Nie ma to jak bliźniaki: Film

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Nie ma to jak bliźniaki: Film

Disney. The Suite Life Movie

Gatunek familijny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney XD, Disney Channel
Rok produkcji 2011
Data premiery dubbingu 18 grudnia 2011

Nie ma to jak bliźniaki: Film (lektor czyta tytuł oryginalny; ang. Disney. The Suite Life Movie, 2011) – amerykański film fabularny, który powstał na podstawie serialu Suite Life: Nie ma to jak statek.

Premiera filmu w polskiej telewizji odbyła się 18 grudnia 2011 roku na kanale Disney XD. Premiera filmu na kanale Disney Channel odbyła się 28 stycznia 2012 roku.

Fabuła

Cody (Cole Sprouse) jedzie do Instytutu Gemini, nowoczesnego ośrodka kierowanego przez doktora Spauldinga (John Ducey), który prowadzi badania nad bliźniakami. Razem z nim trafia tam Zack (Dylan Sprouse). Kiedy bracia zjadają owoce przygotowane przez doktora Olsena (Matthew Glave), odkrywają, że kiedy jeden z nich przeżywa jakieś emocje, drugi natychmiast je wyczuwa. Okazuje się, że grozi im wielkie niebezpieczeństwo, bowiem podstępny Olsen planuje połączyć ich mózgi. Gdy bracia próbują ucieć, zostają schwytani przez armię kontrolowanych bliźniaków. Pomóc będzie im się starał Spaulding oraz dawni znajomi: pan Moseby (Phill Lewis), Bailey (Debby Ryan) i London (Brenda Song).

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-629166

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Waldemar Modestowicz
Dialogi: Ewa Mart
Udział wzięli:

i inni

Lektor: Maciej Orłowski

Zobacz również

Linki zewnętrzne