Klik uczy liczyć w zielonej szkole

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Klik uczy liczyć w zielonej szkole – gra edukacyjna z serii Klik ucząca nauki liczenia wyprodukowana przez Ambient Multimedia. Została wydana przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne w roku 1999.

Opis fabuły

Program powstał na podstawie scenariusza Wojciecha Dziabaszewskiego. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat, integruje treści matematyczne i przyrodnicze. Dzięki połączeniu treści matematycznych z treściami przyrodniczymi, program kapitalnie realizuje zasadę nauczania zintegrowanego. Może być wykorzystywany zarówno w domu jak i w szkole podczas zajęć lekcyjnych i świetlicowych, a zwłaszcza może być przydatny podczas indywidualnych zajęć terapeutycznych. Środek dydaktyczny zalecany do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu środków dydaktycznych przeznaczonych do kształcenia ogólnego, do nauczania zintegrowanego, na poziomie szkoły podstawowej.

Źródło: Poradnik Logopedyczny

Wersja polska

Reżyseria nagrania: Rafał Chmura
Opracowanie dźwiękowe: Mateusz Radziszewski
Słowa piosenki: Ambient, Szczecin 1999
Piosenkę śpiewa: Magda Janiszewska
Głos Klika: Katarzyna Bieschke
Pozostałe głosy:


Klik
Gry edukacyjne Klik uczy czytaćKlik uczy liczyć w zielonej szkoleKlik uczy zasad ruchu drogowegoKlik uczy ortografiiKlik uczy śpiewaćKlik uczy angielskiego
Gry przygodowe Klik: Wyspa TajemnicKlik: Wielki PościgKlik: Wehikuł czasu