Soldiers: Ludzie honoru

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Soldiers: Ludzie honoru

Soldiers: Heroes of World War II

Soldiers Ludzie honoru.jpg
Gatunek strategiczna
Producent Best Way
Wydawca Codemasters
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2004
Premiera dubbingu 22 lipca 2004
Platformy z dubbingiem PC
Soldiers: Ludzie honoru (oryg. Soldiers: Heroes of World War II) – strategiczna gra komputerowa stworzona przez studio Best Way. W Polsce wydana przez CD Projekt 22 lipca 2004.

18 listopada 2005 roku został wydany w Polsce przez Cenegę samodzielny dodatek do gry zatytułowany Outfront: Na tyłach wroga.

O grze

Soldiers: Heroes of World War II to taktyczna gra akcji w czasie rzeczywistym. Dzięki rewelacyjnemu silnikowi graficznemu 3D, gra wygląda niczym współcześnie zrealizowany film wojenny! Tytuł przenosi nas na wszystkie europejskie fronty II wojny światowej, gdzie czeka nas do wykonania ponad 30 realistycznych scenariuszy, inspirowanych opowieściami weteranów II wojny światowej. Każde z zadań można zrealizować na wiele sposobów, ponieważ w tej grze to my decydujemy, czy zadziałamy po cichu, czy frontalnym atakiem. Tytuł daje nam możliwość wcielenia się w żołnierzy aż 4 nacji: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, a nawet Niemiec i Rosji! Do wypróbowania czekają na nas realistycznie odwzorowane jednostki, uzbrojenie oraz pojazdy z czasów wojny. A w grze będziesz dowodzić nie tylko całym oddziałem z perspektywy stratega, ale też wcielisz się w wybranego żołnierza i samodzielnie poprowadzisz go do walki!

Źródło: Merlin

Wersja polska

Pryncypał wdrożeniowy: Paweł Składanowski
Naczelnik roboczy: Paweł Ziajka
Konwerterzy językowi: Marcin Bartkiewicz, Janusz Mrzigod
Chochlik redakcyjny: Katarzyna Miłkowska
Implementator: Rafał Cyran
Odgłosy: T-REX
Reżyseria: Dominika Kotarba, Agnieszka Zwolińska
Mowy użyczyli:

Nadszyszkownik produkcji: Michał Bakuliński
Szyszkownik produkcji: Magdalena Justyna

Linki zewnętrzne