Bob budowniczy: Przygody na zamku (gra): Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Utworzono nową stronę "'''Bob budowniczy: Przygody na zamku''' lub '''Bob budowniczy: Przygoda Boba w zamku''' (ang. ''Bob the Builder: Bob's Castle Adventure'') – gra edukacyjna z 2002 roku...")
 
m (Wersja polska)
Linia 17: Linia 17:
 
* [[Jerzy Rogowski]] – '''Tata Boba'''
 
* [[Jerzy Rogowski]] – '''Tata Boba'''
 
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''Profesor Podgórzańska'''
 
* [[Agnieszka Kunikowska]] – '''Profesor Podgórzańska'''
 +
* [[Elżbieta Kopocińska|Elżbieta Bednarek]] – '''Goście na przyjęciu'''
 +
* [[Jerzy Mazur]] – '''Goście na przyjęciu'''
 
i inni
 
i inni
 
{{Bob budowniczy}}
 
{{Bob budowniczy}}
 
[[Kategoria:Gry i programy edukacyjne dla dzieci]]
 
[[Kategoria:Gry i programy edukacyjne dla dzieci]]

Wersja z 09:46, 12 paź 2019

Bob budowniczy: Przygody na zamku lub Bob budowniczy: Przygoda Boba w zamku (ang. Bob the Builder: Bob's Castle Adventure) – gra edukacyjna z 2002 roku zrobiona przez THQ Inc. i HIT Entertainment PLC na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule. Gra w Polsce została wydana 5 grudnia 2003 roku przez Licomp EMPiK Multimedia.

Opis gry

Bob wraz z przyjaciółmi zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. Łopaty w dłoń! Czas pomóc Bobowi i jego przyjaciołom w najnowszym zadaniu. Razem z nimi zaprojektuj wspaniały park, a w nim między innymi wybieg dla wiewiórek i tor deskorolkowy dla Stracha. Tu czeka na Ciebie sympatyczny Bob Budowniczy oraz ponad 10 różnych zabaw, mnóstwo śpiewania i radości! Stwórz wspaniały i pełen atrakcji park zabaw. Zbuduj w nim sadzawki, posadź rośliny, rozstaw inne atrakcje, a potem obejrzyj jak wygląda w lecie i zimie. Potem napraw uszkodzony tor deskorolkowy, a następnie pomóż Strachowi w jego sportowych wyczynach! Razem z dźwigiem zbudujcie wybieg dla wiewiórek. Będą miały wiele radości! Pomóż spychaczowi zebrać wszystkie elementy pola golfowego, a następnie rozegraj partyjkę z Bobem. Pomóż Panu Ogórkowi zagonić zwierzęta do swoich zagród i zbuduj 3 szkielety prehistorycznych dinozaurów do muzeum. Najmłodsi znajdą tu zestaw rozmaitych mini gier, wyścigów, rozwiązywania zagadek, układania puzzli, znajdywania pasujących elementów, a każda z zabaw posiada możliwość dostosowania poziomu trudności do możliwości najmłodszych.

Źródło: https://merlin.pl/bob-budowniczy-bob-buduje-park-bbc-worldwide/1959637/

Wersja polska

Polska wersja piosenki Bob Budowniczy wyprodukowana przez: TELEWIZJA POLSKA S.A.
Obsada:

i inni

Bob budowniczy
Seriale Bob budowniczyBob na budowie
Filmy Bob budowniczy i niezapomniane święta Bożego NarodzeniaBob budowniczy: Przygody na zamkuBob budowniczy: Zasypani śniegiemBob budowniczy na Dzikim ZachodzieBob budowniczy: Wyścig po złotoBob budowniczy: Legenda Złotego MłotaBob budowniczy: Wielkie wykopaliskaBob budowniczy: Mega pojazdy
Gry Bob budowniczy: Damy radę?Bob budowniczy: Bob buduje parkBob budowniczy: Przygody na zamkuBob budowniczy: Budujemy lunaparkBob budowniczy: Budujemy zoo