Odjazdowy rajd

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Toon Car – gra wyścigowa dla dzieci stworzona przez firmę Revistronic z 2001 roku. Premiera gry w Polsce z dubbingiem odbyła się 29 sierpnia 2001 roku dzięki TopWare Poland.

19 marca 2003 roku wydano dzięki CD Projektowi dodatek do gry pod nazwą: Odjazdowy rajd (org. Toon Quad), zawierający nowe tłumaczenie i dubbing.

Opis

Kolorowe wyścigi samochodowe w trójwymiarowej, rysunkowej oprawie graficznej. W każdym wyścigu startujemy w szranki z całym zastępem pokręconych kierowców. Mimo, iż wyglądają łagodnie, to na pewno nie mają zamiaru ułatwić nam wygranej i wykorzystają wszelkie sztuczki, aby nas spowolnić, w tym również te wybuchowe jak na przykład rakiety i miny. Oczywiście także i my możemy korzystać z wszelkiego rodzaju gadżetów, które znajdziemy porozrzucane na trasie wyścigu.

Wybieramy spośród dziesięciu odmiennych samochodów podzielonych na trzy klasy: A, B i C oraz dziesięciu zabawnych kierowców. Rajdy odbywają się na dziesięciu długich i urozmaiconych trasach – do wyboru mamy m.in.: wyścig prowadzący z Maroka do Japonii oraz z Ziemi na Księżyc i planetę Wenus. Zawody toczą się zarówno w dzień, jak i w nocy w zmiennych warunkach pogodowych.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1213

Wersja polska

Koordynacja: Jarosław Parchański
Lokalizacja: Konrad Ozga
Tłumaczenie: Joanna Ozga
Przygotowanie do druku: Rafał Kwaśny

Odjazdowy rajd

Wersja polska: CD PROJEKT
Lokalizacja: Paweł Składanowski, Agnieszka Weseli-Ginter
Tłumaczenie: Joanna Weber
Programowanie: Paweł Czoppa
Nagrania: START INTERNATIONAL
Głosów użyczył:

Testy: Michał Cegiełka
DTP: Robert Dąbrowski
Produkcja: Michał Bakuliński
Marketing: Michał Kiciński, Aleksandra Cwalina, Olga Morawska