Colin McRae Rally 2.0

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Colin McRae Rally 2.0

Colin McRae Rally 2.0.jpg
Gatunek wyścigowa
Producent Codemasters Software
Wydawca Codemasters Software
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2000
Premiera dubbingu 20 grudnia 2000
Platformy z dubbingiem PC
Colin McRae Rally 2.0 – gra wyścigowa z serii Colin McRae autorstwa Codemasters Software. Wersja na komputery osobiste została wydana z dubbingiem 20 grudnia 2000 r. przez wydawcę CD Projekt.

Fabuła

Tym razem dostajemy ponad 90 odcinków specjalnych w 8. eliminacjach do mistrzostw świata, w tym w trzech nowych państwach: Finlandii, Kenii i Włoszech. Do wyboru mamy trzynaście wersji samochodów rajdowych, między innymi: Forda Focusa 2000, Mitsubishi Lancer Evo VI, Subaru Impreza WRC, Peugeot 206 WRC. Mamy również możliwość spróbowania swoich sił w samochodach sprzed kilku/kilkunastu lat: Peugeot 205, Moris Mini Cooper, czy Ford Escort Mk1.

Nowy silnik graficzny, oprócz wysokiej jakości oprawy audiowizualnej, odpowiedzialny jest również za zachowanie się oraz uszkodzenia pojazdów na trasie. Do wyboru mamy dwa tryby gry: symulacyjny i zręcznościowy. W trybie zręcznościowym ścigamy się z 5. innymi samochodami, przy czym model samej jazdy jest znacząco uproszczony. Dodatkowo trasy w trybie Arcade (zręcznościowym) są zamknięte. Rozgrywka w trybie multiplayer pozwala na rywalizację do 8. graczy w sieci lokalnej lub Internecie 8 oraz umożliwia jednoczesną grę dwóch osób na jednym komputerze w trybie split screen. W polskiej wersji językowej w rolę pilota wcielił się Krzysztof Hołowczyc.

Źródło: [1]

Wersja polska

Kierownictwo projektu: Marcin Iwiński
Kierownictwo produkcji polskiej wersji językowej: Paweł Składanowski
W roli pilota: Krzysztof Hołowczyc
Tłumaczenia: ALBION LOCALISATIONS –

Konsultacja: Marcin Biernacki
Marketing:

  • Marcin Marzęcki
  • Rafał Pasikowski
  • Krzysztof Szulc

DTP: Robert Dąbrowski
Organizacja produkcji: Michał Bakuliński

Linki zewnętrzne