Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Krychov PL (dyskusja | edycje) m |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 279: | Linia 279: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | | style="background-color: #CCE2FF;"|54 | ||
| ''[[Witajcie w Wayne]]'' | | ''[[Witajcie w Wayne]]'' | ||
| | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.02.2018 <small>(Nicktoons)</small><br />26.02.2018 | | 15.02.2018 <small>(Nicktoons)</small><br />26.02.2018 | ||
|- | |- | ||
Linia 311: | Linia 311: | ||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 02.12.2019 | | 02.12.2019 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|61 | |||
| ''[[Wielkodomscy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 30.03.2020 <small>(Nicktoons)</small><br />07.06.2020 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 541: | Linia 546: | ||
| ''[[Witaminki]]'' | | ''[[Witaminki]]'' | ||
| <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | | <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''[[Wszyscy razem, śladem Blue!]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 904: | Linia 913: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| ''[[Monster High: Strach, kamera, akcja!]]'' | | ''[[Monster High: Strach, kamera, akcja!]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 12.04.2014 | | 12.04.2014 | ||
|- | |- | ||
Linia 959: | Linia 968: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | | style="background-color: #CCE2FF;"|26 | ||
| ''[[Monster High: Upiorne połączenie]]'' | | ''[[Monster High: Upiorne połączenie]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 31.10.2014 | | 31.10.2014 | ||
|- | |- | ||
Linia 1063: | Linia 1072: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy aktorskie === | === Filmy aktorskie === | ||
Linia 1265: | Linia 1273: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | | style="background-color: #CCE2FF;"|39 | ||
| ''[[Detektyw Xander na tropie]]'' | | ''[[Detektyw Xander na tropie]]'' | ||
| | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 22.06.2019 | | 22.06.2019 | ||
|- | |- |
Wersja z 16:41, 25 cze 2020
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
№ | Tytuł | Studio dubbingowe |
---|---|---|
01 | Abby Hatcher | START INTERNATIONAL POLSKA |
02 | Banda Beti | MASTER FILM |
03 | Frankie i Frank | |
04 | Kot-o-ciaki | MASTER FILM |
05 | Kuchciwróżki | MASTER FILM |
06 | Mały Bill | MASTER FILM |
07 | Świnka Peppa | GMC STUDIO |
08 | Wallykazam | START INTERNATIONAL POLSKA |
09 | Witaminki | |
10 | Wszyscy razem, śladem Blue! | MASTER FILM |
Seriale aktorskie
Programy
№ | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Nickelodeon Polska |
---|---|---|---|
01 | Potworny wyścig potworów | 15.04.2018 | |
02 | Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne | START INTERNATIONAL POLSKA | 24.12.2018 |
03 | Śmiechobeka | START INTERNATIONAL POLSKA | 02.03.2020 |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii