Barbie i trzy muszkieterki

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Barbie i trzy muszkieterki (org. Barbie and the Three Musketeers, 2009) – amerykański film animowany, którego premiera telewizyjna w Polsce odbyła się 26 września 2009 roku na kanale MiniMini.

Film został również wyemitowany na kanale TV Puls (premiera: 1 grudnia 2012 roku).

Fabuła

Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną! Oto hasło z jakim Barbie pojawia się w tym filmie. Tym razem, jako młoda wieśniaczka Corinna, podąża za swoimi marzeniami aż do Paryża i… zostaje muszkieterką. W akademii szkolącej mistrzynie szpady spotyka trzy inne dziewczęta. Zostają one najlepszym przyjaciółkami i w sekrecie dzielą to samo marzenie. Wszystkie chcą pójść na bal maskowy, założyć stroje dzielnych muszkieterek i ocalić przystojnego księcia.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-238425

Wersja polska

W rolach głównych:

Piosenki: „Razem tak” i „Wiem czego chcę” śpiewała: Beata Wyrąbkiewicz

Dialogi polskie: Anna Niedźwiecka-Medek
Reżyseria i kierownictwo muzyczne: Agnieszka Zwolińska
Realizacja dźwięku – dialogi: Adam Łonicki i Piotr Zygo
Realizacja dźwięku – piosenki: Jarosław Wójcik
Zgranie: Jens Ryberg
Kierownictwo produkcji: Urszula Nowocin
Koordynator produkcji Europa Środkowa i Wschodnia: Andreas Kaj
Menadżer projektów międzynarodowych: Āngela Sá
Wersja polska: SDI Media

Linki zewnętrzne


Barbie
Filmy Barbie w Dziadku do orzechówBarbie jako RoszpunkaBarbie z Jeziora ŁabędziegoBarbie jako księżniczka i żebraczkaBarbie: WróżkolandiaBarbie i magia PegazaBarbie: SyrenkolandiaPamiętniki BarbieBarbie i 12 tańczących księżniczekBarbie i magia tęczyBarbie jako Księżniczka WyspyBarbie MariposaBarbie i diamentowy pałacBarbie w Wigilijnej OpowieściBarbie przedstawia CalineczkęBarbie i trzy muszkieterkiBarbie i podwodna tajemnicaBarbie w świecie modyBarbie i sekret wróżekBarbie: Akademia KsiężniczekBarbie: Idealne ŚwiętaBarbie i podwodna tajemnica 2Barbie: Księżniczka i piosenkarkaBarbie i magiczne baletkiBarbie Mariposa i baśniowa księżniczkaBarbie i siostry w Krainie KucykówBarbie: Perłowa księżniczkaBarbie i tajemnicze drzwiBarbie: Super KsiężniczkiBarbie: Rockowa księżniczkaBarbie i siostry: Wielka przygoda z pieskamiBarbie: Tajne agentkiBarbie: Gwiezdna przygodaBarbie: DreamtopiaBarbie i siostry na tropie pieskówBarbie w świecie gierBarbie Dreamtopia: Święto ZabawyBarbie: Delfiny z Magicznej Wyspy
Seriale Barbie: Life in the DreamhouseBarbie: DreamtopiaBarbie Dreamhouse Adventures