Gwiezdny zaprzęg

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Gwiezdny zaprzęg (ang. Space Buddies, 2008) – kanadyjski film familijno-przygodowy. Kontynuacja filmu Kudłaty zaprzęg z 2007 roku.

Premiera w USA odbyła się 3 lutego 2009 roku, a w Polsce premiera na DVD miała miejsce 16 lutego 2009 roku (Imperial CinePix) i 30 listopada 2009 roku (CD Projekt).

Fabuła

Mały krok dla psa, wielki skok dla całej psiej rasy. Pełne energii gadające szczeniaki Disneya powracają w zupełnie nowym filmie, który zabiera je tam, gdzie żaden szczeniak jeszcze nie dotarł - na księżyc! Zobacz, jak z pomocą kilku gwiezdnych, nowych przyjaciół ta nie-z-tego-świata przygoda, staje się małym krokiem dla psa, wielkim skokiem dla całej psiej rasy! Przemieszczając się w zawrotnym tempie, unikając asteroidów i innych ciał niebieskich, szczeniaki wraz z dwójką nowych przyjaciół, Spudnickiem i Gravity muszą użyć całej swojej odwagi i pomysłowości, by ułożyć plany lądowania na księżycu i wrócić do domu. Czy im się to uda? Pełen międzygalaktycznej akcji, ciepły i wzruszający film "Gwiezdny zaprzęg" to wspaniała opowieść o pracy w zespole i lojalności, która celebruje życiowe podróże i przyjaźnie podczas nich zawarte. To wielka psia zabawa, którą Twoja rodzina będzie chciała oglądać wiele razy.

Wersja polska

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Opracowanie wersji polskiej: SUN STUDIO A/S ODDZIAŁ w POLSCE
Reżyseria: Wojciech Paszkowski
Dialogi polskie: Tomasz Robaczewski
Kierownictwo produkcji: Beata Jankowska, Marcin Kopiec
Opieka artystyczna: Maciej Eyman, Aleksandra Sadowska

Produkcja polskiej wersji językowej: DISNEY CHARACTER VOICES INTERNATIONAL, INC.

Linki zewnętrzne