Studio Eurocom: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (uzupełnienie) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 35 wersji utworzonych przez 7 użytkowników) | |||
Linia 25: | Linia 25: | ||
* [[Janusz Bukowski]] | * [[Janusz Bukowski]] | ||
* [[Andrzej Chudy]] | * [[Andrzej Chudy]] | ||
* [[Jerzy Dominik]] | * [[Jerzy Dominik]] | ||
* [[Izabella Dziarska]] | * [[Izabella Dziarska]] | ||
Linia 39: | Linia 38: | ||
* [[Ewa Złotowska]] | * [[Ewa Złotowska]] | ||
=== Kierownictwo | === Kierownictwo produkcji === | ||
* [[Maciej Hajduk]] | * [[Maciej Hajduk]] | ||
'''Dawniej''': | '''Dawniej''': | ||
* [[Ewa Borek]] | * [[Ewa Borek]] | ||
* [[Monika Krasowska]] | * [[Monika Krasowska]] | ||
* [[Olga Lisowska]] | |||
* [[Aneta Studnicka]] | * [[Aneta Studnicka]] | ||
* [[Marzena Omen-Wiśniewska]] | * [[Marzena Omen-Wiśniewska]] | ||
Linia 55: | Linia 55: | ||
* [[Olga Bończyk]] | * [[Olga Bończyk]] | ||
* [[Piotr Gogol]] | * [[Piotr Gogol]] | ||
* [[Robert Osa]] | |||
* [[Marta Radwan]] | * [[Marta Radwan]] | ||
Linia 65: | Linia 66: | ||
* [[Marcin Matuszewski]] | * [[Marcin Matuszewski]] | ||
* [[Dariusz Paprocki]] | * [[Dariusz Paprocki]] | ||
* [[Mania Rawicz]] | |||
* [[Marek Robaczewski]] | * [[Marek Robaczewski]] | ||
* [[Anna Rutkowska]] | * [[Anna Rutkowska]] | ||
Linia 95: | Linia 97: | ||
* [[Krzysztof Hajduk]] | * [[Krzysztof Hajduk]] | ||
* [[Antonina Kasprzak]] | * [[Antonina Kasprzak]] | ||
* [[Rafał Tondera]] | |||
'''Dawniej''': | '''Dawniej''': | ||
* [[Kamil Borek]] | * [[Kamil Borek]] | ||
Linia 104: | Linia 107: | ||
* [[Grzegorz Drojewski]] | * [[Grzegorz Drojewski]] | ||
* [[Aleksandra Drzazga]] | * [[Aleksandra Drzazga]] | ||
* [[Dariusz Dunowski]] | |||
* [[Dorota Dziadkiewicz]] | * [[Dorota Dziadkiewicz]] | ||
* [[Maria Etienne]] | * [[Maria Etienne]] | ||
Linia 110: | Linia 114: | ||
* [[Jakub Górnicki]] | * [[Jakub Górnicki]] | ||
* [[Ryszard Jabłoński]] | * [[Ryszard Jabłoński]] | ||
* [[ | * [[Elżbieta Kopocińska]] | ||
* [[Tristan Korecki]] | * [[Tristan Korecki]] | ||
* [[Olga Krysiak]] | * [[Olga Krysiak]] | ||
Linia 140: | Linia 144: | ||
* [[Jacek Wolszczak]] | * [[Jacek Wolszczak]] | ||
* [[Berenika Wyrobek]] | * [[Berenika Wyrobek]] | ||
* [[Marcin Wyrwał]] | * [[Marcin Wyrwał]] | ||
* [[Anna Wysocka]] | * [[Anna Wysocka]] | ||
Linia 148: | Linia 151: | ||
* [[Krzysztof Hajduk]] | * [[Krzysztof Hajduk]] | ||
* [[Antonina Kasprzak]] | * [[Antonina Kasprzak]] | ||
'''Dawniej | * [[Rafał Tondera]] | ||
'''Dawniej''': | |||
* [[Anna Celińska]] | * [[Anna Celińska]] | ||
* [[Jakub Mituniewicz]] | * [[Jakub Mituniewicz]] | ||
Linia 163: | Linia 167: | ||
* [[Andzia]] | * [[Andzia]] | ||
* [[A.T.O.M. Alpha Teens On Machines]] | * [[A.T.O.M. Alpha Teens On Machines]] | ||
* [[Bajki i bajeczki]] | |||
* [[Barney i przyjaciele]] | * [[Barney i przyjaciele]] | ||
* [[Bob na budowie]] | * [[Bob na budowie]] | ||
Linia 181: | Linia 186: | ||
* [[Galactik Football]] | * [[Galactik Football]] | ||
* [[Gęsia skórka]] | * [[Gęsia skórka]] | ||
* [[Grupa specjalna Eko]] | |||
* [[Guziczek]] | * [[Guziczek]] | ||
* [[H2O - wystarczy kropla|H2O – wystarczy kropla]] | * [[H2O - wystarczy kropla|H2O – wystarczy kropla]] | ||
Linia 186: | Linia 192: | ||
* [[Huckleberry Finn]] | * [[Huckleberry Finn]] | ||
* [[Hamtaro - wielkie przygody małych chomików|Hamtaro – wielkie przygody małych chomików]] | * [[Hamtaro - wielkie przygody małych chomików|Hamtaro – wielkie przygody małych chomików]] | ||
* [[Hugo i przyjaciele]] | |||
* [[Jak dwie krople wody]] | * [[Jak dwie krople wody]] | ||
* [[Janosik (serial animowany)|Janosik]] | * [[Janosik (serial animowany)|Janosik]] | ||
Linia 198: | Linia 205: | ||
* [[Księżniczka Tenko]] | * [[Księżniczka Tenko]] | ||
* [[Leniuchowo]] | * [[Leniuchowo]] | ||
* [[Leśna szkoła cioci Sowy]] | |||
* [[Magi-Nation]] | * [[Magi-Nation]] | ||
* [[Mała Rosey]] | |||
* [[Marco i Gina]] | * [[Marco i Gina]] | ||
* [[Medaboty]] | * [[Medaboty]] | ||
Linia 210: | Linia 219: | ||
* [[Noddy]] | * [[Noddy]] | ||
* [[Noddy w Krainie Zabawek]] | * [[Noddy w Krainie Zabawek]] | ||
* [[Nowa rodzina Addamsów]] | |||
* [[Nowe podróże Guliwera]] | * [[Nowe podróże Guliwera]] | ||
* [[ŌBAN Star Racers]] | * [[ŌBAN Star Racers]] | ||
* [[O rety! Psoty Dudusia Wesołka]] <small>(4 seria – druga wersja)</small> | * [[O rety! Psoty Dudusia Wesołka]] <small>(4 seria – druga wersja)</small> | ||
* [[O świętych dla dzieci]] | |||
* [[Opowieści biblijne]] <small>(druga wersja dubbingu)</small> | * [[Opowieści biblijne]] <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
* [[Opowieści taty bobra]] | * [[Opowieści taty bobra]] | ||
Linia 221: | Linia 231: | ||
* '''Power Rangers''' ''(serie z dubbingiem: [[Power Rangers Time Force|TF]], [[Power Rangers Ninja Storm|NS]], [[Power Rangers Dino Grzmot|DT]], [[Power Rangers S.P.D.|SPD]], [[Power Rangers Mistyczna Moc|MF]], [[Power Rangers Operacja Overdrive|OO]], [[Power Rangers Furia Dżungli|JF]], [[Power Rangers RPM|RPM]])'' | * '''Power Rangers''' ''(serie z dubbingiem: [[Power Rangers Time Force|TF]], [[Power Rangers Ninja Storm|NS]], [[Power Rangers Dino Grzmot|DT]], [[Power Rangers S.P.D.|SPD]], [[Power Rangers Mistyczna Moc|MF]], [[Power Rangers Operacja Overdrive|OO]], [[Power Rangers Furia Dżungli|JF]], [[Power Rangers RPM|RPM]])'' | ||
* [[Prawdziwe przygody profesora Thompsona]] | * [[Prawdziwe przygody profesora Thompsona]] | ||
* [[Przygody Speeda Błyskawicy]] | |||
* [[Roboluch]] | * [[Roboluch]] | ||
* [[Rozgadana farma (serial animowany)|Rozgadana farma]] | * [[Rozgadana farma (serial animowany)|Rozgadana farma]] | ||
Linia 227: | Linia 238: | ||
* [[Shin-chan]] | * [[Shin-chan]] | ||
* [[Sklep Noddy'ego|Sklep Noddy’ego]] | * [[Sklep Noddy'ego|Sklep Noddy’ego]] | ||
* [[Spider-Man]] | * [[Spider-Man (serial animowany 1994)|Spider-Man]] | ||
* [[Supercyfry]] <small>(odcinki 46-47, 49-65 – druga wersja)</small> | * [[Supercyfry]] <small>(odcinki 46-47, 49-65 – druga wersja)</small> | ||
* [[Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!]] | * [[Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!]] | ||
Linia 241: | Linia 252: | ||
* [[Tupi i Binu]] | * [[Tupi i Binu]] | ||
* [[Tutenstein]] | * [[Tutenstein]] | ||
* [[Yakari]] | |||
* [[Yin Yang Yo!]] | * [[Yin Yang Yo!]] | ||
* [[Wilki morskie]] | * [[Wilki morskie]] | ||
Linia 254: | Linia 266: | ||
* [[Barbie w Dziadku do orzechów]] | * [[Barbie w Dziadku do orzechów]] | ||
* [[Barbie z Jeziora Łabędziego]] | * [[Barbie z Jeziora Łabędziego]] | ||
* [[Bernardetta: Księżniczka z Lourdes]] | |||
* [[Betsy Balonówna - Podróż przez Yummi-Land|Betsy Balonówna − Podróż przez Yummi-Land]] | * [[Betsy Balonówna - Podróż przez Yummi-Land|Betsy Balonówna − Podróż przez Yummi-Land]] | ||
* [[Bob budowniczy na Dzikim Zachodzie]] | * [[Bob budowniczy na Dzikim Zachodzie]] | ||
Linia 265: | Linia 278: | ||
* [[Dennis Rozrabiaka (film 1987)|Dennis Rozrabiaka]] | * [[Dennis Rozrabiaka (film 1987)|Dennis Rozrabiaka]] | ||
* [[Dzielny pies Rusty]] | * [[Dzielny pies Rusty]] | ||
* [[Fatima, dzień w którym tańczyło słońce]] | |||
* [[Juan Diego: Posłaniec z Guadalupe]] | |||
* [[Kacper: Szkoła postrachu|Kacper: Szkoła strachu]] | * [[Kacper: Szkoła postrachu|Kacper: Szkoła strachu]] | ||
* [[Kacper i Wendy]] | * [[Kacper i Wendy]] | ||
Linia 270: | Linia 285: | ||
* [[Kruche jak lód: Walka o złoto]] | * [[Kruche jak lód: Walka o złoto]] | ||
* [[Mistrzowie golfa]] | * [[Mistrzowie golfa]] | ||
* [[Przygoda Noddy'ego na wyspie|Noddy i przygoda na wyspie]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | |||
* [[O, kurczę!]] | * [[O, kurczę!]] | ||
* [[Oh, Baby!]] | * [[Oh, Baby!]] | ||
Linia 287: | Linia 303: | ||
* [[Wskakuj!]] | * [[Wskakuj!]] | ||
* [[Życzenie wigilijne Richiego Richa]] | * [[Życzenie wigilijne Richiego Richa]] | ||
'''Kinowe''': | '''Kinowe''': | ||
* [[Alpejska przygoda]] | |||
* [[Antboy]] | * [[Antboy]] | ||
* [[Biegnij Amelio!]] | |||
* [[Boy 7]] | * [[Boy 7]] | ||
* [[Daleko na północy]] | * [[Daleko na północy]] | ||
* [[Gdzie jest Gwiazdka?]] | * [[Gdzie jest Gwiazdka?]] | ||
* [[Gdzie jest Mikołaj?]] | * [[Gdzie jest Mikołaj?]] | ||
* [[Kacper i Emma jadą w góry]] | |||
* [[Kacper i Emma w teatrze]] | |||
* [[Kod M]] | |||
* [[Książka Lili]] | |||
* [[Łapa]] | * [[Łapa]] | ||
* [[Magiczne święta]] | * [[Magiczne święta]] | ||
* [[Mali bohaterowie]] | |||
* [[Mecz życia]] | * [[Mecz życia]] | ||
* [[Mikołaj w każdym z nas]] | |||
* [[Miłość pisana Braillem]] | |||
* [[Misja: Gwiazda]] | * [[Misja: Gwiazda]] | ||
* [[Miś Bamse i córka wiedźmy]] | |||
* [[Miś Bamse i Miasto Złodziei]] | * [[Miś Bamse i Miasto Złodziei]] | ||
* [[Moja żyrafa]] | |||
* [[Najlepsze przyjaciółki]] | * [[Najlepsze przyjaciółki]] | ||
* [[Nazywam się Cukinia]] | * [[Nazywam się Cukinia]] | ||
* [[Niedoparki]] | |||
* [[Niesamowita historia wielkiej Gruszki]] | |||
* [[Niewidzialny chłopak – Nowa generacja]] | |||
* [[Niewidzialny chłopiec]] | |||
* [[Operacja Arktyka]] | * [[Operacja Arktyka]] | ||
* [[Pan Żaba]] | * [[Pan Żaba]] | ||
Linia 309: | Linia 346: | ||
* [[Przygody Finna]] | * [[Przygody Finna]] | ||
* [[Siostry wampirki]] | * [[Siostry wampirki]] | ||
* [[Stateczek Eliasz]] | |||
* [[Szczęście sprzyja odważnym]] | |||
* [[Święty Mikołaj dla wszystkich]] | * [[Święty Mikołaj dla wszystkich]] | ||
* [[Tajemnica Rajskiego Wzgórza]] | * [[Tajemnica Rajskiego Wzgórza]] | ||
* [[Wielka wyprawa Oskara]] | |||
* [[Wiplala]] | |||
* [[Wszystkowidząca]] | * [[Wszystkowidząca]] | ||
* [[Zielona szkoła]] | * [[Zielona szkoła]] |
Wersja z 20:46, 20 lut 2020
Studio Eurocom – studio dubbingowe mające swoją siedzibę w Warszawie, do 2015 roku przy Alei Niepodległości 19. W przeszłości zajmowało się również dystrybucją filmów w kinach i na kasetach wideo.
Główni klienci studia
- Disney XD (dawniej Jetix/Fox Kids)
- JimJam
- Jetix Play
- Canal+
- Telewizja Polska
- TV Puls (wersje lektorskie)
- ZigZap (dawniej)
- Vivarto
Zespół Studio Eurocom
Dubbing: Seriale
- Aaron Stone (odcinki 1-21)
- Ach, ten Andy!
- Andzia
- A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
- Bajki i bajeczki
- Barney i przyjaciele
- Bob na budowie
- Bobaskowo
- Bodzio – mały helikopter
- Clifford
- Dennis Rozrabiaka
- Digimon
- Dinusie
- Dog City – miasto piesprawia
- Domek na skale
- Dzieciak kontra Kot (odcinki 1-26)
- Dzieciaki z klasy 402
- Dzielne żółwie: Następna mutacja
- Ekstremalne kaczory
- Filiputki
- Gadżet i Gadżetinis
- Galactik Football
- Gęsia skórka
- Grupa specjalna Eko
- Guziczek
- H2O – wystarczy kropla
- Hrabia Kaczula
- Huckleberry Finn
- Hamtaro – wielkie przygody małych chomików
- Hugo i przyjaciele
- Jak dwie krople wody
- Janosik
- Kapitan Flamingo
- Karmelowy obóz
- Klub Winx (odcinki 1-78)
- Koko smoko
- Kosmiczne Biuro Śledcze
- Kosmiczni Ścigacze
- Król Maciuś Pierwszy (odcinki 14-26)
- Królewna Złoty Loczek
- Księżniczka Tenko
- Leniuchowo
- Leśna szkoła cioci Sowy
- Magi-Nation
- Mała Rosey
- Marco i Gina
- Medaboty
- Miejskie szkodniki
- Milly i Molly
- Monster Warriors
- Naruto
- Niezwykłe ranki Marcina Ranka
- Nina i Neuronki
- Noddy (serial animowany 1992)
- Noddy
- Noddy w Krainie Zabawek
- Nowa rodzina Addamsów
- Nowe podróże Guliwera
- ŌBAN Star Racers
- O rety! Psoty Dudusia Wesołka (4 seria – druga wersja)
- O świętych dla dzieci
- Opowieści biblijne (druga wersja dubbingu)
- Opowieści taty bobra
- Podróż do serca świata
- Podróże z Zielonym Balonem
- Pokémon
- Power Rangers (serie z dubbingiem: TF, NS, DT, SPD, MF, OO, JF, RPM)
- Prawdziwe przygody profesora Thompsona
- Przygody Speeda Błyskawicy
- Roboluch
- Rozgadana farma
- Roztańczona Angelina (odcinki 14-26, S1, S2)
- Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka
- Shin-chan
- Sklep Noddy’ego
- Spider-Man
- Supercyfry (odcinki 46-47, 49-65 – druga wersja)
- Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!
- Sylvan
- Świat Questa
- Świat według Ludwiczka (odcinki 27-32, 34-36, 38)
- Święta, święta
- Tajemnicze opowieści Moville’a
- Tajne akta Psiej Agencji (odcinki 14-22)
- Team Galaxy – kosmiczne przygody galaktycznej drużyny
- To jest żart (I i II seria)
- Trzecia, róg Ptasiej
- Tupi i Binu
- Tutenstein
- Yakari
- Yin Yang Yo!
- Wilki morskie
- Wojownicze Żółwie Ninja
- X-Men
- Zły pies
i wiele innych.
Dubbing: Filmy
- Barbie jako Roszpunka
- Barbie w Dziadku do orzechów
- Barbie z Jeziora Łabędziego
- Bernardetta: Księżniczka z Lourdes
- Betsy Balonówna − Podróż przez Yummi-Land
- Bob budowniczy na Dzikim Zachodzie
- Bob budowniczy: Legenda Złotego Młota
- Bob budowniczy: Przygody na zamku
- Bob budowniczy: Skuter rusza na ratunek
- Bob budowniczy: Wyścig po złoto
- Bob budowniczy: Zasypani śniegiem
- Brzydkie kaczątko
- Czarodziejska księga
- Dennis Rozrabiaka
- Dzielny pies Rusty
- Fatima, dzień w którym tańczyło słońce
- Juan Diego: Posłaniec z Guadalupe
- Kacper: Szkoła strachu
- Kacper i Wendy
- Król Maciuś Pierwszy
- Kruche jak lód: Walka o złoto
- Mistrzowie golfa
- Noddy i przygoda na wyspie (pierwsza wersja dubbingu)
- O, kurczę!
- Oh, Baby!
- Podniebny pościg
- Pokémon: Giratina i Strażnik Nieba
- Projekt Merkury
- Rodzina Addamsów: Zjazd rodzinny
- Rozgadana farma
- Rycerz Binu
- Skoś trawnik tato, a dostaniesz deser
- Świąteczny bunt
- Tajmiaki
- Tego już za wiele
- Viva High School Musical Argentyna
- Viva High School Musical Meksyk: Pojedynek
- Wielkie, złe święta
- Wskakuj!
- Życzenie wigilijne Richiego Richa
Kinowe:
- Alpejska przygoda
- Antboy
- Biegnij Amelio!
- Boy 7
- Daleko na północy
- Gdzie jest Gwiazdka?
- Gdzie jest Mikołaj?
- Kacper i Emma jadą w góry
- Kacper i Emma w teatrze
- Kod M
- Książka Lili
- Łapa
- Magiczne święta
- Mali bohaterowie
- Mecz życia
- Mikołaj w każdym z nas
- Miłość pisana Braillem
- Misja: Gwiazda
- Miś Bamse i córka wiedźmy
- Miś Bamse i Miasto Złodziei
- Moja żyrafa
- Najlepsze przyjaciółki
- Nazywam się Cukinia
- Niedoparki
- Niesamowita historia wielkiej Gruszki
- Niewidzialny chłopak – Nowa generacja
- Niewidzialny chłopiec
- Operacja Arktyka
- Pan Żaba
- Phantom Boy
- Pim i Pom
- Pinokio
- Przygody Finna
- Siostry wampirki
- Stateczek Eliasz
- Szczęście sprzyja odważnym
- Święty Mikołaj dla wszystkich
- Tajemnica Rajskiego Wzgórza
- Wielka wyprawa Oskara
- Wiplala
- Wszystkowidząca
- Zielona szkoła
- Złoty koń
Linki zewnętrzne
- Europol Communications "EUROCOM" Sp. z o.o. – oficjalna strona studia.
- Studio Eurocom w polskiej Wikipedii