Burnout Paradise: The Ultimate Box: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
m (Linki zewnętrzne)
m (Pottero przeniósł stronę Burnout Paradise do Burnout Paradise: The Ultimate Box: Ta edycja gry miała polski dubbing, wcześniejsze – na PS3 i X360 – były po angielsku.)
(Brak różnic)

Wersja z 01:36, 1 lis 2019

Burnout Paradise – gra wyścigowa stworzona przez Criterion Studios, w Polsce wydana przez Electronic Arts Polska 25 stycznia 2008 roku.

Rozgrywka i polska wersja

Gra oferuje ponad setkę wyścigów, które rozegrać można na ulicach fikcyjnej metropolii Paradise City. Tytuł pierwotnie wydany został jedynie na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, do których w czasie późniejszym można było pobrać rozszerzenia, umożliwiające m.in. prowadzenie motorów. 6 lutego 2009 roku wydany został Burnout Paradise: The Ultimate Box, dostępny również na komputery osobiste, zawierający wszystkie dotychczasowe rozszerzenia oraz nowy tryb zabawy. Wersja The Ultimate Box w wydaniu na pecety i PlayStation 3 opatrzona została polskim dubbingiem. Jedynym ludzkim głosem słyszanym w grze jest postać DJ-a Atomiki, w którego wcielił się Jarosław Boberek. Poza prowadzeniem audycji radiowej, Atomica jest również „narratorem”, udzielających podstawowych informacji odnośnie wyścigu czy przeznaczenia danej lokacji, jak np. złomowisko.

Linki zewnętrzne