LittleBigPlanet 2

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

LittleBigPlanet 2 – gra wideo wydana w styczniu 2011 roku przez Sony Computer Entertainment Europe na konsolę PlayStation 3. Gra jest sequelem LittleBigPlanet, opowiada o kolejnych przygodach Sackboya.

Opis

Dwa lata po premierze LittleBigPlanet (2008 rok) twórcy podjęli próbę poprawienia gry uznawanej za niemal doskonałą. „Kontynuacja” nie jest w tym przypadku najlepszym słowem. LittleBigPlanet 2 to bardziej ewolucja pomysłów z pierwszej części. Gra platformowa stała się w pełni funkcjonalną platformą do projektowania gier.

W porównaniu z pierwowzorem fabuła głównej kampanii w LBP2 została znacznie poszerzona. Tym razem Sackboy przeżywa przygody nie tylko na tytułowej MałejWielkiejPlanecie, ale w całej Galaktyce. Główny bohater zassany zostaje przez nadprzestrzenny, międzywymiarowy 1800-watowy odkurzacz. Z pomocą przychodzi mu jednak Larry Da Vinci, stojący na czele „Sojuszu” - na poły tajnej, na poły zorganizowanej grupy próbującej ocalić wszechświat przed zassaniem w trzewia maszyny. W LBP2 Sackboy poznaje nowych przyjaciół i zyskuje cały zestaw przydanych akcesoriów, jak chociażby lina z hakiem, umożliwiająca poruszanie się na wzór bohatera Bionic Commando.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14960

Wersja polska

Wersja polska: STUDIO PRL
Udział wzięli:

i inni

Linki zewnętrzne