Dinopociąg: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
m (uzupełnienie)
 
Linia 6: Linia 6:
 
|kraj= Stany Zjednoczone
 
|kraj= Stany Zjednoczone
 
|język= angielski
 
|język= angielski
|stacja= [[MiniMini+]], [[JimJam|Polsat JimJam]], [[Netflix]]
+
|stacja= [[MiniMini+]], [[JimJam|Polsat JimJam]], [[Netflix]], [[TV Puls|PULS 2]]
 
|lata produkcji= 2009-
 
|lata produkcji= 2009-
 
|data premiery= 1 września [[2011]]
 
|data premiery= 1 września [[2011]]
Linia 218: Linia 218:
 
** '''Kucharz Karcharodontozaur''' <small>(odc. 74b)</small>,
 
** '''Kucharz Karcharodontozaur''' <small>(odc. 74b)</small>,
 
** '''Danek Dimetrodon''' <small>(odc. 77b)</small>
 
** '''Danek Dimetrodon''' <small>(odc. 77b)</small>
* [[Katarzyna Łaska-Kazanowska|Katarzyna Łaska]] – '''Penelopa Protoceratops''' <small>(odc. 47a)</small>
+
* [[Katarzyna Łaska-Kaczanowska|Katarzyna Łaska]] – '''Penelopa Protoceratops''' <small>(odc. 47a)</small>
 
* [[Dominika Sell-Kukułka|Dominika Sell]] – '''Józia Jeholornis''' <small>(odc. 48a)</small>
 
* [[Dominika Sell-Kukułka|Dominika Sell]] – '''Józia Jeholornis''' <small>(odc. 48a)</small>
 
* [[Joanna Kudelska]] – '''Stasia Cimolestes''' <small>(odc. 48b)</small>
 
* [[Joanna Kudelska]] – '''Stasia Cimolestes''' <small>(odc. 48b)</small>

Aktualna wersja na dzień 14:56, 29 cze 2020

Dinopociąg

Dinosaur Train

Dinopociąg.jpg
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna MiniMini+, Polsat JimJam, Netflix, PULS 2
Lata produkcji 2009-
Data premiery dubbingu 1 września 2011
Wyemitowane
serie
3 z 5
Wyemitowane odcinki 79 ze 100

Dinopociąg (ang. Dinosaur Train, 2009-??) – amerykański serial animowany, emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 1 września 2011 roku. Od 1 września 2016 roku emitowany jest też na kanale Polsat JimJam.

Fabuła

Serial animowany, w którym dinozaury przybliżają dzieciom zagadnienia nauk ścisłych, przyrodniczych oraz paleontologii. Jego bohaterowie podróżują pociągiem przystosowanym do przewozu wszystkich rodzajów dinozaurów. Przemierzają prehistoryczne dżungle, bagna, wulkany i oceany, aby poznać podstawowe pojęcia z dziedziny historii naturalnej. Podczas swoich przygód odkrywają nowe gatunki dinozaurów, badają, jak wyglądał prehistoryczny świat oraz dowiadują się, czym te wielkie gady różnią się od dzisiejszych istot żywych.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-537596

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie MiniMini+ (odc. 1-66) / platformy nc+ (odc. 67-79)START INTERNATIONAL POLSKA
Udział wzięli:

  • Magdalena KusaMała (odc. 1-66)
  • Sara LewandowskaMała (odc. 67-79)
  • Olga BończykPani Pteranodon
  • Jacek BończykPan Pteranodon
  • Beniamin Lewandowski
    • Bratek (odc. 1-40),
    • Nuk Brachiozaur (odc. 55a, 56a, 56b, 57a)
  • Bernard LewandowskiBratek (odc. 67-79)
  • Waldemar BarwińskiKonduktor
  • Iwo FajlhauerSam (odc. 1-40)
  • Mateusz CeranSam (odc. 41-79)
  • Olga ZarębaGwiazdka
  • Beata Jankowska-Tzimas
    • Sylvia Stygimoloch (odc. 1a),
    • Pani Triceratops (odc. 2b, 14b, 19b, 23b, 29b, 70a),
    • Lena Lesotozaur (odc. 21a, 40a),
    • Tola Troodon (odc. 69a, 79a),
    • Teresa Tyranozaur (odc. 78b)
  • Krzysztof Cybiński
    • Kasjer (odc. 1ab, 5a, 16a),
    • Sergiusz Stegozaur (odc. 3a, 15b, 56a, 56b, 60b, 77a),
    • Rafał Raptorex (odc. 45a),
    • Pawek Protopteryx (odc. 69b),
    • kelner (odc. 70a, 72a, 78b)
  • Joanna Węgrzynowska
    • Pani Korytozaur (odc. 2a, 13a, 14b),
    • Ela (odc. 10b),
    • Krysia Kriolofozaur (odc. 53b, 75b),
    • Michaś Mikroraptor (odc. 54b),
    • Gucio Galimim (odc. 55a, 56a, 56b),
    • żółwiki morskie (odc. 66a),
    • Lidia Lambeozaur (odc. 72a)
  • Kacper CybińskiTryk Triceratops (odc. 2b, 7b, 13b, 19b, 23b, 29b, 46b, 47a, 51a)
  • Michał MostowiecTryk Triceratops (odc. 67ab, 68ab, 70a, 77a)
  • Anna Apostolakis
    • Gosia Giganotozaur (odc. 4a, 4b, 10a, 12b, 14a, 21a, 24a, 25a, 25b, 36a, 36b, 38b, 41b, 47b, 48a, 63b, 67b, 69b, 72a, 74b),
    • Babcia Pteranodon (odc. 61b, 62b, 72b),
    • Glyptops (odc. 74a)
  • Elżbieta JędrzejewskaTeresa Tyranozaur (odc. 4a, 6b, 8b, 12b, 42a, 42b)
  • Maciej DybowskiNuk Brachiozaur (odc. 4b, 10b, 13b, 16a, 17b, 38b, 40a)
  • Izabela DąbrowskaPani Troodon (odc. 5a, 14b, 16a, 17b, 27b, 28b, 38b, 40a, 40b, 41a, 41b, 43a, 47b, 51a, 55b, 56a, 56b, 60b, 63b, 66b, 69a, 77b)
  • Tomasz Steciuk
    • Kelner (odc. 5a),
    • Tymek Troodon (odc. 17a, 52a, 52b)
  • Agnieszka Fajlhauer
    • Piotruś Peteinozaur (odc. 5b, 20a, 33b, 40a, 48a, 67ab),
    • Pani Terizinozaur (odc. 29a)
  • Magdalena Krylik
    • Mama Piotrusia Peteinozaura (odc. 5b),
    • Wiktoria Welociraptor (odc. 7a, 26b),
    • Mama Michasia Mikroraptora (odc. 11a, 54b),
    • Mania Mozozaur (odc. 65a)
  • Wit Apostolakis-GluzińskiOlek i Olaf Ornitomimy (odc. 6a, 13b, 38b, 41b, 56a, 56b)
  • Agnieszka Kunikowska
    • Pani Ornitomim (odc. 6a, 38b),
    • Awizaur (odc. 12b),
    • Stella Styrakozaur (odc. 34b),
    • Maria Majazaura (odc. 35a),
    • Pela Peteinozaur (odc. 75a, 76a)
  • Barbara Zielińska
    • Wanda Welociraptor (odc. 7a, 14b, 26b, 56b),
    • Paulina Proganochelys (odc. 66b, 74a)
  • Mateusz Narloch
    • Krzysiek (odc. 7b),
    • Darek Deinonych (odc. 11a, 14a, 55a, 56a, 56b),
    • Romek Raptorex (odc. 45a),
    • Samson Zauroposejdon (odc. 54b)
  • Mikołaj Klimek
    • Pan Argentynozaur (odc. 8a),
    • maszynista #2 (odc. 12a)
  • Jakub MolędaArek Argentynozaur (odc. 8a, 60a)
  • Robert Czebotar
    • Dr Scott (paleontolog),
    • Jarek Jangczuanozaur (odc. 56b)
  • Jakub Szydłowski
    • Ken Ankylozaur (odc. 8b, 33a),
    • Król Kriolofozaur (odc. 19a, 40b, 41b, 42a, 42b, 53b, 75b),
    • krab (odc. 38a),
    • Alan Alamozaur (odc. 39b)
  • Beata Wyrąbkiewicz
    • Patrycja Paleobatrach (odc. 9b, 16a, 19b, 57b),
    • Lidia Lambeozaur (odc. 30a, 40b, 51b, 60b),
    • Cynka Cimolestes (odc. 32b, 36b, 48b, 50a, 62a, 71a),
    • Sandra Rozgwiazda (odc. 44b),
    • żaba (odc. 46a),
    • żółwie (odc. 46a)
  • Elżbieta Bednarek
    • Anita Awizaur (odc. 10a, 14a),
    • Wera (odc. 48a)
  • Marek RobaczewskiPan Deinonych (odc. 11a)
  • Agnieszka MatysiakPani Deinonych (odc. 11a)
  • Paweł Szczesny
    • maszynista #1 (odc. 12a),
    • Tytus Tyranozaur (odc. 12b, 39b, 42a, 42b, 77a)
  • Krzysztof Królak
    • Patryk Korytozaur (odc. 13a),
    • Oskar Oryktodrom (odc. 18a),
    • Tristan Triceratops (odc. 23b)
  • Andrzej ChudyAndrzej Allozaur (odc. 14a, 15b, 41a, 77a)
  • Jan KulczyckiSpinozaur (odc. 15a, 49b)
  • Jarosław Domin
    • Paweł Krab Pustelnik (odc. 18b, 21b, 44b, 46a, 49a),
    • Ksawery Ksenotarsozaur (odc. 56b),
    • Dziadek Pteranodon (odc. 61b, 62b, 72b)
  • Mieczysław MorańskiEnantiornit (odc. 19b, 20b, 24b)
  • Anna Sztejner
    • Asia Archaeopteryx (odc. 20a, 27b, 55b, 69b),
    • Frania Fabrozaur (odc. 55a, 56a, 56b),
    • Rachela Raptodon (odc. 56a, 56b),
    • Kasia Castorocauda (odc. 71a),
    • Elka Effigia (odc. 76a)
  • Brygida Turowska
    • Pani Lesotozaur (odc. 21a),
    • Eryk Einiozaur (odc. 22a),
    • Sara Szonizaur (odc. 54a),
    • Hania Hadrozaur (odc. 55b, 56a, 56b)
  • Krzysztof BanaszykWujek Jan (odc. 22a)
  • Jacek Kopczyński
    • Wiz Hesperornis (odc. 22b, 36b),
    • Bileter (odc. 24b),
    • Vlad Volaticotherium (odc. 51a, 73b),
    • pan Stygimoloch (odc. 55a, 66b),
    • Ulisses Ultraraptor (odc. 56b),
    • Dawid i Donald Dilofozaury (odc. 63a),
    • Haplocheirus (odc. 74a),
    • Tomek Pterodaustro (odc. 75a),
    • Eoraptor (odc. 79a)
  • Wojciech Paszkowski
    • Adam Adokus (odc. 23a, 36b, 49a, 57b, 74a),
    • pan Daspletozaur (odc. 34a),
    • Jan Einiozaur (odc. 55a, 56a, 56b),
    • Emanuel Enantiornit (odc. 69b)
  • Mirosława KrajewskaPaulina Proganochelys (odc. 23a)
  • Adam Pluciński
    • Thor Triceratops (odc. 23b),
    • Kacper Kecalkoatl (odc. 31a, 33b)
  • Jan Rotowski
    • Gilbert (odc. 25a, 25b, 26a, 26b, 27a, 28a, 28b, 40a),
    • Krzysiek (odc. 46a, 62a)
  • Klaudiusz KaufmannMarcin Amargazaur (odc. 25a)
  • Stefan KnotheChang Konfuciuzornis (odc. 26a)
  • Wojciech Machnicki
    • Zbyszek Zhejiangopterus (odc. 26b),
    • Pan Cretoksyrina (odc. 38a)
  • Cezary Kwieciński
    • Iggy Iguanodon (odc. 27a, 55b, 56a, 56b),
    • Kajetan Kwantazaur (odc. 56a, 56b)
  • Modest RucińskiKuba Kentrozaur (odc. 28a)
  • Miłogost Reczek
    • Pan Terizinozaur (odc. 29a),
    • Parys Paramacellodus (odc. 37b),
    • Marek Megaraptor (odc. 49b)
  • Krystyna Kozanecka-KołakowskaTea Terizinozaur (odc. 29a)
  • Zbigniew SuszyńskiLeon Lambeozaur (odc. 30a, 31b, 36b, 39b, 40b, 41a, 46a, 49a, 50a, 51b, 55b, 56a, 56b, 60b, 70b)
  • Grzegorz Drojewski
    • Lucjan Lambeozaur (odc. 30a, 30b, 31b, 39b, 46a, 51b, 59b, 60b),
    • Patryk Pachycefalozaur (odc. 64a)
  • Robert TonderaPan Kecalkoatl (odc. 31a, 78a)
  • Janusz Zadura
    • Maciek Masjakazaur (odc. 32a, 73a),
    • Franek Fruitafossor (odc. 76b)
  • Cezary Nowak
    • Gienek Euoplocefal (odc. 33a, 36b),
    • Bronek Beelzebufo (odc. 73a)
  • Elżbieta KijowskaSonia Styrakozaur (odc. 34b)
  • Anna Sroka
    • Mariusz Majazaura (odc. 35a),
    • Pani Pliozaur (odc. 37a)
  • Artur PontekEdek Elasmozaur (odc. 36a, 37b, 53a)
  • Kajetan Lewandowski
    • Przemek Pliozaur (odc. 37a),
    • Nuk Brachiozaur (odc. 51a),
    • Patryk (odc. 56a, 56b),
  • Joanna Pach
    • Klara Cretoksyrina (odc. 38a),
    • Jola Jaksartozaur (odc. 55b, 56a, 56b),
    • Ala Alamozaur (odc. 57a)
    • mama żółwików morskich (odc. 66a)
  • Jacek WolszczakMatt i Max Michelinoceras (odc. 39a)
  • Justyna Bojczuk
    • Ania Tyranozaur (odc. 42a, 67ab, 68ab, 77a, 78b),
    • Pysia Polycotylus (odc. 78b)
  • Adam Krylik
    • burmistrz Kosmoceratops (odc. 42a, 42b, 74a, 75a, 76a, 77a),
    • Hieronim (odc. 74b)
  • Adam BaumanSylwek Sinowenator (odc. 43a)
  • Klementyna Umer
    • Sana Sanajeh (odc. 44a),
    • Petronela Polycotylus (odc. 78b)
  • Monika PikułaRóża Raptorex (odc. 45a)
  • Janusz Wituch
    • ślimak (odc. 46b),
    • Kucharz Karcharodontozaur (odc. 74b),
    • Danek Dimetrodon (odc. 77b)
  • Katarzyna ŁaskaPenelopa Protoceratops (odc. 47a)
  • Dominika SellJózia Jeholornis (odc. 48a)
  • Joanna KudelskaStasia Cimolestes (odc. 48b)
  • Tomasz Borkowski
    • Adrian Adokus (odc. 50b),
    • Otto Oftalmozaur (odc. 53a)
  • Grzegorz Kwiecień
    • Tadek Ptilodus (odc. 50b),
    • Józek Hesperornis (odc. 67a),
    • Reniek Ramforynch (odc. 75a, 76a),
    • Kacper Kecalkoatl (odc. 78a)
  • Natalia JankiewiczLilia Lambeozaur (odc. 51b, 59b, 60b, 67ab, 68ab, 70b)
  • Jacek Król
    • Maniek Megalozaur (odc. 55b, 56a, 56b),
    • Nikodem Nodozaur (odc. 55b, 56a, 56b),
    • Pan Argentynozaur (odc. 60a),
    • Teodor Triceratops (odc. 77a)
  • Łukasz WęgrzynowskiWitek Wannanozaur (odc. 56b)
  • Grzegorz Pawlak
    • Zenek Zizongozaur (odc. 56b),
    • Apollo Apatozaur (odc. 59a),
    • Marian Mozozaur (odc. 65a),
    • Tobiasz (odc. 66b, 69a, 70a, 78a)
  • Anna Gajewska
    • Dominika Diplodok (odc. 58a),
    • Oliwia Owiraptor (odc. 62a)
  • Monika Kwiatkowska
    • Pamela Pachycefalozaur (odc. 64a),
    • Klaudia Chirostenot (odc. 65b, 72a)
  • Karol JankiewiczOlek i Olaf Ornitomimy (odc. 74a)
  • Ewa Prus
    • Ewa Eoraptor (odc. 74a, 77b),
    • Diana Deinozuch (odc. 76a)

i inni

Lektor: Marek Ciunel

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
01.09.2011 001 Dolina Stygimolochów Valley of the Stygimolochs
Mała kocha ryby Tiny Loves Fish
02.09.2011 002 Zew dzikich korytozaurów The Call of the Wild Corythosaurus
Triceratops na obiedzie Triceratops for Lunch
03.09.2011 003 Sposób na upał Beating the Heat
Kwiaty dla mamy Flowers for Mom
04.09.2011 004 Jestem T-Rexem I’m a T. Rex!
Nuk czworonóg Ned the Quadruped
05.09.2011 005 Bystry dinozaur One Smart Dinosaur
Piotruś Peteinozaur Petey the Peteinosaurus
06.09.2011 006 Mistrzowie prędkości Fast Friends
Zęby T. Rexa T. Rex Teeth
07.09.2011 007 Tajemnicze pióro Now With Feathers!
Kłopoty z kryzą A Frill a Minute
08.09.2011 008 Duzi i mali One Big Dinosaur
Zabawy z Anią Play Date with Annie
09.09.2011 009 Zbroja Ankylozaura Armored Like an Ankylosaurus
Biwak Campout!
10.09.2011 010 Gosia Giganotozaur Laura the Giganotosaurus
Kupa dinozaura Dinosaur Poop
11.09.2011 011 Darek Deinonych Derek the Deinonychus
Ważka Sama Don’s Dragonfly
12.09.2011 012 Maleńki dinozaur One Small Dinosaur
Migracja T-Rexów T. Rex Migration
13.09.2011 013 Muzyka hadrozaurów Hootin’ Hadrosaurs!
Przyjęcie niespodzianka Surprise Party
14.09.2011 014 Klub teropodów The Theropod Club
Dzień wyklucia Hatching Party
15.09.2011 015 Stary spinozaur i morze The Old Spinosaurus and the Sea
Opowieść o ogonie A Spiky Tail Tale
16.09.2011 016 Nocny pociąg Night Train
Stary Staś Fossil Fred
17.09.2011 017 Śnieżne dinozaury Dinosaurs in the Snow
Prehistoryczna choinka Cretaceous Conifers
18.09.2011 018 Kopacze The Burrowers
Muszelki dla Gwiazdki Shiny’s Sea Shells
19.09.2011 019 Król Kriolofozaur King Cryolophosaurus
Tropiciel Bratek Buddy the Tracker
20.09.2011 020 Stary ptak The Old Bird
Diamentowy Sam Diamond Don
11.10.2011 021 Kamuflaż Dinosaur Camouflage
Podchody Family Scavenger Hunt
12.10.2011 022 Król stada Have You Heard About the Herd?
Wiz Hesperornis Jess Hesperornis
13.10.2011 023 Żółwia wyprawa Triassic Turtle
Braciszek Tryka Tank’s Baby Brother
14.10.2011 024 Ewa Eoraptor Erma Eoraptor
Pod wulkanem Under The Volcano
25.11.2011 025 Wielka podróż dookoła świata Pteranodon Family World Tour
Gilbert, pomocnik Konduktora Gilbert The Junior Conductor
17.10.2011 026 Konfuciuzornis mówi Confuciusornis Says
Laleczka Małej Tiny’s Tiny Doll
18.10.2011 027 Iggy Iguanodon Iggy Iguanodon
Gwiazdka nie śpi Shiny Can’t Sleep
19.10.2011 028 Kuba Kentrozaur Kenny Kentrosarus
Sam i Troodony Don And The Troodons
21.10.2011 029 W poszukiwaniu pazurów Long Claws
Jak śpią dinozaury? Tank’s Sleep Over
20.10.2011 030 Nowi sąsiedzi New Neighbors
Kolekcja Sama Don’s Collection
22.10.2011 031 Król chmur The Wing Kings
Błotna pułapka The Big Mud Pit
23.10.2011 032 Śladami zęba Buck-Tooth Bucky
Mały przyjaciel Małej Tiny’s Tiny Friend
24.10.2011 033 Historia pancernego ogona An Armored Tail Tale
Latający klub pterozaurów Pterosaur Flying Club
25.10.2011 034 Tupot wielkich stóp Great Big Stomping Dinosaur Feet!
Rogata czwórka Hornucopia!
26.10.2011 035 Dobra mama The Good Mom
Diamentowa rocznica Diamond Anniversary
27.10.2011 036 Edek Elasmozaur Elmer Elasmosaurus
Wielkie przyjęcie Dinosaur Block Party
30.10.2011 037 Przemek Pliozaur Paulie Pliosaurus
Edek na pustyni Elmer Visits the Desert
28.10.2011 038 Klara Cretoksyrina Carla Cretoxyrhina
Kłopoty z pociągiem Train Trouble
29.10.2011 039 Bracia Michelinoceras The Amazing Michelinoceras Brothers
Dzień ojca Dad’s Day Out
31.10.2011 040 Zjazd pomocników Konduktora Junior Conductor Jamboree
Święto pociągu Troodon Train Day
SERIA DRUGA
08.05.2013 41 Wielkie miasto dinozaurów Dinosaur Big City
09.05.2013 42
08.05.2013 043 Oglądanie gwiazd w nocnym pociągu Stargazing on the Night Train
Śmiało w przyrodę! Get Into Nature!
11.05.2013 044 Gwiazdka i węże Shiny and Snakes
Mała kocha kwiaty Tiny Loves Flowers
12.05.2013 045 Bratek poznaje tyranozaury Buddy Explores The Tyrannosaurs
Kłótnia w deszczowy dzień Rainy Day Fight
13.05.2013 046 To nie dinozaur! That’s Not A Dinosaur
Ogród Małej Tiny’s Garden
14.05.2013 047 Trzęsienie ziemi The Earthquake
Wylęgarnia The Nursery Car
15.05.2013 048 Zbłąkany ptak The Lost Bird
Pożar lasu The Forest Fire
16.05.2013 049 Susza na tarasie pteranodonów Dry Times at Pteranodon Terrace
Wielkie zawody w łowieniu ryb Big Misty Sea Fishing Contest
17.05.2013 050 Huragan nad tarasem pteranodonów Hurricane at Pteranodon Terrace
Tratwą przez Kredę Rafting The Cretaceous
28.05.2013 051 Nawiedzona parowozownia Haunted Roundhouse
Grządka dyni nad Wielkim Stawem Big Pond Pumpkin Patch
29.05.2013 052 Zimowe życzenie Sama Don’s Winter Wish
Festiwal świateł Festival of Lights
30.05.2013 053 Dinołódź podwodna Dinosaur Train Submarine: Otto Ophthalmosaurus
Król poznaje Krysię King Meets Crystal
24.06.2013 054 Dinołódź podwodna: Sara Szonizaur Dinosaur Train Submarine: Shoshana Shonisaurus
Różne rodziny All Kinds of Families
25.06.2013 055 Abecadło dinozaurów, cz. 1: Pomysł Dinos A to Z, Part 1: The Big Idea
Abecadło dinozaurów, cz. 2: Wieść się niesie Dinos A to Z, Part 2: Spread The Word
26.06.2013 056 Abecadło dinozaurów, cz. 3: Klasyfikacja Dinos A to Z, Part 3: Classification
Abecadło dinozaurów, cz. 4: Piknik od A do Z Dinos A to Z, Part 4: A To Z Picnic
27.06.2013 057 Pamiętaj o Alamozaurze Remember The Alamosaurus
Wschód i zachód słońca Sunrise, Sunset
28.06.2013 058 Ale szyja A Heck of a Neck
Gilbert odwiedza gniazdo Gilbert Visits The Nest
29.06.2013 059 Przygoda z Apatozaurem An Apatosaurus Adventure
Sztuka z natury Nature Art
30.06.2013 060 Arek jedzie na platformie Arnie Rides The Flatcar
Niezawodny Old Reliable
04.07.2013 061 Mała i krokodyl Tiny and the Crocodile
Dziadkowie Meet The Grandparents
05.07.2013 062 Złodziej jaj? The Egg Stealer?
Wycieczka do gniazda dziadków To The Grandparents’ Nest We Go!
06.07.2013 063 Kłopoty z dwoma grzebieniami Double-Crested Trouble
Ewa i konduktor Erma and the Conductor
07.07.2013 064 Twardogłowy dinozaur Dome-Headed Dinosaur
Polowanie na skarb Treasure Hunt
08.07.2013 065 Dinołódź podwodna: Mania Mozozaur Dinosaur Train Submarine: Maisie Mosasaurus
Wieczorna randka Date Night
09.07.2013 066 Dinołódź podwodna: Opowieść morskiego żółwia Dinosaur Train Submarine: A Sea Turtle Tale
Rakieto-pociąg Rocket Train
SERIA TRZECIA
20.04.2015 067 Obóz przygody: Spływ Adventure Camp: Rafting
Obóz przygody: Górska wspinaczka Adventure Camp: Mountain Climbing
21.04.2015 068 Obóz przygody: Tyrolka Adventure Camp: Ziplining
Obóz przygody: Wędrówka w kanionie Adventure Camp: Canyon Hiking
22.04.2015 069 Solaro-pociąg Solar Train
Obserwowanie ptaków Birdwatching
23.04.2015 070 Przyjęcie niespodzianka Rocket Train Surprise Party
Pochmurnie z szansą na zabawę Cloudy with a Chance of Fun
20.04.2015 071 Miłosniczka ryb Tiny’s Fishing Friend
Motyle Butterflies
25.04.2015 072 Najlepsza opiekunka Best-Ever Babysitter
Sadzimy drzewa Plant a Tree
26.04.2015 073 Wielak żaba One Big Frog
Z Vladem w grocie Caving with Vlad
27.04.2015 074 Jurajski klasyk: Wyścig żółwia z teropodem Classic in the Jurassic: Turtle and Therapod Race
Głodni mięsożercy Hungry, Hungry Carnivores
28.04.2015 075 Jurajski klasyk: Powietrzny wyścig z przeszkodami Classic in the Jurassic: Air Obstacle Race
Koncert Króla i Krysi King and Crystal Live!
29.04.2015 076 Jurajski klasyk: Powietrze, woda i ląd Classic in the Jurassic: Air, Water and Land
Pustynia w dzień i w nocy Desert Day and Night
30.04.2015 077 Jurajski klasyk: Ostateczne starcie Classic in the Jurassic: Ultimate Face-off
Podróż w czasie Back in Time
01.05.2015 078 Zeppelin: Wodospad Zeppelin: Waterfall
Zeppelin: Atol Zeppelin: Atoll
02.05.2015 079 Zeppelin: Pangea Zeppelin: Pangaea
Zeppelin: Krater Zeppelin: Crater
SERIA CZWARTA
080 ' Trains, Submarines and Zeppelins: Part 1
' Trains, Submarines and Zeppelins: Part 2
081 ' Rollin’ on The Riverboat Part 1
' Rollin’ on The Riverboat Part 2
082 ' Nest Swap
' The Herd is The Word
083 ' Stop and Smell The Flowers
' Moms’ Campout
084 ' Where Have All The Lizards Gone?
' Conductor’s Sleepover
085 ' Junior Conductor’s Academy Part 1
' Junior Conductor’s Academy Part 2
086 ' Crystal and King Benefit Concert, Part 1
' Crystal and King Benefit Concert, Part 2
087 ' Spooky Tree
' Spinosaurus Super Model
088 ' What’s at The Center of The Earth? Layers!
' What’s at The Center of The Earth? Fossils!
089 ' What’s at The Center of The Earth? Troglobites!
' What’s at The Center of The Earth? Minerals!
SERIA PIĄTA
090 ' The Tiny-saur Train
' How Many Horns?
091 ' Mom Was a Kid Once
092 ' Gilbert the Conductor
' A Clubhouse of Their Own
093 ' A Brand New Species
094 ' Don’s Hole-iday
' We’re Not All Dinosaurs
095 ' Love Day
' A New Leaf
096 ' Underwater Race
' Buddy Wants to Fly
097 ' King and Crystal Play Red Rock
' Nick of Time
098 ' Migration Vacation
' Moms Rawk!
099 ' The Beelzebufo Cometh
' Dennis Comes to Visit
100 ' Father’s Day

Linki zewnętrzne