Kicia Rożek: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m |
m (Przypuszczenie na podstawie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1636064336481147 + https://www.instagram.com/p/BgoDVSoHjHp/) |
||
(Nie pokazano 21 wersji utworzonych przez 6 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
|tytuł= Kicia Rożek | |tytuł= Kicia Rożek | ||
|tytuł oryginalny= Unikitty! | |tytuł oryginalny= Unikitty! | ||
|plakat= | |plakat= Kicia Rożek.jpg | ||
|gatunek= animowany | |gatunek= animowany | ||
|kraj= Stany Zjednoczone | |kraj= Stany Zjednoczone | ||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 26 marca [[2018]] | |data premiery= 26 marca [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 44 z 63 | ||
}} | }} | ||
Linia 24: | Linia 24: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]<br /> | '''Wersja polska''': [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Łukasz Fober]]< | '''Reżyseria''': | ||
'''Dialogi''': [[Marta Robaczewska]]<br /> | * [[Łukasz Fober]] <small>(odc. 1-8, 11, 14<!--, 36-->)</small>, | ||
* [[Katarzyna Łęcka]] <small>(odc.<!-- 3, 5,--> 12, <!--14, -->15, 17-19)</small> | |||
'''Dialogi''': | |||
* [[Marta Robaczewska]]<!-- <small>(odc. 1, 3, 5, 7, 12, 14-15, 17-19, 36)</small>-->, | |||
* [[Julita Dawidowicz]]<!-- <small>(odc. 3, 5, 12, 14-15, 17-19)</small>--> | |||
'''Dźwięk''': [[Łukasz Fober]]<br /> | |||
'''W rolach głównych''': | '''W rolach głównych''': | ||
* [[Marta Dobecka]] – '''Kicia Rożek''' | * [[Marta Dobecka]] – '''Kicia Rożek''' | ||
Linia 32: | Linia 37: | ||
* [[Przemysław Bluszcz]] – '''Orłodyl''' | * [[Przemysław Bluszcz]] – '''Orłodyl''' | ||
* [[Juliusz Dzienkiewicz]] – '''Rick''' | * [[Juliusz Dzienkiewicz]] – '''Rick''' | ||
* [[Bartosz | * [[Bartosz Wesołowski]] – '''Brock''' | ||
* [[Maciej Łagodziński]] – '''Mistrz Smutas''' | * [[Maciej Łagodziński]] – '''Mistrz Smutas''' | ||
'''W pozostałych rolach''': | '''W pozostałych rolach''': | ||
* [[Daria Głowacka]] – '''FeeBee''' | |||
* [[Miron Jagniewski]] – | |||
** '''tost''', | |||
** '''astronauta''', | |||
** '''komputer'''<!-- | |||
* [[Aleksandra Batko]] | |||
* [[Kim Grygierzec]] | |||
* [[Piotr Hudziak]]--> | |||
* [[Klaudiusz Kaufmann]]<!-- | |||
* [[Julita Kożuszek-Borsuk]] | |||
* [[Hubert Paszkiewicz]]--> | |||
* [[Kamil Pruban]] | * [[Kamil Pruban]] | ||
* [[Janusz Wituch]] | * [[Janusz Wituch]] | ||
i inni | i inni | ||
Linia 70: | Linia 85: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 08.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|03 | | bgcolor="#DFEEEF"|03 | ||
| '' | | ''Nie ma to jak śnieżny dzień'' | ||
| ''No Day Like Snow Day'' | | ''No Day Like Snow Day'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 30.05.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | | bgcolor="#DFEEEF"|04 | ||
| '' | | ''Las akcji'' | ||
| ''Action Forest'' | | ''Action Forest'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 06.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | | bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| '' | | ''MechaKicia'' | ||
| ''Kaiju Kitty'' | | ''Kaiju Kitty'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 31.05.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | | bgcolor="#DFEEEF"|06 | ||
| '' | | ''Dobra i zła'' | ||
| ''Fire & Nice'' | | ''Fire & Nice'' | ||
|- | |- | ||
Linia 100: | Linia 115: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.05.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 22.05.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | | bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| '' | | ''Przyjaciel Kamień'' | ||
| ''Rock Friend'' | | ''Rock Friend'' | ||
|- | |- | ||
Linia 114: | Linia 129: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.05.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 23.05.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| '' | | ''Miażdżące uczucie'' | ||
| ''Crushing Defeat'' | | ''Crushing Defeat'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | | bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| '' | | ''Studnia życzeń'' | ||
| ''Wishing Well'' | | ''Wishing Well'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 07.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | | bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| '' | | ''Zabawa w chowanego'' | ||
| ''Hide N' Seek'' | | ''Hide N' Seek'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | | bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| '' | | ''Złączeni'' | ||
| ''Stuck Together'' | | ''Stuck Together'' | ||
|- | |- | ||
Linia 142: | Linia 157: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.05.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 25.05.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | | bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''Mały | | ''Mały książę Piesio Rożek'' | ||
| ''Little Prince Puppycorn'' | | ''Little Prince Puppycorn'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 11.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | | bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| '' | | ''Pupil'' | ||
| ''Pet Pet'' | | ''Pet Pet'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 14.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | | bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| '' | | ''Koci sąd'' | ||
| ''Kitty Court'' | | ''Kitty Court'' | ||
|- | |- | ||
Linia 168: | Linia 183: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 13.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | | bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| '' | | ''Kocie testy'' | ||
| ''Lab Cat'' | | ''Lab Cat'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 01.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | | bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '' | | ''Odłączenie'' | ||
| ''The Zone'' | | ''The Zone'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | | bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| '' | | ''Za dużo Kici Rożek'' | ||
| ''Too Many Unikitties'' | | ''Too Many Unikitties'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 30.01.2019 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| '' | | ''Festiwal filmowy'' | ||
| ''Film Fest'' | | ''Film Fest'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 04.02.2019 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | | bgcolor="#DFEEEF"|21 | ||
| '' | | ''Kicia Newsy'' | ||
| ''Unikitty News'' | | ''Unikitty News'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 28.01.2019 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| '' | | ''Proszony obiad'' | ||
| ''Dinner Apart-y'' | | ''Dinner Apart-y'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 30.01.2019 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| '' | | ''Piracka przygoda'' | ||
| ''R & Arr'' | | ''R & Arr'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 29.01.2019 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | | bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| '' | | ''Licencja na uderzanie'' | ||
| ''License to Punch'' | | ''License to Punch'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.02.2019 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| ''Ewakuacja'' | |||
| ''Bugging Out'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.02.2019 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| ''Fotel'' | |||
| ''Chair'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.02.2019 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Piesio Rożek na desce'' | |||
| ''Kickflip McPuppycorn'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.02.2019 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| ''Niesamowita przygoda na tratwie'' | |||
| ''Super Amazing Raft Adventure'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.02.2019 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| ''Smaczny skok'' | |||
| ''Tasty Heist'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.02.2019 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| ''Rozrubot'' | |||
| ''Brawl Bot'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.02.2019 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| ''Dzień na plaży'' | |||
| ''Beach Daze'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| <!--14.02.2019--> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| ''Duży Piesio, mały problem'' | |||
| ''Big Pup, Little Problem'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| <!--15.02.2019--> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| ''Abramakabra'' | |||
| ''Tragic Magic'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| <!--18.02.2019--> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| ''Taniec do upadłego'' | |||
| ''Dancer Danger'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Landlord Lord'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.05.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 28.05.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|36 | ||
| ''Straszne historie'' | | ''Straszne historie'' | ||
| ''Scary Tales'' | | ''Scary Tales'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.02.2019 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| ''Parada'' | |||
| ''Float On'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| <!--14.02.2019--> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '' | |||
| ''Dancer Danger'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '' | |||
| ''Top of the Naughty List'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '' | |||
| ''BatKitty'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '' | |||
| ''Pool Duel'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| <!--19.02.2019--> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| ''Kłopoty z zębami'' | |||
| ''Tooth Trouble'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| <!--20.02.2019--> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| ''Czary koszmary'' | |||
| ''This Spells Disaster'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| <!--21.02.2019--> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| ''Wybuchowa wycieczka'' | |||
| ''Roadtrip Ruckus'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '' | |||
| ''Memory Amok'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '' | |||
| ''Election Day'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '' | |||
| ''No Sleep Sleepover'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF" rowspan=2| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| rowspan=2| '' | |||
| rowspan=2| ''Unfairgrounds'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| '' | |||
| ''Kitty & Hawk'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| '' | |||
| ''Camp Unikitty'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '' | |||
| ''Hawkodile Sensei'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| '' | |||
| ''Perfect Moment'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| '' | |||
| ''P.L.O.T. Device'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| '' | |||
| ''Who Took Toast'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| '' | |||
| ''Rainbow Race'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| '' | |||
| ''Beep'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| '' | |||
| ''Delivery Effect'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| '' | |||
| ''Lazer Tag'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| '' | |||
| ''Trapped in Paradise'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| '' | |||
| ''Safety First'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '' | |||
| ''First Flight'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| '' | |||
| ''Ragtag'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 21:10, 19 maj 2019
Kicia Rożek Unikitty! | |
---|---|
Gatunek | animowany |
Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
Język oryginału | angielski |
Stacja telewizyjna | Cartoon Network |
Lata produkcji | 2017 – obecnie |
Data premiery dubbingu | 26 marca 2018 |
Wyemitowane serie |
1 z 1 |
Wyemitowane odcinki | 44 z 63 |
Kicia Rożek (ang. Unikitty!, 2017-??) – amerykański serial animowany, z udziałem tytułowej postaci znanej z filmu LEGO przygoda.
Serial w Polsce emitowany od 26 marca 2018 roku na antenie Cartoon Network.
Fabuła
Przygody sympatycznej kotki-jednorożca, znanej m.in. z filmu "Lego: Przygoda". W codziennych perypetiach Unikitty towarzyszą wierni przyjaciele: Puppycorn, Dr Fox oraz Hawkodil.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1735848
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria:
- Łukasz Fober (odc. 1-8, 11, 14),
- Katarzyna Łęcka (odc. 12, 15, 17-19)
Dialogi:
Dźwięk: Łukasz Fober
W rolach głównych:
- Marta Dobecka – Kicia Rożek
- Aleksandra Radwan – Doktor Lisiczka
- Igor Borecki – Piesio Rożek
- Przemysław Bluszcz – Orłodyl
- Juliusz Dzienkiewicz – Rick
- Bartosz Wesołowski – Brock
- Maciej Łagodziński – Mistrz Smutas
W pozostałych rolach:
- Daria Głowacka – FeeBee
- Miron Jagniewski –
- tost,
- astronauta,
- komputer
- Klaudiusz Kaufmann
- Kamil Pruban
- Janusz Wituch
i inni
Lektor: Janusz Wituch
Spis odcinków
Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
29.05.2018 | 01 | Strasznaaaaa gra | Spoooooky Game |
26.03.2018 | 02 | Iskrząca materia | Sparkle Matter Matters |
08.06.2018 | 03 | Nie ma to jak śnieżny dzień | No Day Like Snow Day |
30.05.2018 | 04 | Las akcji | Action Forest |
06.06.2018 | 05 | MechaKicia | Kaiju Kitty |
31.05.2018 | 06 | Dobra i zła | Fire & Nice |
22.05.2018 | 07 | Przyjaciel Kamień | Rock Friend |
24.05.2018 | 08 | Kuchenny chaos | Kitchen Chaos |
23.05.2018 | 09 | Miażdżące uczucie | Crushing Defeat |
04.06.2018 | 10 | Studnia życzeń | Wishing Well |
07.06.2018 | 11 | Zabawa w chowanego | Hide N' Seek |
05.06.2018 | 12 | Złączeni | Stuck Together |
25.05.2018 | 13 | Mały książę Piesio Rożek | Little Prince Puppycorn |
11.06.2018 | 14 | Pupil | Pet Pet |
14.06.2018 | 15 | Koci sąd | Kitty Court |
26.04.2018 | 16 | Urodzinowe życzenie | Birthday Blowout |
13.06.2018 | 17 | Kocie testy | Lab Cat |
01.06.2018 | 18 | Odłączenie | The Zone |
12.06.2018 | 19 | Za dużo Kici Rożek | Too Many Unikitties |
30.01.2019 | 20 | Festiwal filmowy | Film Fest |
04.02.2019 | 21 | Kicia Newsy | Unikitty News |
28.01.2019 | 22 | Proszony obiad | Dinner Apart-y |
30.01.2019 | 23 | Piracka przygoda | R & Arr |
29.01.2019 | 24 | Licencja na uderzanie | License to Punch |
05.02.2019 | 25 | Ewakuacja | Bugging Out |
06.02.2019 | 26 | Fotel | Chair |
07.02.2019 | 27 | Piesio Rożek na desce | Kickflip McPuppycorn |
08.02.2019 | 28 | Niesamowita przygoda na tratwie | Super Amazing Raft Adventure |
01.02.2019 | 29 | Smaczny skok | Tasty Heist |
11.02.2019 | 30 | Rozrubot | Brawl Bot |
12.02.2019 | 31 | Dzień na plaży | Beach Daze |
32 | Duży Piesio, mały problem | Big Pup, Little Problem | |
33 | Abramakabra | Tragic Magic | |
34 | Taniec do upadłego | Dancer Danger | |
35 | Landlord Lord | ||
28.05.2018 | 36 | Straszne historie | Scary Tales |
13.02.2019 | 37 | Parada | Float On |
38 | Dancer Danger | ||
39 | Top of the Naughty List | ||
40 | BatKitty | ||
SERIA DRUGA | |||
41 | Pool Duel | ||
42 | Kłopoty z zębami | Tooth Trouble | |
43 | Czary koszmary | This Spells Disaster | |
44 | Wybuchowa wycieczka | Roadtrip Ruckus | |
45 | Memory Amok | ||
46 | Election Day | ||
47 | No Sleep Sleepover | ||
48 | Unfairgrounds | ||
49 | |||
50 | Kitty & Hawk | ||
51 | Camp Unikitty | ||
52 | Hawkodile Sensei | ||
53 | Perfect Moment | ||
54 | P.L.O.T. Device | ||
55 | Who Took Toast | ||
56 | Rainbow Race | ||
57 | Beep | ||
58 | Delivery Effect | ||
59 | Lazer Tag | ||
60 | Trapped in Paradise | ||
61 | Safety First | ||
62 | First Flight | ||
63 | Ragtag | ||
Linki zewnętrzne
- Kicia Rożek w bazie filmweb.pl