My Little Pony: Equestria Girls (serial)

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

My Little Pony: Equestria Girls

MLPEG Serial Plakat.jpg
Gatunek animowany, komedia, familijny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone, Kanada
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna teleTOON+
Lata produkcji 2017
Data premiery dubbingu 14 maja 2017
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 3 z 3

My Little Pony: Equestria Girls – amerykańsko-kanadyjski miniserial animowany powstały na podstawie filmów z serii My Little Pony: Equestria Girls. Emitowany na kanale teleTOON+ od 14 maja 2017 roku.

Fabuła

Magia tańca:
Rarity dowiaduje się o konkursie na najlepsze muzyczne wideo, gdzie nagrodą będzie nie tylko transmisja zwycięskiego filmu w telewizji, ale również remont obozu Everfree. Przyjaciółki z liceum Canterlot postanawiają podjąć wyzwanie i stworzyć wspaniałą choreografię. Niestety okazuje się, że będą musiały konkurować z uczennicami liceum Crystal Prep, które mają już na swoim koncie wiele tanecznych osiągnięć. Czy Equestria Girls dadzą radę razem stworzyć zwycięski teledysk?

Magia filmu:
Dziewczyny z Equestrii zostają specjalnie zaproszone na plan zdjęciowy nowego filmu o Dzielnej Do. Dla Rainbow Dash jest to spełnienie marzeń, ale gdy znika rzadki oraz bardzo ważny rekwizyt, nagrania zostają wstrzymane, a sen Rainbow staje się koszmarem. Przyjaciółki z Ponyville postanawiają odnaleźć brakujący przedmiot i stają się bohaterkami z filmu o Dzielnej Do w prawdziwym życiu.

Magia lustra:
Sunset Shimmer wraca do Equestrii, aby znaleźć nowy dziennik. Podczas jej nieobecności, szukająca sposobu na zemstę Juniper Montage znalazła piękne magiczne lustro, które może nie tylko teleportować kucyki do innej krainy, ale również sprawić, aby zniknęły uwięzione między dwoma światami. Nagle znikają dziewczyny z Mane 6. Czy Sunset Shimmer odkryje sekrety lustra i uratuje Equestria Girls?

Źródło: teleTOON+ 1 2 3

Wersja polska

Wersja polska: SDI Media Polska na zlecenie Hasbro
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Tłumaczenie i dialogi: Ewa Mart
Tekst piosenki: Tomasz Robaczewski (odc. 1)
Kierownictwo muzyczne: Juliusz Kamil (odc. 1)
Kierownictwo produkcji: Ewa Krawczyk
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

Wykonanie piosenek: Julia Kołakowska-Bytner, Paulina Korthals, Magdalena Krylik, Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk, Katarzyna Owczarz, Anna Sochacka, Małgorzata Szymańska (odc. 1)

Lektor: Paweł Bukrewicz

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
14.05.2017 01 Magia tańca Dance Magic
21.05.2017 02 Magia filmu Movie Magic
28.05.2017 03 Magia lustra Mirror Magic

Zobacz również