Sackboy: Wielka przygoda

Z Dubbingpedia
Wersja z dnia 10:48, 20 lis 2020 autorstwa BuryZenekPL (dyskusja | edycje) (→‎Wersja polska)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Sackboy: Wielka przygoda

Sackboy: A Big Adventure

Sackboy Wielka przygoda.jpg
Gatunek platformowa
Producent Sumo Digital
Wydawca Sony Interactive Entertainment
Dystrybutor Sony Interactive Entertainment Polska
Rok produkcji 2020
Premiera dubbingu 12 listopada 2020
Platformy z dubbingiem PS4, PS5

Sackboy: Wielka przygoda (ang. Sackboy: A Big Adventure) – gra platformowa stworzona przez Sumo Digital na konsolę PlayStation 4 i PlayStation 5, spin-off serii LittleBigPlanet.

Fabuła

Nikczemny Vex (mityczna istota zrodzona z samego strachu i chaosu) porwał przyjaciół Sackboya i zmusił ich do pracy przy budowie swego złowieszczego wynalazku, Wichrzyciela.

To diabelskie ustrojstwo ma sprawić, że Świat Rzemiosła przestanie być fantastyczną krainą wyobraźni i niewinnych marzeń… i przemieni się w gorącą, jałową pustynię pełną koszmarów. A to niegodziwiec!

Legenda wspomina jednak o przepowiedni wywodzącej się ze starożytnego bractwa Włóczkowych Rycerzy, odwiecznych obrońców Świata Rzemiosła. Najbardziej nieustraszone, rycerskie i waleczne szmacianki mają szansę ocalić świat, przystępując do dramatycznego wyścigu z czasem. Po drodze będą musiały stawić czoła wielu niebezpieczeństwom…

Wyrusz na samotną wyprawę lub zbierz drużynę najodważniejszych znajomych. Przyjdzie Ci przemierzać ośnieżone górskie szczyty, gęste dżungle, podwodne królestwa, a nawet kosmiczne kolonie.

Pokonaj Vexa. Ocal szmacianki. Uratuj świat. Czas zmierzyć się z przeznaczeniem, Sackboyu. Pora, by dzielny dziergany dzieciak przeistoczył się we Włóczkowego Rycerza.

Opis wydawcy

Wersja polska

Wystąpili:

i inni