Młodzi szpiedzy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
(nowy artykuł) |
|||
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery=12 października [[2020]] | |data premiery=12 października [[2020]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=10 z 40 | ||
}} | }} | ||
'''Młodzi szpiedzy''' (ang. ''Spyders'', 2020) – izraelski serial fabularny. | '''Młodzi szpiedzy''' (hebr. ''ספיידרז'', ang. ''Spyders'', 2020) – izraelski serial fabularny. | ||
Serial z polskim dubbingiem jest emitowany w [[Nickelodeon Polska]] od 12 października [[2020]] roku. | Serial z polskim dubbingiem jest emitowany w [[Nickelodeon Polska]] od 12 października [[2020]] roku. | ||
Linia 22: | Linia 22: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska<!-- – [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]/[[ | '''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska<!-- – [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]<br /> | ||
''' | '''Reżyseria''': [[Elżbieta Kopocińska]]--><br /> | ||
'''Wystąpili''': | |||
* [[Karol Kwiatkowski]] – '''Tommy Fischer''' | * [[Karol Kwiatkowski]] – '''Tommy Fischer''' | ||
* [[Karol Jankiewicz]] – '''Daniel Fischer''' | * [[Karol Jankiewicz]] – '''Daniel Fischer''' | ||
* [[Piotr Warszawski]] – '''Noah Fischer''' | * [[Julia Chatys]] – '''Nikki Fischer''' | ||
* [[Piotr Warszawski]] – '''Noah Fischer'''<!-- | |||
* [[Ewa Prus]] – '''Anna Fischer'''--> | |||
* [[Paweł Ciołkosz]] – '''Eric''' | * [[Paweł Ciołkosz]] – '''Eric''' | ||
* [[Adam Cywka]] – '''Emmanuel Goodman''' | |||
* [[Magdalena Wasylik]] – '''Ella Goodman''' | |||
* [[Marta Markowicz-Dziarkowska]] – '''Sophie''' | |||
* [[Michał Mostowiec]] – '''Eli''' | |||
* [[Otar Saralidze]] – '''Ben Kluger''' | |||
* [[Maciej Kosmala]] | |||
* [[Marta Czarkowska]] | |||
* [[Przemysław Glapiński]] | |||
* [[Szymon Roszak]] | |||
* [[Beata Jankowska-Tzimas]] | |||
* [[Krzysztof Rogucki]]<!-- | |||
* [[Marta Wągrocka]] | |||
* [[Monika Dryl]]--> | |||
i inni | i inni | ||
Linia 46: | Linia 62: | ||
| ''Odkrycie'' | | ''Odkrycie'' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.10.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''Węszenie'' | |||
| ''Snooping Around'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.10.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Pułapka'' | |||
| ''The Decoy'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.10.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Włamanie'' | |||
| ''Breaking In'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.10.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Przebranie'' | |||
| ''The Disguise'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.10.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''Krytyczne informacje'' | |||
| ''Critical Information'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.10.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''Poszukiwania'' | |||
| ''The Search'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.10.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Zasadzka'' | |||
| ''Stakeout'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.10.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Blue Bird'' | |||
| ''The Blue Bird'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.10.2020 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Wiadomość'' | |||
| ''The Message'' | |||
|-<!-- | |-<!-- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|24 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|25 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|26 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|27 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|29 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|31 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|32 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|33 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|34 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|35 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|36 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|37 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|38 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|39 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|40 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' |
Wersja z 21:14, 23 paź 2020
Młodzi szpiedzy Spyders | |
---|---|
Gatunek | przygodowy |
Kraj produkcji | Izrael |
Język oryginału | hebrajski |
Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska |
Lata produkcji | 2020 |
Data premiery dubbingu | 12 października 2020 |
Wyemitowane serie |
1 z 1 |
Wyemitowane odcinki | 10 z 40 |
Młodzi szpiedzy (hebr. ספיידרז, ang. Spyders, 2020) – izraelski serial fabularny.
Serial z polskim dubbingiem jest emitowany w Nickelodeon Polska od 12 października 2020 roku.
Fabuła
Serial komediowo-przygodowy. Trójka dzieci odkrywa, że ich rodzice są tajnymi pracownikami agencji zajmującej się ochroną środowiska. Rodzeństwo postanawia zostać szpiegami i w tajemnicy pomagać rodzicom.
Opis pochodzi ze strony www.nick.com.pl
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska
Wystąpili:
- Karol Kwiatkowski – Tommy Fischer
- Karol Jankiewicz – Daniel Fischer
- Julia Chatys – Nikki Fischer
- Piotr Warszawski – Noah Fischer
- Paweł Ciołkosz – Eric
- Adam Cywka – Emmanuel Goodman
- Magdalena Wasylik – Ella Goodman
- Marta Markowicz-Dziarkowska – Sophie
- Michał Mostowiec – Eli
- Otar Saralidze – Ben Kluger
- Maciej Kosmala
- Marta Czarkowska
- Przemysław Glapiński
- Szymon Roszak
- Beata Jankowska-Tzimas
- Krzysztof Rogucki
i inni
Lektor: Kamil Pruban
Spis odcinków
Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
---|---|---|---|
SERIA PIERWSZA | |||
12.10.2020 | 01 | Odkrycie | ' |
13.10.2020 | 02 | Węszenie | Snooping Around |
14.10.2020 | 03 | Pułapka | The Decoy |
15.10.2020 | 04 | Włamanie | Breaking In |
16.10.2020 | 05 | Przebranie | The Disguise |
19.10.2020 | 06 | Krytyczne informacje | Critical Information |
20.10.2020 | 07 | Poszukiwania | The Search |
21.10.2020 | 08 | Zasadzka | Stakeout |
22.10.2020 | 09 | Blue Bird | The Blue Bird |
23.10.2020 | 10 | Wiadomość | The Message |