Kicia Kocia

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Kicia Kocia

Gatunek animowany
Kraj produkcji Polska
Język oryginału polski
Stacja telewizyjna YouTube
Lata produkcji 2019-??
Data premiery dubbingu 30 marca 2020

Kicia Kocia – polski serial animowany wyprodukowany przez EGo FILM na podstawie serii książek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej.

Pilotażowy odcinek serialu pt. Kicia Kocia poznaje strażaka ukazał się 30 marca 2020 roku na kanale studia EGo FILM w serwisie YouTube.

Fabuła

Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i uczy się najważniejszych zasad i prawideł w codziennym życiu. Przygody ukazane w bajce odzwierciedlają dziecięcą codzienność oraz ukazują dziecięce zachowania. Świat, który został ukazany w bajce jest pełen ciepła i opisuje radości oraz problemy życia codziennego, zaś jego bajkowy charakter jest zaznaczony jedynie poprzez nadanie zwierzętom cech ludzkich i zatarciu różnic w warstwie przeżywania między kocimi i ludzkimi bohaterami. Dzięki przełożeniu na język bajki prostych, codziennych czynności takich jak mycie, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z chorobą oraz wiele, wiele innych – dzieci z łatwością identyfikują się z bohaterami.

Źródło: EGo FILM

Obsada

Postaciom głosów użyczyli:

Reżyseria nagrań: Bartosz Wesołowski
Kierownictwo produkcji nagrań: Magdalena RudnickaPRL STUDIO
Realizacja dźwięku, montaż, zgranie: Anton BorowyPRL STUDIO
Opieka merytoryczna – konsultacja nagrań: Marta Stróżycka
Specjalne podziękowania dla: Michała Przybyła i Jana PrzybyłaPRL STUDIO