Hearthstone

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Hearthstone, pierwotnie Hearthstone: Heroes of Warcraft – sieciowa gra karciana wyprodukowana i wydana przez Blizzard Entertainment. Swoją światową premiera miała 11 marca 2014 roku.

O grze

Hearthstone: Heroes of Warcraft to logiczna gra karciana. Oparta jest na modelu free to play z systemem mikropłatności, a głównym elementem rozgrywki są pojedynki online przeciwko innym osobom, z wykorzystaniem serwisu Battle.net. Twórcami Hearthstone: Heroes of Warcraft jest studio Blizzard Entertainment, autorzy wielu wielkich hitów, jak choćby serie Diablo, StarCraft, Warcraft i World of Warcraft. Do prac nad produkcją został wyselekcjonowany specjalny, niewielki, zaledwie 15-osobowy zespół.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20686

Wersja polska

Udźwiękowienie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Maciej Kowalski i inni
Tłumaczenie: Ryszard Chojnowski – ALBION LOCALISATIONS
Koordynator QA: Michał Bartczak, Olga Kupiec, Marcin Serkies, Staszek Żyrek
Udział wzięli:

  • Brygida Turowska
    • Jaina Proudmoore (Mag),
    • Sylwana Bieżywiatr,
    • Jaina (Pani Mrozu) (Rycerze Mroźnego Tronu)
  • Ewa Serwa-Galia
    • Valeera Sangwinar (Łotr; później zastąpiona przez Katarzynę Godlewską),
    • Ysera
  • Katarzyna Godlewska
    • Valeera Sangwinar (Łotr),
    • Valeera (Ostrze Pustki) (Rycerze Mroźnego Tronu)
  • Mariusz Leszczyński
    • Uther Światłodzierżca (Paladyn; później zastąpiony przez Marka Barbasiewicza),
    • Widzący z Kręgi Ziemi,
    • Mistrz miecznictwa,
    • Kapitan Południowych Mórz
  • Marek Barbasiewicz
    • Uther Światłodzierżca (Paladyn; po śmierci Mariusza Leszczyńskiego),
    • Uther (Hebanowy Miecz) (Rycerze Mroźnego Tronu)
  • Jacek Mikołajczak
    • Gul'dan (Czarnoksiężnik),
    • Czarny Rycerz,
    • Siepacz z Mroźnych Wilków
  • Mikołaj Klimek
    • Rexxar (Łowca),
    • Dowódca rajdu,
    • Arcymag,
    • Tyrion Fordring,
    • Prorok Velen,
    • Dożynkarz 4000 (Gobliny vs Gnomy),
    • Naganiacz mechów (Gobliny vs Gnomy),
    • Ogr ninja (Gobliny vs Gnomy),
    • Soggoth Oślizgły (Przedwieczni bogowie),
    • Rexxar (Łowca śmierci) (Rycerze Mroźnego Tronu),
    • Tyrion Fordring (Rycerze Mroźnego Tronu),
    • Dreszczołak (Wiedźmi Las)
  • Dariusz Odija
    • Malfurion Burzogniewny (Druid),
    • Malfurion (Zaraza Wcielona) (Rycerze Mroźnego Tronu),
    • Książę Taldaram (Rycerze Mroźnego Tronu)
  • Grzegorz Pawlak
    • Garosz Piekłorycz (Wojownik),
    • Garosz (Pan Plagi) (Rycerze Mroźnego Tronu),
    • Grommasz Piekłorycz,
    • Wieszcz z Thrallmaru
  • Leszek Zduń
    • Anduin Wrynn (Kapłan),
    • Anduin (Żniwiarz Cieni) (Rycerze Mroźnego Tronu)
  • Andrzej Chudy
    • Thrall (Szaman),
    • Władca Areny,
    • Strażnik królów,
    • Arcymag Antonidas,
    • Thrall (Prorok Śmierci) (Rycerze Mroźnego Tronu),
    • Podniebny jeździec (Wielki turniej),
    • Potężny Strażnik Zagłady (Wielki turniej),
    • Treser rumaków (Wielki turniej)
  • Jan Kulczycki
    • Karczmarz,
    • Berserker z Amani,
    • Rozjemca Aldorów

W pozostałych rolach:

  • Anna Apostolakis-Gluzińska
    • Wielka Wdowa Ferlina,
    • Lady Blaumeux,
    • Lyra, Okruch Słońca (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Turtolianka pramagini (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Turtolianka zbieraczka (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Umbra, Pieśniarka Duchów (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Alchemcizka Mrocznych Włości (Przedwieczni bogowie),
    • Prastara tarczowniczka (Przedwieczni bogowie)
  • Krzysztof Banaszyk
    • Edwin VanCleef,
    • Wilczy jeździec,
    • Don Fu (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Przyjazny barman (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Waldemar Barwiński
    • Szalony naukowiec,
    • Bombardier (Gobliny vs Gnomy),
    • Ogr Mogor (Gobliny vs Gnomy)
  • Adam Bauman
    • Kel'Thuzad (Klątwa Naxxramas),
    • Hodowca bestii (Wielki turniej),
    • Konny Argentu (Wielki turniej),
    • Lodowaty śniebold (Wielki turniej),
    • Zarządca koloseum (Wielki turniej)
  • Piotr Bąk
    • Piechur ze Złotych Włości,
    • Elita Kor'kronu,
    • Opiekun Bagna (Przedwieczni bogowie),
    • Samotny tropiciel (Przedwieczni bogowie),
    • Darius Crowley (Wiedźmi las)
  • Tomasz Bednarek
    • Mełko Gromiłło,
    • Mechinżynier Termowtyk (Gobliny vs Gnomy),
    • Płomienny Lewiatan (Gobliny vs Gnomy)
  • Andrzej BlumenfeldArcyzłodziej Rafaam (Liga Odkrywców)
  • Jarosław Boberek
    • Znachor,
    • Rycerz Srebrnej Dłoni,
    • Bandyta Nieskornych,
    • Kairn Krwawe Kopyto,
    • Ragnaros Władca Ognia,
    • Tauren wojownik,
    • Szaw (Wiedźmi las)
  • Maksymilian Bogumił
    • Czaromiot (Wielki turniej),
    • Kiełzar totemistrz (Wielki turniej),
    • Lotny Kapitan Kragg (Wielki turniej)
  • Sonia BohosiewiczOsaczona odkrywczyni (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Mariusz Bonaszewski
    • Mirażysta (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Ozruk (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Jacek Bończyk
    • Łamacz zaklęć,
    • Strażnik Srebrnej Luny
  • Kamila Boruta
    • Aviana (Wielki turniej),
    • Mistrzyni ceremoni (Wielki turniej)
  • Michalina Brudnowska
    • Czempionka Alexstrazy (Wielki turniej),
    • Eydis Ciemnozgubna (Wielki turniej),
    • Justycjariuszka Mariel (Wielki turniej),
    • Pretendentka z Darnassus (Wielki turniej)
  • January Brunov
    • Treser ogarów,
    • Agent WW7,
    • Porywacz,
    • Rycerz z Wichrogrodu
  • Jacek BursztynowiczGenn Szarogrzywy (Wiedźmi las)
  • Ryszard Chojnowski
    • Wędrowiec Pustki,
    • Drakonid Tajny Agent (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Hobart Złotarąsia (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • „Mały przyjaciel” (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Trogg bestiarz (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Wkórlik sensei (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Ogr mięśniak (Gobliny vs Gnomy),
    • Kapłan uczty (Pewnej nocy w Kaharazanie),
    • Łomotrzyk (Pewnej nocy w Kaharazanie)
  • Grzegorz Ciągardlak
    • Jajojumacz (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Sługa Kalimosa (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Tol'virski strażnik (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Krzysztof Cybiński
    • Porucznik Kościostraży (Wielki turniej),
    • Rzezimieszek (Wielki turniej),
    • Sprzedawca przekąsek (Wielki turniej),
    • Zdziczały dzikun (Wielki turniej)
  • Robert Czebotar
    • Fartowny bukanier (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Jinyu Wodny Mówca (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Kozakus (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Licykant Szwindlo (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Pomniejszy bukanier (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Dawid Czupryński
    • Jeździec z Szado-Pan (Wielki turniej),
    • Tajemniczy pretendent (Wielki turniej),
    • Ulubieniec tłumu (Wielki turniej)
  • Jacek CzyżDon Sze (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Jarosław Domin
    • Finkosz Rogoźnik,
    • Zbir spółki Gitgeszeft,
    • Czempion Wichrogrodu,
    • Komandos Gromdardy,
    • Cierpliwy skrytobójca
  • Krzysztof DraczKupiecki Książę Galiwiasz (Gobliny vs Gnomy)
  • Marta DylewskaMistyczka z Kezanu (Gobliny vs Gnomy)
  • Zbigniew Dziduch
    • Łowca grubego zwierza,
    • Feugen
  • Agnieszka Fajlhauer
    • Iluzjonistka Lotosu (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Przemytniczka Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Sierżant Sally (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Bożena Furczyk
    • Druidka Szabli (Wielki turniej),
    • Rzeźbiarka totemów (Wielki turniej),
    • Stajenna (Wielki turniej),
    • Starszy Krzyżowiec (Wielki turniej)
  • Piotr Furman
    • Eadric Czysty (Wielki turniej),
    • Śmiałek z Gromowych Urwisk (Wielki turniej),
    • Tragarz oręża (Wielki turniej),
    • Wilfred Bombik (Wielki turniej)
  • Paweł Galia
    • Sędziwy mag,
    • Gnom eksperymentator (Gobliny vs Gnomy),
    • Goblin grzmotnik (Gobliny vs Gnomy),
    • Hemet Nesingwary (Gobliny vs Gnomy),
    • Piechota Gnomoreganu (Gobliny vs Gnomy)
  • Zuzanna Galia
    • Arkanolożka (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Cieniomantka (Gobliny vs Gnomy),
    • Pani Bólu (Gobliny vs Gnomy),
    • Tarczowniczka (Gobliny vs Gnomy)
  • Janusz German
    • Strażnik burzy,
    • Mgielna zjawa (Wiedźmi las)
  • Agnieszka Głowacka
    • Lunara,
    • Kaligrafka Sofia (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Korsarz naga (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Wścibska reporterka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Bartłomiej Gola
    • Nauczyciel szermierki (Wielki turniej),
    • Pokorny giermek (Wielki turniej),
    • Pretendent z Dalaranu (Wielki turniej)
  • Tomasz GrochoczyńskiSzef chochlików (Czarna Góra)
  • Paulina Holtz
    • Agentka Lotosu (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Szalona duszomantka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Maciej Jabłoński
    • Białooki (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Łowca szumowin (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Nakręcony szaberbot (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Nefrytowy rojnik (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Robert Jarociński
    • Druid Szponów,
    • Wiedziciel Czo
    • Agent Lotosu (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Genzo Rekin (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Nefrytowy wódz (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Raza Spętany (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Szaku Kolekcjoner (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Szponokapłan Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Elżbieta Jędrzejewska
    • Elfia łuczniczka,
    • Szkarłatny krzyżowiec
  • Jakub Kamieński
    • Strażnik Słońca Tarim (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Zmiennoskorup (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Magdalena Karel
    • Aya Czarny Pazur (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Damulka z Gadżetonu (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Bombowa ekipa (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Klaudiusz KaufmannNożownik
  • Karina KlimaszewskaDostawca kryształów (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Julia Kołakowska-BytnerTess Szarogrzywa (Wiedźmi las)
  • Zbigniew Konopka
    • Instruktor Razuwiusz,
    • Stalag,
    • Herold Pustki,
    • Mroczny kultysta,
    • Hobgoblin (Gobliny vs Gnomy),
    • Odmagiczniacz X-21 (Gobliny vs Gnomy),
    • Vol'jin (Gobliny vs Gnomy),
    • Oszalały wyznawca (Przedwieczni Bogowie),
    • Przedwieczna Groza (Przedwieczni Bogowie),
    • Przywoływacz Zmierzchu (Przedwieczni Bogowie),
    • Śmiałek Krwawego Kopyta (Przedwieczni Bogowie)
  • Jacek Kopczyński
    • Rekrut Srebrnej Dłoni,
    • Illidan Burzogniewny,
    • Strzelec z Żelaznej Kuźni
  • Elżbieta Kopocińska
    • Mała egzorcystka (Gobliny vs Gnomy),
    • Tycia wyklinaczka (Gobliny vs Gnomy)
  • Filip KosiorMistrz Wiżg Fu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Maciej KowalikOkrutna dinomantka (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Maciej Kowalski
    • Czo'gal (Przedwieczni Bogowie),
    • Jan (Gobliny vs Gnomy),
    • Łomotobot (Gobliny vs Gnomy),
    • Minimag (Gobliny vs Gnomy),
    • Trogg twardopaszczy (Gobliny vs Gnomy),
    • Wilk morski (Gobliny vs Gnomy)
  • Robert Kowalski
    • Czempion Światłości (Wielki turniej),
    • Milczący rycerz (Wielki turniej),
    • Mistrz lansjer (Wielki turniej),
    • Sabotażysta (Wielki turniej)
  • Jacek Król
    • Bain Krwawe Kopyto,
    • Grubiański sierżant,
    • Opiekun Gaju,
    • Ogr z Głazograbych,
    • Okrutny nadzorca,
    • Czarny Król (Pewnej nocy w Karazhanie),
    • Król Lisz (Rycerze Mroźnego Tronu),
    • Pretendent z Orgrimmaru (Wielki turniej),
    • Rycerz Ostępów (Wielki turniej),
    • Strażnik Gniewu (Wielki turniej)
  • Agnieszka Kunikowska
    • Krwawa królowa Lana'thel (Rycerze Mroźnego Tronu),
    • Biała Dama (Wiedźmi las)
  • Krzysztof KurekPoszukiwacz przygód
  • Szymon Kuśmider
    • Grozołuski tropiciel (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Zamarznięty miażdżyciel (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Lord Kościejec (Rycerze Mroźnego Tronu)
  • Grzegorz Kwiecień
    • Kobold geomanta,
    • Nat Pagle,
    • Ekranowany minibot (Gobliny vs Gnomy),
    • Klekotnik Wyśrubny (Gobliny vs Gnomy),
    • Żelazny sensei (Gobliny vs Gnomy)
  • Cezary Kwieciński
    • Nadiskrownik Opiłek,
    • Licytator z Gadżetonu,
    • Mag z Dalaranu,
    • Dowódca Argentu,
    • Stróż Mogu'szanu,
    • Kapitan Zielonoskóry
  • Dominika Łakomska
    • Eliza, pierwsza badaczka (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Lansjerka z Gadżetonu (Wielki turniej),
    • Pani Jeziora (Wielki turniej),
    • Upadły bohater (Wielki turniej),
    • Waleczna łuczniczka (Wielki turniej)
  • Weronika ŁukaszewskaToki Czasokrętka (Wiedźmi las)
  • Wojciech MachnickiMorios (Pewnej nocy w Karazhanie)
  • Tomasz Marzecki
    • Malorn (Gobliny vs Gnomy),
    • Mechano Wzmacniano (Gobliny vs Gnomy),
    • N'Zoth, skaziciel (Przedwieczni Bogowie),
    • Anomalus (Przedwieczni Bogowie),
    • Strachostwór (Przedwieczni Bogowie)
  • Józef Mika
    • Szalony bombiarz,
    • Czeladnik Purpurowych,
    • Papuga kapitana
  • Andrzej Niemirski
    • Bukanier (Wielki turniej),
    • Szemrany handlarz (Wielki turniej),
    • Tyci Rycerz Zła (Wielki turniej)
  • Przemysław Nikiel
    • Wódz Mroźnych Wilków,
    • Dziki piromanta,
    • Ogrzy mag,
    • Wieczny Wartownik (Przedwieczni Bogowie),
    • Bolf Walitarcza (Wielki turniej),
    • Dowódca garnizonu (Wielki turniej),
    • Kiełzar lansjer (Wielki turniej),
    • Nikczemny wichrzyciel (Wielki turniej)
  • Cezary NowakMal'Ganis (Pewnej nocy w Karazhanie)
  • Monika Obara
    • Kriomantka (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Obskórna wieprzmama (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Płatnerz z zaułka (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Promotorka walk (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Przewoźniczka z Gadżetonu (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Amara, strażniczka nadziei (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Burzawica (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Turtolianka nadskorupia (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Sławomir Pacek
    • Sir Zelog,
    • Kwatermistrz (Gobliny vs Gnomy),
    • Neptulon (Gobliny vs Gnomy)
  • Joanna Pach-Żbikowska
    • Gnomka wynalazca,
    • Ryzykancka rakieterka,
    • Historyczka Otchłariona (Pewnej nocy w Karazhanie),
    • Zamaskowani łowczyni (Pewnej nocy w Karazhanie)
  • Benedykt PezdaBiałooki (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Monika Pikuła
    • Chemiczka Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Pani Mikstur (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Przekupka z zaułka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński
    • Harrison Jones,
    • Szalony łowca,
    • Chochlik krwi,
    • Kolczasty motowieprz (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Kramarz z Posępnego Zaułka (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Marin Warzyłgarz (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Sensei cienia (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Wieprzowiec z Tanaris (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Druid Kłów (Gobliny vs Gnomy),
    • Gobliński saper (Gobliny vs Gnomy),
    • Lewitujący obserwator (Gobliny vs Gnomy),
    • Snajper Parochlebców (Gobliny vs Gnomy),
    • Szkarłatny czyściciel (Gobliny vs Gnomy),
    • Troggzor Zieminator (Gobliny vs Gnomy),
    • Arcybiskup Benedykt (Rycerze Mroźnego Tronu),
    • Zgnilec (Rycerze Mroźnego Tronu)
  • Marcin Popczyński
    • Kraal Wyzwolony (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Ork Czarcidusza (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Worgen cwaniak (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Wykidajło z zaplecza (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Filip Przybylski
    • Barnes (Pewnej nocy w Karazhanie),
    • Julianne (Pewnej nocy w Karazhanie)
  • Miłogost ReczekArcymag Arugal (Wiedźmi las)
  • Jakub RezmerKamienny wartownik (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Jacek RozenekKustosz (Pewnej nocy w Karazhanie)
  • Marcel Sabat
    • Rekruter (Wielki turniej),
    • Smoczy agent (Wielki turniej),
    • Uczestnik turnieju (Wielki turniej)
  • Anna Sroka
    • Gorliwa kapłanka,
    • Protektorka Słonecznej Furii,
    • Sukkub,
    • Tyrande Szept Wiatru,
    • Uzdrawiaczka Mrocznołuskich,
    • Madame Goya (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Jagoda Stach
    • Dzika wędrowniczka (Wielki turniej),
    • Spowiedniczka Szarowłosa (Wielki turniej)
  • Zbigniew Suszyński
    • Herszt kręgu Nieskornych,
    • Obrońca Argusa,
    • Tarczowy z Sen'jinu
  • Monika Szalaty
    • Giermek Argentu,
    • Naginaczka zaklęć,
    • Strażniczka światłości
  • Krzysztof SzczepaniakOkrutna dinomantka (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Paweł Szczesny
    • Magni Miedziobrody,
    • Strażnik Zagłady,
    • Stróż Mogu'szanu,
    • Kalimos, Pierwotny Władca (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Obrońca Skałkogórza (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Tol'virski kamieniarz (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Wulkaniczny żywiołak (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Wybuchowy żywiołak (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Anna SztejnerUczennica wiedźmy (Wiedźmi las)
  • Jakub Szydłowski
    • Straszliwy korsarz,
    • Fruwająca maszyna (Gobliny vs Gnomy),
    • Kultysta ostrzy (Przedwieczni Bogowie)
  • Łukasz TalikStrażnik Medivh (Pewnej nocy w Karazhanie)
  • Katarzyna Tatarak
    • Czarożerczyni (Wielki turniej),
    • Fjola Jasnozgubna (Wielki turniej),
    • Gladiatorka (Wielki turniej),
    • Jeździec kodo (Wielki turniej)
  • Robert Tondera
    • Prastary gorzelnik,
    • Protektor Argentu,
    • Zabójca z Krukowiska,
    • Mnich z Shado-Pan,
    • Antyczny medibot (Gobliny vs Gnomy),
    • Kobaltowy strażnik (Gobliny vs Gnomy),
    • Obłąkany bombiarz (Gobliny vs Gnomy),
    • Rekombobulator (Gobliny vs Gnomy),
    • C'Thun (Przedwieczni Bogowie)
  • Tomasz Traczyński
    • Worgen dywersant,
    • Medivh
  • Aleksander Trąbczyński
    • Kvaldir Grabieżca (Wielki turniej),
    • Miażdżyciel Pustki (Wielki turniej),
    • Nakręcany rycerz (Wielki turniej),
    • Rhonin (Wielki turniej)
  • Mateusz Trembaczowski
    • Partner sparingowy (Wielki turniej),
    • Ranny kvaldir (Wielki turniej),
    • Szkieletowy Rycerz (Wielki turniej),
    • Śmiałek z Podmiasta (Wielki turniej)
  • Anna UłasŁowczyni z Brzytwoskórych
  • Wojciech WachudaDoppelgangster #3 (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Bartosz Wesołowski
    • Brudny szczur (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Doppelgangster #1 (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Hozen uzdrowiciel (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Pomylony chemik (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Trędowaty z zaułka (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Monika Węgiel
    • Onyxia,
    • Kapłanka Straceńczego Słońca
  • Joanna Węgrzynowska-CybińskaAlleria Bieżywiatr
  • Jakub Wieczorek
    • Lord Jaraxxus,
    • Śmiercioskrzydły,
    • Gruul,
    • Doppelgangster #2 (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Drugorzędny oprych (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Obrońca z urzędu (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Roztrzęsiony cyngiel (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Tani drań (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Tkacz kryształu (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Kinga Wieczorek
    • Kurierka Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Bystrooka przepatrywaczka (Podróż do wnętrza Un'Goro),
    • Hydrolożka (Podróż do wnętrza Un'Goro)
  • Mirosław Wieprzewski
    • Szalony alchemik,
    • Ranny mistrz ostrzy
  • Anna WodzyńskaMaiev Pieśń Cienia
  • Daniel Wojsa
    • Gniewion (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Mały przyjaciel (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Kaprawe oczko (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Klakier Konfraterni (Ciemne zaułki Gadżetonu),
    • Pokątny konsyliarz (Ciemne zaułki Gadżetonu)
  • Karol Wróblewski
    • Czempion Mogora (Wielki turniej),
    • Morski grabieżca (Wielki turniej),
    • Pomiot Cieni (Wielki turniej),
    • Varian Wrynn (Wielki turniej),
    • Zaklinacz Mgieł (Wielki turniej)
  • Janusz Zadura
    • Gazol (Gobliny vs Gnomy),
    • Toshley (Gobliny vs Gnomy),
    • Magik z Menażerii (Pewnej nocy w Karazhanie),
    • Książę Valanar (Rycerze Mroźnego Tronu)
  • Krzysztof Zakrzewski
    • Tarczownik,
    • Cenarius,
    • Gobliński ochroniarz
  • Barbara Zielińska
    • Płatnerz,
    • Dowódca Wojennej Pieśni,
    • Słońcowierca
  • Wojciech Żołądkowicz
    • Ahune,
    • Bezgłowy jeździec (Pewnej nocy w Karazhanie)

i inni

Linki zewnętrzne