Total Tank Simulator

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Total Tank Simulator

Total Tank Simulator.jpg
Gatunek akcja, strategiczna, symulator
Producent Noobz from Poland
Wydawca 505 Games
Dystrybutor Steam
Rok produkcji 2019
Premiera dubbingu 20 maja 2020
Platformy z dubbingiem PC

Total Tank Simulator – polska strategiczna gra akcji stworzona przez Noobz from Poland. Premiera odbyła się 20 maja 2020 roku na platformie cyfrowej Steam.

O grze

Wciel się w dowódcę decydującego o układzie i taktycznym rozmieszczeniu armii podczas bitew na ogromną skalę. Możesz także w dowolnej chwili osobiście posmakować bezpośredniej walki, przejmując kontrolę nad konkretnymi jednostkami: od czołgów lub samolotów po snajperów i nie tylko.

Od piechoty po samoloty, supertajne projekty lub czołgi, mnóstwo czołgów... Do twojej dyspozycji jest ponad 200 różnych jednostek. Naprawdę musisz je wypróbować!

Niepowtarzalnych map też ci nie zabraknie. Jest ich ponad 50, dlatego też nigdy nie wiesz, czy kolejna bitwa będzie miała miejsce na Saharze, zielonych terenach Europy czy może zaśnieżonych równinach rosyjskiej tajgi.

Starannie stworzone obszerne mapy będące areną starć piechoty, jednostek zmotoryzowanych i oddziałów powietrznych. Mapy te obejmują zmiennokształtny teren i stopniowe niszczenie budynków oraz charakterystycznych obiektów. Stwórz własne pole bitwy za pomocą nieustannego ognia artyleryjskiego! Wysadzaj pojazdy, niszcz budynki, równaj lasy z ziemią... Możesz dokonać całkowitej destrukcji opierającej się na zasadach fizyki.

Opis pochodzi ze strony dystrybutora gry

Wersja polska

Głosu użyczył: