Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 205: | Linia 205: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| ''[[LEGO Friends: Przyjaciółki na misji]]'' | | ''[[LEGO Friends: Przyjaciółki na misji]]'' | ||
| | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 03.11.2018 | | 03.11.2018 | ||
|- | |- | ||
Linia 631: | Linia 631: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 19.11.2012 | | 19.11.2012 | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| ''[[Top Wing Ptasia Akademia]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 25.06.2018 <small>(Nick Jr.)</small><br />08.10.2018 | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| ''[[Umizoomi]]'' | | ''[[Umizoomi]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 641: | Linia 648: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| ''[[Wanda i Zielony Ludek]]'' | | ''[[Wanda i Zielony Ludek]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 648: | Linia 655: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | | ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 655: | Linia 662: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| ''[[Zack i Kwak]]'' | | ''[[Zack i Kwak]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 673: | Linia 680: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|01 | | bgcolor="#DFEEEF"|01 | ||
| ''[[Abby Hatcher]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|02 | |||
| ''[[Banda Beti]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|03 | |||
| ''[[Frankie i Frank]]'' | |||
| | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | |||
| ''[[Kot-o-ciaki]]'' | | ''[[Kot-o-ciaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 678: | Linia 703: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| ''[[Kuchciwróżki]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| ''[[Mały Bill]]'' | | ''[[Mały Bill]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 684: | Linia 715: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| ''[[ | | ''[[Świnka Peppa]]'' | ||
| [[ | | [[GMC Studio|GMC STUDIO]] | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| ''[[Wallykazam]]'' | | ''[[Wallykazam]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
Linia 696: | Linia 727: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| ''[[Witaminki]]'' | | ''[[Witaminki]]'' | ||
| <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | | <!--[[GMS Records|GMS RECORDS]]--> | ||
Linia 868: | Linia 899: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| ''[[Między nami, kuzynami]]'' | |||
| | |||
| 20.05.2019 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| ''[[Nawiedzeni]]'' | | ''[[Nawiedzeni]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 874: | Linia 912: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | | ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 881: | Linia 919: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | | ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 888: | Linia 926: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| ''[[Nieidealna]]'' | | ''[[Nieidealna]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 895: | Linia 933: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| ''[[Nocna straż]]'' | | ''[[Nocna straż]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 902: | Linia 940: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| ''[[Noobees]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 06.05.2019 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| ''[[Power Rangers Samurai]]'' | | ''[[Power Rangers Samurai]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 909: | Linia 954: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| ''[[Powrót na Dziki Zachód]]'' | | ''[[Powrót na Dziki Zachód]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 916: | Linia 961: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| ''[[Przystanek Star Falls]]'' | | ''[[Przystanek Star Falls]]'' | ||
| | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 19.11.2018 | | 19.11.2018 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| ''[[Sam i Cat]]'' | | ''[[Sam i Cat]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 930: | Linia 975: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| ''[[Strażniczki Kadabry]]'' | | ''[[Strażniczki Kadabry]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 937: | Linia 982: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| ''[[Super Ninja]]'' | | ''[[Super Ninja]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 944: | Linia 989: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|36 | ||
| ''[[Szkolny poradnik przetrwania]]'' | | ''[[Szkolny poradnik przetrwania]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
Linia 951: | Linia 996: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|37 | ||
| ''[[Szkoła Czarownic]]'' | | ''[[Szkoła Czarownic]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 958: | Linia 1003: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|38 | ||
| ''[[Szkoła rocka]]'' | | ''[[Szkoła rocka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 965: | Linia 1010: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|39 | ||
| ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | | ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 972: | Linia 1017: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|40 | ||
| ''[[Talia czaruje w kuchni]]'' | | ''[[Talia czaruje w kuchni]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 979: | Linia 1024: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|41 | ||
| ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | | ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 986: | Linia 1031: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|42 | ||
| ''[[True Jackson]]'' | | ''[[True Jackson]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 993: | Linia 1038: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|43 | ||
| ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | | ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 1000: | Linia 1045: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|44 | ||
| ''[[Vikki RPM]]'' | | ''[[Vikki RPM]]'' | ||
| | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 26.10.2018 | | 26.10.2018 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|45 | ||
| ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' | | ''[[Zagadki rodziny Hunterów]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
Linia 1014: | Linia 1059: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|46 | ||
| ''[[Zdaniem Freda!]]'' | | ''[[Zdaniem Freda!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 1021: | Linia 1066: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|47 | ||
| ''[[Zoey 101]]'' | | ''[[Zoey 101]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Linia 1040: | Linia 1085: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|01 | | bgcolor="#DFEEEF"|01 | ||
| ''[[Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 24.12.2018 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|02 | |||
| ''[[Potworny wyścig potworów]]'' | | ''[[Potworny wyścig potworów]]'' | ||
| | | <!--[[Master Film|MASTER FILM]]--> | ||
| 15.04.2018 | | 15.04.2018 | ||
|- | |- |
Wersja z 04:51, 20 maj 2019
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
N/o | Tytuł | Studio dubbingowe |
---|---|---|
01 | Abby Hatcher | START INTERNATIONAL POLSKA |
02 | Banda Beti | MASTER FILM |
03 | Frankie i Frank | |
04 | Kot-o-ciaki | MASTER FILM |
05 | Kuchciwróżki | MASTER FILM |
06 | Mały Bill | MASTER FILM |
07 | Świnka Peppa | GMC STUDIO |
08 | Wallykazam | |
09 | Witaminki | |
Seriale aktorskie
Programy
N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
---|---|---|---|
01 | Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne | START INTERNATIONAL POLSKA | 24.12.2018 |
02 | Potworny wyścig potworów | 15.04.2018 | |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii