Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 309: | Linia 309: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | | style="background-color: #CCE2FF;"|60 | ||
| ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' | | ''[[LEGO City: Miasto przygód]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 02.12.2019 | | 02.12.2019 | ||
|- | |- | ||
Linia 541: | Linia 541: | ||
| ''[[Witaminki]]'' | | ''[[Witaminki]]'' | ||
| <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | | <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 819: | Linia 823: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''[[Śmiechobeka]]'' | | ''[[Śmiechobeka]]'' | ||
| | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 02.03.2020 | | 02.03.2020 | ||
|- | |- | ||
Linia 969: | Linia 973: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|28 | | style="background-color: #CCE2FF;"|28 | ||
| ''[[Team Hot Wheels|Team Hot Wheels: Odjazdowa przygoda]]'' | | ''[[Team Hot Wheels|Team Hot Wheels: Odjazdowa przygoda]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 27.12.2014 | | 27.12.2014 | ||
|- | |- | ||
Linia 1063: | Linia 1067: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy aktorskie === | === Filmy aktorskie === |
Wersja z 17:23, 24 mar 2020
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
№ | Tytuł | Studio dubbingowe |
---|---|---|
01 | Abby Hatcher | START INTERNATIONAL POLSKA |
02 | Banda Beti | MASTER FILM |
03 | Frankie i Frank | |
04 | Kot-o-ciaki | MASTER FILM |
05 | Kuchciwróżki | MASTER FILM |
06 | Mały Bill | MASTER FILM |
07 | Świnka Peppa | GMC STUDIO |
08 | Wallykazam | START INTERNATIONAL POLSKA |
09 | Witaminki | |
10 | Wszyscy razem, śladem Blue! | MASTER FILM |
Seriale aktorskie
Programy
№ | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Nickelodeon Polska |
---|---|---|---|
01 | Potworny wyścig potworów | 15.04.2018 | |
02 | Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne | START INTERNATIONAL POLSKA | 24.12.2018 |
03 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.03.2020 |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii