Kung Fu Panda (gra)

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Kung Fu Panda

Kung fu Panda gra.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent Beenox Inc.
Wydawca Activision
Dystrybutor Licomp Empik Multimedia
Rok produkcji 2008
Premiera dubbingu 27 czerwca 2008
Platformy z dubbingiem PC
Kung Fu Panda – gra zręcznościowa na podstawie filmu o tym samym tytule autorstwa Beenox Inc. Gra w Polsce ukazała się 27 czerwca 2008 roku. Dystrybucja: Licomp Empik Multimedia.

Opis

Kung Fu Panda to gra zręcznościowa, stworzona na podstawie filmu animowanego pod tym samym tytułem. Powstał on w studiu DreamWorks, czyli tam gdzie Shrek i Madagaskar. Film opowiada o przygodach niezwykle leniwej pandy imieniem Po. W obliczu zagrożenia, jakie zawisło nad Doliną Pokoju, zwierzęta wybierają Po na swojego obrońcę. Od tej chwili leniuch musi jakimś sposobem stać się mistrzem kung fu i pokonać wrogów.

Gra składa się z trzynastu kolorowych i obfitujących w humor poziomów. W większości bazują one na lokacjach z filmu, ale niektóre narodziły się w głowach developerów. Zgłębiamy tajniki stylów Po, jego mistrza Shifu (głosu udziela mu sam Jackie Chan), a także Wściekłej Piątki. W skład tej ostatniej wchodzą: małpa, żuraw, modliszka, żmija i tygrysica. Każde z tych stworzeń potrafi co innego, a w miarę postępów w grze otrzymujemy kolejne ciosy specjalne. Jako tygrysica korzystamy z naszej szybkości i ponadprzeciętnej siły. Małpa, oprócz tego, że wariuje wokół wszystkiego, co jej się nawinie, jako broni używa swojego ogona. Żmija, jak przystało na węża, kąsa i praktykuje ataki znienacka. Żurawiem możemy pikować na przeciwników z powietrza, a modliszką traktujemy ich ciosami paraliżującymi.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11185/

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Dźwięk: Sławomir Czwórnóg
Udział wzięli:

i inni


Kung Fu Panda
Filmy Kung Fu PandaKung Fu Panda 2Kung Fu Panda 3
Spin-offy Sekrety MistrzówSekrety Potężnej PiątkiŚwięta, święta i PoLegenda o niezwykłościTajemnice zwojuThe Paws of Destiny
Gry Kung Fu Panda