Orcs Must Die! 2

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Orcs Must Die! 2 – gra tower defence stworzona przez Robot Entertainment na komputery osobiste, kontynuacja gry Orcs Must Die! Śmierć orkom! z 2011 roku. Gra z polskim dubbingiem pojawiła się 30 lipca 2012 roku za pośrednictwem serwisu Steam.

Opis gry

Akcja gry rozpoczyna się zaledwie kilka dni po zakończeniu pierwowzoru. Po zniszczeniu wszystkich portali przyczyniających się do inwazji orków, główny bohater dość nieoczekiwanie zostaje rzucony w wir walki z kolejnymi falami przebrzydłych stworów. Jego zadaniem znowu jest powstrzymać ataki kolejnych fal przeciwników, których nadeszło jeszcze więcej niż wcześniej. Tym razem nie pozostał sam w tej walce. Naszemu magowi bitewnemu pomaga bowiem czarodziejka, której umiejętności magiczne niejednokrotnie okazują się niezwykle użyteczne.

Kampania tradycyjnie składa się z szeregu coraz bardziej rozbudowanych poziomów, w których nie możemy pozwolić orkom dostać się do wyjścia. Po drodze stawiamy różnorodne pułapki, wśród których znalazły się wszystkie znane z części pierwszej oraz wiele zupełnie nowych. Jeśli uda się powstrzymać wszystkich napastników w krótkim czasie, uzyskujemy odpowiednio dużą ilość czaszek, a następnie możemy rozdysponować je na zakup ulepszeń posiadanych mocy i pułapek. W przeciwieństwie do poprzedniej części, tym razem czaszki zdobywamy również podczas samej gry, wypadają one bowiem z niektórych potworów.

Źródło: Gry On-Line

Wersja polska

Tłumaczenie: QLOC S.A.
Głosów użyczyli: