Krecik i panda: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (→Wersja polska) |
m (uzupełnienie) |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Serial2 | |||
|tytuł= Krecik i panda | |||
|tytuł oryginalny= Krtek a Panda | |||
|plakat= | |||
|gatunek= animacja | |||
|kraj= Czechy, Chiny | |||
|język= czeski | |||
|stacja= [[Telewizja Polska|TVP ABC]] | |||
|lata produkcji= 2016- | |||
|data premiery= 1 czerwca [[2017]] | |||
|sezony= 1 z 1 | |||
|odcinki= 42 z 52 | |||
}} | |||
'''Krecik i panda''' (cz. ''Krtek a Panda'', ang. ''Little Mole and Panda'', 2016) – czesko-chiński serial animowany będący kontynuacją serialu animowanego ''Krecik''. | '''Krecik i panda''' (cz. ''Krtek a Panda'', ang. ''Little Mole and Panda'', 2016) – czesko-chiński serial animowany będący kontynuacją serialu animowanego ''Krecik''. | ||
Linia 5: | Linia 18: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': [[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA – AGENCJA PRODUKCJI TELEWIZYJNEJ i FILMOWEJ]]<br /> | '''Wersja polska''': [[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA – AGENCJA PRODUKCJI TELEWIZYJNEJ i FILMOWEJ]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[ | '''Reżyseria''': [[Maria Brzostyńska]]<br /> | ||
'''Tłumaczenie i dialogi''': | '''Tłumaczenie i dialogi''': | ||
* [[Joanna Kuryłko]] <small>(odc. 1-7, 14-20)</small>, | * [[Joanna Kuryłko]] <small>(odc. 1-7, 14-20)</small>, | ||
* [[Dorota Dziadkiewicz]] <small>(odc. 8-13, 21- | * [[Dorota Dziadkiewicz]] <small>(odc. 8-13, 21-42)</small> | ||
'''Dźwięk i montaż''': | '''Dźwięk i montaż''': | ||
* [[Jakub Milencki]] <small>(odc. 1-13)</small>, | * [[Jakub Milencki]] <small>(odc. 1-13)</small>, | ||
* [[Urszula Zaręba-Idzikowska|Urszula Zaręba]] <small>(odc. 14- | * [[Urszula Zaręba-Idzikowska|Urszula Zaręba]] <small>(odc. 14-42)</small> | ||
'''Tekst piosenki''': [[Bronisława Macioł]]<br /> | '''Tekst piosenki''': [[Bronisława Macioł]]<br /> | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Monika Wojtysiak]]<br /> | '''Kierownictwo produkcji''': [[Monika Wojtysiak]]<br /> | ||
Linia 226: | Linia 239: | ||
| ''Magiczne drzewo'' | | ''Magiczne drzewo'' | ||
| ''Trees Bearing Steamed Stuffed Bun'' | | ''Trees Bearing Steamed Stuffed Bun'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Sztućce, czy pałeczki?'' | |||
| ''Chopsticks, Fork and Knife'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| ''Potwór w jaskini'' | |||
| ''The Ball and the Cave Monster'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| ''Pestki arbuza'' | |||
| ''The Trip of a Little Seeds'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| ''Panda i nożyce'' | |||
| ''Panda and Shears'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| ''Konkurs talentów'' | |||
| ''The Talent Contest'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| ''Mapa do skarbu'' | |||
| ''The Treasure Map'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| ''Dziwonia zostaje damą'' | |||
| ''Big Mouth Rosefinch'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| ''Kochany szpadelek'' | |||
| ''Fox Borrowing Shovel'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| ''Jak smakuje chmurka?'' | |||
| ''Cloud Blender'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| ''Kosmita'' | |||
| ''The Invader from Outer Space'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| ''Najlepszy park rozrywki'' | |||
| ''The Happy Playground'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| ''Potwór zdalnie sterowany'' | |||
| ''Hunting the Car'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| ''Kto chrapie na cały las'' | |||
| ''A Snoring Problem'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| ''Kto zjadł ciastko?'' | |||
| ''Who Eats the Cake'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| ''Muzyka jest wszędzie'' | |||
| ''A Temporary Babysitter'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.01.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| ''Skarb w Bambusowym Lesie'' | |||
| ''Treasure Hunt in the Bamboo Forest'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| ''Pojedynek Mistrzów'' | |||
| ''Big balloon battle'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| ''Magiczna latarka'' | |||
| ''Magic flashlight'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| ''Krecik jest chory'' | |||
| ''Little mole is sick'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| ''Gdzie jest mama?'' | |||
| ''Flying freely'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| ''Sekret Krecika'' | |||
| ''Little mole’s secret'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| ''Kasztanowy tort odwagi'' | |||
| ''Chestnut cake of courage'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| ''Lekcja malowania'' | |||
| ''Panda painting bamboo'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| ''Panda i expresowa przesyłka'' | |||
| ''Panda and the express delivery'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| ''Hokus Pokus'' | |||
| ''Disappearing little mole'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| ''Urodziny Krecika'' | |||
| ''Little mole’s birthday'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | |
Wersja z 22:11, 17 sty 2018
Krecik i panda Krtek a Panda | |
---|---|
Gatunek | animacja |
Kraj produkcji | Czechy, Chiny |
Język oryginału | czeski |
Stacja telewizyjna | TVP ABC |
Lata produkcji | 2016- |
Data premiery dubbingu | 1 czerwca 2017 |
Wyemitowane serie |
1 z 1 |
Wyemitowane odcinki | 42 z 52 |
Krecik i panda (cz. Krtek a Panda, ang. Little Mole and Panda, 2016) – czesko-chiński serial animowany będący kontynuacją serialu animowanego Krecik.
Serial z polskim dubbingiem jest emitowany w TVP ABC od 1 czerwca 2017 roku.
Wersja polska
Wersja polska: TELEWIZJA POLSKA – AGENCJA PRODUKCJI TELEWIZYJNEJ i FILMOWEJ
Reżyseria: Maria Brzostyńska
Tłumaczenie i dialogi:
- Joanna Kuryłko (odc. 1-7, 14-20),
- Dorota Dziadkiewicz (odc. 8-13, 21-42)
Dźwięk i montaż:
- Jakub Milencki (odc. 1-13),
- Urszula Zaręba (odc. 14-42)
Tekst piosenki: Bronisława Macioł
Kierownictwo produkcji: Monika Wojtysiak
Wystąpili:
- Beata Wyrąbkiewicz – Krecik
- Sebastian Perdek – Panda
- Maciej Kowalik – Lis
- Bartosz Wesołowski – Jaszczurka
- Julia Kołakowska – czerwony ptak
- Karolina Kalina
- Mieczysław Morański – Dziadek Małpa
- Karolina Bielecka
W pozostałych rolach:
- Krzysztof Mielańczuk – narrator (odc. 1)
i inni
Piosenkę czołówkową i końcową śpiewała: Beata Wyrąbkiewicz
Lektor: Krzysztof Mielańczuk
Spis odcinków
Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
01.06.2017 | 01 | Przyjaciel z daleka | A Friend from Afar |
02.06.2017 | 02 | Przyjęcie powitalne dla Krecika | Welcome Party For Little Mole |
03.06.2017 | 03 | Nowy dom Krecika | New House Of Little Mole |
04.06.2017 | 04 | Ciekawa pułapka | The Interesting Trap |
05.06.2017 | 05 | Ogon jaszczurki | Lizard's Tail |
06.06.2017 | 06 | Wybawca latawca | Treat The Kite |
07.07.2017 | 07 | Dzień uścisków | Forest Hugging Day |
08.06.2017 | 08 | Melon dla wszystkich | Scrabble For A Hami Melon |
09.06.2017 | 09 | Konkurs kwiatów | A Flower Contest |
10.06.2017 | 10 | Trzy magiczne kolory | Primary Colors |
11.06.2017 | 11 | Największy skarb | Every Loves Shiny Stuff |
12.06.2017 | 12 | Czyje to jajo | Whose Egg Is It |
13.06.2017 | 13 | Ogromny arbuz | A Big Watermelon |
14.06.2017 | 14 | Leśne zawody sportowe | The Forest Sports Competition |
15.06.2017 | 15 | Jak być pandą | Real Panda Or Fake Panda |
16.06.2017 | 16 | Zagadka | The Lucky Tire |
17.06.2017 | 17 | Rybka w kałuży | The Fish In The Puddle |
18.06.2017 | 18 | Jak przetrwać upał | Relieving The Summer Heat |
19.06.2017 | 19 | Przyjęcie dla czarno-białych zwierząt | Party For Black And White Animals |
20.06.2017 | 20 | Tęczowy ogród | The Rainbow Garden |
21.06.2017 | 21 | Tajemniczy artysta | Escort Team On A Rainy Day |
22.06.2017 | 22 | Nieproszeni goście | Uninvited Guests |
23.06.2017 | 23 | Czerwony lampion | The Red Lantern |
24.06.2017 | 24 | Uparte jajo | Adventures In Egg-Sitting |
25.06.2017 | 25 | Okulary dziadka | Old Monke's Glasses |
26.06.2017 | 26 | Magiczne drzewo | Trees Bearing Steamed Stuffed Bun |
02.01.2018 | 27 | Sztućce, czy pałeczki? | Chopsticks, Fork and Knife |
03.01.2018 | 28 | Potwór w jaskini | The Ball and the Cave Monster |
04.01.2018 | 29 | Pestki arbuza | The Trip of a Little Seeds |
05.01.2018 | 30 | Panda i nożyce | Panda and Shears |
06.01.2018 | 31 | Konkurs talentów | The Talent Contest |
07.01.2018 | 32 | Mapa do skarbu | The Treasure Map |
08.01.2018 | 33 | Dziwonia zostaje damą | Big Mouth Rosefinch |
09.01.2018 | 34 | Kochany szpadelek | Fox Borrowing Shovel |
10.01.2018 | 35 | Jak smakuje chmurka? | Cloud Blender |
11.01.2018 | 36 | Kosmita | The Invader from Outer Space |
12.01.2018 | 37 | Najlepszy park rozrywki | The Happy Playground |
13.01.2018 | 38 | Potwór zdalnie sterowany | Hunting the Car |
14.01.2018 | 39 | Kto chrapie na cały las | A Snoring Problem |
15.01.2018 | 40 | Kto zjadł ciastko? | Who Eats the Cake |
16.01.2018 | 41 | Muzyka jest wszędzie | A Temporary Babysitter |
17.01.2018 | 42 | Skarb w Bambusowym Lesie | Treasure Hunt in the Bamboo Forest |
43 | Pojedynek Mistrzów | Big balloon battle | |
44 | Magiczna latarka | Magic flashlight | |
45 | Krecik jest chory | Little mole is sick | |
46 | Gdzie jest mama? | Flying freely | |
47 | Sekret Krecika | Little mole’s secret | |
48 | Kasztanowy tort odwagi | Chestnut cake of courage | |
49 | Lekcja malowania | Panda painting bamboo | |
50 | Panda i expresowa przesyłka | Panda and the express delivery | |
51 | Hokus Pokus | Disappearing little mole | |
52 | Urodziny Krecika | Little mole’s birthday | |