Majesty 2: Symulator królestwa fantasy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m
m
 
Linia 1: Linia 1:
'''Majesty 2: Symulator królestwa fantasy''' – gra RTS fantasty stworzona przez studio Ino-Co, stanowiąca kontynuację ''[[Majesty: The Fantasy Kingdom Sim]]''. Z polskim dubbingiem wydana na komputery osobiste 23 października [[2009]] przez [[Cenega|Cenegę]].
+
{{Gra
 +
|tytuł=Majesty 2:<br />Symulator królestwa fantasy
 +
|tytuł oryginalny=Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim
 +
|plakat=Majesty 2.jpg
 +
|gatunek=RTS
 +
|producent=Ino-Co
 +
|wydawca=Paradox Interactive
 +
|dystrybutor=[[Cenega Poland]]
 +
|rok=2009
 +
|data premiery=23 października [[2009]]
 +
|platformy={{Platforma|PC}}
 +
}}'''Majesty 2: Symulator królestwa fantasy''' (ang. ''Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim'') – gra RTS fantasy stworzona przez studio Ino-Co, stanowiąca kontynuację ''[[Majesty: The Fantasy Kingdom Sim]]''. Z polskim dubbingiem wydana na komputery osobiste 23 października [[2009]] przez [[Cenega Poland|Cenegę]].
  
 
Gra doczekała się trzech rozszerzeń: ''Obrońca korony'', ''Wojna o Ardanię'' i ''Mroczne królestwo'' – w Polsce wszystkie zostały wydane w jednym pakiecie ''Majesty 2: Zestaw dodatków'' (premiera 18 lutego [[2011]]).
 
Gra doczekała się trzech rozszerzeń: ''Obrońca korony'', ''Wojna o Ardanię'' i ''Mroczne królestwo'' – w Polsce wszystkie zostały wydane w jednym pakiecie ''Majesty 2: Zestaw dodatków'' (premiera 18 lutego [[2011]]).

Aktualna wersja na dzień 21:52, 21 paź 2019

Majesty 2:
Symulator królestwa fantasy

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Majesty 2.jpg
Gatunek RTS
Producent Ino-Co
Wydawca Paradox Interactive
Dystrybutor Cenega Poland
Rok produkcji 2009
Premiera dubbingu 23 października 2009
Platformy z dubbingiem PC

Majesty 2: Symulator królestwa fantasy (ang. Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim) – gra RTS fantasy stworzona przez studio Ino-Co, stanowiąca kontynuację Majesty: The Fantasy Kingdom Sim. Z polskim dubbingiem wydana na komputery osobiste 23 października 2009 przez Cenegę.

Gra doczekała się trzech rozszerzeń: Obrońca korony, Wojna o Ardanię i Mroczne królestwo – w Polsce wszystkie zostały wydane w jednym pakiecie Majesty 2: Zestaw dodatków (premiera 18 lutego 2011).

O grze

Gra przenosi nas w magiczny świat, w którym roi się od zamków, smoków, rycerzy, kościotrupów i innych stworów, znanych z opowieści fantasy. Wcielamy się tu w rolę głównego dowódcy królestwa Ardanii, a naszym zadaniem jest oczywiście zadbanie o rozwój państwa i bezpieczeństwo naszych podwładnych. Musimy zająć się więc rozbudową infrastruktury, gromadzeniem zasobów, rekrutowaniem bohaterów i wojska oraz obroną kraju przed groźnymi bestiami tylko czekającymi na nasz błąd i okazję do przypuszczenia ataku na nasze ziemie. Pod swoją komendą mamy dzielnych i lojalnych, choć czasem nieznośnych herosów posiadających wolną wolę i kierujących się własnymi zasadami moralnymi. W przeciwieństwie do zwykłych strategii, nie mamy tu bezpośredniego wpływu na ich poczynania - wyznaczamy jedynie cele i nagrodę za ich osiągnięcie, a nasi podwładni sami zajmują się realizacją zadania. Trzeba jednak pamiętać, że czasem ich priorytety są inne niż nasze - mają też własne plany i poglądy na temat tego, co jest dobre dla królestwa i czym należałoby zająć się w pierwszej kolejności.

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim oferuje szeroki wachlarz rozwoju poszczególnych jednostek. Bohaterowie, którzy dla nas walczą, wraz z wygrywaniem kolejnych potyczek, zdobywają nowe, coraz potężniejsze umiejętności. Do wyboru mamy przedstawicieli ponad dziesięciu typowych dla gier fantasy klas, między innymi szlachetnego wojownika, świetnie wyszkolonego maga lub dzikiego barbarzyńcę. Każda z postaci cechuje się odmiennym wyglądem, posturą, ekwipunkiem i zarezerwowanymi wyłącznie dla niej właściwościami. Wśród zmian, jakie zaszły względem pierwszej części gry, jeden aspekt pozostał niezmieniony – humor. Majesty 2 wciąż szokuje i rozbawia swoich użytkowników. Opis pochodzi ze strony https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11401

Wersja polska

Głosów użyczyli:

i inni

Obrońca korony

Głosu użyczył:

Wojna o Ardanię

Głosów użyczyli:

i inni

Mroczne królestwo

Głosów użyczyli:

i inni