Kosmiczne kurczaki w kosmosie: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (→Spis odcinków) |
|||
(Nie pokazano 25 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 19 listopada [[2018]] | |data premiery= 19 listopada [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 17 z 20 | ||
}} | }} | ||
'''Kosmiczne kurczaki w kosmosie''' (ang. ''Space Chickens in Space'', 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany. | '''Kosmiczne kurczaki w kosmosie''' (ang. ''Space Chickens in Space'', 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany. | ||
Linia 25: | Linia 25: | ||
'''Reżyseria''': [[Wojciech Urbański]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Wojciech Urbański]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Małgorzata Kochańska]]<br /> | '''Dialogi''': [[Małgorzata Kochańska]]<br /> | ||
'''Teksty piosenek''': [[Hanna Malarowska]]<br /> | |||
'''W wersji polskiej udział wzięli''': | '''W wersji polskiej udział wzięli''': | ||
* [[Paweł Ciołkosz]] – '''Chuck''' | * [[Paweł Ciołkosz]] – '''Chuck''' | ||
Linia 31: | Linia 32: | ||
* [[Zbigniew Suszyński]] – '''Glargg''' | * [[Zbigniew Suszyński]] – '''Glargg''' | ||
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]] | * [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]] | ||
* [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''Robot''' | * [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''Robot Pal-9000''' | ||
* [[Aneta Todorczuk-Perchuć]] | * [[Aneta Todorczuk|Aneta Todorczuk-Perchuć]] | ||
* [[Agata Góral]]<!-- – '''Adele'''--> | * [[Agata Góral]]<!-- – '''Adele'''--> | ||
* [[Anna Gajewska]] – '''Niven''' | * [[Anna Gajewska]] – | ||
** '''Niven''', | |||
** '''Barnetta''' | |||
'''W pozostałych rolach''': | '''W pozostałych rolach''': | ||
* [[Wojciech Paszkowski]] | * [[Wojciech Paszkowski]] | ||
Linia 64: | Linia 67: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|01 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|01 | ||
| ''Trolujący Thrognak'' | | ''Trolujący Thrognak'' | ||
| ''Trolling Thrognak'' | | ''Trolling Thrognak'' | ||
|- | |- | ||
| ''Opieka nad Blibli'' | | ''Opieka nad Blibli'' | ||
| ''Bliblisitting'' | | ''Bliblisitting'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 74: | Linia 77: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|02 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|02 | ||
| ''Zielonooki potwór'' | | ''Zielonooki potwór'' | ||
| ''Green-Eyed Monster'' | | ''Green-Eyed Monster'' | ||
|- | |- | ||
| ''Wierzę, że umiem latać'' | | ''Wierzę, że umiem latać'' | ||
| ''I Believe I Can Fly'' | | ''I Believe I Can Fly'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 84: | Linia 87: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|03 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|03 | ||
| ''Najlepszy kumpel'' | | ''Najlepszy kumpel'' | ||
| ''Best Pal'' | | ''Best Pal'' | ||
|- | |- | ||
| ''Jajko'' | | ''Jajko'' | ||
| ''The Egg'' | | ''The Egg'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| 25.02.2019 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|04 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|04 | ||
| '''' | | ''Ucho miękka cmok cmok'' | ||
| '''' | | ''Floofy Flibby Kiss-Kiss'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | bgcolor="#DFEFFF"| 26.02.2019 | ||
| '''' | | ''Zamiana'' | ||
| ''You Snooze You Cruise'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 29.11.2018 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| '''' | | ''Prawdziwy przyjaciel'' | ||
| '''' | | ''Friendchip'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 30.11.2018 | ||
| '''' | | ''Zamrażanie czasu'' | ||
| '''' | | ''Freezing Awesome'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 115: | Linia 119: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|06 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|06 | ||
| ''Być idolem'' | | ''Być idolem'' | ||
| ''Idle Idols'' | | ''Idle Idols'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 26.11.2018 | ||
| '''' | | ''Tylko się nie śmiej'' | ||
| ''Try Not to Laugh'' | | ''Try Not to Laugh'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 27.11.2018 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| '''' | | ''Egzamin'' | ||
| '''' | | ''Final Exam'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 28.11.2018 | ||
| '''' | | ''Trzy triplony parseków stąd'' | ||
| '''' | | ''Three Tripplon Parsec Trip'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Linia 137: | Linia 141: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|08 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| <small>''––– brak tytułu –––''</small> | | <small>''––– brak tytułu –––''</small> | ||
| ''Players Gotta Play'' | | ''Players Gotta Play'' | ||
|- | |- | ||
| ''Atori'' | | ''Atori'' | ||
| ''Atori'' | | ''Atori'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| 27.02.2019 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| '''' | | ''Chuck Alfa'' | ||
| '''' | | ''Alpha Chuck'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | bgcolor="#DFEFFF"| 28.02.2019 | ||
| '''' | | ''Glarggiem być'' | ||
| ''Being Glargg'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| 01.03.2019 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|10 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| '''' | | ''Marzenie o lataniu'' | ||
| '''' | | ''All Flying And Chill'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | bgcolor="#DFEFFF"| 04.03.2019 | ||
| '''' | | ''Ptaszki za kratkami'' | ||
| ''Jail Birds'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.03.2019 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''Biedny Dweezil'' | |||
| ''Poor Dweezil'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.03.2019 | |||
| ''Walka o żywność'' | |||
| ''Food Fight'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.03.2019 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| ''Przepowiednia Ommma'' | |||
| ''Ommminious Foreshadowing'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.03.2019 | |||
| ''Narysuj coś'' | |||
| ''Draw Anything'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.05.2019 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| ''Finley czyścioszek'' | |||
| ''Finley Cleanly'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.05.2019 | |||
| ''Beat, beat, kurczak, kurczak'' | |||
| ''Beat Beat Chicken Chicken'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.05.2019 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| ''Phil moje serce'' | |||
| ''Phil My Heart'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.05.2019 | |||
| ''Blibli do kwadratu'' | |||
| ''Blibli<sup>2</sup>'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.05.2019 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| ''Kadet Clarkk'' | |||
| ''Cadet Clarkk'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.05.2019 | |||
| ''Zapluskwieni'' | |||
| ''Stop Bugging Me'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.05.2019 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| ''Brak rozumu nie boli'' | |||
| ''No Brian No Pain'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.05.2019 | |||
| ''Kurczako-przysmak'' | |||
| ''Chicken Feed'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Academy Rules'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.05.2019 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| ''Wybory przewodniczącego'' | |||
| ''Presidential Coop'' | |||
|- | |- | ||
| '''' | | bgcolor="#DFEFFF"| 31.05.2019 | ||
| '''' | | ''Nucące skałki'' | ||
| ''Pale Blue Rock'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Personal Spacetime'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Chicken in the Egg'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| '''' | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | |
Wersja z 17:50, 22 lip 2019
Kosmiczne kurczaki w kosmosie Space Chickens in Space | |
---|---|
Gatunek | animowany |
Kraj produkcji | Meksyk, Australia, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia |
Język oryginału | angielski |
Stacja telewizyjna | Disney XD |
Lata produkcji | 2018- |
Data premiery dubbingu | 19 listopada 2018 |
Wyemitowane serie |
1 z 1 |
Wyemitowane odcinki | 17 z 20 |
Kosmiczne kurczaki w kosmosie (ang. Space Chickens in Space, 2018-) – meksykańsko-australijsko-brytyjsko-irlandzko-norweski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 19 listopada 2018 roku.
Fabuła
Trzy kurczaki trafiają przypadkowo do elitarnej akademii kosmicznej. Przeżywają mnóstwo absurdalnych przygód, a szkolna codzienność mocno daje im się we znaki.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1813133
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Wojciech Urbański
Dialogi: Małgorzata Kochańska
Teksty piosenek: Hanna Malarowska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Paweł Ciołkosz – Chuck
- Łukasz Lewandowski – Finley
- Agnieszka Głowacka – Starley
- Zbigniew Suszyński – Glargg
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska
- Krzysztof Szczepaniak – Robot Pal-9000
- Aneta Todorczuk-Perchuć
- Agata Góral
- Anna Gajewska –
- Niven,
- Barnetta
W pozostałych rolach:
- Wojciech Paszkowski
- Miłogost Reczek
- Antoni Scardina – Hugo
- Monika Węgiel
- Jakub Wieczorek – Thrognak (odc. 1a)
i inni
Piosenkę czołówkową śpiewał: Jakub Molęda
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
19.11.2018 | 01 | Trolujący Thrognak | Trolling Thrognak |
Opieka nad Blibli | Bliblisitting | ||
20.11.2018 | 02 | Zielonooki potwór | Green-Eyed Monster |
Wierzę, że umiem latać | I Believe I Can Fly | ||
21.11.2018 | 03 | Najlepszy kumpel | Best Pal |
Jajko | The Egg | ||
25.02.2019 | 04 | Ucho miękka cmok cmok | Floofy Flibby Kiss-Kiss |
26.02.2019 | Zamiana | You Snooze You Cruise | |
29.11.2018 | 05 | Prawdziwy przyjaciel | Friendchip |
30.11.2018 | Zamrażanie czasu | Freezing Awesome | |
23.11.2018 | 06 | Być idolem | Idle Idols |
26.11.2018 | Tylko się nie śmiej | Try Not to Laugh | |
27.11.2018 | 07 | Egzamin | Final Exam |
28.11.2018 | Trzy triplony parseków stąd | Three Tripplon Parsec Trip | |
22.11.2018 | 08 | ––– brak tytułu ––– | Players Gotta Play |
Atori | Atori | ||
27.02.2019 | 09 | Chuck Alfa | Alpha Chuck |
28.02.2019 | Glarggiem być | Being Glargg | |
01.03.2019 | 10 | Marzenie o lataniu | All Flying And Chill |
04.03.2019 | Ptaszki za kratkami | Jail Birds | |
05.03.2019 | 11 | Biedny Dweezil | Poor Dweezil |
06.03.2019 | Walka o żywność | Food Fight | |
07.03.2019 | 12 | Przepowiednia Ommma | Ommminious Foreshadowing |
08.03.2019 | Narysuj coś | Draw Anything | |
20.05.2019 | 13 | Finley czyścioszek | Finley Cleanly |
21.05.2019 | Beat, beat, kurczak, kurczak | Beat Beat Chicken Chicken | |
22.05.2019 | 14 | Phil moje serce | Phil My Heart |
23.05.2019 | Blibli do kwadratu | Blibli2 | |
24.05.2019 | 15 | Kadet Clarkk | Cadet Clarkk |
27.05.2019 | Zapluskwieni | Stop Bugging Me | |
28.05.2019 | 16 | Brak rozumu nie boli | No Brian No Pain |
29.05.2019 | Kurczako-przysmak | Chicken Feed | |
17 | ' | Academy Rules | |
30.05.2019 | 18 | Wybory przewodniczącego | Presidential Coop |
31.05.2019 | Nucące skałki | Pale Blue Rock | |
19 | ' | Personal Spacetime | |
' | Chicken in the Egg | ||
20 | ' | ' | |
' | ' | ||