Miś Uszatek: Letnia szkoła matematyki

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Miś Uszatek: Letnia szkoła matematyki – gra edukacyjna autorstwa Forever Entertainment S.A. z udziałem bohaterów znanej dobranocki. Premiera gry odbyła się 23 marca 2012 roku. Dystrybucja: Cd Projekt.

Fabuła

Miś Uszatek od ponad 50 lat bawi i uczy nie tylko na srebrnym ekranie. Staraniem ekipy deweloperskiej studia Forever Entertainment sympatyczny bohater dobranocek zagościł także w serii gier komputerowych łączących walory edukacyjne i rozrywkowe, czego przykładem jest produkcja Miś Uszatek: Letnia szkoła matematyki.

Osią fabuły gry są zajęcia z matematyki, jakie dla Uszatka i jego przyjaciół zorganizował Profesor Pasiasty. Bohaterowie nie ślęczą jednak wyłącznie w szkolnych ławkach, ale odwiedzają m.in. siedzibę Rycerzy Pomarańczowego Trójkąta, kuchnię Pani Kotki, stary wiatrak oraz pracownię ludowego artysty. W każdym z tych miejsc czekają na nich nowe wyzwania, wymagające wykorzystania zdobytej wiedzy.

Twórcy przygotowali 23 rodzaje matematycznych łamigłówek, z którymi gracze mogą zmierzyć się na trzech poziomach trudności. Rozgrywkę urozmaicają także 32 mini-gierki.

Źródło: [1]

Wersja polska

Głosów użyczyli:

Zobacz też