Dubbingpedia:Nowości telewizyjne: Różnice pomiędzy wersjami
(Po dzisiejszej emisji odc. 83) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 570 wersji utworzonych przez 13 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[Disney | '''[[Disney Channel]]''': [[Dronersi]] – 11-12, 15-19, 22-24 kwietnia; [[Chomi i Greta]] – 15-19, 22-26 kwietnia; [[Potworna robota]] – 22-26, 29-30 kwietnia, 1-3, 6-10, 13-17 maja; [[LEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygoda]] – 4 maja; [[Kiff]] – 13-17, 20-24, 27-30 maja; [[Moon Girl i Diabelski Dinozaur]] – 13-17, 20-24, 27-30 maja | ||
'''[[Disney | '''[[Disney XD]]''': [[LEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygoda]] – 5 maja | ||
'''[[Disney Junior]]''': [[ | '''[[Disney Junior]]''': [[Miki i ja]] – 11-12 kwietnia; [[Blue]] – 14, 21 kwietnia; [[Superkoty]] – 22-27 kwietnia; [[Spidey i super-kumple]] – 22-26, 28 kwietnia; [[Pidżamersi|Pidżamersi: Ekipa Mocy]] – 27-28 kwietnia, 25-26 maja; [[Straż ekipa]] – 6-10, 13-14 maja; [[Psia brygada]] – 27-31 maja | ||
'''[[Nickelodeon Polska|Nickelodeon]]''': [[ | '''[[Nickelodeon Polska|Nickelodeon]]''': [[Young Dylan]] – 11 kwietnia; [[Monster High (serial animowany 2022)|Monster High]] – 15-19, 22-24 kwietnia; [[SpongeBob Kanciastoporty]] – 29-30 kwietnia<!--, 1-2 maja; Zokie of Planet Ruby – 6-10, 13-17, 20-24, 27-31 maja; Monster High 2 – 19 maja--> | ||
'''[[ | '''[[Nicktoons]]''':<!-- [[SpongeBob Kanciastoporty]] – 12 kwietnia;--> [[Monster High (serial animowany 2022)|Monster High]] – 15-19, 22-26 kwietnia; [[Kamień, Papier, Nożyce]] – 29-30 kwietnia, 1-3, 6, 8, 10 maja; [[Patryk Rozgwiazda Show]] – 13-17, 20-24 maja<!-- | ||
'''[[ | '''[[TeenNick]]''': --> | ||
'''[[ | '''[[Nick Jr.]]''': [[Rogata ekipa]] – 11-12 kwietnia; [[Rubble i jego Ekipa]] – 15-19, 22-26 kwietnia; [[Dora]] – 15-19, 22-24, 26 kwietnia; Baby Shark’s Big Movie – 4 maja; [[Wielkie przygody małego rekina]] – 6-10, 13-17 maja | ||
'''[[ | '''[[Cartoon Network]]''': SuperThings – 11-18 kwietnia; [[Jellystone!]] – 11-12 kwietnia; [[Bzikowersytet Animków]] – 29-30 kwietnia, 1-10 maja; [[Bakugan]] – 8-12 maja | ||
'''[[ | '''[[Cartoonito]]''': [[Alice i Lewis]] – 11-20 kwietnia; [[Jessica i jej wielki mały świat]] – 6-10 maja | ||
'''[[ | '''[[teleTOON+]]''': [[Gus. Mały – wielki rycerz]] – 11-12, 15-18 kwietnia; [[Tara Duncan (serial animowany 2021)|Tara Duncan]] – 11, 16-19, 22-26, 29-30 kwietnia, 6-10, 13-17, 20-24, 27-31 maja; [[Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu]] – 13 kwietnia; [[Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona]] – 20 kwietnia; [[Szkoła magicznych zwierząt]] – 27 kwietnia | ||
'''[[ | '''[[MiniMini+]]''': [[Mecha Builders]] – 11-12, 15-19, 22-26, 29-30 kwietnia; [[Pola i Piotruś]] – 11-12, 15-19, 22-26, 29-30 kwietnia, 6-10, 13-17, 20-24, 27-31 maja; [[Kiri i Lou]] – 11-12, 15-17 kwietnia; [[1 2 3 Cyfro-skład]] – 11-12, 15-19, 22-26, 29 kwietnia | ||
'''[[ | '''[[TV Puls|PULS 2]]''': [[Barbapapa i jego rodzinka]] – 11-12, 15-19, 22-26, 29-30 kwietnia; [[Rubble i jego Ekipa]] – 22-30 kwietnia, 1-3 maja | ||
'''[[ | '''[[Telewizja Polska|TVP ABC]]''': [[Małe i duże przygody Miffy]] – 11-14 kwietnia; [[Kosmo-kumple]] – 11-18 kwietnia; [[Odo]] – 11-12, 14-19, 21-26, 28-30 kwietnia, 1-3, 5 maja; Petronix Defenders – od 27 maja<!-- | ||
'''[[Telewizja Polska|TVP ABC | '''[[Telewizja Polska|TVP ABC 2]]''': | ||
'''[[ | '''[[Telewizja Polska|Alfa TVP]]''': | ||
'''[[ | '''[[TV 4|TV 6]]''': | ||
'''[[JimJam|Polsat JimJam]]''': --> | |||
'''[[BBC CBeebies]]''': [[Hej, Duggee!]] – 11-12 kwietnia; [[W Papierowej Krainie]] – 6-10, 13-17, 20-22 maja | |||
'''[[Polsat|Polsat Games]]''': [[Dragon Ball Z Kai]] – 11-12, 15-19, 22-26, 29-30 kwietnia<!-- | |||
'''[[BabyTV]]''': | |||
'''[[Comedy Central]]''': | |||
--> |
Aktualna wersja na dzień 20:30, 10 kwi 2024
Disney Channel: Dronersi – 11-12, 15-19, 22-24 kwietnia; Chomi i Greta – 15-19, 22-26 kwietnia; Potworna robota – 22-26, 29-30 kwietnia, 1-3, 6-10, 13-17 maja; LEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygoda – 4 maja; Kiff – 13-17, 20-24, 27-30 maja; Moon Girl i Diabelski Dinozaur – 13-17, 20-24, 27-30 maja
Disney XD: LEGO Gwiezdne wojny: Wakacyjna przygoda – 5 maja
Disney Junior: Miki i ja – 11-12 kwietnia; Blue – 14, 21 kwietnia; Superkoty – 22-27 kwietnia; Spidey i super-kumple – 22-26, 28 kwietnia; Pidżamersi: Ekipa Mocy – 27-28 kwietnia, 25-26 maja; Straż ekipa – 6-10, 13-14 maja; Psia brygada – 27-31 maja
Nickelodeon: Young Dylan – 11 kwietnia; Monster High – 15-19, 22-24 kwietnia; SpongeBob Kanciastoporty – 29-30 kwietnia
Nicktoons: Monster High – 15-19, 22-26 kwietnia; Kamień, Papier, Nożyce – 29-30 kwietnia, 1-3, 6, 8, 10 maja; Patryk Rozgwiazda Show – 13-17, 20-24 maja
Nick Jr.: Rogata ekipa – 11-12 kwietnia; Rubble i jego Ekipa – 15-19, 22-26 kwietnia; Dora – 15-19, 22-24, 26 kwietnia; Baby Shark’s Big Movie – 4 maja; Wielkie przygody małego rekina – 6-10, 13-17 maja
Cartoon Network: SuperThings – 11-18 kwietnia; Jellystone! – 11-12 kwietnia; Bzikowersytet Animków – 29-30 kwietnia, 1-10 maja; Bakugan – 8-12 maja
Cartoonito: Alice i Lewis – 11-20 kwietnia; Jessica i jej wielki mały świat – 6-10 maja
teleTOON+: Gus. Mały – wielki rycerz – 11-12, 15-18 kwietnia; Tara Duncan – 11, 16-19, 22-26, 29-30 kwietnia, 6-10, 13-17, 20-24, 27-31 maja; Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu – 13 kwietnia; Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona – 20 kwietnia; Szkoła magicznych zwierząt – 27 kwietnia
MiniMini+: Mecha Builders – 11-12, 15-19, 22-26, 29-30 kwietnia; Pola i Piotruś – 11-12, 15-19, 22-26, 29-30 kwietnia, 6-10, 13-17, 20-24, 27-31 maja; Kiri i Lou – 11-12, 15-17 kwietnia; 1 2 3 Cyfro-skład – 11-12, 15-19, 22-26, 29 kwietnia
PULS 2: Barbapapa i jego rodzinka – 11-12, 15-19, 22-26, 29-30 kwietnia; Rubble i jego Ekipa – 22-30 kwietnia, 1-3 maja
TVP ABC: Małe i duże przygody Miffy – 11-14 kwietnia; Kosmo-kumple – 11-18 kwietnia; Odo – 11-12, 14-19, 21-26, 28-30 kwietnia, 1-3, 5 maja; Petronix Defenders – od 27 maja
BBC CBeebies: Hej, Duggee! – 11-12 kwietnia; W Papierowej Krainie – 6-10, 13-17, 20-22 maja
Polsat Games: Dragon Ball Z Kai – 11-12, 15-19, 22-26, 29-30 kwietnia