Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''[[ | | ''[[Słowami Ginger]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''[[ | | ''[[Hej Arnold!]]'' | ||
| [[ | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''[[ | | ''[[Z życia nastoletniego robota]]'' | ||
| [[ | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[ | | ''[[Dzika rodzinka (serial animowany)|Dzika rodzinka]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''[[ | | ''[[Pełzaki]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[ | | ''[[SpongeBob Kanciastoporty]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
Linia 48: | Linia 48: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''[[ | | ''[[Jimmy Neutron: mały geniusz]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[ | | ''[[Danny Phantom]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''[[ | | ''[[Awatar: Legenda Aanga]]'' | ||
| [[ | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[ | | ''[[Kappa Mikey]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 10.07.2008 | | 10.07.2008 | ||
Linia 315: | Linia 315: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''[[Dora poznaje świat]]'' | | ''[[Dora poznaje świat]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 11.07.2008 | | 11.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''[[Śladem Blue]]'' | | ''[[Śladem Blue]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 11.07.2008 | | 11.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | | ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 12.07.2008 | | 12.07.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[Przyjaciele z podwórka]]'' | | ''[[Przyjaciele z podwórka]]'' | ||
| [[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA]] | | [[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA]] | ||
| 16.02.2009 | | 16.02.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''[[Rączusie]]'' | | ''[[Rączusie]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 19.07.2009 | | 19.07.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[Maks i Ruby]]'' | | ''[[Maks i Ruby]]'' | ||
| [[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA]]/[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]/[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA]]/[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]/[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 2010 <small>(Nick Jr.)</small><br />24.12.2017 | | 2010 <small>(Nick Jr.)</small><br />24.12.2017 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''[[Małe królestwo Bena i Holly]]'' | | ''[[Małe królestwo Bena i Holly]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 24.01.2010 | | 24.01.2010 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''[[Dalej, Diego!]]'' | | ''[[Dalej, Diego!]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 20.02.2010 | | 20.02.2010 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[Ni Hao Kai Lan]]'' | | ''[[Ni Hao Kai Lan]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 22.05.2010 | | 22.05.2010 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''[[Umizoomi]]'' | | ''[[Umizoomi]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 21.08.2010 | | 21.08.2010 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| ''[[Olivia]]'' | | ''[[Olivia]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 06.11.2010 | | 06.11.2010 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''[[Bąbelkowy świat gupików]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 16.04.2011 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | | style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
Linia 545: | Linia 545: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
Linia 791: | Linia 791: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
Linia 811: | Linia 811: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
Linia 1052: | Linia 1052: | ||
!width="37%"|Tytuł | !width="37%"|Tytuł | ||
!width="40%"|Studio dubbingowe | !width="40%"|Studio dubbingowe | ||
!width="15%"|Premiera<br />Nickelodeon Polska | !width="15%"|Premiera<br />w Nickelodeon Polska | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 |
Wersja z 13:38, 1 wrz 2019
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
№ | Tytuł | Studio dubbingowe |
---|---|---|
01 | Abby Hatcher | START INTERNATIONAL POLSKA |
02 | Banda Beti | MASTER FILM |
03 | Frankie i Frank | |
04 | Kot-o-ciaki | MASTER FILM |
05 | Kuchciwróżki | MASTER FILM |
06 | Mały Bill | MASTER FILM |
07 | Świnka Peppa | GMC STUDIO |
08 | Wallykazam | |
09 | Witaminki |
Seriale aktorskie
Programy
№ | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Nickelodeon Polska |
---|---|---|---|
01 | Potworny wyścig potworów | 15.04.2018 | |
02 | Lip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczne | START INTERNATIONAL POLSKA | 24.12.2018 |
Filmy animowane
Filmy aktorskie
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii