Batman: Toksyczny chłód: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
m (Źródło: http://www.translatikos.com/games/)
m
 
Linia 1: Linia 1:
'''Batman: Toksyczny chłód''' (org. ''Batman: Toxic Chill'', 2003) – przygodowo-logiczna gra przygotowana przez firmę Riverdeep z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów, oparta o komiksy DC.
+
'''Batman: Toksyczny chłód''' (ang. ''Batman: Toxic Chill'', 2003) – przygodowo-logiczna gra przygotowana przez firmę Riverdeep z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów, oparta o komiksy DC.
  
 
Gra w Polsce została wydana 23 czerwca [[2005]] roku przez [[CD Projekt]].
 
Gra w Polsce została wydana 23 czerwca [[2005]] roku przez [[CD Projekt]].

Aktualna wersja na dzień 22:36, 14 cze 2019

Batman: Toksyczny chłód (ang. Batman: Toxic Chill, 2003) – przygodowo-logiczna gra przygotowana przez firmę Riverdeep z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów, oparta o komiksy DC.

Gra w Polsce została wydana 23 czerwca 2005 roku przez CD Projekt.

Opis gry

Batman: Toxic Chill (pol. Batman: Toksyczny chłód) to już druga gra z tytułowym superbohaterem w roli głównej, kierowana zdecydowanie do młodszych użytkowników komputera (dzieci w wieku od 7 do 10 lat). Tym razem Mrocznemu Rycerzowi towarzyszy jego pomocnik, Robin. Zadaniem naszych herosów jest powstrzymanie dwóch nikczemników: Człowieka-Zagadkę i Mr. Freeze'a, którzy połączyli swoje siły w celu zniszczenia miasta Gotham.

Twórcy programu przygotowali pięć różnych wciągających zabaw. Osoby siedzące przed monitorami komputerów mają do czynienia z mniej lub bardziej skomplikowanymi łamigłówkami, wymagającymi praktycznego wykorzystania szeregu umiejętności, m.in. rozpoznawania wzorów, dekodowania przeróżnych kryptogramów, prawidłowego rozwiązywania problemów, a także formułowania i sprawdzania podstawowych hipotez. Gracze ćwiczą rozumienie tekstu, doskonalą też słuch. Każde pomyślnie rozwiązanie zagadki oznacza przybliżenie się graczy do dwóch ściganych osobników i tym samym ostateczne uratowanie miasta.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3171

Wersja polska

Wersja polska: CD Projekt
Nagrania: START INTERNATIONAL POLSKA
Tłumaczenie: Jakub Radzimiński
Głosów użyczyli: