Jakub Szydłowski: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
m (poprawki)
m
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 4 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''Jakub Szydłowski''' (ur. 30 marca 1974 roku) – polski aktor, często udzielający głosu w [[dubbing]]u.
+
'''Jakub Szydłowski''' (ur. 30 marca 1974 roku) – polski aktor musicalowy, głosowy, a także piosenkarz, kierownik muzyczny i reżyser teatralny.
 
+
 
== Polski dubbing ==
 
== Polski dubbing ==
* 1959: ''[[Quick Draw McGraw]]''
+
=== Filmy ===
 
* 1964: ''[[Mary Poppins]]''
 
* 1964: ''[[Mary Poppins]]''
* 1988-1993: ''[[Hrabia Kaczula]]'' (nowa wersja dubbingu) –
+
* 1980: ''[[Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje|Gwiezdne wojny, część V: Imperium kontratakuje]]'' – Lando Calrissian
 +
* 1983: ''[[Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi|Gwiezdne wojny, część VI: Powrót Jedi]]'' – Lando Calrissian
 +
* 1985: ''[[Taran i magiczny kocioł]]'' – Zbir 3
 +
* 1986: ''[[Amerykańska opowieść]]'' – Tygrys <small>(druga wersja)</small>
 +
* 1991: ''[[Amerykańska opowieść, cz. II - Fievel jedzie na Zachód]]'' – Tygrys <small>(druga wersja)</small>
 +
* 1991: ''[[Piękna i Bestia (film 1991)|Piękna i Bestia]]'' – Gaston <small>(druga wersja dubbingu)</small>
 +
* 1996: ''[[Jakubek i brzoskwinia olbrzymka]]'' – Zielony konik polny
 +
* 1996: ''[[Muppety na wyspie skarbów]]'' –
 +
** Ślepy Piu,
 +
** Jerry
 +
* 1996: ''[[O czym szumią wierzby (film)|O czym szumią wierzby]]''
 +
* 1998: ''[[Amerykańska opowieść: Skarb wyspy Manhattan]]'' – Tygrys
 +
* 1999: ''[[Amerykańska opowieść: Tajemnica potwora z Manhattanu]]'' – Tygrys
 +
* 1999: ''[[Metamorfoza]]'' – Whit Griffin
 +
* 1999: ''[[Przygody Elma w Krainie Zrzęd]]'' – Oskar
 +
* 2000: ''[[Leć, leć w przestworza]]''
 +
* 2000: ''[[Świąteczna zadyma w Los Angeles]]'' – Mikołaj
 +
* 2001: ''[[Dwanaście okrążeń]]'' – Bob
 +
* 2001: ''[[Irlandzkie szczęście]]'' – Ojciec Russella
 +
* 2001: ''[[Lewy Mikołaj]]'' – Mikołaj
 +
* 2002: ''[[Balto II: Wilcza wyprawa]]'' – Balto
 +
* 2002: ''[[Elmo i święta]]'' – Juda Machabeusz
 +
* 2003: ''[[Cheetah Girls]]'' − instruktor tańca
 +
* 2003: ''[[Rozśpiewane Sezamki]]'' – Oskar Zrzęda
 +
* 2004: ''[[Barbie jako Księżniczka i Żebraczka]]'' – Nick
 +
* 2004: ''[[Kiddo - superciężarówka]]''
 +
* 2004: ''[[Król Lew 3: Hakuna Matata]]'' –
 +
** Goofy,
 +
** Krasnoludek
 +
* 2004: ''[[Mickey: Bardziej Bajkowe Święta]]''
 +
* 2005: ''[[Kubuś i Hefalumpy]]''
 +
* 2005: ''[[Pingwiny z Madagaskaru: Misja Świąteczna]]''
 +
* 2005: ''[[Stuart Malutki 3: Trochę natury]]'' – Ziółko
 +
* 2006: ''[[Barbie: Syrenkolandia]]'' – Bibi
 +
* 2006: ''[[Cudowna gwiazdka z Myszką Miki, Donaldem i przyjaciółmi]]''
 +
* 2006: ''[[Happy Feet: Tupot małych stóp]]'' – Raul
 +
* 2006: ''[[High School Musical]]''
 +
* 2006: ''[[Krowy na wypasie]]'' – Krowa Otis <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>
 +
* 2006: ''[[Sposób na rekina]]'' – Pelikan
 +
* 2006: ''[[Wpuszczony w kanał]]''
 +
* 2007: ''[[Arka Noego (film animowany)|Arka Noego]]'' – Bombay
 +
* 2007: ''[[Film o pszczołach]]''
 +
* 2007: ''[[High School Musical 2]]''
 +
* 2007: ''[[Karol]]''
 +
* 2007: ''[[Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa|Klub Winx – Tajemnica Zaginionego Królestwa]]'' – Timmy
 +
* 2007: ''[[Lucky Luke na Dzikim Zachodzie]]'' − Rintindumb
 +
* 2007: ''[[Rodzinka Robinsonów]]'' –
 +
** Spike,
 +
** Dimitri
 +
* 2007: ''[[Shrek Trzeci]]''
 +
* 2007: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (film 2007)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' – Raphael <small>(wersja TVP)</small>
 +
* 2008: ''[[Abby w krainie czarów]]'' – Oscar
 +
* 2008: ''[[Asterix na olimpiadzie]]'' − Tester luster (zwierciadeł)
 +
* 2008: ''[[Barbie i Diamentowy Pałac]]'' – Ian
 +
* 2008: ''[[Barbie w Wigilijnej Opowieści]]'' – Freddy
 +
* 2008: ''[[Bionicle: Odrodzenie legendy]]'' – Vastus
 +
* 2008: ''[[Cziłała z Beverly Hills]]'' − Sebastian
 +
* 2008: ''[[Garfield: Festyn humoru]]'' – Junior
 +
* 2008: ''[[Kung Fu Panda]]''
 +
* 2008: ''[[Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel]]'' – Shelbow
 +
* 2008: ''[[Małpy w kosmosie]]''
 +
* 2008: ''[[Opowieści z Narnii: Książę Kaspian]]''
 +
* 2008: ''[[Ryś i spółka]]'' <small>(wersja TVP)</small>
 +
* 2008: ''[[Sezon na misia 2]]'' − Roberto
 +
* 2008: ''[[Wesołych świąt - Drake i Josh]]''
 +
* 2008: ''[[Zielono mi]]'' – Oscar
 +
* 2009: ''[[Artur i zemsta Maltazara]]'' – Kolomasaj
 +
* 2009: ''[[Astro Boy]]'' – Wycieraczka
 +
* 2009: ''[[Barbie przedstawia Calineczkę]]'' −
 +
** Evan,
 +
** Rick
 +
* 2009: ''[[Dzwoneczek i zaginiony skarb]]'' – Sowa
 +
* 2009: ''[[Góra Czarownic]]''
 +
* 2009: ''[[Hotel dla psów]]''
 +
* 2009: ''[[Klopsiki i inne zjawiska pogodowe]]'' − Brent
 +
* 2009: ''[[Madagaskar 2]]''
 +
* 2009: ''[[Vicky – wielki mały wiking]]''
 +
* 2010: ''[[Alicja w Krainie Czarów (film 2010)|Alicja w Krainie Czarów]]'' – Żaba #2
 +
* 2010: ''[[Barbie w świecie mody]]'' –
 +
** Taksówkarz,
 +
** Zombie groch
 +
* 2010: ''[[Cziłała z Beverly Hills 2]]'' – Sebastian
 +
* 2010: ''[[Dino mama]]'' − Morris
 +
* 2010: ''[[Jak wytresować smoka]]''
 +
* 2010: ''[[Magiczna podróż do Afryki]]'' – Boy
 +
* 2010: ''[[Niania i wielkie bum]]''
 +
* 2010: ''[[Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu]]''
 +
* 2010: ''[[Pokémon: Zoroark, mistrz iluzji]]'' – Kodai
 +
* 2010: ''[[Psy i koty: Odwet Kitty]]'' − Diggs
 +
* 2010: ''[[Scooby Doo: Abrakadabra-Doo]]'' – Whirlen Merlin
 +
* 2010: ''[[Sezon na misia 3]]'' –
 +
** Roberto,
 +
** piosenkarz
 +
* 2010: ''[[Świętastyczne kolędowanie]]''
 +
* 2010: ''[[Zakochany wilczek]]'' – Tłuszcz
 +
* 2011: ''[[Auta 2]]''
 +
* 2011: ''[[Ballada o Nessie]]''
 +
* 2011: ''[[Heca w zoo]]''
 +
* 2011: ''[[Kot w Butach (film 2011)|Kot w Butach]]''
 +
* 2011: ''[[Kung Fu Panda 2]]''
 +
* 2011: ''[[Marzenie Brenta]]'' – pan Winters
 +
* 2011: ''[[Muppety (film 2011)|Muppety]]'' – Śmiertelny wujek
 +
* 2011: ''[[Przygody Tintina (film)|Przygody Tintina]]''
 +
* 2011: ''[[Rango]]'' –
 +
** Flan,
 +
** Bufford
 +
* 2011: ''[[Smerfy (film)|Smerfy]]'' – włóczęga z wózkiem na zakupy
 +
* 2011: ''[[Wielkie zawody w Przystani Elfów]]''
 +
* 2011: ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]''
 +
* 2012: ''[[Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości]]'' – Krochmalson
 +
* 2012: ''[[Barbie i podwodna tajemnica 2]]'' – Alistair
 +
* 2012: ''[[Jej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczka]]'' – Uszaty
 +
* 2012: ''[[Koala Kid, nieustraszony miś]]''
 +
* 2012: ''[[Królewna Śnieżka (film 2012)|Królewna Śnieżka]]''
 +
* 2012: ''[[Lorax]]''
 +
* 2012: ''[[Madagaskar 3]]'' – Jeden z psów
 +
* 2012: ''[[Merida waleczna]]''
 +
* 2012: ''[[Miejsce na miotle]]'' – Żaba
 +
* 2012: ''[[Na tropie Marsupilami]]''
 +
* 2012: ''[[Niesamowity Spider-Man]]''
 +
* 2012: ''[[Pinokio (film 2012)|Pinokio]]'' – Gawron
 +
* 2012: ''[[Piraci!]]''
 +
* 2012: ''[[Ralph Demolka]]''
 +
* 2012: ''[[Strażnicy marzeń]]''
 +
* 2013: ''[[Alfa i Omega: Święta w wilczym stylu]]'' –
 +
** Wilk #3,
 +
** Wilk #6
 +
* 2013: ''[[Jack, pogromca olbrzymów]]'' – Wicke
 +
* 2013: ''[[Jej Wysokość Zosia: Pałac na wodzie]]'' – Uszaty
 +
* 2013: ''[[Klopsiki kontratakują]]'' − Brent
 +
* 2013: ''[[Kraina lodu]]''
 +
* 2013: ''[[Nosorożec Otto]]'' – Otto – tata Viggo
 +
* 2013: ''[[Piorun i magiczny dom]]'' – Mark
 +
* 2013: ''[[Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia]]'' – Ninja Riot
 +
* 2013: ''[[Powrót czarodziejów: Alex kontra Alex]]'' – Sądny kamień #2
 +
* 2013: ''[[Rodzinka nie z tej ziemi]]'' – Chudy
 +
* 2013: ''[[Rysiek Lwie Serce]]''
 +
* 2013: ''[[Samoloty]]'' – El Chupacabra
 +
* 2013: ''[[Smerfy 2]]'' – Hankus
 +
* 2013: ''[[Tajemnica zielonego królestwa]]'' – Bomba
 +
* 2013: ''[[Teen Beach Movie]]'' – Les Camembert
 +
* 2013: ''[[Tom i Jerry i magiczna fasola]]'' – Gigantus
 +
* 2013: ''[[Transformers Prime: Beast Hunters - Predacons Rising]]'' – Knock Out
 +
* 2013: ''[[Turbo]]'' – Gładku Ruch
 +
* 2013: ''[[Zakochany Madagaskar]]'' –
 +
** pilot #1,
 +
** Mason
 +
* 2014: ''[[Barbie: Perłowa księżniczka]]'' – Murray
 +
* 2014: ''[[Ever After High: Dzień koronacji]]'' – Sparrow Hood
 +
* 2014: ''[[Ever After High: Dzień Zakochanych Serc]]'' – Sparrow Hood
 +
* 2014: ''[[Gang Wiewióra]]'' – Szef policji
 +
* 2014: ''[[Kaczorek Szczęściarz]]'' – kapitan Chyży – tata Daniela
 +
* 2014: ''[[Muppety: Poza prawem]]''
 +
* 2014: ''[[Rycerz Mike i wyprawa na Smoczą Górę]]'' – Płomyk
 +
* 2014: ''[[X-Men: Przeszłość, która nadejdzie]]''
 +
* 2014: ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' – Ołowiak
 +
* 2015: ''[[Ciuciek Nelson: Wejście smoka]]'' – ochroniarz
 +
* 2015: ''[[Ever After High: Święto Baśniowiosny]]'' – Sparrow Hood
 +
* 2015: ''[[Gorączka lodu]]'' – Puszek
 +
* 2015: ''[[Minionki]]''
 +
* 2015: ''[[Pod włos]]'' – Ed
 +
* 2015: ''[[Rycerz Mike i wielka misja]]'' – Płomyk
 +
* 2015: ''[[Scooby Doo i Czarny Rycerz]]'' – Adam
 +
* 2015: ''[[Scooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenie]]'' – Specman
 +
* 2015: ''[[SpongeBob: Na suchym lądzie]]''
 +
* 2015: ''[[Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie]]'' –
 +
** żeglarz Janek,
 +
** Kaczor
 +
* 2015: ''[[Wojownicze żółwiki ninja: Jurajska przygoda]]'' – Anton Zeck / Bebop
 +
* 2016: ''[[Albert. Wielkie marzenia małej choinki]]''
 +
* 2016: ''[[Alicja po drugiej stronie lustra]]''
 +
* 2016: ''[[Ever After High: Zima Wszech Baśni]]'' – Sparrow Hood
 +
* 2016: ''[[Legion samobójców]]''
 +
* 2016: ''[[LEGO Scooby-Doo: Nawiedzone Hollywood]]'' – Walt
 +
* 2016: ''[[Matka i córka: Droga do marzeń]]''
 +
* 2016: ''[[My Little Pony: Equestria Girls - Legenda Everfree]]'' – Bulk Biceps <small>(część kwestii)</small>
 +
* 2016: ''[[Nowe przygody Aladyna]]'' – Dżinn
 +
* 2016: ''[[Sekretne życie zwierzaków domowych]]''
 +
* 2016: ''[[Trolle]]'' – Kufer
 +
* 2016: ''[[Warcraft: Początek]]''
 +
* 2016: ''[[Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia]]'' – Pojmany ork
 +
* 2016: ''[[Zwierzogród]]'' – Jakimsa
 +
* 2017: ''[[Dudi: Cała naprzód]]'' – Lucjan
 +
* 2017: ''[[Hej Arnold! Przygoda w dżungli]]'' – Eduardo
 +
* 2017: ''[[Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film]]'' – Profesor Pofajdanek
 +
* 2017: ''[[Kraina Lodu. Przygoda Olafa|Kraina lodu: Przygoda Olafa]]''
 +
* 2017: ''[[Liga Sprawiedliwości]]'' –
 +
** jeden z odwiedzających w więzieniu,
 +
** strażnik więzienny <small>(scena po napisach #2)</small>
 +
* 2017: ''[[Mała Wielka Stopa]]'' – Wallace Eastman
 +
* D2017: '[[Przygody Ichaboda i pana Ropucha]]'' – Cyryl
 +
* 2017: ''[[Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara]]'' – jeden z żołnierzy
 +
* 2017: ''[[Strażnicy Galaktyki vol. 2]]'' – Martinex
 +
* 2017: ''[[Trolle: Świąteczna misja]]'' – Kufer
 +
* 2018: ''[[Ant-Man i Osa]]''
 +
* 2018: ''[[Hotel Transylwania 3]]'' – Van Helsing
 +
* 2018: ''[[Jaskiniowiec (film 2018)|Jaskiniowiec]]''
 +
* 2018: ''[[The Seven Deadly Sins the Movie: Prisoners of the Sky]]'' – Ban
 +
* 2018: ''[[Wyszczekani]]'' –
 +
** Porywacz pandy,
 +
** Rottweillery
 +
 
 +
=== Seriale ===
 +
* 1958: ''[[Pixie i Dixie]]'' <small>(druga wersja)</small> –
 +
** szef fabryki sera <small>(odc. 8)</small>,
 +
** pies <small>(odc. 11)</small>,
 +
** pies Rocky <small>(odc. 17)</small>,
 +
** pracownik zoo #2 <small>(odc. 26)</small>,
 +
** Gus <small>(odc. 53)</small>,
 +
** sierżant McGraf <small>(odc. 56)</small>,
 +
** George <small>(odc. 57)</small>
 +
* 1959: ''[[Quick Draw McGraw]]''
 +
* 1982: ''[[Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda]]'' – Król Neptun <small>(druga wersja dubbingu; odc. 50a)</small>
 +
* 1983: ''[[Kaczor Donald przedstawia]]'' – Noe <small>(odc. ''Arka Noego'')</small>
 +
* 1985-1988: ''[[Yogi, łowca skarbów]]''
 +
* 1988-1993: ''[[Hrabia Kaczula]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small>
 
** Upiór z opery,
 
** Upiór z opery,
** Mieskaniec z wioski 2,
+
** Mieszkaniec z wioski 2,
 
** Policjant
 
** Policjant
* 1991-2004: ''[[Pełzaki]]''
+
* 1991-2004: ''[[Pełzaki]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small>
* 1991: ''[[Piękna i Bestia]]'' – Gaston
+
* 1995-2000: ''[[Sylwester i Tweety na tropie]]'' <small>(wersja Boomeranga)</small>
* 1996-2004: ''[[Hej Arnold!]]''
+
** Eryk Czerwony <small>(odc. 36a)</small>,
* 1996: ''[[O czym szumią wierzby (film)|O czym szumią wierzby]]''
+
** król lew <small>(odc. 37a)</small>,
* 1997-2006: ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu]]''
+
** muzyk z orkiestry <small>(odc. 38b)</small>,
 +
** Edzio <small>(odc. 39a)</small>,
 +
** Mongoł <small>(odc. 40a)</small>,
 +
** gondolier <small>(odc. 41a)</small>,
 +
** tata Laury <small>(odc. 42a)</small>,
 +
** John Portek Wygibas <small>(odc. 44a)</small>,
 +
** złodziej #1 <small>(odc. 45a)</small>,
 +
** narrator <small>(odc. 46a)</small>,
 +
** pan Kreole <small>(odc. 47a)</small>,
 +
** prowadzący słuchowisko radiowe <small>(odc. 50b)</small>,
 +
** Howel <small>(odc. 51b)</small>
 +
* 1996-2004: ''[[Hej Arnold!]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small>
 +
* 1996-2003: ''[[Laboratorium Dextera]]'' – Ostatnia ofiara Zarazy (postać z horroru) <small>(odc. 61a)</small>
 +
* 1997-2001: ''[[Byle do przerwy]]'' – Brandon <small>(odc. 32, 34)</small>
 +
* 1997-2006: ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu]]'' – Doktor Hogg
 +
* 1999: ''[[Bob budowniczy]]'' –
 +
** Sylwek,
 +
** komentator zawodów <small>(odc. 269)</small>,
 +
** Karol <small>(odc. 276-277)</small>
 +
* 1999: ''[[Futurama]]'' –
 +
** Profesor Hubert Farnsworth,
 +
** szef rady adwokackiej <small>(odc. 60)</small>
 +
* 1999: ''[[Sonic Underground]]'' –
 +
** Handlarz <small>(odc. 19)</small>,
 +
** Członek plemienia Azkanów <small>(odc. 21)</small>,
 +
** Kucharz <small>(odc. 24)</small>,
 +
** Ojciec zastępczy Sonica <small>(odc. 26)</small>
 
* 1999: ''[[SpongeBob Kanciastoporty]]'' –
 
* 1999: ''[[SpongeBob Kanciastoporty]]'' –
** Pirat z obrazka,
+
** Pirat Painty <small>(czołówka)</small>,
 +
** Narrator <small>(pierwsza seria)</small>,
 
** Latający Holender <small>(pierwsza seria)</small>,
 
** Latający Holender <small>(pierwsza seria)</small>,
 +
** Gacuś we śnie <small>(odc. 15a)</small>,
 +
** Hans <small>(odc. 15b)</small>,
 
** Brudny Bąbel
 
** Brudny Bąbel
* 2000: ''[[Dora poznaje świat]]''
+
* 2000: ''[[Dora poznaje świat]]''
* 2000: ''[[Leć, leć w przestworza]]''
+
** Rabuś,
* 2001-2002: ''[[Cafe Myszka]]'' – Gaston
+
** Krokodyl <small>(odc. 1)</small>,
 +
** Olbrzym <small>(odc. 162)</small>
 +
* 2001-2002: ''[[Cafe Myszka]]'' – Gaston <small>(odc. 15, 25)</small>
 +
* 2001: ''[[Odlotowe agentki]]'' – Kajtuś <small>(odc. 147)</small>
 
* 2001: ''[[Przygody Timmy'ego|Wróżkowie chrzestni]]'' –
 
* 2001: ''[[Przygody Timmy'ego|Wróżkowie chrzestni]]'' –
 
** Sanderson,
 
** Sanderson,
** Kapitan Brudnobrody,
+
** Kapitan Brudnobrody <small>(odc. 81b)</small>,
** Jeden z robotów Dark Lasera
+
** Jeden z robotów Dark Lasera,
 +
** Doktor Bill <small>(odc. 90b)</small>,
 +
** policjant <small>(odc. 93a)</small>,
 +
** Abe <small>(odc. 93b)</small>,
 +
** klaun <small>(odc. 94a)</small>,
 +
** Zeus <small>(odc. 104b)</small>,
 +
** robot <small>(odc. 106b)</small>,
 +
** Doktor Lansiarski <small>(odc. 109a)</small>,
 +
** Ed Ołowiak <small>(odc. 111a, 136a, 141b)</small>,
 +
** rakieta <small>(odc. 129b)</small>,
 +
** Dogman <small>(odc. 140b)</small>,
 +
** włamywacz <small>(odc. 141a)</small>,
 +
** Zamboniusz <small>(odc. 155b)</small>,
 +
** Clark Carmichael <small>(odc. 159, 162a, 164ab, 172b)</small>,
 +
** Król Neptun <small>(odc. 168a)</small>
 
* 2002-2008: ''[[Kredonia]]''
 
* 2002-2008: ''[[Kredonia]]''
* 2002: ''[[Balto II: Wilcza wyprawa]]'' – Balto
+
* 2004-2006: ''[[Brenda i pan Whiskers]]''  
* 2004: ''[[High School Musical]]''
+
* 2004: ''[[Klub Winx]]'' –  
* 2004: ''[[Mickey: Bardziej Bajkowe Święta]]''
+
** król Radius <small>(odc. 53-54, 58, 60, 71, 120, seria VI)</small>,
* 2004: ''[[Klub Winx]]'' – Anagan <small>(seria IV)</small>
+
** Anagan <small>(seria IV)</small>
* 2004: ''[[Król Lew 3: Hakuna Matata]]''
+
* 2005: ''[[Dalej, Diego!]]''
* 2004: ''[[Barbie jako Księżniczka i Żebraczka]]'' – Nick
+
* 2005-2006: ''[[Krypto superpies]]'' – Mechanikot
* 2004: ''[[Mickey: Bardziej Bajkowe Święta]]''
+
* 2005: ''[[Johnny Test]]'' –
* 2005: ''[[Pingwiny z Madagaskaru: Misja Świąteczna]]''
+
** Tata Johnny’ego,
* 2005: ''[[Kim Kolwiek]]'' – Kolega Kim z aresztu, Członek zespołu muzycznego
+
** Frędzel <small>(odc. 90a)</small>
* 2005: ''[[Johnny Test]]'' – Tata Johhny'ego
+
* 2005-2008: ''[[Nie ma to jak hotel]]''
* 2005: ''[[Kubuś i Hefalumpy]]''
+
 
* 2005: ''[[Porażki Króla Artura]]'' –
 
* 2005: ''[[Porażki Króla Artura]]'' –
 
** Robin <small>(odc. 1, 3, 13-14)</small>,
 
** Robin <small>(odc. 1, 3, 13-14)</small>,
 
** Don Kichot <small>(odc. 25)</small>
 
** Don Kichot <small>(odc. 25)</small>
* 2006-2009: ''[[Storm Hawks]]''
+
* 2005: ''[[Strażackie opowieści]]''
* 2006-2007: ''[[Młodzi mistrzowie Shaolin]]''
+
* 2006: ''[[Wymiennicy]]'' – Kaskader #1 <small>(odc. 35)</small>
+
* 2006: ''[[Krowy na wypasie]]'' – Krowa Otis
+
* 2006: ''[[Sposób na rekina]]'' – Pelikan
+
* 2006: ''[[Wpuszczony w kanał]]''
+
* 2006: ''[[Happy Feet: Tupot małych stóp]]'' – Raul
+
 
* 2006: ''[[Dom na wielkim drzewie]]'' – Śpioch
 
* 2006: ''[[Dom na wielkim drzewie]]'' – Śpioch
 +
* 2006-2011: ''[[Hannah Montana]]'' –
 +
** Gondolier <small>(odc. 31)</small>,
 +
** Doktor Meyer <small>(odc. 32)</small>,
 +
** Maitre’d <small>(odc. 35)</small>,
 +
** Shawn <small>(odc. 66)</small>,
 +
** Gabe <small>(odc. 68, 76)</small>,
 +
** pielęgniarz <small>(odc. 74)</small>,
 +
** Adam <small>(odc. 75)</small>,
 +
** Chet <small>(odc. 77)</small>,
 +
** chórzysta <small>(odc. 87, 98)</small>
 +
* 2006-2011: ''[[Loopdidoo]]'' – Gonzak
 
* 2006: ''[[Mam rakietę]]'' –
 
* 2006: ''[[Mam rakietę]]'' –
 
** Dyrektor Stern,
 
** Dyrektor Stern,
 
** Doktor K <small>(odc. 14a)</small>
 
** Doktor K <small>(odc. 14a)</small>
* 2007: ''[[Fineasz i Ferb]]''
+
* 2006-2007: ''[[Młodzi mistrzowie Shaolin]]''
* 2007: ''[[Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa|Klub Winx – Tajemnica Zaginionego Królestwa]]'' – Timmy
+
* 2006: ''[[Pinky Dinky Doo]]''  –
* 2007: ''[[Lucky Luke na Dzikim Zachodzie]]'' − Rintindumb
+
** prezenter <small>(odc. 3)</small>,
 +
** Aligator <small>(odc. 5)</small>,
 +
** Nosorożec <small>(odc. 6)</small>,
 +
** myszki <small>(odc. 6)</small>,
 +
** jeden z piratów <small>(odc. 7)</small>,
 +
** król Wylewek <small>(odc. 22)</small>,
 +
** Wielki fioletowy smok <small>(odc. 22)</small>,
 +
** spiker <small>(odc. 24)</small>,
 +
** koty <small>(odc. 24)</small>,
 +
** jeden z kierowców <small>(odc. 24)</small>,
 +
** lodziarz <small>(odc. 27)</small>,
 +
** kukułka <small>(odc. 29)</small>,
 +
** Melton Schmelton, serowy potwór <small>(odc. 29)</small>,
 +
** narrator reklamy Mummostworów <small>(odc. 32)</small>,
 +
** flaming <small>(odc. 45)</small>,
 +
** śpiewająca małpa <small>(odc. 45)</small>,
 +
** Małpy <small>(odc. 48)</small>,
 +
** Ptak dodo <small>(odc. 49)</small>,
 +
** kosmita pracownik sklepu <small>(odc. 64)</small>,
 +
** trener Serogrzanka <small>(odc. 84)</small>,
 +
** P Pony <small>(odc. 85)</small>,
 +
** głos-przewodnik <small>(odc. 87)</small>,
 +
** jedna z fasolek <small>(odc. 87)</small>
 +
* 2006-2009: ''[[Storm Hawks]]''
 +
* 2006: ''[[Wspaniałe zwierzaki]]''
 +
* 2006: ''[[Wymiennicy]]'' – Kaskader #1 <small>(odc. 35)</small>
 +
* 2007: ''[[ABC literkowe chochliki]]''
 +
* 2007: ''[[Czarodzieje z Waverly Place]]'' –
 +
** Eddie <small>(odc. 60)</small>,
 +
** Marty Finkle <small>(odc. 76)</small>,
 +
** Zeedrik <small>(odc. 89)</small>
 +
* 2007-2015: ''[[Fineasz i Ferb]]''
 +
** komputerowy kosmiczny reggae głos <small>(odc. 68b)</small>,
 +
** statysta #1 <small>(odc. 82a)</small>,
 +
** kasjer <small>(odc. 82a)</small>,
 +
** Derek "D.D." Dukensson <small>(odc. 82b)</small>,
 +
** mielonki <small>(odc. 85)</small>,
 +
** głos z głośnika <small>(odc. 93a)</small>,
 +
** sprzedawca laski z kobrą <small>(odc. 94b)</small>,
 +
** jeden z facetów z tłumu <small>(odc. 95b)</small>,
 +
** Iggy <small>(odc. 97-98)</small>,
 +
** jeden z członków Plecakoszwadronu <small>(odc. 99b)</small>,
 +
** ojciec doktora Dundersztyca <small>(odc. 100)</small>,
 +
** spiker radiowy <small>(odc. 100)</small>,
 +
** Thor <small>(odc. 111-112)</small>,
 +
** profesor Elemental <small>(odc. 117a)</small>,
 +
** rolnik <small>(odc. 117a)</small>,
 +
** Rusty <small>(odc. 118)</small>,
 +
** urzędnicy <small>(odc. 119a)</small>,<!--
 +
** Klimpaloon <small>(odc. 120)</small>,-->
 +
** Slamm <small>(odc. 120)</small>,
 +
** Senor Killbot <small>(odc. 127-128)</small>
 +
* 2007-2012: ''[[ICarly|iCarly]]'' –
 +
** Blake <small>(odc. 10)</small>,
 +
** Aktor grający w serialu ''Mała Krówka'' <small>(odc. 10)</small>,
 +
** producent <small>(odc. 10)</small>,
 +
** głos w TV <small>(odc. 11)</small>,
 +
** nauczyciel <small>(odc. 12)</small>,
 +
** tata <small>(odc. 12)</small>,
 +
** pirat #1 <small>(odc. 21)</small>,
 +
** Stimbler <small>(odc. 21)</small>,
 +
** facet <small>(odc. 22)</small>,
 +
** David <small>(odc. 23)</small>,
 +
** Tripp <small>(odc. 23)</small>,
 +
** agent FBI <small>(odc. 25)</small>,
 +
** oficer Platt <small>(odc. 42)</small>,
 +
** Chambers <small>(odc. 43)</small>,
 +
** Grover <small>(odc. 46/47)</small>,
 +
** Marvin <small>(odc. 46/47)</small>,
 +
** Clifford <small>(odc. 50)</small>,
 +
** Scenarzysta Totalnej Teri <small>(odc. 46)</small>,
 +
** Pan Chambers <small>(odc. 48, 53, 67)</small>,
 +
** Komentator gali boksu <small>(odc. 49-50)</small>,
 +
** Jeden ze Skazańców <small>(odc. 51)</small>,
 +
** Juror Eric <small>(odc. 52)</small>,
 +
** Bógmięsczak <small>(odc. 54)</small>,
 +
** Żółw <small>(odc. 54)</small>,
 +
** Basebolista <small>(odc. 59)</small>,
 +
** Policjant #1 <small>(odc. 61)</small>,
 +
** Miliarder <small>(odc. 63)</small>,
 +
** Sportowiec z programu Siłka Rządzi <small>(odc. 63)</small>,
 +
** Dr Sydney van Gurbin <small>(odc. 67)</small>
 +
** DJ Mustang <small>(odc. 81-83)</small>,
 +
** szef ochrony <small>(odc. 85)</small>,
 +
** agent Farrow <small>(odc. 89)</small>,
 +
** dr Shole <small>(odc. 93)</small>,
 +
** Austin ’Chumlee’ Russell <small>(odc. 102)</small>,
 +
** Questlove <small>(odc. 104/105)</small>,
 +
** Darnell <small>(odc. 106)</small>
 +
* 2007: ''[[IMP]]'' – Bertrand
 
* 2007: ''[[Leniuchowo]]'' – Robbie Zgniłek
 
* 2007: ''[[Leniuchowo]]'' – Robbie Zgniłek
* 2007: ''[[High School Musical 2]]''
+
* 2007-2014: ''[[S.A.W. Szkolna Agencja Wywiadowcza|M.I. High]]'' –
* 2007: ''[[Shrek Trzeci]]''
+
** David DeHaverland <small>(odc. 11)</small>,
* 2007: ''[[Rodzinka Robinsonów]]'' –
+
** Reginald Lacey / Mr. B <small>(odc. 20)</small>
** Spike,
+
* 2007: ''[[Pokémon: Diament i Perła|Pokémon DP: Wymiar Walki]]'' –
** Dimitri
+
* 2007: ''[[Pokémon|Pokémon: Wymiar Walki]]'' –
+
 
** Wake Stalowa Pięść,
 
** Wake Stalowa Pięść,
 
** Barry
 
** Barry
 
* 2007: ''[[Power Rangers Operacja Overdrive]]'' – Mackenzie „Mack” Hartford
 
* 2007: ''[[Power Rangers Operacja Overdrive]]'' – Mackenzie „Mack” Hartford
* 2007: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (film 2007)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' – Raphael (wersja TVP)
+
* 2007-2011: ''[[Przygody Sary Jane]]'' – porucznik Koenig <small>(odc. 44-45)</small>
* 2007: ''[[Film o pszczołach]]''
+
* 2007-2010: ''[[Świat słów]]'' – Krab <small>(odc. 24b, 28a)</small>
* 2007: ''[[Arka Noego (film animowany)|Arka Noego]]'' – Bombay
+
* 2008: ''[[Batman: Odważni i bezwzględni]]'' –
 +
** Dr Fate,
 +
** Gorilla Grodd <small>(odc. 2, 13, 14, 22, 63, 65)</small>,
 +
** Ted Kord <small>(odc. 8, 44)</small>,
 +
** Jaime Reyes / Błękitny Skarabeusz <small>(odc. 54, 58, 63)</small>
 +
* 2008: ''[[Bujdy na resorach]]''
 +
* 2008: ''[[Inazuma 11]]'' –
 +
** Herman Waldon <small>(odc. 1-4, 11)</small>,
 +
** Hekyll Jyde, trener Liceum Czarnej Magii <small>(odc. 4)</small>,
 +
** Thomas Feldt <small>(odc. 7-8)</small>,
 +
** Light "Novel" Nobel <small>(odc. 9)</small>,
 +
** Leonart Hole <small>(odc. 28, 34)</small>,
 +
** ochroniarz <small>(odc. 28, 31)</small>,
 +
** Grant Icewater <small>(odc. 34)</small>,
 +
** detektyw Gregory Smith <small>(odc. 35, 38)</small>
 +
* 2008: ''[[Iron Man: Armored Adventures]]'' –
 +
** Happy Hogan,
 +
** naukowiec w Stark International <small>(odc. 31)</small>,
 +
** Whiplash <small>(odc. 41)</small>
 +
* 2008: ''[[Marta mówi]]''
 +
* 2008: ''[[Niezwykła piątka na tropie]]'' –
 +
** pan Grubins <small>(odc. 1)</small>,
 +
** Pit kopacz <small>(odc. 3)</small>,
 +
** Konstantin <small>(odc. 9-10, 13-14, 24)</small>,
 +
** kapitan Smed <small>(odc. 10)</small>,
 +
** sprzedawca błyskotek <small>(odc. 11)</small>,
 +
** Alf <small>(odc. 16)</small>,
 +
** Scrapy Flapjack <small>(odc. 21)</small>,
 +
** pracownik Dona Jacksona <small>(odc. 22)</small>,
 +
** Sheldon Glandorf <small>(odc. 25)</small>
 +
* 2008: ''[[Pingwiny z Madagaskaru]]'' –
 +
** Król Szczurów,
 +
** Joey
 +
* 2008-2009: ''[[Rahan - syn czasów mroku|Rahan – syn czasów mroku]]'' – Sango
 +
* 2008: ''[[Słoneczna Sonny]]'' – Ryan Loughlin – prezenter Stacji Nastolatka TV <small>(odc. 33-34)</small>
 +
* 2008: ''[[Suite Life: Nie ma to jak statek]]'' –
 +
** George <small>(odc. 34)</small>,
 +
** Lord Hartley Wicket <small>(odc. 35)</small>,
 +
** Kurt Warner <small>(odc. 41)</small>,
 +
** Dżin <small>(odc. 43)</small>,
 +
** sierżant Pepper <small>(odc. 70)</small>,
 +
** Kapitan Hawk <small>(odc. 71)</small>
 +
* 2008: ''[[Stich!]]''
 
* 2008-2009: ''[[Świat Questa]]'' –
 
* 2008-2009: ''[[Świat Questa]]'' –
 
** Lord Spite,
 
** Lord Spite,
 
** Krab Larry <small>(odc. 20b)</small>
 
** Krab Larry <small>(odc. 20b)</small>
* 2008-2009: ''[[Rahan - syn czasów mroku|Rahan – syn czasów mroku]]'' – Sango
 
 
* 2008: ''[[True Jackson]]'' –
 
* 2008: ''[[True Jackson]]'' –
 
** Hibbert,
 
** Hibbert,
Linia 78: Linia 470:
 
** Mikey <small>(odc. 15, 21)</small>,
 
** Mikey <small>(odc. 15, 21)</small>,
 
** Mitchell <small>(odc. 19)</small>
 
** Mitchell <small>(odc. 19)</small>
* 2008: ''[[Pingwiny z Madagaskaru]]'' –
 
** Król Szczurów,
 
** Joey
 
* 2008: ''[[Garfield: Festyn humoru]]'' – Junior
 
* 2008: ''[[Kung Fu Panda]]''
 
* 2008: ''[[Opowieści z Narnii: Książę Kaspian]]''
 
* 2008: ''[[Niezwykła piątka na tropie]]'' –
 
** Grubins,
 
** Scrapy Flapjack <small>(odc. 20)</small>,
 
** Constantin <small>(odc. 23)</small>,
 
** Sheldon Glandorf <small>(odc. 24)</small>
 
* 2008: ''[[Batman: Odważni i bezwzględni]]'' –
 
** Goryl Grodd,
 
** Ted Kord,
 
** Dr Fate
 
* 2008: ''[[Małpy w kosmosie]]''
 
* 2008: ''[[Barbie i Diamentowy Pałac]]'' – Ian
 
* 2008: ''[[Sezon na misia 2]]'' − Roberto
 
* 2008: ''[[Cziłała z Beverly Hills]]'' − Sebastian
 
* 2008: ''[[Barbie w Wigilijnej Opowieści]]'' – Freddy
 
 
* 2008: ''[[Wesoła farma]]'' – Hops
 
* 2008: ''[[Wesoła farma]]'' – Hops
* 2008: ''[[Wakfu]]'' – Książę Wampiro <small>(odc. 6)</small>
+
* 2008: ''[[Wakfu]]'' –
 +
** Książę Wampiro <small>(odc. 6)</small>,
 +
** Saul <small>(odc. 14)</small>,
 +
** Smiths Mond <small>(odc. 18)</small>
 +
* 2008: ''[[Zgaduj z Jessem]]''
 +
* 2009: ''[[Abby i latająca szkoła wróżek]]'' –
 +
** Kapitan Hak <small>(odc. 24)</small>,
 +
** dziadek Blögga <small>(odc. 26)</small>
 +
* 2009: ''[[Dinopociąg]]''  –
 +
** Ken Ankylozaur <small>(odc. 8b, 33a)</small>,
 +
** Król Kriolofozaur <small>(odc. 19a, 40b, 41b, 42a, 42b, 53b, 75b)</small>,
 +
** krab <small>(odc. 38a)</small>,
 +
** Alan Alamozaur <small>(odc. 39b)</small>
 +
* 2009: ''[[Geronimo Stilton]]'' –
 +
** profesor Szczurzymrok <small>(odc. 27)</small>,
 +
** ścigający Samuelsa <small>(odc. 31)</small>,
 +
** doradca Trung <small>(odc. 34)</small>,
 +
** Oli Flap <small>(odc. 38)</small>
 +
* 2009: ''[[Huntik: Łowcy tajemnic]]'' − DeFoe
 +
* 2009: ''[[Jonas]]''
 
* 2009: ''[[Kacper: Szkoła postrachu (serial animowany)|Kacper: Szkoła postrachu]]'' −
 
* 2009: ''[[Kacper: Szkoła postrachu (serial animowany)|Kacper: Szkoła postrachu]]'' −
 
** Pan Smok,
 
** Pan Smok,
Linia 105: Linia 496:
 
** Pan Grimble,
 
** Pan Grimble,
 
** Odpowiadacz
 
** Odpowiadacz
* 2009: ''[[Dragon Age: Początek]]''
 
* 2009: ''[[Huntik: Łowcy tajemnic]]'' − DeFoe
 
* 2009: ''[[Klopsiki i inne zjawiska pogodowe]]'' − Brent
 
* 2009: ''[[Góra Czarownic]]''
 
* 2009: ''[[Hotel dla psów]]''
 
 
* 2009: ''[[Lou!]]''
 
* 2009: ''[[Lou!]]''
* 2009: ''[[Barbie przedstawia Calineczkę]]''
+
* 2009: ''[[Piżamiaki]]'' – Księżyc
** Evan,
+
* 2009: ''[[Podcats]]''
** Rick
+
* 2009: ''[[Przystanek dżungla]]'' – Ścichapenk
* 2009: ''[[Artur i zemsta Maltazara]]'' – Kolomasaj
+
* 2009-2010: ''[[Rozmowy nieoswojone]]''
* 2009: ''[[Astro Boy]]'' – Wycieraczka
+
* 2009: ''[[Sally Bollywood]]'' –
 +
** Dizzy Maligan <small>(odc. 47a, 48a)</small>,
 +
** DJ Wielki Daffy <small>(odc. 51a)</small>
 +
* 2009: ''[[SuperSprytek i Sprytusie]]''
 +
* 2009: ''[[Superszpiedzy]]'' – Jerry
 +
* 2010: ''[[Avengers: Potęga i moc]]'' – Tony Stark / Iron Man
 +
* 2010: ''[[Big Time Rush]]'' –
 +
** Chris ’Mr. Masterpiece’ Masters <small>(odc. 4)</small>,
 +
** Wayne Wayne <small>(odc. 5)</small>,
 +
** Fabio <small>(odc. 15, 29-30, 52, 61)</small>,
 +
** Jean-Luc Varn Darn <small>(odc. 16)</small>,
 +
** Dr Hollywood <small>(odc. 27)</small>,
 +
** aktor grający producenta New Town High <small>(odc. 28)</small>,
 +
** ochroniarz <small>(odc. 50)</small>,
 +
** tłumaczenie z francuskiego <small>(odc. 50)</small>,
 +
** głos super tajnego sejfu Gustavo <small>(odc. 59)</small>,
 +
** miejski inspektor <small>(odc. 60)</small>
 +
* 2010: ''[[Brzęcz jak wiesz]]'' <small>(początkowe odcinki)</small>
 +
* 2010: ''[[Connor Heath: Szpieg stażysta]]'' – Ed <small>(odc. 5-27, 29-34, 37-39)</small>
 
* 2010: ''[[Ja w kapeli]]'' – Derek Jupiter
 
* 2010: ''[[Ja w kapeli]]'' – Derek Jupiter
* 2010: ''[[Jak wytresować smoka]]''
+
* 2010: ''[[Kot Prot na wszystko odpowie w lot]]''
* 2010: ''[[Alicja w Krainie Czarów (film 2010)|Alicja w Krainie Czarów]]''
+
** Hubert (wieloryb) <small>(odc. 4b)</small>,
* 2010: ''[[Avengers: Potęga i moc]]'' – Tony Stark / Iron Man
+
** Ospałek (leniwiec) <small>(odc. 15b)</small>,
 +
** renifer Magnus <small>(odc. 21a)</small>,
 +
** niedźwiedź <small>(odc. 25a)</small>
 +
* 2010: ''[[Leci królik]]'' – Dorian
 +
* 2010-2011: ''[[Lego: Fabryka bohaterów|LEGO: Fabryka bohaterów]]'' – Xplode
 +
* 2010-2013: ''[[Liga Młodych]]'' –
 +
** Wodnik / Kaldur ’Ahm,
 +
** Jim Harper <small>(odc. 30)</small>
 +
* 2010: ''[[Mr Young]]'' –
 +
** Barry <small>(odc. 27)</small>,
 +
** profesor Les <small>(odc. 28)</small>
 +
* 2010: ''[[Oktonauci]]'' –
 +
** wampirnica <small>(odc. 17)</small>,
 +
** narwal Borys <small>(odc. 20)</small>,
 +
** żaglica #1 <small>(odc. 24)</small>,
 +
** słoń morski Leon <small>(odc. 29)</small>,
 +
** mors #1 <small>(odc. 30)</small>,
 +
** białucha arktyczna #1 <small>(odc. 34)</small>,
 +
** rekin foremkowy #2 <small>(odc. 39)</small>,
 +
** orka arktyczna #1 <small>(odc. 43)</small>,
 +
** rekin latarnia <small>(odc. 47)</small>,
 +
** płaszczka elektryczna <small>(odc. 50)</small>
 +
* 2010: ''[[Para królów]]'' – Dr Micah <small>(odc. 62)</small>
 +
* 2010: ''[[Planeta Sheena]]'' – Owocowy Żul <small>(odc. 24)</small>
 +
* 2010: ''[[Pora na przygodę!]]'' –
 +
** jeden z gladiatorów <small>(odc. 27b)</small>,
 +
** Ash <small>(odc. 28a)</small>,
 +
** Papierowy Piotr <small>(odc. 38a)</small>,
 +
** Joshua <small>(odc. 39b)</small>,
 +
** demon strażnik <small>(odc. 40a)</small>,
 +
** Hunson Abadeer <small>(odc. 40b)</small>,
 +
** Ed <small>(odc. 41b)</small>,
 +
** Królewna Ciastko <small>(odc. 46a, 102b)</small>,
 +
** Grod <small>(odc. 47a)</small>,
 +
** jeden z farmerów <small>(odc. 53a)</small>,
 +
** Wiewiór <small>(odc. 54b)</small>,
 +
** jeden ze szkieletów <small>(odc. 58b)</small>,
 +
** Bruno <small>(odc. 60b)</small>,
 +
** posłaniec Króla Ognia <small>(odc. 66b)</small>,
 +
** strażnik <small>(odc. 66b)</small>,
 +
** SMO #2 <small>(odc. 68a)</small>,
 +
** rap miś <small>(odc. 78a)</small>,
 +
** Lemoniadek <small>(odc. 74b, 104b, 106b)</small>,
 +
** Laserowy Czarodziej <small>(odc. 77b)</small>,
 +
** Bananowy Strażnik <small>(odc. 79b, 106b)</small>,
 +
** liść <small>(odc. 82a)</small>,
 +
** strażnik gleby <small>(odc. 82b)</small>,
 +
** Maluch <small>(odc. 83b)</small>,
 +
** Chatsberry <small>(odc. 86a)</small>,
 +
** Chrupcio <small>(odc. 90a, 94a)</small>,
 +
** hi-hat <small>(odc. 92b)</small>,
 +
** BooBoo Sousa <small>(odc. 93a)</small>,
 +
** Magiczny Gość <small>(odc. 95a)</small>,
 +
** Orgalorg <small>(odc. 97a-97b)</small>,
 +
** krasnal <small>(odc. 99b-100a)</small>,
 +
** Człowiek Banan <small>(odc. 106a)</small>
 +
* 2010: ''[[Pound Puppies: Psia paczka]]'' –
 +
** Brimley <small>(odc. 40)</small>,
 +
** Pan Balk <small>(odc. 43)</small>,
 +
** Profesor Schmierkankle <small>(odc. 44)</small>,
 +
** Dan <small>(odc. 47)</small>,
 +
** Gary <small>(odc. 47)</small>,
 +
** R.J. <small>(odc. 47)</small>,
 +
** Skunks <small>(odc. 47)</small>,
 +
** Claudio <small>(odc. 48)</small>,
 +
** Wilk <small>(odc. 48)</small>,
 +
** Spiker <small>(odc. 49)</small>,
 +
** Agent Francois <small>(odc. 51)</small>,
 +
** Grocer <small>(odc. 51)</small>,
 +
** Sprzedawca <small>(odc. 51)</small>,
 +
** Wiceprezydent Chumley <small>(odc. 51)</small>,
 +
** Claudio <small>(odc. 59)</small>,
 +
** Doc <small>(odc. 60)</small>,
 +
** Claudio <small>(odc. 61)</small>,
 +
** Łasica <small>(odc. 62)</small>,
 +
** gwary
 +
* 2010: ''[[Powodzenia, Charlie!]]'' –
 +
** George Van Brunt <small>(odc. 18)</small>,
 +
** Wesoły Koń <small>(odc. 18)</small>,
 +
** głos w TV <small>(odc. 19)</small>,
 +
** Scott <small>(odc. 52)</small>,
 +
** Chance <small>(odc. 55)</small>,
 +
** Mitch <small>(odc. 63)</small>,
 +
** trener Kamienny Młot <small>(odc. 64, 69)</small>,
 +
** głos w końcowej scenie <small>(odc. 65)</small>,
 +
** klaun Psi-Psi <small>(odc. 74)</small>,
 +
** szef Byron Wainwright <small>(odc. 81, 87, 90)</small>,
 +
** Doug Dooley <small>(odc. 85)</small>,
 +
** Donald <small>(odc. 89)</small>
 +
* 2010-2012: ''[[Scooby Doo i Brygada Detektywów]]'' –
 +
** Kapitan Jaskiniowiec <small>(odc. 14)</small>,
 +
** Odnarb <small>(odc. 15)</small>,
 +
** pan Wang <small>(odc. 18)</small>
 +
* 2010: ''[[Taniec rządzi]]'' –
 +
** Kashlack Hessenheffer <small>(odc. 18)</small>,
 +
** wujek Frank <small>(odc. 22-23, 26, 28)</small>
 +
* 2010-2013: ''[[Transformers Prime]]'' –
 +
** Knock Out,
 +
** żołnierz M.E.C.H. <small>(odc. 16, 17)</small>
 +
* 2010: ''[[Umizoomi]]''
 +
* 2010: ''[[Zwyczajny serial]]'' –
 +
** Del Hanlon <small>(odc. 182, 188, 195, 226)</small>,
 +
** gość na przyjęciu pana Maellarda <small>(odc. 194)</small>,
 +
** Charlie <small>(odc. 203)</small>,
 +
** Koko <small>(odc. 204)</small>,
 +
** policjant #1 <small>(odc. 206)</small>,
 +
** RGB2 <small>(odc. 209-210)</small>,
 +
** pracownik wypożyczalni VHS <small>(odc. 213)</small>,
 +
** Thomas w przebraniu <small>(odc. 215)</small>,
 +
** strażnik wysypiska <small>(odc. 217)</small>
 +
* 2011: ''[[Austin i Ally]]'' – Roger Dunlap <small>(odc. 44)</small>
 +
* 2011: ''[[Bakugan: Młodzi wojownicy|Bakugan: Młodzi wojownicy – Najeźdźcy z Gundalii]]'' –
 +
** Linehalt,
 +
** Sid Arkail <small>(odc. 2, 5, 7-9, 11-13, 23-24)</small>,
 +
** Nitiański żołnierz <small>(odc. 14, 20)</small>,
 +
** dawny opiekun Linehalta <small>(odc. 23)</small>
 +
* 2011: ''[[Jake i piraci z Nibylandii]]'' –
 +
** Krokodyl,
 +
** Dziadek Kostek <small>(odc. 91a, 95a, 104b)</small>,
 +
** drzewo Tiki <small>(odc. 94a)</small>,
 +
** Sokole Oko <small>(odc. 96a)</small>,
 +
** Kapitan Chen <small>(odc. 106a)</small>
 +
* 2011: ''[[Jessie]]'' –
 +
** Fritz <small>(odc. 10)</small>,
 +
** Chris Bosh <small>(odc. 34)</small>
 +
* 2011: ''[[Kubusiowe przygódki]]'' – Kłapouchy
 +
* 2011: ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' –
 +
** Zi Hun <small>(odc. 64-65)</small>,
 +
** Ju-Long <small>(odc. 67)</small>,
 +
** Mistrz Słoń <small>(odc. 73)</small>
 +
* 2011: ''[[Lękosław Wiewiórka]]''
 +
* 2011: ''[[Looney Tunes Show]]'' –
 +
** Antypatyczny Śniegun (Hugo) <small>(odc. 45)</small>,
 +
** konferansjer <small>(odc. 50)</small>
 +
* 2011: ''[[Mia i ja]]'' –
 +
** sprzedawca <small>(odc. 44)</small>,
 +
** organizator zawodów jeździeckich <small>(odc. 51-52)</small>
 +
* 2011: ''[[Miś Muki]]'' –
 +
** sprzedawca Piniat <small>(odc. 19)</small>,
 +
** Bob <small>(odc. 33)</small>,
 +
** kierowca autobusu <small>(odc. 35)</small>,
 +
** sprzedawca <small>(odc. 36)</small>,
 +
** wujek Kasandry <small>(odc. 37)</small>
 +
* 2011: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' –
 +
** Bulk Biceps <small>(odc. 94)</small>,
 +
** Pest Control Pete <small>(odc. 95)</small>,
 +
** Doktor Hooves <small>(odc. 100)</small>,
 +
** Fancy Pants <small>(odc. 101)</small>,
 +
** gwary <small>(odc. 92)</small>
 +
* 2011: ''[[Nadzdolni]]'' – Zanko <small>(odc. 12)</small>
 +
* 2011-2012: ''[[Power Rangers Samurai]]'' –
 +
** Tooya <small>(odc. 19, 21)</small>,
 +
** Serrator <small>(odc. 22, 27-38)</small>
 +
* 2011: ''[[Rycerz Mike]]'' – Płomyk
 +
* 2011-2013: ''[[Tess kontra chłopaki]]'' –
 +
** sędzia <small>(odc. 9)</small>,
 +
** tata Allie <small>(odc. 16)</small>
 +
* 2011: ''[[ThunderCats]]'' – Mumm-Ra
 +
* 2011: ''[[Z kopyta]]'' –
 +
** Mondo <small>(odc. 21)</small>,
 +
** Lars <small>(odc. 34)</small>,
 +
** Kyrie Irving <small>(odc. 38)</small>,
 +
** Kofi Sarkodie-Mensah <small>(odc. 42)</small>,
 +
** więzień <small>(odc. 53)</small>,
 +
** doktor Zło <small>(odc. 58)</small>,
 +
** Evan <small>(odc. 59)</small>,
 +
** Zeke <small>(odc. 60)</small>,
 +
** Chuck Crawford <small>(odc. 63)</small>,
 +
** Sylvester Stallion <small>(odc. 66, 70)</small>,
 +
** Sith <small>(odc. 76)</small>,
 +
** Bart <small>(odc. 80)</small>
 +
* 2011-2013: ''[[Zielona Latarnia]]'' – Zielona Latarnia / Hal Jordan
 +
* 2011: ''[[Zwierzęta w bieliźnie]]'' − Dzida
 +
* 2012: ''[[Blog na cztery łapy]]'' – Ralph <small>(odc. 68)</small>
 +
* 2012-2015: ''[[Brickleberry]]'' –
 +
** członek Ku-Klux Klanu <small>(odc. 1, 18)</small>,
 +
** mężczyzna naklejający nowy billboard <small>(odc. 1)</small>,
 +
** Rey, ojciec Denzela <small>(odc. 3)</small>,
 +
** pracownik DCA #2 <small>(odc. 3)</small>,
 +
** sędzia <small>(odc. 15)</small>,
 +
** Caruthers <small>(odc. 16)</small>,
 +
** Radclife <small>(odc. 16)</small>
 +
* 2012-2014: ''[[Crash i Bernstein]]'' −
 +
** policjant <small>(odc. 9)</small>,
 +
** Jake Mahoney <small>(odc. 33)</small>,
 +
** oficer Plotkin <small>(odc. 37)</small>
 +
* 2012: ''[[Gormiti (serial animowany 2012)|Gormiti]]'' − Tasaru
 +
* 2012: ''[[Henio Tulistworek]]'' − Tatko
 +
* 2012: ''[[Jamie Mamacki]]'' −
 +
** rządowy agent #2 <small>(odc. 4)</small>,
 +
** dyskutant <small>(odc. 9)</small>,
 +
** tata Johnny’ego <small>(odc. 9)</small>,
 +
** Mitch <small>(odc. 19, 24, 59)</small>,
 +
** Facet 2 <small>(odc. 20)</small>,
 +
** król Gog <small>(odc. 22)</small>
 +
* 2012: ''[[Klinika dla pluszaków]]'' −
 +
** Radek <small>(odc. 7b, 20a)</small>,
 +
** Fabio <small>(odc. 38a)</small>,
 +
** Damazy <small>(odc. 56b)</small>
 +
* 2012: ''[[Littlest Pet Shop]]'' –
 +
** Morgan (facet przebrany za Iguanę Bruce’a) <small>(odc. 34)</small>,
 +
** Golfista <small>(odc. 37)</small>,
 +
** robot Monban <small>(odc. 39)</small>,
 +
** Francois, lokaj <small>(odc. 42, 52)</small>
 +
* 2012: ''[[Max Steel]]'' –
 +
** Ven-ghan <small>(odc. 27-28, 34, 40-41, 43, 48-49, 51-52)</small>,
 +
** Ja’em Mk’rah <small>(odc. 39)</small>
 +
* 2012: ''[[Mega Spider-Man]]'' −
 +
** Batroc <small>(odc. 6, 11, 28, 40, 48, 53, 69, 82)</small>,
 +
** kurier <small>(odc. 7)</small>,
 +
** Aries <small>(odc. 15)</small>,
 +
** lokaj Chuck <small>(odc. 33)</small>,
 +
** Grizzly <small>(odc. 35)</small>,
 +
** Max / Niewidzialny Człowiek <small>(odc. 52)</small>
 +
* 2012: ''[[Musical Elma]]'' −
 +
** Ośmiornica <small>(odc. 1)</small>,
 +
** Kosmokruk <small>(odc. 3)</small>,
 +
** Ed <small>(odc. 4)</small>,
 +
** Pentagon <small>(odc. 9)</small>,
 +
** Kleks <small>(odc. 15)</small>
 +
* 2012: ''[[Piotruś Królik]]'' − pan Rudzielec
 +
* 2012: ''[[Robot i potwór]]'' − Ogo
 +
* 2012: ''[[Slugterra]]'' −
 +
** Mongo <small>(odc. 25)</small>,
 +
** Walec <small>(odc. 28)</small>
 +
* 2012-2015: ''[[Szczury laboratoryjne]]'' −
 +
** policjant <small>(odc. 15)</small>,
 +
** Leo z przyszłości <small>(odc. 16)</small>,
 +
** Victor Krane <small>(odc. 48, 54, 60-61, 67-68, 95-96)</small>
 +
* 2012: ''[[Tajemnicze Złote Miasta]]''
 +
* 2012: ''[[Tygrysek Daniel i jego sąsiedzi]]'' – Pan Stach
 +
* 2012: ''[[Violetta]]'' – taksówkarz <small>(odc. 240)</small>
 +
* 2012-2016: ''[[Wodogrzmoty Małe]]'' –
 +
** Soos,
 +
** facet w barze <small>(odc. 2)</small>,
 +
** narrator serialu ''Kaczo-dektyw'' <small>(odc. 2)</small>,
 +
** chłopiec, który wziął kartkę Mabel <small>(odc. 5)</small>,
 +
** Normal (skrzaty w przebraniu) <small>(odc. 5)</small>,
 +
** Wódz Wódz <small>(odc. 6)</small>,
 +
** tata chłopca <small>(odc. 14)</small>,
 +
** duch drwala <small>(odc. 31)</small>
 +
* 2012: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' –
 +
** Pizzogęby <small>(odc. 45)</small>,
 +
** Anton Zeck <small>(odc. 46, 62-63, 67, 73, 78)</small>,
 +
** Szkielelord <small>(odc. 47)</small>,
 +
** Atylla <small>(odc. 56)</small>,
 +
** jeden z braci Fulci <small>(odc. 68)</small>
 +
* 2012: ''[[Wolfblood]]'' – Kyle <small>(odc. 12)</small>
 +
* 2013: ''[[Astro-małpy]]''
 +
* 2013: ''[[Avengers: Zjednoczeni]]'' –
 +
** Howard Stark <small>(odc. 28)</small>,
 +
** Radioaktywny <small>(odc. 43)</small>,
 +
** James „Bucky” Barnes / Zimowy Żołnierz <small>(odc. 47)</small>,
 +
** Fixer / Paul Ebersol <small>(odc. 56, 58)</small>,
 +
** Karnak <small>(odc. 61)</small>
 +
* 2013: ''[[Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca]]'' – Rocka, brat Noelii <small>(odc. 78)</small>
 +
* 2013: ''[[Częstujcie się!]]'' – Grejpfrut
 +
* 2013: ''[[Denny obóz]]'' – Zombiak Sawyer
 +
* 2013: ''[[Ever After High]]'' – Sparrow Hood
 +
* 2013: ''[[Jej Wysokość Zosia]]'' –
 +
** Uszaty,
 +
** służący #1,
 +
** Pęczak <small>(odc. 68)</small>
 +
* 2013: ''[[Kod Lyoko: Ewolucja]]'' – głos w telefonie <small>(odc. 24, 26)</small>
 +
* 2013: ''[[Mako Mermaids: Syreny z Mako]]'' – Mick
 +
* 2013: ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' –
 +
** Ojciec Krwiak <small>(odc. 20a, 31b, 38b, 56b, 58b)</small>,
 +
** Pan Moli <small>(odc. 23b)</small>,
 +
** Wodnik (Garth) <small>(odc. 24b)</small>,
 +
** Halloweenowy Duch <small>(odc. 32b)</small>,
 +
** Jerzy Waszyngton <small>(odc. 33b)</small>,
 +
** Kontrolnik <small>(odc. 34a)</small>,
 +
** Brudny Joe <small>(odc. 39b)</small>
 +
* 2013: ''[[Nawiedzeni]]'' –
 +
** Skyler McPiece <small>(odc. 10)</small>,
 +
** właściciel sklepu z ceramiką <small>(odc. 15)</small>
 +
* 2013: ''[[Pac-Man i upiorne przygody]]''
 +
* 2013: ''[[Pokémon seria: XY]]'' –
 +
** lokaj Lorda Shabboneau <small>(odc. 18 serii XVII)</small>,
 +
** książę Turner <small>(odc. 20 serii XVII)</small>
 +
* 2013-2014: ''[[Power Rangers Megaforce]]'' – Łapacz Marzeń <small>(odc. 13)</small>
 +
* 2013: ''[[Sanjay i Craig]]'' – Remington Tufflips
 +
* 2013: ''[[Super Grover 2.0]]'' –
 +
** Baran #1 <small>(odc. 4)</small>,
 +
** Koń <small>(odc. 8)</small>,
 +
** Małż <small>(odc. 9)</small>
 +
* 2013: ''[[Steven Universe]]'' –
 +
** Kwaśna Śmietana <small>(odc. 15, 21, 34, 47, 54, 86, 94, 126-127, 137)</small>,
 +
** maszyna z ludzikami <small>(odc. 18)</small>,
 +
** Doug Maheswaran, ojciec Connie <small>(odc. 31)</small>,
 +
** Marty  <small>(odc. 48, 86)</small>,
 +
** Gustaw <small>(odc. 55)</small>,
 +
** Harold Smiley <small>(odc. 72, 85, 108, 120)</small>,
 +
** mieszkaniec Jersey <small>(odc. 82)</small>,
 +
** Suitcase Sam <small>(odc. 110)</small>,
 +
** mieszkaniec zoo <small>(odc. 117)</small>,
 +
** straż zoo <small>(odc. 118)</small>,
 +
** wojownik <small>(odc. 122)</small>,
 +
** gra ''Wściekłe nastolatki'' <small>(odc. 127)</small>,
 +
** Cebula <small>(odc. 127-128)</small>,
 +
** gwary <small>(odc. 133, 138)</small>,
 +
** zakażony klejnot <small>(odc. 126)</small>,
 +
** zombie <small>(odc. 137)</small>
 +
* 2013: ''[[Tom i Jerry Show]]''
 +
* 2013: ''[[Turbo FAST]]'' –
 +
** Gładki Ruch,
 +
** Mocny Obrót <small>(odc. 12b)</small>
 +
* 2013: ''[[W tę i nazad]]'' –
 +
** książe Kaszmir <small>(odc. 5b)</small>,
 +
** Glen <small>(odc. 6a)</small>,
 +
** tajemnicze postacie w wyobraźni Wondera <small>(odc. 6a)</small>,
 +
** jeden z Patraczy <small>(odc. 7)</small>,
 +
** turyści <small>(odc. 8a)</small>,
 +
** Pete <small>(odc. 18a)</small>,
 +
** pustelnik #3 <small>(odc. 18b)</small>,
 +
** Dzika Karta <small>(odc. 20a)</small>,
 +
** Jeździec <small>(odc. 21a)</small>
 +
* 2013: ''[[Wujcio Dobra Rada]]'' –
 +
** Pan Gustaw,
 +
** Funkcjonariusz <small>(odc. 36)</small>
 +
** Właściciel budki <small>(odc. 53)</small>,
 +
** Nathan <small>(odc. 57)</small>,
 +
** głos z przyczepy <small>(odc. 60)</small>,
 +
** kasjer w MacGuffinie <small>(odc. 110)</small>,
 +
** Pan George <small>(odc. 112)</small>,
 +
** Leo <small>(odc. 118)</small>,
 +
** tata Carta <small>(odc. 128)</small>
 +
* 2013: ''[[Zack i Kwak]]''
 +
* 2014: ''[[Astrozwierzaki]]'' –
 +
** komputer,
 +
** kurier <small>(odc. 12)</small>,
 +
** Kosmo Carson <small>(odc. 45)</small>
 +
* 2014: ''[[BoJack Horseman]]'' −
 +
** Farmer <small>(odc. 17)</small>,
 +
** Policjant-pies <small>(odc. 17)</small>,
 +
** Adwokat-leniwiec <small>(odc. 18)</small>,
 +
** Słoń montujący maszynę autoerotycznej asfiksji <small>(odc. 18)</small>
 +
* 2014: ''[[Ciasteczkowe filmy]]''
 +
* 2014: ''[[Dora i przyjaciele]]'' − burmistrz <small>(odc. 22)</small>
 +
* 2014: ''[[Inspektor Gadżet (serial animowany 2014)|Inspektor Gadżet]]'' –
 +
** prowadzący seminarium zarządzania gniewem <small>(odc. 7b)</small>,
 +
** burmistrz Kumpelsburga <small>(odc. 9a)</small>,
 +
** agent Klaufa <small>(odc. 10b)</small>
 +
* 2014: ''[[Kirby Buckets]]'' –
 +
** ochroniarz <small>(odc. 3)</small>,
 +
** trener <small>(odc. 4)</small>
 +
* 2014: ''[[Misja Lanfeusta]]'' –
 +
** Gramblot,
 +
** Loygood,
 +
** Kholes
 +
* 2014: ''[[Mixele]]''
 +
* 2014: ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' – jeden ze zbirów <small>(odc. 34)</small>
 +
* 2014-2017: ''[[Niech żyje Król Julian]]'' – Zora <small>(odc. 55)</small>
 +
* 2014: ''[[Penn Zero: Bohater na pół etatu]]'' –
 +
** Kapitan Super <small>(odc. 1a, 9a)</small>,
 +
** mama Budynia <small>(odc. 6b, 11b)</small>,
 +
** spiker "Kosmicznego Sądu na Żywo" <small>(odc. 7a)</small>,
 +
** Jorlanx <small>(odc. 7a)</small>,
 +
** Leonardo da Vinci <small>(odc. 7b)</small>,
 +
** piłka do rugby <small>(odc. 9b)</small>,
 +
** piłeczka pingpongowa <small>(odc. 9b)</small>,
 +
** jeden z kijów-myśliwych <small>(odc. 9b)</small>
 +
* 2014: ''[[Petz Klub]]'' –
 +
** instalator <small>(odc. 21)</small>,
 +
** sędzia <small>(odc. 22)</small>,
 +
** sąsiad Soni <small>(odc. 24)</small>,
 +
** oszust <small>(odc. 25)</small>
 +
* 2014: ''[[Piekaczki]]'' –
 +
** Chlebostwórca <small>(odc. 1b, 2a, 4b, 6a, 9b, 12a, 17, 18a, 18b, 25b, 29a, 30a, 34b, 37b)</small>,
 +
** tata Józka Michała Akuku <small>(odc. 34a)</small>
 +
* 2014: ''[[Po drugiej stronie muru]]'' –
 +
** Jimmy Brown <small>(odc. 3)</small>,
 +
** rozbójnik <small>(odc. 4)</small>,
 +
** Jimmy <small>(odc. 9)</small>
 +
* 2014: ''[[Robin Hood – Draka w Sherwood]]''
 +
* 2014: ''[[Star Wars: Rebelianci]]'' – Lando Calrissian <small>(odc. 11, 16)</small>
 +
* 2014: ''[[Super 4]]''
 +
* 2014: ''[[The Seven Deadly Sins]]'' – Ban
 +
* 2014-2016: ''[[Wissper]]'' – Otis
 +
* 2014: ''[[Yo-Kai Watch]]'' –
 +
** złodziej <small>(odc. 2b)</small>,
 +
** policjant #2 <small>(odc. 3b, 3d)</small>,
 +
** Nosirs #1 <small>(odc. 7c)</small>,
 +
** reżyser <small>(odc. 8a)</small>
 +
* 2014: ''[[Żółwik Sammy i spółka]]'' – Albert
 +
* 2015: ''[[Bella i Buldogi]]'' –
 +
** nauczyciel muzyki <small>(odc. 9)</small>,
 +
** nauczyciel <small>(odc. 34)</small>
 +
* 2015: ''[[Biały delfin Um (serial animowany 2015)|Biały delfin Um]]'' –
 +
** Jack,
 +
** pływak 2 <small>(odc. 25)</small>,
 +
** Rasta <small>(odc. 34, 44-45)</small>,
 +
** robotnik 2 <small>(odc. 34)</small>,
 +
** pływak <small>(odc. 35)</small>,
 +
** mężczyzna 1 <small>(odc. 40)</small>,
 +
** pilot <small>(odc. 44)</small>,
 +
** rybak <small>(odc. 44)</small>
 +
* 2015-2018: ''[[Dragon Ball Super]]'' – Beerus
 +
* 2015: ''[[Dzieciaki ze Strasznej]]'' –
 +
** Żyła,
 +
** Szaruch McZgon,
 +
** Mózgojad <small>(odc. 20, 48)</small>
 +
* 2015: ''[[Fresh Beat Band. Kapela detektywów]]''
 +
* 2015: ''[[K3]]'' – X
 +
* 2015: ''[[Kroniki rodziny królewskiej]]''
 +
* 2015: ''[[Królik Bugs: Serial twórców "Zwariowanych melodii"]]'' –
 +
** jeden z członków oddziału specjalnego <small>(odc. 2b)</small>,
 +
** Kojot Wiluś <small>(odc. 3b, 11b, 12a, 18b, 19a, 23b, 32b, 38b, 39b, 82a, 89b, 97a)</small>,
 +
** ptak #1 <small>(odc. 8b)</small>,
 +
** sprzedawca <small>(odc. 21a)</small>,
 +
** Snoop Dogg <small>(odc. 87ab)</small>,
 +
** rekin Kevin <small>(odc. 96b, 102b)</small>
 +
* 2015: ''[[Mali odkrywcy (serial animowany 2015)|Mali odkrywcy]]'' –
 +
** Żyrafa <small>(odc. 3)</small>,
 +
** Gerald <small>(odc. 24)</small>,
 +
** bóbr szef <small>(odc. 27, 45)</small>
 +
* 2015: ''[[Miles z przyszłości]]'' – Komandor S’Leet <small>(odc. 23b, 26a)</small>
 +
* 2015: ''[[Muppety (serial)|Muppety]]'' – Zdechlak
 +
* 2015: ''[[Nexo Knights]]'' – Herb
 +
* 2015: ''[[Pidżamersi]]'' –
 +
** Narrator,
 +
** Lektor
 +
* 2015: ''[[Popelki]]'' <small>(wersja Netfliksa)</small>
 +
* 2015: ''[[Poradnik zakręconego gracza]]'' – Pan Klaps <small>(odc. 1, 9-10, 12, 16, 20)</small>
 +
* 2015: ''[[Star Butterfly kontra siły zła]]'' –
 +
** jeden z porywaczy Marca <small>(odc. 1b)</small>,
 +
** jeden ze strażników-opiekunów Star <small>(odc. 2b)</small>,
 +
** czarnoskóry ojciec <small>(odc. 3b)</small>,
 +
** minotaur <small>(odc. 6b)</small>,
 +
** Księżniczka Smooshy <small>(odc. 7b)</small>,
 +
** Brian <small>(odc. 8a)</small>,
 +
** strażnik <small>(odc. 8a)</small>,
 +
** pająk-przewodnik <small>(odc. 12a)</small>
 +
* 2015: ''[[Star Wars: Opowieści Droidów]]'' – Lando Calrissian <small>(odc. 1, 4-5)</small>
 +
* 2015: ''[[Talia czaruje w kuchni]]'' –
 +
** kucharz u Fuccinelliego <small>(odc. 9)</small>,
 +
** "Łyżka" <small>(odc. 14)</small>
 +
* 2015: ''[[The Returned]]'' – Paul Koretsky <small>(odc. 7)</small>
 +
* 2015: ''[[Totalna Porażka: Wariacki wyścig]]'' –
 +
** Gerry,
 +
** Ennui <small>(odc. 3, 6-7, 11, 14, 17-20, 26)</small>,
 +
** pilot samolotu <small>(odc. 12, 16, 22)</small>
 +
* 2015: ''[[Wallykazam]]'' – Norville
 +
* 2015: ''[[Złotowłosa i Miś]]'' –
 +
** Bardzo Zły Wilk,
 +
** Bardzo Dobry Wilk,
 +
** troll <small>(odc. 12a)</small>,
 +
** Strażnik królewski #1 (Reginald) <small>(odc. 16ab)</small>
 +
* 2016: ''[[Atomowy Pacyn]]'' –
 +
** Moczek,
 +
** Człowiek Manat <small>(odc. 15a)</small>,
 +
** Mamkasę <small>(odc. 25a)</small>
 +
* 2016: ''[[Atomówki (serial animowany 2016)|Atomówki]]'' – Niebieski Dżinn <small>(odc. 40)</small>
 +
* 2016: ''[[Bajgiel i Becia Show]]''
 +
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' – gepard Tytus
 +
* 2016: ''[[Bizaardvark]]'' –
 +
** Seamus <small>(odc. 27)</small>,
 +
** sierżant Brenner <small>(odc. 33)</small>
 +
* 2016: ''[[Dom: Przygody Ocha i Tip]]'' – Sharzod
 +
* 2016: ''[[Justice League Action]]'' – Hal Jordan / Zielona Latarnia <small>(odc. 38)</small>
 +
* 2016: ''[[Kazoops!]]''
 +
* 2016: ''[[Mirette na tropie]]'' –
 +
** taksówkarz Bob <small>(odc. 2, 9, 11-12, 16, 29, 42, 46, 48)</small>,
 +
** Tom <small>(odc. 9, 14)</small>,
 +
** sprzedawca butów <small>(odc. 32)</small>,
 +
** kucharz Zaifeng <small>(odc. 37)</small>
 +
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' –
 +
** Scott <small>(odc. 1b, 5a, 7b, 10a, 14, 18a, 24b, 26b)</small>,
 +
** Kyle Drako <small>(odc. 5a, 7b, 9ab, 11a, 17b, 21, 25a)</small>,
 +
** ochroniarz <small>(odc. 8b)</small>,
 +
** właściciel budki z corndogami <small>(odc. 20b)</small>
 +
* 2016: ''[[Star Wars: Przygody Freemakerów]]''
 +
* 2016: ''[[Star Wars: Ruch oporu powstaje]]'' – Lando Calrissian <small>(odc. 3)</small>
 +
* 2017: ''[[Buddy Błyskawica]]'' – Tex Jr.
 +
* 2017: ''[[Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz]]'' – Drwal Blaszek
 +
* 2017: ''[[Furiki]]'' – Gordon
 +
* 2017: ''[[Jedenastka]]'' – Olson
 +
* 2017: ''[[Kacze opowieści (serial animowany 2017)|Kacze opowieści]]'' – Ropuch Niuchaj <small>(odc. 7)</small>
 +
* 2017: ''[[Klopsiki i inne zjawiska pogodowe (serial animowany)|Klopsiki i inne zjawiska pogodowe]]'' –
 +
** Brent,
 +
** Hektor Złowski <small>(odc. 11, 31, 38-39)</small>
 +
* 2017: ''[[Niko i Miecz Światła]]''
 +
* 2017: ''[[Odlotowe wyścigi (serial animowany 2017)|Odlotowe wyścigi]]'' – Bella
 +
* 2017: ''[[Przygody Niebezpiecznego Henryka]]''
 +
* 2017: ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' – Kapitan Dilly <small>(odc. 4ab)</small>
 +
* 2017: ''[[Witajcie w Wayne]]''
 +
* 2017: ''[[Zaplątani (serial)|Zaplątani: Serial]]'' – Lance Bajero <small>(odc. 6, 11-13, 15, 22-23)</small>
 +
* 2018: ''[[Alexa i Katie]]'' – Bennet <small>(odc. 7)</small>
 +
* 2018: ''[[Andy na safari]]'' – pan Hammond
 +
* 2018: ''[[Greenowie w wielkim mieście]]'' – jeden z Alpejczyków <small>(odc. 1b)</small>
 +
* 2018: ''[[Gwiezdne wojny. Najlepsi z najlepszych]]'' – Zander Freemaker
 +
* 2018: ''[[Książę Peorii]]'' – Król Buronii <small>(odc. 1, 6, 8)</small>
 +
* 2018: ''[[ReBoot: The Guardian Code]]'' – Pan Davies <small>(odc. 4, 7)</small>
 +
* 2018: ''[[Robozuna]]'' – Lanista
 +
* 2018: ''[[Transformers: Cyberverse]]'' – Starscream
 +
* 2018: ''[[Trolle: Impreza trwa!]]'' – Kufer
 +
* 2018: ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja]]''
  
 
=== Gry ===
 
=== Gry ===
 +
* ''[[World of Tanks]]'' – Głosy w polskojęzycznym kliencie gry
 +
* 2002: ''[[Ja jestem]]''
 +
* 2004: ''[[Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko]]'' – Jay
 +
* 2006: ''[[Age of Empires III|Age of Empires III: The Asian Dynasties]]'' – Jian Huang
 +
* 2006: ''[[Heroes of Might and Magic V#Kuźnia przeznaczenia|Heroes of Might and Magic V – Kuźnia przeznaczenia]]'' –
 +
** Duncan
 +
** Thralsai
 
* 2007: ''[[Power Rangers: Super Legendy]]'' −
 
* 2007: ''[[Power Rangers: Super Legendy]]'' −
 
** Lord Zedd,
 
** Lord Zedd,
 
** Lost Galaxy Zielony Rangers,
 
** Lost Galaxy Zielony Rangers,
 
** Choobo
 
** Choobo
 +
* 2007: ''[[Shrek Trzeci (gra)|Shrek Trzeci]]'' –
 +
** piraci,
 +
** więźniowie,
 +
** wieśniacy
 +
* 2007: ''[[Wiedźmin]]'' –
 +
** Błazen,
 +
** Opryszek,
 +
** Ralf Duben <small>(Efekt uboczny)</small>,
 +
** Rivijski wędrowiec <small>(Efekt uboczny)</small>
 +
* 2008: ''[[Alone in the Dark]]'' – Ochroniarz
 +
* 2008: ''[[Księżniczka: Bajkowa podróż]]'' – Kupcy
 +
* 2008: ''[[Fallout 3]]'' –
 +
** Shakes,
 +
** Zastępca Spaw
 +
* 2008: ''[[Mass Effect]]'' –
 +
** Naukowiec,
 +
** Charn <small>(Bring Down the Sky)</small>,
 +
** Oficer SOC,
 +
** Kolonista
 +
* 2009: ''[[Dragon Age: Początek]]'' –
 +
** Denek Helmi,
 +
** Naczelny psiarz
 +
* 2010: ''[[Mass Effect 2]]'' – Michael Petrovsky
 +
* 2010: ''[[Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł]]''
 +
* 2011: ''[[1812: Serce Zimy]]'' – Jaryła
 +
* 2011: ''[[Battlefield 3]]'' – Jack Chaffin
 +
* 2011: ''[[Crysis 2]]'' – Chino
 +
* 2011: ''[[Kinect Sports: Sezon 2]]'' – Komentator meczów footballu amerykańskiego #1
 +
* 2011: ''[[Resistance 3]]'' – Charlie Tent
 +
* 2011: ''[[The Elder Scrolls V: Skyrim]]'' –
 +
** Jarl Barlgruuf Większy,
 +
** Jarl Korir,
 +
** Ralof,
 +
** Vilkas,
 +
** Hadring,
 +
** Heimskr,
 +
** Hod,
 +
** Alvor,
 +
** Roggi Splątana-Broda,
 +
** Falk Ogniobrody
 +
** Belrand,
 +
** Beirand,
 +
** Jorn,
 +
** Gorm,
 +
** Kraldar,
 +
** Jon Dziecię-Wojny,
 +
** Skulvar Rękojeść-Szabli,
 +
** Sond,
 +
** Thonnir
 +
* 2011: ''[[Twierdza 3]]'' – Łucznicy
 +
* 2011: ''[[Wiedźmin 2: Zabójcy królów]]'' –
 +
** Żołnierz Foltesta,
 +
** Bardzi,
 +
** Czeladnik kowala z Flotsam,
 +
** Żołnierze Loredo,
 +
** Eltorn
 +
** Gwary
 +
* 2012: ''[[Diablo III]]'' –
 +
** Porucznik Clyfton,
 +
** Krist,
 +
** Łowca skarbów,
 +
** Tench,
 +
** Uchodźca
 +
* 2012: ''[[Hitman: Rozgrzeszenie]]'' –
 +
** Mężczyzna w Chinatown,
 +
** Mężczyzna na dworcu
 +
* 2012: ''[[XCOM: Enemy Unknown]]'' –
 +
** Delta 3,
 +
** Peter Van Doorn
 +
* 2013: ''[[Company of Heroes 2]]'' –
 +
** Niemiecki oficer,
 +
** Oficer niemieckiego wywiadu,
 +
** Radziecki kierowca
 +
* 2013: ''[[Puppeteer]]'' – Kurczak
 +
* 2013: ''[[Sly Cooper: Złodzieje w czasie]]'' – Sir Galleth Cooper
 +
* 2014: ''[[Diablo III#Diablo III: Reaper of Souls|Diablo III: Reaper of Souls]]''
 +
* 2014: ''[[Hearthstone]]'' –
 +
** Straszliwy korsarz,
 +
** Fruwająca maszyna <small>(''Gobliny vs Gnomy'')</small>,
 +
** Kultysta ostrzy <small>(''Przedwieczni Bogowie'')</small>
 +
* 2014: ''[[Sunset Overdrive]]'' –
 +
** Projektant broni <small>(DLC ''Mystery of the Mooil Rig'')</small>,
 +
** Parch strzelec
 +
* 2015: ''[[Dying Light]]'' –
 +
** Gazi,
 +
** Ocalały
 +
* 2015: ''[[Disney Infinity 3.0]]''
 +
* 2015: ''[[Rise of the Tomb Raider]]'' –
 +
** Myśliwy ocalałych,
 +
** Uwięziony ocalały
 +
* 2016: ''[[LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy]]'' – Lando Calrissian
 +
* 2016: ''[[PlayStation VR Worlds]]'' – JJ
 +
* 2017: ''[[StarCraft: Remastered]]'' – Krążownik <small>(jednostka)</small>
 +
* 2018: ''[[LEGO Iniemamocni]]'' – Chad Brentley
 +
 +
=== Słuchowiska ===
 +
* 2016-2017: ''[[Biblia Audio. Superprodukcja]]''
  
== Śpiew piosenek ==
+
== Wykonanie piosenek ==
 +
* 1939: ''[[Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków]]'' <small>(dubbing z 2009 roku)</small>
 +
* 1950: ''[[Kopciuszek (film 1950)|Kopciuszek]]'' <small>(dubbing z 2012 roku)</small>
 
* 1985: ''[[Yogi, łowca skarbów]]''
 
* 1985: ''[[Yogi, łowca skarbów]]''
 +
* 1991: ''[[Piękna i Bestia (film 1991)|Piękna i Bestia]]''
 
* 1993: ''[[Miasteczko Halloween]]''
 
* 1993: ''[[Miasteczko Halloween]]''
 +
* 1997-2001: ''[[Byle do przerwy]]'' – Mikey
 
* 1998-1999: ''[[Sonic Underground]]''
 
* 1998-1999: ''[[Sonic Underground]]''
 
* 1999: ''[[SpongeBob Kanciastoporty]]''
 
* 1999: ''[[SpongeBob Kanciastoporty]]''
 +
* 2002: ''[[101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda]]''
 
* 2002-2008: ''[[Kredonia]]''
 
* 2002-2008: ''[[Kredonia]]''
 +
* 2002: ''[[Księżniczka na ziarnku grochu]]''
 
* 2002-2006: ''[[Jimmy Neutron: mały geniusz]]''
 
* 2002-2006: ''[[Jimmy Neutron: mały geniusz]]''
 
* 2004: ''[[Król Lew 3: Hakuna Matata]]''
 
* 2004: ''[[Król Lew 3: Hakuna Matata]]''
 
* 2004: ''[[Baśniowy Świat 5]]''
 
* 2004: ''[[Baśniowy Świat 5]]''
 
* 2005: ''[[Nowe szaty króla 2: Kronk – Nowe wcielenie|Nowe szaty króla 2: Kronk – Nowe wcielenie]]''
 
* 2005: ''[[Nowe szaty króla 2: Kronk – Nowe wcielenie|Nowe szaty króla 2: Kronk – Nowe wcielenie]]''
 +
* 2005: ''[[Tarzan II: Początek legendy]]''
 
* 2006: ''[[Dżungla (film)|Dżungla]]''
 
* 2006: ''[[Dżungla (film)|Dżungla]]''
* 2006: ''[[Krowy na wypasie]]''
+
* 2006: ''[[Krowy na wypasie]]'' <small>(pierwsza wersja)</small>
* 2007: ''[[Fineasz i Ferb]]'' – końcowa piosenka o Panu Dziobaku
+
* 2006: ''[[Lis i Pies 2]]''
 +
* 2007: ''[[Fineasz i Ferb]]''
 +
* 2007-2008, 2014: ''[[Happy Monster Band]]''
 +
* 2007: ''[[Księżniczki Disneya: Czarodziejskie opowieści]]''
 
* 2008: ''[[Barbie i Diamentowy Pałac]]''
 
* 2008: ''[[Barbie i Diamentowy Pałac]]''
 +
* 2008: ''[[Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel]]''
 +
* 2008: ''[[Zgaduj z Jessem]]'' <small>(odc. 13, 21, 27, 35, 41, 42, 44, 49)</small>
 +
* 2008: ''[[Zielono mi]]''
 
* 2009: ''[[Księżniczka i żaba]]''
 
* 2009: ''[[Księżniczka i żaba]]''
* 2009: ''[[Opowieść wigilijna (film 2009)|Opowieść wigilijna]]''  
+
* 2009: ''[[Opowieść wigilijna (film 2009)|Opowieść wigilijna]]''
 +
* 2009: ''[[Vicky – wielki mały wiking]]''
 +
* 2010: ''[[Kochaj Ziemię]]''
 +
* 2010: ''[[Planeta Sheena]]''
 +
* 2010: ''[[Zaplątani]]'' <small>(chór)</small>
 +
* 2011: ''[[Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze]]''
 +
* 2011: ''[[Looney Tunes Show]]'' <small>(odc. 9, 46, 51)</small>
 +
* 2011: ''[[Rango]]''
 +
* 2012: ''[[Boży bojownicy]]''
 +
* 2012: ''[[Littlest Pet Shop]]'' <small>(odc. 73)</small>
 +
* 2012: ''[[Tygrysek Daniel i jego sąsiedzi]]''
 +
* 2013: ''[[Astro-małpy]]'' <small>(odc. 1-26)</small>
 +
* 2013: ''[[Miasteczko South Park|South Park]]'' <small>(piosenka tytułowa w seriach XI-XXI)</small>
 +
* 2013: ''[[Steven Universe]]'' <small>(odc. 21)</small>
 +
* 2013: ''[[Wujcio Dobra Rada]]'' <small>(odc. 19, 23, 28, 73)</small>
 +
* 2014: ''[[Clarence]]'' <small>(odc. 29, 31, 41)</small>
 +
* 2014: ''[[Po drugiej stronie muru]]'' <small>(odc. 4, 8)</small>
 +
* 2015: ''[[Monster High: Boo York, Boo York]]'' – Ramses
 +
* 2015: ''[[SpongeBob: Na suchym lądzie]]''
 +
* 2016: ''[[Vaiana: Skarb oceanu]]'' – chór
 +
* 2017: ''[[Piękna i Bestia (film 2017)|Piękna i Bestia]]'' <small>(''Bella'', ''Gaston'', ''Gościem bądź'', ''Bestii – śmierć'', ''Piękna i Bestia (repryza)'')</small>
 +
* 2017: ''[[Trolle: Świąteczna misja]]''
 +
* 2018: ''[[Andy na safari]]''
 +
* 2018: ''[[Mała Stopa]]'' <small>(„''On ma stresa''”, „''Zrozum to''”)</small>
 +
* 2018: ''[[Mary Poppins powraca]]'' <small>(„''Do nieba bram''”)</small>
 +
* 2018: ''[[Ralph Demolka w internecie]]'' <small>(„''Shank Theme''”)</small>
  
 
== Kierownik muzyczny ==
 
== Kierownik muzyczny ==
 
* 2005: ''[[Dalej, Diego!]]''
 
* 2005: ''[[Dalej, Diego!]]''
* 2010: ''[[Big Time Rush]]''
+
* 2007-2008, 2014: ''[[Happy Monster Band]]''
 
* 2010: ''[[Avengers: Potęga i moc]]''
 
* 2010: ''[[Avengers: Potęga i moc]]''
 +
* 2010: ''[[Big Time Rush]]''
  
 
== Linki zewnętrzne ==
 
== Linki zewnętrzne ==
 
* {{Wikipedia||''Jakub Szydłowski''}}
 
* {{Wikipedia||''Jakub Szydłowski''}}
 
* {{filmpolski|1146526|''Jakub Szydłowski''}}
 
* {{filmpolski|1146526|''Jakub Szydłowski''}}
 +
* {{filmweb|imię|175488}}
  
 
{{DEFAULTSORT:Szydłowski, Jakub}}
 
{{DEFAULTSORT:Szydłowski, Jakub}}
 
[[Kategoria:Aktorzy głosowi]]
 
[[Kategoria:Aktorzy głosowi]]
[[Kategoria:Piosenkarze]]
+
[[Kategoria: Wokaliści]]
 
[[Kategoria:Kierownicy muzyczni]]
 
[[Kategoria:Kierownicy muzyczni]]

Wersja z 14:58, 5 maj 2020

Jakub Szydłowski (ur. 30 marca 1974 roku) – polski aktor musicalowy, głosowy, a także piosenkarz, kierownik muzyczny i reżyser teatralny.

Polski dubbing

Filmy

Seriale

  • 1958: Pixie i Dixie (druga wersja)
    • szef fabryki sera (odc. 8),
    • pies (odc. 11),
    • pies Rocky (odc. 17),
    • pracownik zoo #2 (odc. 26),
    • Gus (odc. 53),
    • sierżant McGraf (odc. 56),
    • George (odc. 57)
  • 1959: Quick Draw McGraw
  • 1982: Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda – Król Neptun (druga wersja dubbingu; odc. 50a)
  • 1983: Kaczor Donald przedstawia – Noe (odc. Arka Noego)
  • 1985-1988: Yogi, łowca skarbów
  • 1988-1993: Hrabia Kaczula (druga wersja dubbingu)
    • Upiór z opery,
    • Mieszkaniec z wioski 2,
    • Policjant
  • 1991-2004: Pełzaki (druga wersja dubbingu)
  • 1995-2000: Sylwester i Tweety na tropie (wersja Boomeranga)
    • Eryk Czerwony (odc. 36a),
    • król lew (odc. 37a),
    • muzyk z orkiestry (odc. 38b),
    • Edzio (odc. 39a),
    • Mongoł (odc. 40a),
    • gondolier (odc. 41a),
    • tata Laury (odc. 42a),
    • John Portek Wygibas (odc. 44a),
    • złodziej #1 (odc. 45a),
    • narrator (odc. 46a),
    • pan Kreole (odc. 47a),
    • prowadzący słuchowisko radiowe (odc. 50b),
    • Howel (odc. 51b)
  • 1996-2004: Hej Arnold! (druga wersja dubbingu)
  • 1996-2003: Laboratorium Dextera – Ostatnia ofiara Zarazy (postać z horroru) (odc. 61a)
  • 1997-2001: Byle do przerwy – Brandon (odc. 32, 34)
  • 1997-2006: Niedźwiedź w dużym niebieskim domu – Doktor Hogg
  • 1999: Bob budowniczy
    • Sylwek,
    • komentator zawodów (odc. 269),
    • Karol (odc. 276-277)
  • 1999: Futurama
    • Profesor Hubert Farnsworth,
    • szef rady adwokackiej (odc. 60)
  • 1999: Sonic Underground
    • Handlarz (odc. 19),
    • Członek plemienia Azkanów (odc. 21),
    • Kucharz (odc. 24),
    • Ojciec zastępczy Sonica (odc. 26)
  • 1999: SpongeBob Kanciastoporty
    • Pirat Painty (czołówka),
    • Narrator (pierwsza seria),
    • Latający Holender (pierwsza seria),
    • Gacuś we śnie (odc. 15a),
    • Hans (odc. 15b),
    • Brudny Bąbel
  • 2000: Dora poznaje świat
    • Rabuś,
    • Krokodyl (odc. 1),
    • Olbrzym (odc. 162)
  • 2001-2002: Cafe Myszka – Gaston (odc. 15, 25)
  • 2001: Odlotowe agentki – Kajtuś (odc. 147)
  • 2001: Wróżkowie chrzestni
    • Sanderson,
    • Kapitan Brudnobrody (odc. 81b),
    • Jeden z robotów Dark Lasera,
    • Doktor Bill (odc. 90b),
    • policjant (odc. 93a),
    • Abe (odc. 93b),
    • klaun (odc. 94a),
    • Zeus (odc. 104b),
    • robot (odc. 106b),
    • Doktor Lansiarski (odc. 109a),
    • Ed Ołowiak (odc. 111a, 136a, 141b),
    • rakieta (odc. 129b),
    • Dogman (odc. 140b),
    • włamywacz (odc. 141a),
    • Zamboniusz (odc. 155b),
    • Clark Carmichael (odc. 159, 162a, 164ab, 172b),
    • Król Neptun (odc. 168a)
  • 2002-2008: Kredonia
  • 2004-2006: Brenda i pan Whiskers
  • 2004: Klub Winx
    • król Radius (odc. 53-54, 58, 60, 71, 120, seria VI),
    • Anagan (seria IV)
  • 2005: Dalej, Diego!
  • 2005-2006: Krypto superpies – Mechanikot
  • 2005: Johnny Test
    • Tata Johnny’ego,
    • Frędzel (odc. 90a)
  • 2005-2008: Nie ma to jak hotel
  • 2005: Porażki Króla Artura
    • Robin (odc. 1, 3, 13-14),
    • Don Kichot (odc. 25)
  • 2005: Strażackie opowieści
  • 2006: Dom na wielkim drzewie – Śpioch
  • 2006-2011: Hannah Montana
    • Gondolier (odc. 31),
    • Doktor Meyer (odc. 32),
    • Maitre’d (odc. 35),
    • Shawn (odc. 66),
    • Gabe (odc. 68, 76),
    • pielęgniarz (odc. 74),
    • Adam (odc. 75),
    • Chet (odc. 77),
    • chórzysta (odc. 87, 98)
  • 2006-2011: Loopdidoo – Gonzak
  • 2006: Mam rakietę
    • Dyrektor Stern,
    • Doktor K (odc. 14a)
  • 2006-2007: Młodzi mistrzowie Shaolin
  • 2006: Pinky Dinky Doo
    • prezenter (odc. 3),
    • Aligator (odc. 5),
    • Nosorożec (odc. 6),
    • myszki (odc. 6),
    • jeden z piratów (odc. 7),
    • król Wylewek (odc. 22),
    • Wielki fioletowy smok (odc. 22),
    • spiker (odc. 24),
    • koty (odc. 24),
    • jeden z kierowców (odc. 24),
    • lodziarz (odc. 27),
    • kukułka (odc. 29),
    • Melton Schmelton, serowy potwór (odc. 29),
    • narrator reklamy Mummostworów (odc. 32),
    • flaming (odc. 45),
    • śpiewająca małpa (odc. 45),
    • Małpy (odc. 48),
    • Ptak dodo (odc. 49),
    • kosmita pracownik sklepu (odc. 64),
    • trener Serogrzanka (odc. 84),
    • P Pony (odc. 85),
    • głos-przewodnik (odc. 87),
    • jedna z fasolek (odc. 87)
  • 2006-2009: Storm Hawks
  • 2006: Wspaniałe zwierzaki
  • 2006: Wymiennicy – Kaskader #1 (odc. 35)
  • 2007: ABC literkowe chochliki
  • 2007: Czarodzieje z Waverly Place
    • Eddie (odc. 60),
    • Marty Finkle (odc. 76),
    • Zeedrik (odc. 89)
  • 2007-2015: Fineasz i Ferb
    • komputerowy kosmiczny reggae głos (odc. 68b),
    • statysta #1 (odc. 82a),
    • kasjer (odc. 82a),
    • Derek "D.D." Dukensson (odc. 82b),
    • mielonki (odc. 85),
    • głos z głośnika (odc. 93a),
    • sprzedawca laski z kobrą (odc. 94b),
    • jeden z facetów z tłumu (odc. 95b),
    • Iggy (odc. 97-98),
    • jeden z członków Plecakoszwadronu (odc. 99b),
    • ojciec doktora Dundersztyca (odc. 100),
    • spiker radiowy (odc. 100),
    • Thor (odc. 111-112),
    • profesor Elemental (odc. 117a),
    • rolnik (odc. 117a),
    • Rusty (odc. 118),
    • urzędnicy (odc. 119a),
    • Slamm (odc. 120),
    • Senor Killbot (odc. 127-128)
  • 2007-2012: iCarly
    • Blake (odc. 10),
    • Aktor grający w serialu Mała Krówka (odc. 10),
    • producent (odc. 10),
    • głos w TV (odc. 11),
    • nauczyciel (odc. 12),
    • tata (odc. 12),
    • pirat #1 (odc. 21),
    • Stimbler (odc. 21),
    • facet (odc. 22),
    • David (odc. 23),
    • Tripp (odc. 23),
    • agent FBI (odc. 25),
    • oficer Platt (odc. 42),
    • Chambers (odc. 43),
    • Grover (odc. 46/47),
    • Marvin (odc. 46/47),
    • Clifford (odc. 50),
    • Scenarzysta Totalnej Teri (odc. 46),
    • Pan Chambers (odc. 48, 53, 67),
    • Komentator gali boksu (odc. 49-50),
    • Jeden ze Skazańców (odc. 51),
    • Juror Eric (odc. 52),
    • Bógmięsczak (odc. 54),
    • Żółw (odc. 54),
    • Basebolista (odc. 59),
    • Policjant #1 (odc. 61),
    • Miliarder (odc. 63),
    • Sportowiec z programu Siłka Rządzi (odc. 63),
    • Dr Sydney van Gurbin (odc. 67)
    • DJ Mustang (odc. 81-83),
    • szef ochrony (odc. 85),
    • agent Farrow (odc. 89),
    • dr Shole (odc. 93),
    • Austin ’Chumlee’ Russell (odc. 102),
    • Questlove (odc. 104/105),
    • Darnell (odc. 106)
  • 2007: IMP – Bertrand
  • 2007: Leniuchowo – Robbie Zgniłek
  • 2007-2014: M.I. High
    • David DeHaverland (odc. 11),
    • Reginald Lacey / Mr. B (odc. 20)
  • 2007: Pokémon DP: Wymiar Walki
    • Wake Stalowa Pięść,
    • Barry
  • 2007: Power Rangers Operacja Overdrive – Mackenzie „Mack” Hartford
  • 2007-2011: Przygody Sary Jane – porucznik Koenig (odc. 44-45)
  • 2007-2010: Świat słów – Krab (odc. 24b, 28a)
  • 2008: Batman: Odważni i bezwzględni
    • Dr Fate,
    • Gorilla Grodd (odc. 2, 13, 14, 22, 63, 65),
    • Ted Kord (odc. 8, 44),
    • Jaime Reyes / Błękitny Skarabeusz (odc. 54, 58, 63)
  • 2008: Bujdy na resorach
  • 2008: Inazuma 11
    • Herman Waldon (odc. 1-4, 11),
    • Hekyll Jyde, trener Liceum Czarnej Magii (odc. 4),
    • Thomas Feldt (odc. 7-8),
    • Light "Novel" Nobel (odc. 9),
    • Leonart Hole (odc. 28, 34),
    • ochroniarz (odc. 28, 31),
    • Grant Icewater (odc. 34),
    • detektyw Gregory Smith (odc. 35, 38)
  • 2008: Iron Man: Armored Adventures
    • Happy Hogan,
    • naukowiec w Stark International (odc. 31),
    • Whiplash (odc. 41)
  • 2008: Marta mówi
  • 2008: Niezwykła piątka na tropie
    • pan Grubins (odc. 1),
    • Pit kopacz (odc. 3),
    • Konstantin (odc. 9-10, 13-14, 24),
    • kapitan Smed (odc. 10),
    • sprzedawca błyskotek (odc. 11),
    • Alf (odc. 16),
    • Scrapy Flapjack (odc. 21),
    • pracownik Dona Jacksona (odc. 22),
    • Sheldon Glandorf (odc. 25)
  • 2008: Pingwiny z Madagaskaru
    • Król Szczurów,
    • Joey
  • 2008-2009: Rahan – syn czasów mroku – Sango
  • 2008: Słoneczna Sonny – Ryan Loughlin – prezenter Stacji Nastolatka TV (odc. 33-34)
  • 2008: Suite Life: Nie ma to jak statek
    • George (odc. 34),
    • Lord Hartley Wicket (odc. 35),
    • Kurt Warner (odc. 41),
    • Dżin (odc. 43),
    • sierżant Pepper (odc. 70),
    • Kapitan Hawk (odc. 71)
  • 2008: Stich!
  • 2008-2009: Świat Questa
    • Lord Spite,
    • Krab Larry (odc. 20b)
  • 2008: True Jackson
    • Hibbert,
    • Głos komputera Amandy (odc. 3),
    • Chad (odc. 5),
    • DJ (odc. 9),
    • Simon Christini (odc. 11),
    • Mikey (odc. 15, 21),
    • Mitchell (odc. 19)
  • 2008: Wesoła farma – Hops
  • 2008: Wakfu
    • Książę Wampiro (odc. 6),
    • Saul (odc. 14),
    • Smiths Mond (odc. 18)
  • 2008: Zgaduj z Jessem
  • 2009: Abby i latająca szkoła wróżek
    • Kapitan Hak (odc. 24),
    • dziadek Blögga (odc. 26)
  • 2009: Dinopociąg
    • Ken Ankylozaur (odc. 8b, 33a),
    • Król Kriolofozaur (odc. 19a, 40b, 41b, 42a, 42b, 53b, 75b),
    • krab (odc. 38a),
    • Alan Alamozaur (odc. 39b)
  • 2009: Geronimo Stilton
    • profesor Szczurzymrok (odc. 27),
    • ścigający Samuelsa (odc. 31),
    • doradca Trung (odc. 34),
    • Oli Flap (odc. 38)
  • 2009: Huntik: Łowcy tajemnic − DeFoe
  • 2009: Jonas
  • 2009: Kacper: Szkoła postrachu
    • Pan Smok,
    • Kapitan (odc. 8a, 18b),
    • Pan Grimble,
    • Odpowiadacz
  • 2009: Lou!
  • 2009: Piżamiaki – Księżyc
  • 2009: Podcats
  • 2009: Przystanek dżungla – Ścichapenk
  • 2009-2010: Rozmowy nieoswojone
  • 2009: Sally Bollywood
    • Dizzy Maligan (odc. 47a, 48a),
    • DJ Wielki Daffy (odc. 51a)
  • 2009: SuperSprytek i Sprytusie
  • 2009: Superszpiedzy – Jerry
  • 2010: Avengers: Potęga i moc – Tony Stark / Iron Man
  • 2010: Big Time Rush
    • Chris ’Mr. Masterpiece’ Masters (odc. 4),
    • Wayne Wayne (odc. 5),
    • Fabio (odc. 15, 29-30, 52, 61),
    • Jean-Luc Varn Darn (odc. 16),
    • Dr Hollywood (odc. 27),
    • aktor grający producenta New Town High (odc. 28),
    • ochroniarz (odc. 50),
    • tłumaczenie z francuskiego (odc. 50),
    • głos super tajnego sejfu Gustavo (odc. 59),
    • miejski inspektor (odc. 60)
  • 2010: Brzęcz jak wiesz (początkowe odcinki)
  • 2010: Connor Heath: Szpieg stażysta – Ed (odc. 5-27, 29-34, 37-39)
  • 2010: Ja w kapeli – Derek Jupiter
  • 2010: Kot Prot na wszystko odpowie w lot
    • Hubert (wieloryb) (odc. 4b),
    • Ospałek (leniwiec) (odc. 15b),
    • renifer Magnus (odc. 21a),
    • niedźwiedź (odc. 25a)
  • 2010: Leci królik – Dorian
  • 2010-2011: LEGO: Fabryka bohaterów – Xplode
  • 2010-2013: Liga Młodych
    • Wodnik / Kaldur ’Ahm,
    • Jim Harper (odc. 30)
  • 2010: Mr Young
    • Barry (odc. 27),
    • profesor Les (odc. 28)
  • 2010: Oktonauci
    • wampirnica (odc. 17),
    • narwal Borys (odc. 20),
    • żaglica #1 (odc. 24),
    • słoń morski Leon (odc. 29),
    • mors #1 (odc. 30),
    • białucha arktyczna #1 (odc. 34),
    • rekin foremkowy #2 (odc. 39),
    • orka arktyczna #1 (odc. 43),
    • rekin latarnia (odc. 47),
    • płaszczka elektryczna (odc. 50)
  • 2010: Para królów – Dr Micah (odc. 62)
  • 2010: Planeta Sheena – Owocowy Żul (odc. 24)
  • 2010: Pora na przygodę!
    • jeden z gladiatorów (odc. 27b),
    • Ash (odc. 28a),
    • Papierowy Piotr (odc. 38a),
    • Joshua (odc. 39b),
    • demon strażnik (odc. 40a),
    • Hunson Abadeer (odc. 40b),
    • Ed (odc. 41b),
    • Królewna Ciastko (odc. 46a, 102b),
    • Grod (odc. 47a),
    • jeden z farmerów (odc. 53a),
    • Wiewiór (odc. 54b),
    • jeden ze szkieletów (odc. 58b),
    • Bruno (odc. 60b),
    • posłaniec Króla Ognia (odc. 66b),
    • strażnik (odc. 66b),
    • SMO #2 (odc. 68a),
    • rap miś (odc. 78a),
    • Lemoniadek (odc. 74b, 104b, 106b),
    • Laserowy Czarodziej (odc. 77b),
    • Bananowy Strażnik (odc. 79b, 106b),
    • liść (odc. 82a),
    • strażnik gleby (odc. 82b),
    • Maluch (odc. 83b),
    • Chatsberry (odc. 86a),
    • Chrupcio (odc. 90a, 94a),
    • hi-hat (odc. 92b),
    • BooBoo Sousa (odc. 93a),
    • Magiczny Gość (odc. 95a),
    • Orgalorg (odc. 97a-97b),
    • krasnal (odc. 99b-100a),
    • Człowiek Banan (odc. 106a)
  • 2010: Pound Puppies: Psia paczka
    • Brimley (odc. 40),
    • Pan Balk (odc. 43),
    • Profesor Schmierkankle (odc. 44),
    • Dan (odc. 47),
    • Gary (odc. 47),
    • R.J. (odc. 47),
    • Skunks (odc. 47),
    • Claudio (odc. 48),
    • Wilk (odc. 48),
    • Spiker (odc. 49),
    • Agent Francois (odc. 51),
    • Grocer (odc. 51),
    • Sprzedawca (odc. 51),
    • Wiceprezydent Chumley (odc. 51),
    • Claudio (odc. 59),
    • Doc (odc. 60),
    • Claudio (odc. 61),
    • Łasica (odc. 62),
    • gwary
  • 2010: Powodzenia, Charlie!
    • George Van Brunt (odc. 18),
    • Wesoły Koń (odc. 18),
    • głos w TV (odc. 19),
    • Scott (odc. 52),
    • Chance (odc. 55),
    • Mitch (odc. 63),
    • trener Kamienny Młot (odc. 64, 69),
    • głos w końcowej scenie (odc. 65),
    • klaun Psi-Psi (odc. 74),
    • szef Byron Wainwright (odc. 81, 87, 90),
    • Doug Dooley (odc. 85),
    • Donald (odc. 89)
  • 2010-2012: Scooby Doo i Brygada Detektywów
    • Kapitan Jaskiniowiec (odc. 14),
    • Odnarb (odc. 15),
    • pan Wang (odc. 18)
  • 2010: Taniec rządzi
    • Kashlack Hessenheffer (odc. 18),
    • wujek Frank (odc. 22-23, 26, 28)
  • 2010-2013: Transformers Prime
    • Knock Out,
    • żołnierz M.E.C.H. (odc. 16, 17)
  • 2010: Umizoomi
  • 2010: Zwyczajny serial
    • Del Hanlon (odc. 182, 188, 195, 226),
    • gość na przyjęciu pana Maellarda (odc. 194),
    • Charlie (odc. 203),
    • Koko (odc. 204),
    • policjant #1 (odc. 206),
    • RGB2 (odc. 209-210),
    • pracownik wypożyczalni VHS (odc. 213),
    • Thomas w przebraniu (odc. 215),
    • strażnik wysypiska (odc. 217)
  • 2011: Austin i Ally – Roger Dunlap (odc. 44)
  • 2011: Bakugan: Młodzi wojownicy – Najeźdźcy z Gundalii
    • Linehalt,
    • Sid Arkail (odc. 2, 5, 7-9, 11-13, 23-24),
    • Nitiański żołnierz (odc. 14, 20),
    • dawny opiekun Linehalta (odc. 23)
  • 2011: Jake i piraci z Nibylandii
    • Krokodyl,
    • Dziadek Kostek (odc. 91a, 95a, 104b),
    • drzewo Tiki (odc. 94a),
    • Sokole Oko (odc. 96a),
    • Kapitan Chen (odc. 106a)
  • 2011: Jessie
    • Fritz (odc. 10),
    • Chris Bosh (odc. 34)
  • 2011: Kubusiowe przygódki – Kłapouchy
  • 2011: Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
    • Zi Hun (odc. 64-65),
    • Ju-Long (odc. 67),
    • Mistrz Słoń (odc. 73)
  • 2011: Lękosław Wiewiórka
  • 2011: Looney Tunes Show
    • Antypatyczny Śniegun (Hugo) (odc. 45),
    • konferansjer (odc. 50)
  • 2011: Mia i ja
    • sprzedawca (odc. 44),
    • organizator zawodów jeździeckich (odc. 51-52)
  • 2011: Miś Muki
    • sprzedawca Piniat (odc. 19),
    • Bob (odc. 33),
    • kierowca autobusu (odc. 35),
    • sprzedawca (odc. 36),
    • wujek Kasandry (odc. 37)
  • 2011: My Little Pony: Przyjaźń to magia
    • Bulk Biceps (odc. 94),
    • Pest Control Pete (odc. 95),
    • Doktor Hooves (odc. 100),
    • Fancy Pants (odc. 101),
    • gwary (odc. 92)
  • 2011: Nadzdolni – Zanko (odc. 12)
  • 2011-2012: Power Rangers Samurai
    • Tooya (odc. 19, 21),
    • Serrator (odc. 22, 27-38)
  • 2011: Rycerz Mike – Płomyk
  • 2011-2013: Tess kontra chłopaki
    • sędzia (odc. 9),
    • tata Allie (odc. 16)
  • 2011: ThunderCats – Mumm-Ra
  • 2011: Z kopyta
    • Mondo (odc. 21),
    • Lars (odc. 34),
    • Kyrie Irving (odc. 38),
    • Kofi Sarkodie-Mensah (odc. 42),
    • więzień (odc. 53),
    • doktor Zło (odc. 58),
    • Evan (odc. 59),
    • Zeke (odc. 60),
    • Chuck Crawford (odc. 63),
    • Sylvester Stallion (odc. 66, 70),
    • Sith (odc. 76),
    • Bart (odc. 80)
  • 2011-2013: Zielona Latarnia – Zielona Latarnia / Hal Jordan
  • 2011: Zwierzęta w bieliźnie − Dzida
  • 2012: Blog na cztery łapy – Ralph (odc. 68)
  • 2012-2015: Brickleberry
    • członek Ku-Klux Klanu (odc. 1, 18),
    • mężczyzna naklejający nowy billboard (odc. 1),
    • Rey, ojciec Denzela (odc. 3),
    • pracownik DCA #2 (odc. 3),
    • sędzia (odc. 15),
    • Caruthers (odc. 16),
    • Radclife (odc. 16)
  • 2012-2014: Crash i Bernstein
    • policjant (odc. 9),
    • Jake Mahoney (odc. 33),
    • oficer Plotkin (odc. 37)
  • 2012: Gormiti − Tasaru
  • 2012: Henio Tulistworek − Tatko
  • 2012: Jamie Mamacki
    • rządowy agent #2 (odc. 4),
    • dyskutant (odc. 9),
    • tata Johnny’ego (odc. 9),
    • Mitch (odc. 19, 24, 59),
    • Facet 2 (odc. 20),
    • król Gog (odc. 22)
  • 2012: Klinika dla pluszaków
    • Radek (odc. 7b, 20a),
    • Fabio (odc. 38a),
    • Damazy (odc. 56b)
  • 2012: Littlest Pet Shop
    • Morgan (facet przebrany za Iguanę Bruce’a) (odc. 34),
    • Golfista (odc. 37),
    • robot Monban (odc. 39),
    • Francois, lokaj (odc. 42, 52)
  • 2012: Max Steel
    • Ven-ghan (odc. 27-28, 34, 40-41, 43, 48-49, 51-52),
    • Ja’em Mk’rah (odc. 39)
  • 2012: Mega Spider-Man
    • Batroc (odc. 6, 11, 28, 40, 48, 53, 69, 82),
    • kurier (odc. 7),
    • Aries (odc. 15),
    • lokaj Chuck (odc. 33),
    • Grizzly (odc. 35),
    • Max / Niewidzialny Człowiek (odc. 52)
  • 2012: Musical Elma
    • Ośmiornica (odc. 1),
    • Kosmokruk (odc. 3),
    • Ed (odc. 4),
    • Pentagon (odc. 9),
    • Kleks (odc. 15)
  • 2012: Piotruś Królik − pan Rudzielec
  • 2012: Robot i potwór − Ogo
  • 2012: Slugterra
    • Mongo (odc. 25),
    • Walec (odc. 28)
  • 2012-2015: Szczury laboratoryjne
    • policjant (odc. 15),
    • Leo z przyszłości (odc. 16),
    • Victor Krane (odc. 48, 54, 60-61, 67-68, 95-96)
  • 2012: Tajemnicze Złote Miasta
  • 2012: Tygrysek Daniel i jego sąsiedzi – Pan Stach
  • 2012: Violetta – taksówkarz (odc. 240)
  • 2012-2016: Wodogrzmoty Małe
    • Soos,
    • facet w barze (odc. 2),
    • narrator serialu Kaczo-dektyw (odc. 2),
    • chłopiec, który wziął kartkę Mabel (odc. 5),
    • Normal (skrzaty w przebraniu) (odc. 5),
    • Wódz Wódz (odc. 6),
    • tata chłopca (odc. 14),
    • duch drwala (odc. 31)
  • 2012: Wojownicze Żółwie Ninja
    • Pizzogęby (odc. 45),
    • Anton Zeck (odc. 46, 62-63, 67, 73, 78),
    • Szkielelord (odc. 47),
    • Atylla (odc. 56),
    • jeden z braci Fulci (odc. 68)
  • 2012: Wolfblood – Kyle (odc. 12)
  • 2013: Astro-małpy
  • 2013: Avengers: Zjednoczeni
    • Howard Stark (odc. 28),
    • Radioaktywny (odc. 43),
    • James „Bucky” Barnes / Zimowy Żołnierz (odc. 47),
    • Fixer / Paul Ebersol (odc. 56, 58),
    • Karnak (odc. 61)
  • 2013: Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca – Rocka, brat Noelii (odc. 78)
  • 2013: Częstujcie się! – Grejpfrut
  • 2013: Denny obóz – Zombiak Sawyer
  • 2013: Ever After High – Sparrow Hood
  • 2013: Jej Wysokość Zosia
    • Uszaty,
    • służący #1,
    • Pęczak (odc. 68)
  • 2013: Kod Lyoko: Ewolucja – głos w telefonie (odc. 24, 26)
  • 2013: Mako Mermaids: Syreny z Mako – Mick
  • 2013: Młodzi Tytani: Akcja!
    • Ojciec Krwiak (odc. 20a, 31b, 38b, 56b, 58b),
    • Pan Moli (odc. 23b),
    • Wodnik (Garth) (odc. 24b),
    • Halloweenowy Duch (odc. 32b),
    • Jerzy Waszyngton (odc. 33b),
    • Kontrolnik (odc. 34a),
    • Brudny Joe (odc. 39b)
  • 2013: Nawiedzeni
    • Skyler McPiece (odc. 10),
    • właściciel sklepu z ceramiką (odc. 15)
  • 2013: Pac-Man i upiorne przygody
  • 2013: Pokémon seria: XY
    • lokaj Lorda Shabboneau (odc. 18 serii XVII),
    • książę Turner (odc. 20 serii XVII)
  • 2013-2014: Power Rangers Megaforce – Łapacz Marzeń (odc. 13)
  • 2013: Sanjay i Craig – Remington Tufflips
  • 2013: Super Grover 2.0
    • Baran #1 (odc. 4),
    • Koń (odc. 8),
    • Małż (odc. 9)
  • 2013: Steven Universe
    • Kwaśna Śmietana (odc. 15, 21, 34, 47, 54, 86, 94, 126-127, 137),
    • maszyna z ludzikami (odc. 18),
    • Doug Maheswaran, ojciec Connie (odc. 31),
    • Marty (odc. 48, 86),
    • Gustaw (odc. 55),
    • Harold Smiley (odc. 72, 85, 108, 120),
    • mieszkaniec Jersey (odc. 82),
    • Suitcase Sam (odc. 110),
    • mieszkaniec zoo (odc. 117),
    • straż zoo (odc. 118),
    • wojownik (odc. 122),
    • gra Wściekłe nastolatki (odc. 127),
    • Cebula (odc. 127-128),
    • gwary (odc. 133, 138),
    • zakażony klejnot (odc. 126),
    • zombie (odc. 137)
  • 2013: Tom i Jerry Show
  • 2013: Turbo FAST
    • Gładki Ruch,
    • Mocny Obrót (odc. 12b)
  • 2013: W tę i nazad
    • książe Kaszmir (odc. 5b),
    • Glen (odc. 6a),
    • tajemnicze postacie w wyobraźni Wondera (odc. 6a),
    • jeden z Patraczy (odc. 7),
    • turyści (odc. 8a),
    • Pete (odc. 18a),
    • pustelnik #3 (odc. 18b),
    • Dzika Karta (odc. 20a),
    • Jeździec (odc. 21a)
  • 2013: Wujcio Dobra Rada
    • Pan Gustaw,
    • Funkcjonariusz (odc. 36)
    • Właściciel budki (odc. 53),
    • Nathan (odc. 57),
    • głos z przyczepy (odc. 60),
    • kasjer w MacGuffinie (odc. 110),
    • Pan George (odc. 112),
    • Leo (odc. 118),
    • tata Carta (odc. 128)
  • 2013: Zack i Kwak
  • 2014: Astrozwierzaki
    • komputer,
    • kurier (odc. 12),
    • Kosmo Carson (odc. 45)
  • 2014: BoJack Horseman
    • Farmer (odc. 17),
    • Policjant-pies (odc. 17),
    • Adwokat-leniwiec (odc. 18),
    • Słoń montujący maszynę autoerotycznej asfiksji (odc. 18)
  • 2014: Ciasteczkowe filmy
  • 2014: Dora i przyjaciele − burmistrz (odc. 22)
  • 2014: Inspektor Gadżet
    • prowadzący seminarium zarządzania gniewem (odc. 7b),
    • burmistrz Kumpelsburga (odc. 9a),
    • agent Klaufa (odc. 10b)
  • 2014: Kirby Buckets
    • ochroniarz (odc. 3),
    • trener (odc. 4)
  • 2014: Misja Lanfeusta
    • Gramblot,
    • Loygood,
    • Kholes
  • 2014: Mixele
  • 2014: Nicky, Ricky, Dicky i Dawn – jeden ze zbirów (odc. 34)
  • 2014-2017: Niech żyje Król Julian – Zora (odc. 55)
  • 2014: Penn Zero: Bohater na pół etatu
    • Kapitan Super (odc. 1a, 9a),
    • mama Budynia (odc. 6b, 11b),
    • spiker "Kosmicznego Sądu na Żywo" (odc. 7a),
    • Jorlanx (odc. 7a),
    • Leonardo da Vinci (odc. 7b),
    • piłka do rugby (odc. 9b),
    • piłeczka pingpongowa (odc. 9b),
    • jeden z kijów-myśliwych (odc. 9b)
  • 2014: Petz Klub
    • instalator (odc. 21),
    • sędzia (odc. 22),
    • sąsiad Soni (odc. 24),
    • oszust (odc. 25)
  • 2014: Piekaczki
    • Chlebostwórca (odc. 1b, 2a, 4b, 6a, 9b, 12a, 17, 18a, 18b, 25b, 29a, 30a, 34b, 37b),
    • tata Józka Michała Akuku (odc. 34a)
  • 2014: Po drugiej stronie muru
    • Jimmy Brown (odc. 3),
    • rozbójnik (odc. 4),
    • Jimmy (odc. 9)
  • 2014: Robin Hood – Draka w Sherwood
  • 2014: Star Wars: Rebelianci – Lando Calrissian (odc. 11, 16)
  • 2014: Super 4
  • 2014: The Seven Deadly Sins – Ban
  • 2014-2016: Wissper – Otis
  • 2014: Yo-Kai Watch
    • złodziej (odc. 2b),
    • policjant #2 (odc. 3b, 3d),
    • Nosirs #1 (odc. 7c),
    • reżyser (odc. 8a)
  • 2014: Żółwik Sammy i spółka – Albert
  • 2015: Bella i Buldogi
    • nauczyciel muzyki (odc. 9),
    • nauczyciel (odc. 34)
  • 2015: Biały delfin Um
    • Jack,
    • pływak 2 (odc. 25),
    • Rasta (odc. 34, 44-45),
    • robotnik 2 (odc. 34),
    • pływak (odc. 35),
    • mężczyzna 1 (odc. 40),
    • pilot (odc. 44),
    • rybak (odc. 44)
  • 2015-2018: Dragon Ball Super – Beerus
  • 2015: Dzieciaki ze Strasznej
    • Żyła,
    • Szaruch McZgon,
    • Mózgojad (odc. 20, 48)
  • 2015: Fresh Beat Band. Kapela detektywów
  • 2015: K3 – X
  • 2015: Kroniki rodziny królewskiej
  • 2015: Królik Bugs: Serial twórców "Zwariowanych melodii"
    • jeden z członków oddziału specjalnego (odc. 2b),
    • Kojot Wiluś (odc. 3b, 11b, 12a, 18b, 19a, 23b, 32b, 38b, 39b, 82a, 89b, 97a),
    • ptak #1 (odc. 8b),
    • sprzedawca (odc. 21a),
    • Snoop Dogg (odc. 87ab),
    • rekin Kevin (odc. 96b, 102b)
  • 2015: Mali odkrywcy
    • Żyrafa (odc. 3),
    • Gerald (odc. 24),
    • bóbr szef (odc. 27, 45)
  • 2015: Miles z przyszłości – Komandor S’Leet (odc. 23b, 26a)
  • 2015: Muppety – Zdechlak
  • 2015: Nexo Knights – Herb
  • 2015: Pidżamersi
    • Narrator,
    • Lektor
  • 2015: Popelki (wersja Netfliksa)
  • 2015: Poradnik zakręconego gracza – Pan Klaps (odc. 1, 9-10, 12, 16, 20)
  • 2015: Star Butterfly kontra siły zła
    • jeden z porywaczy Marca (odc. 1b),
    • jeden ze strażników-opiekunów Star (odc. 2b),
    • czarnoskóry ojciec (odc. 3b),
    • minotaur (odc. 6b),
    • Księżniczka Smooshy (odc. 7b),
    • Brian (odc. 8a),
    • strażnik (odc. 8a),
    • pająk-przewodnik (odc. 12a)
  • 2015: Star Wars: Opowieści Droidów – Lando Calrissian (odc. 1, 4-5)
  • 2015: Talia czaruje w kuchni
    • kucharz u Fuccinelliego (odc. 9),
    • "Łyżka" (odc. 14)
  • 2015: The Returned – Paul Koretsky (odc. 7)
  • 2015: Totalna Porażka: Wariacki wyścig
    • Gerry,
    • Ennui (odc. 3, 6-7, 11, 14, 17-20, 26),
    • pilot samolotu (odc. 12, 16, 22)
  • 2015: Wallykazam – Norville
  • 2015: Złotowłosa i Miś
    • Bardzo Zły Wilk,
    • Bardzo Dobry Wilk,
    • troll (odc. 12a),
    • Strażnik królewski #1 (Reginald) (odc. 16ab)
  • 2016: Atomowy Pacyn
    • Moczek,
    • Człowiek Manat (odc. 15a),
    • Mamkasę (odc. 25a)
  • 2016: Atomówki – Niebieski Dżinn (odc. 40)
  • 2016: Bajgiel i Becia Show
  • 2016: Bingo i Rolly w akcji – gepard Tytus
  • 2016: Bizaardvark
    • Seamus (odc. 27),
    • sierżant Brenner (odc. 33)
  • 2016: Dom: Przygody Ocha i Tip – Sharzod
  • 2016: Justice League Action – Hal Jordan / Zielona Latarnia (odc. 38)
  • 2016: Kazoops!
  • 2016: Mirette na tropie
    • taksówkarz Bob (odc. 2, 9, 11-12, 16, 29, 42, 46, 48),
    • Tom (odc. 9, 14),
    • sprzedawca butów (odc. 32),
    • kucharz Zaifeng (odc. 37)
  • 2016: Prawo Milo Murphy’ego
    • Scott (odc. 1b, 5a, 7b, 10a, 14, 18a, 24b, 26b),
    • Kyle Drako (odc. 5a, 7b, 9ab, 11a, 17b, 21, 25a),
    • ochroniarz (odc. 8b),
    • właściciel budki z corndogami (odc. 20b)
  • 2016: Star Wars: Przygody Freemakerów
  • 2016: Star Wars: Ruch oporu powstaje – Lando Calrissian (odc. 3)
  • 2017: Buddy Błyskawica – Tex Jr.
  • 2017: Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz – Drwal Blaszek
  • 2017: Furiki – Gordon
  • 2017: Jedenastka – Olson
  • 2017: Kacze opowieści – Ropuch Niuchaj (odc. 7)
  • 2017: Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
    • Brent,
    • Hektor Złowski (odc. 11, 31, 38-39)
  • 2017: Niko i Miecz Światła
  • 2017: Odlotowe wyścigi – Bella
  • 2017: Przygody Niebezpiecznego Henryka
  • 2017: Top Wing Ptasia Akademia – Kapitan Dilly (odc. 4ab)
  • 2017: Witajcie w Wayne
  • 2017: Zaplątani: Serial – Lance Bajero (odc. 6, 11-13, 15, 22-23)
  • 2018: Alexa i Katie – Bennet (odc. 7)
  • 2018: Andy na safari – pan Hammond
  • 2018: Greenowie w wielkim mieście – jeden z Alpejczyków (odc. 1b)
  • 2018: Gwiezdne wojny. Najlepsi z najlepszych – Zander Freemaker
  • 2018: Książę Peorii – Król Buronii (odc. 1, 6, 8)
  • 2018: ReBoot: The Guardian Code – Pan Davies (odc. 4, 7)
  • 2018: Robozuna – Lanista
  • 2018: Transformers: Cyberverse – Starscream
  • 2018: Trolle: Impreza trwa! – Kufer
  • 2018: Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja

Gry

Słuchowiska

Wykonanie piosenek

Kierownik muzyczny

Linki zewnętrzne