Kicia Rożek: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m |
|||
(Nie pokazano 19 wersji utworzonych przez 7 użytkowników) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 26 marca [[2018]] | |data premiery= 26 marca [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 44 z 63 | ||
}} | }} | ||
Linia 25: | Linia 25: | ||
'''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]<br /> | '''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': | '''Reżyseria''': | ||
* [[Łukasz Fober]] <small>(odc. 1- | * [[Łukasz Fober]] <small>(odc. 1-2, 4, 6-9, 13, 16<!--, 36-->)</small> | ||
* [[Katarzyna Łęcka]] <small>(odc. | * [[Katarzyna Łęcka]] <small>(odc. 3, 5, 10-12, 14-15, 17-19, 33, 39, 48-49, 52, 55-56)</small> | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi''': | ||
* [[Marta Robaczewska]] | * [[Marta Robaczewska]] <small>(odc. 1-2, 4, 6-9, 13, 16<!--, 1-19, 33, 36-->)</small>, | ||
* [[ | * [[Julia Dawidowicz]]<!-- <small>(odc. 3, 5, 10-12, 14-15, 17-19)</small>--> | ||
'''Dźwięk''': [[Łukasz Fober]]<br /> | '''Dźwięk''': [[Łukasz Fober]]<br /> | ||
'''W rolach głównych''': | '''W rolach głównych''': | ||
* [[Marta Dobecka]] – '''Kicia Rożek''' | * [[Marta Dobecka]] – '''Kicia Rożek''' | ||
* [[Aleksandra Radwan]] – '''Doktor Lisiczka''' | * [[Aleksandra Radwan]] – '''Doktor Lisiczka''' | ||
* [[Igor Borecki]] – '''Piesio Rożek''' | * [[Igor Borecki]] – '''Piesio Rożek''' <!--<small>(odc. 1-19)</small>--> | ||
* [[Karol Kwiatkowski]] – '''Piesio Rożek''' <small>(odc. 39<!--i kilka innych-->)</small> | |||
* [[Przemysław Bluszcz]] – '''Orłodyl''' | * [[Przemysław Bluszcz]] – '''Orłodyl''' | ||
* [[Juliusz Dzienkiewicz]] – '''Rick''' | * [[Juliusz Dzienkiewicz]] – '''Rick''' | ||
* [[Bartosz Wesołowski]] – '''Brock''' | * [[Bartosz Wesołowski]] – '''Brock''' <small>(oprócz odc. 22)</small><!-- | ||
* [[Bartosz Budny]] – '''Brock''' <small>(odc. 22)</small>--> | |||
* [[Maciej Łagodziński]] – '''Mistrz Smutas''' | * [[Maciej Łagodziński]] – '''Mistrz Smutas''' | ||
'''W pozostałych rolach''': | '''W pozostałych rolach''': | ||
* [[Miron Jagniewski]] | * [[Daria Głowacka]] – '''FeeBee''' <small>(część odcinków)</small> | ||
* [[Magdalena Krylik]] – '''FeeBee''' <small>(odc. 20-21)</small> | |||
* [[Miron Jagniewski]] – | |||
** '''tost''', | |||
** '''astronauta''', | |||
** '''komputer''' | |||
* [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński]] – | |||
** '''Święty Mikołaj''' <small>(odc. 39)</small>, | |||
** '''Sensei Orłodyla''' <small>(odc. 52)</small> | |||
* [[Krzysztof Banaszyk]] – | |||
** '''BatKicia''' <small>(odc. 40)</small>, | |||
** '''Batman''' <small>(odc. 40)</small> | |||
* [[Agnieszka Wiśniewska]] – '''epizody i gwary''' <small>(odc. 39, 48-49, 52, 55-56)</small> | |||
* [[Dominika Kachlik]] – '''kartka walentynkowa''' <small>(odc. 53)</small><!-- | |||
* [[Aleksandra Batko]]--> | |||
* [[Marta Czarkowska]]<!-- | |||
* [[Kim Grygierzec]] | |||
* [[Piotr Hudziak]]--> | |||
* [[Klaudiusz Kaufmann]] | * [[Klaudiusz Kaufmann]] | ||
* [[Julita Kożuszek-Borsuk]]<!-- | |||
* [[Hubert Paszkiewicz]]--> | |||
* [[Sebastian Perdek]] | |||
* [[Kamil Pruban]] | * [[Kamil Pruban]] | ||
* [[Piotr Tołoczko]] | |||
* [[Jakub Wieczorek]] | |||
* [[Janusz Wituch]] | * [[Janusz Wituch]] | ||
i inni | |||
'''Wykonanie piosenek''': | |||
* [[Marta Dobecka]] <small>(odc. 53)</small>, | |||
* [[Dominika Kachlik]] <small>(odc. 53)</small> | |||
i inni | i inni | ||
Linia 49: | Linia 78: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| | !width="12%"|Premiera | ||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|29.05.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| | |||
| ''Strasznaaaaa gra'' | | ''Strasznaaaaa gra'' | ||
| ''Spoooooky Game'' | | ''Spoooooky Game'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26.03.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| | |||
| ''Iskrząca materia'' | | ''Iskrząca materia'' | ||
| ''Sparkle Matter Matters'' | | ''Sparkle Matter Matters'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| | |||
| ''Nie ma to jak śnieżny dzień'' | | ''Nie ma to jak śnieżny dzień'' | ||
| ''No Day Like Snow Day'' | | ''No Day Like Snow Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30.05.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| | |||
| ''Las akcji'' | | ''Las akcji'' | ||
| ''Action Forest'' | | ''Action Forest'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| | |||
| ''MechaKicia'' | | ''MechaKicia'' | ||
| ''Kaiju Kitty'' | | ''Kaiju Kitty'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|31.05.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| | |||
| ''Dobra i zła'' | | ''Dobra i zła'' | ||
| ''Fire & Nice'' | | ''Fire & Nice'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22.05.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| | |||
| ''Przyjaciel Kamień'' | | ''Przyjaciel Kamień'' | ||
| ''Rock Friend'' | | ''Rock Friend'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|24.05.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| | |||
| ''Kuchenny chaos'' | | ''Kuchenny chaos'' | ||
| ''Kitchen Chaos'' | | ''Kitchen Chaos'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23.05.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| | |||
| ''Miażdżące uczucie'' | | ''Miażdżące uczucie'' | ||
| ''Crushing Defeat'' | | ''Crushing Defeat'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| | |||
| ''Studnia życzeń'' | | ''Studnia życzeń'' | ||
| ''Wishing Well'' | | ''Wishing Well'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| | |||
| ''Zabawa w chowanego'' | | ''Zabawa w chowanego'' | ||
| ''Hide N' Seek'' | | ''Hide N' Seek'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| | |||
| ''Złączeni'' | | ''Złączeni'' | ||
| ''Stuck Together'' | | ''Stuck Together'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|25.05.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''Mały książę Piesio Rożek'' | |||
| | |||
| ''Mały | |||
| ''Little Prince Puppycorn'' | | ''Little Prince Puppycorn'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| | |||
| ''Pupil'' | | ''Pupil'' | ||
| ''Pet Pet'' | | ''Pet Pet'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| | |||
| ''Koci sąd'' | | ''Koci sąd'' | ||
| ''Kitty Court'' | | ''Kitty Court'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26.04.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| | |||
| ''Urodzinowe życzenie'' | | ''Urodzinowe życzenie'' | ||
| ''Birthday Blowout'' | | ''Birthday Blowout'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|13.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| | |||
| ''Kocie testy'' | | ''Kocie testy'' | ||
| ''Lab Cat'' | | ''Lab Cat'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|01.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| | |||
| ''Odłączenie'' | | ''Odłączenie'' | ||
| ''The Zone'' | | ''The Zone'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|12.06.2018 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Za dużo Kici Rożek'' | |||
| ''Too Many Unikitties'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30.01.2019 | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| '' | | ''Festiwal filmowy'' | ||
| '' | | ''Film Fest'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.02.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Kicia Newsy'' | |||
| ''Unikitty News'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.01.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Proszony obiad'' | |||
| ''Dinner Apart-y'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30.01.2019 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| ''Piracka przygoda'' | |||
| ''R & Arr'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|29.01.2019 | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|24 | ||
| '' | | ''Licencja na uderzanie'' | ||
| '' | | ''License to Punch'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.02.2019 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''Ewakuacja'' | |||
| ''Bugging Out'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06.02.2019 | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26 | ||
| '' | | ''Fotel'' | ||
| '' | | ''Chair'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07.02.2019 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | |||
| ''Piesio Rożek na desce'' | |||
| ''Kickflip McPuppycorn'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08.02.2019 | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| '' | | ''Niesamowita przygoda na tratwie'' | ||
| '' | | ''Super Amazing Raft Adventure'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|01.02.2019 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | |||
| ''Smaczny skok'' | |||
| ''Tasty Heist'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11.02.2019 | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| '' | | ''Rozrubot'' | ||
| '' | | ''Brawl Bot'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|12.02.2019 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| ''Dzień na plaży'' | |||
| ''Beach Daze'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.02.2019 | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|32 | ||
| '' | | ''Duży Piesio, mały problem'' | ||
| '' | | ''Big Pup, Little Problem'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15.02.2019 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| ''Abramakabra'' | |||
| ''Tragic Magic'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|18.02.2019 | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|34 | ||
| '' | | ''Taniec do upadłego'' | ||
| '' | | ''Dancer Danger'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.06.2019 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| ''Lord Landlord'' | |||
| ''Landlord Lord'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28.05.2018 | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|36 | ||
| ''Straszne historie'' | | ''Straszne historie'' | ||
| ''Scary Tales'' | | ''Scary Tales'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | style="background-color: #CCE2FF;"|13.02.2019 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| ''Parada'' | |||
| ''Float On'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| ''Kosmiczna misja: Zagrożenie'' | |||
| ''Space Mission: Danger'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| ''Szczyt listy niegrzecznych'' | |||
| ''Top of the Naughty List'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.07.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | |||
| ''BatKicia'' | |||
| ''BatKitty'' | |||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| ''Bitwa o basen'' | |||
| ''Pool Duel'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.02.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|42 | |||
| ''Kłopoty z zębami'' | |||
| ''Tooth Trouble'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.02.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|43 | |||
| ''Czary koszmary'' | |||
| ''This Spells Disaster'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.02.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|44 | |||
| ''Wybuchowa wycieczka'' | |||
| ''Roadtrip Ruckus'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|45 | |||
| ''Wspomnień czar'' | |||
| ''Memory Amok'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | |||
| ''Wybory'' | |||
| ''Election Day'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| ''Nocowanie bez spania'' | |||
| ''No Sleep Sleepover'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| rowspan=2| ''Niewesołe miasteczko'' | |||
| rowspan=2| ''Unfairgrounds'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| ''Kicia i Orzeł'' | |||
| ''Kitty & Hawk'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | |||
| ''Obóz Kici Rożek'' | |||
| ''Camp Unikitty'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | |||
| ''Sensei Orłodyl'' | |||
| ''Hawkodile Sensei'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|53 | |||
| ''Idealny moment'' | |||
| ''Perfect Moment'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | |||
| ''P.I.L.O.T.'' | |||
| ''P.L.O.T. Device'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|55 | |||
| ''Kto porwał Tosta? | |||
| ''Who Took Toast'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|56 | |||
| ''Tęczowy wyścig'' | |||
| ''Rainbow Race'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|57 | |||
| ''Pik'' | |||
| ''Beep'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|58 | |||
| ''Efekt dostawy'' | |||
| ''Delivery Effect'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.06.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|59 | |||
| ''Laserowy paintball'' | |||
| ''Lazer Tag'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | |||
| '' | |||
| ''Trapped in Paradise'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<small>''brak danych''</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|61 | |||
| ''Wojna na żarty'' | |||
| ''Prank War'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|62 | |||
| '' | |||
| ''First Flight'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|63 | |||
| '' | |||
| ''Ragtag'' | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:50, 15 paź 2019
Kicia Rożek Unikitty! | |
---|---|
Gatunek | animowany |
Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
Język oryginału | angielski |
Stacja telewizyjna | Cartoon Network |
Lata produkcji | 2017 – obecnie |
Data premiery dubbingu | 26 marca 2018 |
Wyemitowane serie |
1 z 1 |
Wyemitowane odcinki | 44 z 63 |
Kicia Rożek (ang. Unikitty!, 2017-??) – amerykański serial animowany, z udziałem tytułowej postaci znanej z filmu LEGO przygoda.
Serial w Polsce emitowany od 26 marca 2018 roku na antenie Cartoon Network.
Fabuła
Przygody sympatycznej kotki-jednorożca, znanej m.in. z filmu "Lego: Przygoda". W codziennych perypetiach Unikitty towarzyszą wierni przyjaciele: Puppycorn, Dr Fox oraz Hawkodil.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1735848
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria:
- Łukasz Fober (odc. 1-2, 4, 6-9, 13, 16)
- Katarzyna Łęcka (odc. 3, 5, 10-12, 14-15, 17-19, 33, 39, 48-49, 52, 55-56)
Dialogi:
- Marta Robaczewska (odc. 1-2, 4, 6-9, 13, 16),
- Julia Dawidowicz
Dźwięk: Łukasz Fober
W rolach głównych:
- Marta Dobecka – Kicia Rożek
- Aleksandra Radwan – Doktor Lisiczka
- Igor Borecki – Piesio Rożek
- Karol Kwiatkowski – Piesio Rożek (odc. 39)
- Przemysław Bluszcz – Orłodyl
- Juliusz Dzienkiewicz – Rick
- Bartosz Wesołowski – Brock (oprócz odc. 22)
- Maciej Łagodziński – Mistrz Smutas
W pozostałych rolach:
- Daria Głowacka – FeeBee (część odcinków)
- Magdalena Krylik – FeeBee (odc. 20-21)
- Miron Jagniewski –
- tost,
- astronauta,
- komputer
- Krzysztof Plewako-Szczerbiński –
- Święty Mikołaj (odc. 39),
- Sensei Orłodyla (odc. 52)
- Krzysztof Banaszyk –
- BatKicia (odc. 40),
- Batman (odc. 40)
- Agnieszka Wiśniewska – epizody i gwary (odc. 39, 48-49, 52, 55-56)
- Dominika Kachlik – kartka walentynkowa (odc. 53)
- Marta Czarkowska
- Klaudiusz Kaufmann
- Julita Kożuszek-Borsuk
- Sebastian Perdek
- Kamil Pruban
- Piotr Tołoczko
- Jakub Wieczorek
- Janusz Wituch
i inni
Wykonanie piosenek:
- Marta Dobecka (odc. 53),
- Dominika Kachlik (odc. 53)
i inni
Lektor: Janusz Wituch
Spis odcinków
Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
29.05.2018 | 01 | Strasznaaaaa gra | Spoooooky Game |
26.03.2018 | 02 | Iskrząca materia | Sparkle Matter Matters |
08.06.2018 | 03 | Nie ma to jak śnieżny dzień | No Day Like Snow Day |
30.05.2018 | 04 | Las akcji | Action Forest |
06.06.2018 | 05 | MechaKicia | Kaiju Kitty |
31.05.2018 | 06 | Dobra i zła | Fire & Nice |
22.05.2018 | 07 | Przyjaciel Kamień | Rock Friend |
24.05.2018 | 08 | Kuchenny chaos | Kitchen Chaos |
23.05.2018 | 09 | Miażdżące uczucie | Crushing Defeat |
04.06.2018 | 10 | Studnia życzeń | Wishing Well |
07.06.2018 | 11 | Zabawa w chowanego | Hide N' Seek |
05.06.2018 | 12 | Złączeni | Stuck Together |
25.05.2018 | 13 | Mały książę Piesio Rożek | Little Prince Puppycorn |
11.06.2018 | 14 | Pupil | Pet Pet |
14.06.2018 | 15 | Koci sąd | Kitty Court |
26.04.2018 | 16 | Urodzinowe życzenie | Birthday Blowout |
13.06.2018 | 17 | Kocie testy | Lab Cat |
01.06.2018 | 18 | Odłączenie | The Zone |
12.06.2018 | 19 | Za dużo Kici Rożek | Too Many Unikitties |
30.01.2019 | 20 | Festiwal filmowy | Film Fest |
04.02.2019 | 21 | Kicia Newsy | Unikitty News |
28.01.2019 | 22 | Proszony obiad | Dinner Apart-y |
30.01.2019 | 23 | Piracka przygoda | R & Arr |
29.01.2019 | 24 | Licencja na uderzanie | License to Punch |
05.02.2019 | 25 | Ewakuacja | Bugging Out |
06.02.2019 | 26 | Fotel | Chair |
07.02.2019 | 27 | Piesio Rożek na desce | Kickflip McPuppycorn |
08.02.2019 | 28 | Niesamowita przygoda na tratwie | Super Amazing Raft Adventure |
01.02.2019 | 29 | Smaczny skok | Tasty Heist |
11.02.2019 | 30 | Rozrubot | Brawl Bot |
12.02.2019 | 31 | Dzień na plaży | Beach Daze |
14.02.2019 | 32 | Duży Piesio, mały problem | Big Pup, Little Problem |
15.02.2019 | 33 | Abramakabra | Tragic Magic |
18.02.2019 | 34 | Taniec do upadłego | Dancer Danger |
17.06.2019 | 35 | Lord Landlord | Landlord Lord |
28.05.2018 | 36 | Straszne historie | Scary Tales |
13.02.2019 | 37 | Parada | Float On |
11.06.2019 | 38 | Kosmiczna misja: Zagrożenie | Space Mission: Danger |
21.06.2019 | 39 | Szczyt listy niegrzecznych | Top of the Naughty List |
08.07.2019 | 40 | BatKicia | BatKitty |
SERIA DRUGA | |||
14.06.2019 | 41 | Bitwa o basen | Pool Duel |
19.02.2019 | 42 | Kłopoty z zębami | Tooth Trouble |
20.02.2019 | 43 | Czary koszmary | This Spells Disaster |
21.02.2019 | 44 | Wybuchowa wycieczka | Roadtrip Ruckus |
12.06.2019 | 45 | Wspomnień czar | Memory Amok |
13.06.2019 | 46 | Wybory | Election Day |
14.06.2019 | 47 | Nocowanie bez spania | No Sleep Sleepover |
20.06.2019 | 48 | Niewesołe miasteczko | Unfairgrounds |
21.06.2019 | 49 | ||
17.06.2019 | 50 | Kicia i Orzeł | Kitty & Hawk |
19.06.2019 | 51 | Obóz Kici Rożek | Camp Unikitty |
18.06.2019 | 52 | Sensei Orłodyl | Hawkodile Sensei |
20.06.2019 | 53 | Idealny moment | Perfect Moment |
18.06.2019 | 54 | P.I.L.O.T. | P.L.O.T. Device |
24.06.2019 | 55 | Kto porwał Tosta? | Who Took Toast |
19.06.2019 | 56 | Tęczowy wyścig | Rainbow Race |
24.06.2019 | 57 | Pik | Beep |
25.06.2019 | 58 | Efekt dostawy | Delivery Effect |
25.06.2019 | 59 | Laserowy paintball | Lazer Tag |
60 | Trapped in Paradise | ||
brak danych | 61 | Wojna na żarty | Prank War |
62 | First Flight | ||
63 | Ragtag |
Linki zewnętrzne
- Kicia Rożek w bazie filmweb.pl