Scooby Doo i meksykański potwór: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie)
Linia 25: Linia 25:
 
* [[Paweł Szczesny]] – '''Luis Otero'''
 
* [[Paweł Szczesny]] – '''Luis Otero'''
 
* [[Joanna Węgrzynowska]] – '''Charlene'''
 
* [[Joanna Węgrzynowska]] – '''Charlene'''
* [[Andrzej Blumenfeld]]
+
* [[Andrzej Blumenfeld]] – '''Curandero'''
* [[Beata Ziejka]]
+
* [[Beata Ziejka]] – '''Doña Dolores'''
 
* [[Marcin Troński]] – '''Señor Fuente'''
 
* [[Marcin Troński]] – '''Señor Fuente'''
 
* [[Janusz Wituch]] – '''Mechaniczna papuga Paco'''
 
* [[Janusz Wituch]] – '''Mechaniczna papuga Paco'''
* [[Tadeusz Borowski]]
+
* [[Tadeusz Borowski]] – '''duch Señora Otero'''
 
* [[Zbigniew Suszyński]] – '''Pan Smiley'''
 
* [[Zbigniew Suszyński]] – '''Pan Smiley'''
 
'''oraz''':
 
'''oraz''':
 
* [[Krzysztof Zakrzewski]]
 
* [[Krzysztof Zakrzewski]]
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]
+
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] – '''Jorge Otero'''
 
i inni
 
i inni
  

Wersja z 18:01, 29 cze 2013

Scooby Doo i meksykański potwór (org. Scooby-Doo and the Monster of Mexico, 2003) – film animowany ze studia Warner Bros. Animation. Jest to jedenasty film z przygodami psa Scooby Doo i jego przyjaciół.

Premiera filmu w Polsce na antenie Cartoon Network odbyła się w sobotę, 30 września 2006 roku o godz. 19:00 w Kinie Cartoon Network. Wcześniej film był również emitowany na kanale HBO.

Fabuła

Mieszkający w Meksyku przyjaciel Freda zaprasza go wraz z przyjaciółmi: Velmą, Daphne, Kudłatym i Scooby Doo do swojego rodzinnego kraju. Kiedy grupa przyjeżdża na miejsce okazuje się, że mieszkańcy miasteczka są terroryzowani przez potwora El CzupaKabra, odmianę yeti charakterystyczną dla Meksyku. Młodzi detektywi postanawiają rozwiązać zagadkę.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-11084

Wersja polska

Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria: Ewa Kania
Dialogi: Kamila Klimas-Przybysz
Dźwięk: Małgorzata Gil
Montaż: Jan Graboś
Miks wersji stereo: STUDIO VOICELANDJarosław Czernichowski i Maciej Ziółkowski
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Wystąpili:

oraz:

i inni

Lektor: Maciej Gudowski

Linki zewnętrzne


Scooby-Doo
Seriale animowane Scooby-Doo, gdzie jesteś?Nowy Scooby-DooScooby-DooScooby i Scrappy-DooNowe przygody Scooby’ego13 demonów Scooby-DooSzczeniak zwany Scooby-DooCo nowego u Scooby’ego?Kudłaty i Scooby-Doo na tropieScooby-Doo i Brygada DetektywówWyluzuj, Scooby-Doo!Scooby-Doo i… zgadnij kto?
Filmy animowane Scooby-Doo podbija HollywoodScooby-Doo i bracia BooScooby-Doo i oporny wilkołakScooby-Doo: Szkoła upiorówScooby-Doo i baśnie z tysiąca i jednej nocyScooby-Doo na wyspie zombieScooby-Doo i duch czarownicyScooby-Doo i najeźdźcy z kosmosuScooby-Doo i cyberpościgScooby-Doo i legenda wampiraScooby-Doo i meksykański potwórScooby-Doo i potwór z Loch NessAloha, Scooby-DooScooby-Doo na tropie mumiiScooby-Doo: Ahoj piraci!Scooby-Doo i śnieżny stwórScooby-Doo i król goblinówScooby-Doo i miecz samurajaScooby-Doo: Abrakadabra-dooScooby-Doo: Wakacje z duchamiScooby-Doo: Epoka pantozauraScooby-Doo: Pogromcy wampirówScooby-Doo: Wielka draka wilkołakaScooby-Doo: Maska Błękitnego SokołaScooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbówScooby-Doo! Upiór w operzeScooby-Doo! Wrestlemania: Tajemnica ringuScooby-Doo i frankenstrachyScooby-Doo: Pora księżycowego potworaScooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenieScooby-Doo i Czarny RycerzLEGO Scooby-Doo: Nawiedzone HollywoodScooby-Doo i WWE: Potworny wyścigScooby-Doo! Na Dzikim ZachodzieLEGO Scooby-Doo! Klątwa piratówScooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszakiScooby-Doo! spotyka ducha łasuchaScooby-Doo! i klątwa trzynastego duchaScooby-Doo! Powrót na wyspę zombieScooby-Doo!Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
Odcinki specjalne Scooby-Doo! Mechaniczny piesScooby-Doo! Koszmarne bramkiScooby-Doo! Upiorna GwiazdkaScooby-Doo! Upiorne igrzyskaScooby-Doo i Polny UpiórScooby-Doo i plażowy potwór
Filmy aktorskie Scooby-DooScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo! Strachy i patałachy: Początek przygodyScooby-Doo! Klątwa potwora z głębin jeziora
Gry komputerowe Scooby-Doo: Strachy na lachyScooby-Doo: Miasto duchówScooby-Doo: Piramidalna zagadkaScooby-Doo: Muzealna draka z powodu robakaScooby-Doo: Terror kamiennego smokaScooby-Doo 2: Potwory na gigancieScooby-Doo: Kamera! Akcja! Zamęt!Scooby-Doo! Pierwsze strachyScooby-Doo! Nawiedzone bagno
Słuchowiska Aloha, Scooby-DooScooby-Doo: Klątwa KleopatryScooby-Doo: Piraci, ahoj!