Czarodzieje z Waverly Place: Film

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Czarodzieje z Waverly Place: Film

Wizards of Waverly Place: The Movie

Czarodzieje z Waverly Place Film.jpg
Gatunek familijny, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel, Disney XD, TV Puls, TVP1, TV 4, TV 6
Rok produkcji 2009
Dystrybutor DVD CD Projekt
Data premiery dubbingu 31 października 2009
Czarodzieje z Waverly Place: Film (ang. Wizards of Waverly Place: The Movie) – amerykański film przygodowy w reżyserii Lva L. Spiro, opowiadający o przygodach rodziny czarodziejów.

Premiera w Stanach Zjednoczonych miała miejsce 28 sierpnia 2009. W Polsce premiera filmu odbyła się 31 października 2009 roku na antenie Disney Channel, o godzinie 11:30 z powodu problemów technicznych jedynie w języku angielskim. Premiera polskiej wersji językowej odbyła się o godz 15:00.

Fabuła

Jerry Russo (David DeLuise) jego żona Theresa (Maria Canals-Barrera) oraz dzieci Alex (Selena Gomez), Justin (David Henrie) i Max (Jake T. Austin) są z pozoru zwyczajną amerykańską rodziną. Ojciec był jednak czarodziejem, a matka zwykłą śmiertelniczką. Gdy pokochali się, on poświęcił dla wybranki swoje magiczne moce. Pociechy odziedziczyły jednak po ojcu czarodziejskie zdolności i teraz chętnie je wykorzystują. Rodzina właśnie przygotowuje się do wyjazdu na wakacje do karaibskiego kurortu. Alex nie chce jechać i w czasie ich nieobecności ma mieszkać w domu swojej przyjaciółki Harper (Jennifer Stone). Nowy wybryk nastolatki sprawia jednak, że rodzice zmieniają zdanie i córka musi jechać z nimi. Niezadowolona Alex zabiera w podróż "Księgę czarów zakazanych". Rzuca zaklęcie, które odwraca losy pierwszego spotkania rodziców i stawia pod znakiem zapytania istnienie całej rodziny Russo. Gdy dziewczyna uświadamia sobie co zrobiła, próbuje naprawić błąd. W tym celu Alex i Justin wyruszają na wyprawę do dżungli i usiłują odnaleźć wszechmocny Kamień Marzeń. W tym czasie Max robi wszystko, żeby jego rodzice ponownie się w sobie zakochali. Filmowa wersja popularnego serialu dla młodzieży.

Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1065171

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: SUN STUDIO A/S Oddział w Polsce
Produkcja polskiej wersji językowej: DISNEY CHARACTER VOICES INTERNATIONAL INC.
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Dialogi: Piotr Radziwiłowicz
Kierownictwo produkcji: Beata Jankowska i Marcin Kopiec
Opieka artystyczna: Aleksandra Sadowska i Michał Wojnarowski
Udział wzięli:

i inni

Linki zewnętrzne