Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 204: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| ''[[LEGO Friends: Przyjaciółki na misji]]'' | |||
| <!--[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]--> | |||
| 03.11.2018 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| ''[[Mighty B]]'' | | ''[[Mighty B]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 210: | Linia 217: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| ''[[Monsuno]]'' | | ''[[Monsuno]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 217: | Linia 224: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| ''[[Mysticons]]'' | | ''[[Mysticons]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 224: | Linia 231: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| ''[[Niech żyje Król Julian]]'' | | ''[[Niech żyje Król Julian]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 231: | Linia 238: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| ''[[Odlotowe agentki]]'' | | ''[[Odlotowe agentki]]'' | ||
| [[IZ-Text|IZ TEXT KATOWICE]]/[[Master Film|MASTER FILM]] | | [[IZ-Text|IZ TEXT KATOWICE]]/[[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 238: | Linia 245: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| ''[[Pełzaki]]'' | | ''[[Pełzaki]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 245: | Linia 252: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| ''[[Piekaczki]]'' | | ''[[Piekaczki]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 252: | Linia 259: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|36 | ||
| ''[[Pingwiny z Madagaskaru]]'' | | ''[[Pingwiny z Madagaskaru]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 259: | Linia 266: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|37 | ||
| ''[[Planeta Sheena]]'' | | ''[[Planeta Sheena]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 266: | Linia 273: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|38 | ||
| ''[[Potwory kontra Obcy (serial animowany)|Potwory kontra Obcy]]'' | | ''[[Potwory kontra Obcy (serial animowany)|Potwory kontra Obcy]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 273: | Linia 280: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|39 | ||
| ''[[Przygody Niebezpiecznego Henryka]]'' | | ''[[Przygody Niebezpiecznego Henryka]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 280: | Linia 287: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|40 | ||
| ''[[Lego Friends|Przyjaciele w Heart Lake City]]'' | | ''[[Lego Friends|Przyjaciele w Heart Lake City]]'' | ||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
Linia 287: | Linia 294: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|41 | ||
| ''[[Robot i potwór]]'' | | ''[[Robot i potwór]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 294: | Linia 301: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|42 | ||
| ''[[Rocket Power]]'' | | ''[[Rocket Power]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 301: | Linia 308: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|43 | ||
| ''[[Sanjay i Craig]]'' | | ''[[Sanjay i Craig]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 308: | Linia 315: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|44 | ||
| ''[[Słowami Ginger]]'' | | ''[[Słowami Ginger]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 315: | Linia 322: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|45 | ||
| ''[[SpongeBob Kanciastoporty]]'' | | ''[[SpongeBob Kanciastoporty]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 322: | Linia 329: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|46 | ||
| ''[[Szanowni Państwo X]]'' | | ''[[Szanowni Państwo X]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 329: | Linia 336: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|47 | ||
| ''[[Świń Koza Banan Robal]]'' | | ''[[Świń Koza Banan Robal]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 336: | Linia 343: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|48 | ||
| ''[[Tajemnicze Złote Miasta]]'' | | ''[[Tajemnicze Złote Miasta]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 343: | Linia 350: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|49 | ||
| ''[[Toon Marty]]'' | | ''[[Toon Marty]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 350: | Linia 357: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|50 | ||
| ''[[Turbo Dudley - psi agent|Turbo Dudley – psi agent]]'' | | ''[[Turbo Dudley - psi agent|Turbo Dudley – psi agent]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 357: | Linia 364: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|51 | ||
| ''[[Klub Winx|Winx Club]]'' | | ''[[Klub Winx|Winx Club]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]/[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]/[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
Linia 364: | Linia 371: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|52 | ||
| ''[[Witajcie w Wayne]]'' | | ''[[Witajcie w Wayne]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
Linia 371: | Linia 378: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|53 | ||
| ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' | | ''[[Wojownicze Żółwie Ninja (serial animowany 2012)|Wojownicze Żółwie Ninja]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 378: | Linia 385: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|54 | ||
| ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja]]'' | | ''[[Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 385: | Linia 392: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|55 | ||
| ''[[Przygody Timmy'ego|Wróżkowie chrzestni]]'' | | ''[[Przygody Timmy'ego|Wróżkowie chrzestni]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 392: | Linia 399: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|56 | ||
| ''[[Zagroda według Otisa]]'' | | ''[[Zagroda według Otisa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 399: | Linia 406: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|57 | ||
| ''[[Z życia nastoletniego robota]]'' | | ''[[Z życia nastoletniego robota]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 624: | Linia 631: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 19.11.2012 | | 19.11.2012 | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 25.06.2018 <small>(Nick Jr.)</small><br />08.10.2018 | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| ''[[Umizoomi]]'' | | ''[[Umizoomi]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 634: | Linia 648: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| ''[[Wanda i Zielony Ludek]]'' | | ''[[Wanda i Zielony Ludek]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 641: | Linia 655: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | | ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 648: | Linia 662: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| ''[[Zack i Kwak]]'' | | ''[[Zack i Kwak]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 666: | Linia 680: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|01 | | bgcolor="#DFEEEF"|01 | ||
| ''[[ | | ''[[Banda Beti]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
|- | |- | ||
Linia 672: | Linia 686: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|02 | | bgcolor="#DFEEEF"|02 | ||
| ''[[ | | ''[[Kot-o-ciaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
|- | |- | ||
Linia 678: | Linia 692: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|03 | | bgcolor="#DFEEEF"|03 | ||
| ''[[ | | ''[[Kuchciwróżki]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | | bgcolor="#DFEEEF"|04 | ||
| ''[[Mały Bill]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| ''[[Świnka Peppa]]'' | |||
| [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| ''[[Wallykazam]]'' | | ''[[Wallykazam]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
Linia 689: | Linia 715: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| ''[[Witaminki]]'' | | ''[[Witaminki]]'' | ||
| <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | | <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | ||
Linia 910: | Linia 936: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | | bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| ''[[Przystanek Star Falls]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 19.11.2018 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| ''[[Sam i Cat]]'' | | ''[[Sam i Cat]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 916: | Linia 949: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| ''[[Strażniczki Kadabry]]'' | | ''[[Strażniczki Kadabry]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 923: | Linia 956: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| ''[[Super Ninja]]'' | | ''[[Super Ninja]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 930: | Linia 963: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| ''[[Szkolny poradnik przetrwania]]'' | | ''[[Szkolny poradnik przetrwania]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
Linia 937: | Linia 970: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| ''[[Szkoła Czarownic]]'' | | ''[[Szkoła Czarownic]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 944: | Linia 977: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|36 | ||
| ''[[Szkoła rocka]]'' | | ''[[Szkoła rocka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 951: | Linia 984: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|37 | ||
| ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | | ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 958: | Linia 991: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|38 | ||
| ''[[Talia czaruje w kuchni]]'' | | ''[[Talia czaruje w kuchni]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 965: | Linia 998: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|39 | ||
| ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | | ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 972: | Linia 1005: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|40 | ||
| ''[[True Jackson]]'' | | ''[[True Jackson]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 979: | Linia 1012: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|41 | ||
| ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | | ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 986: | Linia 1019: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|42 | ||
| ''[[Vikki RPM]]'' | | ''[[Vikki RPM]]'' | ||
| | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 26.10.2018 | | 26.10.2018 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|43 | ||
| ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' | | ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 1000: | Linia 1033: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|44 | ||
| ''[[Zdaniem Freda!]]'' | | ''[[Zdaniem Freda!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 1007: | Linia 1040: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|45 | ||
| ''[[Zoey 101]]'' | | ''[[Zoey 101]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 1026: | Linia 1059: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|01 | | bgcolor="#DFEEEF"|01 | ||
| ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 24.12.2018 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|02 | |||
| ''[[Potworny wyścig potworów]]'' | | ''[[Potworny wyścig potworów]]'' | ||
| | | <!--[[Master Film|MASTER FILM]]--> | ||
| 15.04.2018 | | 15.04.2018 | ||
|- | |- |
Wersja z 17:13, 28 lut 2019
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
N/o | Tytuł | Studio dubbingowe |
---|---|---|
01 | Banda Beti | MASTER FILM |
02 | Kot-o-ciaki | MASTER FILM |
03 | Kuchciwróżki | MASTER FILM |
04 | Mały Bill | MASTER FILM |
05 | Świnka Peppa | GMC STUDIO |
06 | Wallykazam | |
07 | Witaminki | |
Seriale aktorskie
Programy
N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
---|---|---|---|
01 | Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne | START INTERNATIONAL POLSKA | 24.12.2018 |
02 | Potworny wyścig potworów | 15.04.2018 | |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii