Ciekawski George 2: Gońcie tę małpę!: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
(Utworzył nową stronę „'''Ciekawski George 2: Gońcie tę małpę!''' (ang. ''Curious George 2: Follow that monkey!'', 2010) – amerykański film animowany. Kontynuacja filmu animowanego [[C…”)
 
m (poprawa linków)
Linia 1: Linia 1:
'''Ciekawski George 2: Gońcie tę małpę!''' (ang. ''Curious George 2: Follow that monkey!'', 2010) – amerykański film animowany. Kontynuacja filmu animowanego [[Ciekawski George]] z 2006 roku. Film miał premierę w Polsce 28 sierpnia [[2010]] roku na antenie [[Canal+]].
+
'''Ciekawski George 2: Gońcie tę małpę!''' (ang. ''Curious George 2: Follow that monkey!'', 2010) – amerykański film animowany. Kontynuacja filmu animowanego ''[[Ciekawski George]]'' z 2006 roku. Film miał premierę w Polsce 28 sierpnia [[2010]] roku na antenie [[Canal+]].
  
 
== Fabuła ==
 
== Fabuła ==
Linia 7: Linia 7:
  
 
== Wersja polska ==
 
== Wersja polska ==
'''Wersja polska''': na zlecenie [[Canal+|CANALu+]] – [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]]<br />
+
'''Wersja polska''': na zlecenie CANALu+ – [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]]<br />
 
'''Reżyseria''': [[Cezary Morawski]]<br />
 
'''Reżyseria''': [[Cezary Morawski]]<br />
 
'''Dialogi''': [[Kamila Klimas-Przybysz]]<br />
 
'''Dialogi''': [[Kamila Klimas-Przybysz]]<br />
Linia 23: Linia 23:
 
* [[Agnieszka Mrozińska]]
 
* [[Agnieszka Mrozińska]]
 
* [[Monika Węgiel]]
 
* [[Monika Węgiel]]
* [[Brygida Turowska]]
+
* [[Brygida Turowska-Szymczak|Brygida Turowska]]
 
* [[Janusz Wituch]]
 
* [[Janusz Wituch]]
 
* [[Mikołaj Klimek]]
 
* [[Mikołaj Klimek]]

Wersja z 09:19, 19 kwi 2011

Ciekawski George 2: Gońcie tę małpę! (ang. Curious George 2: Follow that monkey!, 2010) – amerykański film animowany. Kontynuacja filmu animowanego Ciekawski George z 2006 roku. Film miał premierę w Polsce 28 sierpnia 2010 roku na antenie Canal+.

Fabuła

Sympatyczna, choć rozbrykana małpka o imieniu George zaprzyjaźnia się z młodą słonicą Kaylą, która właśnie trafiła do nowojorskiego cyrku. Chcąc pomóc nowej przyjaciółce odnaleźć rodzeństwo, George zwraca się o pomoc do starego znajomego. Jest nim Mężczyzna w Żółtym Kapeluszu, czyli Ted, pracownik muzeum historii naturalnej. Zabiera on oba stworzenia w niezwykłą podróż. Teraz cała trójka pieszo, pociągiem i ciężarówką przemierza całą Amerykę. Wyprawa okazuje się tym trudniejsza, że ciekawski George co jakiś czas pakuje siebie i swoich towarzyszy w poważne tarapaty. Po wielu zabawnych i emocjonujących przygodach udaje im się wreszcie odnaleźć brata i siostrę Kayli w Kalifornii. Zostają jednak oskarżeni o próbę kradzieży słoni i odesłani do Nowego Jorku. Na szczęście właściciel cyrku szybko orientuje się, co jest powodem przygnębienia małej słonicy, pozwala więc, by jej bliscy dołączyli do niej. W ten sposób determinacja i przyjaźń łącząca bohaterów sprawiają, że wielka przygoda kończy się szczęśliwie. Kontynuacja filmu animowanego, zrealizowanego w roku 2006 na podstawie popularnej serii książeczek dziecięcych autorstwa małżonków H.A i Margret Reyów.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/prog-24396599.html

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie CANALu+ – DUBBFILM
Reżyseria: Cezary Morawski
Dialogi: Kamila Klimas-Przybysz
Dźwięk i montaż: Renata Gontarz
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Wystąpili:

Lektor: Paweł Bukrewicz

Zobacz także

Linki zewnętrzne