F1 2010

Z Dubbingpedia
Wersja z dnia 12:17, 9 mar 2015 autorstwa BuryZenekPL (dyskusja | edycje)

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

F1 2010 – gra wyścigowa na licencji Formuły 1 autorstwa Codemasters Software stworzona na komputery osobiste, PlayStation 3 i XBOX 360. Premiera gry w Polsce na wszystkich platformach odbyła się 28 września 2010 roku. Dystrybucja: LEM.

Opis

F1 2010 to kolejna produkcja brytyjskiego dewelopera Codemasters stworzona w pełni na licencji F1, a zarazem pierwsza wyprodukowana z myślą o konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a także komputerach osobistych. Za jej powstanie odpowiada ekipa mająca w dorobku wiele uznanych gier wyścigowych, w tym doceniane na całym świecie serie DiRT oraz GRID.

F1 2010 to oczywiście produkcja aspirująca do miana symulacji, jednakże umożliwiająca uruchomienie całkiem wielu ułatwień, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni gracze czerpią wiele radości z obcowania z nią. Autorzy zdecydowali się przenieść do niej wszystkie zespoły biorące udział w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe, na których rozgrywane są kolejne Grand Prix, nie zapominając o najbardziej charakterystycznych fragmentach każdego z nich.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13277

Wersja polska

Tłumaczenie: Michał Cegiełka, Marcin Gutowski, Maciej Franaszek, Marcin Terelak, Maria Pobieżyńska, Łukasz Osiński, Paweł Krawczuk, Grzegorz Stefański, Michał Zygmuntowicz
Wystąpili:

Linki zewnętrzne