Monster High: 13 życzeń

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Monster High: 13 życzeń

Monster High: 13 Wishes

Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska, Netflix
Rok produkcji 2013
Dystrybutor DVD TiM Film Studio
Data premiery dubbingu 17 października 2013

Monster High: 13 życzeń (ang. Monster High: Ghouls Rule, 2013) – 70-minutowy odcinek specjalny serialu Monster High.

Film w Polsce został wydany na DVD przez TiM Film Studio, premiera: 17 października 2013 roku. Premiera telewizyjna na kanale Nickelodeon Polska odbyła się 2 sierpnia 2014 roku. Film rozpowszechniany w Polsce przez Netflix od 15 kwietnia 2018 roku.

Fabuła

W związku z inauguracją nowego roku szkolnego w Straszyceum™ młodsza siostra Clawdeen Wolf™, Howleen, postanawia być jeszcze bardziej upiorna niż kiedykolwiek. Jej marzenia o zdobyciu popularności okazują się być całkowicie realne gdy wpada na dżina o imieniu Gigi Grant™, który spełni nie tylko 3, ale aż 13 jej życzeń! Upiorki szybko uczą się żeby ostrożnie wybierać życzenia, ponieważ każde z nich ma swoją ciemną stronę! Po jednym z żądań odmieniony został nawet duch Monster High™! Frankie Stein™, Clawdeen Wolf™, Draculaura™ i ich fantastycznie upiorne straszyciółki wyruszają w podróż w głąb magicznej latarni aby ocalić szkołę… a przy tym wszystkim emanują swoim zabójczym stylem na każdym kroku!

Opis dystrybutora DVD

Wersja polska

W wersji polskiej wystąpili:

i inni

Linki zewnętrzne

Monster High
Seriale StraszyceumPrzygody Drużyny Upiorków
Filmy Nowy upiór w szkoleRóżnice kulturowe kłów i futerUpiorna siła miłościUcieczka ze skalnej czaszkiUpiorki rządząWampigorączka piątkowej nocyUpioryż – Miasto strachu13 życzeńStrach, kamera, akcja!Upiorne połączenieSzkoła duchówBoo York, Boo YorkPodwodna straszyprzygodaWitamy w Monster HighZelektryzowani