Barbie i podwodna tajemnica 2

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Barbie i podwodna tajemnica 2 (ang. Barbie in a Mermaid Tale 2, 2012) – amerykański film animowany, kontynuacja filmu z 2010 roku Barbie i podwodna tajemnica.

Premiera filmu w polskiej telewizji odbyła się 8 kwietnia 2012 roku o godz. 18:40 na kanale MiniMini.

Fabuła

Kontynuacja przygód Merliah – mistrzyni surfingu z Malibu. Tym razem bohaterka, w walce o tron królestwa Oceanii, musi stawić czoła bezwzględnej syrenie Eris. Aby uratować podwodny świat, dzielna dziewczyna wyrusza wraz ze swoimi przyjaciółmi w niebezpieczną i pełną niesamowitych przygód podróż. Misja okazuje bardzo trudna, jednak dzięki niej Merliah uświadamia sobie, że bycie syrenią księżniczką to nie tylko przywileje, lecz także ogromna odpowiedzialność.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-705114

Wersja polska

W wersji polskiej wystąpili:

Dialogi polskie: Olga Świerk
Reżyseria wersji polskiej: Agnieszka Zwolińska
Kierownictwo muzyczne: Juliusz Kamil Kuźnik
Realizacja dźwięku: Michał Wróblewski
Koordynacja produkcji: Anita Ucińska
Menadżer projektów międzynarodowych: Chrystel Alard, Ângela Sá
Wersja polska: SDI MEDIA

Linki zewnętrzne


Barbie
Filmy Barbie w Dziadku do orzechówBarbie jako RoszpunkaBarbie z Jeziora ŁabędziegoBarbie jako księżniczka i żebraczkaBarbie: WróżkolandiaBarbie i magia PegazaBarbie: SyrenkolandiaPamiętniki BarbieBarbie i 12 tańczących księżniczekBarbie i magia tęczyBarbie jako Księżniczka WyspyBarbie MariposaBarbie i diamentowy pałacBarbie w Wigilijnej OpowieściBarbie przedstawia CalineczkęBarbie i trzy muszkieterkiBarbie i podwodna tajemnicaBarbie w świecie modyBarbie i sekret wróżekBarbie: Akademia KsiężniczekBarbie: Idealne ŚwiętaBarbie i podwodna tajemnica 2Barbie: Księżniczka i piosenkarkaBarbie i magiczne baletkiBarbie Mariposa i baśniowa księżniczkaBarbie i siostry w Krainie KucykówBarbie: Perłowa księżniczkaBarbie i tajemnicze drzwiBarbie: Super KsiężniczkiBarbie: Rockowa księżniczkaBarbie i siostry: Wielka przygoda z pieskamiBarbie: Tajne agentkiBarbie: Gwiezdna przygodaBarbie: DreamtopiaBarbie i siostry na tropie pieskówBarbie w świecie gierBarbie Dreamtopia: Święto ZabawyBarbie: Delfiny z Magicznej Wyspy
Seriale Barbie: Life in the DreamhouseBarbie: DreamtopiaBarbie Dreamhouse Adventures