Halo 4

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Halo 4 – gra first-person shooter stworzona przez studio 343Industries, stanowiąca czwartą odsłonę cyklu Halo, a pierwszą dystrybuowaną w pełnej polskiej wersji językowej.

Gra na polskim rynku wydana została przez Microsoft 6 listopada 2012 roku w dwóch wersjach do wyboru – standardowej z polskim dubbingiem oraz standardowej i kolekcjonerskiej w języku angielskim.

Opis

Halo 4 to czwarta odsłona niezwykle popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin, zapoczątkowanego jeszcze na pierwszym Xboksie. Produkt otwiera przy okazji zupełnie nową trylogię, odcinając się w pewnym sensie od pierwszych trzech części. Mimo wszystko nie brakuje tutaj nawiązań do poprzedniczek i znanych bohaterów. Stworzeniem tego tytułu zajęło się studio 343 Industries, które zastąpiło na tym stanowisku zespół Bungie.

Po kilku latach przerwy ponownie wcielamy się w Master Chiefa, który tym razem musi zmierzyć się ze swoim własnym przeznaczeniem i stawić czoła starożytnemu złu, które zagraża losowi całego wszechświata. Master Chief wraz z Cortaną trafiają na tajemniczą planetę, gdzie natrafiają na nieznaną rasę Prekursorów, będących tym razem głównym zagrożeniem dla głównego bohatera Tradycyjnie, fabuła pełna jest epickich scen i nagłych zwrotów akcji, rozwijając jeszcze bardziej doskonale znane fanom uniwersum. Tym razem jeszcze większą rolę w całej historii odgrywa Cortana – sztuczna inteligencja ukazana pod postacią kobiety.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16798

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Udział wzięli:

i inni

Linki zewnętrzne