Koko smoko (serial animowany): Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "'''Koko Smoko''' (niem. ''Der Kleine Drache Kokosnuss'', ang. ''Little Dragon Coconut'', 2015) - niemiecki serial animowany na podstawie filmu Koko smoko z 2014 r....") |
m (uzupełnienie) |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Koko Smoko''' (niem. ''Der Kleine Drache Kokosnuss'', ang. ''Little Dragon Coconut'', 2015) - niemiecki serial animowany na podstawie filmu [[Koko smoko]] z 2014 r. | '''Koko Smoko''' (niem. ''Der Kleine Drache Kokosnuss'', ang. ''Little Dragon Coconut'', 2015) - niemiecki serial animowany na podstawie filmu ''[[Koko smoko]]'' z 2014 r. | ||
Premiera serialu odbyła się 22 maja [[2017]] roku na kanale [[Boomerang]]. | Premiera serialu odbyła się 22 maja [[2017]] roku na kanale [[Boomerang]]. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
W maju na antenie Boomeranga premiera nowego serialu „Koko Smoko”. Kreskówka opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy mieszkają na Wyspie Smoków i pomagają jej mieszkańcom rozwiązywać codzienne problemy. Zgraną ekipę tworzą dwa smoki: Coconut i Oscar oraz jeżozwierz Matylda. Bohaterowie każdego dnia są gotowi na nowe przygody i otwarci na zawarcie kolejnych przyjaźni. Wierzą, że kluczem do sukcesu zawsze jest praca zespołowa. | W maju na antenie Boomeranga premiera nowego serialu „Koko Smoko”. Kreskówka opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy mieszkają na Wyspie Smoków i pomagają jej mieszkańcom rozwiązywać codzienne problemy. Zgraną ekipę tworzą dwa smoki: Coconut i Oscar oraz jeżozwierz Matylda. Bohaterowie każdego dnia są gotowi na nowe przygody i otwarci na zawarcie kolejnych przyjaźni. Wierzą, że kluczem do sukcesu zawsze jest praca zespołowa. | ||
Linia 20: | Linia 19: | ||
* [[Agnieszka Kunikowska]] - '''Marzenka''' | * [[Agnieszka Kunikowska]] - '''Marzenka''' | ||
* [[Radosław Pazura]] - '''Mundek''' | * [[Radosław Pazura]] - '''Mundek''' | ||
'''W pozostałych rolach''': | |||
* [[Stanisław Brudny]] – '''Władzio''' | |||
* [[Artur Pontek]] – '''Pan Szpon''' | |||
* [[Hanna Kinder-Kiss]] – '''Szponowa''' | |||
* [[Dariusz Odija]] – '''Szef''' | |||
* [[Katarzyna Kozak]] | |||
* [[Robert Tondera]] – | |||
** '''Maksi Mu''', | |||
** '''Tadzio''' | |||
* [[Janusz Wituch]] – '''Norman'''<!-- | |||
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Mini Mu''' | |||
* [[Małgorzata Szymańska]] – '''Ananaska'''--> | |||
i inni | i inni | ||
'''Tekst piosenki''': [[Zofia Wawrzyniak]]<br /> | '''Tekst piosenki''': [[Zofia Wawrzyniak]]<br /> | ||
'''Piosenkę tytułową śpiewał''': [[Piotr Gogol]] | '''Piosenkę tytułową śpiewał''': [[Piotr Gogol]] | ||
'''Lektor''': [[Robert Tondera]] | '''Lektor''': [[Robert Tondera]] | ||
== Spis odcinków == | |||
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
|-style="background: #ABC;" | |||
!width="12%"|Premiera odcinka | |||
!width="6%"|N/o | |||
!width="41%"|Polski tytuł | |||
!width="41%"|Angielski tytuł | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.05.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|001 | |||
| ''Jajo'' | |||
| ''The Egg'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|002 | |||
| '''' | |||
| ''The Trap'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|003 | |||
| '''' | |||
| ''Chef in Love'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.05.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|004 | |||
| ''Muzyczna batalia'' | |||
| ''Pop Rivals'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|005 | |||
| '''' | |||
| ''Baldwins Teeth'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|006 | |||
| '''' | |||
| ''The Cook'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|007 | |||
| '''' | |||
| ''Flying Date'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|008 | |||
| '''' | |||
| ''A Friendly Word'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|009 | |||
| '''' | |||
| ''Chef on a Diet'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|010 | |||
| '''' | |||
| ''Dragon Slickers'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|011 | |||
| '''' | |||
| ''Grounded'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|012 | |||
| '''' | |||
| ''The Ringer'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|013 | |||
| '''' | |||
| ''Rotten Pinapple'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|014 | |||
| '''' | |||
| ''The Bonding'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|015 | |||
| '''' | |||
| ''Volcano Dragon'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|016 | |||
| '''' | |||
| ''Big Boss Big Break'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|017 | |||
| '''' | |||
| ''Flying Coconut'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|018 | |||
| '''' | |||
| ''Twice in a Lifetime'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|019 | |||
| '''' | |||
| ''Super Baby'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|020 | |||
| '''' | |||
| ''TastyTreats'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|021 | |||
| '''' | |||
| ''Too Much of a Good Thing'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|022 | |||
| '''' | |||
| ''FruitTree Feud'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|023 | |||
| '''' | |||
| ''Coconut Express'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|024 | |||
| '''' | |||
| ''Magnus the Gourmet Dragon'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|025 | |||
| '''' | |||
| ''The Treasure'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|026 | |||
| '''' | |||
| ''The Lucky Stone'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|027 | |||
| '''' | |||
| ''Home Sweet Home'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|028 | |||
| '''' | |||
| ''Safety First'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|029 | |||
| '''' | |||
| ''The Perfect Spot'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|030 | |||
| '''' | |||
| ''Dragonella'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|031 | |||
| '''' | |||
| ''The Sleepover'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|032 | |||
| '''' | |||
| ''Driving Adele'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|033 | |||
| '''' | |||
| ''Hiccup'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|034 | |||
| '''' | |||
| ''Dragon Games'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|035 | |||
| '''' | |||
| ''Big Bo Stuck in the Canyon'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|036 | |||
| '''' | |||
| ''Princes Diaries'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|037 | |||
| '''' | |||
| ''Genie in a Bottle'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|038 | |||
| '''' | |||
| ''Overnight Growth'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|039 | |||
| '''' | |||
| ''Grandma Comes'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|040 | |||
| '''' | |||
| ''Yum Yum'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|041 | |||
| '''' | |||
| ''Scared Dragon'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|042 | |||
| '''' | |||
| ''School Report'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|043 | |||
| '''' | |||
| ''The Promise'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|044 | |||
| '''' | |||
| ''Housesitter'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|045 | |||
| '''' | |||
| ''Balduins Makeover'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|046 | |||
| '''' | |||
| ''alduins Makeover'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|047 | |||
| '''' | |||
| ''Guilty Coconut'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|048 | |||
| '''' | |||
| ''Dream Job'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|049 | |||
| '''' | |||
| ''Toffees for Georgie'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|050 | |||
| '''' | |||
| ''A Haunting We Will Go'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|051 | |||
| '''' | |||
| ''Oscars Amnesia'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|052 | |||
| '''' | |||
| ''Dragon Trial'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] |
Wersja z 21:26, 22 maj 2017
Koko Smoko (niem. Der Kleine Drache Kokosnuss, ang. Little Dragon Coconut, 2015) - niemiecki serial animowany na podstawie filmu Koko smoko z 2014 r.
Premiera serialu odbyła się 22 maja 2017 roku na kanale Boomerang.
Fabuła
W maju na antenie Boomeranga premiera nowego serialu „Koko Smoko”. Kreskówka opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy mieszkają na Wyspie Smoków i pomagają jej mieszkańcom rozwiązywać codzienne problemy. Zgraną ekipę tworzą dwa smoki: Coconut i Oscar oraz jeżozwierz Matylda. Bohaterowie każdego dnia są gotowi na nowe przygody i otwarci na zawarcie kolejnych przyjaźni. Wierzą, że kluczem do sukcesu zawsze jest praca zespołowa.
Opis pochodzi ze strony http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-maju-2017
Wersja polska
Wersja polska: EUROCOM
Reżyseria: Dorota Kawęcka
Dialogi: Zofia Wawrzyniak
Dźwięk i montaż: Sławomir Karolak
Wystąpili:
- Katarzyna Łaska - Koko Smoko
- Filip Rogowski - Oskar
- Maja Konkel - Matylda
- Agnieszka Kunikowska - Marzenka
- Radosław Pazura - Mundek
W pozostałych rolach:
- Stanisław Brudny – Władzio
- Artur Pontek – Pan Szpon
- Hanna Kinder-Kiss – Szponowa
- Dariusz Odija – Szef
- Katarzyna Kozak
- Robert Tondera –
- Maksi Mu,
- Tadzio
- Janusz Wituch – Norman
i inni
Tekst piosenki: Zofia Wawrzyniak
Piosenkę tytułową śpiewał: Piotr Gogol
Lektor: Robert Tondera
Spis odcinków
Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
22.05.2017 | 001 | Jajo | The Egg |
002 | ' | The Trap | |
003 | ' | Chef in Love | |
22.05.2017 | 004 | Muzyczna batalia | Pop Rivals |
005 | ' | Baldwins Teeth | |
006 | ' | The Cook | |
007 | ' | Flying Date | |
008 | ' | A Friendly Word | |
009 | ' | Chef on a Diet | |
010 | ' | Dragon Slickers | |
011 | ' | Grounded | |
012 | ' | The Ringer | |
013 | ' | Rotten Pinapple | |
014 | ' | The Bonding | |
015 | ' | Volcano Dragon | |
016 | ' | Big Boss Big Break | |
017 | ' | Flying Coconut | |
018 | ' | Twice in a Lifetime | |
019 | ' | Super Baby | |
020 | ' | TastyTreats | |
021 | ' | Too Much of a Good Thing | |
022 | ' | FruitTree Feud | |
023 | ' | Coconut Express | |
024 | ' | Magnus the Gourmet Dragon | |
025 | ' | The Treasure | |
026 | ' | The Lucky Stone | |
027 | ' | Home Sweet Home | |
028 | ' | Safety First | |
029 | ' | The Perfect Spot | |
030 | ' | Dragonella | |
031 | ' | The Sleepover | |
032 | ' | Driving Adele | |
033 | ' | Hiccup | |
034 | ' | Dragon Games | |
035 | ' | Big Bo Stuck in the Canyon | |
036 | ' | Princes Diaries | |
037 | ' | Genie in a Bottle | |
038 | ' | Overnight Growth | |
039 | ' | Grandma Comes | |
040 | ' | Yum Yum | |
041 | ' | Scared Dragon | |
042 | ' | School Report | |
043 | ' | The Promise | |
044 | ' | Housesitter | |
045 | ' | Balduins Makeover | |
046 | ' | alduins Makeover | |
047 | ' | Guilty Coconut | |
048 | ' | Dream Job | |
049 | ' | Toffees for Georgie | |
050 | ' | A Haunting We Will Go | |
051 | ' | Oscars Amnesia | |
052 | ' | Dragon Trial | |