Monster High: Strach, kamera, akcja!

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Monster High: Strach, kamera, akcja!

Monster High: Frights, Camera, Action!

Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska, Netflix
Rok produkcji 2014
Dystrybutor DVD TiM Film Studio, Filmostrada
Data premiery dubbingu 3 kwietnia 2014

Monster High: Strach, kamera, akcja! (ang. Monster High: Frights, Camera, Action!, 2013) – 70-minutowy odcinek specjalny serialu Monster High.

Film w Polsce został wydany na DVD przez TiM Film Studio, premiera: 3 kwietnia 2014 roku. Premiera telewizyjna na kanale Nickelodeon Polska odbyła się 12 kwietnia 2014 roku. Film rozpowszechniany w Polsce przez Netflix od 15 kwietnia 2018 roku.

Fabuła

Draculaura™ i jej straszyciółki wyruszają do Transylwanii, gdzie ma się odbyć koronacja królowej wampirów – Draculaury™. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest tak prosta, jak zakładały. Przyszła królowa musi udowodnić, że jest prawowitą następczynią tronu, a jej zadaniem będzie odnalezienie artefaktu, który potwierdzi jej tożsamość – Starożytnego Wampirzego Serca. Draculaura™ i jej straszyciółki wyruszają w upiornie fantastyczną podróż, podczas której odwiedzą Białą Wieżę Londoomu, popłyną nawiedzoną łódką wzdłuż Nowego Goreleanu, aby na koniec trafić do wytwornego Hauntlywood. Czy to wszystko pozwoli, aby Draculaura™ otrzymała swoje wampirze moce i odkryła, że upiorne marzenia naprawdę się spełniają?

Opis dystrybutora DVD

Wersja polska

W wersji polskiej wystąpili:

i inni

Linki zewnętrzne

Monster High
Seriale StraszyceumPrzygody Drużyny Upiorków
Filmy Nowy upiór w szkoleRóżnice kulturowe kłów i futerUpiorna siła miłościUcieczka ze skalnej czaszkiUpiorki rządząWampigorączka piątkowej nocyUpioryż – Miasto strachu13 życzeńStrach, kamera, akcja!Upiorne połączenieSzkoła duchówBoo York, Boo YorkPodwodna straszyprzygodaWitamy w Monster HighZelektryzowani