troll,<br />
** Krasnoludek Hildy<br />
* D2018: ''[[Dragon Ball Super]]'' – <br />
** Son Gohan <small>(odc. 1, 3-4, 6-16, 17, 19-27, 30, 52, 62, 67-68, 70-75, 78-85, 77-92, 94, 96-97, 99-104, 106-131)</small>,<br />
** Staruszek A <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Wąż <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Przywódca <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Piesi <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Żołnierz B <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żołnierz G <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żołnierz K <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żołnierz N <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żołnierz R <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Żołnierz Z <small>(odc. 21)</small>,<br />
** Kosmita #2 <small>(odc. 54-55)</small>,<br />
** Kosmita #5 <small>(odc. 55)</small>,<br />
** Kosmita #9 <small>(odc. 55)</small>,<br />
** Asystent <small>(odc. 57)</small>,<br />
** Kosmita #2 <small>(odc. 74)</small>,<br />
** Rabuś #1 <small>(odc. 84)</small>,<br />
** Dinozaur <small>(odc. 88)</small>,<br />
** Żołnierz C <small>(odc. 95)</small>,<br />
** Hermilla <small>(odc. 106-107, 117)</small>,<br />
** gwary <small>(odc. 1-4, 6-7, 12-13, 15, 19-20, 27, 32-34, 42, 45, 52-60, 65-69, 71-76, 89, 91-92, 96-99, 101-110, 119, 122-123)</small>,<br />
** gwary męskie <small>(odc. 21, 23, 66, 73, 76, 86-87)</small>,<br />
** kosmici (gwary) <small>(odc. 54-55)</small><br />
* D2018-2019: ''[[Super Naukoledzy]]'' –<br />
** Bankier D <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Starszy pan <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Turysta A <small>(odc. 5)</small>,<br />
** Gwary <small>(odc. 2, 4)</small><br />
* D2019: ''[[Inazuma Eleven]]''<br />
* D2019: ''[[Noobees]]''<br />
* D2019: ''[[Taffy]]''<br />
* D2019: ''[[Zjazd rodzinny]]'' – Clyde <small>(odc. 6)</small><br />
* D2019: ''[[Artur i Minimki (serial animowany)|Artur i Minimki]]'' –<br />
** Jeden z Seidów,<br />
** Jeden z Minimków<br />
* D2019: ''[[Wishfart]]'' –<br />
** Król Neptun,<br />
** Gary <small>(odc. 5)</small><br />
* D2019: ''[[Scooby-Doo i… zgadnij kto?]]'' –<br />
** Bob Pszczelarz <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Goryl Magilla <small>(odc. 5)</small><br />
* D2019: ''[[Odlotowcy Go Jetters!]]'' – Foz <small>(seria 3)</small><br />
* D2019: ''[[Victor i Valentino]]'' –<br />
** Sprzedawca Coco Frio <small>(odc. 8)</small>,<br />
** gwary<br />
* D2019: ''[[Smoczy Książę]]'' – Strażnik #2 <small>(odc. 20)</small><br />
* D2019: ''[[OK K.O.! Po prostu walcz]]''<br />
* D2019: ''[[Alexa i Katie]]'' – gwary <small>(seria 3)</small><br />
* D2019: ''[[Dolina Muminków]]'' – Duch <small>(odc. 11)</small><br />
* D2020: ''[[Glitch Tech]]'' – Bergy<br />
* D2020: ''[[Kapitan Tsubasa]]'' – Makoto Soda<br />
* D2020: ''[[Zmiksowana Kally]]''<br />
* D2020-2021: ''[[Pokémon: Podróże – Seria]]'' − Oliver <small>(odc. 20)</small><br />
* D2021: ''[[Oktonauci: Przygody na lądzie]]'' – Łapek<br />
* D2021: ''[[Rainbow High]]'' –<br />
** Aidan Russell <small>(odc. 1, 3, 5, 10-11, 14, 28, 30)</small>,<br />
** River Kendall <small>(odc. 14-17)</small><br />
* D2021: ''[[Morphle]]'' – Morphle<br />
* D2021: ''[[Kraina Cudów]]''<br />
* D2021: ''[[Detektyw Sowa]]''<br />
* D2021-2022: ''[[Harley Quinn]]'' –<br />
** Killer Croc <small>(odc. 1, 20)</small>,<br />
** Bankier #3 <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Bankierzy <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Złole <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Strażnicy <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Więźniowie <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Więźniowie (goście) <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Goście <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Widownia <small>(odc. 2)</small>,<br />
** Agent #2 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Mężczyzna #1 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Mężczyzna #2 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Pomagier #1 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Sługus Jokera #1 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Sługus Jokera #2 <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Tłum <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Tłum (pomagierzy) <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Publiczność (gwary) <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Więźniowie Arkham (gwary) <small>(odc. 4)</small>,<br />
** Tłum <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Policjanci <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Sługusy <small>(odc. 14)</small>,<br />
** Kevin <small>(odc. 16)</small>,<br />
** Goons <small>(odc. 17)</small>,<br />
** Zbiry Dwóch Twarzy <small>(odc. 18)</small>,<br />
** Publiczność <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Sługusy Dwóch Twarzy <small>(odc. 20)</small>,<br />
** Parademony <small>(odc. 23-25)</small>,<br />
** Wszyscy <small>(odc. 23)</small>,<br />
** Mieszkańcy <small>(odc. 25)</small>,<br />
** Goście weselni <small>(odc. 26)</small><br />
* D2022: ''[[Pieski i kotki]]''<br />
* E2022: ''[[Zasoby Ludzkie]]'' –<br />
** Eryk <small>(odc. 1)</small>,<br />
** Doug Frederick <small>(odc. 2, 6, 10)</small>,<br />
** Kowboj <small>(odc. 3)</small>,<br />
** Srom #3 <small>(odc. 3)</small><br />
=== Gry ===<br />
* D2019: ''[[Bee Simulator]]'' – Trzmiel<br />
* D2020: ''[[Call of Duty: Black Ops – Cold War]]'' – Wielki Wóz 4<br />
* D2021: ''[[Ratchet & Clank: Rift Apart]]''<br />
* D2021: ''[[Horizon Forbidden West]]''<br />
* D2021: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]''<br />
=== Spektakle ===<br />
* E2019: ''[[Policyjne spiski]]'' – Policjant<br />
<br />
== Linki zewnętrzne ==<br />
* {{filmpolski|1187345|''Karol Gajos''}}<br />
* {{filmweb|osoba|2197157}}<br />
{{DEFAULTSORT: Gajos, Karol}}<br />
[[Kategoria: Dialogiści]]<br />
[[Kategoria: Tłumacze]]<br />
[[Kategoria: Aktorzy głosowi]]<br />
[[Kategoria: Kierownicy produkcji]]<br />
[[Kategoria: Lektorzy]]<br />
[[Kategoria: Tekściarze]]<br />
[[Kategoria: Reżyserzy dubbingu]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Szymon&diff=188132
Szymon
2023-04-04T09:53:32Z
<p>Daru: /* Seria III */</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Szymon<br />
|tytuł oryginalny=Simon<br />
|plakat= <br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Francja<br />
|język=francuski<br />
|stacja=[[JimJam|Polsat JimJam]]<br />
|lata produkcji=2016-??<br />
|data premiery=1 października [[2019]]<br />
|sezony=3 z 4<br />
|odcinki=116 z 206<br />
}}<br />
'''Szymon''' (ang. ''Simon'', 2016) – francuski serial animowany.<br />
<br />
Emitowany jest w Polsce na kanale [[JimJam|Polsat JimJam]] od 1 października [[2019]] roku.<br />
<br />
==Wersja polska==<br />
=== Seria I-II ===<br />
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[MediaVox]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Ireneusz Załóg]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Kinga Roch]] –<br />
** '''Szymon''',<br />
** '''Luśka'''<br />
* [[Anita Maroszek|Anita Sajnóg]] –<br />
** '''Kacperek''',<br />
** '''Mama''',<br />
** '''Franek''',<br />
** '''Marcin'''<br />
* [[Ireneusz Załóg]] – <br />
** '''Tata Szymona''',<br />
** '''Dziadek'''<br />
i inni<br />
<br />
'''Wykonanie piosenki czołówkowej''': [[Anita Maroszek|Anita Sajnóg]], [[Kinga Roch]], [[Ireneusz Załóg]]<br />
<br />
'''Lektor tytułów odcinków''': [[Kinga Roch]]<br />
<br />
=== Seria III ===<br />
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[Studio PDK|STUDIO PDK Katowice]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Ireneusz Załóg]] <small>(wszystkie odcinki)</small><br /><br />
'''Drugi reżyser''': [[Dariusz Kosmowski]] <small>(odc. 115)</small><br /><br />
'''Dźwięk''': <br />
* [[Iwo Dowsilas]] <small>(wszystkie odcinki)</small>,<br />
* [[Katarzyna Banasiak]] [https://studio-unikaty.pl/ studio unikaty] <small>(odc. 115)</small><br />
'''Dialogi''':<br />
* [[Bartosz Stachura]] <small>(odc. 105, 111)</small>,<br />
* [[Jakub Strach]] <small>(odc. 106, 110, 114)</small>,<br />
* [[Seweryn Jach]] <small>(odc. 107, 109)</small>,<br />
* [[Radosław Koch]] <small>(odc. 108, 112)</small>,<br />
* [[Jakub Korolczuk]] <small>(odc. 113)</small>,<br />
* [[Przemysław Kuligowski]] <small>(odc. 115)</small>,<br />
* [[Milena Kornaga]] <small>(odc. 116)</small><br />
'''Montaż''': <br />
* [[Michał Rzodkiewicz]] <small>(odc. 105-109, 112-114)</small>,<br />
* [[Jakub Strach]] <small>(odc. 110-111)</small>,<br />
* [[Kuba Stolarz|Kuba Florian Stolarz]] <small>(odc. 115-116)</small><br />
'''Miks''': [[Michał Rzodkiewicz]]<br /><br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Sutkowska]], [[Ireneusz Załóg]], [[Katarzyna Banasiak]] i [[Joanna Puczyłowska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Kinga Roch]] – <br />
** '''Szymon''',<br />
** '''Mama Franka''' <small>(odc. 112)</small>,<br />
** '''Luśka''' <small>(odc. 113-115)</small><br />
* [[Anita Maroszek]] –<br />
** '''Kacperek''',<br />
** '''Mama''',<br />
** '''Babcia''' <small>(odc. 105, 109)</small>,<br />
** '''Franek''' <small>(odc. 108, 112-115)</small><br />
** '''Nauczycielka''' <small>(odc. 113-115)</small><br />
* [[Ireneusz Załóg]] – <br />
** '''Tata Szymona''',<br />
** '''Dziadek''' <small>(odc. 105-106, 109)</small>,<br />
** '''Leon''' <small>(odc. 105)</small>,<br />
** '''Strażak''' <small>(odc. 108)</small><br />
* [[Dariusz Kosmowski]] – '''Dziadek Karol''' <small>(odc. 115)</small><br />
<br />
i inni<br />
<br />
'''Wykonanie piosenki czołówkowej''': [[Anita Maroszek]], [[Kinga Roch]], [[Ireneusz Załóg]]<br />
<br />
'''Lektor tytułów odcinków''': [[Kinga Roch]]<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|Premiera TV<br />
!width="6%"|№<br />
!width="28%"|Tytuł polski<br />
!width="28%"|Tytuł angielski<br />
!width="28%"|Tytuł francuski<br />
|-<br />
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''Super królik''<br />
| ''Super rabbit''<br />
| ''Superlapin''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''Jazda na dwóch kółkach''<br />
| ''No more stabilisers''<br />
| ''Les Petites Roues''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''Pomidory''<br />
| ''Tomatoes''<br />
| ''Les Tomates''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''Nie chcę iść na basen''<br />
| ''I don't want to go to the pool''<br />
| ''Je veux pas aller à la piscine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''Wesołych Świąt''<br />
| ''Merry Christmas''<br />
| ''Noyeux Joël''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''Nie chcę iść do szkoły''<br />
| ''I don't want to go to school''<br />
| ''Je veux pas aller à l'école''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''Jestem mistrzem''<br />
| ''I'm the champion''<br />
| ''J'ai gagné''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|008<br />
| ''Tylko nie dentysta''<br />
| ''Not the dentist''<br />
| ''Ah ! Pas le dentiste''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|009<br />
| ''Maciupeńki, słodziusieńkie robaki''<br />
| ''The teeny weeny incy wincy bugs''<br />
| ''Une petite bête de rien du tout''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|010<br />
| ''Przegrany bierze wszystko''<br />
| ''Loser takes it all''<br />
| ''Perdu d'avance ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|011<br />
| ''Tajemnica''<br />
| ''The secret''<br />
| ''Le Secret''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|012<br />
| ''W samolocie''<br />
| ''In the aeroplane''<br />
| ''On prend l'avion''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|013<br />
| ''Pan klejący klej''<br />
| ''Mr. sticky glue''<br />
| ''Pot de colle''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|014<br />
| ''Dziwne zachowanie taty''<br />
| ''Dad is weird today''<br />
| ''Il est bizarre, papa''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|015<br />
| ''Piórko''<br />
| ''Feather''<br />
| ''Plume''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|016<br />
| ''Papuga''<br />
| ''Copy rabbit''<br />
| ''Copieur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|017<br />
| ''Opiekunka''<br />
| ''The baby-sitter''<br />
| ''Papa et maman sortent''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|018<br />
| ''Wszystkiego najlepszego mamusiu''<br />
| ''Happy birthday Mummy''<br />
| ''Bon anniversaire, maman''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|019<br />
| ''Ja tu rządzę''<br />
| ''I'm the boss''<br />
| ''C'est moi le chef''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|020<br />
| ''Koty i psy''<br />
| ''Cats and dogs''<br />
| ''Comme chien et chat''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|021<br />
| ''Super dobry''<br />
| ''Super great''<br />
| ''Trop fort''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|022<br />
| ''Tajemnicze zniknięcie''<br />
| ''The disappearing act''<br />
| ''Disparu''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|023<br />
| ''Bim Bam Bum''<br />
| ''Bing bang boom''<br />
| ''Bling blang''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|024<br />
| ''Asystent lekarza''<br />
| ''Assitant doctor''<br />
| ''Assistant Docteur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|025<br />
| ''Wielki dylemat''<br />
| ''The big dilemna''<br />
| ''Pas facile de choisir''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|026<br />
| ''Wszy!''<br />
| ''Nits''<br />
| ''Ah ! Les poux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|027<br />
| ''Bycie dużym nie jest fajne''<br />
| ''It's not fun being big''<br />
| ''C'est nul d'être grand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|028<br />
| ''Już cię nie lubię''<br />
| ''I am not your friend anymore''<br />
| ''Je suis plus ton copain''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|029<br />
| ''Nocowanie u Franka''<br />
| ''Sleepover at Ferdinand's''<br />
| ''La Nuit chez Ferdinand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|030<br />
| ''Tak jak tata''<br />
| ''Just like Dad''<br />
| ''Tout comme papa''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|031<br />
| ''Mam smoka''<br />
| ''I've got a dragon''<br />
| ''J'ai un dragon''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|032<br />
| ''W końcu zgoda''<br />
| ''Friends at last''<br />
| ''Copain obligatoire''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|033<br />
| ''Nie oszukuj''<br />
| ''Not cheating''<br />
| ''Tricheur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|034<br />
| ''Mój starszy kuzyn''<br />
| ''My big cousin''<br />
| ''Le Grand Cousin''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|035<br />
| ''Drzewo''<br />
| ''TreeMendous''<br />
| ''Un drôle d'arbre''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|036<br />
| ''Łapiemy kraby''<br />
| ''Catching crabs''<br />
| ''Pêche aux crabes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|037<br />
| ''Duże dzieci''<br />
| ''Big kids''<br />
| ''Les Grands''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|038<br />
| ''Nie chcemy wracać''<br />
| ''But we don't want to leave''<br />
| ''On veut pas partir''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|039<br />
| ''Śnieżki''<br />
| ''Snowballs''<br />
| ''Les Boules de neige''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|040<br />
| ''Nie jestem śpiący''<br />
| ''Not sleepy''<br />
| ''Pas sommeil''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|041<br />
| ''Za chwilkę''<br />
| ''In just a little while''<br />
| ''Tout à l'heure''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|042<br />
| ''Mistrz''<br />
| ''The champ!''<br />
| ''Panier''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|043<br />
| ''Kto się boi ciemności?''<br />
| ''Who's afraid of the dark''<br />
| ''Même pas peur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|044<br />
| ''Żegnaj pieluszko''<br />
| ''Bye bye blankie''<br />
| ''Plus de doudou''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|045<br />
| ''Jedziemy na biwak''<br />
| ''Going camping''<br />
| ''Le Camping''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|046<br />
| ''Ratujemy kraba''<br />
| ''Saving Kermit''<br />
| ''Sauver Bernard''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|047<br />
| ''Uwaga, nadchodzę!''<br />
| ''Look out here I come''<br />
| ''Attention, j'arrive''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|048<br />
| ''Chomik Albert''<br />
| ''Albert the Hamster''<br />
| ''Albert le Hamster''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|049<br />
| ''Umowa to umowa''<br />
| ''A deal is a deal''<br />
| ''Donner, c'est donner''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|050<br />
| ''Super starszy brat''<br />
| ''Super big brother''<br />
| ''Super Grand Frère''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|051<br />
| ''Nocowanie w domku na drzewie''<br />
| ''A night in the treehouse''<br />
| ''La Nuit dans la cabane''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|052<br />
| ''Pan Psuja''<br />
| ''Mr. mess it up''<br />
| ''Le Champion des bêtises''<br />
|-<br />
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|053<br />
| ''Kto jest silniejszy?''<br />
| ''Who's the strongest''<br />
| ''C'est qui le plus fort''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|054<br />
| ''Wakacje''<br />
| ''Holiday time''<br />
| ''On part en vacances''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|055<br />
| ''Zrobiłem bałagan''<br />
| ''I made a mess''<br />
| ''J'ai fait une bêtise''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|056<br />
| ''Kocham niespodzianki''<br />
| ''I just love surprises''<br />
| ''J'adore les surprises''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|057<br />
| ''Gwiazdy dla mamusi''<br />
| ''Stars for Mummy''<br />
| ''Des étoiles pour Maman''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|058<br />
| ''Boję się burzy''<br />
| ''I'm not afraid of the storm''<br />
| ''J'ai pas peur de l'orage''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|059<br />
| ''Kąpiel, Elvis!''<br />
| ''Bath time, Elvis''<br />
| ''Au bain Elvis''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|060<br />
| ''Jedziemy na farmę''<br />
| ''Let's go to the farm''<br />
| ''En route pour la ferme''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|061<br />
| ''Zrobiłeś to specjalnie, Kacperku''<br />
| ''You did it on purpose, Gaspard''<br />
| ''Tu le fais exprès Gaspard''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|062<br />
| ''Mała maruda''<br />
| ''Sulky pants''<br />
| ''Caca boudeur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|063<br />
| ''Zabawkowe drzewo''<br />
| ''The toy tree''<br />
| ''L'arbre à jouets''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|064<br />
| ''Tylko nie koledzy Kacperka''<br />
| ''Oh no, not Gaspard's friends''<br />
| ''Oh non, pas les copains de Gaspard''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|065<br />
| ''Nauka pływania''<br />
| ''What a swimming lesson''<br />
| ''Super, le cours de piscine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|066<br />
| ''Chowamy pieluszkę''<br />
| ''Hiding the blankie''<br />
| ''Le doudou bien caché''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|067<br />
| ''Pierwszy to zobaczyłem!''<br />
| ''I saw it first!''<br />
| ''Je l'ai vu en premier!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|068<br />
| ''Wyścigi w workach''<br />
| ''The sack race''<br />
| ''La course en sac''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|069<br />
| ''Jestem nieśmiały''<br />
| ''Too shy''<br />
| ''Trop timide''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|070<br />
| ''Całkiem sam''<br />
| ''All by myself''<br />
| ''J'suis cap de le faire tout seul''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|071<br />
| ''Kto jest najlepszy?''<br />
| ''Who's the best?''<br />
| ''C'est qui le meilleur?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|072<br />
| ''Najszybsza koszulka na świecie''<br />
| ''The fastest t-shirt in the world''<br />
| ''Le t-shirt le plus rapide du monde''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|073<br />
| ''Przejażdżka lawetą''<br />
| ''A trip in the breakdown truck''<br />
| ''La dépanneuse''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|074<br />
| ''Chcę jechać traktorem''<br />
| ''I want to ride on the tractor''<br />
| ''J'veux faire du tracteur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|075<br />
| ''Nie mogę zasnąć''<br />
| ''I can't get to sleep''<br />
| ''J'arrive pas à dormir''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|076<br />
| ''Urodziny Lusi''<br />
| ''Lou's birthday''<br />
| ''L'anniversaire de Lou''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|077<br />
| ''Super wielka niespodzianka''<br />
| ''The super duper big surprise''<br />
| ''La méga giga top surprise''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|078<br />
| ''Kolczasty jeż''<br />
| ''Prickly the hedgehog''<br />
| ''Piko le hérisson''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|079<br />
| ''To nasza skrzynia skarbów''<br />
| ''That's our treasure chest''<br />
| ''C'est notre trésor''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|080<br />
| ''Potwory nie istnieją''<br />
| ''There's no such thing as monsters''<br />
| ''Les monstres ça n'existe pas!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|081<br />
| ''Kicia na śniegu''<br />
| ''Milou in the snow''<br />
| ''Milou dans la neige''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|082<br />
| ''Cuchnąca pieluszka''<br />
| ''The yucky blankie''<br />
| ''Le doudou, beuuurk...''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|083<br />
| ''Czadowa zjeżdżalnia''<br />
| ''The mega water slide''<br />
| ''Le méga toboggan de la piscine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|084<br />
| ''Szkolna wycieczka''<br />
| ''The school trip''<br />
| ''La sortie de classe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|085<br />
| ''Śnieżna bitwa''<br />
| ''The snowball fight''<br />
| ''Bataille de boule de neige''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|086<br />
| ''Potrafię żeglować''<br />
| ''I know how to sail''<br />
| ''Moi j'sais faire du bateau''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|087<br />
| ''Leśne wróżki''<br />
| ''The forest fairies''<br />
| ''Les fées de la forêt''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|088<br />
| ''Trzej superbohaterowie''<br />
| ''A trio of superheroes!''<br />
| ''Tous des super héros!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|089<br />
| ''Dzień Super królika''<br />
| ''Super rabbit day''<br />
| ''Super Lapin à l'école''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|090<br />
| ''Zagubiona pieluszka''<br />
| ''The lost blankie''<br />
| ''Le doudou perdu''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|091<br />
| ''Jesteśmy superbohaterami''<br />
| ''We're all superheroes!''<br />
| ''On est des super héros!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|092<br />
| ''To nie fair''<br />
| ''Hey... that's not fair!''<br />
| ''Mais... c'est pas juste''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|093<br />
| ''Jesteśmy małymi dzidziusami''<br />
| ''We're all just little babies''<br />
| ''T'es qu'un bébé!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|094<br />
| ''Badminton to łatwizna''<br />
| ''Easy Peasy Rackets''<br />
| ''Trop fastoche les raquettes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|095<br />
| ''Pobawmy się w berka''<br />
| ''Let's play tag!''<br />
| ''On joue à chat!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|096<br />
| ''Super sędzia''<br />
| ''Super ref!''<br />
| ''Super arbitre!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|097<br />
| ''Wrotki są super!''<br />
| ''Roller skating rules''<br />
| ''Trop bien les rollers!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|098<br />
| ''Zagubiony w śniegu''<br />
| ''Lost in the snow''<br />
| ''On va les retrouver!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|099<br />
| ''Jeteśmy mistrzami!''<br />
| ''We are the champions!''<br />
| ''La meilleure équipe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|100<br />
| ''Nie chcę występować''<br />
| ''I don't want to go on stage''<br />
| ''Je veux pas faire le spectacle''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|101<br />
| ''Potwór''<br />
| ''What a monster''<br />
| ''Un drôle de monstre''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|102<br />
| ''Super-szybki kajak''<br />
| ''The supersonic canoe''<br />
| ''Le canoë supersonique''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|103<br />
| ''Wycieczka pociągiem''<br />
| ''The train trip''<br />
| ''On va dormir dans le train''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|104<br />
| ''Nie jesteśmy kłamczuchami''<br />
| ''We are not liars''<br />
| ''On n'est pas des menteurs!''<br />
|-<br />
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|105<br />
| ''Wskakuj na rower!''<br />
| ''Hop on your bike''<br />
| ''Tous en vélos''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|106<br />
| ''Kto, jak nie ja?''<br />
| ''I can do it''<br />
| ''J'peux y arriver''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|107<br />
| ''Maminy skarb''<br />
| ''Mummy's treasure''<br />
| ''Le trésor de maman''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|108<br />
| ''Zabawa w strażaka''<br />
| ''Firemen for a day''<br />
| ''On est des vrais pompiers''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|109<br />
| ''Koszmary, a kysz!''<br />
| ''Nightmare go away!''<br />
| ''Cauchemar va-t-en''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|110<br />
| ''Zajmiemy się tym!''<br />
| ''I'll take care of it!''<br />
| ''Je m'en occupe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|111<br />
| ''Tata nie boi się niczego''<br />
| ''Daddy's not afraid of anything''<br />
| ''Il n'a peur de rien papa''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|112<br />
| ''Naprawdę muszę iść siusiu''<br />
| ''I really need to pee''<br />
| ''J'ai envie de faire pipi''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|113<br />
| ''Idziemy do szkoły''<br />
| ''We're going to school''<br />
| ''On va à l'école''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|114<br />
| ''Wszystkiego najlepszego Franku!''<br />
| ''Happy Birthday Ferdinand!''<br />
| ''L'anniversaire de Ferdinand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|115<br />
| ''Dziadek Karol''<br />
| ''Grandpa Charles''<br />
| ''Papi Charles''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|116<br />
| ''Skarżypyta''<br />
| ''You'Re A Tell Tale''<br />
| ''Rapporteur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|117<br />
| ''''<br />
| ''Oh No, Not The Hospital''<br />
| ''Non pas l'hôpital''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|118<br />
| ''''<br />
| ''Drop The Frisbee, Elvis!''<br />
| ''Pas le frisbee, Elvis''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|119<br />
| ''''<br />
| ''Ferdinand's Fire Engine''<br />
| ''Le camion de Ferdinand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|120<br />
| ''''<br />
| ''Quick, Quick, it's the fireworks!''<br />
| ''Vite, le feu d'artifice''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|121<br />
| ''''<br />
| ''First one to Laugh Is The Loser''<br />
| ''Le premier qui rigole a perdu''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|122<br />
| ''''<br />
| ''Saving Super Spider!''<br />
| ''Faut sauver l'araignée''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|123<br />
| ''''<br />
| ''The Beach Club''<br />
| ''Le club de plage''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|124<br />
| ''''<br />
| ''Super Lou Is Super Amazing''<br />
| ''Elle est trop forte super Lou!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|125<br />
| ''''<br />
| ''The Little cat''<br />
| ''Le petit chat''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|126<br />
| ''''<br />
| ''It Wasn't Me''<br />
| ''C'est pas moi''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|127<br />
| ''''<br />
| ''Super Duper Mega Banana Soup''<br />
| ''La méga soupe de super bananes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|128<br />
| ''''<br />
| ''But We're Not Joking''<br />
| ''C'est pas une blague!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|129<br />
| ''''<br />
| ''Can we borrow it please please!''<br />
| ''Tu nous la prêtes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|130<br />
| ''''<br />
| ''Shopping At The Farm''<br />
| ''Les courses à la ferme''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|131<br />
| ''''<br />
| ''Super Animals''<br />
| ''Les super animaux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|132<br />
| ''''<br />
| ''Super Rabbit's disappeared!''<br />
| ''On a perdu Superlapin''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|133<br />
| ''''<br />
| ''The Big Animal Parade''<br />
| ''La grande parade des animaux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|134<br />
| ''''<br />
| ''The Lightning Fast Car''<br />
| ''La voiture rapide comme l'éclair''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|135<br />
| ''''<br />
| ''Daddy’s Birthday''<br />
| ''L'anniversaire de Papa''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|136<br />
| ''''<br />
| ''The Super Duper Spinning Top''<br />
| ''La méga super toupie''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|137<br />
| ''''<br />
| ''We’re Having Too Much Fun''<br />
| ''On veut rester chez Lou''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|138<br />
| ''''<br />
| ''It's my birthday!''<br />
| ''C'est mon anniversaire!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|139<br />
| ''''<br />
| ''The Frog Song''<br />
| ''La chanson des grenouilles''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|140<br />
| ''''<br />
| ''Milou at the Vet's''<br />
| ''Milou chez la vétérinaire''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|141<br />
| ''''<br />
| ''Come Back Rainbow!''<br />
| ''Reviens l'arc en ciel''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|142<br />
| ''''<br />
| ''You’re Such A Superhero''<br />
| ''Mais si, tu es un super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|143<br />
| ''''<br />
| ''My New Best Friend''<br />
| ''Ma nouvelle super copine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|144<br />
| ''''<br />
| ''Polly The Parrot''<br />
| ''Coco le perroquet''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|145<br />
| ''''<br />
| ''I Don’t Want To Be The Monster''<br />
| ''C'est pas moi qui fait le monstre''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|146<br />
| ''''<br />
| ''The Mountain Cabin''<br />
| ''Le refuge de montagne''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|147<br />
| ''''<br />
| ''Ferdinand’s Teddy Bear''<br />
| ''Chut, il faut faire dodo''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|148<br />
| ''''<br />
| ''A Night A The Hotel''<br />
| ''La super nuit à l'hôtel''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|149<br />
| ''''<br />
| ''These are My New Friends''<br />
| ''J'ai des nouveaux copains''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|150<br />
| ''''<br />
| ''My Mummy’s The Best''<br />
| ''C'est la meilleure ma Maman''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|151<br />
| ''''<br />
| ''It’s Not Yours''<br />
| ''C'est pas à toi''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|152<br />
| ''''<br />
| ''Super Mission!''<br />
| ''Super mission!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|153<br />
| ''''<br />
| ''It’s Nearly Christmas''<br />
| ''C'est bientôt noël''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|154<br />
| ''''<br />
| ''I’ll be Right Back''<br />
| ''Je reviens tout de suite''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|155<br />
| ''''<br />
| ''The Swimming Medal''<br />
| ''La médaille de piscine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|156<br />
| ''''<br />
| ''The Super Duper New Game''<br />
| ''On a inventé un super jeu''<br />
|-<br />
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA CZWARTA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|157<br />
| ''''<br />
| ''Trapped by the wolf''<br />
| ''Piégés par le loup''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|158<br />
| ''''<br />
| ''Sweet thief''<br />
| ''Le voleur de bonbons''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|159<br />
| ''''<br />
| ''Beach rescue''<br />
| ''Sauvetage à la plage''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|160<br />
| ''''<br />
| ''Watch out - robot mozzies about!''<br />
| ''Attention au robot moustique''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|161<br />
| ''''<br />
| ''The Spaghetti Tree''<br />
| ''Le super arbre à spaghettis''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|162<br />
| ''''<br />
| ''The Battle of Super Heroes''<br />
| ''La dispute des super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|163<br />
| ''''<br />
| ''The lost treasure''<br />
| ''Le méga trésor de billes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|164<br />
| ''''<br />
| ''It’s Not Sleep Time''<br />
| ''Qui a volé la lune?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|165<br />
| ''''<br />
| ''The Monster In The Bath''<br />
| ''Le trésor du monstre du bain''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|166<br />
| ''''<br />
| ''Leave The Cat Alone''<br />
| ''Mission : sauvons le chat''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|167<br />
| ''''<br />
| ''What Is That Noise?''<br />
| ''C'est quoi ces bruits bizarres?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|168<br />
| ''''<br />
| ''Our Secret Base Is In Danger''<br />
| ''Cabane secrète en danger''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|169<br />
| ''''<br />
| ''The Sleeping Monster''<br />
| ''La sieste du dragon''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|170<br />
| ''''<br />
| ''Super Duper Apple Sauce''<br />
| ''Miam, un goûter pour Superlapin!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|171<br />
| ''''<br />
| ''The Ant Colony''<br />
| ''Sauvons la reine des fourmis!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|172<br />
| ''''<br />
| ''The New Super Hero''<br />
| ''Le nouveau super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|173<br />
| ''''<br />
| ''Plasticine Rescue!''<br />
| ''Sauvez les pâtes à modeler''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|174<br />
| ''''<br />
| ''Professor Wolf’s Submarine''<br />
| ''Le sous-marin du professeur Wolf''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|175<br />
| ''''<br />
| ''A Mission For Super Elvis''<br />
| ''Une mission pour Super Elvis''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|176<br />
| ''''<br />
| ''Professor Wolf’s Game''<br />
| ''Le jeu du Professeur Wolf''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|177<br />
| ''''<br />
| ''Bring On The Mega Space Ships!''<br />
| ''La course de méga vaisseaux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|178<br />
| ''''<br />
| ''Super Elvis The Hero Dog''<br />
| ''Super Elvis, le chien super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|179<br />
| ''''<br />
| ''It’s Freezing Cold''<br />
| ''Quel froid, ça glace!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|180<br />
| ''''<br />
| ''The Mega Strawberry Share Out''<br />
| ''Partage de giga fraises''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|181<br />
| ''''<br />
| ''Super Hero Football''<br />
| ''Le foot de super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|182<br />
| ''''<br />
| ''Mission Anti-Lice!''<br />
| ''Mission anti-poux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|183<br />
| ''''<br />
| ''The Runaway Hen''<br />
| ''Sauvetage à la ferme''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|184<br />
| ''''<br />
| ''A Super Team''<br />
| ''Une super équipe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|185<br />
| ''''<br />
| ''Mission: Find The Missing Keys!''<br />
| ''Mission : retrouver les clés!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|186<br />
| ''''<br />
| ''Snail Slime''<br />
| ''La Bave de l’escargot''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|187<br />
| ''''<br />
| ''Watch Out, Jellyfish About!''<br />
| ''Attention les méduses''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|188<br />
| ''''<br />
| ''Best Friends''<br />
| ''Meilleurs copains''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|189<br />
| ''''<br />
| ''Frogs In Danger''<br />
| ''Grenouilles en danger''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|190<br />
| ''''<br />
| ''Operation Super Big''<br />
| ''Mission super grand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|191<br />
| ''''<br />
| ''Look Out For Lightning!''<br />
| ''Attention aux éclairs''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|192<br />
| ''''<br />
| ''Professor Wolf’s Bird''<br />
| ''L'oiseau du Professeur Wolf''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|193<br />
| ''''<br />
| ''The Dragon’s Hat''<br />
| ''Le chapeau du dragon''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|194<br />
| ''''<br />
| ''Operation Learning To Fly''<br />
| ''Mission pilotage''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|195<br />
| ''''<br />
| ''Operation Crab''<br />
| ''Mission crabe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|196<br />
| ''''<br />
| ''Photo Danger''<br />
| ''Danger photo''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|197<br />
| ''''<br />
| ''Pulling Faces''<br />
| ''Le duel des grimaces''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|198<br />
| ''''<br />
| ''A super cake for super heroes''<br />
| ''Le méga gâteau de super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|199<br />
| ''''<br />
| ''The mega robot who knows it all''<br />
| ''Le méga robot qui sait tout''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|200<br />
| ''''<br />
| ''On the hunt for mega snails''<br />
| ''La chasse aux mégas escargots''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|201<br />
| ''''<br />
| ''The Mega Marble''<br />
| ''Giga bille''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|202<br />
| ''''<br />
| ''The super mega course''<br />
| ''Le super méga parcours''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|203<br />
| ''''<br />
| ''Stop sulking''<br />
| ''Arrêtez de vous faire la tête!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|204<br />
| ''''<br />
| ''We’ve lost the mega watch!''<br />
| ''Méga montre perdue''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|205<br />
| ''''<br />
| ''Super Ferdi’s Robot''<br />
| ''Le robot de SuperFerdi''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|206<br />
| ''''<br />
| ''Save The Ocean''<br />
| ''Sauvez l'océan!''<br />
|-<br />
|}<br />
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru
https://dubbingpedia.pl/w/index.php?title=Szymon&diff=188001
Szymon
2023-04-01T12:56:41Z
<p>Daru: /* Seria III */</p>
<hr />
<div>{{Serial2<br />
|tytuł=Szymon<br />
|tytuł oryginalny=Simon<br />
|plakat= <br />
|gatunek=animowany<br />
|kraj=Francja<br />
|język=francuski<br />
|stacja=[[JimJam|Polsat JimJam]]<br />
|lata produkcji=2016-??<br />
|data premiery=1 października [[2019]]<br />
|sezony=3 z 4<br />
|odcinki=107 z 206<br />
}}<br />
'''Szymon''' (ang. ''Simon'', 2016) – francuski serial animowany.<br />
<br />
Emitowany jest w Polsce na kanale [[JimJam|Polsat JimJam]] od 1 października [[2019]] roku.<br />
<br />
==Wersja polska==<br />
=== Seria I-II ===<br />
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[MediaVox]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Ireneusz Załóg]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Kinga Roch]] –<br />
** '''Szymon''',<br />
** '''Luśka'''<br />
* [[Anita Maroszek|Anita Sajnóg]] –<br />
** '''Kacperek''',<br />
** '''Mama''',<br />
** '''Franek''',<br />
** '''Marcin'''<br />
* [[Ireneusz Załóg]] – <br />
** '''Tata Szymona''',<br />
** '''Dziadek'''<br />
i inni<br />
<br />
'''Wykonanie piosenki czołówkowej''': [[Anita Maroszek|Anita Sajnóg]], [[Kinga Roch]], [[Ireneusz Załóg]]<br />
<br />
'''Lektor tytułów odcinków''': [[Kinga Roch]]<br />
<br />
=== Seria III ===<br />
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[Studio PDK|STUDIO PDK Katowice]]<br /><br />
'''Reżyseria''': [[Ireneusz Załóg]] <small>(wszystkie odcinki)<br /></small><!--<br />
'''Drugi reżyser''': [[Dariusz Kosmowski]] <small>(niektóre odcinki, cierpliwości xP)</small>--><br />
'''Dźwięk''': [[Iwo Dowsilas]]<br /><br />
'''Dialogi''': <br />
* [[Bartosz Stachura]] <small>(odc. 105)</small>,<br />
* [[Jakub Strach]] <small>(odc. 106)</small>,<br />
* [[Seweryn Jach]] <small>(odc. 107)</small><br />
'''Montaż i miks''': [[Michał Rzodkiewicz]]<br /><br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Sutkowska]], [[Ireneusz Załóg]], [[Katarzyna Banasiak]] i [[Joanna Puczyłowska]]<br /><br />
'''Wystąpili''':<br />
* [[Kinga Roch]] – '''Szymon'''<br />
* [[Anita Maroszek]] –<br />
** '''Kacperek''',<br />
** '''Mama''',<br />
** '''Babcia''' <small>(odc. 105)</small><br />
* [[Ireneusz Załóg]] – <br />
** '''Tata Szymona''',<br />
** '''Dziadek''' <small>(odc. 105-106)</small>,<br />
** '''Leon''' <small>(odc. 105)</small><br />
i inni<br />
<br />
'''Wykonanie piosenki czołówkowej''': [[Anita Maroszek]], [[Kinga Roch]], [[Ireneusz Załóg]]<br />
<br />
'''Lektor tytułów odcinków''': [[Kinga Roch]]<br />
<br />
== Spis odcinków ==<br />
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;"<br />
|-<br />
!width="10%"|Premiera TV<br />
!width="6%"|№<br />
!width="28%"|Tytuł polski<br />
!width="28%"|Tytuł angielski<br />
!width="28%"|Tytuł francuski<br />
|-<br />
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|001<br />
| ''Super królik''<br />
| ''Super rabbit''<br />
| ''Superlapin''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|002<br />
| ''Jazda na dwóch kółkach''<br />
| ''No more stabilisers''<br />
| ''Les Petites Roues''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|003<br />
| ''Pomidory''<br />
| ''Tomatoes''<br />
| ''Les Tomates''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|004<br />
| ''Nie chcę iść na basen''<br />
| ''I don't want to go to the pool''<br />
| ''Je veux pas aller à la piscine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|005<br />
| ''Wesołych Świąt''<br />
| ''Merry Christmas''<br />
| ''Noyeux Joël''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|006<br />
| ''Nie chcę iść do szkoły''<br />
| ''I don't want to go to school''<br />
| ''Je veux pas aller à l'école''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|007<br />
| ''Jestem mistrzem''<br />
| ''I'm the champion''<br />
| ''J'ai gagné''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|008<br />
| ''Tylko nie dentysta''<br />
| ''Not the dentist''<br />
| ''Ah ! Pas le dentiste''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|009<br />
| ''Maciupeńki, słodziusieńkie robaki''<br />
| ''The teeny weeny incy wincy bugs''<br />
| ''Une petite bête de rien du tout''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|010<br />
| ''Przegrany bierze wszystko''<br />
| ''Loser takes it all''<br />
| ''Perdu d'avance ''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|011<br />
| ''Tajemnica''<br />
| ''The secret''<br />
| ''Le Secret''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|012<br />
| ''W samolocie''<br />
| ''In the aeroplane''<br />
| ''On prend l'avion''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|013<br />
| ''Pan klejący klej''<br />
| ''Mr. sticky glue''<br />
| ''Pot de colle''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|014<br />
| ''Dziwne zachowanie taty''<br />
| ''Dad is weird today''<br />
| ''Il est bizarre, papa''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|015<br />
| ''Piórko''<br />
| ''Feather''<br />
| ''Plume''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|016<br />
| ''Papuga''<br />
| ''Copy rabbit''<br />
| ''Copieur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|017<br />
| ''Opiekunka''<br />
| ''The baby-sitter''<br />
| ''Papa et maman sortent''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|018<br />
| ''Wszystkiego najlepszego mamusiu''<br />
| ''Happy birthday Mummy''<br />
| ''Bon anniversaire, maman''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|019<br />
| ''Ja tu rządzę''<br />
| ''I'm the boss''<br />
| ''C'est moi le chef''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|020<br />
| ''Koty i psy''<br />
| ''Cats and dogs''<br />
| ''Comme chien et chat''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|021<br />
| ''Super dobry''<br />
| ''Super great''<br />
| ''Trop fort''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|022<br />
| ''Tajemnicze zniknięcie''<br />
| ''The disappearing act''<br />
| ''Disparu''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|023<br />
| ''Bim Bam Bum''<br />
| ''Bing bang boom''<br />
| ''Bling blang''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|024<br />
| ''Asystent lekarza''<br />
| ''Assitant doctor''<br />
| ''Assistant Docteur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|025<br />
| ''Wielki dylemat''<br />
| ''The big dilemna''<br />
| ''Pas facile de choisir''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|026<br />
| ''Wszy!''<br />
| ''Nits''<br />
| ''Ah ! Les poux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|027<br />
| ''Bycie dużym nie jest fajne''<br />
| ''It's not fun being big''<br />
| ''C'est nul d'être grand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|028<br />
| ''Już cię nie lubię''<br />
| ''I am not your friend anymore''<br />
| ''Je suis plus ton copain''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|029<br />
| ''Nocowanie u Franka''<br />
| ''Sleepover at Ferdinand's''<br />
| ''La Nuit chez Ferdinand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|030<br />
| ''Tak jak tata''<br />
| ''Just like Dad''<br />
| ''Tout comme papa''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|031<br />
| ''Mam smoka''<br />
| ''I've got a dragon''<br />
| ''J'ai un dragon''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|032<br />
| ''W końcu zgoda''<br />
| ''Friends at last''<br />
| ''Copain obligatoire''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|033<br />
| ''Nie oszukuj''<br />
| ''Not cheating''<br />
| ''Tricheur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|034<br />
| ''Mój starszy kuzyn''<br />
| ''My big cousin''<br />
| ''Le Grand Cousin''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|035<br />
| ''Drzewo''<br />
| ''TreeMendous''<br />
| ''Un drôle d'arbre''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|036<br />
| ''Łapiemy kraby''<br />
| ''Catching crabs''<br />
| ''Pêche aux crabes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|037<br />
| ''Duże dzieci''<br />
| ''Big kids''<br />
| ''Les Grands''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|038<br />
| ''Nie chcemy wracać''<br />
| ''But we don't want to leave''<br />
| ''On veut pas partir''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|039<br />
| ''Śnieżki''<br />
| ''Snowballs''<br />
| ''Les Boules de neige''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|040<br />
| ''Nie jestem śpiący''<br />
| ''Not sleepy''<br />
| ''Pas sommeil''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|041<br />
| ''Za chwilkę''<br />
| ''In just a little while''<br />
| ''Tout à l'heure''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|042<br />
| ''Mistrz''<br />
| ''The champ!''<br />
| ''Panier''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|043<br />
| ''Kto się boi ciemności?''<br />
| ''Who's afraid of the dark''<br />
| ''Même pas peur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|044<br />
| ''Żegnaj pieluszko''<br />
| ''Bye bye blankie''<br />
| ''Plus de doudou''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|045<br />
| ''Jedziemy na biwak''<br />
| ''Going camping''<br />
| ''Le Camping''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|046<br />
| ''Ratujemy kraba''<br />
| ''Saving Kermit''<br />
| ''Sauver Bernard''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|047<br />
| ''Uwaga, nadchodzę!''<br />
| ''Look out here I come''<br />
| ''Attention, j'arrive''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|048<br />
| ''Chomik Albert''<br />
| ''Albert the Hamster''<br />
| ''Albert le Hamster''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|049<br />
| ''Umowa to umowa''<br />
| ''A deal is a deal''<br />
| ''Donner, c'est donner''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|050<br />
| ''Super starszy brat''<br />
| ''Super big brother''<br />
| ''Super Grand Frère''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|051<br />
| ''Nocowanie w domku na drzewie''<br />
| ''A night in the treehouse''<br />
| ''La Nuit dans la cabane''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.10.2019<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|052<br />
| ''Pan Psuja''<br />
| ''Mr. mess it up''<br />
| ''Le Champion des bêtises''<br />
|-<br />
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|053<br />
| ''Kto jest silniejszy?''<br />
| ''Who's the strongest''<br />
| ''C'est qui le plus fort''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|054<br />
| ''Wakacje''<br />
| ''Holiday time''<br />
| ''On part en vacances''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|055<br />
| ''Zrobiłem bałagan''<br />
| ''I made a mess''<br />
| ''J'ai fait une bêtise''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|056<br />
| ''Kocham niespodzianki''<br />
| ''I just love surprises''<br />
| ''J'adore les surprises''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|057<br />
| ''Gwiazdy dla mamusi''<br />
| ''Stars for Mummy''<br />
| ''Des étoiles pour Maman''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|058<br />
| ''Boję się burzy''<br />
| ''I'm not afraid of the storm''<br />
| ''J'ai pas peur de l'orage''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|059<br />
| ''Kąpiel, Elvis!''<br />
| ''Bath time, Elvis''<br />
| ''Au bain Elvis''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|060<br />
| ''Jedziemy na farmę''<br />
| ''Let's go to the farm''<br />
| ''En route pour la ferme''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|061<br />
| ''Zrobiłeś to specjalnie, Kacperku''<br />
| ''You did it on purpose, Gaspard''<br />
| ''Tu le fais exprès Gaspard''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|062<br />
| ''Mała maruda''<br />
| ''Sulky pants''<br />
| ''Caca boudeur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|063<br />
| ''Zabawkowe drzewo''<br />
| ''The toy tree''<br />
| ''L'arbre à jouets''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|064<br />
| ''Tylko nie koledzy Kacperka''<br />
| ''Oh no, not Gaspard's friends''<br />
| ''Oh non, pas les copains de Gaspard''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|065<br />
| ''Nauka pływania''<br />
| ''What a swimming lesson''<br />
| ''Super, le cours de piscine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|066<br />
| ''Chowamy pieluszkę''<br />
| ''Hiding the blankie''<br />
| ''Le doudou bien caché''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|067<br />
| ''Pierwszy to zobaczyłem!''<br />
| ''I saw it first!''<br />
| ''Je l'ai vu en premier!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|068<br />
| ''Wyścigi w workach''<br />
| ''The sack race''<br />
| ''La course en sac''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|069<br />
| ''Jestem nieśmiały''<br />
| ''Too shy''<br />
| ''Trop timide''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|070<br />
| ''Całkiem sam''<br />
| ''All by myself''<br />
| ''J'suis cap de le faire tout seul''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|071<br />
| ''Kto jest najlepszy?''<br />
| ''Who's the best?''<br />
| ''C'est qui le meilleur?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|072<br />
| ''Najszybsza koszulka na świecie''<br />
| ''The fastest t-shirt in the world''<br />
| ''Le t-shirt le plus rapide du monde''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|073<br />
| ''Przejażdżka lawetą''<br />
| ''A trip in the breakdown truck''<br />
| ''La dépanneuse''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|074<br />
| ''Chcę jechać traktorem''<br />
| ''I want to ride on the tractor''<br />
| ''J'veux faire du tracteur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|075<br />
| ''Nie mogę zasnąć''<br />
| ''I can't get to sleep''<br />
| ''J'arrive pas à dormir''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|076<br />
| ''Urodziny Lusi''<br />
| ''Lou's birthday''<br />
| ''L'anniversaire de Lou''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|077<br />
| ''Super wielka niespodzianka''<br />
| ''The super duper big surprise''<br />
| ''La méga giga top surprise''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|078<br />
| ''Kolczasty jeż''<br />
| ''Prickly the hedgehog''<br />
| ''Piko le hérisson''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|079<br />
| ''To nasza skrzynia skarbów''<br />
| ''That's our treasure chest''<br />
| ''C'est notre trésor''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|080<br />
| ''Potwory nie istnieją''<br />
| ''There's no such thing as monsters''<br />
| ''Les monstres ça n'existe pas!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|081<br />
| ''Kicia na śniegu''<br />
| ''Milou in the snow''<br />
| ''Milou dans la neige''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|082<br />
| ''Cuchnąca pieluszka''<br />
| ''The yucky blankie''<br />
| ''Le doudou, beuuurk...''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|083<br />
| ''Czadowa zjeżdżalnia''<br />
| ''The mega water slide''<br />
| ''Le méga toboggan de la piscine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|084<br />
| ''Szkolna wycieczka''<br />
| ''The school trip''<br />
| ''La sortie de classe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|085<br />
| ''Śnieżna bitwa''<br />
| ''The snowball fight''<br />
| ''Bataille de boule de neige''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|086<br />
| ''Potrafię żeglować''<br />
| ''I know how to sail''<br />
| ''Moi j'sais faire du bateau''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|087<br />
| ''Leśne wróżki''<br />
| ''The forest fairies''<br />
| ''Les fées de la forêt''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|088<br />
| ''Trzej superbohaterowie''<br />
| ''A trio of superheroes!''<br />
| ''Tous des super héros!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|089<br />
| ''Dzień Super królika''<br />
| ''Super rabbit day''<br />
| ''Super Lapin à l'école''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|090<br />
| ''Zagubiona pieluszka''<br />
| ''The lost blankie''<br />
| ''Le doudou perdu''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|091<br />
| ''Jesteśmy superbohaterami''<br />
| ''We're all superheroes!''<br />
| ''On est des super héros!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|092<br />
| ''To nie fair''<br />
| ''Hey... that's not fair!''<br />
| ''Mais... c'est pas juste''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|093<br />
| ''Jesteśmy małymi dzidziusami''<br />
| ''We're all just little babies''<br />
| ''T'es qu'un bébé!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|094<br />
| ''Badminton to łatwizna''<br />
| ''Easy Peasy Rackets''<br />
| ''Trop fastoche les raquettes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|095<br />
| ''Pobawmy się w berka''<br />
| ''Let's play tag!''<br />
| ''On joue à chat!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|096<br />
| ''Super sędzia''<br />
| ''Super ref!''<br />
| ''Super arbitre!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|097<br />
| ''Wrotki są super!''<br />
| ''Roller skating rules''<br />
| ''Trop bien les rollers!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|098<br />
| ''Zagubiony w śniegu''<br />
| ''Lost in the snow''<br />
| ''On va les retrouver!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|099<br />
| ''Jeteśmy mistrzami!''<br />
| ''We are the champions!''<br />
| ''La meilleure équipe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|100<br />
| ''Nie chcę występować''<br />
| ''I don't want to go on stage''<br />
| ''Je veux pas faire le spectacle''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|101<br />
| ''Potwór''<br />
| ''What a monster''<br />
| ''Un drôle de monstre''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|102<br />
| ''Super-szybki kajak''<br />
| ''The supersonic canoe''<br />
| ''Le canoë supersonique''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|103<br />
| ''Wycieczka pociągiem''<br />
| ''The train trip''<br />
| ''On va dormir dans le train''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.04.2020<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|104<br />
| ''Nie jesteśmy kłamczuchami''<br />
| ''We are not liars''<br />
| ''On n'est pas des menteurs!''<br />
|-<br />
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|105<br />
| ''Wskakuj na rower!''<br />
| ''Hop on your bike''<br />
| ''Tous en vélos''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|106<br />
| ''Kto, jak nie ja?''<br />
| ''I can do it''<br />
| ''J'peux y arriver''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.04.2023<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|107<br />
| ''Maminy skarb''<br />
| ''Mummy's treasure''<br />
| ''Le trésor de maman''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|108<br />
| ''''<br />
| ''Firemen for a day''<br />
| ''On est des vrais pompiers''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|109<br />
| ''''<br />
| ''Nightmare go away!''<br />
| ''Cauchemar va-t-en''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|110<br />
| ''''<br />
| ''I'll take care of it!''<br />
| ''Je m'en occupe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|111<br />
| ''''<br />
| ''Daddy's not afraid of anything''<br />
| ''Il n'a peur de rien papa''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|112<br />
| ''''<br />
| ''I really need to pee''<br />
| ''J'ai envie de faire pipi''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|113<br />
| ''''<br />
| ''We're going to school''<br />
| ''On va à l'école''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|114<br />
| ''''<br />
| ''Happy Birthday Ferdinand!''<br />
| ''L'anniversaire de Ferdinand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|115<br />
| ''''<br />
| ''Grandpa Charles''<br />
| ''Papi Charles''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|116<br />
| ''''<br />
| ''You'Re A Tell Tale''<br />
| ''Rapporteur''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|117<br />
| ''''<br />
| ''Oh No, Not The Hospital''<br />
| ''Non pas l'hôpital''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|118<br />
| ''''<br />
| ''Drop The Frisbee, Elvis!''<br />
| ''Pas le frisbee, Elvis''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|119<br />
| ''''<br />
| ''Ferdinand's Fire Engine''<br />
| ''Le camion de Ferdinand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|120<br />
| ''''<br />
| ''Quick, Quick, it's the fireworks!''<br />
| ''Vite, le feu d'artifice''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|121<br />
| ''''<br />
| ''First one to Laugh Is The Loser''<br />
| ''Le premier qui rigole a perdu''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|122<br />
| ''''<br />
| ''Saving Super Spider!''<br />
| ''Faut sauver l'araignée''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|123<br />
| ''''<br />
| ''The Beach Club''<br />
| ''Le club de plage''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|124<br />
| ''''<br />
| ''Super Lou Is Super Amazing''<br />
| ''Elle est trop forte super Lou!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|125<br />
| ''''<br />
| ''The Little cat''<br />
| ''Le petit chat''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|126<br />
| ''''<br />
| ''It Wasn't Me''<br />
| ''C'est pas moi''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|127<br />
| ''''<br />
| ''Super Duper Mega Banana Soup''<br />
| ''La méga soupe de super bananes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|128<br />
| ''''<br />
| ''But We're Not Joking''<br />
| ''C'est pas une blague!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|129<br />
| ''''<br />
| ''Can we borrow it please please!''<br />
| ''Tu nous la prêtes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|130<br />
| ''''<br />
| ''Shopping At The Farm''<br />
| ''Les courses à la ferme''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|131<br />
| ''''<br />
| ''Super Animals''<br />
| ''Les super animaux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|132<br />
| ''''<br />
| ''Super Rabbit's disappeared!''<br />
| ''On a perdu Superlapin''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|133<br />
| ''''<br />
| ''The Big Animal Parade''<br />
| ''La grande parade des animaux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|134<br />
| ''''<br />
| ''The Lightning Fast Car''<br />
| ''La voiture rapide comme l'éclair''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|135<br />
| ''''<br />
| ''Daddy’s Birthday''<br />
| ''L'anniversaire de Papa''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|136<br />
| ''''<br />
| ''The Super Duper Spinning Top''<br />
| ''La méga super toupie''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|137<br />
| ''''<br />
| ''We’re Having Too Much Fun''<br />
| ''On veut rester chez Lou''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|138<br />
| ''''<br />
| ''It's my birthday!''<br />
| ''C'est mon anniversaire!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|139<br />
| ''''<br />
| ''The Frog Song''<br />
| ''La chanson des grenouilles''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|140<br />
| ''''<br />
| ''Milou at the Vet's''<br />
| ''Milou chez la vétérinaire''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|141<br />
| ''''<br />
| ''Come Back Rainbow!''<br />
| ''Reviens l'arc en ciel''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|142<br />
| ''''<br />
| ''You’re Such A Superhero''<br />
| ''Mais si, tu es un super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|143<br />
| ''''<br />
| ''My New Best Friend''<br />
| ''Ma nouvelle super copine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|144<br />
| ''''<br />
| ''Polly The Parrot''<br />
| ''Coco le perroquet''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|145<br />
| ''''<br />
| ''I Don’t Want To Be The Monster''<br />
| ''C'est pas moi qui fait le monstre''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|146<br />
| ''''<br />
| ''The Mountain Cabin''<br />
| ''Le refuge de montagne''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|147<br />
| ''''<br />
| ''Ferdinand’s Teddy Bear''<br />
| ''Chut, il faut faire dodo''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|148<br />
| ''''<br />
| ''A Night A The Hotel''<br />
| ''La super nuit à l'hôtel''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|149<br />
| ''''<br />
| ''These are My New Friends''<br />
| ''J'ai des nouveaux copains''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|150<br />
| ''''<br />
| ''My Mummy’s The Best''<br />
| ''C'est la meilleure ma Maman''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|151<br />
| ''''<br />
| ''It’s Not Yours''<br />
| ''C'est pas à toi''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|152<br />
| ''''<br />
| ''Super Mission!''<br />
| ''Super mission!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|153<br />
| ''''<br />
| ''It’s Nearly Christmas''<br />
| ''C'est bientôt noël''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|154<br />
| ''''<br />
| ''I’ll be Right Back''<br />
| ''Je reviens tout de suite''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|155<br />
| ''''<br />
| ''The Swimming Medal''<br />
| ''La médaille de piscine''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|156<br />
| ''''<br />
| ''The Super Duper New Game''<br />
| ''On a inventé un super jeu''<br />
|-<br />
| colspan=5 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA CZWARTA'''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|157<br />
| ''''<br />
| ''Trapped by the wolf''<br />
| ''Piégés par le loup''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|158<br />
| ''''<br />
| ''Sweet thief''<br />
| ''Le voleur de bonbons''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|159<br />
| ''''<br />
| ''Beach rescue''<br />
| ''Sauvetage à la plage''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|160<br />
| ''''<br />
| ''Watch out - robot mozzies about!''<br />
| ''Attention au robot moustique''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|161<br />
| ''''<br />
| ''The Spaghetti Tree''<br />
| ''Le super arbre à spaghettis''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|162<br />
| ''''<br />
| ''The Battle of Super Heroes''<br />
| ''La dispute des super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|163<br />
| ''''<br />
| ''The lost treasure''<br />
| ''Le méga trésor de billes''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|164<br />
| ''''<br />
| ''It’s Not Sleep Time''<br />
| ''Qui a volé la lune?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|165<br />
| ''''<br />
| ''The Monster In The Bath''<br />
| ''Le trésor du monstre du bain''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|166<br />
| ''''<br />
| ''Leave The Cat Alone''<br />
| ''Mission : sauvons le chat''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|167<br />
| ''''<br />
| ''What Is That Noise?''<br />
| ''C'est quoi ces bruits bizarres?''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|168<br />
| ''''<br />
| ''Our Secret Base Is In Danger''<br />
| ''Cabane secrète en danger''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|169<br />
| ''''<br />
| ''The Sleeping Monster''<br />
| ''La sieste du dragon''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|170<br />
| ''''<br />
| ''Super Duper Apple Sauce''<br />
| ''Miam, un goûter pour Superlapin!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|171<br />
| ''''<br />
| ''The Ant Colony''<br />
| ''Sauvons la reine des fourmis!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|172<br />
| ''''<br />
| ''The New Super Hero''<br />
| ''Le nouveau super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|173<br />
| ''''<br />
| ''Plasticine Rescue!''<br />
| ''Sauvez les pâtes à modeler''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|174<br />
| ''''<br />
| ''Professor Wolf’s Submarine''<br />
| ''Le sous-marin du professeur Wolf''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|175<br />
| ''''<br />
| ''A Mission For Super Elvis''<br />
| ''Une mission pour Super Elvis''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|176<br />
| ''''<br />
| ''Professor Wolf’s Game''<br />
| ''Le jeu du Professeur Wolf''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|177<br />
| ''''<br />
| ''Bring On The Mega Space Ships!''<br />
| ''La course de méga vaisseaux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|178<br />
| ''''<br />
| ''Super Elvis The Hero Dog''<br />
| ''Super Elvis, le chien super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|179<br />
| ''''<br />
| ''It’s Freezing Cold''<br />
| ''Quel froid, ça glace!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|180<br />
| ''''<br />
| ''The Mega Strawberry Share Out''<br />
| ''Partage de giga fraises''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|181<br />
| ''''<br />
| ''Super Hero Football''<br />
| ''Le foot de super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|182<br />
| ''''<br />
| ''Mission Anti-Lice!''<br />
| ''Mission anti-poux''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|183<br />
| ''''<br />
| ''The Runaway Hen''<br />
| ''Sauvetage à la ferme''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|184<br />
| ''''<br />
| ''A Super Team''<br />
| ''Une super équipe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|185<br />
| ''''<br />
| ''Mission: Find The Missing Keys!''<br />
| ''Mission : retrouver les clés!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|186<br />
| ''''<br />
| ''Snail Slime''<br />
| ''La Bave de l’escargot''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|187<br />
| ''''<br />
| ''Watch Out, Jellyfish About!''<br />
| ''Attention les méduses''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|188<br />
| ''''<br />
| ''Best Friends''<br />
| ''Meilleurs copains''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|189<br />
| ''''<br />
| ''Frogs In Danger''<br />
| ''Grenouilles en danger''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|190<br />
| ''''<br />
| ''Operation Super Big''<br />
| ''Mission super grand''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|191<br />
| ''''<br />
| ''Look Out For Lightning!''<br />
| ''Attention aux éclairs''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|192<br />
| ''''<br />
| ''Professor Wolf’s Bird''<br />
| ''L'oiseau du Professeur Wolf''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|193<br />
| ''''<br />
| ''The Dragon’s Hat''<br />
| ''Le chapeau du dragon''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|194<br />
| ''''<br />
| ''Operation Learning To Fly''<br />
| ''Mission pilotage''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|195<br />
| ''''<br />
| ''Operation Crab''<br />
| ''Mission crabe''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|196<br />
| ''''<br />
| ''Photo Danger''<br />
| ''Danger photo''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|197<br />
| ''''<br />
| ''Pulling Faces''<br />
| ''Le duel des grimaces''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|198<br />
| ''''<br />
| ''A super cake for super heroes''<br />
| ''Le méga gâteau de super héros''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|199<br />
| ''''<br />
| ''The mega robot who knows it all''<br />
| ''Le méga robot qui sait tout''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|200<br />
| ''''<br />
| ''On the hunt for mega snails''<br />
| ''La chasse aux mégas escargots''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|201<br />
| ''''<br />
| ''The Mega Marble''<br />
| ''Giga bille''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|202<br />
| ''''<br />
| ''The super mega course''<br />
| ''Le super méga parcours''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|203<br />
| ''''<br />
| ''Stop sulking''<br />
| ''Arrêtez de vous faire la tête!''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|204<br />
| ''''<br />
| ''We’ve lost the mega watch!''<br />
| ''Méga montre perdue''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|205<br />
| ''''<br />
| ''Super Ferdi’s Robot''<br />
| ''Le robot de SuperFerdi''<br />
|-<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|<br />
| style="background-color: #CCE2FF;"|206<br />
| ''''<br />
| ''Save The Ocean''<br />
| ''Sauvez l'océan!''<br />
|-<br />
|}<br />
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]</div>
Daru