Monster High: Upiorne połączenie

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Monster High: Upiorne połączenie

Monster High: Freaky Fusion

Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska
Rok produkcji 2014
Dystrybutor DVD Filmostrada
Data premiery dubbingu 20 listopada 2014

Monster High: Upiorne połączenie (ang. Monster High: Freaky Fusion, 2014) – 70-minutowy odcinek specjalny serialu Monster High.

Film w Polsce został wydany na DVD przez Filmostradę, premiera: 20 listopada 2014 roku. Premiera telewizyjna na kanale Nickelodeon Polska odbyła się 31 października 2014 roku.

Fabuła

Kiedy Frankie i jej przyjaciółki próbują zgłębić tajemnice potwornego straszydziedzictwa, nasze drogie upiorki… cofają się w czasie do początków Straszyceum! Tam poznają Sparky’ego – młodego naukowca opętanego chęcią stworzenia życia. Kiedy Sparky postanawia śledzić straszyciółki i podążyć za nimi do współczesnego Straszyceum, zaczynają się potworne kłopoty… W wyniku nieszczęśliwego wypadku osiem straszyciółek zamienia się w cztery upiornie połączone upiorki! Z pomocą Hybryd, nowych potworów w szkole, uczą się, jak zapanować nad swoimi nowymi wcieleniami i próbują stawić czoła największemu wyzwaniu... powstrzymaniu szalonego eksperymentu Sparky’ego i uratowaniu Straszyceum!

Opis dystrybutora DVD

Wersja polska

W wersji polskiej wystąpili:

i inni

Linki zewnętrzne

Monster High
Seriale StraszyceumPrzygody Drużyny Upiorków
Filmy Nowy upiór w szkoleRóżnice kulturowe kłów i futerUpiorna siła miłościUcieczka ze skalnej czaszkiUpiorki rządząWampigorączka piątkowej nocyUpioryż – Miasto strachu13 życzeńStrach, kamera, akcja!Upiorne połączenieSzkoła duchówBoo York, Boo YorkPodwodna straszyprzygodaWitamy w Monster HighZelektryzowani