Magiczny album wujka Alberta

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Magiczny album wujka Alberta

L'album secret de l'oncle Ernest

Magiczny album wujka Alberta.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Lexis Numerique
Wydawca EMME
Dystrybutor Techland
Rok produkcji 2002
Premiera dubbingu 2 grudnia 2002
Platformy z dubbingiem PC
Magiczny album wujka Alberta (fr. L'album secret de l'oncle Ernest) – edukacyjna gra przygodowo-logiczna stworzona przez studio Lexis Numerique. W Polsce wydana przez Techland 2 grudnia 2002 roku.

O grze

Magiczny Album Wujka Alberta to pozycja przygotowana z myślą o młodszych użytkownikach komputerów (od 7 lat). Program jest połączeniem gry przygodowej z elementami logicznymi oraz zręcznościowymi. Na całość zabawy składają się liczne, pasjonujące eksperymenty, różnorakie łamigłówki i zagadki. A wszystko to zostało sprawnie umieszczone we wnętrzu tytułowego magicznego albumu, dzięki któremu dzieci mogą się przenieść w fascynujący świat przyrody.

Strony albumu wypełnione są rozmaitymi zwierzętami oraz wszelkimi innymi żyjącymi stworzeniami, a każde z nich zachowuje się w charakterystyczny dla siebie sposób. Przy okazji wykonywania zadań, które między innymi polegają na wytresowaniu wspomnianych zwierzątek, dziecko zdobywa i pogłębia wiedzę na ich temat. Ponadto młodzi użytkownicy mogą wykonywać interesujące eksperymenty oraz badać szereg frapujących przedmiotów, oczywiście wszystkie związane są ze światem przyrody.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6764

Wersja polska

Udźwiękowienie: STUDIO ELVIS VAN TOMATO – SZCZECIN
Głosów użyczyli: