Rick i Morty

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Rick i Morty

Rick and Morty

Rick i Morty.jpg
Gatunek animowany, komedia
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Netflix, Comedy Central, Comedy Central Family
Lata produkcji 2013 – obecnie
Data premiery dubbingu 27 sierpnia 2016 (1. wersja)
28 lipca 2017 (2. wersja)
Wyemitowane
serie
4 z 4 (1. wersja)
3 z 4 (2. wersja)
Wyemitowane odcinki 36 z 36 (1. wersja)
31 z 36 (2. wersja)

Rick i Morty (ang. Rick and Morty) – amerykański animowany serial telewizyjny dla dorosłych tworzony przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona dla Adult Swim.

Serial z pierwszą wersją dubbingu dostępny w serwisie Netflix od 27 sierpnia 2016 roku.

Druga wersja dubbingu emitowana na kanale Comedy Central od 28 lipca 2017 roku.

Fabuła

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.

Źródło: Netflix

Wersja polska

Pierwsza wersja (Netflix)

Wersja polska: BTI STUDIOS
Reżyseria: Jan Aleksandrowicz-Krasko
Dialogi:

Tłumaczenie: Zuzanna Chojecka (seria 3)
Teksty piosenek: Aleksander Orsztynowicz-Czyż (serie 2-3)
Kierownictwo muzyczne: Aleksander Orsztynowicz-Czyż (seria 3)
Dźwięk:

Montaż:

Zgranie: Alicja Nowak (seria 3)
Kierownictwo produkcji:

Wystąpili:

W pozostałych rolach:

  • Jacek Czyż
    • Pan Goldenfold (serie 1-2),
    • Ruben Ridley (odc. 3),
    • Spiker TV (odc. 8),
    • Bezdomny (odc. 14),
    • Lektor BBC Two (odc. 19)
  • Dorota Furtak-Masica
    • Jessica,
    • Jedność (odc. 14),
    • Sędzinia (odc. 32),
    • Maggie (odc. 33),
    • Żona Tony'ego (odc. 33),
    • Brzuchostrzelczyni (odc. 34)
  • Jan Aleksandrowicz-Krasko
    • Frank Palicki (odc. 1),
    • Roger (odc. 3),
    • Tom Randolph (odc. 3),
    • Kosmita #1 (odc. 4),
    • Spiker Radia Ziemia (odc. 4),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 5),
    • Kelner (odc. 5),
    • Przesłuchujący #2 (odc. 5),
    • Sędzia-olbrzym (odc. 5),
    • Brad (odc. 6, 11),
    • Brad Anderson (odc. 7),
    • Sprzedawca (odc. 7),
    • Lektor Saturday Night Live (odc. 8),
    • Policjant (odc. 8),
    • Sędzia w serialu (odc. 8),
    • Śmieciarz (odc. 8),
    • Trąboludź (odc. 8),
    • Kelner-krzesło (odc. 10),
    • Kapitan statku (odc. 11),
    • Pracownik fabryki lodów (odc. 12),
    • Klient (odc. 13),
    • Roy (odc. 13),
    • Trybo-policjant #2 (odc. 13),
    • Szef Roya (odc. 13),
    • Gazeciarz (odc. 14),
    • Jeden z kosmitów (odc. 14),
    • Ochroniarz #2 (odc. 14),
    • Odwrotna Żyrafa (odc. 15),
    • Ice-T (odc. 16),
    • Simon (odc. 16),
    • Ojciec Huntera (odc. 17),
    • Prezenter wiadomości (odc. 17),
    • Przedstawiciel rządu (odc. 17),
    • Żołnierze (odc. 17),
    • Beth z wyobrażenia Jerry'ego (odc. 18),
    • Toby Matthews (odc. 18),
    • Doktor Klocek (odc. 19),
    • Lektor reklamy płatków Oczodółmana (odc. 19),
    • Ochroniarz (odc. 19),
    • Stand-uper (odc. 19),
    • Zapowiadacz Anty-wiadomości z Michaelem Thompsonem (odc. 19),
    • Człek-ptak / Człek-feniks (odc. 22),
    • Agent #1 (odc. 24),
    • Trybo-przechodzień (odc. 25),
    • Kelner (odc. 26),
    • Klarbox (odc. 30),
    • Miles Knightly (odc. 34)
  • Robert Kibalski
    • Gromflomita (kolega Glena) (odc. 1),
    • Cycuszkokupski (odc. 5),
    • Przesłuchujący #1 (odc. 5),
    • Mąż zamordowanej kobiety (odc. 8),
    • Murzyn (odc. 8),
    • Uczestnik przyjęcia (odc. 9),
    • Squanchy (odc. 11, 21),
    • Krombopulos Michael (odc. 13),
    • Szymuraj (odc. 15),
    • Generał Nathan (odc. 16),
    • Kradek (odc. 19)
    • Włamotron (odc. 34),
    • Kot (odc. 35)
  • Krzysztof Nowik
    • Gienek Wagina (odc. 1, 5-6, 9, 16, 18, 29),
    • jedna z Gazorpianek (odc. 7),
    • Właściciel pizzerii (odc. 8)
  • Sebastian Perdek
    • Gromflomita-strażnik (odc. 1),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 20),
    • Wiewiórka #3 (odc. 29),
    • Zyg Zag (odc. 29)
  • Miriam Aleksandrowicz
    • Pani Placuszek (odc. 2),
    • Prezenterka wiadomości (odc. 2, 6),
    • Joyce Smith (odc. 3),
    • Olbrzymka (odc. 5),
    • Samantha (odc. 5),
    • Spikerka (odc. 7),
    • Prowadząca Dzień dobry, Pluton (odc. 9),
    • Pani Tate (odc. 9),
    • Opiekunka w Jerryszkole (odc. 13)
  • Krzysztof Banaszyk
    • Strach Terry (odc. 2),
    • Eric McMan (odc. 3),
    • Kosmita #2 (odc. 4),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 5),
    • Zamordowany olbrzym (odc. 5),
    • Lektor zwiastuna filmu o dwóch braciach (odc. 8),
    • Szef policji (odc. 8),
    • Prowadzący Dzień dobry, Pluton (odc. 9),
    • Lektor zwiastuna filmu (odc. 10),
    • Człek-ptak (odc. 11, 16, 21)
  • Jarosław Domin
    • Pimpek (odc. 2),
    • Centaur (odc. 2),
    • Doktor Xenon Kwiat (odc. 3),
    • Davin (odc. 6),
    • Morty Jr. (dorosły) (odc. 7),
    • Dzidzionogi (odc. 8),
    • Lektor zwiastuna filmu Weekend u martwej kociary II (odc. 8),
    • Kisiel (odc. 12),
    • Wujek Steve (odc. 15),
    • Żyd (odc. 16),
    • Dziennikarz (odc. 19),
    • Michael Thompson (odc. 19),
    • Pichael Thompson (odc. 19),
    • Conroy (odc. 22),
    • Vance Maximus (odc. 25)
  • Paweł Iwanicki
    • Nauczyciel Terry'ego (odc. 2),
    • Strach Glenn (odc. 2),
    • Leonard Smith (odc. 3),
    • Jeden z uczniów (odc. 4),
    • Kevin (odc. 4),
    • Kosmita #3 (odc. 4),
    • Pan Fasolka (odc. 5),
    • Mam Mrówki w Oczach Johnson (odc. 8),
    • Morderca (odc. 8),
    • Zwykłonogi (odc. 8),
    • Zgrzytek Noopers (odc. 9),
    • Pizza z pieczarkami (odc. 10)
    • Słuchawka #1 (odc. 10),
    • Pierwszy oficer (odc. 11),
    • Przewodnik (odc. 11),
    • Wolny Mobilus (odc. 11),
    • Prawnik (odc. 12),
    • Beta-7 (odc. 14),
    • pan Beauregard, lokaj (odc. 15),
    • Kromuloni (odc. 16),
    • Glexo Slimslom (odc. 18),
    • Latarnik (odc. 20),
    • Gromflomita w gabinecie #2 (odc. 22),
    • Eli (odc. 23),
    • Agent #2 (odc. 24),
    • Milion Mrówek (odc. 25)
  • Tomasz Kozłowicz
    • Lektor dokumentu (odc. 2),
    • Prezenter TV (odc. 3),
    • Narrator reklamy (odc. 8)
  • Katarzyna Łaska
    • Straszna Melissa (odc. 2),
    • Głos z głośnika (odc. 3),
    • Koleżanka Jessici (odc. 6),
    • Mar-Sza (odc. 7),
    • Tammy Gueterman (odc. 11, 16, 21-22),
    • Weterynarz (odc. 12),
    • mały Roy (odc. 13),
    • żona Roya (odc. 13),
    • Dzwonek (odc. 15),
    • Statek Ricka (odc. 17, 21),
    • Żona Eli’ego (odc. 23)
  • Tomasz Błasiak
    • Poncho (odc. 3),
    • Książę Nebulon (odc. 4),
    • Prawnik (odc. 5),
    • Koleś, który nie potrafi się pohamować (odc. 8),
    • Gość z reklamy Sztucznych Drzwi (odc. 8),
    • Trybogłowy (odc. 11, 13, 25),
    • Myśliwy (odc. 12),
    • Paul Fleischman (odc. 13),
    • Recepcjonista (odc. 13),
    • Blim Blam (odc. 14),
    • Obcy (odc. 14),
    • Ochroniarz (odc. 14),
    • Kuzyn Nicky (odc. 15),
    • Łapicuszek (odc. 16),
    • Terry (odc. 16),
    • Pediatra (odc. 17),
    • Prezydent Miniświata (odc. 17),
    • Asystent (odc. 19),
    • Phillip Jacobs (odc. 19),
    • Prowadzący teleturniej Jak się tu znalazłem? (odc. 19),
    • Sędzia-kosmita (odc. 19),
    • Jaguar (odc. 24),
    • Krokobot (odc. 25),
    • Pan Kupkazpupki (odc. 34),
    • Kisiel (odc. 36)
  • Aleksander Orsztynowicz-Czyż
    • Ethan (odc. 3, 26),
    • Bezgrypowy Raper (odc. 6),
    • Gazorpazorfield (odc. 8),
    • Pan Kichacz (odc. 8),
    • Abradolf Lincler (odc. 11),
    • Partner Kiśla (odc. 12),
    • Głos w reklamie Pikseli i Żetonów (odc. 13),
    • Ochroniarz #1 (odc. 14),
    • Ołówkomil (odc. 15),
    • Alfabetarianin J (odc. 16),
    • Kyle (odc. 17),
    • Lektor programu Jak oni to robią? (odc. 19),
    • Oczodółman (odc. 19),
    • Ośmiornic (odc. 19),
    • Randy Dicknose (odc. 19),
    • Właściciel niewolników (Lord Tylnypaluch) (odc. 23),
    • Logic (odc. 25),
    • Pracownik spa (odc. 26),
    • Przewodnik (odc. 26),
    • Pan Kupkazpupki (odc. 31)
  • Anna Rusiecka
    • Annie (odc. 3),
    • Morty Jr. (dziecko) (odc. 7),
    • Nancy (odc. 11)
  • Leszek Zduń
    • Jacob (odc. 3),
    • Szef Jerry'ego (odc. 4),
    • Oślizgły Schodek (odc. 5),
    • Prezenter wiadomości (odc. 6),
    • David Letterman (odc. 8),
    • Pan Cylinder Jones (odc. 8),
    • Lucjan Potrzebny / Diabeł (odc. 9)
  • Przemysław Stippa
    • Pan Miszuk (odc. 5, 32),
    • Lektor reklamy Niepohamowanego Soku (odc. 8),
    • Prowadzący program o szybkich tajemnicach (odc. 8),
    • Prezenter wiadomości (odc. 13),
    • Trybo-policjant #1 (odc. 13),
    • Zeep (odc. 17),
    • Grzyb (odc. 19),
    • Właściciel restauracji Tycie Gryzki (odc. 19),
    • Tony (odc. 33)
  • Katarzyna Michalska
    • żona olbrzyma (odc. 5),
    • główna bohaterka Ciężarnego Dziecka (odc. 6),
    • jedna z Gazorpianek (odc. 7),
    • Morty Jr. (niemowlę) (odc. 7),
    • żona Glenna (odc. 8),
    • dziewczyna na imprezie (odc. 11)
  • Anna Apostolakis
    • Sędzina (odc. 7),
    • Uczestniczka przyjęcia (odc. 9),
    • Lucy (odc. 11)
  • Maksymilian MłynarskiKlient (odc. 9)
  • Dariusz Odija
    • Komentator (odc. 13),
    • Frankenstein (odc. 15),
    • Prezydent (odc. 16, 31),
    • Doktor Buldogul (odc. 19),
    • Teddy Mason (odc. 20)
  • Jakub Szydłowski
    • Pierd (odc. 13),
    • Gary (odc. 15),
    • Wampir (odc. 18),
    • Komentator (odc. 19)
  • Zuzanna Galia
    • Bizneswoman (odc. 14),
    • Staruszka (odc. 14),
    • Lekarka (odc. 15),
    • Pani Lodówka (odc. 15),
    • Lodziarka (odc. 17),
    • Pielęgniarka (odc. 19),
    • Arthricia (odc. 20),
    • Donna Gueterman (odc. 21),
    • Trybo-dziewczyna #1 (odc. 25),
    • Diane, żona przywódcy Monogatorów (odc. 33),
    • Angie Dwururka (odc. 34),
    • Debrannavox, smocza szmata #1 (odc. 35)
  • Tomasz Jarosz
    • Jefferson (odc. 14),
    • Pilot helikoptera (odc. 14),
    • Kaczuszka (odc. 15),
    • Naziol (odc. 15),
    • Golfista (odc. 16),
    • Pastor Bobe (odc. 16),
    • Chris (odc. 17),
    • Asystent wampira (odc. 18),
    • Kosmita na wózku (odc. 19),
    • Lektor zwiastuna filmu Jan Kwadrant Vincent 16 (odc. 19),
    • Mąż Samanthy (odc. 19),
    • Poborca podatkowy (odc. 19),
    • Prezenter wiadomości Kanału 9 (odc. 19),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 20),
    • Colossus (odc. 23),
    • Kosmita-porywacz (odc. 29),
    • Ochroniarz (odc. 31),
    • Starszy asystent (odc. 31)
  • Maciej DąbrowskiPan Kupkazpupki (odc. 15, 21)
  • Józef Pawłowski
    • Muchacho (odc. 20),
    • Kosmiczny pogranicznik na lotnisku (odc. 21)
  • Dawid Czupryński
    • Dostawca pizzy (odc. 21),
    • Pat Gueterman (odc. 21)
  • Grzegorz Pawlak
    • Pan Goldenfold (serie 3-4),
    • Dyrektor agencji (Paweł Bartek) (odc. 24),
    • Narrator reklamy Prostego Ricka (Sam Elliot) (odc. 28),
    • Wiewiórka #1 (odc. 29),
    • Przywódca Monogatorów (odc. 33),
    • Hefajstos (odc. 34)
  • Jakub KamieńskiCornvelious Daniel (odc. 22)
  • Agata PruchniewskaDiane Sanchez (odc. 22)
  • Krzysztof RoguckiGromflomita w gabinecie #1 (odc. 22)
  • Bartosz Wesołowski
    • Gromflomita w maszynowni (odc. 22),
    • Gromflomita w gabinecie #3 (odc. 22),
    • Głos (odc. 23),
    • Niewolnik (odc. 23)
  • Jan Wojtyński
    • Prezydent Federacji Galaktycznej (odc. 22),
    • Kucharz (odc. 23),
    • Concerto (odc. 24)
  • Aleksander Wysocki
    • Szef sztabów (odc. 22),
    • Shimmpy (odc. 23),
    • Alan Peron (odc. 25)
  • Maksymilian Michasiów
    • Krwotok (odc. 23),
    • Fuks Fuks (odc. 25)
  • Maria PakulnisDoktor Wong (odc. 24)
  • Dominika SellTrybo-dziewczyna #2 (odc. 25)
  • Brygida TurowskaSupernowa (odc. 25)
  • Przemysław BluszczRisotto Groupon (odc. 26)
  • Maksymilian Bogumił
    • Natręt Wtopa (odc. 26),
    • Kelner (odc. 27),
    • Rudowłosy uczeń (odc. 27)
  • Marta Dobecka
    • Tricia Lange (odc. 26-27),
    • Puciek 2 (odc. 30)
  • Karol GajosTyci koleś z pomocy technicznej #1 (odc. 26)
  • Piotr Makarski
    • jeden z inwestorów (odc. 27),
    • klaun (odc. 27),
    • rudowłosy uczeń (odc. 27),
    • żołnierz na pogrzebie (odc. 29),
    • Prezenter (odc. 30),
    • jeden z ochroniarzy (odc. 31),
    • Sekretarz obrony (odc. 31; na planszy rola błędnie przypisana Sebastianowi Perdkowi)
  • Lidia Sadowa
    • Koleżanka Jessici (odc. 27),
    • Pani Placuszek (odc. 27),
    • Stacy (odc. 27)
  • Agata SkórskaJacqueline (odc. 27)
  • Karolina Kalina
    • Wiewiórka #2 (odc. 29)
    • Kiara (odc. 30),
    • Amazońska prezydentka (odc. 31)
  • Justyna Orzechowska
    • Pani naukowiec (odc. 29),
    • Rhonda, sekretarz stanu (odc. 31)
  • Aleksandra Spyra
    • Czarnoskóra naukowczyni (odc. 29),
    • Puciek 3 (odc. 30)
  • Dominik SzarwackiGordon Lunas (odc. 29)
  • Maciej Kowalik
    • Tommy Sutkoliz (odc. 30),
    • sekretarz #3 (odc. 31)
  • Julia Łukowiak
    • Prezenterka (odc. 30),
    • Puciek 1 (odc. 30)
  • Wojciech Chorąży
    • Prezenter (odc. 32),
    • Były mąż (odc. 33),
    • Prezenter (odc. 33),
    • Richard (odc. 33),
    • Reporter-kosmita (odc. 34),
    • Czarodziej (odc. 35)
  • Agata Gawrońska-BaumanNancy Grace (odc. 32)
  • Mateusz Kwiecień
    • Adwokat (odc. 32),
    • Biegnący ptak (odc. 33),
    • Jaszczur (odc. 33),
    • Technik (odc. 33),
    • Mięśniak #2 (odc. 35),
    • Wąż-robot (odc. 36)
  • Aleksandra Nowicka
    • Prezenterka (odc. 32),
    • Była żona (odc. 33),
    • Plażowiczka (odc. 35),
    • Barmanka (odc. 36)
  • Julian Osławski
    • Szkolny dręczyciel (odc. 32),
    • Sprzedawca gadów (odc. 36)
  • Łukasz Talik
    • Chuligan (odc. 32),
    • Gliniarz (odc. 32),
    • Skuwający (odc. 32),
    • Gej (odc. 33),
    • Elon Kłask (odc. 34),
    • Smocza szmata #2 (odc. 35),
    • Koszykarz (odc. 36),
    • Krzykacz (odc. 36),
    • Partner Kiśla (odc. 36)
  • Kamil Kula
    • Glut (odc. 33),
    • Balthromaw (odc. 35)
  • Damian Kulec
    • Danny (odc. 33),
    • Vermigurber (odc. 33)
  • Mateusz Narloch
    • Facet w motelu (odc. 33),
    • Farmer (odc. 33),
    • Izajasz (odc. 33),
    • Jeff (odc. 33),
    • Gazula (odc. 34),
    • Zielony kosmita (odc. 34),
    • Mięśniak #1 (odc. 35),
    • Smocza szmata #3 (odc. 35),
    • Węże (odc. 36)
  • Jagoda Stach
    • Sekretarka (odc. 33),
    • Tricia Lange (odc. 36)
  • Katarzyna TraczyńskaKlientka (odc. 33)
  • Joanna Brodzka
  • Marta Gorczyca
  • Grzegorz Kowalczyk
  • Natalia Kudelska
  • Mateusz Mosiewicz
  • Michał Muzyka
  • Przemysław Niedzielski
  • Michał Pawlik
  • Katarzyna Joanna Zawidzka
  • Łukasz Zubrzycki

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor:

Druga wersja (Comedy Central)

Wersja polska: na zlecenie Comedy Central – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Mariusz Arno Jaworowski
Dialogi polskie: Alicja Roethel
Dźwięk i montaż: Janusz Tokarzewski
Kierownictwo produkcji: Anna Krajewska
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

  • Andrzej BlumenfeldDyrektor Gene Wagina (odc. 1, 5-6, 9)
  • Dominika Kachlik
    • Jessica (odc. 1, 4, 6, 18, 27),
    • Straszek Melissa (odc. 2),
    • Weronika Anna Bennet (Gazorpianka) (odc. 7),
    • Statek Ricka (odc. 17)
  • Michał Klawiter
    • Frank Palicki (odc. 1),
    • Gromflomita-strażnik #3 (odc. 1),
    • Pies #1 (odc. 2),
    • Prezenter wiadomości (odc. 3),
    • Prawnik (odc. 5),
    • Brad Anderson (odc. 7),
    • Prowadzący wywiad (odc. 7),
    • Jon Arbuckle (odc. 8),
    • Lektor reklamy Wzburzonego Soczku (odc. 8),
    • Lektor spotów wyborczych (odc. 8),
    • Lektor zwiastuna filmu Ostatnia wola i testmiaument: Weekend u martwej kociary II (odc. 8),
    • Morderca #2 (odc. 8),
    • Komentator (odc. 13),
    • Lektor reklamy Czitów i kwitów (odc. 13),
    • Prezenter wiadomości (odc. 13),
    • Ochroniarz #1 (odc. 14),
    • Pani Lodówka (odc. 15),
    • Śpiący Gary (odc. 15),
    • Reporter (odc. 16),
    • Prezenter wiadomości z Mikroświata (odc. 17),
    • Przedstawiciel rządu (odc. 17),
    • Doktor Buldogul (odc. 19),
    • Lektor programu Jak to jest zrobione? (odc. 19),
    • Lektor zapowiadający Wiadomości na opak (odc. 19),
    • Lektor zwiastuna filmu Jan Kwadrant Vincent 16 (odc. 19),
    • Oczodółman (odc. 19),
    • Postacie w zwiastunie filmu Jan Kwadrant Vincent 16 (odc. 19),
    • Prowadzący teleturniej Jak się tu znalazłem? (odc. 19),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 20),
    • Prezenter wiadomości (odc. 21),
    • Przewodnik (odc. 27),
    • Ptak (odc. 29),
    • Wiewiórka #3 (odc. 29),
    • Zyg Zag (odc. 29)
  • Jacek Król
    • Pan Goldenfold (odc. 1-2, 4, 6, 9, 16, 18, 22, 24, 27, 30),
    • Kelner (odc. 5),
    • Frankenstein (odc. 15),
    • Prezydent (odc. 16),
    • Dyrektor Gene Wagina (odc. 18),
    • Prezydent Federacji Galaktycznej (odc. 22),
    • Szef sztabów (jedna ze scen odc. 22),
    • Colossus (odc. 23),
    • Shimmpy (odc. 23),
    • Jaguar (odc. 24),
    • Trybik (odc. 25),
    • Risotto Groupon (odc. 26),
    • Pastor Bobe (odc. 27),
    • Pracownik kosmicznego spa (odc. 27),
    • Dyrektor NASA (odc. 29),
    • Obcy (odc. 29),
    • Żołnierz na pogrzebie (odc. 29),
    • Trandor (odc. 30),
    • Ochroniarz w Białym Domu (odc. 31),
    • Sekretarz obrony (odc. 31)
  • Filip Krupa
    • Davin (odc. 1, 6),
    • Roger (odc. 3),
    • Właściciel lombardu (odc. 7),
    • Pierwszy oficer (odc. 11)
  • Agata SkórskaSpikerka (odc. 1)
  • Krzysztof Dracz
    • Centaur (odc. 2),
    • Dyrektor Gene Wagina (odc. 29),
    • Ochroniarz Steve (odc. 31)
  • Jakub Hojda
    • Nauczyciel Staszka (odc. 2),
    • Przesłuchujący #1 (odc. 5)
  • Klaudiusz KaufmannStraszek Glenn (odc. 2)
  • Anna Lemieszek
    • Pani Rozjebunda (odc. 2),
    • Annie (odc. 3),
    • Cynthia (odc. 4),
    • Olbrzymka-kelnerka (odc. 5),
    • jedna z Gazorpianek (odc. 9),
    • Spikerka (odc. 9)
  • Jarosław ŁukomskiLektor dokumentu (odc. 2)
  • Przemysław Stippa
    • Tropek (Pimpek) (odc. 2),
    • Straszek Staszek (Strach Terry) (odc. 2),
    • Doktor Xenon Bloom (Kwiat) (odc. 3),
    • Brawoja (Pan Miszuk) (odc. 5),
    • Cukieras (Pan Fasolka) (odc. 5),
    • Cyckokupski (Pan Cycuszkokupski) (odc. 5),
    • Cylinderek Jones (odc. 8),
    • Gość z reklamy Lipnych Drzwi (odc. 8),
    • Pan Apsik (Pan Kichacz) (odc. 8),
    • Lucjan Konieczny (Potrzebny) / Diabeł (odc. 9),
    • Uczestniczka przyjęcia (odc. 9),
    • Abradolf Lincler (odc. 11),
    • Trybik (odc. 11, 13),
    • Prawnik (odc. 12),
    • Beta-7 (odc. 14),
    • Pan Kupkazpupki (odc. 15, 21, 31),
    • Pastor Bobe (odc. 16),
    • Zeep (odc. 17),
    • Glexo Slimoslom (odc. 18),
    • Wampir (odc. 18),
    • Doktor Glibglob (Klocek) (odc. 19),
    • Jumek (Kradek) (odc. 19),
    • Michael Thompson (odc. 19),
    • Philip Jacobs (odc. 19),
    • Pichael Thompson (odc. 19),
    • Latarnik (odc. 20),
    • Kosmiczny pogranicznik na lotnisku (odc. 21),
    • Tommy Sutkoliz (odc. 30)
  • Martyna Szymańska
    • Prowadząca wiadomości (odc. 2),
    • Pani Rozjebunda (Pani Placuszek) (odc. 27),
    • Stacy (odc. 27),
    • Uczennica #3 (odc. 27),
    • Naukowiec NASA (odc. 29),
    • Prezenterka (odc. 30),
    • Prezydentka Gargantuan (odc. 31)
  • Anna Apostolakis
    • Joyce Smith (odc. 3),
    • Pani Tate (odc. 9)
  • Przemysław Glapiński
    • Eric McMan (odc. 3)
    • Spiker Radia Ziemia (odc. 4),
    • Przesłuchujący #2 (odc. 5),
    • Mężczyzna (odc. 17)
  • Tomasz GrochoczyńskiLeonard Smith (odc. 3)
  • Grzegorz Kwiecień
    • Książę Nebulon (odc. 4),
    • Szef Jerry'ego (odc. 4),
    • Lektor zwiastuna filmu o dwóch braciach (odc. 8),
    • Sędzia (odc. 8),
    • Szef policji (odc. 8),
    • Trąbol (Traboludź) (odc. 8),
    • Uczestnik przyjęcia (odc. 9),
    • Zgrzybi Skuper (Zgrzytek Noopers) (odc. 9),
    • Birdpan (Człek-ptak) / Pan Feniks (Człek-feniks) (odc. 11, 16, 21-22),
    • Kapitan statku (odc. 11),
    • Kisiel (odc. 12),
    • Partner Kiśla (odc. 12),
    • Wujek Steve (odc. 15),
    • Kuzyn Nicky (odc. 15),
    • Żyrafa Na Opak (odc. 15),
    • Kromuloni (odc. 16),
    • Ojciec Ice-T (odc. 16),
    • Kyle (odc. 17),
    • Pediatra (odc. 17),
    • Grzyb (odc. 19),
    • Jan (odc. 19),
    • Ośmiorlica (odc. 19),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 20),
    • Muchacho (odc. 20),
    • Cornvelious Daniel (odc. 22),
    • Dyrektor agencji (odc. 24),
    • Vance Maximus (odc. 25)
  • Szymon Roszak
    • Kevin (odc. 4),
    • Rudowłosy uczeń (odc. 27),
    • Właściciel Żołwia Prawdy (odc. 29)
  • Stefan KnotheSędzia (odc. 5)
  • Paweł Ciołkosz
    • Typ, który nie może się przebić (odc. 8),
    • Król Pitchiehit (Flippyskrzypek) (odc. 9),
    • Gazeciarz (odc. 14),
    • Korblok Blim Blam (odc. 14),
    • Ochroniarz #2 (odc. 14),
    • Pilot helikoptera (odc. 14),
    • Prezydent Mikroświata (odc. 17)
  • Sebastian Cybulski
    • Bohater telenoweli (odc. 8),
    • Glen (odc. 8),
    • Johnny Depp (odc. 8),
    • Narrator (odc. 8),
    • Łowca (odc. 12),
    • Policjant (odc. 13)
  • Wiktoria WolańskaTammy Gueterman (odc. 11)
  • Mirosław Zbrojewicz
    • Generał Nathan (odc. 16),
    • Przywiązany mężczyzna (odc. 16)
  • Łukasz Lewandowski
    • Pracownik McDonalds (odc. 22),
    • Właściciel niewolników (Lord Tylnypaluch) (odc. 23),
    • Świeżak (Noob Noob) (odc. 25),
    • Tyci koleś z pomocy technicznej #1 (odc. 26)
  • Paweł Szczesny
    • Jeden z Gromflomitów w gabinecie (odc. 22),
    • Concerto (odc. 24),
    • Głos kapitana statku (odc. 26),
    • Nuchi Wtopers (Natręt Wtopa) (odc. 26),
    • Gene (odc. 26),
    • Tyci koleś z pomocy technicznej #2 (odc. 26),
    • Ochroniarz (odc. 31),
    • Sekretarz #3 (odc. 31)
  • Michał Mikołajczak
    • Krwotok (odc. 23),
    • Rosyjski agent (odc. 24)
  • Magdalena WójcikDoktor Wong (odc. 24)
  • Jakub WieczorekAlan Tor (Alan Peron) (odc. 25)
  • Jacek Bursztynowicz
    • Narrator reklamy Zwykłego Ricka (odc. 28),
    • Gordon Lunas (odc. 29),
    • Starszy asystent (odc. 31)
  • Izabella Bukowska-Chądzyńska
    • Kiara (odc. 30),
    • Rhonda, sekretarz stanu (odc. 31)
  • Piotr BąkPrezydent (odc. 31)
  • Ewelina Zawada
    • Sekretarka,
    • Robot,
    • Cybermaszyna,
    • Przyjaciółka,
    • gwary
  • Filip Karaś
  • Daniel Laseckiróżne głosy (odc. 18-21)
  • Wiktor Loga-Skarczewski
  • Magdalena Słowik

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor:

Spis odcinków

Premiera
(TV)
Tytuł polski
(Netflix)
Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
28.07.2017
(Comedy Central)
01 Pilot Pilot
28.07.2017
(Comedy Central)
02 Inteligentny pies Lawnmower Dog
25.08.2017
(Comedy Central)
03 Park wnętrzności Anatomy Park
11.08.2017
(Comedy Central)
04 Naga prawda M. Night Shaym-Aliens!
18.08.2017
(Comedy Central)
05 Skrzynka z Miszukami Meeseeks and Destroy
04.08.2017
(Comedy Central)
06 Eliksir miłości Rick Potion #9
08.09.2017
(Comedy Central)
07 Bobas z innej planety Raising Gazorpazorp
15.09.2017
(Comedy Central)
08 R jak Rick Rixty Minutes
22.09.2017
(Comedy Central)
09 Idź do diabła Something Ricked This Way Comes
01.09.2017
(Comedy Central)
10 Bliskie spotkania Rickowego stopnia Close Rick-counters of the Rick Kind
29.09.2017
(Comedy Central)
11 Ryzykowna gra Ricksy Business
SERIA DRUGA
12.11.2017
(Comedy Central)
12 Kwestia czasu A Rickle in Time
19.11.2017
(Comedy Central)
13 Zdążyć przed Mortym Mortynight Run
26.11.2017
(Comedy Central)
14 Wielkie pochłanianie Auto Erotic Assimilation
03.12.2017
(Comedy Central)
15 Pasożyty pamięci Total Rickall
10.12.2017
(Comedy Central)
16 Totalny zjazd Get Schwifty
17.12.2017
(Comedy Central)
17 Oni wszyscy są szaleni The Ricks Must Be Crazy
31.12.2017
(Comedy Central)
18 Nowe ciało, nowe kłopoty Big Trouble In Little Sanchez
07.01.2018
(Comedy Central)
19 Międzywymiarowa kablówka 2: Kuszenie losu Interdimensional Cable 2: Tempting Fate
14.01.2018
(Comedy Central)
20 Wielka czystka Look Who's Purging Now
21.01.2018
(Comedy Central)
21 Niewesołe wesele The Wedding Squanchers
SERIA TRZECIA
07.09.2019 (Comedy Central Family) 22 W głąb wspomnień
(tytuł Comedy Central: Skazani na Rickshank)
The Rickshank Rickdemption
07.09.2019 (Comedy Central Family) 23 Szmaragdowy obiekt pożądania Rickmancing the Stone
08.09.2019 (Comedy Central Family) 24 Ogór Rick Pickle Rick
08.09.2019 (Comedy Central Family) 25 Obrońcy 3: Powrót Światokresa Vindicators 3: The Return of Worldender
14.09.2019 (Comedy Central Family) 26 Wirujące Drżenie The Whirly Dirly Conspiracy
14.09.2019 (Comedy Central Family) 27 Detoks Rest and Ricklaxation
15.09.2019 (Comedy Central Family) 28 Przygoda na Atlantydzie The Ricklantis Mixup
15.09.2019 (Comedy Central Family) 29 Morty’ego Mózgorozjeby Morty's Mind Blowers
21.09.2019 (Comedy Central Family) 30 Propozycja dla Beth The ABC's of Beth
21.09.2019 (Comedy Central Family) 31 Selfie w Białym Domu The Rickchurian Mortydate
SERIA CZWARTA
32 Na skraju juRicka: Żyj, giń, poMortuj Edge of Tomorty: Rick Die Repeat
33 Stary człowiek i może miłość The Old Man And The Seat
34 Lot nad Rickułczą ekipą One Crew Over The Crewcoo's Morty
35 Pazur i Mortrządek: Sekcja smocjalna Claw and Hoarder: Special Ricktim's Morty
36 Rattlestar Ricklactica Rattlestar Ricklactica
37 Never Ricking Morty
38 Promortyus
39 The Vat of Acid Episode
40 Childrick of Mort
41 Star Mort Rickturn of the Jerri

Plansze

Linki zewnętrzne