Boomerang: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
m
m (uzupełnienie)
 
Linia 77: Linia 77:
 
* ''[[Scooby Doo (serial animowany)|Scooby Doo]]''
 
* ''[[Scooby Doo (serial animowany)|Scooby Doo]]''
 
* ''[[Scooby Doo, gdzie jesteś?]]''
 
* ''[[Scooby Doo, gdzie jesteś?]]''
 +
* ''[[Scooby-Doo i… zgadnij kto?]]''
 
* ''[[Scooby i Scrappy Doo]]''
 
* ''[[Scooby i Scrappy Doo]]''
 
* ''[[Skunks Fu]]''
 
* ''[[Skunks Fu]]''

Aktualna wersja na dzień 17:54, 7 paź 2019

Boomerang – kanał telewizyjny nadający programy dla dzieci. Kanał dostępny jest w Polsce na platformach cyfrowych oraz w niektórych sieciach kablowych. W Polsce jest również dostępny siostrzany kanał – Cartoon Network. Kanał nadaje głównie seriale klasyczne które pochodzą ze studia Hanna-Barbera, Warner Bros., MGM, oraz produkcje Cartoon Network.
Kanał w Polsce rozpoczął nadawanie w czerwcu 2005 r. Do 31 stycznia 2008 r. nie wszystkie kreskówki były opatrzone polskim dubbingiem – jedynie te, które były emitowane przez Cartoon Network Polska lub niedawno zostały zdubbingowane.
Obecnie kanał nadaje 24 godziny na dobę i wszystkie kreskówki są w języku polskim. Do chwili obecnej nie powstał dubbing do dwóch seriali, które Boomerang emitował do 31 stycznia 2008 roku: Dzieciństwo Flintstonów i Nowe zagadki Scooby Doo.

Od 12 października 2011 roku emitowana jest oddzielna wersja Boomerangu dla Centralnej i Wschodniej Europy, jednocześnie w tym dniu pojawił się blok Cartoonito z kreskówkami dla najmłodszych, emitowany w Polsce do 31 grudnia 2013.

Seriale

Cartoonito:

Kino Boomerang

Filmy animowane:

Filmy fabularne:

Linki zewnętrzne