Burnout Paradise: The Ultimate Box: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
m
m
Linia 10: Linia 10:
 
|platformy={{Platforma|PC}}, {{Platforma|PS3}}, {{Platforma|PS4}}, {{Platforma|X1}}
 
|platformy={{Platforma|PC}}, {{Platforma|PS3}}, {{Platforma|PS4}}, {{Platforma|X1}}
 
}}
 
}}
'''Burnout Paradise: The Ultimate Box''' – gra wyścigowa stworzona przez Criterion Studios, w Polsce wydana przez [[Electronic Arts Polska]] 3 lutego [[2009]] roku, będącą reedycją wydanego rok wcześniej ''Burnout Paradise''. Z dubbingiem wydano wersje przeznaczone na komputery osobiste i konsolę PlayStation 3. W 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One wydano odświeżoną wersję ''The Ultimate Box'', zatytułowaną ''Burnout Paradise Remastered''.
+
'''Burnout Paradise: The Ultimate Box''' – gra wyścigowa stworzona przez Criterion Studios, w Polsce wydana przez [[Electronic Arts Polska]] 3 lutego [[2009]] roku, będącą reedycją wydanego rok wcześniej ''Burnout Paradise''. Z dubbingiem wydano wersje przeznaczone na komputery osobiste i konsolę PlayStation 3. W 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One wydano odświeżoną wersję ''The Ultimate Box'', zatytułowaną '''''Burnout Paradise Remastered'''''.
  
== Rozgrywka i polska wersja ==
+
== Fabuła ==
Gra oferuje ponad setkę wyścigów, które rozegrać można na ulicach fikcyjnej metropolii Paradise City. Tytuł pierwotnie wydany został jedynie na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, do których w czasie późniejszym można było pobrać rozszerzenia, umożliwiające m.in. prowadzenie motorów. 6 lutego 2009 roku wydany został ''Burnout Paradise: The Ultimate Box'', dostępny również na komputery osobiste, zawierający wszystkie dotychczasowe rozszerzenia oraz nowy tryb zabawy. Wersja ''The Ultimate Box'' w wydaniu na pecety i PlayStation 3 opatrzona została polskim dubbingiem. Jedynym ludzkim głosem słyszanym w grze jest postać DJ-a Atomiki, w którego wcielił się '''[[Jarosław Boberek]]'''. Poza prowadzeniem audycji radiowej, Atomica jest również „narratorem”, udzielających podstawowych informacji odnośnie wyścigu czy przeznaczenia danej lokacji, jak np. złomowisko.
+
Pal gumę i zdzieraj metal na otwartych trasach Paradise City, skacząc, wykonując numery kaskaderskie i jeżdżąc na skróty. Zostań wirtuozem prędkości, wykorzystując znajomość miasta, by znajdować najszybsze trasy i zaskakiwać przeciwników. Niszcz znajomych w grze sieciowej lub połączcie siły, by rozprawić się z setkami wyzwań online.
 +
 
 +
Wyrzuć podręcznik do nauki jazdy i ustanawiaj rekordy prędkości i rozwałki w całym mieście. Poprawiaj statystyki i udowodnij znajomym, że naprawdę potrafisz siać zniszczenie. Nie przestawaj pędzić, skakać, kręcić bączków i przedzierać się przez miasto, roztrzaskując inne samochody i zostawiając za sobą gąszcz bardzo kosztownych szczątków i gruzów.<br />
 +
'''Źródło''': [https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/burnout/burnout-paradise-remastered Origin]
 +
 
 +
== Wersja polska ==
 +
'''Udział wzięli''':
 +
* [[Jarosław Boberek]] '''DJ Atomica'''
  
 
== Linki zewnętrzne ==
 
== Linki zewnętrzne ==

Wersja z 01:57, 1 lis 2019

Burnout Paradise: The Ultimate Box

Burnout Paradise.jpg
Gatunek wyścigowa
Producent Criterion Games
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2009
2018 (Remastered)
Premiera dubbingu 03 lutego 2009
16 marca 2018 (Remastered)
Platformy z dubbingiem PC, PS3, PS4, X1

Burnout Paradise: The Ultimate Box – gra wyścigowa stworzona przez Criterion Studios, w Polsce wydana przez Electronic Arts Polska 3 lutego 2009 roku, będącą reedycją wydanego rok wcześniej Burnout Paradise. Z dubbingiem wydano wersje przeznaczone na komputery osobiste i konsolę PlayStation 3. W 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One wydano odświeżoną wersję The Ultimate Box, zatytułowaną Burnout Paradise Remastered.

Fabuła

Pal gumę i zdzieraj metal na otwartych trasach Paradise City, skacząc, wykonując numery kaskaderskie i jeżdżąc na skróty. Zostań wirtuozem prędkości, wykorzystując znajomość miasta, by znajdować najszybsze trasy i zaskakiwać przeciwników. Niszcz znajomych w grze sieciowej lub połączcie siły, by rozprawić się z setkami wyzwań online.

Wyrzuć podręcznik do nauki jazdy i ustanawiaj rekordy prędkości i rozwałki w całym mieście. Poprawiaj statystyki i udowodnij znajomym, że naprawdę potrafisz siać zniszczenie. Nie przestawaj pędzić, skakać, kręcić bączków i przedzierać się przez miasto, roztrzaskując inne samochody i zostawiając za sobą gąszcz bardzo kosztownych szczątków i gruzów.
Źródło: Origin

Wersja polska

Udział wzięli:

Linki zewnętrzne