Asterix i Obelix kontra Cezar (gra): Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (Głos rozpoznany przez porfiriona.)
 
m
Linia 1: Linia 1:
'''Asterix i Obelix kontra Cezar''' (franc. ''Astérix & Obélix contre César'', ang. ''Asterix and Obelix Take On Caesar'') – przeznaczona wyłącznie na komputery osobiste zręcznościowa gra przygodowa z 2000 roku wyprodukowana przez Cryo Interactive na podstawie filmu ''[[Asterix i Obelix kontra Cezar]]''. W Polsce wydana przez [[CD Projekt]] 15 września [[2000]] roku.
+
'''Asterix i Obelix kontra Cezar''' (franc. ''Astérix & Obélix contre César'', ang. ''Asterix and Obelix Take on Caesar'') – przeznaczona wyłącznie na komputery osobiste zręcznościowa gra przygodowa z 2000 roku wyprodukowana przez Cryo Interactive na podstawie filmu ''[[Asterix i Obelix kontra Cezar]]''. W Polsce wydana przez [[CD Projekt]] 15 września [[2000]] roku.
  
 
== Wersja polska ==
 
== Wersja polska ==

Wersja z 15:24, 26 gru 2015

Asterix i Obelix kontra Cezar (franc. Astérix & Obélix contre César, ang. Asterix and Obelix Take on Caesar) – przeznaczona wyłącznie na komputery osobiste zręcznościowa gra przygodowa z 2000 roku wyprodukowana przez Cryo Interactive na podstawie filmu Asterix i Obelix kontra Cezar. W Polsce wydana przez CD Projekt 15 września 2000 roku.

Wersja polska

Udział wzięli:

i inni


Asterix
Filmy animowane Asterix GallAsterix i KleopatraDwanaście prac AsteriksaAsterix kontra CezarAsterix w BrytaniiWielka bitwa AsteriksaAsterix podbija AmerykęAsterix i wikingowieAsteriks i Obeliks: Osiedle bogówAsteriks i Obeliks: Tajemnica magicznego wywaru
Filmy aktorskie Asterix i Obelix kontra CezarAsterix i Obelix: Misja KleopatraAsterix na olimpiadzieAsterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości
Gry Asterix i Obelix kontra CezarAsterix & Obelix XXLAsterix & Obelix XXL 2: Mission Las VegumAsterix na olimpiadzie